Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
prints
Kreisi kasutaja


liitunud: 11.09.2004




sõnum 11.08.2005 19:54:02 vasta tsitaadiga

zilwer kirjutas:
http://www.antivir-pe.de/

Naerma just ei aja, aga muigama küll. icon_wink.gif



hehe ju see ainult sellise rinkonnale mõeldud
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2005 20:32:45 vasta tsitaadiga

keegi tellinud ka on???
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obu90210
HV kasutaja
obu90210

liitunud: 18.11.2002




sõnum 12.08.2005 11:46:24 vasta tsitaadiga

http://img353.imageshack.us/img353/6678/1008km.jpg
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hunter
HV vaatleja
hunter

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2005 18:15:10 vasta tsitaadiga

http://www.pihi.net/?mid=17348
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 12.08.2005 18:21:50 vasta tsitaadiga

hunter kirjutas:
http://www.pihi.net/?mid=17348


hahahaha icon_smile.gif

oot kes selle XP Home to Xp Pro teema tegi- arvatavasti see ka tegi selel postituse pihi.netist icon_smile.gif?
Igatahes jah. . icon_razz.gif naljakas icon_razz.gif

nõrk...

heh oot ... modeerimist vajavate teemade teema alt käiku jägides jugen pakkuda,et see tüüp hakkas siis XYZ ga torisema icon_smile.gif ?

oh jah icon_razz.gif

tsitaat:
ning kõiki sealse foorumi tegelasi ma idikateks ja lapsemõistusega olenditeks ei pea, sest just vanemad persoonid on mõistlikud ja oskavad vajadusel tarka nõu anda.

tsitaat:
. ja ma sain ise ka bänni selle eest et ma julgesin ühte HV guru natuke manitseda

guruks enamsti vist vanad tegijad ja enamsti ka keskmisest vanemad inimesed ... hehee


viimati muutis Ra* 12.08.2005 18:30:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2005 19:57:31 vasta tsitaadiga

hunter kirjutas:
http://www.pihi.net/?mid=17348
tal on suuresti minu arvates õigus. paljud kasutajad võiksid teistesse kasutajatesse rahulikumalt suhtuda icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2005 21:30:11 vasta tsitaadiga

pihi.net on haige koht icon_lol.gif ma naeran laua alla ennast eestlaste juttude peale.
http://www.pihi.net/?mid=17300 ; http://www.pihi.net/?mid=17143
jmt. icon_biggrin.gif
juba läheb thumbs_up.gif http://www.pihi.net/?mid=17247 midagi head vähemalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2005 22:05:16 vasta tsitaadiga

täitsa humoorikad jutud seal icon_lol.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 12.08.2005 22:07:31 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
täitsa humoorikad jutud seal icon_lol.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif


osad jah kuid enamus ( mulle tundus kui kiiresti vaatasin) oldi suht haiged.. nagu wow... ja ma mõtlesin,et Delfi noortefoorumid olid räiged jne kuid see ületab siegi neid icon_razz.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2005 22:10:41 vasta tsitaadiga

http://www.pihi.net/?mid=325 beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
http://www.pihi.net/?mid=370 icon_razz.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nyke
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2004




sõnum 12.08.2005 23:00:49 vasta tsitaadiga

http://www.lunester.ee/index2.htm

Kui Te tahate avaldada muljet ja teha unustamatut kingitust, siis kasutage meie uut teenust, mis kogub Eestis üha suuremat populaarsust - lillede ja kingituste kättetoimetamist. Uskuge, et selline tähelepanu ei unustatakse!!!

Unustamatut muljet jätavad kimbud õhupallidest. Kui Te soovite kedagi hämmastada, võluda, siis ainult kimp õhupallidest aitab Teid! Kimp õhupallidest seisab nii kaua kui lilled.

_________________
Järgi tõe teid!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 12.08.2005 23:20:14 vasta tsitaadiga

http://www.lunester.ee/pic/print.jpg icon_lol.gif
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 13.08.2005 01:40:43 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
hunter kirjutas:
http://www.pihi.net/?mid=17348
tal on suuresti minu arvates õigus. paljud kasutajad võiksid teistesse kasutajatesse rahulikumalt suhtuda icon_rolleyes.gif

Kahjuks või õnneks pean ma sinuga nõustuma. Selles pihtimuses oli palju tõtt.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2005 04:22:14 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
pihi.net on haige koht icon_lol.gif ma naeran laua alla ennast eestlaste juttude peale.
http://www.pihi.net/?mid=17300 ; http://www.pihi.net/?mid=17143
jmt. icon_biggrin.gif
juba läheb thumbs_up.gif http://www.pihi.net/?mid=17247 midagi head vähemalt icon_smile.gif


