|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
06.12.2002 01:59:25
|
|
|
| Bad Sector kirjutas: |
Ihvike: mis skinni sa kasutad, et see sulle nii karjuvalt silma hakkas? |
HV default skinni. Ja karjuvast on asi kaugel, lihtsalt üks tähelepanek, mille mina teisiti teeks.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
09.12.2002 15:53:19
|
|
|
Küsimus:
Millal kustuvad ära need teema on kolinud: märkmed?
Üldfoorumis neid kui palju ja pidevalt siiski esirinnas! Võiks sealt need märkmed nagu ära kaotada!
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
09.12.2002 16:24:09
|
|
|
| Kordaks veelkord ettepanekut, et taolised viited iseenesest kustuks ütleme nädala pärast. Selle aja möödudus on nad 99,99% tõenäosusega täiesti ülearused.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
10.12.2002 17:53:11
|
|
|
ettepanek:
bännida vähemalt nädalaks kasutajad, kes mingi arvutiprobleemi lahendusena kirjutavad vastuseks "format C" (tavaliselt on see täiesti põhjendamata soovitus, pakun et umbes 90% juhtudest, ja neil juhtudel bänni tuleks ka rakendada)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
10.12.2002 19:54:37
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
ettepanek:
bännida vähemalt nädalaks kasutajad, kes mingi arvutiprobleemi lahendusena kirjutavad vastuseks "format C" (tavaliselt on see täiesti põhjendamata soovitus, pakun et umbes 90% juhtudest, ja neil juhtudel bänni tuleks ka rakendada) |
Sõltub konkreetsest probleemist ja lahenduste pakkumisest. On juhtumeid, kus tõesti enam muud ei aita!
Samas võiks mingid läbustajate ohjeldamise meetmed kasutusele võtta küll! Näiteks täna, mis toimus nalja foorumis Jurandi teemas! Ajas lausa vihale lõpuks! Aitähh Raikule (tema oli vist ainuke tolle foorumi mode sellel hetkel, kes teemat ka puhastas! Kui oli kellegi teise käsi ka mängus, siis ka neile tänud )!
Muidu lähevad mõned noored kuked siin käest ära! Peavad seda nagu teiseks Toruks!
Krt sama jama samas foorumis (nalja siis) teemas inteli telgitagused. Tegelased ka samad, kes suud ei saa peetud
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
10.12.2002 21:26:34
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
ettepanek:
bännida vähemalt nädalaks kasutajad, kes mingi arvutiprobleemi lahendusena kirjutavad vastuseks "format C" (tavaliselt on see täiesti põhjendamata soovitus, pakun et umbes 90% juhtudest, ja neil juhtudel bänni tuleks ka rakendada) |
Sama lahendust võiks kasutada sel puhul, kui vastuseks on "Kasuta otsingut".
See, et rahvas otsingut ei kasuta on muidugi , aga vastusena sellisel kujul ei anna teemale ka kohe midagi juurde!
See näitab, et vastaja on midagi sellist kunagi kuulnud või näinud, aga tegelikult ei tea ta isegi kus ja millal, seega ei ole ta ka ise targem sugugi.
Kui ei ole just tegemist üli levinud probleemidega, millel on ka konkreetsed nimed.
Mõistetav postitus oleks viitega allikale ja kui vajalik siis noomimine a'la kasuta otsingut.
Paljud nii ka teevad, kuid on ka neid kelle postitustest suur hulk on "läbu"(kasuta otsingut)(Mitte segi ajada "kadedusega" teiste postituste hulga suhtes). Need vääriksidki Bänni!
Vot nihuke kuri postitus tuli minul
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
11.12.2002 09:26:29
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| dvd vader kirjutas: |
ettepanek:
bännida vähemalt nädalaks kasutajad, kes mingi arvutiprobleemi lahendusena kirjutavad vastuseks "format C" (tavaliselt on see täiesti põhjendamata soovitus, pakun et umbes 90% juhtudest, ja neil juhtudel bänni tuleks ka rakendada) |
Sama lahendust võiks kasutada sel puhul, kui vastuseks on "Kasuta otsingut".
