|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
13.06.2005 14:54:25
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Mul siuke huvitav küss, et kas keegi on leidnud modi või saab kuskilt keerata niimoodi optionit vms.et kaamera ise nagu keeraks kaasa kui pöörata Jõhkralt häirib see kui migni getaway või tagaajamismissioon ja siis keeruta kah veel samal ajal kaameraga kui action käib. |
Kopteriga lennates käib see eriti närvi
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
13.06.2005 14:55:25
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Mul siuke huvitav küss, et kas keegi on leidnud modi või saab kuskilt keerata niimoodi optionit vms.et kaamera ise nagu keeraks kaasa kui pöörata Jõhkralt häirib see kui migni getaway või tagaajamismissioon ja siis keeruta kah veel samal ajal kaameraga kui action käib. |
Võta "turn with mouse" maha ja ta keerab ise.. Ma arvan nii.. Ise võtsin selle kohe algusest peale maha ja keerab ise..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
13.06.2005 14:56:00
|
|
|
mnjah...mu kaart ei vea välja...inimesed on vigased,näen ainult mingeid piirjooni,sakke neil...kogu keha ei näe muidu on norm
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
13.06.2005 14:59:08
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
mnjah...mu kaart ei vea välja...inimesed on vigased,näen ainult mingeid piirjooni,sakke neil...kogu keha ei näe muidu on norm |
Miks sul välja ei vea?
Vaata mis kaart mul on
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
13.06.2005 15:08:28
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Mul siuke huvitav küss, et kas keegi on leidnud modi või saab kuskilt keerata niimoodi optionit vms.et kaamera ise nagu keeraks kaasa kui pöörata Jõhkralt häirib see kui migni getaway või tagaajamismissioon ja siis keeruta kah veel samal ajal kaameraga kui action käib. |
Ma harjusin ära sellega ja avastasin üllatuseks et täitsa asjalik variant on tegelt- nüüd käib see mul automaatselt juba et enne kui sõrmed hakkavad vasakpööret sooritama, kiikan juba kaameraga vasakule ja saab kiirelt ümberringi ka vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
13.06.2005 15:08:57
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
mnjah...mu kaart ei vea välja...inimesed on vigased,näen ainult mingeid piirjooni,sakke neil...kogu keha ei näe muidu on norm |
Mul oli sama jama, panin ati cata 4.9 peale läks korda
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raix122
HV kasutaja
liitunud: 15.01.2005
|
13.06.2005 15:23:27
|
|
|
link :: uus save game
Ma panin ta uuesti üles
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
13.06.2005 15:36:26
|
|
|
| raix122 kirjutas: |
| Ma panin ta uuesti üles |
Mitu % tehtud?
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raix122
HV kasutaja
liitunud: 15.01.2005
|
13.06.2005 15:38:38
|
|
|
| Tiiger15 kirjutas: |
| raix122 kirjutas: |
| Ma panin ta uuesti üles |
Mitu % tehtud? |
Umbes 9%
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
13.06.2005 15:43:17
|
|
|
| raix122, ja sellise savegame mõte on?
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raix122
HV kasutaja
liitunud: 15.01.2005
|
13.06.2005 15:45:57
|
|
|
loe eelmiselt lehelt. Mul on jama arvuti ja ta reageerib seal lowraideri võistlusel aeglaselt. Ma ei saa elusees õigeaegselt nooli vajutada
Ja ma tahaks et keegi teeks selle võistluse minu jaoks ära. Palun
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VoTe
HV vaatleja
liitunud: 13.06.2005
|
13.06.2005 15:49:54
|
|
|
| Probleem... Mul viskab mängust välja. Oskab keegi öelda milles probleem? Peale intro videot viskab välja. Kas integreeritud graafikakaardi viga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raix122
HV kasutaja
liitunud: 15.01.2005
|
13.06.2005 15:50:35
|
|
|
| Kas tõesti kellelgi ei ole sava game kus on 10% tehtud?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
13.06.2005 15:50:54
|
|
|
| No kurat, mul on nvidia geforce fx5200 128mb aga ikkagi on nii, et inimesed sakilised ja kohati läbipaistvad. Oskab keegi palun mingeid drivererid vms soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.06.2005 15:51:57
|
|
|
| raix122 kirjutas: |
| Kas tõesti kellelgi ei ole sava game kus on 10% tehtud? |
protsendi järgi ei saa päris vaadata, kuna ükskõik milline missioon annab juurde 0,535% kui läbi teed
viimati muutis SKG 13.06.2005 15:58:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
13.06.2005 15:53:54
|
|
|
| 10% peaks kusagil enne 'just business' missiooni olema.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raix122
HV kasutaja
liitunud: 15.01.2005
|
13.06.2005 15:54:43
|
|
|
| aga umbes sinna kanti. Kas keegi on nii hea et panna üles umbes 10% tehtud save game või teeb mulle selle lowrideri võistluse ära. Just business on tehtud
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
13.06.2005 16:04:45
|
|
|
| Celllu kirjutas: |
| t-force kirjutas: |
| Tiiger15 kirjutas: |
| seal mängus on retsilt agresiivsust...hea on kantrit linnas kuulata ja vaikselt "tiksuda" kui mingi vilkuritega pollar ja mingi hull ees sust nagu seisvast postist mööda panevad...oi...karm.... kuidas naisi saada? Niisama linnapeal ka saab või peale mõnd misiiooni saab meelitama hakata? |
nagu kuidas sa meelitad?  |
No lähed autoga mõne libu juurde, lased signaali ja ootad kuni nad tulevad sinuga jutule. Varsti lähebki nii kaugele, et ..... |
auto hakkab rappuma, ma küll mingit aktsiooni ei. ..
