Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  IT õppimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 175, 176, 177  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 05.07.2005 12:29:30 vasta tsitaadiga

joe111 kirjutas:
2002. aastal astus ttü infotmaatikasse 97 inimest. nendest lõpetas sel aastal 20 (bakalaureuse). magistrikohti on ette nähtud 70.
et oskab keegi kommenteerida, kuhu need 77 inimest kadus?


Tule TTÜ-sse õppima, siis näed, kuhu need inimesed kaovad icon_biggrin.gif Mat analüüs ja Füüsika praagib juba üksinda 1/3 välja, ülejäänud kas ei viitsi, ei taha või ei oska. Samas õigeaegselt lõpetanute protsent IT teaduskonnas on väga kõva 8) oma 10 tuleb ära.

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004




sõnum 05.07.2005 15:37:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

et oskab keegi kommenteerida, kuhu need 77 inimest kadus?

Mis sa ise arvad?

Laiskus ja ülikooli läbud äkki?
Kommentaarid: 371 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 05.07.2005 17:28:12 vasta tsitaadiga

Tartu Ülikooli infotehnoloogia (MT) erialal saab siis niisama lebotada?
Seal pidi ka mat. analüüs päris raske olema, aga füüsikat on seal küll vähem (füüsikaline maailmapilt).
Igastahes, kuna Tartu linn ja Tartu Ülikool meeldib rohkem, andsin paberid sinna.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002




sõnum 05.07.2005 17:51:16 vasta tsitaadiga

mul on kogemus nii ttü kui tü mat analüüsiga. tü oma igatahes kergem. füüsikaline maailmapilt on lausa lõbus võrreldes ttü füüsikaga.

morgoth kirjutas:
Tartu linn ja Tartu Ülikool meeldib rohkem

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 05.07.2005 18:46:13 vasta tsitaadiga

TÜ's pidid Kiho (Java) progremise loengud päris 'huvitavad' olema icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.07.2005 18:48:23 vasta tsitaadiga

morgoth kirjutas:
TÜ's pidid Kiho (Java) progremise loengud päris 'huvitavad' olema icon_smile.gif
TTÜ's tasakaalustab Viies icon_lol.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2005 19:06:59 vasta tsitaadiga

Viiesega on jah nalja saanud. Ükskord sügisel pidi temaga semestri alguses loeng olema. Ta suutis ära unustada, et kool hakkas.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002




sõnum 05.07.2005 21:51:44 vasta tsitaadiga

jällegi olen mõlema loenguid kuulanud. ajuvabad mõlemad. kiho paigutaks "huvitavate" loengute edetabelis kõrgemale kohale.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boro
Kreisi kasutaja
boro

liitunud: 26.08.2002




sõnum 05.07.2005 23:14:32 vasta tsitaadiga

Kui te juba UT'sse tulete, siis võtke ilusaid tüdrukuid ka kaasa icon_razz.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
finalfanta
HV kasutaja
finalfanta

liitunud: 08.05.2004




sõnum 19.07.2005 16:54:00 vasta tsitaadiga

morgoth, sa oled siis mu uus kursavend ju ^^
_________________
Still lost in the noise...
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crv
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004




sõnum 20.07.2005 20:52:48 vasta tsitaadiga

Mul oli ka just põhikooli lõpp,otsustasin keskkooli kasuks,kuigi olin täiesti kindel vahepeal ,et lähen kutsekooli AT'd õppima,läksin ikkagi keskkooli sest vanemaks saades võivad juba uued plaanid tulla ju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RistoX
HV kasutaja
RistoX

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2005 21:15:59 vasta tsitaadiga

Füüsika ja Mat.analüüs praagivad välja.. eks nõrgad peavadki saama välja praagitud. Kui õppustel käega lööd, ega siis sust lahinguski asja saa, niiöelda;) Algõpe, especially need füüsika I/II ning analüüs I/II ongi ju selleks, et seda noort tudengit mõtlema õpetada, ise vaeva nägema - õppima tuletama, tegema järeldusi, kokkuvõtteid, leidma seoseid ja neid ka iseseisvalt õppida rakendama. Karastavad. Õpetavad natuke, misasi on see teadus, millele kogu ymbritsev tegelikult baseerubki, k.a. arvutitehnika ja tarkvaratehnika icon_wink.gif Oma otsustada, kas sa tulevikus õpitut kasutad/rakendad või ei. Mõte selles, et.. kui sa nende taha toppama jääd ja käega lööd, siis tehnikateaduste bakalaureuse vääriline sa ei olegi.

