Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 887, 888, 889  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003




sõnum 27.08.2005 15:44:48 vasta tsitaadiga

dvd vader, ütleme nii et aeg läheb edasi ja ka telekad arenevad. Näiteks nelja aasta vanuse arvutiga ei mängi tänapäeva mänge ka mitte.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 27.08.2005 16:43:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Näiteks nelja aasta vanuse arvutiga ei mängi tänapäeva mänge ka mitte.

kui pole vaja mänge mängida, siis saab nelja-aastase arvutiga kõik vajalikud asjad kenasti ära tehtud.

tsitaat:

ütleme nii et aeg läheb edasi ja ka telekad arenevad

las nad siis arenevad... kellel pole mingeid lisavõimalusi vaja, sellele sobib küll. aga see on minu meelest ikkagi kurjast, et selleks, et ühte konkreetset pealesunnitud lisavõimalust mitte saada ja see võimalus kinni keerata, peaks ostma uue teleri
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003




sõnum 27.08.2005 17:38:29 vasta tsitaadiga

Seda arvad sina ja teised kes inglise keelest hästi aru saavad. Suurem osa starmani kliente on siiski need kes vene keelt paremini oskavad. Starmanile endale oleks selle lisavõimaluse maha keeramine lihtsalt kahjulik. Ega ma ka sellest vene keelest väga vaimustuses ei ole ja kuulaksin parema meelega inglise keelset teksti. Samas ise olen ma selle valinud ja kedagi teist süüdistada ei saa.

edit: teine päev juba ja kolmikpaketi liitumissoov on ikka veel töötlemisel. Tundub et kui koha peale paketti muutma ei lähe siis võtab see ikka omajagu aega
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2005 17:44:02 vasta tsitaadiga

mmz kirjutas:
Seda arvad sina ja teised kes inglise keelest hästi aru saavad. Suurem osa starmani kliente on siiski need kes vene keelt paremini oskavad. Starmanile endale oleks selle lisavõimaluse maha keeramine lihtsalt kahjulik. Ega ma ka sellest vene keelest väga vaimustuses ei ole ja kuulaksin parema meelega inglise keelset teksti. Samas ise olen ma selle valinud ja kedagi teist süüdistada ei saa.

edit: teine päev juba ja kolmikpaketi liitumissoov on ikka veel töötlemisel. Tundub et kui koha peale paketti muutma ei lähe siis võtab see ikka omajagu aega


mind ajab närvi see et alternatiiv puudub. oli tele2, läks eesti turult minema, starman ostis ära, kohe tõsteti hinda ja nüüd surutaxe mingeid x kanaleid ja vene keelt icon_evil.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaiowas
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004




sõnum 27.08.2005 23:32:40 vasta tsitaadiga

Kle vader, pea vahelduseks lõuad! Sellest on ka siin teemas juba juttu olnud mispärast default keel on venekeel, mitte inglise. Et su haugimälu värskendada, siis kordan veel üle. Tead sa palju elab levipiirkonnas venekeelset klientuuri ? tead milliseid telereid need kliendid enamasti omavad ? tead millist keelt eelistavad ka enamus eestikeelsest klientuurist, kusjuures viimastel on tihtilugu paremad/uuemad telerid ja seetõttu ka valikuvõimalus. Inglise keele defaultiks sättimisega kaotataks ilmselt väga kriitiline arv kliente. Kusjuures ettevõtte käitumine on täiesti normaalne, klientide soovile vastu tulles, kes maksab, tellib muusika. Muidugi ma saan aru ka vähemuse muredest, aga paraku pole massteenuse puhul, mida cattv kahtlemata on võimalik eriti erandeid teha. 5a pärast vigised ilmselt, et miks sul pole võimalik HDTV saateid vaadata ja pead selleks kalli plasma soetama.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 27.08.2005 23:51:50 vasta tsitaadiga

ei hakanud kogu teemat läbi lugema...kuid minumeelest on üks põhi miinus see, et niipea, kui su arvutil ei ole tulemüüri peal tulevad igast viirused otseteed läbi starmani võrgu arvutisse...kuna ise suht tihti installin arvutitele windowse peale, siis ei ole alati meeles panna peale tulemüür....ja siis jupsi nendega veel tükk aega...aga üldiselt on viimasel ajal starmani teenindu suht ok....nõme on muidugi veel see, et kui helistada nende infoliinile, siis pannakse sind ootele...ja ootad 10 minutit...ning koguaeg maksad kuulates halva kvaliteetset musa... icon_evil.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 28.08.2005 00:04:43 vasta tsitaadiga

wirx, kui starman peaks pordid sulgema, siis olen üks esimesi, kes tema teenuste kasutamisest loobub.
See, kui sina ei oska oma arvutit puhtana hoida pole mitte kellegi muu, kui sinu mure.
Ja kui sulle need viirused muret teevad, siis pane nedale vahele isiklik tulemüür, mis pahalased eemal hoiab...

