Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  kui kiiresti sa trükid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 11.08.2005 23:04:51 vasta tsitaadiga

ise olen rahul esimene kord 175 lööki/min thumbs_up.gif ei kurda icon_smile.gif vajab veel harjutamist pole asi veel kiiruse poolest käpas aga kirjutada suudan vabalt ilma et klaverit ei vaata kiirest enda arust 8)
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2005 23:08:24 vasta tsitaadiga

~ 260 lööki/min tuli keskmiseks ...
viimasel ajal olen jah tähele pannud, et ei pea enam klaviatuuri jälgima, kui trükin midagi.
Õ täht ainult kaob ära vahest icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 11.08.2005 23:25:09 vasta tsitaadiga

233
klaver oli süles, ise tugitoolis, vigu nagu sigu ning kasutasin enamasti kummagil käel ainult kolme sõrme kusjuures sõrmed ei liikunud pea kunagi tagasi "koduklahvidele" vaid lihtsalt liikusid ühelt klahvilt teisele vastavalt vajadusele. Vahel oli ka olukord kus vajutasin G'd parema käega ning Ü'd parema nimetissõrmega. Klaverile ei vaadanud kordagi.

Tegelikult kunagi 4a tagasi õppisin ka pimetrükki kuid mul on välja arenenud selline koordinatsioon et kui tean kus klaver asub siis suudan üsna täpselt ilma klaverit pidi sõrmi libistamata õigele klahvile vajutada.
Kui veidike harjutaksin pimekirja ja umbes iga 15-25 märk ei läheks valesti siis saaks vast 300-350cpm kätte.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lock
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2004




sõnum 11.08.2005 23:39:33 vasta tsitaadiga

211 lööki/min , esimesel korral WOW , ei lootnudgi ,et nii hea tulemus
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
djdeep
HV kasutaja
djdeep

liitunud: 19.02.2005




sõnum 11.08.2005 23:52:33 vasta tsitaadiga

Sain 214 lööki per minute.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2005 23:53:06 vasta tsitaadiga

Teie kiirus (266 lööki/min)
8)
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2005 23:57:07 vasta tsitaadiga

30 sek, kiirusega 346 lööki/min
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2005 00:15:19 Re: kui kiiresti sa trükid? vasta tsitaadiga

2. detsember 2002:
dvd vader kirjutas:

1) 250 lööki/min
2) 267 lööki/min


12. august 2005:

1) 345 lööki/min
2) 399 lööki/min

progress, härrased
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
?‡oTT
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2005 01:46:05 vasta tsitaadiga

Teie kiirus (471 lööki/min).. suudan veel paremini
Teie kiirus (610 lööki/min) - kui teksti rohkem kirjutada kulub pähe ja kirjutamine on kerge
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 12.08.2005 02:26:55 vasta tsitaadiga

ˇoTT kirjutas:
T
Teie kiirus (610 lööki/min) - kui teksti rohkem kirjutada kulub pähe ja kirjutamine on kerge
*
ja tulems ebakorrektne ,mitte objektiivne vms...
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkinem
HV Guru
erkinem

liitunud: 06.11.2004




sõnum 12.08.2005 08:53:10 vasta tsitaadiga

399 lööki/min
Kommentaarid: 329 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 12.08.2005 11:48:19 vasta tsitaadiga

madedog@17.09.2004 07:24 kirjutas:
Omaleiutatud kümnesõrmesüsteem(tegelikult 9) - 399 l/min teisel katsel... kunagi proovin juurde, sõrmed olid ka hommikul pool kaheksa külmad


Teie kiirus (576 lööki/min)

Progressi kui palju icon_biggrin.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2005 17:12:44 vasta tsitaadiga

Adekvaatne oleks see test siis kui seal oleks vähemalt miski 1000 erinevat teksti mida kirjutada ehk siis mingit siukest asja poleks kus õpid enamvähem pähe ja ei kirjuta mida vaatad vaid paned kohe peast nii kiiresti kui joppab.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 13.08.2005 01:44:09 vasta tsitaadiga

ise ei ole kuskil õppinud ja kirjutan kokku 8 näpuga
http://www.hot.ee/silver010/masin.JPG - 357, kuidagi ei tahtnud rohkem tulla, mida rohkem tegin seda rohkem vigu hakkas ka esinema, vaatasin klaviatuurile, pimekirjaga päris niipalju poleks saanud, eriti lähevad täpitähed paigast ära
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.08.2005 02:53:13 vasta tsitaadiga

