|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
02.07.2005 16:44:52
|
|
|
| Celllu kirjutas: |
| SA:VERkid kirjutas: |
| muidu mäludele kõlbavad tavalised saetud inbox radika tükid? st tavalised alumiiniumist ja väga tuhmi pinnaga? ning kuidas kinnitate? keskele pastat ja äärtesse tilk super attakki? |
Aga kasuta termoliimi, kusagil kindlasti on ka termoteipi, kui ise ei tihka leiutada. |
termoliim juba omaette investeering
endal kavas muidu P4 inbox tükkideks ja mäludele. termoliim sutsu kallis... aga eks näeb.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo.
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.04.2004
|
02.07.2005 17:30:34
|
|
|
| wa666ou kirjutas: |
| Kes Tartust on, siis radikaid saab igas suuruses ja maru odavalt Tiigi tänava elektroonikapoest. Neid tuleb muidugi kõvasti lihvida, aga sealt võib ikka päris korralikke jubinaid leida. |
Tänan, kindlasti kaen mõnikord üle.
Aga ega sa ei oska öelda, kus otsas ta seal Tiigi tänaval on.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
02.07.2005 20:10:56
|
|
|
oi õudust...
X700PRO-l 1.6v(1,35v oli def) GPU pingeks ja peal stock jahutus
temp pelimise ajal üle 90c
veega oli samadel klokkidel max temp 36c
peab ikka homme oma paisupaaki lappima hakkama
ja võimalikult kiirelt uuesti vee peale tagasi minema
siis saaks miskit pelada ka vast
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
02.07.2005 21:20:06
|
|
|
| Celllu, asub seal TÜ raamatukogu juures.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZHarp
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
03.07.2005 10:41:09
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
oi õudust...
X700PRO-l 1.6v(1,35v oli def) GPU pingeks ja peal stock jahutus
temp pelimise ajal üle 90c
veega oli samadel klokkidel max temp 36c
peab ikka homme oma paisupaaki lappima hakkama
ja võimalikult kiirelt uuesti vee peale tagasi minema
siis saaks miskit pelada ka vast  |
Ega see 90C videokaardile ohtlik pole, paljud passiivjahutusega isendid töötavad masinates algusest peale kõrgemal temperatuuril ...aga nuhh jah - madalam parem. Endal jooksis ka asi 95 kraadini välja ja kuidagi kindlam tunne kui temp all
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
03.07.2005 11:39:16
|
|
|
| ZHarp kirjutas: |
| Ega see 90C videokaardile ohtlik pole... |
ohtlik see temp tõesti pole aga see temp ja overvoltage võivad küll ohtlikud olla
1.35v @ 1,6v on suht suur lisavolt arvestades, et tegu stock radikaga ja 110nm tehnoloogiaga
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StaticMoth
HV veteran

liitunud: 21.04.2003
|
03.07.2005 18:08:39
|
|
|
Nii ... hakkasin ka enda vanale R9100le midagi teistmoodi aretama ...
Vana radika lasin fööniga kuumaks ja võtsin ära ...
Nüüd - millega seda vana termopastat eemaldada?
Tavaliselt olen paberiga maha nühkinud, aga see tõsiselt vana // kulunud sinna ...
Atsetoon vms
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
03.07.2005 19:55:50
|
|
|
ei saa atsetooniga ja imho see seal termoliim...
proovi ziletiteraga vms..
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StaticMoth
HV veteran

liitunud: 21.04.2003
|
03.07.2005 21:29:38
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
ei saa atsetooniga ja imho see seal termoliim...
proovi ziletiteraga vms.. |
Termoliim vist hoopis jah ...
Proovin reisor bleidiga siis ...
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alpine
HV veteran
liitunud: 27.01.2003
|
06.07.2005 17:21:52
|
|
|
| Hey. Hakkan siis Gainwardi 6800GT ostma aga teadupärast jahutus on tal reaktiiv. Aga just härib see ,et tahaks silencer 5 peale panna aga ma kuskilt lugesin ,et gainwardile ei saa seda peale panna. Kas ma eksin või tõesti gainwarile ei saa silenceri paigaldada?