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 28.08.2005 00:04:55 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
mmz kirjutas:
Seda arvad sina ja teised kes inglise keelest hästi aru saavad. Suurem osa starmani kliente on siiski need kes vene keelt paremini oskavad. Starmanile endale oleks selle lisavõimaluse maha keeramine lihtsalt kahjulik. Ega ma ka sellest vene keelest väga vaimustuses ei ole ja kuulaksin parema meelega inglise keelset teksti. Samas ise olen ma selle valinud ja kedagi teist süüdistada ei saa.

edit: teine päev juba ja kolmikpaketi liitumissoov on ikka veel töötlemisel. Tundub et kui koha peale paketti muutma ei lähe siis võtab see ikka omajagu aega


mind ajab närvi see et alternatiiv puudub. oli tele2, läks eesti turult minema, starman ostis ära, kohe tõsteti hinda ja nüüd surutaxe mingeid x kanaleid ja vene keelt icon_evil.gif

--------------------->

Olen nõus sinuga 100% ja avaldan lihtsalt toetust, et sa ei ole ainus kes on sunnitud seda jama taluma icon_exclaim.gif

------------->
Et asi ülevaatlikum oleks, siis tehniliselt on siinkandis kõik OK!
Heaküll hinnatasemega võib leppida, sisu mida edastatakse läbi telerite jätab sügavalt soovida icon_neutral.gif

Üle kõige ei salli kus saadetes loetakse võõramaist teksti peale...
NB! Originaalkeeles on hea saateid vaadata, paljugi, et mõned võõrkeeli ei valda pigem see nende endi probleem,
sellele vastus järgnev

Näiteks:
Animal Planet suht hea kanal muuseas, vähemalt Onu vaatab seda päevast päeva
kui midagi tõlkida vaja olgu subtiitrid all...

Olukorda leevendaks vähemal Eesti keelne tõlge sutiitritena icon_exclaim.gif

See siin otsekohene vastus taaskord seisust Starmani suhtes thumbs_up.gif

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti20
HV vaatleja

liitunud: 20.05.2004




sõnum 28.08.2005 00:08:19 mtv23 vasta tsitaadiga

to spott
---------
Nõus!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003




sõnum 28.08.2005 00:11:28 vasta tsitaadiga

sama siin... sa võid ju mingi odavama ruuteri vahele osta kui neid viiruseid ja asju kardad. Endal ca 300 kroonine canyoni toode ja probleeme pole olnud.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 28.08.2005 00:16:42 vasta tsitaadiga

mmz kirjutas:
sama siin... sa võid ju mingi odavama ruuteri vahele osta kui neid viiruseid ja asju kardad. Endal ca 300 kroonine canyoni toode ja probleeme pole olnud.


Ei tea mis teised asjast arvavad aga ma olen tüdinenud nendest viiruste juttudest, miks minu arvuti ei
ole nakatatud juba kuude viisi...?

Algusaegadel mäletan seda, et ainus variant ,,NÖ Viiruste vastu võitlemisel,, sai olla üks lahend arvuti tundma õppimine...
See kaitseb sind nende pahede eest thumbs_up.gif

Mul on samuti kusjuures ruuter taga ning ka tulemüür icon_exclaim.gif

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003




sõnum 28.08.2005 00:19:00 vasta tsitaadiga

Nojah.. mul on olnud 10 aasta jooksul arvutis vaid 2 viirust. Üks oli see xp kala ja teise sain kogemata sõbralt... Ruuterit kasutan aga vaid viimased pool aastat. See "sama siin" käis pigem selle kohta, et portide sulgemise korral ma küll enam starmani teenuseid ei kasutaks. Vabandan kui veidi arusaamatuks jäi...

