Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 25.08.2005 22:39:15 vasta tsitaadiga

Nu jah ma ei hakka midagi ütlema ,kui GTA2 parim oli.
kahju teist.

_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Luury
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005




sõnum 25.08.2005 22:40:34 vasta tsitaadiga

MatMan: Triatlon toimub ainult laup. ja pühap.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatMan
HV vaatleja
MatMan

liitunud: 01.11.2004




sõnum 25.08.2005 22:42:16 vasta tsitaadiga

a sorry icon_redface.gif Loodan, et lutin nad siis ära icon_lol.gif
_________________
Parimate soovidega, MatMan.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2005 22:44:09 vasta tsitaadiga

Kaivo kirjutas:
Nu jah ma ei hakka midagi ütlema ,kui GTA2 parim oli.
kahju teist.



Minu arust oli gta2 kõige haigem oma tulnuka staffiga...gta1 omab gta2 kõvasti ära.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2005 23:19:14 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Kaivo kirjutas:
Nu jah ma ei hakka midagi ütlema ,kui GTA2 parim oli.
kahju teist.



Minu arust oli gta2 kõige haigem oma tulnuka staffiga...gta1 omab gta2 kõvasti ära.


Täiesti nõus. Algne GTA oli omaette tase. GTA II oli selle alge lörtsimine mingi wannabe-3D graafikaga.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soprano
HV vaatleja
soprano

liitunud: 28.12.2004




sõnum 25.08.2005 23:49:29 vasta tsitaadiga

Üks modi võimalus, et masinatele petrolit laadida, oleks võinud tegijatel kohe algul olla. Nii "äge" kui kihutad politsei eest või lendad niisama lennukiga ja korraga saab bens otsa icon_lol.gif Missioonide ajal saaks veel eriti pulli, kui on napilt aja peale minek ja jälle paak tühi. Hakkad ruttu teist autot otsima (5+, kui järgmisel autol oleks samuti paak tühi icon_lol.gif).
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2005 00:06:12 vasta tsitaadiga

VC omas se miami thumbs_up.gif se majad ja palmid ja need värvid se andis hea feelingu ... võrreldes gta 3 halli linna ma tahaks väga kui tehtaxe vel 1 gta kus on miami .. uuendatud graafikaga ja lisadega ja suurema mapiga ..se omax icon_razz1.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2005 00:22:53 vasta tsitaadiga

ot:

vice city parim hetk oli minu arust kui kolmas tärn selga lendas ja crockett ja tubbs ferraariga taga hakkasid ajama icon_biggrin.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yourfriend
HV veteran
yourfriend

liitunud: 10.05.2005




sõnum 26.08.2005 00:31:25 vasta tsitaadiga

-vodafone- kirjutas:
Gta SA On minuarust võlli lastu järjekordne järg....
Parim GTA seeriatest oli minuarust VC. thumbs_up.gif



Nõustun täielikult, vb missiooone teha on lahe aga mis sa siis peale hakkad kui missioonid läbi. Niisama ajaviitmiseks vc parim.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2005 08:39:28 vasta tsitaadiga

Pole siin rääkida midagi SA on ikka üle kõige.Kuigi minig nigrubisniss mulle iseenesest ei meeldi siis mäng on väga hästi ikkagi välja kukkund(kui mõned ajuvabad missioonid välja jätta), tekst hea, maailm suur, suht palju erinevaid asju saab teha, autod normaalselt kiired, võmmid ajavad taga ka teisi pätte jne.little touch'e on hulgi mis mõnusaks mängimise teevad.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 26.08.2005 09:18:00 vasta tsitaadiga

