Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Räägime oma graafikakaardi jahutustest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2005 16:44:52 vasta tsitaadiga

Celllu kirjutas:
SA:VERkid kirjutas:
muidu mäludele kõlbavad tavalised saetud inbox radika tükid? st tavalised alumiiniumist ja väga tuhmi pinnaga? ning kuidas kinnitate? keskele pastat ja äärtesse tilk super attakki?

Aga kasuta termoliimi, kusagil kindlasti on ka termoteipi, kui ise ei tihka leiutada.


termoliim juba omaette investeering icon_biggrin.gif
endal kavas muidu P4 inbox tükkideks ja mäludele. termoliim sutsu kallis... aga eks näeb.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2005 17:30:34 vasta tsitaadiga

wa666ou kirjutas:
Kes Tartust on, siis radikaid saab igas suuruses ja maru odavalt Tiigi tänava elektroonikapoest. Neid tuleb muidugi kõvasti lihvida, aga sealt võib ikka päris korralikke jubinaid leida.

icon_smile.gif Tänan, kindlasti kaen mõnikord üle.
Aga ega sa ei oska öelda, kus otsas ta seal Tiigi tänaval on.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2005 20:10:56 vasta tsitaadiga

oi õudust...

X700PRO-l 1.6v(1,35v oli def) GPU pingeks ja peal stock jahutus
temp pelimise ajal üle 90c icon_eek.gif
veega oli samadel klokkidel max temp 36c

peab ikka homme oma paisupaaki lappima hakkama
ja võimalikult kiirelt uuesti vee peale tagasi minema
siis saaks miskit pelada ka vast thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2005 21:20:06 vasta tsitaadiga

Celllu, asub seal TÜ raamatukogu juures.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 10:41:09 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
oi õudust...

X700PRO-l 1.6v(1,35v oli def) GPU pingeks ja peal stock jahutus
temp pelimise ajal üle 90c icon_eek.gif
veega oli samadel klokkidel max temp 36c

peab ikka homme oma paisupaaki lappima hakkama
ja võimalikult kiirelt uuesti vee peale tagasi minema
siis saaks miskit pelada ka vast thumbs_up.gif


Ega see 90C videokaardile ohtlik pole, paljud passiivjahutusega isendid töötavad masinates algusest peale kõrgemal temperatuuril ...aga nuhh jah - madalam parem. Endal jooksis ka asi 95 kraadini välja ja kuidagi kindlam tunne kui temp all icon_razz.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 11:39:16 vasta tsitaadiga

ZHarp kirjutas:
Ega see 90C videokaardile ohtlik pole...

ohtlik see temp tõesti pole aga see temp ja overvoltage võivad küll ohtlikud olla icon_biggrin.gif
1.35v @ 1,6v on suht suur lisavolt arvestades, et tegu stock radikaga ja 110nm tehnoloogiaga icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 18:08:39 vasta tsitaadiga

Nii ... hakkasin ka enda vanale R9100le midagi teistmoodi aretama ...
Vana radika lasin fööniga kuumaks ja võtsin ära ...

Nüüd - millega seda vana termopastat eemaldada?
Tavaliselt olen paberiga maha nühkinud, aga see tõsiselt vana // kulunud sinna ...
Atsetoon vms icon_question.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 19:55:50 vasta tsitaadiga

ei saa atsetooniga ja imho see seal termoliim...
proovi ziletiteraga vms..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 21:29:38 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
ei saa atsetooniga ja imho see seal termoliim...
proovi ziletiteraga vms..