See, et rahvas otsingut ei kasuta on muidugi , aga vastusena sellisel kujul ei anna teemale ka kohe midagi juurde!
See näitab, et vastaja on midagi sellist kunagi kuulnud või näinud, aga tegelikult ei tea ta isegi kus ja millal, seega ei ole ta ka ise targem sugugi.
Kui ei ole just tegemist üli levinud probleemidega, millel on ka konkreetsed nimed.
Mõistetav postitus oleks viitega allikale ja kui vajalik siis noomimine a'la kasuta otsingut.
Paljud nii ka teevad, kuid on ka neid kelle postitustest suur hulk on "läbu"(kasuta otsingut)(Mitte segi ajada "kadedusega" teiste postituste hulga suhtes). Need vääriksidki Bänni!
Vot nihuke kuri postitus tuli minul  |
Jutt ilus aga mõnikord halvasti järgitav. Konkreetne näide: Eile ilmus jälle üks uus murelik, et tal kettal osa kettaruumist peitu pugenud. Põhjusi sellele on palju ja mitmetes eri teemades korduvalt arutatud, mis puudu küll on, on teema kus need vähemalt 90%-gi ulatuses koos oleksid ja seetõttu mina igatahes piirdusin küll soovitusega, et kasutagu otsingut. Miks ma peaksin kõvasti aega raiskama, et hunnikut linke sellisel juhtumil talle kokku otsida? Ja kui ainult ühega piirduksin, siis see võib kergelt valeks osutuda.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
11.12.2002 18:34:32
|
|
|
Kas tõesti kellelgi teisel pole sellist jama, et peale teemasse postitamist viskab teemast välja
Oma postitust muutes aga läheb ilusti teemasse tagasi!
Kas on tegu normaalse nähtusega või mis.
Tihti jääb nii tähele panemata se, et keegi vahepeal samuti postitas!
Kuna alati ei viitsi tagasi minna!
Probleem pole minu arvutis ega brauserites!
Mitmes kohas proovitud ja ka kodus sama jama nii IE, kui ka Netscapega!
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
11.12.2002 18:36:38
|
|
|
On küll sama lugu. Sellest tulenevalt siis ka postituse loetuks märkimata jätmine 'vaata postitusi alates viimasest külastusest' all
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
11.12.2002 19:04:35
|
|
|
| Nii on jah. Vist meelega nii tehtud. Aga mulle ei meeldi samuti.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
11.12.2002 19:08:10
|
|
|
Mina aga arvasin, et tegu minu enese personaalse kalaga!
Nüüd siis ettepanek! Äkki saaks tagasi, selle võimaluse, et peale vastamist sisenetakse uuesti teemasse!
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
11.12.2002 23:28:05
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
| Tegelikult võiks iga teema juures olla nupp, millega on võimalus antud teemast modedele teatada! Tihti on nii, et mingi teema on vales kohas, või on sisu selline ... Samas on igal foorumil mitu modet. Hakata siis otsima ja priva saatma mõnele modedest võib üsna tülikas olla. Lihtsalt väike nupp, mis saadab automaatselt foorumit sirvivale modele (või esimesele, kes tuleb) teate sisuga a la Kasutaja see ja see teatab sellest teemast selles foorumis! |
Kordaks antud soovitust!
Kas tõesti ei anna seda kuidagi sisse viia?
Mitmes teises foorumis on taolised asjad olemas!
Kui aga sisse ei anna viia, siis võiks moderaatorite nimed olla esilehel kohe foorumi nime all. Leiab kiiremini üles hetkel kohal viibiva mode!
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommionu
tubli telepoiss


liitunud: 17.11.2001
|
13.12.2002 12:31:58
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
...
