Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Naljakaim lause HV foorumis märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 17.07.2005 12:00:02 Naljakaim lause HV foorumis vasta tsitaadiga

Teeks siis kogumiku naljakamatest lausetest, ütlustest HV foorumis icon_biggrin.gif
Muidugi eriti vigased laused on ka oodatud thumbs_up.gif


mul on 2 laptop monitori, kas ma saan need monitorid kuidagi ühendada nii et mu 3 monitori käituksid nagu 1

EDIT: Kindlasti lisage ka link allikale!
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2005 12:04:28 vasta tsitaadiga

"Soovitage LSD monitori"
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2005 12:11:01 vasta tsitaadiga

...aga kui uhendan Kovaketta...ei reageeri enam klaviaaatur...kui võtan tagant ara siis reageerib jalle.kas asi voib selles olla ,et prosel pole termopastat...

allikas


viimati muutis Riivo 17.07.2005 12:41:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 17.07.2005 13:15:38 vasta tsitaadiga

Miks tuleb Cat5 otsamisel standartit järgida?
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2005 16:33:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:
aga tead alpine...kui ikka raha läbi on sis küll
saan palga kätte annan 11 ka ära ja asi korras
see pani muigama+mõte , et mis palgaga mees sellist juttu suust välja laseb!

tsitaat:
naljamehed sander ja heiti. peaks korraldama HV tuuri m88da eestit "kuidas te tegelikult elate, huijarid?" ja siis nende 11 eegu ja postimaksudega koonerdajate jms huijarite juures kohvil k2ima ja laskma tervet delegatsiooni paar p2eva huijamise eest 6llega nuumata.
see kiskus ka suu ülespoole thumbs_up.gif

TEEMAST: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=187431&postdays=0&postorder=asc&start=50

_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 19.07.2005 21:03:39 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
RistoX kirjutas:
djkiller kirjutas:

niisiis ...oli shitt ilma äikeka oli ..mõtleisn et puhastan pc tolmust..


irw.. no krt kui pimekiri selline on, võiks siis klaverile vaadata kui trykib icon_confused.gif



Selle tegelase puhul võiks kogu tema teksti siia kopeerida icon_wink.gif


jamh icon_smile.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=189404&highlight=
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T6nnn
HV kasutaja
T6nnn

liitunud: 03.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2005 21:26:38 vasta tsitaadiga

Karm Laks kirjutas:
irw@ failikapid

arvatavasti suured tugevad ja kiilakad failid nahktagides icon_lol.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?forum=14&topic=188047#2069556
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inzz
HV kasutaja
inzz

liitunud: 14.05.2005




sõnum 26.07.2005 16:54:14 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Oeh, keegi laenake mulle s939 prose veicaks =P Hyper 6 on sheff aga ilma proseta hakkab igav...

allikas
Esmakordsel lugemis ei suutnud naeru pidada icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.07.2005 17:22:11 vasta tsitaadiga

Seni parim
ronley kirjutas:
rõhutan ikka ja jälle: parem arvuti taga kui nurga taga suusatamas

_________________
the future sound of london


viimati muutis krr 29.07.2005 16:30:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 27.07.2005 15:23:35 vasta tsitaadiga

allikas.

Tõlkide ära keegi, ma sain midagi aru, et kellegi damage oli 1337 vms. Nii palju ei tohiks lühendada IMO icon_rolleyes.gif
Tbit kirjutas:
cs sai 3 awp hs 1337 dmg, krt ei jõudnud screeni teha icon_mad.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 27.07.2005 15:30:57 vasta tsitaadiga

mehike sai CS 3 AWP see kõige võimsam snaiper or smth kuuli mis oli leet ja edasi peaks aru saama aga lause väga segane icon_neutral.gif
____________________________>

Silver?! kirjutas:
Huvitav kas STV telefoniga saab ainult vene keeles rääkida ?

banaanitants enda lemmik banaanitants

Sellelt lehelt Kasutaja Silver?! post
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 27.07.2005 15:50:39 vasta tsitaadiga

CS-is tegin kolmele vennale AWP-ga headshoti, tuli 1337 damaget kokku. Ei jõudnud aga screenshotti teha.

Et... põhimõtteliselt vist nii, et lasi HS-i kolmele tüübile, vigastusi tekitas 1337 numbrit. Suht võimatu muidugi.. avikas ei tee sugugi nii palju dämmi, niiet tõenäoliselt vend pullib icon_smile.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2005 16:24:54 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
CS-is tegin kolmele vennale AWP-ga headshoti, tuli 1337 damaget kokku. Ei jõudnud aga screenshotti teha.

