|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Anton
HV veteran

liitunud: 18.07.2002
|
20.07.2004 23:54:20
WinXP 64-bit |
|
|
| Kuidas oleks, kui teeks TARKVARA alla uue alajaotuse 64 bitise Win jaoks. Et erinev tarkus, mis juba käib ja driverid jne. Näiteks hetkel ei leia HP LJ2100 64 bitist driverit kuskilt. Hetkel pole ka XP 64-bit platet käes. Samas pole kindel, et sealgi oli.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
airm
HV Guru
liitunud: 26.02.2003
|
21.07.2004 00:36:17
|
|
|
Ja windows ei sisalda?
Uudishimu, kuna pole veel näinud seda 64bit.
P.S. küll õige aeg ka tuleb selle suurema liikluse jaoks, et uus foorum teha.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
07.08.2004 13:25:54
|
|
|
| rääkige nüüd lapsed, kes on proovinud? kas tasub ära? mis see endast kujutab üldse? kust saaks selle jaoks draivereid? kas ati ja nvidia teevad videodraivereid selle jaoks? kuidas jooksevad muidu-42-bitised proged?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2003
|
07.08.2004 14:08:58
|
|
|
milleks uus alajatous. samahästi võid teha postituse praegusesse tarkvarafoorumisse ja teemapealkirja lisada et otsid vastust 64bitisele winile
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
07.08.2004 23:53:36
|
|
|
Kas oleks mõtet seda ka installida, või tasuks oodata?
mul on 64-bit prose sülearvutis ei tea kas maksaks riskida?
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
07.08.2004 23:55:51
|
|
|
| ehh.. senikaua kui sa ei mängi ega taha liiga palju riistara juurde tarkvara lisada on kõik ok. St et draivereid ei ole ju tühjagi. Läpakaga võib probleeme tulla mingite touchpadide ja asjadega. Aga samas võib ka vedada ja õnnestuda nii, et saab kõik korda. Kui aega on siis proovi ja anna teaa millega hätta jääd ja kuidas asi edeneb.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
08.08.2004 12:15:39
|
|
|
| Anc kirjutas: |
| ehh.. senikaua kui sa ei mängi ega taha liiga palju riistara juurde tarkvara lisada on kõik ok. St et draivereid ei ole ju tühjagi. Läpakaga võib probleeme tulla mingite touchpadide ja asjadega. Aga samas võib ka vedada ja õnnestuda nii, et saab kõik korda. Kui aega on siis proovi ja anna teaa millega hätta jääd ja kuidas asi edeneb. |
Vaatan kas viitsin jamama hakata
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
08.08.2004 12:43:48
|
|
|
ma korra viitsisin. täitsa korralik asi on. jupp maad kiirem kui 32-bit XP. Vähemalt 32-bit testid ütlevad nii... aga mul emaplaat joras ja ma arvasin et asi on winis ning lasin ta maha. tegelikult ei tööta mul 32bit xp all ka heli ja usb
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
08.08.2004 16:01:20
|
|
|
| Pole hetkel kindel kas saan läpakal kõik tööle sellepärast ei riski veel lasta.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
08.08.2004 20:42:29
|
|
|
kas see 64 bit kujutab endast paremat graafikat või mis? tume maa minu jaoks...ise pelan 16 bitise desktopiga kogu aeg
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
08.08.2004 23:18:22
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
kas see 64 bit kujutab endast paremat graafikat või mis? tume maa minu jaoks...ise pelan 16 bitise desktopiga kogu aeg  |
öh... sellest asi kaugel. terve operatsioonisüsteem ja protsessor jakõik on 64-bit. Programmid ka. Tavaline WinXP näiteks on 32bit.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
08.08.2004 23:20:52
|
|
|
njah... see tehnika areneb kuradi kiiresti ma vaatan...ostad mingi komplekti ja juba 64 bitine stuff väljas...ja ykski asi teineteisega ei sobi...no on seda kellelegi vaja
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
08.08.2004 23:29:26
|
|
|
well... mõtle selle peale et kui progressi ei oleks siis juppide hinnad ei kukuks ka  
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
08.08.2004 23:32:33
|
|
|
nujah...seda küll...a oleks täitsa super kui progress toimuks ja need uued jupid sobiks vanade arvutitega kah...sry kui OT on
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anton
HV veteran

