Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Naljakad juhtumised mängudest. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
obu90210
HV kasutaja
obu90210

liitunud: 18.11.2002




sõnum 15.07.2005 17:38:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma mängisin GTA:SA'd ning mõtlesin, et teen mägirattaga väikese sõidu, aga CJ hakkas "trikitama".
Vaadake ise jägi: ~2.7 MB video.
Kvaliteet on küll kehv, aga saate aru küll.


Muide, selle video taustaks sobib imekenasti The Suni - Welcome to Estonia. thumbs_up.gif
Just proovisin. Kobaga.
Rütm ja meeleolu on õige... icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 21.07.2005 19:19:15 vasta tsitaadiga

ETs oli trickjump tases mingi kala. icon_biggrin.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pcworld
Bännitud

liitunud: 17.03.2005




sõnum 24.07.2005 18:42:57 vasta tsitaadiga

Far Cry's sattusid ohvrid väga imelikku asendisse icon_lol.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2005 20:38:07 vasta tsitaadiga

cs sai 3 awp hs 1337 dmg, krt ei jõudnud screeni teha icon_mad.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2005 03:20:32 vasta tsitaadiga

Kunagi sai CSS'i päris kõvasti pelatud, alguses olid rag dollid eriti kõva sõna, sai siis neid kõvasti pildistatud ka ja hiljem veidike teksti lisatud. pildid leiate ka siit http://www.zone.ee/fhmines/CS/

http://www.zone.ee/fhmines/CS/cs_office0009.jpg
http://www.zone.ee/fhmines/CS/cs_office0023.jpg
http://www.zone.ee/fhmines/CS/cs_office0025.jpg
http://www.zone.ee/fhmines/CS/de_aztec0000.jpg
http://www.zone.ee/fhmines/CS/de_aztec0006.jpg
http://www.zone.ee/fhmines/CS/de_aztec0007.jpg
http://www.zone.ee/fhmines/CS/de_cbble0019.jpg
http://www.zone.ee/fhmines/CS/de_cbble0021.jpg
http://www.zone.ee/fhmines/CS/de_chateau0001.jpg
http://www.zone.ee/fhmines/CS/de_chateau0002.jpg
http://www.zone.ee/fhmines/CS/de_chateau0004.jpg
http://www.zone.ee/fhmines/CS/de_dust0000.jpg
http://www.zone.ee/fhmines/CS/de_dust0007.jpg
http://www.zone.ee/fhmines/CS/de_dust20000.jpg
http://www.zone.ee/fhmines/CS/de_dust20001.jpg
http://www.zone.ee/fhmines/CS/de_dust20002.jpg
http://www.zone.ee/fhmines/CS/de_dust20007.jpg
http://www.zone.ee/fhmines/CS/de_piranesi0000.jpg

need pildid on garry's mod foorumist leitud

http://www.zone.ee/fhmines/CS/Half-Fu.jpg, http://www.zone.ee/fhmines/CS/dedust200005lz.jpg
http://www.zone.ee/fhmines/CS/p0rn1png1qk.jpg
http://www.zone.ee/fhmines/CS/scott4oc.jpg
http://www.zone.ee/fhmines/CS/de_dust0008.jpg

_________________
kraater.ee


viimati muutis yodalr 27.07.2005 23:55:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 27.07.2005 15:17:57 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
cs sai 3 awp hs 1337 dmg, krt ei jõudnud screeni teha icon_mad.gif

Mida sa sokid? icon_lol.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 28.07.2005 00:29:01 vasta tsitaadiga

Counter Strike-s sai kolme AWP-ga korraga ühele mängijale headshot tehtud ja see tegi talle 1337(Tuhat kolmsada kolm kümmend seitse) damage-t. Said nüüd pihta?
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 28.07.2005 01:00:59 vasta tsitaadiga

Otsustage ükskord kamba peale ära, et mis siis juhtus icon_lol.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2005 01:24:34 vasta tsitaadiga

link :: Video :: Heil Hitler!

Hidden & Dangerous 2.

