Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2005 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 13:49:33 vasta tsitaadiga

jep, täiesti defaultis kaart (kaardid icon_razz.gif)... highest settings tavalised 76.77 driverid peal
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2005 00:32:22 vasta tsitaadiga

Sul enda oma see teine 6600GT v6i laenasid testiks ?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2005 08:34:40 vasta tsitaadiga

Venice 3200+ @ 2,93GHz 1.6v icon_razz1.gif
2x6600GT 520\1200

7,303p

edit: mõlemad kaardid on PNY omad ja GNT-st saadud icon_wink.gif
Ostke selle kuu Arvuti Maailm kindlasti thumbs_up.gif beer_yum.gif mingi 15 kaarti testisin icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2005 19:35:48 vasta tsitaadiga

ok, X700PRO wr ka minu käes nüüdsest icon_lol.gif thumbs_up.gif

Venice 3500+ @ 10x250
DFI nF4
2 x Corsair BH5 @ 250mhz / 2-2-2-5
ATi X700PRO 425/432 @ 540/558

3DMark Score 4212
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=961147
pea 200p rohkem kui eelmine wr
kusjuures mul msn ja muu jura töötas icon_lol.gif
3ghz FX55 omati pooleks
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 25.06.2005 09:31:07 vasta tsitaadiga

võimas , Winterwind, väga võimas thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2005 11:17:23 vasta tsitaadiga

Hmm miks su testi search and compares ple nähtaval?
Mis versioon catalyste kastuasid?

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 25.06.2005 11:18:37 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, NGO-si kasutas icon_razz1.gif
1.5.6 ver
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.06.2005 15:24:30 vasta tsitaadiga

on küll nähtav ju, igas X700PRO klassis ja draiverid ALL
esimene igas X700 alaklassis icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 25.06.2005 19:01:47 vasta tsitaadiga

driverid tegid oma töö icon_razz1.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.06.2005 19:05:03 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
driverid tegid oma töö icon_razz1.gif

ei teinud, esiotsas ju kõigil samad draiverid icon_lol.gif
tahad pilti näha? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 25.06.2005 19:09:19 vasta tsitaadiga

sinul - Display Driver: 6.14.10.6542
järgmisel, 3ghz FX jne - Display Driver: 6.14.10.6546, FM approved
kolmandal - Display Driver: 6.14.10.6542. tal prose 2.3ghz, kaardi kellad kõrgemad kui sul kuid kaotab ca 200p, prose vahe vast. FX-mehest 12p puudu

jne jne.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.06.2005 19:14:10 vasta tsitaadiga

kolmandal ahvil on kaardi klokid okka metsikud X700 jaoks, mem üle 600mhz
sellise PCB-ga thumbs_up.gif

aga no vaatame seda asja, saaks prose ka natsa kõrgemale siis teeks kindlalt üle
eile oli see miski lambirun - eelnevalt olin 3-4x erinevaid marke lasnud
msn ja muu saast töötas ja win ka juba suht vana - nvidia draiverid ka all veel 8)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 25.06.2005 19:15:05 vasta tsitaadiga

proovi nende Display Driver: 6.14.10.6546 ka võrdluseks
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.06.2005 19:33:55 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
proovi nende Display Driver: 6.14.10.6546 ka võrdluseks

proovin? icon_lol.gif
face the fact, wr on minu käes olenemata draiveritest icon_wink.gif

panin siis "ametliku" asja korra üles:

Venice 3500+ @ 11x228
DFI nF4
2 x 256mb Corsair BH5 @ 228mhz / 2-2-2-5
ATi X700PRO 425/432 @ 540/560

3DMark Score 4077
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=964474

wr nagu wr ikka, 3ghz and up FX-id ikka pooleks omatud ju icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2005 11:13:49 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
proovi nende Display Driver: 6.14.10.6546 ka võrdluseks


Mis ta nendega ikka proovib.Iseasi oleks kui winter kasutaks not FM approved draivereid.Antud hetkel on kõik õige ja pole ju põhjust sihilikult üritada miskite siukeste sitemate draiveritega millega madalam skoor tuleks icon_lol.gif