Ega isegi esimese korraga lõpuni ei vedanud - analüüs I läks teisel korral ning füüsika ja analüüs II sai alles kolmandal aastal ette võetud, aga sügavalt sai asjasse süvenetud ja "5"-d kukkusid ära. Ütleme nii, et kui sa natuke sügavuti pole matemaatika-füüsikateadust läbi käinud, ei saa sinust ka suurt miskit inseneri (tänapäeva mõistes: spetsialisti ). TTÜ on tegija, nüüd kus õppekavasid ka uuendati & kaasaegsemad arendusmetoodikad/vahendid. Eks rahvas otsibki "kerget diplomit", aga seda otsima hakates ei mõtle sellele, et selline kerge diplom ei oma mingit reaalset väärtust icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joe111
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2002




sõnum 01.08.2005 00:13:35 vasta tsitaadiga

nüüdseks siis juba valikud tehtud koolilõpetajatel.... keegi siit veel ttü-sse informaatikat õppima läheb?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
>-Shifty-
Kreisi kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 07.02.2004




sõnum 02.08.2005 22:25:43 vasta tsitaadiga

mina olen ITK's ja IT Süsteemide Adminnimine icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 02.08.2005 22:45:59 vasta tsitaadiga

Tartu Ülikool, Infotehnoloogia
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maksuamet
HV kasutaja
Maksuamet

liitunud: 18.09.2003




sõnum 03.08.2005 01:13:15 vasta tsitaadiga

see aasta on statistika pealt näha, et ttü-s infotehnoloogia teaduskonna peaaegu kõik kandideerijad saavad erialadele RE-lisele kohale sisse http://www.ttu.ee/?id=2169 . Kandideerijaid ja äraütlejaid on kindlasti sellepärast vähem(võrreldes eelmiste aastatega), et uue seaduse järgi saab ainult ühel erialal ühe korra RE-sel kohal olla ja enam ei panda valimatult paberid igale poole, kuigi lihtne on sisse saada, siis hakkama saamine on hoopiski kõrgem pilotaaž.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 03.08.2005 08:21:21 vasta tsitaadiga

Maksuamet kirjutas:
see aasta on statistika pealt näha, et ttü-s infotehnoloogia teaduskonna peaaegu kõik kandideerijad saavad erialadele RE-lisele kohale sisse http://www.ttu.ee/?id=2169 . Kandideerijaid ja äraütlejaid on kindlasti sellepärast vähem(võrreldes eelmiste aastatega), et uue seaduse järgi saab ainult ühel erialal ühe korra RE-sel kohal olla ja enam ei panda valimatult paberid igale poole, kuigi lihtne on sisse saada, siis hakkama saamine on hoopiski kõrgem pilotaaž.


Õigus, kui mina veel mõned aastad tagasi enda 32.5 palliga sain lõpupoole Arvuti- ja süsteemitehnikasse sisse, siis sellele aastal saavad inimesed juba 19 palliga (40-st). Mis tähendab seda, et esimese aastaga on väga palju väljalangejaid.

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2005 08:59:13 vasta tsitaadiga

suurpealik kirjutas:
Maksuamet kirjutas:
see aasta on statistika pealt näha, et ttü-s infotehnoloogia teaduskonna peaaegu kõik kandideerijad saavad erialadele RE-lisele kohale sisse http://www.ttu.ee/?id=2169 . Kandideerijaid ja äraütlejaid on kindlasti sellepärast vähem(võrreldes eelmiste aastatega), et uue seaduse järgi saab ainult ühel erialal ühe korra RE-sel kohal olla ja enam ei panda valimatult paberid igale poole, kuigi lihtne on sisse saada, siis hakkama saamine on hoopiski kõrgem pilotaaž.


Õigus, kui mina veel mõned aastad tagasi enda 32.5 palliga sain lõpupoole Arvuti- ja süsteemitehnikasse sisse, siis sellele aastal saavad inimesed juba 19 palliga (40-st). Mis tähendab seda, et esimese aastaga on väga palju väljalangejaid.


suurpealik, mis aastal sisse astusid? ma 2000 aasta sisseastunud Arvuti-süsteemitehnik.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 03.08.2005 09:12:10 vasta tsitaadiga

2003 astusin mina sisse.
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
joe111
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2002




sõnum 05.08.2005 00:31:47 vasta tsitaadiga

suurpealik kirjutas:
Maksuamet kirjutas:
see aasta on statistika pealt näha, et ttü-s infotehnoloogia teaduskonna peaaegu kõik kandideerijad saavad erialadele RE-lisele kohale sisse http://www.ttu.ee/?id=2169 . Kandideerijaid ja äraütlejaid on kindlasti sellepärast vähem(võrreldes eelmiste aastatega), et uue seaduse järgi saab ainult ühel erialal ühe korra RE-sel kohal olla ja enam ei panda valimatult paberid igale poole, kuigi lihtne on sisse saada, siis hakkama saamine on hoopiski kõrgem pilotaaž.