San Andreases võiks olla kiirjooks ja ujumine natuke mugavam. Triatloni tehes(eriti seda pikemat) peab iga etapi vahel mõned minutid kätt puhkama.
Rattaga sõitmisel asi nii hull õnneks pole, sest seal ei pea kogu aeg klikkima. Piisab sellest, et klikid natuke ja siis veereb mõnda aega niisama edasi.
Selle haige klikkimise asemel võiks olla, et peab mingit nuppu peal hoidma vms. icon_confused.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 26.08.2005 09:33:29 vasta tsitaadiga

minu mäletamist mööda joosted ju ei pidanudki klõpsima? pole ise viitsinud veel triatloni teha 8)
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatMan
HV vaatleja
MatMan

liitunud: 01.11.2004




sõnum 26.08.2005 09:42:57 vasta tsitaadiga

Jah minu teada ka pole joostes mingid klikimis. Ma pidin sprindi nupu ära muutma, kuna muidu viskas välja selle pika sihfti all hoidmisega.

Mulle meeldib San andreas GTA'dest kõige rohkem, kuna teisi aetakse taga, lennukiga saab väga kõrgele lennata, mees pole nii puine(nagu vc ja gta III'es). Samuti on graafika parem ja tänavaautodel rattad keeravad, erinevalt vice cityst icon_rolleyes.gif

_________________
Parimate soovidega, MatMan.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 26.08.2005 09:45:10 vasta tsitaadiga

siis oli VC-s sull küll mingid hullemad kalad sees. Minul küll liiikusid/liiguvad rattad seal teistel liiklejatel.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reitz90
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004




sõnum 26.08.2005 10:45:35 vasta tsitaadiga

sprintimiseks ei pea tõesti klikkima AGA "supersprindi" jaoks peab klikkima sprintimis nuppu. jookseb natuke kiiremini, kui tavalise sprindiga. kui ai "supersprindi" siis jääd trialdonis maha, sest teised "supersprindivad" icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 26.08.2005 11:10:14 vasta tsitaadiga

reitz90 kirjutas:
sprintimiseks ei pea tõesti klikkima AGA "supersprindi" jaoks peab klikkima sprintimis nuppu. jookseb natuke kiiremini, kui tavalise sprindiga. kui ai "supersprindi" siis jääd trialdonis maha, sest teised "supersprindivad" icon_rolleyes.gif





seda asja ma ei teadnudki.


ega kellelgi ei ole savet kolmandas linnas umbes kasiino misioonide juures tegin formati ja savesid ei jaanud alles et ei raatsi otsast pihta hakata icon_sad.gif!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reitz90
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004




sõnum 26.08.2005 11:26:15 vasta tsitaadiga

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=205856

aga palun. siin on KÕIKIDE missioonide salvestused icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 26.08.2005 11:51:17 vasta tsitaadiga

MInu terroristlikud kavatsused ei läinud läbi.
Need ameerika rongid on ikka liiga tugevad icon_razz.gif

_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 26.08.2005 12:44:18 vasta tsitaadiga

aga lennukiga majja saad küll kimada:)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatMan
HV vaatleja
MatMan

liitunud: 01.11.2004




sõnum 26.08.2005 12:58:32 vasta tsitaadiga

triatlonid tegin ära, mõlemad esimese raksuga, vahepeal oleks jalgrattaga üle silla äära sõitnud jms aga ei ole hullu icon_biggrin.gif
_________________
Parimate soovidega, MatMan.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 26.08.2005 13:44:32 vasta tsitaadiga

reitz90 kirjutas:
http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=205856

aga palun. siin on KÕIKIDE missioonide salvestused icon_rolleyes.gif




ok tänks eks ma otsin icon_smile.gif



aga ega sa oska üelda mis oli selle misiooni nimi kus tuli ühte tüüpi mööda mööda linna ringi sõidutada ja ta ise istus auto katuse peal?

ma olin sealt miski paar misiooni edasi aga hakkaksin sealt mangima icon_razz.gif et kas sa mäletad mis oli selle misiooni nimi?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 26.08.2005 13:53:01 vasta tsitaadiga

teeks GTA San Andreas fotode konkursi:D kuna seal mängus on kaamera täitsa olemas jne. mis arvate ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 26.08.2005 14:14:12 vasta tsitaadiga

