Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
VibU
HV vaatleja
VibU

liitunud: 04.12.2004




sõnum 01.08.2005 09:10:51 vasta tsitaadiga

hahahha. ISOgmes esimesel kohal~!

http://www.gamesites200.com/lineage2/

http://www.gamesites200.com/lineage2/vote.php?id=939 hääletage edasi icon_wink.gif


aga keegi võiks l2walkeri õpetuse ikkagi teha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 02.08.2005 16:57:18 vasta tsitaadiga

osad quest itemid on bugiga ja neid ei saa osta nagu näiteks orc raider quest item...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2005 20:29:08 vasta tsitaadiga

Iso on päris hea server, aga ss lag ja item lag on lihtsalt jube. Sissesaamisega on ka nii nagu on, 50/50. Aga üldiselt on suva, mis seal toimub - 25x juures pole mingi probleem wipe üle elada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 02.08.2005 22:19:24 vasta tsitaadiga

link :: C4

Tiba infot C4-st
See Hero System tundub päris huvitav olevat, samuti see, et saab ka kolmandat korda nö. ametit vahetada icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 03.08.2005 00:34:06 vasta tsitaadiga

C3 saad sa teha kolmanda klassivahetuse ja saad klasse vahetada NPC juures.
Näiteks: Bladedancer - Bishop (2 klassi korraga kasutada ei saa)

C4 sai minuteada 2 klassi korraga kasutada.

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2005 01:04:19 vasta tsitaadiga

no kui C4 saad panna bishopi ja prophet kokku siis see muutuks nati jamaks(kõige võimsam healer ja buffer koos...)
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2005 01:09:10 vasta tsitaadiga

See ei ole nii, et sa saad kõik skillid, mis kahel klassil kokku on icon_rolleyes.gif . Siis võiks ju mingid DA+SpS jne characterid teha.. mõttetu minu arust. Nii palju, kui mina tean, siis tulevad sulle ainult osad skillid, mis sinu subclassil on.

Endale tundub kõige huvitavam see osa C4'st:
tsitaat:
Hero System

The Hero System is an ultimate symbol of high-level content and only Nobless may participate. Through the "Grand Oympiad", on each server 1 person from each class will be made a Hero. So for each server there will be 31 heros.

For each class, there is only one hero, and when one becomes a hero, one is provided with items unique to heros. To whoever can become a hero, they will provide various incredible effects.

The Grand Olympiad is a type of PvP tournament. For each class, only the very top person may become a hero. There is a point system for participation and various benefits are expected.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 05.08.2005 15:27:55 vasta tsitaadiga

Sellel nädalavahetusel on siis Abyssus klannil Castle Siege. Kõik liikmed lohistage end kohale!

Mis lossi me ründame, seda me veel täpsustame, aga arvatavasti Gludio oma.
Need kes pole varem asjaga kokku puutunud, minge lugege siegide kohta.

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2005 15:52:31 vasta tsitaadiga

Siege thumbs_up.gif väga väärt üritus tõesti,nii et Abyssus mehad vinnake end kohale ja keegi Uber PC'ga las lindistab Frapsiga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 05.08.2005 17:59:05 vasta tsitaadiga

Hmm, nagu ma vaatan, siis 6'l ongi ainult Gludio siege...ja need resistance'i vennad peksame me sealt igatahes välja, no questions about it
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 05.08.2005 20:15:10 vasta tsitaadiga

Sa peaksid ammu aru saama, et ma mängin L2W ja et Abyssus tegeleb ka ainult L2W.

Siege toimub siis 2005/8/7 kell 06:00, ehk siis laupäeva- ööl vastu pühapäeva.
Magage ennast kaineks ennem icon_wink.gif
oleks hea kui kusagil lossi plaani saaks.

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 05.08.2005 22:50:07 vasta tsitaadiga

Eh? Keegi ei käsi sul mängida kella 6 öösel. Mine varem magama, ärkad 05:30 üles....2h Siege ja magama tagasi.
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 06.08.2005 03:59:01 vasta tsitaadiga

ma panen küll 6'ni välja (selline no-lifer nagu ma olen)
peab ju käed enne soojaks saama ja kuulama, mida tarka rahvas siis räägib ka
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 06.08.2005 10:22:31 vasta tsitaadiga

