Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  WinXP 64-bit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anton
HV veteran


liitunud: 18.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2004 23:54:20 WinXP 64-bit vasta tsitaadiga

Kuidas oleks, kui teeks TARKVARA alla uue alajaotuse 64 bitise Win jaoks. Et erinev tarkus, mis juba käib ja driverid jne. Näiteks hetkel ei leia HP LJ2100 64 bitist driverit kuskilt. Hetkel pole ka XP 64-bit platet käes. Samas pole kindel, et sealgi oli.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
airm
HV Guru

liitunud: 26.02.2003




sõnum 21.07.2004 00:36:17 vasta tsitaadiga

Ja windows ei sisalda?
Uudishimu, kuna pole veel näinud seda 64bit.
P.S. küll õige aeg ka tuleb selle suurema liikluse jaoks, et uus foorum teha.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2004 00:39:51 vasta tsitaadiga

mingi eelversioon on juba väljas igatahes:

Windows XP 64-Bit Edition for 64-Bit Extended Systems Download
Serial number: M4676-2VW7F-6BCVH-9QPBF-QBRBM
http://download.microsoft.com/download/7/a/f/7af62a47-5020-42ec-9eb3-0b146bfd7501/srv03sp1_usa_1069_amd64fre_pro.iso
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 07.08.2004 13:25:54 vasta tsitaadiga

rääkige nüüd lapsed, kes on proovinud? kas tasub ära? mis see endast kujutab üldse? kust saaks selle jaoks draivereid? kas ati ja nvidia teevad videodraivereid selle jaoks? kuidas jooksevad muidu-42-bitised proged?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati
HV kasutaja
mati

liitunud: 21.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 14:08:58 vasta tsitaadiga

milleks uus alajatous. samahästi võid teha postituse praegusesse tarkvarafoorumisse ja teemapealkirja lisada et otsid vastust 64bitisele winile icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 23:53:36 vasta tsitaadiga

Kas oleks mõtet seda ka installida, või tasuks oodata?
mul on 64-bit prose sülearvutis ei tea kas maksaks riskida?
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 07.08.2004 23:55:51 vasta tsitaadiga

ehh.. senikaua kui sa ei mängi ega taha liiga palju riistara juurde tarkvara lisada on kõik ok. St et draivereid ei ole ju tühjagi. Läpakaga võib probleeme tulla mingite touchpadide ja asjadega. Aga samas võib ka vedada ja õnnestuda nii, et saab kõik korda. Kui aega on siis proovi ja anna teaa millega hätta jääd ja kuidas asi edeneb.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2004 12:15:39 vasta tsitaadiga

Anc kirjutas:
ehh.. senikaua kui sa ei mängi ega taha liiga palju riistara juurde tarkvara lisada on kõik ok. St et draivereid ei ole ju tühjagi. Läpakaga võib probleeme tulla mingite touchpadide ja asjadega. Aga samas võib ka vedada ja õnnestuda nii, et saab kõik korda. Kui aega on siis proovi ja anna teaa millega hätta jääd ja kuidas asi edeneb.


Vaatan kas viitsin jamama hakata
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 08.08.2004 12:43:48 vasta tsitaadiga

ma korra viitsisin. täitsa korralik asi on. jupp maad kiirem kui 32-bit XP. Vähemalt 32-bit testid ütlevad nii... aga mul emaplaat joras ja ma arvasin et asi on winis ning lasin ta maha. tegelikult ei tööta mul 32bit xp all ka heli ja usb icon_razz.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2004 16:01:20 vasta tsitaadiga

Pole hetkel kindel kas saan läpakal kõik tööle sellepärast ei riski veel lasta.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2004 20:42:29 vasta tsitaadiga

kas see 64 bit kujutab endast paremat graafikat või mis? tume maa minu jaoks...ise pelan 16 bitise desktopiga kogu aeg icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 08.08.2004 23:18:22 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
kas see 64 bit kujutab endast paremat graafikat või mis? tume maa minu jaoks...ise pelan 16 bitise desktopiga kogu aeg icon_biggrin.gif


öh... sellest asi kaugel. terve operatsioonisüsteem ja protsessor jakõik on 64-bit. Programmid ka. Tavaline WinXP näiteks on 32bit.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2004 23:20:52 vasta tsitaadiga

njah... see tehnika areneb kuradi kiiresti ma vaatan...ostad mingi komplekti ja juba 64 bitine stuff väljas...ja ykski asi teineteisega ei sobi...no on seda kellelegi vaja icon_confused.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 08.08.2004 23:29:26 vasta tsitaadiga

well... mõtle selle peale et kui progressi ei oleks siis juppide hinnad ei kukuks ka icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2004 23:32:33 vasta tsitaadiga

nujah...seda küll...a oleks täitsa super kui progress toimuks ja need uued jupid sobiks vanade arvutitega kah...sry kui OT on icon_redface.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anton
HV veteran


liitunud: 18.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 08:55:05 vasta tsitaadiga