liitunud: 18.07.2002
|
09.08.2004 08:55:05
|
|
|
| Teoorias annab 64 bitine arhitektuur hoopis laiemad võimalused. Iseasi, kas ka piisav hulk rakendusi olemas saab olema. Aga kuhu nad pääsevad. On see vaid aja küsimus. Nüüd jääb igaühe enda otsustada, kas pioneerib esirinnas või ootab ära ja võtab siis raksuga kasutusele, tehes asjad takkajäegi selgeks. Kuid kuna 32 ja 64 bitised arhitektuurid on erinevad, siis sellepärast tundubki mulle, et neid pole mõtet kokku segada.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TzigaLind
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
09.08.2004 11:01:38
|
|
|
| tsitaat: |
| Kuid kuna 32 ja 64 bitised arhitektuurid on erinevad, siis sellepärast tundubki mulle, et neid pole mõtet kokku segada. |
iAMD64 on tagasi ulatuvalt kompatiibel 32 bitiste vidinatega.
_________________ Piix! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
09.08.2004 11:18:29
|
|
|
| jah aga mitte draiveritega ehk siis esialgu on kõriauguni juppe mis ei hakka mitte kuidagi tööle 64-bit XP all. Muidugi 32bit wini all on kõik ok.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
28.08.2004 12:37:23
|
|
|
Kas keegi on proovinud ka SATA kettaid järgi panna?
Ja kust saaks seda SATA ketta driverit mis seal F6 vajutades peaks ette andma?
Kiibiks on nForce3 250GB.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elar
HV kasutaja
liitunud: 27.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
28.08.2004 15:28:05
|
|
|
Einoh aga kuidas ma ainult selle SATA asja flopile saan?
Juhul kui tahaks panna süsteemi sellele kettale ja teisi kettaid polegi?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
28.08.2004 17:34:25
|
|
|
mul floppy ei töötanud... seega ei saanud seda asja uurida. aga põmst võta extracti lahti ja kopeeri sealt sata draiveri kaustast kogu kupatus floppyle
oot oot.. see ei mahtunud.. nüüd tuleb meelde küll... seal tuli miskine vähetähtis asi ära kustutada... mis seda eimäleta
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anton
HV veteran

liitunud: 18.07.2002
|
29.08.2004 22:33:41
|
|
|
| See, et SATA töötab süsteemikettana on kontrollitud (s.t. töötab ka RAID 0) ainuke viga, et ise ei installinud seda masinat ja seega ei saa ka mäletada kuidas käis.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkelpaju
HV kasutaja
liitunud: 20.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anton
HV veteran