Õigus, kui mina veel mõned aastad tagasi enda 32.5 palliga sain lõpupoole Arvuti- ja süsteemitehnikasse sisse, siis sellele aastal saavad inimesed juba 19 palliga (40-st). Mis tähendab seda, et esimese aastaga on väga palju väljalangejaid.

mu matemaatika õpetaja (reaalis käisin) ütles, et mate eksam oli seekord viimase aja raskeim ja selle tulemused igal pool tavalisest madalamad. matemaatika eksam annab pool sisseastumispunktidest nii et eks sellepärast on punktitase sel aastal madalam.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 20.09.2005 18:08:35 vasta tsitaadiga

Hehe, teema ikka alles kuhu kunagi kirjutatud sai.
Praeguseks on minu suhted Polütehnikumiga lõpetatud, käisin seal viimse päevani ja sooritasin kõik semestri eksamid kuid lõpetamata jäi kool sellegipoolest jäi paar võlga mis ei lubanud enam lõpueksamitele + praktika aruanne icon_cry.gif Aga ei sobinudki mulle elektriku praktika (ehitusel venekeelsete suitsetavate vanameeste seltskonnas juhtmete panemine ja redelite peal kõõlumine - sinikrae töö siis). Samas olen väga rahul teadmistega enda jaoks mis see kool andis ja seal on mõningaid tõeliselt häid õppejõude (minu profiilist blogi aadress kus täpsemalt kirjas). Paberit aga ikka pole, loomulikult enda süül. Niiet nüüd siis õhtukoolist keskkooli tunnistust hankimas eksternina icon_cry.gif
Aga sellegipoolest töötan praegu Eesti IBM-is, lihtlabase monitoorijana kuid seegi asi ja olen ise väga rahul ning töö sunnib veelgi enam järgmine sügis ülikooli astuma! Tööpuudust küll ei näe enda tutvusringkonnas seoses IT töödega. Minu vana põhikool mille lõpetasin, loodab samuti mind itimehena millalgi tööle saada thumbs_up.gif Kõik on usaldusväärsuse küsimus ja see on minul üks ülitugev külg.

Minu saatus praeguseks hetkeks, elus veel pettunud küll pole, oma hobide, arvuti juppide ning auto jaoks tuleb raha ikka omast taskust nüüd thumbs_up.gif
Muidugi oma oht on, et harjud ära juba vähe teistsugust elu elama ja siis äkki tuleb ülikooli minna ja tööst loobuda, aga kõik teavad, et eesti tingimustes peab üliõpilane ots-otsaga kokku tulemiseks siiski tööl käima sest vanemate toetus piirdub heal juhul elamuasemega ja koduse leivaga... veel raskem on inimestel kes otsustanud ise elamu aseme soetada üürikorteri või pangalaenu näol...
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 20.09.2005 18:37:58 vasta tsitaadiga

Saab ka ülikoolis ja tööl korraga käia ja vägagi edukalt icon_wink.gif
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 20.09.2005 21:31:41 vasta tsitaadiga

TTÜ mat. analüüs ja füüsika on ikka paras peavalu. Aga mõni loeng on lihtsalt selline, kus pidevalt naerad lihtsalt...nagu Sissejuhatus Infotehnoloogiasse by Tammet.


BTW: Mõni TTÜ's õppija konspekte jne asju ei taha vahetada? Või mulle midagi uut pakkuda icon_biggrin.gif

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joe111
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2002




sõnum 21.09.2005 17:42:03 vasta tsitaadiga

matanaal tammeraiuga on kirves tõesti. naerda saab minu arust ainult Jakabi filosoofias. Tammeti loengus ma kipun ka magama jääma. Laob mingeid aastaarve ette muudkui... "Vat sel aastal tehti esimene 8-bitine protsessor" jne.

Aga jah.... õppima läksin informaatikat aga praegu on küll selline tunne, et kui programmeerimist täiesti ära unustada ei taha, siis tuleb iseseisvalt tegeleda sellega. Hetkel ainult mingid piirväärtuste tõestamised ja füüsika veaarvutused :/. Ühest küljest hea, sest annab intelligentsi jms juurde, et liialt ei spetsialiseeruks koodi kirjutamisele. Aga teisest küljest on see lihtsalt igav ja tegeleks parem millegi muuga.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 21.09.2005 19:28:21 vasta tsitaadiga

Oota, oota, teine aasta saad progremist nii, et vähe ei ole.
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  IT õppimine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 175, 176, 177  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.