Termoliim vist hoopis jah ...
Proovin reisor bleidiga siis ... beer_yum.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alpine
HV veteran

liitunud: 27.01.2003




sõnum 06.07.2005 17:21:52 vasta tsitaadiga

Hey. Hakkan siis Gainwardi 6800GT ostma aga teadupärast jahutus on tal reaktiiv. Aga just härib see ,et tahaks silencer 5 peale panna aga ma kuskilt lugesin ,et gainwardile ei saa seda peale panna. Kas ma eksin või tõesti gainwarile ei saa silenceri paigaldada?
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2005 18:12:46 vasta tsitaadiga

Alpine kirjutas:
Hey. Hakkan siis Gainwardi 6800GT ostma aga teadupärast jahutus on tal reaktiiv. Aga just härib see ,et tahaks silencer 5 peale panna aga ma kuskilt lugesin ,et gainwardile ei saa seda peale panna. Kas ma eksin või tõesti gainwarile ei saa silenceri paigaldada?


Saab ikka - endal sama pill - 6800GT (Gainward)
Ja NV Silencer 5 istub kenasti peal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alpine
HV veteran

liitunud: 27.01.2003




sõnum 06.07.2005 19:11:55 vasta tsitaadiga

Kui raske seda peale panna on? Või saaks sa äkki pilti teha?icon_smile.gif Ja kas sul silenceril oli kaasas see taga plate mis sinna PCI siini taha käib.
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2005 19:33:42 vasta tsitaadiga

Alpine kirjutas:
Kui raske seda peale panna on? Või saaks sa äkki pilti teha?icon_smile.gif Ja kas sul silenceril oli kaasas see taga plate mis sinna PCI siini taha käib.


Peale panek on ülimalt lihtne - backplate-i aga polnud mul kaasas ...
Istub ilma plateta seal - mingi jublakas siis sloti auku toeks pandud ... tähendab S-Video auku ümbritsev "junn" toestab seda seal ... icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alpine
HV veteran

liitunud: 27.01.2003




sõnum 06.07.2005 20:23:04 vasta tsitaadiga

Aga muidu oskad sa seda öelda ,et selle Gainwardi oma jahutusega lippab kaart Ultra kelladel ka aga kas silencer ka seda suudab?
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2005 22:24:43 vasta tsitaadiga

Alpine kirjutas:
Aga muidu oskad sa seda öelda ,et selle Gainwardi oma jahutusega lippab kaart Ultra kelladel ka aga kas silencer ka seda suudab?


Proovinud nüüd küll ei ole, aga arvan, et suudab ikka ...
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kutt16
HV kasutaja
kutt16

liitunud: 14.07.2002




sõnum 09.07.2005 14:12:08 vasta tsitaadiga

kaart on club3d geforce 6600gt ning sain täna ordist oma arvuti kätte, kus vahetati originaaljahutus selle vastu:
Thermaltake G0003 "Fanless" VGA cooler, Heatpipe tehnoloogia ATI ja Nvidia kiibistikule (2 jahutustoru)

ning mul pidi hing kinni jääma kui näen pilti: http://www.zone.ee/rkqs/gt.JPG
icon_eek.gif

mis teha? kui viin sinna samasse poodi tagasi ja ütlen, et temp läks nii krdi suureks, et vahetage originaaljahutus tagasi, siis kas mina pean selle eest maksma jälle? mingit garantiid pole?

(originaaljahutusega oli ikka mingi 60-70C kandis)

_________________
aka Quiet Storm
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 09.07.2005 14:15:58 vasta tsitaadiga

ehk sensor hakkas valetama (katsu käega icon_wink.gif )
_________________
I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kutt16
HV kasutaja
kutt16

liitunud: 14.07.2002




sõnum 09.07.2005 14:28:14 vasta tsitaadiga

gamzzz kirjutas:
ehk sensor hakkas valetama (katsu käega icon_wink.gif )


kust ma täpsemalt peaksin katsuma seda ? no ta ikka selline palav on, kätt kannatab külge panna.

