Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Area-51 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2005 23:19:54 Area-51 vasta tsitaadiga

link :: mängu kodukas

mäng mis teoreetiliselt peaks välja tulema järgmise nädala alguses ehk siis 25.04(vähemalt konsoolidele, paistab et PC peale kuu aega hiljem icon_sad.gif).

nagu juba nimest oletada võib tegemist on ulmelise aktsiooniga. infot kodulehel on piisavalt palju.
muuseas mängus hääli teevad sellised tegelased nagu David Duchovny(miks see mind ei yllata? icon_biggrin.gif) ja Marilyn Manson icon_smile.gif

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2005 23:26:55 vasta tsitaadiga

Mingi päris mõnus ulmelaks tundub olevat icon_eek.gif , väga bueno kodukas ja mäng
tundub olevat. Alguses arvasin et AREA51 see on mingi shooter icon_biggrin.gif.
Kunagi soome laeva peal sai taguda miskit sellenimelist icon_biggrin.gif

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 22.04.2005 00:53:11 vasta tsitaadiga

KUI PS2-le tuleb siis eriti võimsad arvutit vist vaja pole!
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2005 09:36:54 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
KUI PS2-le tuleb siis eriti võimsad arvutit vist vaja pole!


Aga kui arvutile ei tule üks-ühest analoogset versat vaid tuleb mingi specially jõhkrama
graafikaga icon_rolleyes.gif

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.04.2005 10:00:49 vasta tsitaadiga

ise ka ootan seda pela thumbs_up.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 22.04.2005 10:15:53 vasta tsitaadiga

Jep vinge kodukas on tõesti thumbs_up.gif Paistab et tuleb midagi Doomi sarnast, aga loodetavasti ikka huvitavam, heledam ja põnevam icon_razz.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psyhh1silm
HV vaatleja
psyhh1silm

liitunud: 25.03.2005




sõnum 22.04.2005 10:32:50 vasta tsitaadiga

http://www.gamespot.com/pc/action/area51pc/preview_6121945.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2005 16:47:07 vasta tsitaadiga

Täna tuli siis välja , millal Euroopa poodidesse oodata võib ?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2005 17:17:17 vasta tsitaadiga

proovisin demo, mis suhteliselt suur(745mb), korralik alguse video. graafika pole just väga tipp, aga samas sain mängida vabalt 1024x768, relvad nagu ikka automaat, pump, püstol, snaiper ja alieni oma mingi, lisaks analüsaator (krt on selline sõna ikka olemas:P ), millega saab testida õhu sisaldust ja tulnukaid.
saab ennast muundada ka mingiks kolliks(lühiajaliselt).
pole just mingi hl2 või stalker aga meelelahutuseks küll norm mäng. ootan küll ise 8)
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2005 21:05:37 vasta tsitaadiga

millegipärast mul demo tööle ei läinud, panin exest käima, tuli see pilt ette , vajutasin ja ei midagi
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 07.06.2005 00:08:30 vasta tsitaadiga

Mingi jama Halo kloon. isegi sõidukeid pole, väga jama
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2005 08:48:13 vasta tsitaadiga

volts333, paljust sa ilma ei jäänud.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2005 00:58:22 vasta tsitaadiga

Eh, Davidi ja Marylini pärast tasuks vast ikka proovida küll seda mängu, et nende hääli kuulda siin ulmelises maailmas, hehe.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alpine
HV veteran

liitunud: 27.01.2003




sõnum 08.06.2005 12:28:57 vasta tsitaadiga

Ise ka piilund trailereid mis tunduvad head peaks minema nõudma kuskilt seda on teada ka kus seda osta saaks? Peaks teine juba väljas olema ,kaubamajas ja selveris ei olnud.
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2005 14:14:59 vasta tsitaadiga

