Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  VMT: Transport Tycoon võrgus (OpenTTD) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 16.06.2005 19:29:14 vasta tsitaadiga

no server on üleval nüüd
hoiatus, mu upload pole just sama suur kui kullesel, aga arvan et piisav
map'i suurus on hetkel 1515KB icon_biggrin.gif
suuruseks panime 1024x1024 kuna 2048x2048 on kaart 4x suurem mis teeks algsuuruseks kaardil üle 6MB

edit: ahjaa aadress kah
mikk36.dyndns.org:3979
ja pw on HV nagu tavaks ikka

add:
njah, edaspidi jääb vast hostimine sinu rõõmuks, kulles, kuna openTTD tahab vaba ühendust (minul WoW server koormab netti juba ning see ei lase conectida väljastpoolt hästi)
kes sisse sai varem see püsis sees aga jurde tulla ei saanud...
et jah, 1024x1024 on vabalt pelitav, autosave aga ei tohi peal olla...
panen vast serveri kinni nüüd...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
missomaa
Kreisi kasutaja
missomaa

liitunud: 29.11.2003




sõnum 16.06.2005 20:12:36 vasta tsitaadiga

Ei saa sisse jah enam...

Aga kaart võiks väiksem olla. 512x512 on ehk isegi liiga palju, väiksema kaardiga oleks kindlasti huvitavam mängida konkurentsi tõttu.

_________________
Reisid väikebussiga.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 16.06.2005 20:37:03 vasta tsitaadiga

512x512 on optimaalne
see hiigeljama on nõme:P
sain juba 200 lennukit täis ja nüüd pole midagi teha

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 17.06.2005 00:04:32 vasta tsitaadiga

vb on hiigeljama selles mõttes jama et me oleme pmõtselt paarikesi koguaeg, konukrents puudub jne...
aa jah, kulles hostib vast edaspidi ning 512x512 kaartidega...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 00:43:56 vasta tsitaadiga

Põhmst võiks ise ka hostida oma ühendusega. vaja oleks ainult uus openttd ver. peale lasta, vaatab, mis homme teha annab.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 17.06.2005 01:10:30 vasta tsitaadiga

512x512 on vahva:)
ja 1v1 on jama
ja üritame kõik kuidagi samal ajal alustada:)

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 16:34:45 vasta tsitaadiga

http://servers.openttd.org/server_list.php
Pela on üleval HV Foorum nime all ning passwordiks nagu tavaliselt hv. Map size on 1024*1024 ja algus aasta 1950, kes huvitatud tulge pelama vms.

edit: kuda autosave maha saab?
edit2: autosave maas.
Server address:213.35.222.137:3979 või ka siis leitz.dynserv.com 3979 (peaks ka töötama)
edit3: tundub et rahvast ei ole hetkel, panen kinni. Kui tahate võin ööseks lahti jätta vms.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 17.06.2005 23:28:37 vasta tsitaadiga

Pole servut näha.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2005 14:37:56 vasta tsitaadiga

Keegi pole teada andnud et mängida, see pärast pole ka näha icon_idea.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 21.06.2005 13:38:11 vasta tsitaadiga

SA vallutab hetkel

väike paus TTD maailmast:)

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 22.06.2005 09:27:56 vasta tsitaadiga

No nüüd võiks siis servu püsti panna.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 22.06.2005 10:11:37 vasta tsitaadiga

teatud kellaajal võiks panna
kui võimalik siis maybe 12.00 ?

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 22.06.2005 10:13:13 vasta tsitaadiga

Sobib.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 22.06.2005 13:53:50 vasta tsitaadiga

tundub, et leits ei reageeri:S
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2005 16:03:03 vasta tsitaadiga

Hmm saatke ps järgmine kord, panen kohe püsti.

http://servers.openttd.org/server_detail.php?id=1696

Nimeks HV Foorum ning pass nagu tavaliselt hv
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 24.06.2005 22:11:36 vasta tsitaadiga

http://www.lemps.pri.ee/pwnt.jpg
modified ro-ro
peale ja mahasõit kiirendatud kuna nüüd 2 rada
ehk siis kannatab kõvasti rohkem ronge:)

(hetkel teenindab 18 rongi, mida on ka näha icon_razz.gif )

miinused on vaid rongide aeglus ja see, et katki lähevad.<
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2005 00:27:42 vasta tsitaadiga

outcast, miks rongid selle lisa ringi peavad veel enne tegema kui jaama jõuavad? Eriti kui nad veel nii aeglased on?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2005 12:22:49 vasta tsitaadiga

Põhmstolen täna olemas, kel soov andke teada vms. Võin serveri püsti ajada.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 25.06.2005 16:11:35 vasta tsitaadiga

Renka, kuna lähedal on see ristmik...kui rong sinna kerge järjekorra tõttu seisma vääb, siis on ristmik kõvasti aelgustatud...

2 pöördekoha vms juures peab vähemalt ühe rongipikkune vahe olema
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2005 16:13:48 vasta tsitaadiga

outcast, hoopis efektiivsem leks eelsignaale kasutada icon_wink.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2005 16:21:34 vasta tsitaadiga

Niih kohe tleb mäng üles. Nimi HV Foorum ja pass nagu tavaliselt hv. leitz.dynserv.org v 213.35.222.137
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 25.06.2005 21:26:12 vasta tsitaadiga

Ehk saaks mängu püsti panna?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 26.06.2005 14:25:46 vasta tsitaadiga