Kui aga sisse ei anna viia, siis võiks moderaatorite nimed olla esilehel kohe foorumi nime all. Leiab kiiremini üles hetkel kohal viibiva mode!
|
no aga kas see asi pole mitte juba ammu olemas, kuigi jah, nö varjatud kujul ja mitte päris seal kus sa kirjeldad
http://www.hot.ee/manice/modedHVFs.jpg
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
13.12.2002 13:17:26
|
|
|
| Avalehe allosas on täielik loetelu momendi foorumi kasutajatest ja värvidega moded välja eraldatud seejuures...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommionu
tubli telepoiss


liitunud: 17.11.2001
|
13.12.2002 13:35:54
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| Avalehe allosas on täielik loetelu momendi foorumi kasutajatest ja värvidega moded välja eraldatud seejuures... |
no aga seal ei ole kirjas et Keevitaja on Linux'i foorumi moderaator
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
13.12.2002 13:41:17
|
|
|
| tommionu kirjutas: |
| Trainspotting kirjutas: |
...
Kui aga sisse ei anna viia, siis võiks moderaatorite nimed olla esilehel kohe foorumi nime all. Leiab kiiremini üles hetkel kohal viibiva mode!
|
no aga kas see asi pole mitte juba ammu olemas, kuigi jah, nö varjatud kujul ja mitte päris seal kus sa kirjeldad
http://www.hot.ee/manice/modedHVFs.jpg |
Seda ma tean muidugi
Kuid praegu toimub modede otsimine nii: esmalt vaatan sealt, kuhu sa viitasid, kes on antud foorumi moded ja siis lähen avalehele neid rohelisi (vaikimisi HV välimusega on moded rohelised) otsima! Kui vahepeal peaks aga midagi vahele tulema, siis algab jälle otsast peale!
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
13.12.2002 13:42:12
|
|
|
| tommionu kirjutas: |
| XYZ kirjutas: |
| Avalehe allosas on täielik loetelu momendi foorumi kasutajatest ja värvidega moded välja eraldatud seejuures... |
no aga seal ei ole kirjas et Keevitaja on Linux'i foorumi moderaator  |
Eks ta ole, eelmine HVF oli selles suhtes informatiivsem küll...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
13.12.2002 13:49:00
|
|
|
mul SubSilver praegu ja
võiks teha scrollbari punaseks,vahepeal hull pikk teema ja siis aja hiirega seda taga
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommionu
tubli telepoiss


liitunud: 17.11.2001
|
13.12.2002 13:54:02
|
|
|
/me just mõtles välja, et võiks äkki asi nii siis olla (kui avalehele ei taheta ruumi kokkuhoiu vms põhjuse tõttu modesid täpsemalt paika panna ühel või teisel moel), et kuna nagunii on kõikide alafoorumite päises kirjas selle foorumi moded ja nad on musta värviga seal (vt. seda pilti kasvõi mida ma mõned postid tagasi "promosin"), siis aktiivsed ehk online olevate modede värv võiks olla kas siis roheline või punane
ja kohe vastava alafoorumi avalehel näha, kes on moded ja kes on On-Line
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
13.12.2002 13:58:11
|
|
|
| tommionu kirjutas: |
/me just mõtles välja, et võiks äkki asi nii siis olla (kui avalehele ei taheta ruumi kokkuhoiu vms põhjuse tõttu modesid täpsemalt paika panna ühel või teisel moel), et kuna nagunii on kõikide alafoorumite päises kirjas selle foorumi moded ja nad on musta värviga seal (vt. seda pilti kasvõi mida ma mõned postid tagasi "promosin"), siis aktiivsed ehk online olevate modede värv võiks olla kas siis roheline või punane
kohe vastava alafoorumi avalehel näha, kes on moded ja kes on On-Line  |
Kahe käega poolt!