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StaticMoth
HV veteran

liitunud: 21.04.2003
|
06.07.2005 18:12:46
|
|
|
| Alpine kirjutas: |
| Hey. Hakkan siis Gainwardi 6800GT ostma aga teadupärast jahutus on tal reaktiiv. Aga just härib see ,et tahaks silencer 5 peale panna aga ma kuskilt lugesin ,et gainwardile ei saa seda peale panna. Kas ma eksin või tõesti gainwarile ei saa silenceri paigaldada? |
Saab ikka - endal sama pill - 6800GT (Gainward)
Ja NV Silencer 5 istub kenasti peal
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alpine
HV veteran
liitunud: 27.01.2003
|
06.07.2005 19:11:55
|
|
|
Kui raske seda peale panna on? Või saaks sa äkki pilti teha? Ja kas sul silenceril oli kaasas see taga plate mis sinna PCI siini taha käib.
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StaticMoth
HV veteran

liitunud: 21.04.2003
|
06.07.2005 19:33:42
|
|
|
| Alpine kirjutas: |
Kui raske seda peale panna on? Või saaks sa äkki pilti teha? Ja kas sul silenceril oli kaasas see taga plate mis sinna PCI siini taha käib. |
Peale panek on ülimalt lihtne - backplate-i aga polnud mul kaasas ...
Istub ilma plateta seal - mingi jublakas siis sloti auku toeks pandud ... tähendab S-Video auku ümbritsev "junn" toestab seda seal ...
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alpine
HV veteran
liitunud: 27.01.2003
|
06.07.2005 20:23:04
|
|
|
| Aga muidu oskad sa seda öelda ,et selle Gainwardi oma jahutusega lippab kaart Ultra kelladel ka aga kas silencer ka seda suudab?
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StaticMoth
HV veteran

liitunud: 21.04.2003
|
06.07.2005 22:24:43
|
|
|
| Alpine kirjutas: |
| Aga muidu oskad sa seda öelda ,et selle Gainwardi oma jahutusega lippab kaart Ultra kelladel ka aga kas silencer ka seda suudab? |
Proovinud nüüd küll ei ole, aga arvan, et suudab ikka ...
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kutt16
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2002
|
09.07.2005 14:12:08
|
|
|
kaart on club3d geforce 6600gt ning sain täna ordist oma arvuti kätte, kus vahetati originaaljahutus selle vastu:
Thermaltake G0003 "Fanless" VGA cooler, Heatpipe tehnoloogia ATI ja Nvidia kiibistikule (2 jahutustoru)
ning mul pidi hing kinni jääma kui näen pilti: http://www.zone.ee/rkqs/gt.JPG
mis teha? kui viin sinna samasse poodi tagasi ja ütlen, et temp läks nii krdi suureks, et vahetage originaaljahutus tagasi, siis kas mina pean selle eest maksma jälle? mingit garantiid pole?
(originaaljahutusega oli ikka mingi 60-70C kandis)
_________________ aka Quiet Storm |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamzzz
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2005
|
09.07.2005 14:15:58
|
|
|
ehk sensor hakkas valetama (katsu käega )
_________________ I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kutt16
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2002
|
09.07.2005 14:28:14
|
|
|
| gamzzz kirjutas: |
ehk sensor hakkas valetama (katsu käega ) |
kust ma täpsemalt peaksin katsuma seda ? no ta ikka selline palav on, kätt kannatab külge panna.
_________________ aka Quiet Storm |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
09.07.2005 14:42:36
|
|
|
Sai siis ajaviiteks oma radeon 9700 PRO jahutust tokitsetud. Wr4 istus krdi täpselt peale ja mäluradikateks on zalmani toodangust. Tulemus siis selline:
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
09.07.2005 14:58:41
|
|
|
| kutt16 kirjutas: |
kaart on club3d geforce 6600gt ning sain täna ordist oma arvuti kätte, kus vahetati originaaljahutus selle vastu:
Thermaltake G0003 "Fanless" VGA cooler, Heatpipe tehnoloogia ATI ja Nvidia kiibistikule (2 jahutustoru)
ning mul pidi hing kinni jääma kui näen pilti: http://www.zone.ee/rkqs/gt.JPG
mis teha? kui viin sinna samasse poodi tagasi ja ütlen, et temp läks nii krdi suureks, et vahetage originaaljahutus tagasi, siis kas mina pean selle eest maksma jälle? mingit garantiid pole?
