|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ZerOZer05
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
13.08.2005 14:16:09
|
|
|
| Siit võib tulla hea Full Conversation mod San andreasele kuna ta Vice Full Conversation mod oli väga hea.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
13.08.2005 14:45:14
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
Pakun et San Andreas liiga uus veel selle jaoks vähe autosid on tehtud |
autosi on sitaks ju,sa ei oska otsida äkki
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
13.08.2005 14:53:37
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| Kas GTA San Andreasele on mõnda nn "total conversion" modi , kus oleks korraga kõik sõidukid vahetatud (ala' Vice Citys oli Deluxos mod vms) ? |
Tahaks kahh mõnda sellist modi'.Eriti hea oleks õiged autod vingete tekstuuridega mitte, et kõigi pickup'de jms.autod on asendatud Porsche, viper'i vms.skinniga.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
13.08.2005 14:56:27
|
|
|
Mis praegu siis autodel viga on? Täitsa sõidetavad..
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Liitlane-
HV veteran

liitunud: 12.08.2005
|
13.08.2005 14:57:15
|
|
|
Autosid on jah piisavalt. Aga kuidagi igav on fakt selle juures, et nad kõik on liiga samade võimetega. Kuigi on erandeid kah (a la monster jne.) aga siiski jääb häirima see, et linna pildis puuduvad tõelised pärlid, mida isegi meie tänavatel näeb. On ainult mingid suvalised sportautod, mida liigub seal tonnide viisi.
Samas plusiks toon erinevad lennuki ja helikopteri tüübid.
Ja ka see on hea, et bike mootoratta tüüpe on seal küll vähemalt 3. Ja siis lisaks ned pika nokalised ja dirtbiked.
Mod teeks asjale kindlast head.
_________________ www.kinnistuhaldus.ee kortermajade haldusteenuse terviklahendused (haldus-, hooldus- ja raamatupidamisteenus) Põlva- ja Võrumaal! |
|
| Kommentaarid: 231 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
13.08.2005 15:43:29
|
|
|
Ei praegu pole veel ühtegi sellist modi....
ja se VC mod oli Deluxe mitte Deluxos
http://www.gtaforums.com/?c=22 seal on põhiliselt kõik asjad mida tehakse minu suurim ootus on GTA : New York mod ...terve kaart tehakse jne...
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
viimati muutis scarface 13.08.2005 15:50:22, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
13.08.2005 15:44:12
|
|
|
| äkki teeks real-speed mod asja huvitavamaks siis
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Treku
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2005
|
13.08.2005 16:17:21
|
|
|
Kuskohas see flying school on?
Saab keegi kaardi peal näidata kus see asub?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
13.08.2005 16:19:22
|
|
|
| Treku kirjutas: |
Kuskohas see flying school on?
Saab keegi kaardi peal näidata kus see asub?  |
vanal lennujaamal. kui selle lahti saad, küll siis aru saad kus on
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anonymic
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2004
|
13.08.2005 16:21:23
|
|
|
| mul probleem et mul oli tourament sees.kui ma selle välja viskasin siis New game's pole mul autosid teisi inimesi ega midagi.ja kui panen load game siis hakkab laadima.kui laadimine lõpetatud siis viskab ette errori gta_sa.exe has encontered a problem and needs to close.ma ei saa mängida.enne oli selle stallioni andmete muutmisega see probleem, kuid see sai ära kõrvaldatud aga nüüd jälle mis tegema pean?ei taha uuesti peale lasta!
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2A
HV Guru

liitunud: 02.03.2004
|
13.08.2005 16:23:04
|
|
|
| Treku kirjutas: |
Kuskohas see flying school on?
Saab keegi kaardi peal näidata kus see asub?  |
doh
reeglid tuleks läbi enne lugeda
Asub muide kaardi põhjaservas. Näed, et kaardi peal suur maandumisrada
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
13.08.2005 16:53:44
|
|
|
| Treku kirjutas: |
Kuskohas see flying school on?
