|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
22.06.2005 17:02:53
|
|
|
Keegi oskab seletada miks vend ujub v2ga aeglaselt kui ma vee alla sukeldun ? Teises linnas on yks missioon kus on vaja sukelduda ,et edasi p22seda. Nii kui veealla sukeldun ujub v2he ja siis k6ik tee mis tahad vend ei liigu yldse ja pinnale ka ei t6use h2sti.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sander86
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2005
|
22.06.2005 17:13:25
|
|
|
| hoia shifti peal, täpselt nagu on jooksmisega
|
|
| tagasi üles |
|
 |
marko-
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.02.2005
|
22.06.2005 17:32:52
|
|
|
kuidas te kiirust saate teada, et rong sõidab 45 ja 50, miili or kilometer per hour?
või on juba mingi treiler tehtud, kus näitab sõiduki kiirust?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elloruut
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005
|
22.06.2005 17:39:07
|
|
|
tegelikult kiirendab tühikuga mitte shiftiga, kui sa just ise pole midagi ära muutnud
shiftiga kiirendas vice citys
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
22.06.2005 17:48:50
|
|
|
| seletage kuidas jäädavalt vaadet saab muuta autoga või millegagi sõites, hiirega saab aga mingi aja pärast läheb tagasi
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
22.06.2005 18:17:19
|
|
|
| V tähega vahetab mul igatahes vaadet.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sander86
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2005
|
22.06.2005 18:41:47
|
|
|
| elloruut kirjutas: |
tegelikult kiirendab tühikuga mitte shiftiga, kui sa just ise pole midagi ära muutnud
shiftiga kiirendas vice citys |
aa jah, ma muutsin endal seda, olin harjunud shiftiga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
L7
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko-
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.02.2005
|
22.06.2005 19:12:55
|
|
|
a kas ma pean selle panema gta san andreas user files, või pean panema ka load mode?
mul ütleb load mode kohta errori, ''unable to execute''
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
L7
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2004
|
22.06.2005 19:14:09
|
|
|
Load mode, mul kohe töötas, ei tea mis sul viga siis võiks olla
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko-
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.02.2005
|
22.06.2005 19:16:22
|
|
|
unable to execute, about's ütleb et unable, siis pane oma seaded paika ja siis load mode peab panema, mis se execute üldse tähendab?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eastsider
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2005
|
22.06.2005 19:33:56
|
|
|
| reitz90 kirjutas: |
| DexXxter kirjutas: |
| mul on 1.5GHz P4, 768MB RAM-i ja ATi Radeon 9250 128MB graafikakaart ja venitab nii mis hirmus, draw distance on maas, detailid low, reso 800x600x16, catalyst 5.6 peal, aga ikka venitab sitaks. |
mul on celeron 2.0GHz 256MB ram (mul on ka plaanis osta 512 MB juurde) ATI Radeon 9200 256MB ja fps püsin 10 ringis nii miinimum, kui ka max graafikaga  |
vastust otsige oma viletsatest videokaartidest: mul on 512 mb sdram, atholn xp 1600 (1,4 GHz), ja radeon 9600 xt: 1024x768, detailid high, draw distance kuskil keskel ja fps on üle 20 ne
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
22.06.2005 19:44:14
|
|
|
enda arvuti ostas on fps miinimum 15. aga sinna ta tavaliselt ei lange. videokaardi vent seisab ka veel pealekauba.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
22.06.2005 19:50:35
|
|
|
| eastsider kirjutas: |
| reitz90 kirjutas: |
| DexXxter kirjutas: |
| mul on 1.5GHz P4, 768MB RAM-i ja ATi Radeon 9250 128MB graafikakaart ja venitab nii mis hirmus, draw distance on maas, detailid low, reso 800x600x16, catalyst 5.6 peal, aga ikka venitab sitaks. |