viimati muutis mmz 28.08.2005 00:21:58, muudetud 9 korda
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaiowas
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004




sõnum 28.08.2005 00:30:37 vasta tsitaadiga

Kas on nii raske aru saada, et Starman ei tõlgi ise mitte midagi, tegemist on ju ainult distributeerimisega, kõik muu töö tehakse ära programmitootjate poolt. See, et meie regioonis on programmivalik selline nagu ta on, ei ole mitte starmani vaid üldse kogu programmitootjate poliitika ja kindlasti ka meie elanikkonna madala ostujõu süü. Kui kodanikud, kes siin kõvasti sel teemal lõugu laksutavad teaksid kuidas saab üldse üks kanal teie telekasse, siis ehk võtaks kohe tooni vähemaks. Kas kellelegi tundub, et ajad muudkui antennid püsti ja tuleb ? tuleb küll, aga selle eest pannakse KINNI. Kõige aluseks on lepingud programmitootjatega ja NEMAD dikteerivad mida sa saad ja mida mitte. Võid ju minna küsima, et kulge, tahaks eestikeelseid subtiitreid alla, sellepeale küsitakse aah, eesti keeles ? mis keel see veel on ? aga loomulikult kõike saab, iseasi mis raha eest ja uskuge, see raha on rohkem kui te maksma nõustuksite. Kokkuvõttes, näidatakse seda mida saadakse näidata, võibolla väikeste mööndustega, aga üldjuhul on pilt selline.

Tsitaat Starmani kodulehelt:
tsitaat:
Keelatud otsepöördumine TCP porti 25
Suletud TCP pordid 135 ja 445

Mis ilmaimet pidi need RPC ussid enam levida saavad ? 445 on kah kinni, niiet viimase aja trendidest Zotob kah ei kollita. Niimoodi on see olnud vähemalt aastapäevad juba kui mitte rohkem.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 28.08.2005 00:34:56 vasta tsitaadiga

kaiowas
-------------------->
Point icon_question.gif
Jutt käis siin peamiselt selleüle, et vaikimisi olgu tv-s originaal keel...
See peaks olema tõenäoliselt meeltmööda enamjaolt kõigile, vaieldav teema millel lõppu ei paista tulevat ega tulevat icon_exclaim.gif

Tahtmine taevariik saamine iseasi, mõistan sind vägagi hästi, et see lõbu läheb kalliks maksma, see samuti milles ei ole kahtlust.
Kes selle töö meie eest ära teeb? Ega vist mitte keegi kuniks rahastajat pole thumbs_up.gif

Ega olulist vahet pole tegelt, nagunii jääb igaüks oma seisukohtadele truuks beer_yum.gif

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaiowas
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004




sõnum 28.08.2005 00:45:30 vasta tsitaadiga

Peaks ja oleks on väga halvad sõnad. Aga vot ei olda rahul originaalkeelega ja kuna tootja pakub venekeelset pealelugemist, siis nii ongi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 28.08.2005 00:57:27 vasta tsitaadiga

kaiowas kirjutas:
Peaks ja oleks on väga halvad sõnad. Aga vot ei olda rahul originaalkeelega ja kuna tootja pakub venekeelset pealelugemist, siis nii ongi.

------------------>
Pole siin enam suurt midagi lisada, asi selles kes maksab see tellib ka muusika...
Kuigi seis on kunstlikult aetud tasakaalu asendist välja, kus üks pooltest saab oma tahtmise teine peab leppima olukorraga icon_exclaim.gif

Eks aeg näita, ehk tulevikus veel asjalood paranemas icon_exclaim.gif
See peamine, elame ja näeme thumbs_up.gif

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pescador
HV vaatleja
pescador

liitunud: 03.09.2003




sõnum 28.08.2005 01:15:24 vasta tsitaadiga

Julgen teha yldistuse, et need (väidetavalt) enamuses olevad kliendid, kes eelistavad pealelugemist subtiitritele, on vähese lugemisoskuse ja madala haridustasemega. Sest muul juhul - s.t. kui inimene suudaks lugeda subtiitreid - eelistaks ta kindlasti originaalheli ilmetule ja m6misevale pealelugemisele.

Eriti teravalt häirib see pealelugemine filmide puhul. Originaalkeel, isegi kui sellest aru ei saa, on oluline selle jaoks, et tajuda näitlejate k6ne intonatsioone, ilma selleta jääb filmil ikka väga oluline osa puudu. Paljude n.ö. suurte rahvaste nagu vene ja saksa kanalitel on peaaegu alati filmidel ja muukeelsetel saadetel pealelugemine, mis mulle jätab küll mulje vähesest lugemisoskusest ja suurte rahvaste puhul m6istetavast laiskusest keeli 6ppida..