Saab keegi kaardi peal näidata kus see asub?  |
Flying schooli sul niikuinii ennem asja pole kui missiooni käigus sind sinna saadetakse.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anonymic
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2004
|
13.08.2005 17:09:44
|
|
|
| anonymic kirjutas: |
| mul probleem et mul oli tourament sees.kui ma selle välja viskasin siis New game's pole mul autosid teisi inimesi ega midagi.ja kui panen load game siis hakkab laadima.kui laadimine lõpetatud siis viskab ette errori gta_sa.exe has encontered a problem and needs to close.ma ei saa mängida.enne oli selle stallioni andmete muutmisega see probleem, kuid see sai ära kõrvaldatud aga nüüd jälle mis tegema pean?ei taha uuesti peale lasta! |
aitab kah keegi we?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
13.08.2005 17:41:31
|
|
|
lennu kool on kerge võrreldes auto kooliga minu meelest pole siia maani edasi saanud sealt kõik muud tehtud mootoratta kool läks kõige lihtsamalt kõik asjad esimese korraga aga auto koolis jäin pidama sinna kus tuleb autoga 5 ringi sõita teen kõik puhtalt ära aga ei võta seda arvese ütleb et 0% õieti tehtud kuigi ei sõirnud uhtki posti umber a kõik peaks olema nagu õieti :S!! ühe korra sain ainult 40% tehtud aga sellest on nagu vähe!
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
13.08.2005 17:47:09
|
|
|
0% sellepärast, et uimerdad liiga palju...aeg peab olema alla 40 sekundi.
Muide jah...mul läks üks ilus hommikupoolik lausa sellele sõitmisele
Käsipidurit on seal vaja palju kasutada...enne igat kurvi ennem käsipidur peale ja siis noolenupuga teed slide-i ära ja uuesti gaas põhja.
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
13.08.2005 18:19:54
|
|
|
se oli küll kerge asi ..1mese korraga sain tehtud
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2A
HV Guru

liitunud: 02.03.2004
|
13.08.2005 18:30:08
|
|
|
| scarface kirjutas: |
se oli küll kerge asi ..1mese korraga sain tehtud  |
Hmm, sama siin
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fiocchi
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2005
|
13.08.2005 18:44:24
|
|
|
| Kaska kirjutas: |
| scarface kirjutas: |
se oli küll kerge asi ..1mese korraga sain tehtud  |
Hmm, sama siin  |
No mina jurasin ka sellega ikka tubli aja
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
13.08.2005 18:59:36
|
|
|
No tü*a küll tegin juba 2st korda seda misiooni kus selle paksu maha peab laskma ..seal tehases ja tennpeni jooxeb minema ..ja sisi kõik põleb ..ma ei jõudnud välja .. se nii raske need matsid kah veel kõmmivad ja FPS on kah ma ei tea kui madal .. .heelp ja siis se kustutamine ..se ajab närviiii ..mingeid hinte ei oskax öelda ?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
13.08.2005 19:03:00
|
|
|
tee firetruck missioon ära imho :X
saad tulekindlaks
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
13.08.2005 19:22:39
|
|
|
| ZerOZer05 kirjutas: |
| Siit võib tulla hea Full Conversation mod San andreasele kuna ta Vice Full Conversation mod oli väga hea. |
Vot siis panen SA peale uuesti.
See võib tõesti hea olla kuna ma tahtsingi enam vähem sellist modi kus kõik autod realsete vastu vahetatud mis sobivad ka aastaga.
|
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Liitlane-
HV veteran

liitunud: 12.08.2005
|
13.08.2005 19:47:20
|
|
|
| scarface kirjutas: |
No tü*a küll tegin juba 2st korda seda misiooni kus selle paksu maha peab laskma ..seal tehases ja tennpeni jooxeb minema ..ja sisi kõik põleb ..ma ei jõudnud välja .. se nii raske need matsid kah veel kõmmivad ja FPS on kah ma ei tea kui madal .. .heelp ja siis se kustutamine ..se ajab närviiii ..mingeid hinte ei oskax öelda ? |
Muide see ka suht viimane missioon
Aga asi iseenesest lihtne - ära põe üldse. Ned tüübid, kes seal on, ei suuda eriti tabavalt lasta. Mul olid elud alati täis aga armorit kulus ikka pool või rohkem. Kogutee liigu püstiasendis ja ilma sihikuta. Kui kakapead tulevad, siis kõmmuta ruttu maha. Tule kustutamisega saab ruttu hakkama nii, et lähed tulele ikka suht lähedale ja siis hakkad kustutama. Aga vaata, et põlema ei lähe. See võtab staks elusid. Kõige alumine korrus kasvõi jookse läbi. Ära näe vaeva kantpeade tapmisega, kui sul on piisavalt elusid. Kasuta ainult headshote kah. See on kõvasti kiirem viis.