Enivei sa winter tee siis korralik ja üritatud skoor kah, mitte nagu osadel meestel kombeks, et tegelt kõik winnie efektid maas, fresh install ja kõik võimalikud asjad kinni aga skoori kohta räägivad, et oijahh msn oli sees ja tegelt jooksis ka tuum3 tagataustal ja muud sada asja niiet nagu muuseas skooriga tegu.Sit*agi icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2005 11:22:43 vasta tsitaadiga

ma vaatan kas viitsin õhtul wini reinstallida - peaks viitsima icon_biggrin.gif
aga jah, lasin juba masina jääd tegema panna - varsti saab siis külma veega ka proovitud
äkki saab gpu ka tiba kõrgemale thumbs_up.gif

ja ma pole rohkem kunagi tweakinud kui max performance ja ai high
muud ma ei tweagi tavaliselt...

ma loodan, et kondents miskit maha ei tapa
aga siis vast ei teki eriti miskit kui plokile vent peale puhuma panna
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sendler
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003




sõnum 26.06.2005 16:52:08 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=967487 5160 marki
6600`d 475/600
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2005 18:34:46 vasta tsitaadiga

umm, puhas win peal ja NGO-dega laksas kohe
4209p ehk siis 3p vähem kui senine wr thumbs_up.gif

pilt puhas - sättisin tiba jahutusi ümber...
jääd ka juba ~5-6kg kogunenud icon_biggrin.gif

aga jah - ei usu, et see jää gpu-d kõrgemale
laseb, 540mhz peal on sein lihtsalt ees
volt ei aita ega arvatavasti ka jäävesi mitte

aga no, eks lähipäevil katsetab icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2005 18:36:39 vasta tsitaadiga

palju siis selle vee temp on?
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2005 18:39:38 vasta tsitaadiga

link :: 4209p

lehm kirjutas:
palju siis selle vee temp on?

kogu infi, see siis soe vesi, ilma aktiivjahutuseta
lihtsalt pump+paisupaak+radikas+plokk
ma arvan, et selle kaardi peaks sinna +10C juurde saama küll loadiga
eks ma kunagi katsetan kui aega saan

edit: ahjaa
prose oli 11x228
mem 228mhz / 2-2-2-5
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2005 18:39:42 vasta tsitaadiga

10 ilma kodentsita? icon_eek.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2005 19:45:14 vasta tsitaadiga

lehm kirjutas:
10 ilma kodentsita? icon_eek.gif

eks miskit ikka teki aga ma kavatsen sinna gpu peale "puhuda"
siis ei tohiks kondentsi vast tekkida
või noh, loodame parimat - eelmine kord ei juhtunud küll miskit
kui toas oli +20C ja vesi oli miinustes icon_lol.gif

edit: njah, homme pean selle 3500+ ära andma
ei tea millal mu 3200+ tuleb soomest
keegi mulle mingit normi proset ei taha laenata?
miski 2500mhz oleks norm juba

edit2:
UUS WR
¤ Venice 3500+ @ 11x228
¤ DFI nF4
¤ 2 x 256mb Corsair BH5 @ 228mhz / 2-2-2-5
¤ ATi X700PRO 425/432 @ 546/567
¤ link: http://www.zone.ee/raasoos2/4247p.JPG?2
3DMark Score 4247

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=967954
fakin el kräpo icon_evil.gif
3 sekki enne 3dmark 03-e lõppu pani pange
10k oleks kindlalt tulnud icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2005 22:46:26 vasta tsitaadiga

Hea score icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2005 00:36:11 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
...3 sekki enne 3dmark 03-e lõppu pani pange...
mhh, kohas umbes natuke peale turbo sisselülitamist kui kaamerast laev möödub icon_question.gif
krt ma ka just nagu üritasin 2,3k ja seal täpselt pangestus, agrhhh icon_mad.gif rohkem ei viitsi ka täna icon_razz.gif

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.06.2005 06:52:11 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
mhh, kohas umbes natuke peale turbo sisselülitamist kui kaamerast laev möödub icon_question.gif

eee, 2003-est oli jutt...
liblikas oli seal lõpus just kivile maandunud kui kokku jooksis
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2005 11:28:05 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Tbit kirjutas:
mhh, kohas umbes natuke peale turbo sisselülitamist kui kaamerast laev möödub icon_question.gif

eee, 2003-est oli jutt...
liblikas oli seal lõpus just kivile maandunud kui kokku jooksis
my bad, tundus nagu mingi sündroom et need 3dmargid jooksevad viimasel hetkel kokku (01 on nii kokku pannud et lõpetas nature ära, viskas win, proge seisis alla aga skoori akent ei jõudnud näidata kuna panges), anyway, mul eile läks 05 nii viimasel hetkel enne lõppu 2-3sek pange et läksin kohe peale resa bios ja lasin 24/7 tagasi icon_razz.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.06.2005 09:11:28 vasta tsitaadiga