Teoorias annab 64 bitine arhitektuur hoopis laiemad võimalused. Iseasi, kas ka piisav hulk rakendusi olemas saab olema. Aga kuhu nad pääsevad. On see vaid aja küsimus. Nüüd jääb igaühe enda otsustada, kas pioneerib esirinnas või ootab ära ja võtab siis raksuga kasutusele, tehes asjad takkajäegi selgeks. Kuid kuna 32 ja 64 bitised arhitektuurid on erinevad, siis sellepärast tundubki mulle, et neid pole mõtet kokku segada.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TzigaLind
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 09.08.2004 11:01:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kuid kuna 32 ja 64 bitised arhitektuurid on erinevad, siis sellepärast tundubki mulle, et neid pole mõtet kokku segada.


iAMD64 on tagasi ulatuvalt kompatiibel 32 bitiste vidinatega.

_________________
Piix!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 09.08.2004 11:18:29 vasta tsitaadiga

jah aga mitte draiveritega ehk siis esialgu on kõriauguni juppe mis ei hakka mitte kuidagi tööle 64-bit XP all. Muidugi 32bit wini all on kõik ok.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2004 12:37:23 vasta tsitaadiga

Kas keegi on proovinud ka SATA kettaid järgi panna?
Ja kust saaks seda SATA ketta driverit mis seal F6 vajutades peaks ette andma?
Kiibiks on nForce3 250GB.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elar
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 28.08.2004 13:45:49 vasta tsitaadiga

Kõik komponendid F6 ketta tegemiseks peaks olema selles pakis (vaata zipiga sisse):
http://www.nvidia.com/object/nforce_udp_winxp64_4.34
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2004 15:28:05 vasta tsitaadiga

Einoh aga kuidas ma ainult selle SATA asja flopile saan?
Juhul kui tahaks panna süsteemi sellele kettale ja teisi kettaid polegi?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 28.08.2004 17:34:25 vasta tsitaadiga

mul floppy ei töötanud... seega ei saanud seda asja uurida. aga põmst võta extracti lahti ja kopeeri sealt sata draiveri kaustast kogu kupatus floppyle

oot oot.. see ei mahtunud.. nüüd tuleb meelde küll... seal tuli miskine vähetähtis asi ära kustutada... mis seda eimäleta
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anton
HV veteran


liitunud: 18.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2004 22:33:41 vasta tsitaadiga

See, et SATA töötab süsteemikettana on kontrollitud (s.t. töötab ka RAID 0) ainuke viga, et ise ei installinud seda masinat ja seega ei saa ka mäletada kuidas käis.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkelpaju
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 12:05:05 vasta tsitaadiga

http://download.microsoft.com/download/7/a/f/7af62a47-5020-42ec-9eb3-0b146bfd7501/srv03sp1_usa_1069_amd64fre_pro.iso

Kas see viimane versioon asjast või äkki on ka uusimaid?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anton
HV veteran


liitunud: 18.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 17:17:37 vasta tsitaadiga

Mul tundub küll seesama olema - 1069.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drake
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 16:52:01 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on ka aimu, et milliseid protsesse ja millega WXP 64bit all tappa, et mälu piisavalt vabastada (sööb teine 320MB niisama).
või on mingit lihtsamat programmi, mis detailselt aktiivseid protsesse nende mälukasutusega näitab ja sulgeda laseb.

d.

_________________
On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel-


viimati muutis Drake 28.10.2004 01:31:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TzigaLind
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 27.10.2004 17:30:42 vasta tsitaadiga

Drake kirjutas:
Kas kellelgi on ka aimu, et milliseid protsesse WXP 64bit all tappa, et mälu piisavalt vabastada (sööb teine 320MB niisama).
või on mingit lihtsamat programmi, mis detailselt aktiivseid protsesse nende mälukasutusega näitab ja sulgeda laseb.

d.


