Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiili helinate Req/Offer märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 27, 28, 29  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 12:45:18 vasta tsitaadiga

Sul on TELE2 icon_smile.gif ..proovi veel paar korda.. beer_yum.gif
Fuz, www.hot.ee/dmw/tmp/frog.mid
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.07.2005 17:27:04 vasta tsitaadiga

mega_w kirjutas:
Sul on TELE2 icon_smile.gif ..proovi veel paar korda.. beer_yum.gif

No sain lõpuks kätte. Suured tänud! icon_biggrin.gif

Ja mul on EMT, mitte mingi levitu Tele2. 8)

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zercs
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2004




sõnum 10.07.2005 16:57:51 vasta tsitaadiga

soov oleks saada midi formaadis:
poets of the fall - the beautiful ones
switchfoot - you
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bionic7
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2005




sõnum 10.07.2005 21:40:38 vasta tsitaadiga

Cosmic Gate - Human Beings
Midi formaadis paluks:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2005 19:32:07 vasta tsitaadiga

äkki kellelgi on:

ganialistid feat. lea liitmaa - leekiv armastus
mida rohkem erinevaid, seda parem.
ja siis veel

justin timberlake ja snoop dogg - signs

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2005 13:28:01 vasta tsitaadiga

Infernal - From paris to berlin.mid on kellelgi ? icon_smile.gif

viimati muutis Fuz 15.07.2005 17:32:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2005 14:22:54 vasta tsitaadiga

Infernal siiski...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boro
Kreisi kasutaja
boro

liitunud: 26.08.2002




sõnum 16.07.2005 19:00:41 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on Autoalarmi poly helinat ? ja siis tupac feat elton j. - ghetto gospel .. Mobla mul nokia 6100
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2005 19:52:04 vasta tsitaadiga

kus saaks grazy frog mp3 ehk pärishelina
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 19.07.2005 14:14:47 vasta tsitaadiga

Oleks väga tänulik kui keegi saaks selle helina mmf-iks konvertida. Täies pikkuses!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2005 19:37:56 vasta tsitaadiga

aise, Crazy frog Truetone
www.hot.ee/dmw/tmp/Cfrog.mp3
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.07.2005 21:06:21 vasta tsitaadiga

mega_w kirjutas:
aise, Crazy frog Truetone
www.hot.ee/dmw/tmp/Cfrog.mp3

lahe. aga siimensil (c65) ei tööta. see nõuab vist ainult wavvidena neid truetonesid?
oskab keegi nimetada mõnda lehte kust saaks siimensile tasuta* truetone helinaid?

*tasuta - ilma rahata, mitte nii et siis saad tasuta helinaid kui kümme krooni vastu annad

_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2005 00:04:01 vasta tsitaadiga

kes7, konverteri mp3 to WAV..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.07.2005 21:26:11 vasta tsitaadiga

mega_w kirjutas:
kes7, konverteri mp3 to WAV..

seda küll, aga milliste setingutega wav peab olema et tööle läheks? proovisin erinevate bittide ja sagedustega ja hetkel ei hakanud nagu ükski tööle.

ja kust saaks truetone mp3sid tasuta? icon_wink.gif

_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2005 23:37:12 vasta tsitaadiga

http://www.zedge.no/
http://mobile.zipzic.com/
http://abhista.nnsol.com/
http://www.mobileplayground.co.uk/
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2005 10:20:58 vasta tsitaadiga

Sixten_S kirjutas:
http://www.zedge.no/
http://mobile.zipzic.com/
http://abhista.nnsol.com/
http://www.mobileplayground.co.uk/

kõik tasuta?

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2005 19:29:31 vasta tsitaadiga

Sooviks ükskõik millist Põhjamaade Hirmu polühelinat (nt Katk, Katk II, Ikaldus vms)
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2005 20:29:52 vasta tsitaadiga

http://lap.ttu.ee/dominus/wap.php?cmd=gallery&all=1
Eesti lehed kah olemas, tasuta icon_razz1.gif

_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 40€/h. Anna murest märku.
Ooteajad hetkel suured (üle kuu)
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2005 00:02:27 vasta tsitaadiga

arnis kirjutas:
http://lap.ttu.ee/dominus/wap.php?cmd=gallery&all=1
Eesti lehed kah olemas, tasuta icon_razz1.gif

päris asjalk koht paistab

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skatch
HV kasutaja
Skatch

liitunud: 05.12.2004




sõnum 27.07.2005 00:20:58 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
arnis kirjutas:
http://lap.ttu.ee/dominus/wap.php?cmd=gallery&all=1
Eesti lehed kah olemas, tasuta icon_razz1.gif

päris asjalk koht paistab



kunagi oli see adre, aga läks kaduma ajasin nagu segane taga icon_rolleyes.gif
Tänud icon_wink.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tere112
Kreisi kasutaja
tere112

liitunud: 08.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2005 13:53:56 vasta tsitaadiga

kas *.mp3 saab kuidagi *.mid formaati ka? icon_redface.gif
_________________
BMW
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2005 13:56:15 vasta tsitaadiga

Kõik tahavad seda, aga sellest ei
tule midagi tarka välja.