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
13.06.2005 16:05:12
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| Karr000, neid siin antud ju küll. |
seda minagi, aga siis avastasin, et enamus neist on ati kaartidele.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
13.06.2005 16:31:25
|
|
|
| lighT kirjutas: |
| Celllu kirjutas: |
| t-force kirjutas: |
| Tiiger15 kirjutas: |
| seal mängus on retsilt agresiivsust...hea on kantrit linnas kuulata ja vaikselt "tiksuda" kui mingi vilkuritega pollar ja mingi hull ees sust nagu seisvast postist mööda panevad...oi...karm.... kuidas naisi saada? Niisama linnapeal ka saab või peale mõnd misiiooni saab meelitama hakata? |
nagu kuidas sa meelitad?  |
No lähed autoga mõne libu juurde, lased signaali ja ootad kuni nad tulevad sinuga jutule. Varsti lähebki nii kaugele, et ..... |
auto hakkab rappuma, ma küll mingit aktsiooni ei. .. |
nagu patch oli selle jaoks või midagi...
EDIT:ma tegin enda mehikesest screene ka
http://www.zerver.ee/~tpforce/gta/clp12.jpg
http://www.zerver.ee/~tpforce/gta/clp14.jpg
näeb välja küll nagu liiga palju ameerika filme aga tglt see nii ei ole
viimati muutis t-force 13.06.2005 16:39:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
13.06.2005 16:31:59
|
|
|
selle lowrideriga on sihukene jama jah et ei reageeri kohe (N) ja tantsimine rannas on ka (N)
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
13.06.2005 16:43:24
|
|
|
Mul praegu mänguseis selline et 50missi tehtud ja misc: 27,27% passed
Tec9 HITMAN , Desert eagle HITMAN , Kässarid HITMAN
Musklid ja stamina põhjas..ujumine peaaegu
Graafika on kõik põhjas ..Draw distance kah põhjas ja jookseb täitsa normaalselt!
Siseruumides väga puhtalt 70fraimerit ja nii
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
13.06.2005 16:43:48
|
|
|
t-Force mees saab küll sellise väljanägemsie eest linnas tappa pidevalt vist
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capzzz
HV vaatleja
liitunud: 02.04.2005
|
13.06.2005 16:53:02
|
|
|
| Olen nüüd mitu päeva mänginud.. % ei tea.. Krt päris kõva mäng on.. Graafika ka suht hea.. Nu mul jookseb nagu.. gepard.. Mu pilliga.. Pull on kiirteele minna ja auto risti üle tee parkida.. JA siis hakkavad massiliselt autod üksteisele täie pas*ga tagant sisse sõitma.. Massiavarii:) Ghetto still on ka lahe.. Ühes missioonis oli lahe ganjapõlde fleimiga hävitada.. Missioonid on ülce mõnusad njuuksed.. Hea mäng..
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.06.2005 17:06:57
|
|
|
hehee, tuletage mu sõnu meelde (paarkümmend lehte tagasi ). ütlesin kohe, et lennukooliga läheb PC (klaviatuuriga) peal suureks kepiks!
kuldasi ikka annab saada või mis
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rosco
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
13.06.2005 17:09:01
|
|
|
| Karr000 kirjutas: |
| No kurat, mul on nvidia geforce fx5200 128mb aga ikkagi on nii, et inimesed sakilised ja kohati läbipaistvad. Oskab keegi palun mingeid drivererid vms soovitada? |
Mul sama kaart ja nvidia lehelt võetud driverid(kõige uuemad ikka vist).