Kuulge mehed. See mäng jumalast huvitav. Sellist actionit saab, et tuleb kohe mingid taolised filmid meelde, kus pead teadlaste eksperimentide tagajärgedega toime tulema. Meeskonnaga müttad ringi seal maa-alustes laborites ja iga leveli järgi poetab ka David Duchovny oma hääle sekka, Mansonit pole veel kuulnud. Igaljuhul põnev mäng on, graafika on nagu ikka konsoolikal kohane, kuid mängitavus on küll suht normaalne, parem, kui ma lootsin. Samamoodi käib meeskonna ja oma niiöelda bossi vahel aktiivsed dialoogid, mistõttu tuleb vägagi filmi tunne sisse. Nagu stoori koguaeg käiks ja areneks. täiega huvitav on. Alguses pidid nagu minema teistele appi maa-alustesse laboritesse, et teisi meeskondi toetada viiruse leviku peatamises, kuid tundub et asi väljus kontrolli alt ning nüüd võitled, et ülds ellu jääda. Teel kohtad teisi meeskondi vahel, kes veel ellu on jäänud jne. Head vaheklipid on ka, mis stoorisse vürtsi lisavad ning veelgi rohkem filmi tunnet tekitavad icon_smile.gif .Tundub, et sinu karakter ongi Davidi häälega, vahel ka actioni ajal ütleb midagi, vahel tõesti on salatoimikute tunne jälle peal, ullu lahe. Relva hääled on sellised keskmised, pole häirivad ega midagi, kuid väga reaalsetena ka ei kõla. Pumppüssi hääl, kahte padrunit korraga süüdates, on jällegi päris võimas, kuid üldse relva soundiga võib päris rahule jääda. See praegu siis esmamulje...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paranoid
HV kasutaja
paranoid

liitunud: 15.07.2004




sõnum 19.06.2005 16:36:28 vasta tsitaadiga

Tegin just eile öösel selle läbi.
Soovitan proovida thumbs_up.gif

_________________
Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2005 17:51:09 vasta tsitaadiga

sai siis proovitud, ega graafika teab mis iludus pole aga tegevust seal jagub, actionit ikka on, ajaviiteks käib kah
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paranoid
HV kasutaja
paranoid

liitunud: 15.07.2004




sõnum 19.06.2005 19:50:37 vasta tsitaadiga

volts333 kirjutas:
sai siis proovitud, ega graafika teab mis iludus pole aga tegevust seal jagub, actionit ikka on, ajaviiteks käib kah

Millise resoga pelasid?

_________________
Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander86
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2005




sõnum 19.06.2005 20:34:34 vasta tsitaadiga

Päris normaale mäng, ise olen praegu tulnukate baasis, selle koha juures, kus peab selle Gray ära tapma, aga ei saa kuidagi jagu, neid mehi tuleb aina juurde. Kas keegi saaks mingi vihje anda vms?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paranoid
HV kasutaja
paranoid

liitunud: 15.07.2004




sõnum 19.06.2005 20:39:11 vasta tsitaadiga

Sander86 kirjutas:
Päris normaale mäng, ise olen praegu tulnukate baasis, selle koha juures, kus peab selle Gray ära tapma, aga ei saa kuidagi jagu, neid mehi tuleb aina juurde. Kas keegi saaks mingi vihje anda vms?

Ma alati kui neid eriti palju pelasin selle mutandiga:D

_________________
Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2005 20:48:49 vasta tsitaadiga

1024 resoga, ega ta eriti kõrge pole jah, vahepeal tõmbab fps-i päris alla
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paranoid
HV kasutaja
paranoid

liitunud: 15.07.2004




sõnum 19.06.2005 20:54:40 vasta tsitaadiga

volts333 kirjutas:
1024 resoga, ega ta eriti kõrge pole jah, vahepeal tõmbab fps-i päris alla

Proovi 1280x1024 icon_smile.gif

_________________
Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
billtuk007
HV kasutaja
billtuk007

liitunud: 16.02.2003




sõnum 21.06.2005 23:31:21 vasta tsitaadiga

hmm....mingi imelik värk sellega, et korralikult ei hüppa, et peab nagu mitu korda seda space vajutama ja siis alles paar korda kavatseb hüpata. proovisin vahetasin nuppe ka.... aga ikka oli sama jama icon_rolleyes.gif
_________________
PSN: el_kapitanz
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2005 00:24:21 vasta tsitaadiga

mingi kala on sellega jah, kui vaja siis ta ei hüppa vaid ähib
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TD@
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 12.07.2003




sõnum 22.06.2005 14:18:39 vasta tsitaadiga

Siuke jama, et mäng töötab kõik on korras, aga mehed paistavad läbi ja on nii öelda tükilised, Milles probleem võiks olla. Väga naljakas on mängida nii icon_razz.gif.. endal on R9200 ja Omega driverid 2.06
_________________
If i start murdering people...there would be none of you left.
-Charles Manson
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
billtuk007
HV kasutaja
billtuk007