(originaaljahutusega oli ikka mingi 60-70C kandis) |
Mix sa Zalmani oma peale ei pand
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZHarp
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
09.07.2005 16:20:26
|
|
|
| Vidget kirjutas: |
| Sai siis ajaviiteks oma radeon 9700 PRO jahutust tokitsetud. Wr4 istus krdi täpselt peale ja mäluradikateks on zalmani toodangust. Tulemus siis selline: |
Tundub ilus, puhas töö ...aga räägi siis juba tempidest ja clockimistulemustest ka
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kutt16
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2002
|
09.07.2005 17:40:56
|
|
|
| haldo kirjutas: |
Mix sa Zalmani oma peale ei pand  |
see on kallim.
Aga jah, küsimus ka teistele: mida ma nüüd siis tegema peaksin ja kas saab garantiiga ?
_________________ aka Quiet Storm |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo.
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.04.2004
|
09.07.2005 17:58:03
|
|
|
kutt16, kangemaid mänge oled proovinud? Kui juba vindoosas(kelladel 300/900 eeldatavasti) on temp 90 kraadi , siis ausalt öeldes ma ei tihkaks küll proovida(mul on 55@idle ja 110@full). Ma pigem laseksin midagi kobedamat sinna peale paigutada.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kutt16
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2002
|
09.07.2005 18:30:55
|
|
|
| Celllu kirjutas: |
kutt16, kangemaid mänge oled proovinud? Kui juba vindoosas(kelladel 300/900 eeldatavasti) on temp 90 kraadi , siis ausalt öeldes ma ei tihkaks küll proovida(mul on 55@idle ja 110@full). Ma pigem laseksin midagi kobedamat sinna peale paigutada. |
ok, aga mida ma siis selle praeguse tt fanlessiga teen?
_________________ aka Quiet Storm |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
09.07.2005 18:34:15
|
|
|
| tsitaat: |
ok, aga mida ma siis selle praeguse tt fanlessiga teen?
|
mis sul ikka teha on
ärid maha siin foorumis
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
09.07.2005 18:36:50
|
|
|
kutt16, sul ikka ilusti kõik kinnitatud videole, äkki jäi kusagil termopastat puudu/üle. Või siis paigaldasid sutsu liiga kehvasti
Ega tõesti, kui kõik korralikult tehtud ja tõde on kurb, siis pead selle müügi foorumisse ära kaotama
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kutt16
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2002
|
09.07.2005 18:49:12
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
kutt16, sul ikka ilusti kõik kinnitatud videole, äkki jäi kusagil termopastat puudu/üle. Või siis paigaldasid sutsu liiga kehvasti
Ega tõesti, kui kõik korralikult tehtud ja tõde on kurb, siis pead selle müügi foorumisse ära kaotama |
einoh, ordi "spetsialistid" panid selle tt sinna peale, mina selliseid asju näppida ei oska. Täna sain asja kätte alles, et noh kas tõesti mingit garantiid või värki ei ole siis?
_________________ aka Quiet Storm |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
09.07.2005 18:51:16
|
|
|
| võta ülehomme asi kätte ja tee neile näiteks üks kurjustav kõne. see peaks garantii alla käima küll
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kutt16
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2002
|
09.07.2005 18:52:42
|
|
|
| riivo21 kirjutas: |
| võta ülehomme asi kätte ja tee neile näiteks üks kurjustav kõne. see peaks garantii alla käima küll |
ok, ma proovin.
_________________ aka Quiet Storm |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
09.07.2005 18:54:51
|
|
|
| kutt16 kirjutas: |
| riivo21 kirjutas: |
| võta ülehomme asi kätte ja tee neile näiteks üks kurjustav kõne. see peaks garantii alla käima küll |
ok, ma proovin. |
äkki ajab andur jama, aga kuna ostetud uus asi, siis on see pigem nende mure
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kutt16
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2002
|
09.07.2005 19:11:18
|
|
|
no on värk krt:
tahtsin arvuti kinni panna, vajutan shut downi ja ootan kuni see sinine ekraan windows shutting down ära kaoks aga võta näpust, arvuti teeb korraks mingi klõpsu ning restardib et siis arvutit välja lülitada ei saagi. Ja seda pulli mul enne jahuti vahetust polnud!
eks ma proovin siis vahetada jahuti selle vastu:
VGA Cooler Zalman VF700-Cu, kaasas 8 videoram coolerit, sobib nVidia ja ATI Radeon kaartidele originaalcooleri aukudesse. Kui neil krt on seda üldse poes.