Seni kuni õnnestub ehk iga postituse/teema juurde eraldi nupp luua, mis ise kohe priva esimesele online modele saadab. Kuna vahest ei ole mitte ühtegi antud foorumi modet kohal!
Kuigi esialgu ajaks ka säärane lahendus asja ära! Ootame ära, mis Nevermind või Tanel asjast arvavad.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
13.12.2002 22:25:19
|
|
|
veel 2 kuud, siis olen ma aktiivselt osav6tlik igas foorumis
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jumbu
HV Guru

liitunud: 07.01.2002
|
13.12.2002 22:59:32
|
|
|
hakkad ametlikult töötuks?
_________________ modepensionil |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
18.12.2002 23:06:14
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
| Trainspotting kirjutas: |
| Tegelikult võiks iga teema juures olla nupp, millega on võimalus antud teemast modedele teatada! Tihti on nii, et mingi teema on vales kohas, või on sisu selline ... Samas on igal foorumil mitu modet. Hakata siis otsima ja priva saatma mõnele modedest võib üsna tülikas olla. Lihtsalt väike nupp, mis saadab automaatselt foorumit sirvivale modele (või esimesele, kes tuleb) teate sisuga a la Kasutaja see ja see teatab sellest teemast selles foorumis! |
Kordaks antud soovitust!
Kas tõesti ei anna seda kuidagi sisse viia?
Mitmes teises foorumis on taolised asjad olemas!
Kui aga sisse ei anna viia, siis võiks moderaatorite nimed olla esilehel kohe foorumi nime all. Leiab kiiremini üles hetkel kohal viibiva mode! |
Toome aga uuesti ette!
Kas tõesti pole seda võimalik sisse viia
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kodanik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2001
|
19.12.2002 17:00:28
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| Kordaks veelkord ettepanekut, et taolised viited iseenesest kustuks ütleme nädala pärast. Selle aja möödudus on nad 99,99% tõenäosusega täiesti ülearused. |
Kas kolinud teemad hakkavad kustuma? Kas seda näiteks selle foorumi osa moderaatorid ei saaks ise manuaalselt ära kustutada?
Ja minu postile eelnenud Trainspottingu ettepanekut toetaks ka .
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
19.12.2002 17:02:30
|
|
|
| tumtum kirjutas: |
| XYZ kirjutas: |
| Kordaks veelkord ettepanekut, et taolised viited iseenesest kustuks ütleme nädala pärast. Selle aja möödudus on nad 99,99% tõenäosusega täiesti ülearused. |
Kas kolinud teemad hakkavad kustuma? Kas seda näiteks selle foorumi osa moderaatorid ei saaks ise manuaalselt ära kustutada?
Ja minu postile eelnenud Trainspottingu ettepanekut toetaks ka . |
Mitte kolinud teemadest endist polnud mul jutt, vaid viitadest, et teema on kolinud!!! Need võik kenasti automaatse kustutuse saad, et mitte liialt foorumit risustada.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
19.12.2002 18:17:50
|
|
|
| Kustutasin Üldfoorumist kaks "Teema on kolinud" linki ära.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kodanik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2001
|
19.12.2002 18:41:44
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| Mitte kolinud teemadest endist polnud mul jutt, vaid viitadest, et teema on kolinud!!! Need võik kenasti automaatse kustutuse saad, et mitte liialt foorumit risustada. |
Jajah, panin sõnastusega natuke metsa seda ma muidu mõtlesingi, et need lingid ära kustutada, aga Ranka et võtsid mind kuulda.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
23.12.2002 00:41:59
|
|
|
praeguseks on kõik "kolimised" kustutatud
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
23.12.2002 09:19:21
|
|
|
| nevermind kirjutas: |
| praeguseks on kõik "kolimised" kustutatud |
Tore! Kuid mida sa arvad sellest automaatsest, näiteks nädala pärast, "kolimiste" kustumisest?
