|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
skiptomylo
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
03.07.2005 22:55:04
Ketas õhtal ? 100gb WD , aidake ! |
|
|
Tegemist on 100gb WD kettaga .
Lugu siis selline , et : istun netis rahulikult ..järsku teeb arvuti restardi . Hakkab siis üles buutima kuid ei tee seda ära ( mingi 50 korda peab sinine asjandus käima enne kui lööb sinise taustaga turvalisuse errori ette . Et kontrolli kas ikka ühendatud jne jne . Sama lugu kui ka formatit tahan teha . Sinise taustaga error .
Kuna ma selle koha pealt väga algaja siis paluks detailset abi . Tean et olemas mingid testid jne , oleks vaja korralikku juhendit kuidas kontrollida mis kettal viga on , kas saab enam tööle , või mitte ?
Ettetänades, skip!
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
04.07.2005 06:49:39
|
|
|
Profiilis olev arvuti viitab hoopis sellele võimalusele, et Sul see 350W-ne odava hinnaklassiga toiteplokk ei suuda seda masinat ära toita Nii, et otsi alustuseks prooviks võimsam toiteplokk (odavamatest nii 400W vähemalt, millel +12V vool oleks nii 20-22A) või siis mõne korralikuma tootja toiteplokk
Siis anna teada, kas restardid jätkuvad
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siimp
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.05.2002
|
04.07.2005 07:02:16
|
|
|
| tea, mu eelmine konf oli r9700 pro+2 vinti+2 cdrw-d ja toiteks oli 250w code ning polnud mingit probleemi...
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
04.07.2005 07:27:41
|
|
|
To siimp: Sellised restardid on tüüpilised odava hinnaklassi toiteplokkide näited Ja kui seda teeb toiteplokk, siis pole mõtet oodata, kuni midagi lõplikult maha sureb tänu liialt lahjale toiteplokile - emaplaat näiteks vms...
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
04.07.2005 07:57:11
|
|
|
njah...neid codegeni toiteid ei saa tõesti eriti usaldada, kuid endal vedas sarnast konfi 300W sama firma toide (see pole muidugi õigustus võimsama toite mitte proovimiseks, sest codegenid on tuntud oma ebastabiilsuse poolest). Aga kui sul viskab ette sinise surmaakna, siis kirjuta siia vea kood- see on umbes kujul 0x000000E2 MANUALLY_INITIATED_CRASH (vahest on vist ainult numbrid)
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
04.07.2005 08:00:52
|
|
|
Loobi kõik ebavajalik arvutist välja ja vaata, kuda siis töötab.
Samahästi võib mälu kannis olla, või ema.
Ketas ei pruugi olla ainusüüdlane
Ketas võta üldse tagant algatuseks ära ja tee Memtest86, siis teab edasi vaadata.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
04.07.2005 10:23:49
Re: Ketas õhtal ? 100gb WD , aidake ! |
|
|
| skiptomylo kirjutas: |
Tegemist on 100gb WD kettaga .
Lugu siis selline , et : istun netis rahulikult ..järsku teeb arvuti restardi . Hakkab siis üles buutima kuid ei tee seda ära ( mingi 50 korda peab sinine asjandus käima enne kui lööb sinise taustaga turvalisuse errori ette . Et kontrolli kas ikka ühendatud jne jne . Sama lugu kui ka formatit tahan teha . Sinise taustaga error .
Kuna ma selle koha pealt väga algaja siis paluks detailset abi . Tean et olemas mingid testid jne , oleks vaja korralikku juhendit kuidas kontrollida mis kettal viga on , kas saab enam tööle , või mitte ?
Ettetänades, skip! |
Ketta kontrolliks vajaliku utiliidi ja täieliku juhendi selle kasutamiseks leiab, nagu alati, ketta tootja kodulehelt.
Ja see rahulik netis istumine... kui endale viiruse sisse hankisid, siis on võimalikud samad asjad.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skiptomylo
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
04.07.2005 14:39:38
|
|
|
teade siis selline :
*** STOP:0x0000007B(0xF894D640, 0xC0000034,0x00000000,0x00000000)
Mis siis teha tasub ?? Ütlesin ju et olen algaja ja palun detailset õpetust kuidas memory testi ja muid selliseid teha !