_________________
aka Quiet Storm
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 09.07.2005 14:42:36 vasta tsitaadiga

Sai siis ajaviiteks oma radeon 9700 PRO jahutust tokitsetud. Wr4 istus krdi täpselt peale ja mäluradikateks on zalmani toodangust. Tulemus siis selline:
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 14:58:41 vasta tsitaadiga

kutt16 kirjutas:
kaart on club3d geforce 6600gt ning sain täna ordist oma arvuti kätte, kus vahetati originaaljahutus selle vastu:
Thermaltake G0003 "Fanless" VGA cooler, Heatpipe tehnoloogia ATI ja Nvidia kiibistikule (2 jahutustoru)

ning mul pidi hing kinni jääma kui näen pilti: http://www.zone.ee/rkqs/gt.JPG
icon_eek.gif

mis teha? kui viin sinna samasse poodi tagasi ja ütlen, et temp läks nii krdi suureks, et vahetage originaaljahutus tagasi, siis kas mina pean selle eest maksma jälle? mingit garantiid pole?

(originaaljahutusega oli ikka mingi 60-70C kandis)


Mix sa Zalmani oma peale ei pand icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 16:20:26 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
Sai siis ajaviiteks oma radeon 9700 PRO jahutust tokitsetud. Wr4 istus krdi täpselt peale ja mäluradikateks on zalmani toodangust. Tulemus siis selline:


Tundub ilus, puhas töö thumbs_up.gif ...aga räägi siis juba tempidest ja clockimistulemustest ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kutt16
HV kasutaja
kutt16

liitunud: 14.07.2002




sõnum 09.07.2005 17:40:56 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:


Mix sa Zalmani oma peale ei pand icon_biggrin.gif


see on kallim.

Aga jah, küsimus ka teistele: mida ma nüüd siis tegema peaksin ja kas saab garantiiga ?

_________________
aka Quiet Storm
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 17:58:03 vasta tsitaadiga

kutt16, kangemaid mänge oled proovinud? Kui juba vindoosas(kelladel 300/900 eeldatavasti) on temp 90 kraadi icon_eek.gif, siis ausalt öeldes ma ei tihkaks küll proovida(mul on 55@idle ja 110@full). Ma pigem laseksin midagi kobedamat sinna peale paigutada.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kutt16
HV kasutaja
kutt16

liitunud: 14.07.2002




sõnum 09.07.2005 18:30:55 vasta tsitaadiga

Celllu kirjutas:
kutt16, kangemaid mänge oled proovinud? Kui juba vindoosas(kelladel 300/900 eeldatavasti) on temp 90 kraadi icon_eek.gif, siis ausalt öeldes ma ei tihkaks küll proovida(mul on 55@idle ja 110@full). Ma pigem laseksin midagi kobedamat sinna peale paigutada.


ok, aga mida ma siis selle praeguse tt fanlessiga teen?

_________________
aka Quiet Storm
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 09.07.2005 18:34:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ok, aga mida ma siis selle praeguse tt fanlessiga teen?

mis sul ikka teha on
ärid maha siin foorumis

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 18:36:50 vasta tsitaadiga

kutt16, sul ikka ilusti kõik kinnitatud videole, äkki jäi kusagil termopastat puudu/üle. Või siis paigaldasid sutsu liiga kehvasti icon_rolleyes.gif
Ega tõesti, kui kõik korralikult tehtud ja tõde on kurb, siis pead selle müügi foorumisse ära kaotama

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kutt16
HV kasutaja
kutt16

liitunud: 14.07.2002




sõnum 09.07.2005 18:49:12 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
kutt16, sul ikka ilusti kõik kinnitatud videole, äkki jäi kusagil termopastat puudu/üle. Või siis paigaldasid sutsu liiga kehvasti icon_rolleyes.gif
Ega tõesti, kui kõik korralikult tehtud ja tõde on kurb, siis pead selle müügi foorumisse ära kaotama


einoh, ordi "spetsialistid" panid selle tt sinna peale, mina selliseid asju näppida ei oska. Täna sain asja kätte alles, et noh kas tõesti mingit garantiid või värki ei ole siis? icon_confused.gif

_________________
aka Quiet Storm
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 18:51:16 vasta tsitaadiga

võta ülehomme asi kätte ja tee neile näiteks üks kurjustav kõne. see peaks garantii alla käima küll
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kutt16
HV kasutaja
kutt16

liitunud: 14.07.2002




sõnum 09.07.2005 18:52:42 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
võta ülehomme asi kätte ja tee neile näiteks üks kurjustav kõne. see peaks garantii alla käima küll


ok, ma proovin.