Et... põhimõtteliselt vist nii, et lasi HS-i kolmele tüübile, vigastusi tekitas 1337 numbrit. Suht võimatu muidugi.. avikas ei tee sugugi nii palju dämmi, niiet tõenäoliselt vend pullib icon_smile.gif
esimene osa õige
awp max damm on ~460 ringis, kui ma hästi mäletan oli midagi taolist 443, 456 ja 438, tegu siis cs 1.6

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 27.07.2005 16:27:37 vasta tsitaadiga

Tore, et te ise ka saate aru, mida te siin räägite, minule, kui just mitte kõige suuremale mängijale on see kõik siin väga arusaamatu icon_biggrin.gif
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2005 17:06:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kes loeb on AHV

see on ikka ülekõige, ise kirjutasin just
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 28.07.2005 00:15:33 vasta tsitaadiga

MoosiVaras kirjutas:
mehike sai CS 3 AWP see kõige võimsam snaiper or smth kuuli mis oli leet ja edasi peaks aru saama aga lause väga segane icon_neutral.gif

madedog kirjutas:
CS-is tegin kolmele vennale AWP-ga headshoti, tuli 1337 damaget kokku. Ei jõudnud aga screenshotti teha.

Et... põhimõtteliselt vist nii, et lasi HS-i kolmele tüübile, vigastusi tekitas 1337 numbrit. Suht võimatu muidugi.. avikas ei tee sugugi nii palju dämmi, niiet tõenäoliselt vend pullib icon_smile.gif

Tbit kirjutas:
awp max damm on ~460 ringis, kui ma hästi mäletan oli midagi taolist 443, 456 ja 438, tegu siis cs 1.6


Ma tunnen ennast turistina Hiinas. icon_neutral.gif
Andestage, aga mida v***u te sokite?

Varsti ma panen selle sama teema lingi siia vist. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2005 00:34:54 vasta tsitaadiga

g3n1us kirjutas:
Counter Strike-s sai kolme AWP-ga korraga ühele mängijale headshot tehtud...
mõnikord võib ennast emaseks ka naerda icon_lol.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 28.07.2005 01:12:07 vasta tsitaadiga

tundub, et mõni veel ei tea: 1337 ei tähenda arvu icon_wink.gif icon_lol.gif
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silver?!
HV veteran

liitunud: 26.04.2004




sõnum 28.07.2005 19:22:02 vasta tsitaadiga

Kodanik elloruut vapralt kirjutab:
Net viskab vahest jumala suvalisel hetkel googlisse
Kui ei usu vaata siiahttps://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=191235


viimati muutis Silver?! 28.07.2005 19:29:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2005 19:25:33 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
kui käisin mobo jõhvi esindusest ostmas, siis piilusin ka monitori peale kui ühele tüübile arvet välja prinditi, ja minuarust see küll photoshop polnud, pigem mingi exeli teema icon_rolleyes.gif , kuid jah, neilt seda driverite plaati ma ei saanud ning arve saadeti ka mailile, kus puuduvad alkirjad k-arvuti poolt

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2090220#2090220

Üpris naljakas üldse eeldada, et nad arveid photoshopis teeksid
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2005 20:41:02 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
kjaups kirjutas:
kui käisin mobo jõhvi esindusest ostmas, siis piilusin ka monitori peale kui ühele tüübile arvet välja prinditi, ja minuarust see küll photoshop polnud, pigem mingi exeli teema icon_rolleyes.gif , kuid jah, neilt seda driverite plaati ma ei saanud ning arve saadeti ka mailile, kus puuduvad alkirjad k-arvuti poolt

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2090220#2090220

Üpris naljakas üldse eeldada, et nad arveid photoshopis teeksid

Ei saanud aru icon_redface.gif , tõin lihtsalt välja et nad seal photoshopi küll ei kasutanud icon_exclaim.gif Lihtsalt vaata mõni post ülesse poole ja ning mõni loll olekski jäänud seda seal uskuma

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2005 23:54:21 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
A mis see teeb mu pc-le kui ta järjest mitu päeava, vahest isegi mitu nädalat järjest töötab? Läheb katki või? Ja kas igasugused 24/7 downloadimised mõjavad hästi Hdd-le. Ja mis rohkem hdd-le liga teeb kas emule või torrent?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 28.07.2005 23:56:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja mis rohkem hdd-le liga teeb kas emule või torrent?