Näiteks kuidas täpselt see Memtest86 teha ?
--- Või on mõni asjalik inimene kes Tartus tuleb ja teeb korda ja õnnestumise puhul mingi sümboolse summa saab.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
04.07.2005 15:12:47
|
|
|
ma pole kull 100% kindel (las targemad parandavad kui eksin), kuid probleem peaks seisnema selles, et Windows ei pääse ligi booditavale kovakettale voi partasioonile. See voib olla tingitud valedest driveritest kovakettale, kovaketta fuusilisest veast voi ka viirus! Tegelikult peaks olema voimalik lugeda ka mälutommist ning selle abil usna täpselt vea tuvastada (registris saab seda vaadata), kuid seda ma ei oska (oleks tore kkui keegi viitsiks seletada kavoi PS -is).
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skiptomylo
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
04.07.2005 15:16:35
|
|
|
Kas keegi tahab natuke raha teenida kui mu kõvaketta korda teeb? Ja kui on võimatu korda teha saab ikka tüli eest mingi summa .
Või siis palun ülitäpset õpetust kuidas viga leida ...või teste teha .
tänud siiamaani kõigile kes aidanud on proovida
edit: kustutasin partitsioonid ja muu kõik ära ...ja kui XP CDga tahanwini nagu parandada(r) repair....siis ütleb et kõvaketas pole ühendatud . Kuigi samas bios tunneb kõvaketta ära.
viimati muutis skiptomylo 04.07.2005 15:17:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veiks
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
04.07.2005 15:19:01
|
|
|
võibolla on äkki kaabel vigane? ide kaabel mingil määral kuskilt painutatud liiga võiks ka muidugi proovida teise kaabliga.
proovi, võibolla saad sättida neid kaabli otsasid kuidagi alternatiivselt.
kas sul on serial-ata kõvaketas?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skiptomylo
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
04.07.2005 15:22:16
|
|
|
Mis mõttes otsad alternatiivselt ?
serial-ata jah
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karu
HV kasutaja
liitunud: 08.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veiks
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
04.07.2005 15:24:09
|
|
|
ah jah, siis vist ei anna eriti midagi seal teistpidi panna.
Aga jah, kui serial ata, ega siis intalli ajal windows ei leiagi seda enne, kui driverid ette annad talle.
Pead disketi otsima endale ja sinna peale oma serial-ata kontrolleri driverid panema. Mina vähemalt pidin niiviisi tegema.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skiptomylo
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
04.07.2005 15:25:52
|
|
|
oi ei ...see ei ole s-ata kõvaketas ...sorry ...ajasin sassi
kaabli vahetus vist isegi mõjutas ...teeb selliseid asju mida varem näinud pole...ohoh...eks näis kas saab asja
viimati muutis skiptomylo 04.07.2005 15:30:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veiks
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
04.07.2005 15:29:36
|
|
|
kui ata kaabli otsas olevat ketast windows setup ära ei tunne, siis mul on ikka kole tunne et viga ikka kuskil selles, et mõni kaablis olev traat on katki. Kas see kaabel on sul ainuke, või äkki saad mõne teisega ka proovida?
Mis sa tegid juba partitsioonid tühjaks? Nii kiire mees formatit tegema lausa, et võibolla ei oleks pidanudki..