5450

x800pro (12p, 500/500)

P4 3.0E @ 251fsb
5:4

[hwbot]SCREAMER - 5450 - P4 3.0E @ 3.76 | X800PRO 12p 500/500mhz[/hwbot]

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 29.06.2005 22:48:17 vasta tsitaadiga

6359

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=977520

Njah...esimene run enda käsnaga kah siis. Oma 400-500 punna tahaks veel juurde saada.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 30.06.2005 07:19:09 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
6359

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=977520

Njah...esimene run enda käsnaga kah siis. Oma 400-500 punna tahaks veel juurde saada.

päris kobe tulemus juba thumbs_up.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2005 00:27:20 vasta tsitaadiga

summutaja kirjutas:
Cyberlord kirjutas:
6359

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=977520

Njah...esimene run enda käsnaga kah siis. Oma 400-500 punna tahaks veel juurde saada.

päris kobe tulemus juba thumbs_up.gif


Tavaline... nii täiesti defaultis asi saama peakski.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2005 18:28:29 vasta tsitaadiga

359, default, conf profiilis.

jah ma ei jätnud ühte nr-it kirjutamata icon_redface.gif
FPS oli läbivalt kas 0 või 1.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hazz
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2005 19:42:18 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=942636 väikese clockiga icon_razz1.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.07.2005 19:59:45 vasta tsitaadiga

640mhz mälu? icon_eek.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.07.2005 20:46:04 vasta tsitaadiga

3.1GHz venice 6600GT@595/1350 ja 4697 punni.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.07.2005 23:26:14 vasta tsitaadiga

¤ Venice 3000+ @ 9x250 = 2250mhz icon_biggrin.gif
¤ DFI nF4
¤ 2 x 256mb Corsair BH5 @ 250mhz / 2-2-2-5
¤ ATi X700PRO 425/432 @ 580/567
¤ Cpu aircooled, ati vmoded and watercooled(chilled water),
vcore 1,6v / vddq 2.4v / vddr 2.4v
¤ LINK: http://www.zone.ee/raasoos2/tmp(1).JPG?2

3DMark Score 4340
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=984103

fakin ownage icon_lol.gif 2250mhz prosega omab 3.2ghz FX-i lõdvalt ära
2800mhz-iga läheks kindlalt üle 4.5k thumbs_up.gif
temp oli norm, selleks gpu ennem üle 540 ei tahtnudki minna
aga 14C juures hakkas lubama juba icon_lol.gif

fakin kondents oli nii jube, et vga plokk oli alt vett täis, kaart oli õnneks kuiv thumbs_up.gif

edit:
pildid läbust:
http://www.zone.ee/raasoos2/winteri%20m6la/x1.JPG?2
http://www.zone.ee/raasoos2/winteri%20m6la/x2.JPG?2
http://www.zone.ee/raasoos2/winteri%20m6la/x3.JPG?2
http://www.zone.ee/raasoos2/winteri%20m6la/x4.JPG?2
http://www.zone.ee/raasoos2/winteri%20m6la/x5.JPG?2
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2005 02:44:44 vasta tsitaadiga

igavusest keset ööd sai ka mõned testid tehtud. masin profiilis, skoor selline: 7084 (597/612)

tõestus: www.hot.ee/raimov/7084_05.JPG
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.07.2005 12:34:29 vasta tsitaadiga

wohooo icon_biggrin.gif

Name felinusz ~ OC3DMark Team
No OS Tweaks
~ San Diego 3700+ @ 2448 MHz 272x9
~ Stock A64 Aircooler
~ 2x256 Megs Corsair BH-5 @ 272 MHz 1.5-2-2-3
~ Fully Voltage Modified 256 Meg BBA X700 Pro @ 623/520
~ 172W/24V Peltiered Watercooling
~ DFI nForce4 Motherboard