_________________ www.kinnistuhaldus.ee kortermajade haldusteenuse terviklahendused (haldus-, hooldus- ja raamatupidamisteenus) Põlva- ja Võrumaal! |
|
| Kommentaarid: 231 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
13.08.2005 22:00:41
|
|
|
| -Liitlane- kirjutas: |
| scarface kirjutas: |
No tü*a küll tegin juba 2st korda seda misiooni kus selle paksu maha peab laskma ..seal tehases ja tennpeni jooxeb minema ..ja sisi kõik põleb ..ma ei jõudnud välja .. se nii raske need matsid kah veel kõmmivad ja FPS on kah ma ei tea kui madal .. .heelp ja siis se kustutamine ..se ajab närviiii ..mingeid hinte ei oskax öelda ? |
Muide see ka suht viimane missioon
Aga asi iseenesest lihtne - ära põe üldse. Ned tüübid, kes seal on, ei suuda eriti tabavalt lasta. Mul olid elud alati täis aga armorit kulus ikka pool või rohkem. Kogutee liigu püstiasendis ja ilma sihikuta. Kui kakapead tulevad, siis kõmmuta ruttu maha. Tule kustutamisega saab ruttu hakkama nii, et lähed tulele ikka suht lähedale ja siis hakkad kustutama. Aga vaata, et põlema ei lähe. See võtab staks elusid. Kõige alumine korrus kasvõi jookse läbi. Ära näe vaeva kantpeade tapmisega, kui sul on piisavalt elusid. Kasuta ainult headshote kah. See on kõvasti kiirem viis. |
Ok ma proovin ..aga kui ma jälle surma saan ..ähen ma nii närvii sest just tegin tuletõrje misioone ja mendid lasid mu masina õhku just siis kui olin peaaegu lõpetanud..
oojee tegin tuletõrje oma ära ..aga teises linnas ..sest muidu seal mässu sees suht si** teha seda ..peaks vist kiirabi oma ka proovima ..teeks endal elu kergemax
Selline probleem ,et kui ma tahan SA d sulgeda (exit game) peale seda kas on "3" ekraani nii et pean kuidagipidi resyu vahetama või siis pilt lööb igast värve täis(nagu katkiste TVmängudega) ..teise mängudega sellist jama pole
ja siis pean resu tegema ..täna juba 3-4 korda
Ja kus asub Las Venturases HOSpital ???
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
13.08.2005 22:10:44
|
|
|
Rokime!
Postitatud mobiililt
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
13.08.2005 22:49:16
|
|
|
Tegin kah siis mängu nüüd läbi ...tänu sellele ,et tuletõrje misiooni tehtud sain
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TitaNiuz
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2003
|
14.08.2005 00:05:49
|
|
|
Endal siis kah mäng läbi ja peab mainima, et see on GTA 3D versioonidest parim. nii pildilt, kui sisult.
Üks lahe seik jäi kah meelde - mendijaoskonda läksin (muidugi rusikatega, muidu saab kohe kaks tähte) kondasin ringi- leidsin kuulikindla vesti, shotgun'i ning kumminuia. Nalja tegi aga duiruumist leitu -lilla dildo.
_________________ Meet my two friends: Smith & Wesson... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
14.08.2005 00:09:50
|
|
|
Ise leidsin selle ka üpris mängu alguses..
Ega keegi ei tea, kust buggyt leida...seda roostes raamiga..