_________________
aka Quiet Storm
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 18:54:51 vasta tsitaadiga

kutt16 kirjutas:
riivo21 kirjutas:
võta ülehomme asi kätte ja tee neile näiteks üks kurjustav kõne. see peaks garantii alla käima küll


ok, ma proovin.
äkki ajab andur jama, aga kuna ostetud uus asi, siis on see pigem nende mure thumbs_up.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kutt16
HV kasutaja
kutt16

liitunud: 14.07.2002




sõnum 09.07.2005 19:11:18 vasta tsitaadiga

no on värk krt:

tahtsin arvuti kinni panna, vajutan shut downi ja ootan kuni see sinine ekraan windows shutting down ära kaoks aga võta näpust, arvuti teeb korraks mingi klõpsu ning restardib icon_eek.gif et siis arvutit välja lülitada ei saagi. Ja seda pulli mul enne jahuti vahetust polnud!

eks ma proovin siis vahetada jahuti selle vastu:

VGA Cooler Zalman VF700-Cu, kaasas 8 videoram coolerit, sobib nVidia ja ATI Radeon kaartidele originaalcooleri aukudesse. Kui neil krt on seda üldse poes.

_________________
aka Quiet Storm
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 19:45:16 vasta tsitaadiga

kutt16, see tähendab et video võis üle kuumeneda thumbs_down.gif ... Sulle vist hea soovitus, ära enne uue jahutuse saamist mängi, võib lõppeda kurvalt icon_lol.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 21:59:42 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
6600GT see jahutus küll ei sobi, natuke aitab kruvide pingutamine ja tohutult aitab mõni vent mis sinna aktiivselt peale puhub aga see jahutus ei olegi ju mõeldud sellise kaardi jahutamiseks. Häbi Ordile icon_biggrin.gif

kutt proovi mõnda venti sinna ribide külge kruvida - võtab päris mitu head kraadi alla.
ja kas see jahutus on ikka tuline kui sa seda katsud, mul oli endal sama jahus alguses sitasti peal ja kaart 60 kraadi ja jahutus ikka külm. Kui korralikult peal on siis peaks jahutus "punane" olema sinu kaardiga
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kutt16
HV kasutaja
kutt16

liitunud: 14.07.2002




sõnum 09.07.2005 22:10:09 vasta tsitaadiga

K-Pax kirjutas:
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
6600GT see jahutus küll ei sobi, natuke aitab kruvide pingutamine ja tohutult aitab mõni vent mis sinna aktiivselt peale puhub aga see jahutus ei olegi ju mõeldud sellise kaardi jahutamiseks. Häbi Ordile icon_biggrin.gif

kutt proovi mõnda venti sinna ribide külge kruvida - võtab päris mitu head kraadi alla.
ja kas see jahutus on ikka tuline kui sa seda katsud, mul oli endal sama jahus alguses sitasti peal ja kaart 60 kraadi ja jahutus ikka külm. Kui korralikult peal on siis peaks jahutus "punane" olema sinu kaardiga


jahutus on kuum küll, kuid kätt kannatab peale panna ikka. Ja mingi vendi ribide külge panek- sellega ma hakkama ei saa, riistvara pealepanek pole minu ala. Lasen selle zalmani vastu vahetada. Loodan,et see on ok.

_________________
aka Quiet Storm


viimati muutis kutt16 09.07.2005 22:12:23, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 22:11:09 vasta tsitaadiga

Kas HSI üldse saab jahutust? Kui mitte, siis see võib ka pangesi põhjustada.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 22:18:35 vasta tsitaadiga

Celllu kirjutas:
Kas HSI üldse saab jahutust? Kui mitte, siis see võib ka pangesi põhjustada.