See kärbeste jutt oli muide minu leiutis, raisk vihale ajavad icon_razz.gif


viimati muutis aX 13.08.2005 17:11:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 13.08.2005 05:09:50 vasta tsitaadiga

aX kirjutas:
Mafka kirjutas:
pihi.net on haige koht icon_lol.gif ma naeran laua alla ennast eestlaste juttude peale.
http://www.pihi.net/?mid=17300 ; http://www.pihi.net/?mid=17143
jmt. icon_biggrin.gif
juba läheb thumbs_up.gif http://www.pihi.net/?mid=17247 midagi head vähemalt icon_smile.gif


See kärbeste jutt oli muide minu leiutis, raisk vihale ajavad, vahepeal kujutan endale ette et kärbes on mu naine ja röögin temapeale et :"KURADI L*TS RSK !!!"


maaan.... you got some allasurutud viha.... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 13.08.2005 12:40:18 vasta tsitaadiga

eBay's müüakse pirukat, millele on kõrbenud Jeesuse nägu.
Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2005 12:45:55 vasta tsitaadiga

tuhat dollarit, ei ole niii. bljaa kui kerge on ikka raha teenida.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004




sõnum 13.08.2005 13:07:48 vasta tsitaadiga

fly2k kirjutas:
eBay's müüakse pirukat, millele on kõrbenud Jeesuse nägu.
Link


IRW.... see on ju pelmeen, mitte pirukas icon_biggrin.gif
vähemalt näeb pelmeeni moodi välja icon_biggrin.gif
sellega seoses yuleb veel yks E-bay kuulutus meelde, kus myydi mingit röstsaia kus oli kypsenud peale Miachel Jacksoni lõust, krt ikka GENIAALSED on mõned icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 13.08.2005 13:59:51 vasta tsitaadiga

link :: Delfi muidugi

arsestar kirjutas:
fly2k kirjutas:
eBay's müüakse pirukat, millele on kõrbenud Jeesuse nägu.
Link


IRW.... see on ju pelmeen, mitte pirukas icon_biggrin.gif
vähemalt näeb pelmeeni moodi välja icon_biggrin.gif
sellega seoses yuleb veel yks E-bay kuulutus meelde, kus myydi mingit röstsaia kus oli kypsenud peale Miachel Jacksoni lõust, krt ikka GENIAALSED on mõned icon_biggrin.gif

tsitaat:
Michigani naine üritab müüa traditsioonilist poola pirukat, millel on tema kinnitusel Jeesuse nägu näha.

Donna Lee tegi piruka juba ülestõusmispühade ajal ja nüüd üritab müüa seda eBay’s, teatab Ananova. Viimasel pirukal, mille ta tookord pannil ümber keeras, oli praadimisel tekkinud Jeesuse nägu.

Donna pani piruka kile sisse ja sügavkülma.

Eelmisel aastal müüdi eBays 28 000 dollariga maha röstsai, millel oli väidetavalt näha neitsi Maarja nägu.

Lee pere loodab sarnast hinda saada, esialgu on suurim pakkumine 1000 dollarit.



Neitsi Maarja või Michael Jackosn- mis seal ikka jah vahet icon_razz.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2005 16:03:07 vasta tsitaadiga

*Aga tegelt rohkem siia teemasse vindise peaga ei postita* icon_biggrin.gif

viimati muutis aX 13.08.2005 17:12:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2005 16:14:22 vasta tsitaadiga

aX kirjutas:

See kärbeste jutt oli muide minu leiutis, raisk vihale ajavad, vahepeal kujutan endale ette et kärbes on mu naine ja röögin temapeale et :"KURADI L*TS RSK !!!"
..
Aga tegelt rohkem siia teemasse vindise peaga ei postita* icon_biggrin.gif


mind alati ajavad meeletult naerma need "kutid", kes on enda arust "jõle tegijad" (räägivad koguaeg naistest, eriti "enda naisest" ja alkoholist, eriti kui vintis nad koguaeg on), samas ise alaealised alles icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif ilmselt see teeb neid enda meelest "rohkem täiskasvanuks"

http://www.rate.ee/userinfo.php?id=1081216


viimati muutis dvd vader 13.08.2005 16:15:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2005 16:15:01 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
aX kirjutas:

See kärbeste jutt oli muide minu leiutis, raisk vihale ajavad, vahepeal kujutan endale ette et kärbes on mu naine ja röögin temapeale et :"KURADI L*TS RSK !!!"
..
Aga tegelt rohkem siia teemasse vindise peaga ei postita* icon_biggrin.gif


mind alati ajavad meeletult naerma need "kutid", kes on enda arust "jõle tegijad" (räägivad koguaeg naistest ja alkoholist), samas ise alaealised alles icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

http://www.rate.ee/userinfo.php?id=1081216


Üritasin enda lollaka lause kuidagi välja vabandada icon_smile.gif Loll on see kes vabandust ei leia...