Djomka kirjutas:
ma panen küll 6'ni välja (selline no-lifer nagu ma olen)
peab ju käed enne soojaks saama ja kuulama, mida tarka rahvas siis räägib ka


omg see No-Life on skill tegelt. Mina näiteks ei suuda :/. Tapan natuke monsterid maximum teen 1 leveli siis enam ei viitsi ja teen tunnise pausi käin poes või vaatan telekat vms :/
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arty
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2004




sõnum 06.08.2005 15:10:01 vasta tsitaadiga

Kell kuus hommikul icon_confused.gif. Minul jääb siis ära kahjuks, sest ma ei saa kella kaheksani hommikul arvutit pelada (kodus). Teised magavad ju ja mina ei saa segada nii. Krt järgmine nädalavahetus just VP oleks siis saanud rahulikult pelada. Aga miks nii vastik kellaaeg on võetud icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 06.08.2005 15:16:15 vasta tsitaadiga

Lossi omanik kuulutab välja Siege aja ja kui ta seda ei tee, siis server paneb default aja.
Ma ei tea, kas siin serveris on nii, aga originaalis on nii. Kui meie saame näiteks lossi, siis me saaks panna siukse aja millal USA vennad magavad. icon_wink.gif

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TonisU
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2005




sõnum 06.08.2005 18:34:16 vasta tsitaadiga

Njah lol meil neid usa vendi vaja ju icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 06.08.2005 18:38:36 vasta tsitaadiga

ma arvan, et enamus alliance'ist tuleb ikkagi kohale
ja meil pidi ka AceofSpades alliance appi tulema (vastutasuks lähme me ka neile appi)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Darkland
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2005




sõnum 06.08.2005 18:57:35 vasta tsitaadiga

Tervitus rahvale!

teema siis selline....
üks posu rahvast liigub nüüd edasi teise serverise ehk siis valik on vist L2w
nagu ma arusaan on seal 3 serverit
sellega seoses otsime eestlastega ühendust !
max inimesi tuleb 25 kuid ma ei usu et kõik tulevad icon_neutral.gif niiet kuskil 15 või vähem
samas pole ka otsust kas teeme uue klanni voi liitume
eelistus on puhtalt eesti inimeste klanni icon_smile.gif

Mirael
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 06.08.2005 19:22:06 vasta tsitaadiga

L2W server 3 võtke, see kõige noorem server ja täiesti puhas eestlaste klann olemas, nimega Abyssus level 5 (liider: Snaxez)
Enamustel top varustus seljas ja saate meilt juppe nende craftimiseks ka (andsin täna just kõik oma matsid klannile)
Ühinege meiega või tehke uus klann, kui teete uue, siis võiks sõja teha icon_biggrin.gif
Soovitan teil mitte meie vaenlasteks hakata icon_wink.gif

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Darkland
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2005




sõnum 06.08.2005 19:46:48 vasta tsitaadiga

liitumiseks ruumi jagub?
mis classid teil valdavalt ja kellest puudus?
ja küsiks et kas teil pole enam kellegagi sõdida? icon_wink.gif

lisaks vaatan l2w on spoil 1x
hinnad on müstilised?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 06.08.2005 20:46:03 vasta tsitaadiga

Pead Snaxezilt küsima, kas jagub.
Puudus: orc, maged, bishop ja veel neid oma jagu.
Hetkel meil ei ole sõda kellegagi, aga mass PvP'd toimuvad tihti

Hinnad on nii nagu nad on. BoP recipe on näiteks 150mil
Mul endal hetkel käes 5mil, aga ega ma ei nuta, mul Doom Set, TSU*SLS ja BoP. Kui rahast puudus siis lippan leveldama.

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2005 21:14:17 vasta tsitaadiga

Teie klanni astumiseks minimaalne lvl 40?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Darkland
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2005




sõnum 06.08.2005 21:14:45 vasta tsitaadiga

Meil endil oli OL ka varem kuid ma ei tea kas ta ka nüüd liigub kaasa voi lõpetab.
Ise ei viitsi OL teha , jään kas BD voi SH peale.
lisaks arvatavalt üks teeb bishopi kuid kindlalt ei tea ja rohkemat ma ei tea midagi öelda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 07.08.2005 01:44:34 vasta tsitaadiga

muidugi ega meil SK'sid ja selliseid tanke ka palju pole (ise olen küll DA, aga samas ka ainuke õige tank clanis)
tõesti, WC ja OL'i puudus on meil...clan'i astumiseks on jah minimaalne level 40...
muidugi spoilerid alt charidena on alati tervitatavad (ise pean hakkama clan'i kaaslasi piinama, et läheks BoP'i rec'i spoilima)
kuna botid on lubatud, siis clanis ei ole meil ühtegi prophetit (üks bishop on küll täitsa olemas)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 07.08.2005 13:09:38 vasta tsitaadiga