Renka, ehk siis see: http://www.transporttycoon.net/images/longexit.gif aga algusesse panna need?
ei tea
maybe:)

või siis selline: http://www.transporttycoon.net/images/junctions/Unload_RoRo.png
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2005 14:44:30 vasta tsitaadiga

outcast, need http://www.transporttycoon.net/images/junctions/Unload_RoRo.png jah ... ainult tiba teistmoodi ehitada asi. Aga no eks avata ise kuidas asjad käivad icon_wink.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 26.06.2005 15:03:14 vasta tsitaadiga

samas on need kaks eri asja, mida kombineerida annab:P
minu üritus oli selle koha pinge maandamine, kus sissekäigu pikk rada on, ehk siis jaamaeelne koht, kust rongid ära keeravad

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2005 17:54:00 vasta tsitaadiga

outcast, kombineerituna eelsignaalidega saaks seal rongi läbitava tee kindlasti lühemaks teha ... praegu miskine mõttetu "haak" mille läbimisel kulub aega (raha).
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 26.06.2005 23:24:07 vasta tsitaadiga

usu mind, see poleks sirgena parem

homme õhtul siis pela! 27.06 siis icon_smile.gif kulles lubas hostida:)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KulleS
HV veteran

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2005 21:14:55 vasta tsitaadiga

outcast kirjutas:


homme õhtul siis pela! 27.06 siis icon_smile.gif kulles lubas hostida:)



hmmm, panin masina uuesti tööle. Masinaks siis nüüd Cel300, 128MB mälu. Vaatame, kas peab valule vastu icon_smile.gif

kui ei, siis peab miskit vingemat otsima... icon_rolleyes.gif

Q
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 29.06.2005 21:23:14 vasta tsitaadiga

map väike:<
_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2005 17:25:18 vasta tsitaadiga

Hetkel pole serverl üleval? Vähemalt http://servers.openttd.org/server_list.php ei näita.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 30.06.2005 19:23:08 vasta tsitaadiga

hetkel on
_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tartz
HV kasutaja
Tartz

liitunud: 13.02.2004




sõnum 02.07.2005 13:23:01 vasta tsitaadiga

praegu ei tee keegi???
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 13.07.2005 11:35:17 vasta tsitaadiga

lani ajal võiks üks öö harrastada:)
_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2005 20:08:42 vasta tsitaadiga

villu69 kirjutas:
praegu ei tee keegi???


Nädalavahetusel võiks teha, reede öösel näiteks

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 09.08.2005 19:17:21 vasta tsitaadiga

Tegelt nüüd võiks teema üles äratada. Võiks täna õhtul mängida, kui keegi servu teeb.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2005 20:29:50 vasta tsitaadiga

pokk kirjutas:
Tegelt nüüd võiks teema üles äratada. Võiks täna õhtul mängida, kui keegi servu teeb.


käpp. nüüd ainult hosti vaja.
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 10.08.2005 02:05:49 vasta tsitaadiga

qls server vist aktiivselt jookseb ju...
IP'ks 62.65.34.84
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KulleS
HV veteran

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2005 12:47:51 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
qls server vist aktiivselt jookseb ju...
IP'ks 62.65.34.84


server tiksub kogu aeg, automaatne restart on aastal 2052.
nimeks www.hv.ee [HARD]
map 256x256

üks mäng aastast 1950-2051 võtab aega 24h.

Rahva tungival nõudmisel saab ka varem restarti teha.


icon_wink.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2005 14:05:02 vasta tsitaadiga

a üks küsimus kuidas oma firmat likvideerida icon_question.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
missomaa
Kreisi kasutaja
missomaa

liitunud: 29.11.2003




sõnum 10.08.2005 16:24:01 vasta tsitaadiga

kutsa99 kirjutas:
a üks küsimus kuidas oma firmat likvideerida icon_question.gif

Ei saagi icon_razz1.gif

Võimalik, et õhtul (~kell 21) hakkab aeg taas 1950. aastast minema, äkki mängin ka icon_smile.gif

_________________
Reisid väikebussiga.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KulleS
HV veteran

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2005 00:42:14 vasta tsitaadiga

kutsa99 kirjutas:
a üks küsimus kuidas oma firmat likvideerida icon_question.gif


põhimõtteliselt saad pankrotti ajada.
Paned kõik oma transpordi seisma ja kogu raha kulutad ära.
Niipea kui arve miinustesse läheb, siis aastajooksul kuulutatakse pankrott välja.

Q
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2005 17:16:57 vasta tsitaadiga

selge
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 12.08.2005 21:24:01 vasta tsitaadiga

Mul see QLS servu ei tööta. Milles asi?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KulleS
HV veteran

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2005 13:10:47 vasta tsitaadiga

pokk kirjutas:
Mul see QLS servu ei tööta. Milles asi?


Panin taas tööle
uus IP
IP'ks 62.65.34.83:3979

Kuna keegi nagunii ei viitsi asja lõpuni mängida ja põnev on ikkagi see alustamise osa, siis Restart aastal 1991

Q
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
missomaa
Kreisi kasutaja
missomaa

liitunud: 29.11.2003




sõnum 02.09.2005 19:43:15 vasta tsitaadiga

Ja algas uus ring 1950. aastast thumbs_up.gif
_________________
Reisid väikebussiga.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2005 20:54:45 vasta tsitaadiga

Mingi päev võiks mängida küll, ammu pole mängind.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 07.09.2005 23:00:08 vasta tsitaadiga

idee on kiiduväärt
lööks kampa
slapige MSNis, kui asja ka saab

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2005 07:15:38 vasta tsitaadiga

Hmm nädalavahetus võiks midagi vaadata ...
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erko90
HV veteran

liitunud: 09.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2005 14:23:23 vasta tsitaadiga

Ei mäletagi millal viimati seda pelasin icon_biggrin.gif aga nädalavahetusel oleks ka käpp icon_smile.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2005 15:01:20 vasta tsitaadiga

hmnja, mingi kiire mängu peab etgema, pikalt ei viitsi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  VMT: Transport Tycoon võrgus (OpenTTD) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.