Või siis keegi teine ei oskaks öelda mis selle misiooni nimi on kus tuleb minna sinna seda kasiino plaani pildistama! seal ma pooleli olin ja tuli ka just uuesti esimest korda kolmandas linnas lahti politsei misioonid et is nimelise save ma sealt lehelt tõmmata võiks?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 26.08.2005 14:14:17 vasta tsitaadiga

minul pole selle vasatu mitte midagi, aga adminnidel ja modedel võib olla, sest siis võib tulla ju läbu?
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 26.08.2005 14:19:11 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
minul pole selle vasatu mitte midagi, aga adminnidel ja modedel võib olla, sest siis võib tulla ju läbu?

Fotograafia foorumisse vastava teemaline pikaajaline fotovõistlus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 26.08.2005 14:26:17 vasta tsitaadiga

Võiks teha küll.
Mängus on ikka väga ilusaid kohti ,kus saaks häid pilte.

_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 26.08.2005 14:55:31 vasta tsitaadiga

La keegi teeb teema ära. Teen siis ise ka täna pilte 1600x1200 kõik põhjas. (y

EDIT: Ütkesin, et modedele selline teema ei meeldi.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2005 14:58:16 vasta tsitaadiga

pandi lukku jah.NFS U2 on eraldi autode galerii.lahedad pildid: http://www.zone.ee/marekw/gtaSApic/
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2005 15:06:10 vasta tsitaadiga

selles keskmisel pildil se evo on kuidagi väga mati värviga icon_razz1.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2005 15:11:43 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
pandi lukku jah.NFS U2 on eraldi autode galerii.lahedad pildid: http://www.zone.ee/marekw/gtaSApic/

... NFS:U2 probleem oli selles, et suurem osa poste, mis sinna teemasse tehti, olidki autode pildid ja mängu enda kohta käivat jutt oli praktiliselt võimatu tabada, sellepärast ka selline split ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 26.08.2005 15:14:17 vasta tsitaadiga

Oleks ka võistlusega nõus. Endal kopitab arvutis umbes 300+ erinevaid San Andrease pilte. Suurem osa on tehtud quickscreencapturega, väiksem osa mängu sees fotokaga.
Ilusaid/erilisi pilte, mida võistlusse paisata peaks mul umbes 30 olema. icon_smile.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2005 15:14:42 vasta tsitaadiga

bää jama siis .. lahe oleks piltide teema icon_razz.gif ja googlest on neid pilte suht igav vaadata ... siia saaks ikka igaüks ise panna oma funne pilte.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 26.08.2005 15:43:14 vasta tsitaadiga

H!tman kirjutas:
Või siis keegi teine ei oskaks öelda mis selle misiooni nimi on kus tuleb minna sinna seda kasiino plaani pildistama! seal ma pooleli olin ja tuli ka just uuesti esimest korda kolmandas linnas lahti politsei misioonid et is nimelise save ma sealt lehelt tõmmata võiks?


Architectual espionage vms...ise just tegin selle ära...

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2005 16:03:21 vasta tsitaadiga

http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=330
http://www.gtagarage.com/files/screenshot.php?id=759 --muhahahahaa icon_razz1.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 26.08.2005 16:05:01 vasta tsitaadiga

Mõttetu...
Mängige selle asemel, et pidevalt mingeid täiendusi ja kräppi otsida!

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2005 16:42:26 vasta tsitaadiga

julm on mõttetu icon_exclaim.gif se just kabe thumbs_up.gif prükkar ikka istub ja kuseb ja tüübid suitsetavad ja saab omale driveri palgata 8)
http://img394.imageshack.us/my.php?image=kuseb8zr.jpg
http://img360.imageshack.us/my.php?image=suitsetavad8vw.jpg

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 26.08.2005 17:35:18 vasta tsitaadiga

Juhan88 kirjutas:
H!tman kirjutas:
Või siis keegi teine ei oskaks öelda mis selle misiooni nimi on kus tuleb minna sinna seda kasiino plaani pildistama! seal ma pooleli olin ja tuli ka just uuesti esimest korda kolmandas linnas lahti politsei misioonid et is nimelise save ma sealt lehelt tõmmata võiks?