icon_lol.gif icon_lol.gif Sealt kust rohkem viiruseid tuleb icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2005 03:11:19 vasta tsitaadiga

haigo kirjutas:
Oled oma kellades kindel?
kas teie olete ? icon_lol.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 29.07.2005 08:10:48 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Max Powers kirjutas:
kjaups kirjutas:
kui käisin mobo jõhvi esindusest ostmas, siis piilusin ka monitori peale kui ühele tüübile arvet välja prinditi, ja minuarust see küll photoshop polnud, pigem mingi exeli teema icon_rolleyes.gif , kuid jah, neilt seda driverite plaati ma ei saanud ning arve saadeti ka mailile, kus puuduvad alkirjad k-arvuti poolt

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2090220#2090220

Üpris naljakas üldse eeldada, et nad arveid photoshopis teeksid

Ei saanud aru icon_redface.gif , tõin lihtsalt välja et nad seal photoshopi küll ei kasutanud icon_exclaim.gif Lihtsalt vaata mõni post ülesse poole ja ning mõni loll olekski jäänud seda seal uskuma


No minule teeb see küll palju nalja, kui keegi arvab, et arvete trükkimiseks tuleks photoshop-i kasutada icon_lol.gif
Selles mõttes on Excel kordades etem!

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2005 08:17:37 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Max Powers kirjutas:
Mis programmi ksalong üldse kasutab arvete väljastamiseks?

Photoshoppi maybe, arvestades selle toimingu ajalist pikkust icon_razz1.gif

No, ja milles oli probla, mõni oleks lihtsalt jäänudki uskuma seda icon_lol.gif
Ah, ise sellest rohkem ei räägi, leidke endale uus nali icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2005 08:22:49 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
haigo kirjutas:
Oled oma kellades kindel?
imo tal kellad vales järjekorras lihtsalt icon_rolleyes.gif

Tbit , mis sa koonerdad, pane ikka kogu nali kirja icon_smile.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 30.07.2005 13:07:13 vasta tsitaadiga

Minu arust on ilgelt naljakad need teemad, kus lapsed, kellel ei ole õrna aimugi, mis asi on muutuja või for tsükkel, tulevad rääkima, et neil on plaan teha Half-Life 2 taoline mäng.

Linke ei hakka tooma, sest ei taha kellegi peale näpuga näidata. Eks igal ühel ole oma fantaasiad...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 30.07.2005 17:11:40 vasta tsitaadiga

ja polnud see mitte väga ammu, kui üks mees siin rääkis, et tal peo täis jubinaid ja tahab neist protsessori kokku joota...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2005 20:18:32 vasta tsitaadiga

by Jaan " ega amd dualcore ple selline nagu intelil kus üks sügab kotti kuni teine midagi arvutab icon_lol.gif "
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Margo704
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 01.08.2005 10:02:59 vasta tsitaadiga

Shelby-SV kirjutas:
ja polnud see mitte väga ammu, kui üks mees siin rääkis, et tal peo täis jubinaid ja tahab neist protsessori kokku joota...

Oli, jah, siuke mees
kasutaja1 kirjutas:
Hay!
Mul tuli lahe mõttte et kas ise kodus et saaks protsessorit valmista? ostsin odavalt mingi hulga transistoreid. kust saab skeemi prose ise tgemiseks?

Winterwind kirjutas:
mine poodi ja osta kilo mõistust kõigepealt


allikas

_________________
...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silver?!
HV veteran

liitunud: 26.04.2004




sõnum 01.08.2005 11:22:12 Pilt pani telekast jooksu vasta tsitaadiga

Kodanik benmoore kurdab siin et ta ei saa enam pilti teleka sisse tagasi
kõik sõltub kujutlusvõimest. Minul kangastus kohe silmade ette kaks pilti:

1. Xena kargab mööda kööki ning viskab oma kettaga tasse ja taldrikuid riiuli pealt alla.
2. Autobahni politsainikud rallivad mööda Liivalaia tänavat ning mõlgivad kõik Hansapanga ja Stocmani ees olevad autod.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 01.08.2005 13:48:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma ükskord peaaegu suudlesin ühte tüdrukut, aga ta oli teiselpool klaasi ja siis tuli ema ja vahetas kanalit...