(Või kui sellega on tehnilisi probleeme, siis äkki saad kõigile modedele selliseks puhastustööks võimaluse anda?)
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
23.12.2002 13:12:29
|
|
|
| nevermind kirjutas: |
| praeguseks on kõik "kolimised" kustutatud |
minu meelest tekitas libekala alles hiljuti sihilikult "teema on kolinud" üldfoorumisse, mis viitas ürituste foorumi teemale hinnavaatlus@seti, sest siis märkab seda rohkem rahvast.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
23.12.2002 14:05:24
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| nevermind kirjutas: |
| praeguseks on kõik "kolimised" kustutatud |
minu meelest tekitas libekala alles hiljuti sihilikult "teema on kolinud" üldfoorumisse, mis viitas ürituste foorumi teemale hinnavaatlus@seti, sest siis märkab seda rohkem rahvast. |
Kas sa ei arva, et kõvasti liiale lähed oma seti-reklaamiga? Kisub juba hullemaks kui usufanaatikute propagandad.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
23.12.2002 14:08:46
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| dvd vader kirjutas: |
| nevermind kirjutas: |
| praeguseks on kõik "kolimised" kustutatud |
minu meelest tekitas libekala alles hiljuti sihilikult "teema on kolinud" üldfoorumisse, mis viitas ürituste foorumi teemale hinnavaatlus@seti, sest siis märkab seda rohkem rahvast. |
Kas sa ei arva, et kõvasti liiale lähed oma seti-reklaamiga? Kisub juba hullemaks kui usufanaatikute propagandad. |
poolt
kas ei annaks teha filtrit mis filtreeriks välja teemad kus esineb sees sõna seti
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
23.12.2002 14:19:51
|
|
|
| nonoh! see oli libekala oma alagatus, minul polnud sellega midagi tegemist.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
23.12.2002 14:29:17
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| nonoh! see oli libekala oma alagatus, minul polnud sellega midagi tegemist. |
no kamoon
igast teemast kust sa läbi sõidad jääb hunnik seti logosid ja juttu maha
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
23.12.2002 14:32:20
|
|
|
| carramba kirjutas: |
no kamoon
igast teemast kust sa läbi sõidad jääb hunnik seti logosid ja juttu maha  |
igal mehal oma yritus
kui sa meiega liituksid ja laseksid v6istlusmeelel areneda, siis enam sa ei arvaks et see yleliigne on
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
23.12.2002 14:40:30
|
|
|
| libekala kirjutas: |
| carramba kirjutas: |
no kamoon
igast teemast kust sa läbi sõidad jääb hunnik seti logosid ja juttu maha  |
igal mehal oma yritus
kui sa meiega liituksid ja laseksid v6istlusmeelel areneda, siis enam sa ei arvaks et see yleliigne on  |
jumal hoidku mingi selle eest
üks kirg juba on -
rohkem küll ei taha 8)
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
23.12.2002 14:47:56
|
|
|
| carramba kirjutas: |
| libekala kirjutas: |
| carramba kirjutas: |
no kamoon
igast teemast kust sa läbi sõidad jääb hunnik seti logosid ja juttu maha  |
igal mehal oma yritus
kui sa meiega liituksid ja laseksid v6istlusmeelel areneda, siis enam sa ei arvaks et see yleliigne on  |
jumal hoidku mingi selle eest
üks kirg juba on -
rohkem küll ei taha 8) |
+
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
23.12.2002 23:45:11
|
|
|
profiil --> teata mulle uuest privaatsõnumist uue aknaga. ei teatata mulle mdagi uue aknaga
(äkki on viga tegelikult popupi tapjas?, pole proovinud.)
ja see "teata mulle uuest privaatsõnumist heliga" heli on väga tobe heli. kas poleks võimalik seda asendada?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
23.12.2002 23:54:54
|
|
|
mulle aga see heli meeldib ja popup killer on suuteline selle akna killima küll
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
24.12.2002 10:31:15
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
profiil --> teata mulle uuest privaatsõnumist uue aknaga. ei teatata mulle mdagi uue aknaga
(äkki on viga tegelikult popupi tapjas?, pole proovinud.)