_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 40€/h. Anna murest märku.
Ooteajad hetkel suured (üle kuu)
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tere112
Kreisi kasutaja
tere112

liitunud: 08.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2005 17:08:07 vasta tsitaadiga

hirmsasti oleks vaja järgmised helinad saada *.mid formaati...

www.hot.ee/razor1394/armin_van_buuren_-_shivers.mp3
www.hot.ee/razor1394/rank_1_-_beats_at_rank_1_dotcom_(trance_energy).mp3
www.hot.ee/razor1394/ron_van_den_beuken_-_feelings.mp3
www.hot.ee/razor1394/ron_van_den_beuken_-_sunset.mp3
www.hot.ee/razor1394/sensation_-_the_anthem_2004.mp3
www.hot.ee/razor1394/special_d._-_you.mp3

_________________
BMW
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2005 17:46:46 vasta tsitaadiga

tere112,

www.hot.ee/dmw/tmp/Armin_Buuren_shivers.mid
www.hot.ee/dmw/tmp/sensation_short.mid
www.hot.ee/dmw/tmp/sensation.mid

kui tahad rohkem Trance helinad..siis kirjuta oma mobla mark....

panen siis siia (WAP site)
www.hot.ee/dmw/wap.wml
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tere112
Kreisi kasutaja
tere112

liitunud: 08.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2005 17:47:16 vasta tsitaadiga

mobla on nokia 6100 icon_smile.gif
_________________
BMW
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tripp
Kreisi kasutaja
Tripp

liitunud: 30.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2005 18:07:40 vasta tsitaadiga

midi ja mp3 formaadid on katastroofiliselt erinevad. Midi failis peaksid olema noodid ja pillid, mida siis midi engine mängida oskab. mp3-st midi tegemiseks peaks soft siis ära tundma, mis pill mängib ja mis nootidega. See on aga suhteliselt lootusetu ülesanne. Enam-vähem arusaadavalt saab mp3 konvertida midiks siis, kui mp3-s mängib näiteks üksainuke klaver mingit lugu. Väga head kvaliteeti ei saa aga ka siis.
_________________
"Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 28.07.2005 02:09:54 vasta tsitaadiga

Kas keegi teaks kust saada Dj Tiesto - Love Comes Again .mid'it?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2005 18:11:03 vasta tsitaadiga

henrit,
www.hot.ee/dmw/tmp/Love_comes_again.mid
www.hot.ee/dmw/tmp/Love_comes_again_v2.mid
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 28.07.2005 18:48:10 vasta tsitaadiga

Suured tänud icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2005 22:30:13 vasta tsitaadiga

mega_w sa võiksid mingid toredad 6230i helinad ülesse lasta. ja üldse rohkem asju 6230i jaoks. aitäh icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bionic7
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2005




sõnum 28.07.2005 23:35:11 vasta tsitaadiga

Milk Inc - Breathe Without You
Lacuna - Celebrate The Summer
Cosmic gate - Human Beings

Mid formaati paluks:) 6610i
Tänud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2005 00:33:35 vasta tsitaadiga

tere112,
WAP site www.hot.ee/dmw/music.wml

bionic7,

www.hot.ee/dmw/tmp/Breathe_w_You.mid

ffw, nädalavahetusel...
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 29.07.2005 15:47:36 vasta tsitaadiga

Ma tean et ma muutun tyytavaks aga järsku selliseid on?:
Prodigy - Smack My Bitch Up
Quattro - Elu kui filmis
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2005 01:50:31 vasta tsitaadiga

henrit,
www.hot.ee/dmw/tmp/smack_my_bitch_up.mid
või tahad MMF ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 30.07.2005 01:54:43 vasta tsitaadiga

mega_w kirjutas:
henrit,
www.hot.ee/dmw/tmp/smack_my_bitch_up.mid
või tahad MMF ?