No peaks ikka saama kuna see HSI jahutus küll ette ei jää sellele palju hullem on olukord mäludega, kui mõlemal pool on kuum alumiinimum mis kütab õhku. Ja see kütab ka muid asju.
Zallman peaks asja ikka korralikult ära ajama.
Ja sõima neid Ordi vendi natuke, et nad sellise asja üldse lubasid peale kruvida
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kutt16
HV kasutaja
kutt16

liitunud: 14.07.2002




sõnum 09.07.2005 22:21:34 vasta tsitaadiga

Celllu kirjutas:
Kas HSI üldse saab jahutust? Kui mitte, siis see võib ka pangesi põhjustada.



ei tea icon_confused.gif

(riistvaraalal olen ma nõrk)

k-pax, ordivennad ütlesid algul ise ka, et seda jahutit eriti ei soovita. Pakkusid silenceri, kuid see ei sobinud sinna, siis nad ütlesid, et kui muud jahutid ei sobi, siis paneme selle tt fanlessi. Üks inimene isegi pani ka selle tt fanlessi ja tal mingeid probleeme polnud. Selle järgi otsustasin mina ka panna.

_________________
aka Quiet Storm
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 09.07.2005 22:31:54 vasta tsitaadiga

kutt16 kirjutas:
Celllu kirjutas:
Kas HSI üldse saab jahutust? Kui mitte, siis see võib ka pangesi põhjustada.



ei tea icon_confused.gif

(riistvaraalal olen ma nõrk)

k-pax, ordivennad ütlesid algul ise ka, et seda jahutit eriti ei soovita. Pakkusid silenceri, kuid see ei sobinud sinna, siis nad ütlesid, et kui muud jahutid ei sobi, siis paneme selle tt fanlessi. Üks inimene isegi pani ka selle tt fanlessi ja tal mingeid probleeme polnud. Selle järgi otsustasin mina ka panna.
Pci-e sobib see tt oma aga agp 6600Gt ei sobi see ainuke mis sinna 6600Gt peale istub on see zalman, endal see ise peal pandud väga pro asi vent puhub mõnusalt tugevasti nii et terves kastis õhk liigub thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 22:50:41 vasta tsitaadiga

Sai siis Ordis küidud ja CoolerMaster CoolViva VHC-L61 jahutus Hercules AIW R9800SE (softmoditud) peale muretsetud.
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Jahutid/28109/
http://www.coolermaster.com/index.php?LT=english&Language_s=2&url_place=product&p_serial=VHC-L61&other_title=+VHC-L61+CoolViva

Mõned pildid:
http://www.zone.ee/Prayers/CMCV1.jpg
Mäluradikad on Zalmani poolt, ei sisaldu CoolViva komplektis.
http://www.zone.ee/Prayers/CMCV2.jpg
AGP pesa kohal oli mul piisavalt ruumi.
http://www.zone.ee/Prayers/CMCV3.jpg
Järelmõttena paigutasin kasti kaanele ühe vaikse ventika video jahutuse "vahelt" läbi puhuma.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 22:53:57 vasta tsitaadiga

Prayer, Kõik ilusti, päris hästi sobivad need zalmani radikad sinna, lisaks värvi poolest ka icon_wink.gif thumbs_up.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 22:58:28 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Prayer, Kõik ilusti, päris hästi sobivad need zalmani radikad sinna, lisaks värvi poolest ka icon_wink.gif thumbs_up.gif


Tegelikult alumise poole radikad olid 1mm jagu liiga kõrged. Seepärast nad nagu roosinupud laiali ongi painutatud ning keskmised tüükad on lõiketangidega pügatud.
Aga värvi poolest sobivad päris hästi.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 23:16:34 vasta tsitaadiga