Muidu aitaks kohapeal kuid ei ela Tartus
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skiptomylo
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
04.07.2005 15:32:37
|
|
|
ossam tossam ....kaabel oli vist tõesti katki...installib XPd
eks näis eks näis
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veiks
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
04.07.2005 15:34:46
|
|
|
| heh kuskil painutasid üle seda kaablit või, minulgi juhtunud, et üks otsik töötab, teine mitte, vahepeal oli cd-rom'iga nii, et kord töötas, kord ei tundnud windows üldse ära ega osanud plaadilt lugeda
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skiptomylo
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
04.07.2005 16:12:51
|
|
|
| oijah, nüüd ei ole Cdle kaablit et ikka XP peale lasta
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
04.07.2005 16:14:25
|
|
|
Tule siia, ma annan.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skiptomylo
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
04.07.2005 16:17:33
|
|
|
| Kus elad ? või tel. nr ?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
04.07.2005 16:31:04
|
|
|
Anne sauna juures.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veiks
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
04.07.2005 16:41:51
|
|
|
| skiptomylo kirjutas: |
| oijah, nüüd ei ole Cdle kaablit et ikka XP peale lasta |
umbes oskad öelda kah, kuidas sa selle kaabli katki tegid, ilma et ise ei pannud tähelegi. Siis suudaksid tulevikus vältida sellist juhtumit.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skiptomylo
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
04.07.2005 16:43:22
|
|
|
Ma ei saa midagi enam aru , kõvaketas vist ikka pees.....nüüd hakkas neid kolkse tegema ja seda turbo häält tegema ....
oi jah ...kas keegi tartus vaataks oma arvutis kõvaketta üle `?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
04.07.2005 19:58:34
|
|
|
"Kolksuv ketas" viitab katkisele kettale Ja seda, et "kolksub", oleks võinud kohe ära märkida iseküsimus on, et mis seda ketta riknemist põhjustas - kui toiteplokk pole süüdlane, siis julgeks kahtlustada neid "palavaid ilmu" ja nõrka jahutust
Ehk siis tasuks asja rahulikult uurida, kasvõi temperatuure, vastasel juhul võib ka järgmine ketas sama asja nahka minna
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
04.07.2005 20:01:51
|
|
|
Kõik märgid näitavad, et ketas on õhtal.
Teeb sellist häält, nagu oleks kusagil kukkunud v.m.s
Pea nagu oleks kinni kiilunud ja üritab uuesti ja uuesti seda kohalt nihutada, aga ei suuda.
Või on siis jahh ülepinget saanud ja mingi mähis on pehmelt öeldes ära küpsenud.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skiptomylo
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
04.07.2005 20:37:55
|
|
|
| Töötas,töötas ...siis tuli see jama et enam yles ei buutinud ....ja kõige lõpuks hakkas siis kolksuma !
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivos
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.04.2004
|
05.07.2005 09:49:12
|
|
|
| Kui WD-del üks lugemispeadest servot ei saa kätte, siis hakkabki kolksuma.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
05.07.2005 10:47:34
|
|
|
juhtus mul ka ükskord nii, et ketas läks peeti, keset max payne mängmist olid imelikud hääled, algul mõtlesin, et mängust, aga kui windows sinist viskas, siis oli selge, et mitte. ketas ragistas ja kolksutas vaikselt ja windows ka enam üles tulla ei tahtnud. võtsin välja, raputasin kergelt ja peale seda sain wini ja sain oma asjad kätte, seejärel läks ketas garantiisse. igatahes ei tasu kohe formatiga jamama hakata
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aegir
HV veteran

liitunud: 05.01.2003
|
05.07.2005 10:57:36
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Profiilis olev arvuti viitab hoopis sellele võimalusele, et Sul see 350W-ne odava hinnaklassiga toiteplokk ei suuda seda masinat ära toita Nii, et otsi alustuseks prooviks võimsam toiteplokk (odavamatest nii 400W vähemalt, millel +12V vool oleks nii 20-22A) või siis mõne korralikuma tootja toiteplokk
Siis anna teada, kas restardid jätkuvad  |
Mis puudutab odavat toiteplokki. Mul oli 3.2Ghz LGA775 + 1.5GB RAM+ 6800GT + kaks suurt ketast + dvd ja oli 400W codegen.. mitte mingeid probleeme ei tekkinud.. ühtegi restarti polnud
_________________ HV teeb ka ahvist inimese. |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiivei
HV vaatleja
liitunud: 16.10.2004
|
05.07.2005 11:00:47
|
|
|
| mul sama lugu sama kettaga aint et 80gb, buut kettaks see enam ei sobinud aga teiseks kettaks küll
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|