2-3 sõrmega algusest peale kobistanud, 29sek/357min icon_biggrin.gif
tunnen ennast profesionaalina vist, pimekirja ei oska icon_razz1.gif

EDIT: mingi kala oli ennem, tuleb välja et 2 sõrme süsteem annab vaid 216 hoopis thumbs_down.gif icon_lol.gif

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus


viimati muutis Tbit 13.08.2005 02:57:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2005 03:02:44 vasta tsitaadiga

esimese korraga...
26 sek, kiirusega 399 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.


teine katse:

24 sek, kiirusega 432 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2005 03:06:59 vasta tsitaadiga

182 esimene kord icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 13.08.2005 03:43:26 vasta tsitaadiga

178, 197, 220, 241 icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2005 03:44:45 vasta tsitaadiga

Muide, suht 2-3 sõrmega panen oma ~350....huvitav mis tulemus oleks kui õpiks ära kümnesõrmesüsteemi... ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 13.08.2005 08:57:05 vasta tsitaadiga

esimese laksuga 190
teisel katsel 312

_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beyond os
HV kasutaja
beyond os

liitunud: 19.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2005 12:04:58 vasta tsitaadiga

3-4 sõrme tehnikaga
esimesel korral 280
paaril järgmisel 300 +/-5

kui oskaks rohkem sõrmi kasutada siis saaks ikka tunduvalt kiiremini
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcfine
HV kasutaja
mcfine

liitunud: 01.02.2004




sõnum 13.08.2005 12:35:01 vasta tsitaadiga

Teie kiirus (202 lööki/min)-esimese korraga.
Natuke aega harjutamist ja teeks kuskil 300 lööki/min.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omnibook
HV kasutaja
omnibook

liitunud: 17.07.2005




sõnum 13.08.2005 21:03:16 vasta tsitaadiga

nah, firefoxiga ei fungi see : p
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 13.08.2005 21:04:06 vasta tsitaadiga

omnibook kirjutas:
nah, firefoxiga ei fungi see : p

nagu pane allow popups icon_wink.gif

_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2005 21:06:23 vasta tsitaadiga

Esimene kord, tuba suht pime:
41 sek, kiirusega 253 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.

Mnjah...
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 13.08.2005 23:35:45 vasta tsitaadiga

peaaegu ausal teel, pohmelliga tuli 217 tükki minutis icon_smile.gif vahepeal panin y tähti ka muidugi...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
?‡oTT
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2005 23:44:20 vasta tsitaadiga

Uus rekord
Teie kiirus (648 lööki/min)
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 14.08.2005 01:22:32 vasta tsitaadiga

227. pidevalt vahin klaverit.
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sfx
HV veteran

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2005 02:29:38 vasta tsitaadiga

Teie kiirus (357 lööki/min)

See oli selle kergema tekstiga - Masinakirja pimesüsteemi omandamine on...
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2005 02:42:41 vasta tsitaadiga

1) 277 lööki per min
2) 296 lööki per min

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
PSN: powwa25
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FireDawg
HV vaatleja


liitunud: 13.10.2002




sõnum 14.08.2005 06:30:48 vasta tsitaadiga

njah esimese tekstiga 334 lööki per min ilma "soojenduseta"
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2005 13:14:50 vasta tsitaadiga

No paar minutit jamasin veel ja sain 324 lööki/min
Keyboard sai natukene kannatada ka kui tekst sassi läks icon_cry.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2005 19:18:30 vasta tsitaadiga

23 sek, kiirusega 451 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.

2 viga tuli ka sisse icon_confused.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 14.08.2005 19:29:20 vasta tsitaadiga

eitea enam mis värk on, ma oma FF-iga ei saanud enam mingeid tulemusi icon_confused.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 14.08.2005 19:30:46 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
eitea enam mis värk on, ma oma FF-iga ei saanud enam mingeid tulemusi icon_confused.gif


üleval kollast riba ei märgand? pane sealt allow popups!