Näiteks mind ajavad naerma need vennad kes on endaarust hullult targad sest on natuke vanemad... icon_rolleyes.gif Sinu viimasest lausest järeldub et alaealine ei tohiks alkoholi ega naistega tegemist teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2005 16:20:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sinu viimasest lausest järeldub et alaealine ei tohiks alkoholi ega naistega tegemist teha

alkoholiga ei tohigi, eestis vähemalt mitte icon_exclaim.gif
ja kui sinu suhtumine naisterahvastesse, eriti "oma naisesse", nagu sa ütled, on tõesti selline lapsik, nagu sa väljendasid ('kujutan endale ette et kärbes on mu naine ja röögin temapeale et :"KURADI L*TS RSK !!!" '), siis ei tohiks sa tõepoolest ka nendega tegemist teha thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 13.08.2005 16:22:18 vasta tsitaadiga

dvd vader, sa peaksid ärapanijasse minema icon_lol.gif . Sa kohe oskad icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2005 17:08:54 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tsitaat:

Sinu viimasest lausest järeldub et alaealine ei tohiks alkoholi ega naistega tegemist teha

alkoholiga ei tohigi, eestis vähemalt mitte icon_exclaim.gif
ja kui sinu suhtumine naisterahvastesse, eriti "oma naisesse", nagu sa ütled, on tõesti selline lapsik, nagu sa väljendasid ('kujutan endale ette et kärbes on mu naine ja röögin temapeale et :"KURADI L*TS RSK !!!" '), siis ei tohiks sa tõepoolest ka nendega tegemist teha thumbs_down.gif


Mhm, see lause läks kohe kindlasti liiale..
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 13.08.2005 17:21:05 vasta tsitaadiga

Vaata paar teemat allapoole, seal pihi.net'i teema olemas icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2005 17:25:22 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tsitaat:

Sinu viimasest lausest järeldub et alaealine ei tohiks alkoholi ega naistega tegemist teha

alkoholiga ei tohigi, eestis vähemalt mitte icon_exclaim.gif
ja kui sinu suhtumine naisterahvastesse, eriti "oma naisesse", nagu sa ütled, on tõesti selline lapsik, nagu sa väljendasid ('kujutan endale ette et kärbes on mu naine ja röögin temapeale et :"KURADI L*TS RSK !!!" '), siis ei tohiks sa tõepoolest ka nendega tegemist teha thumbs_down.gif

esimest korda icon_redface.gif dvdvaderiga nõus
beer_yum.gif see nende enda teha rohkem

_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2005 17:33:23 vasta tsitaadiga

tarc kirjutas:
dvd vader kirjutas:
tsitaat:

Sinu viimasest lausest järeldub et alaealine ei tohiks alkoholi ega naistega tegemist teha

alkoholiga ei tohigi, eestis vähemalt mitte icon_exclaim.gif
ja kui sinu suhtumine naisterahvastesse, eriti "oma naisesse", nagu sa ütled, on tõesti selline lapsik, nagu sa väljendasid ('kujutan endale ette et kärbes on mu naine ja röögin temapeale et :"KURADI L*TS RSK !!!" '), siis ei tohiks sa tõepoolest ka nendega tegemist teha thumbs_down.gif

esimest korda icon_redface.gif dvdvaderiga nõus


Nii naljakas kui see ka poleks, arvan ma kah et pani ta ära praegu :S
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2005 23:52:45 vasta tsitaadiga

Tõmmake kogu leht hiirega läbi või vajutage CTRL+A ja vaadake mis kiri nähtavale tuleb. icon_lol.gif
Naaberkooli kodukas icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 14.08.2005 00:07:21 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Tõmmake kogu leht hiirega läbi või vajutage CTRL+A ja vaadake mis kiri nähtavale tuleb. icon_lol.gif
Naaberkooli kodukas icon_lol.gif

Webmasterile kinkige 2 kilo kartuleid selle eest thumbs_up.gif icon_lol.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 14.08.2005 00:21:12 vasta tsitaadiga

mis tähendab? icon_redface.gif
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2005 00:23:35 vasta tsitaadiga

nii palju vene keelt oskan isegi mina icon_biggrin.gif

kõik m***id icon_razz1.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2005 00:29:14 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
nii palju vene keelt oskan isegi mina icon_biggrin.gif

kõik m***id icon_razz1.gif


tegelikult on kõik nohikud 2005, kui minu sõnavara ei petta, aga see l*h on eesti keelde tõlkides väga laialdane ja paljude tähendustega. Asi on selles, kuidas igaüks mõtleb, eriti oma rikutuse tasemel