Architectual espionage vms...ise just tegin selle ära...




suured tänud kohe vaatan mis selle savega seal teha annab icon_smile.gif


või sa saaksid mulle enda save anda oleks tänulik


oled kindel et se misiooni nimi sul õieti kirjutatud kuna ma ei leia seda savet sealt lehelt kuigi seal on kõikide misioonide saved icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 26.08.2005 17:48:42 vasta tsitaadiga

Kas sa oled idioot v? Sa pole sinna lehele vaadanudki icon_evil.gif http://www.mikehealan.com/gta/mission_saves/savefile76.zip
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 26.08.2005 17:51:58 vasta tsitaadiga

H!tman,

Save File 76: Architectural Espioniage
File: http://www.mikehealan.com/gta/mission_saves/savefile76.zip
Stats: http://www.mikehealan.com/gta/mission_saves/savefile76.html
Ma ennem kirjutasin natuke valesti icon_redface.gif

Ja termikas 3 või mida iganes...ära mögise koguaeg...mu naabripoiss vingub ka vähem icon_evil.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 26.08.2005 18:22:00 vasta tsitaadiga

Ei ole idioot ma panin ctel ja f ja otsisin ei leidnud ei tea mis jama oli :S


ja proovisin ka save ära ei ole sellega rahul seal nagu sinna maani 100% kõik tehtud mul ei olnud nii ma tahaks kellgi teise oma siit ma olen kindel et teie pole nii palju ja põhjalikult teinud



ehk juhan88 jagad oma savet
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2005 18:27:31 vasta tsitaadiga

http://img317.imageshack.us/my.php?image=tommigun8ih.jpg tommigunidega
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 26.08.2005 20:40:40 vasta tsitaadiga

Mul saveitud juba natuke kaugemal icon_sad.gif
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 26.08.2005 21:43:39 vasta tsitaadiga

Juhan88 kirjutas:
Mul saveitud juba natuke kaugemal icon_sad.gif



no pole hullu kui pisut ! parem ikka kui ma hakkan seda otsast peale mangima!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 26.08.2005 22:59:32 vasta tsitaadiga

uuum...kus kaustas seivgeimid on? icon_eek.gif
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 26.08.2005 23:04:15 vasta tsitaadiga

Juhan88 kirjutas:
uuum...kus kaustas seivgeimid on? icon_eek.gif




sinu tokumentide all
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-m6mmik-
Kreisi kasutaja
-m6mmik-

liitunud: 24.02.2005




sõnum 26.08.2005 23:04:15 vasta tsitaadiga

GTA SAn Andreas Urser files ?
_________________
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Luury
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005




sõnum 27.08.2005 06:46:48 vasta tsitaadiga

-m6mmik- kirjutas:
GTA SAn Andreas Urser files ?
jah
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 27.08.2005 11:34:36 vasta tsitaadiga

nii varsti saavad asjad ära tõmmatud siis hakkan natuke pilte tegema ja siis saab proovida kuidas PNY 7800GTX-ga mängida saab. Praegu arvutis halb prose 2400+ kuid jah mängida saaab natuke.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2005 11:45:34 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
nii varsti saavad asjad ära tõmmatud siis hakkan natuke pilte tegema ja siis saab proovida kuidas PNY 7800GTX-ga mängida saab. Praegu arvutis halb prose 2400+ kuid jah mängida saaab natuke.
mis prose 7800gtx'ga koostööd tegema hakkab?
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 27.08.2005 14:08:47 vasta tsitaadiga

3000+ mis jookseb 2,4Ghz. hädine on, aga jah eelmine ütles ülesses

EDIT: Keegi saab aidata või anda mulle ingliskeelse lehe kus oleks kirjas kuidas saab SA-sse autosid lisada?
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.