_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 14.08.2005 19:34:50 vasta tsitaadiga

v6sa kirjutas:
limp kirjutas:
eitea enam mis värk on, ma oma FF-iga ei saanud enam mingeid tulemusi icon_confused.gif


üleval kollast riba ei märgand? pane sealt allow popups!

ei ma nii ära joodud ka veel pole icon_razz1.gif uus aken tuli ette aga tühi. st proovisin uuesti lehte refreshida ja siis kui ära täitsin viskas 2 uut akent lahti, ühe kus näitab ära selle sinu tulemuse kasti ja teise tühja popupi. kummaski polnud miskisugust teksti enam icon_confused.gif ja kui seda popupi mitte kinni panna ja see test teha siis viskas sinna aknasse kus tulemust näitab mitu seda kastikest eraldi nn minu tulemustega mis kõik olid jällegi tühjad

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcfine
HV kasutaja
mcfine

liitunud: 01.02.2004




sõnum 14.08.2005 21:22:22 vasta tsitaadiga

mcfine kirjutas:
Teie kiirus (202 lööki/min)-esimese korraga.
Natuke aega harjutamist ja teeks kuskil 300 lööki/min.

Teie kiirus (264 lööki/min), mingi arenemine ikka.
Tunnistan et vahepeal vaatan klaverit ka trükkimise ajal, muidu läheb hoopis sassi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 14.08.2005 21:53:30 vasta tsitaadiga

limp, ühesõnaga kivi lehe tegijate kapsaaeda. mul on ka selle lehega sarnane jama Firefoxiga.
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2005 21:55:11 vasta tsitaadiga

see leht valmis ammu enne seda kui mingi firefox üldse olemas oli
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 14.08.2005 22:01:11 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
see leht valmis ammu enne seda kui mingi firefox üldse olemas oli
mingid standardid ju ometi olid olemas, millele korralik leht teoreetiliselt peaks (võiks) vastata?

e: Mozilla ju oli olemas? renderdusmootoriks mõlemal Gecko...

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2005 22:03:49 vasta tsitaadiga

136/min.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 14.08.2005 22:08:11 vasta tsitaadiga

201 icon_redface.gif 2-3 näppu kasutusel
_________________
I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NephiX
HV veteran

liitunud: 15.05.2005




sõnum 14.08.2005 22:11:34 vasta tsitaadiga

336 lööki per minut (esimene)

lõpus läks natuke paremini nii 380 jne
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aif
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2005 22:32:25 vasta tsitaadiga

* 26 sek, kiirusega 399 lööki/min
* 28 sek, kiirusega 370 lööki/min
* 21 sek, kiirusega 357 lööki/min

Kolme teksti tulemused siis...
Oleks saanud tiba kiiremini kah võibolla, kuid komadega panin rukki icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2005 13:11:29 vasta tsitaadiga

Korduval harjutamisel 415 lööki/min icon_razz1.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2005 14:30:14 vasta tsitaadiga

kas uus rekord icon_biggrin.gif http://img294.imageshack.us/my.php?image=untitled5dn.jpg

tegelik kiirus 108pauku per minut. icon_redface.gif

_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2005 15:07:58 vasta tsitaadiga

ffw kirjutas:
kas uus rekord icon_biggrin.gif http://img294.imageshack.us/my.php?image=untitled5dn.jpg



ei ole uus rekord, taolisi "rekordeid" on pool teemat täis. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 16.08.2005 15:19:35 vasta tsitaadiga

39 sek, kiirusega 266 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.

Esimese korraga - olen rahul...

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2005 18:08:09 vasta tsitaadiga

368 lööki minutis, arvestades et kasutan 4 näpu tehnikat, aga peab vist pimekirja ära õppima, tuleb endalegi kasuks.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2005 21:16:06 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
368 lööki minutis, arvestades et kasutan 4 näpu tehnikat, aga peab vist pimekirja ära õppima, tuleb endalegi kasuks.


mis seal õppida, pimekiri tuleb aastatega järjepideva kirjutamise käigus. Ja ükspäev avastad, et ohhoo, ei peagi klaviatuuri vaatama. Mul oli oma osa kindlasti Puhhil... 8)
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  kui kiiresti sa trükid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.