Ma saan aru, et Starman ei saa sinna midagi parata, et klientuur on selline ja suur osa valmis programme on juba pealem6misemisega, aga kurvaks/tigedaks teeb see sellegipoolest.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 28.08.2005 12:17:52 vasta tsitaadiga

Nicam stereoga teleka omasolul saad enamusi starmani kanaleid ka inglisekeelse audioga ju kuulata.
See, et esimeseks keeleks on venekeel jo see on ellegi teadlik valik ja eks tõesti on veel mil venekeele oskajaid rohkem kui inglisekeele.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2005 12:32:22 vasta tsitaadiga

raull kirjutas:
Nicam stereoga teleka omasolul saad enamusi starmani kanaleid ka inglisekeelse audioga ju kuulata.
See, et esimeseks keeleks on venekeel jo see on ellegi teadlik valik ja eks tõesti on veel mil venekeele oskajaid rohkem kui inglisekeele.


on nicam stereo, aga yhelgi kanalil ei saa midagi muuta icon_mad.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2005 12:33:23 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
kas paketi vahetamine maksab ka midagi?

Ei tohiks maksta kui vahetada olemasolev teenus kiirema/kallima vastu.
Võib maksta 55 kr kui vahetada olemasolev teenus aeglasema/odavama vastu.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 28.08.2005 13:48:42 vasta tsitaadiga

Muide, äkki oskab keegi anda õpetust, kudias saada tööle ipv6? http://6to4.version6.net juhend ei vunka mul (XP Home siis)
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2005 17:33:17 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Muide, äkki oskab keegi anda õpetust, kudias saada tööle ipv6? http://6to4.version6.net juhend ei vunka mul (XP Home siis)


seal ju kõik kirjas, kuidas teha icon_wink.gif
mul küll funkab ilusti!

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002




sõnum 29.08.2005 20:23:12 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Muide, äkki oskab keegi anda õpetust, kudias saada tööle ipv6? http://6to4.version6.net juhend ei vunka mul (XP Home siis)


Minul piisas ainult ipv6 install käsu trükkimisest run'i. Lisaks üks restart ja asi töötab.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virus666
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2005




sõnum 29.08.2005 20:34:58 vasta tsitaadiga

Minu kogemused Starmaniga seni väga head üldiselt. Kui uuendusi teevad, siis logiline, et midagi tarbida ei saa. Ise olen 3 kohas Starmani tarbinud. Esimesse kohta tuldi järgmisel päeval õigel jajal ja pandi ilusti üles. teises kohas tuldi mingi 2 päeva pärast ja pandi ka ilusti üles õigel ajal. Kolmandasse kohta tahtsin netti poole tuni jooksul saada peale lepingu sõlmimist ja nad pakkusid ise tehnikut muidu järgmisele päevale, kuid ütlesin et mul koge vaja ja tegelikult teen need kaabeldustööd ise ära. Jõudsin koju, panin kaablid paika ja tegin otsad valmis. Signaali ei ole. Helistasin Starmani, et oge head ja lülitage signaal sisse, nii ka tehti. 2 mindi pärast sain juba neti tarbida. Võrreldes Elooniga on ikka kätte saadav kiirus märgatavalt parem Starmanil ja väga hea, et pordid avatud. Minu teada saab tellides ka need mõningad kinni olevad pordid lahti teha, mida on näiteks maili serveri püstipanekuks vaja. Igati normaalne suhtumine klientidesse sellel firmal. BTW tehnikud kui käisid siis olid ka sõbralikud ja pakkusid tasuta abi arvuti seadistamisel, mida mul vaja ei olnud, kuna ise sellega nagu tegelen.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002




sõnum 30.08.2005 12:12:13 vasta tsitaadiga

Olen ise ka tähele pannud, et midagi on nihu. Enne sai jah ilusti A või B Sound all valides vene ja inglise vahel muuta. Nüüd tuleb ainult vene mula.
Vahet pole, et ma eriti vusserit ei vahi, aga kui isu tuleb mõnda explorerit nillida, siis võiks ikka puhas laks ees olla icon_rolleyes.gif

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 887, 888, 889  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.