_________________ aka Quiet Storm |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
09.07.2005 19:45:16
|
|
|
kutt16, see tähendab et video võis üle kuumeneda ... Sulle vist hea soovitus, ära enne uue jahutuse saamist mängi, võib lõppeda kurvalt
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
09.07.2005 21:59:42
|
|
|
6600GT see jahutus küll ei sobi, natuke aitab kruvide pingutamine ja tohutult aitab mõni vent mis sinna aktiivselt peale puhub aga see jahutus ei olegi ju mõeldud sellise kaardi jahutamiseks. Häbi Ordile
kutt proovi mõnda venti sinna ribide külge kruvida - võtab päris mitu head kraadi alla.
ja kas see jahutus on ikka tuline kui sa seda katsud, mul oli endal sama jahus alguses sitasti peal ja kaart 60 kraadi ja jahutus ikka külm. Kui korralikult peal on siis peaks jahutus "punane" olema sinu kaardiga
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kutt16
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2002
|
09.07.2005 22:10:09
|
|
|
| K-Pax kirjutas: |
6600GT see jahutus küll ei sobi, natuke aitab kruvide pingutamine ja tohutult aitab mõni vent mis sinna aktiivselt peale puhub aga see jahutus ei olegi ju mõeldud sellise kaardi jahutamiseks. Häbi Ordile
kutt proovi mõnda venti sinna ribide külge kruvida - võtab päris mitu head kraadi alla.
ja kas see jahutus on ikka tuline kui sa seda katsud, mul oli endal sama jahus alguses sitasti peal ja kaart 60 kraadi ja jahutus ikka külm. Kui korralikult peal on siis peaks jahutus "punane" olema sinu kaardiga |
jahutus on kuum küll, kuid kätt kannatab peale panna ikka. Ja mingi vendi ribide külge panek- sellega ma hakkama ei saa, riistvara pealepanek pole minu ala. Lasen selle zalmani vastu vahetada. Loodan,et see on ok.
_________________ aka Quiet Storm
viimati muutis kutt16 09.07.2005 22:12:23, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo.
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.04.2004
|
09.07.2005 22:11:09
|
|
|
| Kas HSI üldse saab jahutust? Kui mitte, siis see võib ka pangesi põhjustada.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
09.07.2005 22:18:35
|
|
|
| Celllu kirjutas: |
| Kas HSI üldse saab jahutust? Kui mitte, siis see võib ka pangesi põhjustada. |
No peaks ikka saama kuna see HSI jahutus küll ette ei jää sellele palju hullem on olukord mäludega, kui mõlemal pool on kuum alumiinimum mis kütab õhku. Ja see kütab ka muid asju.
Zallman peaks asja ikka korralikult ära ajama.
Ja sõima neid Ordi vendi natuke, et nad sellise asja üldse lubasid peale kruvida
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kutt16
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2002
|
09.07.2005 22:21:34
|
|
|
| Celllu kirjutas: |
| Kas HSI üldse saab jahutust? Kui mitte, siis see võib ka pangesi põhjustada. |
ei tea
(riistvaraalal olen ma nõrk)
k-pax, ordivennad ütlesid algul ise ka, et seda jahutit eriti ei soovita. Pakkusid silenceri, kuid see ei sobinud sinna, siis nad ütlesid, et kui muud jahutid ei sobi, siis paneme selle tt fanlessi. Üks inimene isegi pani ka selle tt fanlessi ja tal mingeid probleeme polnud. Selle järgi otsustasin mina ka panna.