mul on celeron 2.0GHz 256MB ram (mul on ka plaanis osta 512 MB juurde) ATI Radeon 9200 256MB ja fps püsin 10 ringis nii miinimum, kui ka max graafikaga  |
vastust otsige oma viletsatest videokaartidest: mul on 512 mb sdram, atholn xp 1600 (1,4 GHz), ja radeon 9600 xt: 1024x768, detailid high, draw distance kuskil keskel ja fps on üle 20 ne |
Tema puhul ka celerotist (suurem FPStapja kui saast gpu)
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
22.06.2005 20:22:38
|
|
|
| korndog412 kirjutas: |
| eastsider kirjutas: |
| reitz90 kirjutas: |
| DexXxter kirjutas: |
| mul on 1.5GHz P4, 768MB RAM-i ja ATi Radeon 9250 128MB graafikakaart ja venitab nii mis hirmus, draw distance on maas, detailid low, reso 800x600x16, catalyst 5.6 peal, aga ikka venitab sitaks. |
mul on celeron 2.0GHz 256MB ram (mul on ka plaanis osta 512 MB juurde) ATI Radeon 9200 256MB ja fps püsin 10 ringis nii miinimum, kui ka max graafikaga  |
vastust otsige oma viletsatest videokaartidest: mul on 512 mb sdram, atholn xp 1600 (1,4 GHz), ja radeon 9600 xt: 1024x768, detailid high, draw distance kuskil keskel ja fps on üle 20 ne |
Tema puhul ka celerotist (suurem FPStapja kui saast gpu) |
Ramist kah
9600XT kohta küll väga madal FPS
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eastsider
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2005
|
22.06.2005 20:35:21
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| korndog412 kirjutas: |
| eastsider kirjutas: |
| reitz90 kirjutas: |
| DexXxter kirjutas: |
| mul on 1.5GHz P4, 768MB RAM-i ja ATi Radeon 9250 128MB graafikakaart ja venitab nii mis hirmus, draw distance on maas, detailid low, reso 800x600x16, catalyst 5.6 peal, aga ikka venitab sitaks. |
mul on celeron 2.0GHz 256MB ram (mul on ka plaanis osta 512 MB juurde) ATI Radeon 9200 256MB ja fps püsin 10 ringis nii miinimum, kui ka max graafikaga  |
vastust otsige oma viletsatest videokaartidest: mul on 512 mb sdram, atholn xp 1600 (1,4 GHz), ja radeon 9600 xt: 1024x768, detailid high, draw distance kuskil keskel ja fps on üle 20 ne |
Tema puhul ka celerotist (suurem FPStapja kui saast gpu) |
Ramist kah
9600XT kohta küll väga madal FPS  |
Kui kõrge ta siis olema peaks?
millega üldse vaadata fpsi, siis vaataks täpsemalt, kui palju on
ahjaa, AA teeb ka asja vist natuke aeglasemaks, ja see ka, et ta jookseb mul 4x agp (väga väike vahe, kuid siiski)
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
22.06.2005 20:52:55
|
|
|
| tsitaat: |
millega üldse vaadata fpsi, siis vaataks täpsemalt, kui palju on
|
FRAPS
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
22.06.2005 21:05:54
|
|
|
kuda harrieril rattad sisse saab, või kuidas ta üldse kiiremini lendab, Jõle aeglane nagu koptergi
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
22.06.2005 21:27:08
|
|
|
| Tbit kirjutas: |
| kuda harrieril rattad sisse saab, või kuidas ta üldse kiiremini lendab, Jõle aeglane nagu koptergi :?: |
tavaliselt defauldiga 2 pealt
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
22.06.2005 21:39:42
|
|
|
1)kas/kus saab autosid pesta?
2)kuidas ma saaks enda muusikat mängu panna? topin küll mydocum... õigesse kohta
mp3'de shortcute aga ikka ei tule sealt vastavast raadiojaamast minu lugusid, mis ma valesti teen?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
22.06.2005 21:44:38
|
|
|
| ma panin kohe mp3 sinna kausta ja audio alt panin scan user tracks ja play mode panin sequental või midagi sellist
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j22lind
HV kasutaja
liitunud: 31.03.2004
|
22.06.2005 21:52:13
|
|
|
ma pakun, et ikka shortcutid peab sinna panema, sest mängus saab ju skippida laule. Minu loogika järgi tänu sellele saabgi skippida, et seal just shortcutid on Parandage kui ma eksin
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
22.06.2005 21:56:01
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
1)kas/kus saab autosid pesta?