liitunud: 16.02.2003




sõnum 22.06.2005 16:53:25 vasta tsitaadiga

see pidi mingi videokaardi draiverite probleem olema...... tõmba uuemad draiverid endale icon_wink.gif
_________________
PSN: el_kapitanz
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TD@
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 12.07.2003




sõnum 22.06.2005 19:26:20 vasta tsitaadiga

No panin uued driverid peale. Omega 2.6.25a. Aga ikka sama jama ja avastasin ka seda, et mida madalam graafika (reso) seda vähem seda esineb
_________________
If i start murdering people...there would be none of you left.
-Charles Manson
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T6nnn
HV kasutaja
T6nnn

liitunud: 03.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2005 19:38:24 vasta tsitaadiga

sai siis ka mängu proovitud aga nii demos kui fullis on sama jama et kogu maailm ja asjad ja me´hed on nagu valged ja ma ei suuda neid kuidagi eristada (nii ei saa üldse mängida) ja siis korraks mingi nurga all on kõik jälle normaalne ja siis liigutan nati hiirt ja siis jälle pe**ses. gpu on gfmx440 ja driverid on päris vanad kas update aitaks?
ja milles üldse probleem võib olla liiga sitt gpu?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2005 22:15:48 vasta tsitaadiga

... konsoolika kohta suht mängitav, vaheklipid tekitavad mõnusa õhkkonna, graafika ja heliefektid on täiesti aksepteeritaval tasemel. Samas on tegemist ikkagi kõigest lineaarse konsoolikaga, mis ei oma just kuigi mitmekesist mängitavust. Mängu viimastes etappides, hakkab häirima salvestuspunktide paigutus, kuna need on tihti kriitilistest kohtadest liiga kaugel ja väga tüütu on mingit mõttetut maad pidevalt uuesti ja uuesti läbi joosta, et kohe jälle surma saada. FPS fännid võiks proovida, kuid teised võivad rahumeeli vahele jätta, millestki eriti ilma ei tohiks jääda ...

viimati muutis DigeBeni 12.07.2005 15:18:26, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alpine
HV veteran

liitunud: 27.01.2003




sõnum 04.07.2005 23:39:19 vasta tsitaadiga

PC variant kah läbi. Algus oli täitsa hea aga keeras pela ikka nii ulmeliseks mölaks ära ja kokkuvõttes oli ikka solk küll imelik ,et manson ja david oma hääled andsid üldse.Kuigi tõsi graafikal eriti viga poldgi.
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 12.07.2005 15:05:13 vasta tsitaadiga

Justnimelt pole mängul viga, aga ei mingit uut konsepti.
graafika on täitsa rahuldav, helid samuti.
Üks järjekordne mäng, mida on huvitav läbi mängida, aga teist korda ei viitsi.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.07.2005 16:01:43 vasta tsitaadiga

norm pela, sigahästi jookseb x300´ga, graafika samas ka suht kobe
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2005 16:05:16 vasta tsitaadiga

Video on algus päris hea aga mängida ei saa kuna on GeForce mx440 ja see mäng ei tööta selle videokaardiga(Read me-s oli kirjas)
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2005 18:34:05 vasta tsitaadiga

kelleldi pole sellist jama, et kokku jookseb? saan mängida paar kuni paarkümmend minti ja masin koos. sama jama oli ka demoga, tempid on ka selle mänguga suht kõrged icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 25.09.2005 18:04:24 vasta tsitaadiga

Alguses koos teistega oli ikka üli põnev thumbs_up.gif pärast läks üksi tulistamiseks siis ei viitsind ka enam. keegi teab kas peale seda kui mees koletiseks muutus ka veel koos meeskonnaga tulistamist tuleb?
_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2005 19:13:51 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Alguses koos teistega oli ikka üli põnev thumbs_up.gif pärast läks üksi tulistamiseks siis ei viitsind ka enam. keegi teab kas peale seda kui mees koletiseks muutus ka veel koos meeskonnaga tulistamist tuleb?


Peale seda on everybody for themselves icon_wink.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 21:13:08 vasta tsitaadiga

kellele vana, kellele uus uudis aga nüüdsest mäng tasuta thumbs_up.gif http://www.gamershell.com/news_61608.html
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Area-51
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.