Ühes missionis oli aga peale missionit seda enam seal ple..
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
14.08.2005 00:21:58
|
|
|
| Juhan88 kirjutas: |
Ise leidsin selle ka üpris mängu alguses..
Ega keegi ei tea, kust buggyt leida...seda roostes raamiga..
Ühes missionis oli aga peale missionit seda enam seal ple.. |
http://gta.gamesweb.cz/obrazky/mapy/vehicles.jpg
üks teine kaart oli parem aga ei leia seda enam
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mr.t
HV vaatleja
liitunud: 04.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
14.08.2005 10:29:04
|
|
|
| Oskab keegi öelda, kas see, et enne/peale videosid, majja sisenedes jne (kõikides loadimiskohtades) loadib mäng vahel kuni 3 minutit, on kuidagi seotud uute autode lisamisega või on ehk teada üksainus auto, mis sellist asja põhjustab? On kellelgi veel selline jama?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
14.08.2005 12:47:47
|
|
|
mh mis tramiga ei saagi nii sama kaasa sõita ?
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
14.08.2005 13:01:48
|
|
|
Ma olen trammi katusele hüpanud...a see oli koodiga...kangaroo on kõrgema hüppe kood.
Rongi katusele ronisin ka...aga tunnelisse ei saanud minna...isegi siis, kui kükitasin...:p
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
14.08.2005 13:04:30
|
|
|
| Juhan88 kirjutas: |
| Ma olen trammi katusele hüpanud...a see oli koodiga |
ilma koodita saab ka. ajad auto sõitva trammi ette ja enne kokkupõrget hüppad.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Liitlane-
HV veteran

liitunud: 12.08.2005
|
14.08.2005 13:09:09
|
|
|
Taaviga täitsa päri.
Nagu koodid on nõrkadele
_________________ www.kinnistuhaldus.ee kortermajade haldusteenuse terviklahendused (haldus-, hooldus- ja raamatupidamisteenus) Põlva- ja Võrumaal! |
|
| Kommentaarid: 231 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
14.08.2005 14:00:29
|
|
|
San Fierro Pointest Buildingu otsast on päris hea vaade.See vist San Andrease kõrgeim hoone ka.
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
14.08.2005 14:18:52
|
|
|
| Kaivo kirjutas: |
| San Fierro Pointest Buildingu otsast on päris hea vaade.See vist San Andrease kõrgeim hoone ka. |
kui viitsid tee screenshot. endal juba mänga maha võetud
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry111
HV veteran
liitunud: 10.01.2004
|
14.08.2005 16:15:39
|
|
|
| Juhan88 kirjutas: |
Ma olen trammi katusele hüpanud...a see oli koodiga...kangaroo on kõrgema hüppe kood.
Rongi katusele ronisin ka...aga tunnelisse ei saanud minna...isegi siis, kui kükitasin...:p |
ma lendasin langevarjuga
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
14.08.2005 16:22:20
|
|
|
Kui ma missioone teen, siis ma koode ei kasuta..
Vahetevahel, kui igav on, siis loadin mõne venna tõmmatud savegamei ja panen koodid peale, et lõbusam oleks..:p
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
14.08.2005 20:00:54
|
|
|
| Koodidega misioonide tegemine on sama mõttetu kui üldse mangida ja mangu videosid ma vaatan ka alati mitte nagu mõni et ei vaata ja siis pärast mis tegema peab ja ei sa mingit stoorit teada!
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
14.08.2005 21:25:55
|
|
|
Ma ütlesin, et ma EI kasuta koode siis, kui ma missioone teen...
Ning videod vaatan ka läbi...muidu jah poleks erilist mõtet mängimisel..