2)kuidas ma saaks enda muusikat mängu panna? topin küll mydocum... õigesse kohta
mp3'de shortcute aga ikka ei tule sealt vastavast raadiojaamast minu lugusid, mis ma valesti teen? |
1)respray 100$
2)see ingame raadio on ikka eri pointless, ma hoian lihtsalt winpumpi lahti (fps ega miski muu ei lange isegi)
EDIT: sain su poindile pihta 1) et seda pas*a allosast ära saada jah? vastus: ei saagi, värvi auto mustaks, ei jää paistma Punkt.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
L7
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2004
|
22.06.2005 21:57:40
|
|
|
Kickstart, BMX Challenge ja NRG-500 Challenge valmistavad mulle tõsist peavalu Muidu 86% tehtud
Stats
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
22.06.2005 22:06:18
|
|
|
| j22lind kirjutas: |
ma pakun, et ikka shortcutid peab sinna panema, sest mängus saab ju skippida laule. Minu loogika järgi tänu sellele saabgi skippida, et seal just shortcutid on Parandage kui ma eksin |
Lood võib kah sinna kausta kopida.
Aga fps'ist nii palju, et mul profiilis olevl arvutil on keskmiselt 20-30. Ainus asi, mis mul fpsi mõjutab on tekstuuride kvaliteet (mis on hetkel very high). Praegu on kõik põhjas, mis olla saab. Mul vist võtavad fpsi maha protsessor, emaplaat ja mälu (mälu on küll DDRAM, kuid üsna vana). AA on 3x (rohkem ei saa panna).
Kui ma AA'd, draw distancy't või resolutsiooni maha võtan, siis fps'i küll juurde ei tule (tegelikult, kui värvid 32 bit asemel 16 panna, siis vist veidi tuli.)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DexXxter
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003
|
22.06.2005 22:24:32
|
|
|
| eastsider kirjutas: |
| reitz90 kirjutas: |
| DexXxter kirjutas: |
| mul on 1.5GHz P4, 768MB RAM-i ja ATi Radeon 9250 128MB graafikakaart ja venitab nii mis hirmus, draw distance on maas, detailid low, reso 800x600x16, catalyst 5.6 peal, aga ikka venitab sitaks. |
mul on celeron 2.0GHz 256MB ram (mul on ka plaanis osta 512 MB juurde) ATI Radeon 9200 256MB ja fps püsin 10 ringis nii miinimum, kui ka max graafikaga  |
vastust otsige oma viletsatest videokaartidest: mul on 512 mb sdram, atholn xp 1600 (1,4 GHz), ja radeon 9600 xt: 1024x768, detailid high, draw distance kuskil keskel ja fps on üle 20 ne |
Recommended on ju 128MB graafikakaart magu mulgi ja 256+512MB sdram ja prose ka 1507Megahertzi.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
22.06.2005 22:41:41
|
|
|
rattad sees aga see harrier ei lendagi kiiremini ?
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
22.06.2005 22:51:53
|
|
|
| Tbit kirjutas: |
rattad sees aga see harrier ei lendagi kiiremini ?  |
mõtled Hydra't ve?
suuna reaktiivid ikka "pärakupoole" 8)
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
22.06.2005 23:11:12
|
|
|
| Tbit kirjutas: |
rattad sees aga see harrier ei lendagi kiiremini ?  |
Kui sa lennukit varastasid missiooni kägus, siis ju õpetas samal ajal, mis nuppudest lennata (kui lugeda ei jõundud, siis briefi alt saad ka tagant järgi lugeda). Reaktiivmootorite suunamine taha on numpadi 8 ja alla numpadi 2 (default nuppudega)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
22.06.2005 23:16:17
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
mõtled Hydra't ve?
suuna reaktiivid ikka "pärakupoole" 8) |
krt, ei tea, väga harrieri kujuga ja omadused ka nagu
tundub loogiline, a mis Nuppudega
EDIT: Ohohh, lähen proovin
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
L7
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2004
|
23.06.2005 00:11:09
|
|
|
| Tbit kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
mõtled Hydra't ve?
suuna reaktiivid ikka "pärakupoole" 8) |
krt, ei tea, väga harrieri kujuga ja omadused ka nagu
tundub loogiline, a mis Nuppudega
EDIT: Ohohh, lähen proovin  |
No aga ongi ju Harrier, lihtsalt nimi teine. Sama kehtib ka kõigi teiste SA masinate kohta...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
23.06.2005 00:25:51
|
|
|
juba leidsin
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
23.06.2005 00:28:17
|
|
|
kuidas te neid statse teete nagu L7'l?
ja kuidas raha teenida saaks? mul miski pärapõrgus missioonid ja majade jaoks pole raha krt peale seda Ballase värki kui CJ vend vangi läks kadusid kõik relvad
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
badboy603
HV vaatleja
liitunud: 22.01.2005
|
23.06.2005 00:32:20
|
|
|
| kas keegi oskab seletada kuidas saab teha seda missiooni kus tuli lowrideriga võistelda??