Ühe tehase maa-aluses kompleksis on üks selline tore valvurionu. Lemmiktegevuseks on tal nähtavasti magamine, isegi ukse avamist ja sisenemist ta ei kuule. Kõmakas vintpüssist äratab mehe üles, kuid selle asemel, et kohe kärmelt oma relv haarata ja sissetungija Vanatühja juurde karistust kandma saata, tõuseb ta püsti, kõnnib rahulikult ukse juurde ja.. ei, ei tule välja ning ei, ei haara püssi, vaid.. nagu kord ja kohus, sirutab hr Hitleri auks käe vapralt ette. Alles pärast seda võtab ta seljalt oma Karabiner 98K ja üritab sellega midagi peale hakata.....kui tal selleks veel aega on. Antud juhul mitte.
Ahjaa, video suurus on 11 MB. Loodan, et kannatate ära. See on vaatamist väärt!


Üks pilt veel samast mängust - redeliässad.

Nii ronitakse siis redelist. Pilt ei ole tehtud liikumise pealt, just nii need mehed seal seisidki. Ülevalt paistvad jalad kuuluvad ühele laibale. Pöörake tähelepanu ka tegelaste nimedele!


Thanks to ImageShack for Free Image Hosting
Thanks to Rajareits for Free Video Hosting

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif


viimati muutis .Scorps. 30.07.2005 01:31:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 30.07.2005 01:27:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:
link :: Video :: Heil Hitler!
Opera annab allalaadimisel errorit icon_rolleyes.gif ...
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 30.07.2005 01:29:50 vasta tsitaadiga

mihhkel, ei anna icon_razz.gif
kõik töötab


Peaks kah HD2 peale laskma, hea mäng oli/on
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 30.07.2005 01:42:31 vasta tsitaadiga

nüüd tuleb jah 8)
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2005 02:32:57 vasta tsitaadiga

njaa. h&d2-hes olid toredad bugid icon_smile.gif (easter eggid?!?) peaks ka jälle mängima seda hakkama
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 30.07.2005 03:12:15 vasta tsitaadiga

Celllu kirjutas:
..::iguana::.., päris leet ping 8) .
Ma mängisin GTA:SA'd ning mõtlesin, et teen mägirattaga väikese sõidu, aga CJ hakkas "trikitama".
Vaadake ise jägi: ~2.7 MB video.
Kvaliteet on küll kehv, aga saate aru küll.

ma panin ükskord mööda raudteed esirattal bmx-iga, kui hoog hakkas otsa saama, lendas millegi pärast mees koos rattaga kõrvaloleva maja katusele icon_lol.gif oli lausa video aga kustutasin enne selle teema nägemist kahjuks ära
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2005 04:07:44 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
Celllu kirjutas:
..::iguana::.., päris leet ping 8) .
Ma mängisin GTA:SA'd ning mõtlesin, et teen mägirattaga väikese sõidu, aga CJ hakkas "trikitama".
Vaadake ise jägi: ~2.7 MB video.
Kvaliteet on küll kehv, aga saate aru küll.

ma panin ükskord mööda raudteed esirattal bmx-iga, kui hoog hakkas otsa saama, lendas millegi pärast mees koos rattaga kõrvaloleva maja katusele icon_lol.gif oli lausa video aga kustutasin enne selle teema nägemist kahjuks ära


myby rong sõitis otsa?

_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 30.07.2005 04:17:27 vasta tsitaadiga

ei
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K_
HV kasutaja
K_

liitunud: 22.07.2004




sõnum 01.08.2005 11:16:22 vasta tsitaadiga

Väike juhtum Call Of Duty: UO-st

http://www.zone.ee/korrado/shot0007.jpg?2

Dont take my gun plzzzz thumbs_up.gif

_________________
Maha Pronkssõdur!1!!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2005 17:59:22 vasta tsitaadiga

Kuna endal midagi hetkel lisada ei ole, siis googeldasin veidi thumbs_up.gif

http://www.dslreports.com/r0/download/758367~9d8322decef35d319014e248fea8735d/gm_construct0042.jpg
give me love or die.
http://www.dslreports.com/r0/download/757859~8a1b7224ca938ff9b5f22eb1c3b6fd1b/gm_construct0003_resize.jpg
http://www.dslreports.com/r0/download/749804~69e7514dde78b067209eaa4dae8fff6a/gm_construct0001.jpg
lugege icon_exclaim.gif
http://www.dslreports.com/r0/download/747541~4606375e777733e56d47b4eef3d51df8/gm_construct0018.jpg
http://www.dslreports.com/r0/download/747627~ee62e927d5269ff133467e8bc2a22f88/gm_construct0061.jpg
http://www.dslreports.com/r0/download/749048~9a6b86fdc2ea98f57e1fffe54a24807a/gm_construct0003.jpg
http://seanoxenham.customer.netspace.net.au/screenies/found%20elvis%202.jpg
http://www.boostcruising.com/database/readersphotos/files/NaT20040119015352funnyfile1.jpg
Vinge masin icon_wink.gif