Gludio Siege, sitad pildid, ma tean: http://www.zone.ee/no_limit/L2/Siege%202005.08.7/
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2005 13:23:03 vasta tsitaadiga

meh...poosed on toredad aga gde action and agony? aka võitlus Gludio üle icon_smile.gif kes võttis siis selle lossi?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 07.08.2005 14:17:52 vasta tsitaadiga

Mingi random loosimine oli, et kes tohib endale võtta lossi.
Snowwhite ja tema klann said Gludio. Keegi ei pääsenud isegi lossi vallini, enne kui nad ära tapeti (välja arvatud need 2 kes lõpupoole sinna hiilisid, aga ma võtsin nad mõlemad maha)

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 07.08.2005 14:46:20 vasta tsitaadiga

No_Limit kirjutas:
Mingi random loosimine oli, et kes tohib endale võtta lossi.
Snowwhite ja tema klann said Gludio. Keegi ei pääsenud isegi lossi vallini, enne kui nad ära tapeti (välja arvatud need 2 kes lõpupoole sinna hiilisid, aga ma võtsin nad mõlemad maha)


gratz leveli puhul icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 07.08.2005 20:49:31 vasta tsitaadiga

ega gludio siege'il erilist actionit polegi olnud...ma sain ainult paar guardi maha võetud ja kõik
aga dion siege'il oli see põhiline action...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2005 01:08:20 vasta tsitaadiga

Darkland kirjutas:
liitumiseks ruumi jagub?
mis classid teil valdavalt ja kellest puudus?
ja küsiks et kas teil pole enam kellegagi sõdida? icon_wink.gif

lisaks vaatan l2w on spoil 1x
hinnad on müstilised?
kus serveris siis te varem m2ngisite, mis rateid ja mis lvlid umbes.
clanis on vaja puhastust teha niigunii, niiet 10-20 kohta saaks kokku küll.
Meil puhas eestlaste clan ja suurem osa aktiivsetest liikmetest on ka suurem osa ajast ventrilos.
miinimum lvl piirang on lv40, mis on siin serveris väga kergelt saavutatav (1-2p2eva)

classide kohapealt niipalju et oleks vaja juurde mõnda support classi ja ega mõni tank ka paha ei teeks
sõdimise kohta ka et siin serveris ei saa vist kunagi need venelased täiesti otsa keda tappa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Darkland
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2005




sõnum 08.08.2005 01:23:11 vasta tsitaadiga

l2planet 5/5/5/5/4

hetkel pole midagi kindalt otsustatud kes kellega ja mis
ise läen BD siis tulevad kindlalt SE,Bishop,TK,arvatalt OL, teiste eest rohkem rääkida ei saa kuna pole kontakti olnd pärast lahkumist
esialgu teeme omaette nagunii

viimase väitega olen 100% nõus

btw 1-2 päevaga teed siiski kui sull kohe crap olemas
lisaks rollback mis hävitab minu pühapäevase töö ja eelnevalt kirjeldatud rahval kah
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2005 01:32:03 vasta tsitaadiga

Võite saata PM'i nimele Bock. See minu alt. Võin toetada mõnda tulevast klannikaaslast d grade relvade jmt'sega.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2005 10:34:46 vasta tsitaadiga

mõnus...rollback....few days?!?

Keegi levtas mingit bugi?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 08.08.2005 12:11:05 vasta tsitaadiga

wazaa kirjutas:
mõnus...rollback....few days?!?

Keegi levtas mingit bugi?


Alusta sellest, et mis serveris?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
System
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004




sõnum 08.08.2005 12:35:20 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et pelaks kah mõni aeg uuesti. Enne kui puhkus lõppeb.
Kui ma õieti aru saan siis on enamus eestlasi l2w's eks ?

_________________
Tuli vaikselt, tuli tasa. Varjud jättis seintele ja maha.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2005 12:39:53 vasta tsitaadiga

System kirjutas:
Mõtlesin, et pelaks kah mõni aeg uuesti. Enne kui puhkus lõppeb.
Kui ma õieti aru saan siis on enamus eestlasi l2w's eks ?


jah, ja ikka kolmandas serveris
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2005 13:11:29 vasta tsitaadiga

System kirjutas:
Mõtlesin, et pelaks kah mõni aeg uuesti. Enne kui puhkus lõppeb.
Kui ma õieti aru saan siis on enamus eestlasi l2w's eks ?

kaua sul seda puhkust on siis veel?