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo.
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.04.2004
|
23.06.2005 00:36:30
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
kuidas te neid statse teete nagu L7'l?
ja kuidas raha teenida saaks? mul miski pärapõrgus missioonid ja majade jaoks pole raha krt peale seda Ballase värki kui CJ vend vangi läks kadusid kõik relvad  |
http://www.thegtaplace.com/sastats/index.php.
Fail mille seal üles laadima pead saad siis, kui GTA:SA menüüs valid stats ning vajutad S, siis ta salvestab stats'id stats.html faili GTA:SA user files kausta.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
23.06.2005 00:48:23
|
|
|
Numpad
2=alla
8=üles
4=vasakule
6=paremale
4+2=South west
2+6=South east
4+8=North west
8+6=North east
tänud statside seletuste eest stats
viimati muutis Dominus 23.06.2005 00:41:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.06.2005 02:18:01
|
|
|
Noo see osa on ikka üks KÕIGE paremaid üldse
Nii põnevaks läheb asi, et oi oi oi ja aint 16% läbi Praegu olen seal suure mäe juures... just tuli see mehhiklane Carli õega sinna ja nüüd pean nagu abi leidma, et päästa sõber haiglast kus mendid teda kinni hoiavad... üldse nagu vägapalju asju toimunud. Kõike ei hakka ära rääkima
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
23.06.2005 10:54:52
|
|
|
mis selle rockstari support e-mail vms on?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
snap3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2004
|
23.06.2005 11:27:31
|
|
|
keegi ei tea siis midagi selle kohta?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
23.06.2005 11:29:18
|
|
|
| snap3 kirjutas: |
keegi ei tea siis midagi selle kohta? |
Mulle tundub, et see peabki nii olema (muru või udu vms.).. Tee mõni parem pilt ja saad ka parema vastuse.
EDIT: Sulle juba vastati Karr000 poolt, et need on taimed lähivaates.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
snap3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elitegamer
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2002
|
23.06.2005 11:40:11
|
|
|
| 16 bitiga mängid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
23.06.2005 11:47:14
|
|
|
| Elitegamer kirjutas: |
| 16 bitiga mängid? |
Kui pole tegu just high-end kaardiga siis 16-bit olekski tungivalt soovitatav.
nagu mainisin tolle postituse lõpus - postitus
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Buratino
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2004
|
23.06.2005 11:51:05
|
|
|
| ei tea, kas selline asi toimib, kui ma panen mingi neti raadio live faili (näiteks kuku või mania), et mängiks mul mängus sees raadios, peaks ju toimima samal põhimõttel, kui ma tõstan mp3esid oma folderisse, et neid mängus raadiost kuulata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
snap3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2004
|
23.06.2005 12:08:00
|
|
|
| 16 bit, Radeon 9200
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
23.06.2005 12:19:05
|
|
|
Buratino, mäng tuvastab mängides oma kaustas ainult mp3 failid (vb veel mõned) Aga see raadio värki tunnevad winamp jne....seega peaksid winampi käima jätma ja mängus raadio kinni keerama...
EDIT: Tahan öelda et mängul pole winampilisi omadusi
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skydiver0
HV vaatleja
liitunud: 04.07.2004
|
23.06.2005 12:55:14
|
|
|
| keegi teab mitu % peab tehtud olema et saaks kasiinodes hakata mängima?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Buratino
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2004
|
23.06.2005 13:01:46
|
|
|
| Tiiger15 kirjutas: |
Buratino, mäng tuvastab mängides oma kaustas ainult mp3 failid (vb veel mõned) Aga see raadio värki tunnevad winamp jne....seega peaksid winampi käima jätma ja mängus raadio kinni keerama...
EDIT: Tahan öelda et mängul pole winampilisi omadusi  |
see pole päris hea variant, siis peab ilmselt ikkagi eraldi kuulama, aga ilgelt lahe oleks, kui saaks nii nagu ma mõtlesin
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|