viimati muutis LauriTed 01.08.2005 18:03:57, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 01.08.2005 18:00:39 vasta tsitaadiga

To LauriTed: Ei näe pilte.. Viskab mingi GIF'i asemele sinna.. Aadressi renameb: http://i.dslr.net/bbrad.gif
EDIT: 2 viimast töötavad mulgi, aga muud mitte... Eks ta ole minu viga siis.. icon_wink.gif
EDIT2: Kasutan IE'd..
LauriTed Proovi teha pildi juures refresh ja ütle, kas sama jama.. icon_neutral.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018


viimati muutis Marduuhin 01.08.2005 19:00:19, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2005 18:02:38 vasta tsitaadiga

Mul küll kõik töötab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2005 18:51:57 vasta tsitaadiga

Sama siin, ei tööta. Kasutan Firefoxi.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.08.2005 19:03:07 vasta tsitaadiga

ei tööta ka mul, annab mingi väikse ikooni ette. FF
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2005 19:43:25 vasta tsitaadiga

Kui refreshi teen, siis tuleb tõesti väike ikoon ette icon_neutral.gif
Kui aega on, siis võibolla panen enda kodukale ülesse.
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 01.08.2005 19:50:47 vasta tsitaadiga

Pilte näeb siis, kui copy'd selle aadressi aadressribale.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.08.2005 20:02:39 vasta tsitaadiga

viimane pilt omab kõik:D
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2005 22:20:02 vasta tsitaadiga

..::iguana::.. kirjutas:
hakkasin siis Unreal tournament mängima ja vastu vaatasid sellised ping'id, peale refreshi läksid korralikuks tagasi

Mul oli Unreal Tournamentis kord ping üle 14000 icon_eek.gif . Jubedalt venis.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 02.08.2005 20:17:08 vasta tsitaadiga

Enemy Territorys Gold Rushis jäi veoauto natuke enne lõppu kinni.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennat
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2005




sõnum 03.08.2005 03:44:42 postal 2-st mõned huvitavamad pildid vasta tsitaadiga

vasaraga lehma loopimine:
http://www.rennat.pri.ee/stuff/postal2_lehmad2.JPG
http://www.rennat.pri.ee/stuff/postal2_lehmad3.JPG

irooniline arvestades kui vägivaldne postal 2 on:
http://www.rennat.pri.ee/stuff/postal2_stay_calm.JPG

human bbq:
http://www.rennat.pri.ee/stuff/postal2_leegid2.JPG
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 03.08.2005 11:25:51 vasta tsitaadiga

mis seal naliakat oli täitsa tüüpiline mäng ju , see kes on mänginud seda on neid asju ma arvan ise ka teinud icon_rolleyes.gif
_________________
I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2005 11:29:34 vasta tsitaadiga

LauriTed kirjutas:

http://www.boostcruising.com/database/readersphotos/files/NaT20040119015352funnyfile1.jpg

Kuidas sellise masina sai ehitada? icon_rolleyes.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2005 11:55:15 vasta tsitaadiga

Kui teaks, siis jagaks oma kogemusi, aga toonitan, et leidsin selle pildi googlist icon_wink.gif
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.08.2005 12:16:47 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
LauriTed kirjutas:

http://www.boostcruising.com/database/readersphotos/files/NaT20040119015352funnyfile1.jpg