Ja workib sajaga
Kuda ma saaks tsekkida,palju mul fps-on. Fraps?? Või on mingit variant veel,sest see tõmbas vähemalt nfsu2-hes küll kooma,kui see koos mänguga käis.
viimati muutis rosco 13.06.2005 17:10:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
13.06.2005 17:41:27
|
|
|
| rosco, ega sa kogemata samal ajal videot ei salvestanud?
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Buratino
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2004
|
13.06.2005 17:44:39
|
|
|
mis see punane süda sul seal on, mingi kallim elab? või kuidas seda yldse saab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
13.06.2005 17:47:25
|
|
|
punane süda on girlfriend. . ma lasin enne maha ta kogemata
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
13.06.2005 17:59:29
|
|
|
| Swarza, tee äkki reinstall m2ngule, miks teised sinu eest topelt vaeva peavad n2gema?
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatrixMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
13.06.2005 18:11:38
|
|
|
Sai siis mäng läbi tehtud, "everything started in the hood, it had to end there " ,
kohati tundus, et tegemist ei ole Gta'ga, Area 69 ja kõik muu selline teema, see ei ole Grand Teft Auto
Alguses tundus mäng kohati suht igav, mida kaugemale jõudsid, seda rohkem haaravamaks muutus story ja gameplay jne...
Eriti hea oli IMO mängu helipool, muusikavalik on täpselt kümnesse... , graafika poole pealt olen tõsiselt pettunud
ja seda just modelite poole pealt, tekstuurid olid veel vaadatavad kuidagi....
Uuendused olid kõik igati positiivsed: ujumine, skillid, jõusaal jne jne......
Üldiselt võib rahule jääda
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
13.06.2005 18:13:24
|
|
|
esimene no-lifer on MatrixMan
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.06.2005 18:14:40
|
|
|
| MatrixMan, tee ikka 100% täis
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
13.06.2005 18:24:15
|
|
|
Eriti lahe on tegelt Rekkadega mööda maanteid sõita.Mingi last taga ja hea rekkkamehe laul ka raadiost :p
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatrixMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
13.06.2005 18:38:32
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
esimene no-lifer on MatrixMan  |
arvestades seda, et sain mängu reedel, siis oli päris jõhker no-life
Nüüd lähen välja loodust nautima....
| Skeptik kirjutas: |
| MatrixMan, tee ikka 100% täis |
Ei leia põhjust 100% läbi tegemiseks, IMO mõttetu koguda igasuguseid horseshoesid jne.....
| Buratino kirjutas: |
| Sixten_S kirjutas: |
punane süda on girlfriend. . ma lasin enne maha ta kogemata  |
mis moodi seda saab, ma sõidutasin ka mingeid tydrukuid vahepeal edasi tagsi, siis ytels,et nüüd võid talt suhet otsida, aga hui, kadus nurga taha ja rohkem ma teda ei näinud. mis teema on |
Ühes missioonis pead mingi maja põlema panema ja päästad ühe tüdruku, kellest saab su girlfriend, Denise oli nimi kui ma ei eksi....
viimati muutis MatrixMan 13.06.2005 18:44:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
13.06.2005 18:44:28
|
|
|
jõusaal teeb ikka päris korralikuks põkiks.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
13.06.2005 18:57:38
|
|
|
| Ma olen 3 päeva jooksul seda mängu 20h mänginud ja alles 15% läbi :p.. Ikka on sama jama graafikaga. Modelid on näha, aga tekstuure tüüpide peal ei ole. Kõik on ühte värvi. Panin uued driverid. 3.9 pealt 5.6 peale. Esimene kord oli kõik hästi, teine kord crashib pidevalt jne.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
13.06.2005 19:47:48
|
|
|
| Karr000 kirjutas: |
| No kurat, mul on nvidia geforce fx5200 128mb aga ikkagi on nii, et inimesed sakilised ja kohati läbipaistvad. Oskab keegi palun mingeid drivererid vms soovitada? |
Vaata mis siis juhtuba kui mängus resolutsiooni muudad.
| Kaivo kirjutas: |
Ati vennad jälle virisevad:P
Ostke Nvidia!!!