Tegu siis keevitaja allkirjaga icon_lol.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.08.2005 13:40:12 vasta tsitaadiga

kasti ja protsessori ajasin ise sassi ~7a tagasi, ~1.5a peale esimest kokkupuudet arvutiga. Umbes sel ajal hakkas vaikselt juba kohale jõudma mis imeloom see arvuti üldse on.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 03.08.2005 16:52:16 vasta tsitaadiga

-kristel kirjutas:
Kas keegi teab kust saab "kevade" demo või filmi tõmmata?
mul oleks seda väga tarvis!kui keegi teab siis pliiz andke teada! icon_lol.gif
Mul on selle pärast vaja kuna koolis kysitatakse seda! icon_rolleyes.gif [/i][/b]


äkist teen ennast lolliks praegu, aga kevade demo icon_smile.gif?
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2005 16:54:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

"Kevade" demo



Sinna siis tänapäeva noorus jõudnud ongi icon_cry.gif
Aga Kristelil soovitaks raamatut lugeda või siis endale videolaenutusest film "tõmmata" icon_wink.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2005 23:31:18 vasta tsitaadiga

Mexxx kirjutas:
Kuidas on võimalik garantiid kasutatud asjale anda? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.08.2005 21:06:27 vasta tsitaadiga

kas just naljakas lause aga see teema ajas mind küll naerma
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silver?!
HV veteran

liitunud: 26.04.2004




sõnum 05.08.2005 21:52:23 vasta tsitaadiga

K kommando rindel muutusteta:


DesertFox kirjutas:
Või raadiolink hiired, kus kanalid on paigast ära, siis see ei ole ka defekt.

globostrat vastas:
??? Misa no understanda, misa thinka it defecta, needa replace?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2005 22:26:31 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif ^^^^^^
vabandust, ma lihtsalt ei suutnud seda postitamata jätta
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hertzog
HV kasutaja
hertzog

liitunud: 07.02.2005




sõnum 05.08.2005 22:39:54 vasta tsitaadiga

WhatsBrain kirjutas:
Kuidas see võimalik oleks??tahan pankadesse häkkida ja palju raha teenida-vastake palun
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 05.08.2005 22:45:37 vasta tsitaadiga

Sathanas kirjutas:
kas just naljakas lause aga see teema ajas mind küll naerma


ostja on täielik jorss, aga naljana on thumbs_up.gif

_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 05.08.2005 23:46:32 vasta tsitaadiga

hertzog kirjutas:
WhatsBrain kirjutas:
Kuidas see võimalik oleks??tahan pankadesse häkkida ja palju raha teenida-vastake palun

Kasutajanimi õigustab inimest icon_lol.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 06.08.2005 01:23:53 vasta tsitaadiga

Kas WhatsBrain pole juba pikemat aega bännitud icon_confused.gif Ta pole juba pikemat aega midagi teinud...
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2005 00:26:52 vasta tsitaadiga

ei tea kes ütles, vb polegi HV-st kuid ammu kindlasti ja mõtte on ka väärt.
tsitaat:
fps oli küll 1-2 kuid üldiselt liikus pilt siiski sujuvalt

sõnastuses pole päris kindel icon_rolleyes.gif

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 07.08.2005 01:49:59 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
ei tea kes ütles, vb polegi HV-st kuid ammu kindlasti ja mõtte on ka väärt.
tsitaat:
fps oli küll 1-2 kuid üldiselt liikus pilt siiski sujuvalt

sõnastuses pole päris kindel icon_rolleyes.gif
nojah, mis on kellegi jaoks sujuv 8) icon_lol.gif
tore, et veel ka vähenõudlikke mängureid ( ? ) leidub thumbs_up.gif

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 07.08.2005 06:00:45 vasta tsitaadiga

hv's ei olew naljakaid lauseid.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 07.08.2005 14:06:11 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
hv's ei olew naljakaid lauseid.
icon_eek.gif icon_confused.gif
eespool ju nii mõnigi naljakas lause kirjas icon_rolleyes.gif

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 07.08.2005 15:03:11 vasta tsitaadiga

huntermagic kirjutas:

Aga kus tuli idee linux luua? Ikka windowsist....

icon_lol.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 07.08.2005 15:27:46 vasta tsitaadiga

Aga kust tuli idee windows luua? ikka unixist icon_lol.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Naljakaim lause HV foorumis mine lehele 1, 2, 3 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.