3DMark Score 4085
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=984924

lahe, poisid hakkavad ka üritama miskit juba - täna tehtud skoor..
peaks ka peltieri ja jääveega proovima aga siis peaks juba vaseliiniga kaarti pläkerdama vist
muidu põleb maha kah icon_biggrin.gif

väga räige GPU klokk sel tüübil igatahes ja draiverid ka ametlikud - a pole hullu
ma oleks eile lõdvalt rohkem saanud thumbs_up.gif
kui uus prose vähegi klokkub siis teeb lähiajal 4.5k ära küll.
kui kuidagi 4,7k punnitaks siis oleks küll väga tase
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2005 13:09:55 vasta tsitaadiga

ausalt ka too kaart siia... võta mälud ka icon_razz1.gif teeme ligi 5k juurde icon_lol.gif
Eesti ruulib 8)

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.07.2005 17:49:28 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
teeme ligi 5k juurde icon_lol.gif

kui see 3200+ venice mille ma saan vähegi klokkub siis tahaks 4.7k ära teha
kui kunagi "paremini" läheb siis tahaks 5k ära teha icon_biggrin.gif

kuna sponsoreid pole ja ise ka mingi miljokas ei ole siis võib natsa aega minna
aint asjaga - kuigi millalgi tahaks peltieri ja jääveega proovida - siis peaks
gpu miinustesse saama lõdvalt icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 00:54:22 vasta tsitaadiga

WR icon_rolleyes.gif 8)
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.07.2005 01:00:53 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
WR icon_rolleyes.gif 8)

thumbs_up.gif norm
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hazz
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 08:51:31 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=989020
proovime veel! icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 11:26:17 vasta tsitaadiga

hazz kirjutas:
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=989020
proovime veel! icon_smile.gif


samad sõnad icon_wink.gif

www.hot.ee/raimov/7138_05.JPG 7138 p
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.07.2005 11:33:02 vasta tsitaadiga

tehke platuuni 7.5k üle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 13:04:44 vasta tsitaadiga

1702 puntki, conf profiilis
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.07.2005 13:23:12 vasta tsitaadiga

[hwbot] SCREAMER - 5908 - P4 3.0E @ 4.276 (286fsb) | 3:2 2-2-2-5 PAT | X800PRO 12p 529/573 [/hwbot]
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 22:29:13 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
tehke platuuni 7.5k üle icon_biggrin.gif


anna mulle a64 prose ja mälud icon_razz.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 22:39:55 vasta tsitaadiga

Eh kellasi on ka sul ikka räigelt vaja enam icon_wink.gif
Muidu vaatan, et hea X850XT kätte sattunud... tavaline XT ikka? mul ilma volt moddita üle 600 ei läinud ja mem ei läinud üle 630 Peale volt moddi tuli 690\660
Driverid olid Cat 5.4.. uuematega oleks kõvasti rohkem saanud... ah jah vaat need mu skoorid on nii sitad sest mul oli siis PQI mälu icon_wink.gif 170FSB oli väga killer icon_lol.gif ja prose ei suutnud enam kui 2700mhz... praegu tahaks küll omada 2930MHz peal 290x10 icon_biggrin.gif
Eks varsti üritan midagi X800XL-ga 512Mb aint... ei tea kas kellad palju alla võetud?

Ah jah... mälu volt moddiga ma teste 2005-s teha ei jõudnud... kaart suri ära ennem icon_lol.gif Nii, et sa võid must rohkem saada kui oskad icon_wink.gif

AMD Athlon 64 s939 3200+@2700MHz; ATI X850XT@X850XT PE GPU:681MHz MEM:631MHz GPU vmodded! AIR; PQI PC3200 2x512Mb@135MHz CAS 2-2-2-7; DFI Lanparty UT nF4 SLI-D, CPU max 2.1v, MEM max 4.0v; Forton 550W 12v@36A, 24pin; Coolermaster Hyper 6: Falconrock 2 on X850XT PE

7,551p cat5.4 kasutades

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 22:40:16 vasta tsitaadiga

mul on x800xt PE (def kellad 520/560) 600/615 saab veel teste jooksutada, üle selle on kõik crash icon_biggrin.gif kas voltmodi ilma vesijahutuseta on mõttekas?
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 22:42:14 vasta tsitaadiga

Ikka on... ise ju ka ilma vesijahutuseta testisin... vesi hea kui radikas sügavkülma pista vms icon_razz1.gif looda, et kondentsi ei teki. 24\7 peaks kah parem olema kui õhk.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2005 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.