Prayer, väga kena!
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 10.07.2005 11:05:40 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=187659
juhul kui kellelgi vaja võib minna icon_wink.gif

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2005 20:07:45 vasta tsitaadiga

kutt16 kirjutas:
K-Pax kirjutas:
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
6600GT see jahutus küll ei sobi, natuke aitab kruvide pingutamine ja tohutult aitab mõni vent mis sinna aktiivselt peale puhub aga see jahutus ei olegi ju mõeldud sellise kaardi jahutamiseks. Häbi Ordile icon_biggrin.gif

kutt proovi mõnda venti sinna ribide külge kruvida - võtab päris mitu head kraadi alla.
ja kas see jahutus on ikka tuline kui sa seda katsud, mul oli endal sama jahus alguses sitasti peal ja kaart 60 kraadi ja jahutus ikka külm. Kui korralikult peal on siis peaks jahutus "punane" olema sinu kaardiga


jahutus on kuum küll, kuid kätt kannatab peale panna ikka. Ja mingi vendi ribide külge panek- sellega ma hakkama ei saa, riistvara pealepanek pole minu ala. Lasen selle zalmani vastu vahetada. Loodan,et see on ok.


njaa minu zalmani peale panek läks maksma 700 kulli icon_biggrin.gif töö+jahutus kallis lõbu suht thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kutt16
HV kasutaja
kutt16

liitunud: 14.07.2002




sõnum 10.07.2005 20:45:38 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:


njaa minu zalmani peale panek läks maksma 700 kulli icon_biggrin.gif töö+jahutus kallis lõbu suht thumbs_up.gif icon_biggrin.gif



raisk icon_sad.gif selle tt pealepanek oli 250.- pluss jahutus icon_confused.gif

_________________
aka Quiet Storm
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 10.07.2005 21:00:33 vasta tsitaadiga

mina isa panin oma 9600 pro-le vaa soc a jahutuse peale (eks palju lõikumist ja puurimist oli icon_razz1.gif )
kunagi panen Pildid ka icon_wink.gif

_________________
I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2005 21:14:35 vasta tsitaadiga

250.- küsiti ainult tt pealepaneku eest? icon_eek.gif ma oleks kasvõi koju kohale tulnud ja odavamalt asja ära teinud icon_wink.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 10.07.2005 21:15:17 vasta tsitaadiga

ZHarp kirjutas:
Vidget kirjutas:
Sai siis ajaviiteks oma radeon 9700 PRO jahutust tokitsetud. Wr4 istus krdi täpselt peale ja mäluradikateks on zalmani toodangust. Tulemus siis selline:


Tundub ilus, puhas töö thumbs_up.gif ...aga räägi siis juba tempidest ja clockimistulemustest ka icon_smile.gif

Temperatuuridest ei oska midagi ütelda, kuna enne oli originaalradikas ka 2D ajal päris kuum. Seoses sellega saigi uus radikas peale pandud. Ilma vendita jooksis radikas ilusti kuumaks(näpuga katsudes), aga ventukaga on asi jahe(pole sooja tunda). Esialgu on ventukas 12V peal ja teeb parajalt häält, aga see on vaid aja küsimus.
Klokkida pole veel jõudnud, sest kõvaketta hädad kummitavad, kuid arvatavasti ei saa põhiliseks klokkitavus vaid just jahe süsteem ja seda ka vaikselt. Prosegi jookseb default kiirusel.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2005 21:20:00 vasta tsitaadiga

riivo21, 150EEK on tund aega tööd
mina saaks selle asja alla poole tunngiga vahetatud - asi käpas kah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kutt16
HV kasutaja
kutt16

liitunud: 14.07.2002




sõnum 10.07.2005 21:59:02 vasta tsitaadiga

mind pani see 250.- pealepaneku eest küsimine samuti imestama icon_sad.gif
_________________
aka Quiet Storm
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Räägime oma graafikakaardi jahutustest mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.