Kuidas sellise masina sai ehitada? icon_rolleyes.gif


See on real-life mod'iga tehtud icon_wink.gif
Enne kui see tööle hakkab peab kõik sõidud hard'iga esimese korraga lõpetama. thumbs_up.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 08.08.2005 15:11:35 vasta tsitaadiga


leidsin salve "Ownership"i icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2005 19:07:51 vasta tsitaadiga

kumm jäi kinni, sõitsin terve sõidu nii icon_biggrin.gif icon_confused.gif

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2005 17:42:23 vasta tsitaadiga

tüüp oma arust ikka veel cruisis jumala rahulikult mööda maanteed, patsutas käega uksele ja noogutas pead muusika taktis ning taga rattad käisid all ringi icon_lol.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 11.10.2005 15:16:44 vasta tsitaadiga

http://www.minandra.pri.ee/Raigo/HV/pela.jpg
Mänguks motoGP2 ja näide, kuidas läpakaga mängida:D
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2005 00:43:59 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/gtasapics/hl2gmpics/
midagi väga asjalikult naljakat pole aga viimast pilti tegin ligi 3 tundi icon_biggrin.gif

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 15.10.2005 11:51:22 vasta tsitaadiga

väike praak GTA VC -ist icon_wink.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2005 22:31:22 vasta tsitaadiga

paar asja GTA SA'st:
Reegleid tuleb täita!
Nunnade lemmik

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K_
HV kasutaja
K_

liitunud: 22.07.2004




sõnum 18.10.2005 21:37:56 vasta tsitaadiga

Väike natsi "hommikuvõimlemine". Mängu nimi on Brothers in Arms: Earned in Blood.

Link!


viimati muutis K_ 24.10.2005 23:13:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bks
HV vaatleja
Bks

liitunud: 23.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2005 16:53:38 vasta tsitaadiga

väike offtopic kysimus...kas keegi teist sellist mängu nagu Rogue Spear onlines mängida oskab/on mänginud ?
ise mängin seda ja peab mainima et parim mängitavus ja realism (kuivõrd 1 pauk pähe tähendab surma ja pauk jalga lonkamist)

_________________
I lurk in the shadows with a boner - watching you beat the shit out of your boyfriend!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hunter
HV vaatleja
hunter

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2005 21:23:22 vasta tsitaadiga

Beautiful Day in GTA3
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanake
HV kasutaja
vanake

liitunud: 07.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2005 22:06:04 vasta tsitaadiga

Vihased mehed need triaadid, eriti pärast seda kui nende tehase õhku lased icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 26.10.2005 17:23:26 vasta tsitaadiga

Sai poistel vähe kolida aidatud.
http://www.zone.ee/raasoos2/kolimine.JPG
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2005 17:43:33 vasta tsitaadiga


tegelikult raketiheitjatel meeldibki õhus hõljuda....
lasin lihtsalt tüübi maha snaipriga saali teisest otsast ja tulemus oli sellinne nagu pildil näha, tüüp lamas vist tegelikult isegi kui ta tina sai. icon_confused.gif icon_rolleyes.gif arvatavasti magnetkaardi magnet väli on siis nii võimas icon_lol.gif

lihtsalt ilus graatsiline võimleja sirutus kolli poolt.

ninnu-nännuga sai nippet-näppet tehtud, teate küll, extreme makeover või midagi sellist...
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 27.10.2005 17:25:31 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/hinnavaatlus88/omfg.WMV

Suht lambist aeglase kiirusega icon_neutral.gif icon_lol.gif
Ei tea mis päriselus nii järgi jääks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2005 17:29:15 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
http://www.zone.ee/hinnavaatlus88/omfg.WMV

Suht lambist aeglase kiirusega icon_neutral.gif icon_lol.gif
Ei tea mis päriselus nii järgi jääks icon_biggrin.gif


Page Not Found
The URL you requested can not be found
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2005 18:04:08 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
margusser kirjutas:
http://www.zone.ee/hinnavaatlus88/omfg.WMV

Suht lambist aeglase kiirusega icon_neutral.gif icon_lol.gif
Ei tea mis päriselus nii järgi jääks icon_biggrin.gif


Page Not Found
The URL you requested can not be found
icon_rolleyes.gif


mul töötab
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 27.10.2005 18:08:02 vasta tsitaadiga

Väike näpukas oli jah.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 27.10.2005 18:19:45 vasta tsitaadiga


Eriti vastupidav liik thumbs_up.gif
Edit : Street Legal Racing : Redline


viimati muutis Elof 27.10.2005 18:22:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Naljakad juhtumised mängudest. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.