|
Ei virise need ATI vennad ka ainult
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
13.06.2005 19:49:19
|
|
|
Mängige ka ajaviiteks .Praegu jääb siuke mulje, et osad 5 mintsa mängivad ja siis teevad arutu postituse siia stiilis "päris äge" , "andke seivgeimi", "ää kus mingi koht asub".siis jälle nats mängu ja jälle arulage post ja nii igal lehel.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkd0g
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2004
|
13.06.2005 19:54:26
|
|
|
| Karr000 kirjutas: |
| No kurat, mul on nvidia geforce fx5200 128mb aga ikkagi on nii, et inimesed sakilised ja kohati läbipaistvad. Oskab keegi palun mingeid drivererid vms soovitada? |
Oli sama viga..KÕIK asjad muutusid sakiliseks. Aga leitasin mingi jura kuidas seda ära saab..Näiteks alguses on sul frame limiter OFF ja muutuvad asjad sakiliseks. Siis panin frame limiter ON ja siis läks korda, aga mõne aja pärast jälle sakiline..niisiis niimoodi klõpsisi on/off..see hakaks pinda käima ja läksin www.nvidia.com ja tõmbasin kõigekõige uuemad draiverid ja see aitas
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
13.06.2005 20:04:20
|
|
|
mäng käib ikka päris korralikult pinda. alguses on juba see mootorratta missioon raskeks tehtud. tegin seda 1h ja siis sain pärast jõusaalis poksiringis tappa ja kõik läinud. uued liigutused ei jäänud ka eelmisest korrast meelde, nii et raskeks läheb see edasi õppimine.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
13.06.2005 20:09:02
|
|
|
Liituge #gta.ee @quakenet
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
13.06.2005 20:11:56
|
|
|
nii, kuna kodus video peetis siis sõbra pool sai tunnikese täristatud jälle. üldiselt missioone ei viitsinud teha ja lahe oli linna peal lihtsalt ringi mütata. eriti kuul oli ujuda üle jõe vms kinnisele kaardi osale ja siis omale **** menti järgi saada. leidsin ühe tühja ja seisva rongi sealt samast kuhu ujusin. lihtsalt seisis. muidugi ei suutnud kiusatusele vastu panna ja kohe kohe läksin ning vajutasin õiget nuppu et sisse pääseda. kuna rong ei tahtnud edaspidi liikuma hakata, siis hakkasin tagurdama. mendid sõitsid üleval, vasakul, paremal vahel ka all...kätte nad mind ei saanud. üritasid seal saboteerida mind, mina andsin ikka gaasi juurde. kohati hakkas pilt juba värisema, hoog oli väga suur, kui järsku....PAUH, rong imeväel seiskus ning kõik vagunid kadusid ära. kaameravaade muutus ning siis nägin, kuidas vedur kõikus ning lõpuks külili vajus. rongiuks lendas pauguga lahti ja välja hüppas suure revolvriga musklis negrost päss. natuke eemale mindud, tuli mingi munapeast ment ning hakkas mind taguma. tagusin siis vastu. lõpuks viskas üle ja haarasin mingilt paksult pässilt labida ja tagusin mendi ära. siis raiped lõpuks lasid mulle kuuli alaselga ja päris valus oli. otsustasin, et ma pean siiski nad tagant ära saama. ideid njetu. sai siis tagasi ujutud, äkki raisad jätavad rahule, aga EI, ikka taga. kasvõi sõidavad autodega läbi vee aga anna nad ei alla. kuna ühtegi muud sõidukit silmapiiril ei olnud, haarasin esimese ettejuhtuva katuseta traktori. oli allamägi ja traktor vuras nii mis kole, ükski ment järgi ei jõudnud. minu õnnetuseks lõppes allamägi suure tõusuga ning negro vahetas käike aina üles ja üles...traktori jõud kahanes. vastu tuli üks kena välimusega datsuni moodi parsunn ning pikema mõtlemiseta haarasin selle ning andsin lapatsit. ei jõudnud veel täit hoogu sissegi võtta kui parsunn mind alt vedas ja künka pealt suure uperpalliga täiesti ümber lendas. kurat, kahju küll...siis jäid ette paar gängi jobu ja need läksid omakorda mentidega raksu. no kuradi jube oli ikka. sittagi aru ei saanud, kõik tulistasid kuda said....
....ja nii ma surin esimest korda GTA: San Andreas'e võrratus PC versioonis. Siit loo moraal:"Selleks et kassi märjaks saada on vaja pikka eelmängu."
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
13.06.2005 20:47:00
|
|
|
| RustyZ, kuskohas sa rongiga sõitsid, maa peal ?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stinger
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
13.06.2005 20:48:23
|
|
|
Karr000 mul oli ka vahetevahel jama(), kui nvidia lehelt sikutasin UUSIMAD draiverid enda peale. Soovitav on võtta kaardi tootja lehelt pakutavad draiverid või siis cd pealt...proovi;
Grr, 1. lowrideri missioon sai tehtud, tantsimine on ikka ülikoom, ei mina sellele pihta ei saa 45km rattasõitu seljataga ja võiks paar lõbusõitu SA's teha;)
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
13.06.2005 20:54:08
|
|
|
Mis se PC 900 on ainult teatid missioonis ?
Pole linna peal näinud krt.Väga võiams asi oli ikka
---
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|