Kuid L2World serverid maas hetkel, kuna:
tsitaat:
Good to see the crap never stops around here. Lets thank all the exploiters across the private l2 community for the latest exploit that is going to have things rolled back for days. Did we mention everything is down now and is not coming back up till there is a fix for it, ya GG.


Üldiselt pole L2W serverid kunagi kaua maas olnud.. nii et peab parimat lootma.

Leidsin veel ühe pildi icon_biggrin.gif LINK <- pk'n seal ühte HE'd just 8) .
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arty
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2004




sõnum 08.08.2005 13:27:08 vasta tsitaadiga

krt oleks ka siegele tulnud aga öösel lõi välku aka nett kadus ära icon_evil.gif. Nii et ei saanud kahjuks tulla thumbs_down.gif .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
System
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004




sõnum 08.08.2005 14:21:16 vasta tsitaadiga

Mis serverisse siis kolida kui l2w maas on ?
Puhkust veel umbes kaks nädalat.

_________________
Tuli vaikselt, tuli tasa. Varjud jättis seintele ja maha.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 08.08.2005 14:52:38 vasta tsitaadiga

wazaa kirjutas:
huntermagic kirjutas:
wazaa kirjutas:
mõnus...rollback....few days?!?

Keegi levtas mingit bugi?


Alusta sellest, et mis serveris?


äkki vaataksid natuke eelnevaid poste ka ja ei targutaks!
Pead ikka tõsine lauajalg olema kui üritad nii lolli küsimusega ennast targaks teha


No nemad m2ngivad l2w #3-s osad l2w #1-hes ja osad yldse isos nii, et kirjuta nagu mis serveris kah juurde või oled sa ise lauajalg ..Tundub küll...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mythic
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2004




sõnum 08.08.2005 14:58:27 vasta tsitaadiga

Ärge pange Huntermagicut tähele, ta proovib end alati suureks puhuda icon_smile.gif

Teen selgeks siis
darkland kirjutas:


l2planet 5/5/5/5/4

btw 1-2 päevaga teed siiski kui sull kohe crap olemas
lisaks rollback mis hävitab minu pühapäevase töö ja eelnevalt kirjeldatud rahval kah

wazaa kirjutas:
mõnus...rollback....few days?!?

Keegi levtas mingit bugi?

Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2005 15:21:00 vasta tsitaadiga

mitte mitmendas vaid mis serveris, nagu ta juba enne ütles on siin inimesi igasugustest serveritest
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2005 15:26:34 vasta tsitaadiga

ZAndlamb kirjutas:
mitte mitmendas vaid mis serveris, nagu ta juba enne ütles on siin inimesi igasugustest serveritest


Aga kõigile kolmele tehakse rollback icon_wink.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2005 15:33:59 vasta tsitaadiga

wazaa kirjutas:
ZAndlamb kirjutas:
mitte mitmendas vaid mis serveris, nagu ta juba enne ütles on siin inimesi igasugustest serveritest


Aga kõigile kolmele tehakse rollback icon_wink.gif

oeh me räägime näiteks isost, l2w või mingist muust kus keegi mängib mitte l2w kolmest servust.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2005 16:10:14 vasta tsitaadiga

Aga kust mina tean et l2w on ka rollback? icon_biggrin.gif Mina mängin üldse l2x, või tegelikult praegu ei mängigi icon_redface.gif kuna paigaldatakse kahte uut servut(või oli vaid 1) icon_evil.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 08.08.2005 16:12:59 vasta tsitaadiga

kus servus peale L2W see rollback on?
ma olen kõik selle jura läbi lugenud, aga kahjuks pole seda kohta leidnud
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2005 16:14:14 vasta tsitaadiga

Kes ütles et peale l2w veel kusagil rollback oleks?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 08.08.2005 16:15:54 vasta tsitaadiga

ZAndlamb kirjutas:
Aga kust mina tean et l2w on ka rollback? icon_biggrin.gif Mina mängin üldse l2x, või tegelikult praegu ei mängigi icon_redface.gif kuna paigaldatakse kahte uut servut(või oli vaid 1) icon_evil.gif

selle bolditud koha järgi loen ma välja, et täpselt nagu kuskil mujal oleks ka rollback olnud icon_razz1.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mgp65
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2005




sõnum 08.08.2005 16:20:00 vasta tsitaadiga

keegi voiks mulle ISO asja seletad, seda invite system
icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.