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2005 00:33:32 vasta tsitaadiga

ju ma olen rikutud ja piiratud sõnavaraga icon_razz.gif (venekeel pole mulle kunagi väga sobinud). aga ikkagi paras ämber koolile
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2005 00:36:50 vasta tsitaadiga

riivo21, ma oletan et kool sellest veel midagi ei tea, kuna minuni jõudnud infos oli ka kirjas, et see on olnud nii juba ca 2 aastat 8)
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2005 00:47:48 vasta tsitaadiga

ei näe just iga päev, et veebimeister selliseid võtteid kasutaks... icon_lol.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 14.08.2005 10:35:31 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
riivo21, ma oletan et kool sellest veel midagi ei tea, kuna minuni jõudnud infos oli ka kirjas, et see on olnud nii juba ca 2 aastat 8)

2 aastat on olnud kiri
tsitaat:
Vse Lohi 2005

Counter since 19-mart-2005: 0000014917

Millegipärast ma arvan, et selline tekst on seal natuke noorem kui kaks aastat. icon_wink.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2005 11:06:45 vasta tsitaadiga

Caveman, neid kirju uuendatakse, aga see kõik nohikud on seal olnud juba nii kaua
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 14.08.2005 13:33:47 vasta tsitaadiga

http://www.emotioneric.com/ icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 14.08.2005 13:59:03 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Tõmmake kogu leht hiirega läbi või vajutage CTRL+A ja vaadake mis kiri nähtavale tuleb. icon_lol.gif
Naaberkooli kodukas icon_lol.gif

Sarnane asi on ka World of Warcrafti lehel
http://www.wow-europe.com/en/info/classes/
Kui otsid üles warlocki kirjelduse ja tõmbad type taga oleva teksti hiirega plokki
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2005 14:27:40 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
http://www.emotioneric.com/ icon_biggrin.gif

IRW, parim http://www.emotioneric.com/emotionfill/computeratepaper.html
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2005 14:47:19 vasta tsitaadiga

toho... markko märtin http://www.emotioneric.com/emotionfill/superior.html

Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2005 16:15:14 vasta tsitaadiga

http://www.emotioneric.com/emotionfill/restart.html
http://www.emotioneric.com/emotionfill/roadrage.html
http://www.emotioneric.com/emotionfill/postingbills.html
http://www.emotioneric.com/emotionfill/runningwithscissors.html
http://www.emotioneric.com/emotionfill/unemployed.html
http://www.emotioneric.com/emotionfill/hysterical.html
irw väga andekas tüüp,suht peab oskama ikka nii välja mõelda ja teha thumbs_up.gif icon_biggrin.gif Adventure'd on kah normid icon_razz.gif jään ootama uusi pilte
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2005 20:17:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

irw väga andekas tüüp,suht peab oskama ikka nii välja mõelda ja teha

ta ise ju ka ütleb oma lehel, et idee on siiski maha pandud mujalt
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2005 20:52:08 vasta tsitaadiga

ma ei mõelnud ideed ennast vaid seda kuidas ta neid emotsioone teeb...suht kama kui keegi teine selle välja mõtles...pildid kus ta ennast väljendab on thumbs_up.gif iga
erinev emotsioon mida keegi on requestinud peab ta ise välja mõtlema kuidas teha et oleks naljakas/sarkastiline vaatajatele icon_smile.gif
näide1 , näide2 , näide3 icon_lol.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2005 20:53:12 vasta tsitaadiga

http://www.emotioneric.com/emotionfill/runningwithscissors.html

see oli küll väga icon_lol.gif . http://www.gopostal.com/ seal üleval väga sarnane pilt.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
obu90210
HV kasutaja
obu90210

liitunud: 18.11.2002




sõnum 15.08.2005 12:50:46 vasta tsitaadiga

http://www.transbuddha.com/mediaHolder.php?id=722

Mul jäi isegi 12 sekki järgi icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 15.08.2005 16:40:30 vasta tsitaadiga

http://fincher.org/Misc/Pennies/Sent.shtml
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 15.08.2005 17:22:14 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
http://fincher.org/Misc/Pennies/Sent.shtml


like WOW icon_razz.gif

ma poleks uskunud, .. hm kuidas ma ise selle peale ei oel tulnud:P

kohe hakkame proovima icon_razz.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 15.08.2005 17:52:50 vasta tsitaadiga

Ei sai järgi proovitud ja nii vaking kerge, aga SEE on noo wtf ikka küll.. icon_eek.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.