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
14.08.2005 21:47:15
|
|
|
| Karr000 kirjutas: |
| Oskab keegi öelda, kas see, et enne/peale videosid, majja sisenedes jne (kõikides loadimiskohtades) loadib mäng vahel kuni 3 minutit, on kuidagi seotud uute autode lisamisega või on ehk teada üksainus auto, mis sellist asja põhjustab? On kellelgi veel selline jama? |
minul mäng loadib ainult siis kui ma ta käima panen, rohkem ma loadingut pole märganud või käib see nii kähku et ma ei saa arugi. ju sul mod viga vast
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
14.08.2005 22:39:55
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| ju sul mod viga vast |
no shit Ei, asi on selles et kas keegi ehk teab, milline mod seda põhjustab. Tavaliselt panen ühe auto korraga mängu ja siis proovin, kuid ükskord mõtlesin, et teeks kiiemini, et paneks kohe 6 autot järjest mängu. Ja nüüd siis ongi see jama.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
14.08.2005 22:48:27
|
|
|
Mul oli sama jama. Majadesse sisenemisel ja v2ljumisel loadis 'pool elu'.
Tegin iMG Toolsiga rebuild archive ja sain korda!
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2A
HV Guru

liitunud: 02.03.2004
|
15.08.2005 09:21:43
|
|
|
| henry111 kirjutas: |
| Juhan88 kirjutas: |
Ma olen trammi katusele hüpanud...a see oli koodiga...kangaroo on kõrgema hüppe kood.
Rongi katusele ronisin ka...aga tunnelisse ei saanud minna...isegi siis, kui kükitasin...:p |
ma lendasin langevarjuga  |
See missioon, kus langevarjuga tuli lennukist välja hüpata oli päris kõva. Nii mõnigi aeg sai kukutud sealt
Ja vaade oli ka päris hea
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
15.08.2005 11:52:16
|
|
|
| henry111 kirjutas: |
| Juhan88 kirjutas: |
Ma olen trammi katusele hüpanud...a see oli koodiga...kangaroo on kõrgema hüppe kood.
Rongi katusele ronisin ka...aga tunnelisse ei saanud minna...isegi siis, kui kükitasin...:p |
ma lendasin langevarjuga  |
Vanamoodsad olete ikka küll..
Ma ikka JetPack'iga.. 8)8)8)
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eskone
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2004
|
16.08.2005 15:08:04
|
|
|
mul on selline probleem et mäng ei lähe enam tööle.
äkki on mingeid kindlaid draivereid vaja? olen juba proovinud ka igasuguseid.
kõik töötas ilusti koguaeg aga jah kui tahtsin uuesti mängida siis enam ei funkand.
enne seda installisin ati tooli. kas see võisgi selle jama tekitada?
olen proovinud muidu mängu üle ka lasta.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Homer5
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.12.2002
|
16.08.2005 15:24:11
|
|
|
oeh...mul sai ka stoory missioonid läbi. Nagu maru järsku lõppes. Ennem just vaatasin, et mingi ~75% mängust tehtud, et saab veel pikalt mängida. Aga arvatavasti ma neid kõrval missioone küll teha ei viits, tunduvad nii mõttetud, aga eks näis.
_________________ viimati muutis Homer5 29.04.2005 18:19, muudetud 951 korda |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
16.08.2005 15:40:09
|
|
|
!BROBLEEM
Ei saa andreasi käima. Lugu selline et vahepeal oli 32mb vidio kaart peal, sel samal ajal sain andreasi plaadid, Proovisin : läks käima mäng , muidugi tõksides aga nüüd kui sain radeon 9600xt ei lähe ülltse käima. Paar päeva hiljem panin teleka taha ( vaatasin filmi ja mõtlesin proovidaäki läheb lahti icon_neutral.gif ja Läkski aga väga väga suure resoga üks tähtähed (menüü) poole ekraani suurused , mängides selle mehe suur pea nurgas ainult paisatab. Vaatasin mängu settinguid aga ei leidnud midagi.
vidio on tutikas, viimased driverid (5.7), teised mängud kõik töötavad.
mis jama sis? mäng ka ju nagu korras? monitor peaks ka kõlbama ju eelmine kord läks käima
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
16.08.2005 16:20:13
|
|
|
| algul lasingi orig plaadi pealt - siis ei läind ka käima ja mõlesin et driverid vanaks jäänd äki ja oligi nati vanem ver. Ni lasingi uued aga näh nendegagi ei tööta
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|