liitunud: 18.07.2002
|
26.10.2004 17:17:37
|
|
|
| Mul tundub küll seesama olema - 1069.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drake
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
27.10.2004 16:52:01
|
|
|
Kas kellelgi on ka aimu, et milliseid protsesse ja millega WXP 64bit all tappa, et mälu piisavalt vabastada (sööb teine 320MB niisama).
või on mingit lihtsamat programmi, mis detailselt aktiivseid protsesse nende mälukasutusega näitab ja sulgeda laseb.
d.
_________________ On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel-
viimati muutis Drake 28.10.2004 01:31:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TzigaLind
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
27.10.2004 17:30:42
|
|
|
| Drake kirjutas: |
Kas kellelgi on ka aimu, et milliseid protsesse WXP 64bit all tappa, et mälu piisavalt vabastada (sööb teine 320MB niisama).
või on mingit lihtsamat programmi, mis detailselt aktiivseid protsesse nende mälukasutusega näitab ja sulgeda laseb.
d. |
Selline küsimus näitab, et kasutajal pole beta versiooniga midagi teha.
Windows XP beta ehk testversioon on ennekõige mõeldud süsteemide arendajatele,
programeerijatele ja teistele profesionaalidele.Tavakasutajal pole mingit mõtet seda
kasutada, kuna puudub järgiproovitud tarkvara ja driverid.
Ja ennemalt kui keegi "tarkpea" kisama hakkab:
64 bitine operatsiooni süsteem ei ole automaagiliselt kiirem kui 32 bitine.
Kiirem ja parem on ta ainult nende programmide jms puhul, mis oskavad
seda laiendatud mälu adresseerimise võimalust kasutada.On juba olemas
mõningaid programme, mis seda teevad, kuid parimal juhul on ka need alles
testimise staadiumis.
_________________ Piix! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mallow
HV kasutaja
liitunud: 23.10.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Drake
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
28.10.2004 01:27:01
|
|
|
| TzigaLind kirjutas: |
Selline küsimus näitab, et kasutajal pole beta versiooniga midagi teha.
Windows XP beta ehk testversioon on ennekõige mõeldud süsteemide arendajatele,
programeerijatele ja teistele profesionaalidele.Tavakasutajal pole mingit mõtet seda
kasutada, kuna puudub järgiproovitud tarkvara ja driverid.
Ja ennemalt kui keegi "tarkpea" kisama hakkab:
64 bitine operatsiooni süsteem ei ole automaagiliselt kiirem kui 32 bitine.
Kiirem ja parem on ta ainult nende programmide jms puhul, mis oskavad
seda laiendatud mälu adresseerimise võimalust kasutada.On juba olemas
mõningaid programme, mis seda teevad, kuid parimal juhul on ka need alles
testimise staadiumis. |
well .. ma ei installinud w2003server 64bit versiooni ...
seega on see praalimine pointless... sest xp64bit on ikka tavakasutajatele..
puudub ju vajadus hoida kõike mälus, kui hiljem see just "tarkpeadele" nagunii vajalikuks ei osutu.
sedasi saaks ehk oluliselt kergema vaevaga probleemide lahendamiseni..
sellised soovitused aga et : ära tiri siis beetat ja oota testitud versiooni on ju asjatud - kuidas siis veel probleemide juurte jälile saada ja neid kõrvaldada ??
yhesõnaga ootaks parem abi, kui whine-i.
d.
_________________ On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel- |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
28.10.2004 12:24:43
|
|
|
Sai kah proovitud... Windows ise tundus küll sigakiire igasugu akendega manipuleerimine ja nii Tundis isegi mu graafikakaardi ära FX5900 (Microsoft Corporation).
Aga jah, seda windowsi veel vara näppida, asi toores. Paar mängu proovisin kah tööle lasta, ei täheldanud mingit vahet.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drake
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
28.10.2004 22:53:16
|
|
|
well nvidial on vist isegi norm driverid olemas ...
atil aga beta-2'd ...
isegi 32bit winxpPro-ga / ATI kaardiga (r9600) asju stabiilselt jooksma saada oli/on suht pr0n. (stabiilseimad cat 3.9, 3.6)
kuid jah .. nagu P4-dega on sigalahe wini installida , siis a64ga on wini shutdowni ja ka käimaminekut mõnus teha hea kiire lüke.
d.
_________________ On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel- |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
29.10.2004 07:16:53
|
|
|
| Drake kirjutas: |
well nvidial on vist isegi norm driverid olemas ...
atil aga beta-2'd ...
isegi 32bit winxpPro-ga / ATI kaardiga (r9600) asju stabiilselt jooksma saada oli/on suht pr0n. (stabiilseimad cat 3.9, 3.6)
kuid jah .. nagu P4-dega on sigalahe wini installida , siis a64ga on wini shutdowni ja ka käimaminekut mõnus teha hea kiire lüke.
d. |
nVidia draiverid on samuti suht beetad, vähemalt kiibistiku omad.
Ses suhtes on sul rohkemgi, kui õigus, et a64 käima- ja kinniminekud on üüberkiired nad võiks seda kiiremini arendada
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karabulka
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2004
|
29.10.2004 13:18:25
|
|
|
a millal see winxp64 siis kunagi valmis saab?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anton
HV veteran

liitunud: 18.07.2002
|
29.10.2004 15:12:59
|
|
|
| Töötan beta peal alates kuskil augustis ja pole hullu. vahepeal pean mõned protsessid käsitsi sulgema aga pole hullu. Aga AutoCad 2004 käib küll normaalselt!
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mallow
HV kasutaja
liitunud: 23.10.2004
|
30.10.2004 19:05:55
|
|
|
| karabulka kirjutas: |
a millal see winxp64 siis kunagi valmis saab?  |
Järgmise aasta keskpaigast räägitakse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
karabulka
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2004
|
30.10.2004 20:48:06
|
|
|
| no siis varem uut arvutit ostma ei hakkagi
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Barbo20
HV veteran