Selline küsimus näitab, et kasutajal pole beta versiooniga midagi teha.
Windows XP beta ehk testversioon on ennekõige mõeldud süsteemide arendajatele,
programeerijatele ja teistele profesionaalidele.Tavakasutajal pole mingit mõtet seda
kasutada, kuna puudub järgiproovitud tarkvara ja driverid.
Ja ennemalt kui keegi "tarkpea" kisama hakkab:
64 bitine operatsiooni süsteem ei ole automaagiliselt kiirem kui 32 bitine.
Kiirem ja parem on ta ainult nende programmide jms puhul, mis oskavad
seda laiendatud mälu adresseerimise võimalust kasutada.On juba olemas
mõningaid programme, mis seda teevad, kuid parimal juhul on ka need alles
testimise staadiumis.

_________________
Piix!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mallow
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 27.10.2004 17:56:27 vasta tsitaadiga

Paha ei teeks ühineda vastava newsgroupiga
http://www.microsoft.com/windowsserver2003/64bit/x64/trial/support.mspx
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drake
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2004 01:27:01 vasta tsitaadiga

TzigaLind kirjutas:

Selline küsimus näitab, et kasutajal pole beta versiooniga midagi teha.
Windows XP beta ehk testversioon on ennekõige mõeldud süsteemide arendajatele,
programeerijatele ja teistele profesionaalidele.Tavakasutajal pole mingit mõtet seda
kasutada, kuna puudub järgiproovitud tarkvara ja driverid.
Ja ennemalt kui keegi "tarkpea" kisama hakkab:
64 bitine operatsiooni süsteem ei ole automaagiliselt kiirem kui 32 bitine.
Kiirem ja parem on ta ainult nende programmide jms puhul, mis oskavad
seda laiendatud mälu adresseerimise võimalust kasutada.On juba olemas
mõningaid programme, mis seda teevad, kuid parimal juhul on ka need alles
testimise staadiumis.


well .. ma ei installinud w2003server 64bit versiooni ...
seega on see praalimine pointless... sest xp64bit on ikka tavakasutajatele..
puudub ju vajadus hoida kõike mälus, kui hiljem see just "tarkpeadele" nagunii vajalikuks ei osutu.
sedasi saaks ehk oluliselt kergema vaevaga probleemide lahendamiseni..

sellised soovitused aga et : ära tiri siis beetat ja oota testitud versiooni on ju asjatud - kuidas siis veel probleemide juurte jälile saada ja neid kõrvaldada ??
yhesõnaga ootaks parem abi, kui whine-i.

d.

_________________
On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel-
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2004 12:24:43 vasta tsitaadiga

Sai kah proovitud... Windows ise tundus küll sigakiire icon_smile.gif igasugu akendega manipuleerimine ja nii icon_razz1.gif Tundis isegi mu graafikakaardi ära icon_lol.gif FX5900 (Microsoft Corporation).

Aga jah, seda windowsi veel vara näppida, asi toores. Paar mängu proovisin kah tööle lasta, ei täheldanud mingit vahet.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drake
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2004 22:53:16 vasta tsitaadiga

well nvidial on vist isegi norm driverid olemas ...
atil aga beta-2'd ...
isegi 32bit winxpPro-ga / ATI kaardiga (r9600) asju stabiilselt jooksma saada oli/on suht pr0n. (stabiilseimad cat 3.9, 3.6)

kuid jah .. nagu P4-dega on sigalahe wini installida , siis a64ga on wini shutdowni ja ka käimaminekut mõnus teha icon_razz.gif hea kiire lüke.

d.

_________________
On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel-
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2004 07:16:53 vasta tsitaadiga

Drake kirjutas:
well nvidial on vist isegi norm driverid olemas ...
atil aga beta-2'd ...
isegi 32bit winxpPro-ga / ATI kaardiga (r9600) asju stabiilselt jooksma saada oli/on suht pr0n. (stabiilseimad cat 3.9, 3.6)

kuid jah .. nagu P4-dega on sigalahe wini installida , siis a64ga on wini shutdowni ja ka käimaminekut mõnus teha icon_razz.gif hea kiire lüke.

d.

nVidia draiverid on samuti suht beetad, vähemalt kiibistiku omad.
Ses suhtes on sul rohkemgi, kui õigus, et a64 käima- ja kinniminekud on üüberkiired icon_razz1.gif nad võiks seda kiiremini arendada icon_smile.gif

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karabulka
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2004




sõnum 29.10.2004 13:18:25 vasta tsitaadiga

a millal see winxp64 siis kunagi valmis saab? icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anton
HV veteran


liitunud: 18.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2004 15:12:59 vasta tsitaadiga