ja see "teata mulle uuest privaatsõnumist heliga" heli on väga tobe heli. kas poleks võimalik seda asendada? |
Pole mul mingit killerit peal aga uut akent ei ava kah. Ja heli puudb samuti. Ja kui uus sõnum on tulnud enne, kui HV -sse sisse login, annab väikese errori, kus tahab, et hakkaksin debugima. Täpset sõnastust ei mäleta.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
24.12.2002 19:52:47
|
|
|
... sama siin, ei mingit akent Kuigi IMO see hääl ja vilkuv tilulilu peaks
küll piisav olema, et saabunud sõnumit märgata.
naaskel võib-olla on Sul hääle tegemine lihtsalt ära keelatud.
Seda saad IE puhul vaadata Tools->Internet Options->Advanced->
Multimedia alt ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.12.2002 21:56:16
|
|
|
aegajalt mul ikka viskab selle popupakna lahti
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
25.12.2002 11:13:52
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
võib-olla on Sul hääle tegemine lihtsalt ära keelatud.
Seda saad IE puhul vaadata Tools->Internet Options->Advanced->
Multimedia alt ... |
No niipalju ma asjadest ikka jagan, et selliseid asju kontrollida 8)
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urho
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
26.12.2002 02:29:36
|
|
|
| kas ei võiks teema algataja autori nime juures olla ka kuupäev (kellaaeg vast ei ole määrav), millal teema üles pandi - oleks kohe selge, kas on mingi vana teema päevakorda tõstetud, või mingi eriti kuum teema (palju postitusi)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
27.12.2002 06:07:32
|
|
|
| urho kirjutas: |
| kas ei võiks teema algataja autori nime juures olla ka kuupäev (kellaaeg vast ei ole määrav), millal teema üles pandi - oleks kohe selge, kas on mingi vana teema päevakorda tõstetud, või mingi eriti kuum teema (palju postitusi) |
see on küll hea idee,sest vahel vajub üsna vana teema minevikust välja
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
27.12.2002 07:51:16
|
|
|
| naaskel kirjutas: |
| Ja kui uus sõnum on tulnud enne, kui HV -sse sisse login, annab väikese errori, kus tahab, et hakkaksin debugima. Täpset sõnastust ei mäleta. |
Syntax error. Line 16 (Vahepeal ka line 15). Kas tahad debugida? Vot sellise jutu annab ette, kui uus sõnum on tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
27.12.2002 09:53:39
|
|
|
| urho kirjutas: |
| kas ei võiks teema algataja autori nime juures olla ka kuupäev (kellaaeg vast ei ole määrav), millal teema üles pandi - oleks kohe selge, kas on mingi vana teema päevakorda tõstetud, või mingi eriti kuum teema (palju postitusi) |
Jah, eelmises foorumi versioonis oli see olemas ja teinekord oli hea info!
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
27.12.2002 11:53:06
|
|
|
| naaskel kirjutas: |
Syntax error. Line 16 (Vahepeal ka line 15). Kas tahad debugida? Vot sellise jutu annab ette, kui uus sõnum on tulnud. |
pane siis disable script debugging peale
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
02.01.2003 02:45:37
|
|
|
"seda foorumit vaatavad" rida ei näita kasutajaid just päris õigesti, aga et ta nii valesti näitab...:
nimelt "Prügikasti" näevad vaid moderaatorid ja administraatorid, kuid miskipärast kuvatakse selle vaatajana ka tavalisi kasutajaid (olen peale konkreetse juhtumi seal ka teiste kasutajate nimesid näinud). Antud juhul kinnitas kasutaja (S.i.C.), et tema "Prügikasti" küll ei näe.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|