Ei taha... icon_wink.gif Suured tähhid icon_smile.gif

EDIT: Aga millegipärast ei taha minu föön seda mängida? icon_confused.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2005 12:27:31 vasta tsitaadiga

henrit, http://www.hot.ee/dmw/tmp/prodigy.mid
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 30.07.2005 12:31:22 vasta tsitaadiga

Äitäh icon_smile.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tere112
Kreisi kasutaja
tere112

liitunud: 08.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2005 16:14:21 vasta tsitaadiga

äkki saaks Three Drives On A Vinyl - Greece 2000
nokia 6100

_________________
BMW
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mistafox
HV kasutaja

liitunud: 14.05.2004




sõnum 30.07.2005 16:28:10 vasta tsitaadiga

hmm kust võiks leiad AAC faile?
_________________
www.mööblihunt.ee
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2005 17:09:42 vasta tsitaadiga

ffw, proovi www.hot.ee/dmw/6230.wml
kirjuta kas töötab, või..

mistafox, mp3 to AAC converter
http://www.xilisoft.com/downloads/x-video-to-audio-converter.exe
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.07.2005 17:21:27 vasta tsitaadiga

tere112 kirjutas:
äkki saaks Three Drives On A Vinyl - Greece 2000
nokia 6100

Vaata ringtonenationisse thumbs_up.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2005 18:10:56 vasta tsitaadiga

mega_w kirjutas:
ffw, proovi www.hot.ee/dmw/6230.wml kirjuta kas töötab, või.. mistafox, mp3 to AAC converter http://www.xilisoft.com/downloads/x-video-to-audio-converter.exe
töötab. Pildid ei ole ekraaniga õiges suuruses, koos 3gp asjaga. See .txt laiendiga asi ei töötanud! Mp3 tuli ludinal, võiks rohkem muusika moodi asju panna. Mänge võiks ka olla mis kataks ekraani ilusti, muidu sitt mängida kui vasakul ülemises nurgas 1ruutcm pilt ainult.

Postitatud mobiililt

_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarkoV
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2005 19:12:55 vasta tsitaadiga

henrit, http://www.mv.pri.ee/midi/?dir=./Eesti
Quattro - Elu Kui Filmis.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 31.07.2005 21:37:01 vasta tsitaadiga

Äitäh icon_smile.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2005 01:02:15 vasta tsitaadiga

gruzsoft.pri.ee/wap - telefoniga minna.
Palju häid lugusid.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarkoV
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2005 19:05:56 vasta tsitaadiga

Fuz kirjutas:
Infernal - From paris to berlin.mid on kellelgi ? icon_smile.gif

http://www.mv.pri.ee/midi/Modernne/Infernal%20-%20From%20Paris%20To%20Berlin.mid
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2005 15:42:25 vasta tsitaadiga

Helinad - Midi:
http://www.rwdmag.com/ringtones/samples/
http://www.zedge.no/
http://www.midisite.co.uk/
http://mobile.zipzic.com/
http://abhista.nnsol.com/
http://www.truepolyphonic.com/
http://www.descent.dk/nike1/td/midiland.htm
http://members.aol.com/goodren/midimov.html
http://www.heatherlynn.net/midis.html
http://www.gapsring.co.uk
http://www.imserba.com/free-phone-application.html
http://www.mobileplayground.co.uk/
http://www.xtel.com.ua/nokia_e.php
http://www.freefonetones.com/freejavagames.htm
http://www.nokiagames.cjb.net/
-------------------------------------------
Helinad - MMF:
http://mobile.zipzic.com/
http://www.mobileplayground.co.uk/
-------------------------------------------
Helinad - AMR:
http://mobile.zipzic.com/
http://abhista.nnsol.com/
-------------------------------------------
Helinad - Wave:
http://www.zedge.no/
http://www.wavcentral.com/
http://mobile.zipzic.com/
http://abhista.nnsol.com/
-------------------------------------------
Helinad - MP3:
http://www.zedge.no/
http://mobile.zipzic.com/
http://abhista.nnsol.com/
http://www.mobileplayground.co.uk/
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2005 19:32:03 vasta tsitaadiga

Sixten_S, tasuta ka kõik?
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2005 19:48:14 vasta tsitaadiga

MarkoV kirjutas:
Fuz kirjutas:
Infernal - From paris to berlin.mid on kellelgi ? icon_smile.gif

http://www.mv.pri.ee/midi/Modernne/Infernal%20-%20From%20Paris%20To%20Berlin.mid

minu 6230i seest tulev hääl meenutas kunaqgise alcateli helinat ja tundus, et seos from paris to berliniga, puudus.

_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2005 20:59:38 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
Sixten_S, tasuta ka kõik?


Jah ikka icon_smile.gif

MarkoV kirjutas:
Fuz kirjutas:
Infernal - From paris to berlin.mid on kellelgi ? icon_smile.gif

http://www.mv.pri.ee/midi/Modernne/Infernal%20-%20From%20Paris%20To%20Berlin.mid


see ei ole polüfooniline ju.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiili helinate Req/Offer mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 27, 28, 29  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.