Töötan beta peal alates kuskil augustis ja pole hullu. vahepeal pean mõned protsessid käsitsi sulgema aga pole hullu. Aga AutoCad 2004 käib küll normaalselt!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mallow
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 30.10.2004 19:05:55 vasta tsitaadiga

karabulka kirjutas:
a millal see winxp64 siis kunagi valmis saab? icon_smile.gif


Järgmise aasta keskpaigast räägitakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karabulka
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2004




sõnum 30.10.2004 20:48:06 vasta tsitaadiga

no siis varem uut arvutit ostma ei hakkagi
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barbo20
HV veteran
Barbo20

liitunud: 21.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 20:06:53 vasta tsitaadiga

Soetasin endale ka 64 bit AMD prose ja plate, nüüd aga ei tea kumb op sys peale panna, on olemas see 1069 versioon XP 64 bit ja tavaline XP. Kas niisama internetis surfamiseks, printimiseks, bluetoothiga tel. suhtlemiseks, neroga jamamiseks, ei teki probleeme selle 64 bit editioniga?
Või lasen ikka vana XP peale ja asi ok?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TzigaLind
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 09.07.2005 20:46:32 vasta tsitaadiga

Lase vana peale, selle 64 bitiga on aega küll.
Driveridki talle ju kõik veel beetad

_________________
Piix!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GertR
Kreisi kasutaja
GertR

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 21:20:03 vasta tsitaadiga

See 1069 peaks beta 64 olema
Final Win64 on 1433

Niiet seda pole mõtet käppida
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barbo20
HV veteran
Barbo20

liitunud: 21.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 21:26:55 vasta tsitaadiga

aga kas 1433 on saadaval?
Poes, netis?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.07.2005 22:05:18 vasta tsitaadiga

Final buildi peaks saama sel juhul tasuta kui on originaal XP. Poest sai vist uue arvutiga valida kas tahad tavalist või 64bit versiooni
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 22:08:41 vasta tsitaadiga

RETAIL ei ole?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barbo20
HV veteran
Barbo20

liitunud: 21.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 22:15:54 vasta tsitaadiga

Aga probleemid jäävad ikka?
Pole ju drivereid?
Paljud proged ei tööta?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.07.2005 22:24:52 vasta tsitaadiga

Celllu kirjutas:
RETAIL ei ole?
Ordi hinnakirjas ei näinud. Kui ma õieti mäletan siis seda retailina vist ei hakatagi müüma.
Barbo20 kirjutas:
Aga probleemid jäävad ikka?
Pole ju drivereid?
Paljud proged ei tööta?
Jah kahele esimesele küsimusele. Enamus proged peaks töötama, vähemalt 32bit emulaatoris. Mul endal isiklikud kogemused puuduvad.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barbo20
HV veteran
Barbo20

liitunud: 21.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 22:32:37 vasta tsitaadiga

Mis see emulaator endast kujutab? Mingi programm mis tuleb enne käima panna ja siis avad selle emulaatoriga programmi?
Niiet eriti mugav ple veel see 64 bit edition?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.07.2005 22:36:16 vasta tsitaadiga

32bit proged pannakse automaatselt käima läbi emulaatori, kasutaja ei pea minu teada selleks mingeid lisapingutusi tegema.

Kui võtta arvesse see et draiveritega on probleeme siis võibolla tõesti pole kõige mugavam.
Kui tahad lihtsalt näha mida annab 64bit OS siis lase parem mõni linuxi distro peale, need juba päris mitu aastat 64bitised.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sendler
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003




sõnum 09.07.2005 22:47:25 vasta tsitaadiga

Ise kasutan x64 juba mingi kaks kuud vist. Build 3790 versiooni. Sama mugav kui tavaline XP, põhilised enda kasutatavad softid on x64`le juba parandatud.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim258
HV vaatleja
siim258

liitunud: 10.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2005 17:00:01 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab seletada kuidas ma saaksin 64 bitise Internet Exploreri vaikimisi brauseriks panna icon_question.gif Ehk siis et desktopil olev lühitee laseks käima 64 bitise IE mitte tavalise 32 bitise.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 27.08.2005 10:12:52 vasta tsitaadiga

mina seda installida ei suutnud. 3x üritasin, igakord oli erinev prob. 1x ei suutnud floppi pealt mingeid sata drivereid kopida 2x installis ära aga seal saving settings lõpus viskas BSOD ning bootides karjus midagintoskrnl.exe-st et corrupted vms 3x läks ilusti peale ära aga üles bootides viskab restardile.väga nõme minuarust. nüüd siis on selline seis, et 32 bitine on teise ketta peal ja ootan teie vahvaid nõuandeid icon_razz1.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wad
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 10.09.2005 10:45:56 vasta tsitaadiga

aga ordis nagu ma nagin juba myyakse 64 bitise winni
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  WinXP 64-bit mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.