_________________ aka Quiet Storm |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
09.07.2005 22:31:54
|
|
|
| kutt16 kirjutas: |
| Celllu kirjutas: |
| Kas HSI üldse saab jahutust? Kui mitte, siis see võib ka pangesi põhjustada. |
ei tea
(riistvaraalal olen ma nõrk)
k-pax, ordivennad ütlesid algul ise ka, et seda jahutit eriti ei soovita. Pakkusid silenceri, kuid see ei sobinud sinna, siis nad ütlesid, et kui muud jahutid ei sobi, siis paneme selle tt fanlessi. Üks inimene isegi pani ka selle tt fanlessi ja tal mingeid probleeme polnud. Selle järgi otsustasin mina ka panna. |
Pci-e sobib see tt oma aga agp 6600Gt ei sobi see ainuke mis sinna 6600Gt peale istub on see zalman, endal see ise peal pandud väga pro asi vent puhub mõnusalt tugevasti nii et terves kastis õhk liigub
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
09.07.2005 22:53:57
|
|
|
Prayer, Kõik ilusti, päris hästi sobivad need zalmani radikad sinna, lisaks värvi poolest ka
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
09.07.2005 22:58:28
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Prayer, Kõik ilusti, päris hästi sobivad need zalmani radikad sinna, lisaks värvi poolest ka  |
Tegelikult alumise poole radikad olid 1mm jagu liiga kõrged. Seepärast nad nagu roosinupud laiali ongi painutatud ning keskmised tüükad on lõiketangidega pügatud.
Aga värvi poolest sobivad päris hästi.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
09.07.2005 23:16:34
|
|
|
| Prayer, väga kena!
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
10.07.2005 20:07:45
|
|
|
| kutt16 kirjutas: |
| K-Pax kirjutas: |
6600GT see jahutus küll ei sobi, natuke aitab kruvide pingutamine ja tohutult aitab mõni vent mis sinna aktiivselt peale puhub aga see jahutus ei olegi ju mõeldud sellise kaardi jahutamiseks. Häbi Ordile
kutt proovi mõnda venti sinna ribide külge kruvida - võtab päris mitu head kraadi alla.
ja kas see jahutus on ikka tuline kui sa seda katsud, mul oli endal sama jahus alguses sitasti peal ja kaart 60 kraadi ja jahutus ikka külm. Kui korralikult peal on siis peaks jahutus "punane" olema sinu kaardiga |
jahutus on kuum küll, kuid kätt kannatab peale panna ikka. Ja mingi vendi ribide külge panek- sellega ma hakkama ei saa, riistvara pealepanek pole minu ala. Lasen selle zalmani vastu vahetada. Loodan,et see on ok. |
njaa minu zalmani peale panek läks maksma 700 kulli töö+jahutus kallis lõbu suht
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kutt16
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2002
|
10.07.2005 20:45:38
|
|
|
| haldo kirjutas: |
njaa minu zalmani peale panek läks maksma 700 kulli töö+jahutus kallis lõbu suht  |
raisk selle tt pealepanek oli 250.- pluss jahutus
_________________ aka Quiet Storm |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamzzz
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2005
|
10.07.2005 21:00:33
|
|
|
mina isa panin oma 9600 pro-le vaa soc a jahutuse peale (eks palju lõikumist ja puurimist oli )
kunagi panen Pildid ka
_________________ I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
10.07.2005 21:14:35
|
|
|
250.- küsiti ainult tt pealepaneku eest? ma oleks kasvõi koju kohale tulnud ja odavamalt asja ära teinud
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
10.07.2005 21:15:17
|
|
|
| ZHarp kirjutas: |
| Vidget kirjutas: |
| Sai siis ajaviiteks oma radeon 9700 PRO jahutust tokitsetud. Wr4 istus krdi täpselt peale ja mäluradikateks on zalmani toodangust. Tulemus siis selline: |
Tundub ilus, puhas töö ...aga räägi siis juba tempidest ja clockimistulemustest ka  |
Temperatuuridest ei oska midagi ütelda, kuna enne oli originaalradikas ka 2D ajal päris kuum. Seoses sellega saigi uus radikas peale pandud. Ilma vendita jooksis radikas ilusti kuumaks(näpuga katsudes), aga ventukaga on asi jahe(pole sooja tunda). Esialgu on ventukas 12V peal ja teeb parajalt häält, aga see on vaid aja küsimus.
Klokkida pole veel jõudnud, sest kõvaketta hädad kummitavad, kuid arvatavasti ei saa põhiliseks klokkitavus vaid just jahe süsteem ja seda ka vaikselt. Prosegi jookseb default kiirusel.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
10.07.2005 21:20:00
|
|
|
riivo21, 150EEK on tund aega tööd
mina saaks selle asja alla poole tunngiga vahetatud - asi käpas kah
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kutt16
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2002
|
10.07.2005 21:59:02
|
|
|
mind pani see 250.- pealepaneku eest küsimine samuti imestama
_________________ aka Quiet Storm |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|