liitunud: 21.06.2003
|
09.07.2005 20:06:53
|
|
|
Soetasin endale ka 64 bit AMD prose ja plate, nüüd aga ei tea kumb op sys peale panna, on olemas see 1069 versioon XP 64 bit ja tavaline XP. Kas niisama internetis surfamiseks, printimiseks, bluetoothiga tel. suhtlemiseks, neroga jamamiseks, ei teki probleeme selle 64 bit editioniga?
Või lasen ikka vana XP peale ja asi ok?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TzigaLind
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
09.07.2005 20:46:32
|
|
|
Lase vana peale, selle 64 bitiga on aega küll.
Driveridki talle ju kõik veel beetad
_________________ Piix! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GertR
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2003
|
09.07.2005 21:20:03
|
|
|
See 1069 peaks beta 64 olema
Final Win64 on 1433
Niiet seda pole mõtet käppida
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Barbo20
HV veteran

liitunud: 21.06.2003
|
09.07.2005 21:26:55
|
|
|
aga kas 1433 on saadaval?
Poes, netis?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.07.2005 22:05:18
|
|
|
| Final buildi peaks saama sel juhul tasuta kui on originaal XP. Poest sai vist uue arvutiga valida kas tahad tavalist või 64bit versiooni
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo.
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.04.2004
|
09.07.2005 22:08:41
|
|
|
| RETAIL ei ole?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Barbo20
HV veteran

liitunud: 21.06.2003
|
09.07.2005 22:15:54
|
|
|
Aga probleemid jäävad ikka?
Pole ju drivereid?
Paljud proged ei tööta?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.07.2005 22:24:52
|
|
|
| Celllu kirjutas: |
| RETAIL ei ole? |
Ordi hinnakirjas ei näinud. Kui ma õieti mäletan siis seda retailina vist ei hakatagi müüma.
| Barbo20 kirjutas: |
Aga probleemid jäävad ikka?
Pole ju drivereid?
Paljud proged ei tööta? |
Jah kahele esimesele küsimusele. Enamus proged peaks töötama, vähemalt 32bit emulaatoris. Mul endal isiklikud kogemused puuduvad.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Barbo20
HV veteran

liitunud: 21.06.2003
|
09.07.2005 22:32:37
|
|
|
Mis see emulaator endast kujutab? Mingi programm mis tuleb enne käima panna ja siis avad selle emulaatoriga programmi?
Niiet eriti mugav ple veel see 64 bit edition?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.07.2005 22:36:16
|
|
|
32bit proged pannakse automaatselt käima läbi emulaatori, kasutaja ei pea minu teada selleks mingeid lisapingutusi tegema.
Kui võtta arvesse see et draiveritega on probleeme siis võibolla tõesti pole kõige mugavam.
Kui tahad lihtsalt näha mida annab 64bit OS siis lase parem mõni linuxi distro peale, need juba päris mitu aastat 64bitised.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sendler
HV kasutaja
liitunud: 26.05.2003
|
09.07.2005 22:47:25
|
|
|
| Ise kasutan x64 juba mingi kaks kuud vist. Build 3790 versiooni. Sama mugav kui tavaline XP, põhilised enda kasutatavad softid on x64`le juba parandatud.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim258
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2005
|
10.08.2005 17:00:01
|
|
|
Kas keegi oskab seletada kuidas ma saaksin 64 bitise Internet Exploreri vaikimisi brauseriks panna Ehk siis et desktopil olev lühitee laseks käima 64 bitise IE mitte tavalise 32 bitise.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
27.08.2005 10:12:52
|
|
|
mina seda installida ei suutnud. 3x üritasin, igakord oli erinev prob. 1x ei suutnud floppi pealt mingeid sata drivereid kopida 2x installis ära aga seal saving settings lõpus viskas BSOD ning bootides karjus midagintoskrnl.exe-st et corrupted vms 3x läks ilusti peale ära aga üles bootides viskab restardile.väga nõme minuarust. nüüd siis on selline seis, et 32 bitine on teise ketta peal ja ootan teie vahvaid nõuandeid
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wad
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
10.09.2005 10:45:56
|
|
|
| aga ordis nagu ma nagin juba myyakse 64 bitise winni
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|