Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2005 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 19.04.2005 18:07:27 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/margusss/skoorid/2635.PNG
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PurePower
HV vaatleja
PurePower

liitunud: 07.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2005 08:28:15 vasta tsitaadiga

Arvut siis , läheb arvuti inf, profiili all.
AMD Athlon 64 3800+
HIS X850XT IceQ II 540 MHZ / 1,2 GHz PCI-E
2 x Kingston DDRAM PC-3200 400MHz 512MB CL 2,5
Asus A8N - SLI Deluxe

Kõik on stock kiiruste peal. Mälu cl kiirus on 3 peale pandud Biosis ainult.
Tulemus siis 3dmark 2005 6300 punkti. Ei tea on se normull tulemus ?

_________________
AMD - Power of Dreams


viimati muutis PurePower 20.04.2005 08:31:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2005 08:30:48 vasta tsitaadiga

normull thumbs_up.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=3955 seal all näed skoore , ning kellasi millega saadud.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PurePower
HV vaatleja
PurePower

liitunud: 07.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2005 08:32:51 vasta tsitaadiga

Päris hää, peaks ükspäev proovima ise ka palju clockida kannatab.
_________________
AMD - Power of Dreams
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2005 11:56:42 vasta tsitaadiga

ma usun ka, et ta saab need klokid mis platvorm miinuste+vmodide+uue jahutusega sai..
seejuures lasi kaardi ka veel läbi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2005 21:01:46 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:

seejuures lasi kaardi ka veel läbi thumbs_up.gif
x850xt lasi läbi?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2005 22:17:04 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
x850xt lasi läbi?

mhmh
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2005 23:01:44 vasta tsitaadiga

Pimesi keerasin volte mälule juurde... ei tasu ilma testerita keerata ikka
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 20.04.2005 23:11:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Pimesi keerasin volte mälule juurde... ei tasu ilma testerita keerata ikka

Vähemalt said selle võrra targemaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2005 23:16:58 vasta tsitaadiga

Jap icon_biggrin.gif peaks kaardi vist paari päeva jooksul kätte saama
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 20.04.2005 23:38:41 vasta tsitaadiga

Sa Platoon oma kaarti Atitool all oled ka jooksutanud- mis ta sul artifact free sagedused andis?
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2005 00:31:06 vasta tsitaadiga

kle üle 385\630 ei lase... sellega on veel kristall puhas.
Huh hullult testitud juba asja... Mai kuu ArvutiMaailmas on SUUR PCI-e kaartide revüü tulekul icon_wink.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rst
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2005




sõnum 21.04.2005 07:54:30 vasta tsitaadiga

paneks siis oma väga tagasihoidliku tulemuse ka kirja
http://service.futuremark.com/servlet/Index?pageid=/orb/projectdetails&projectType=12&projectId=788289


viimati muutis rst 21.04.2005 16:05:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2005 08:17:38 vasta tsitaadiga

Ah jah... X600XT-ga sain 1880p vms
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2005 12:34:53 vasta tsitaadiga

rst kirjutas:
paneks siis oma väga tagasihoidliku tulemuse ka kirja
http://service.futuremark.com/servlet/Index?pageid=/orb/projectdetails&projectType=12


Nii näevad kõik kes sellel lingil klikkavad ainult enda tulemusi. Paranda link ikka ära ja vaata, et lõpus oleks pikk numbrijada tähistamaks konkreetset testi tulemust.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcus21
Kreisi kasutaja
marcus21

liitunud: 14.03.2004




sõnum 21.04.2005 17:18:28 vasta tsitaadiga

Uus skoor - 3352p.
@505/530 -3657p.


viimati muutis marcus21 22.04.2005 12:02:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarknezZ
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003




sõnum 21.04.2005 17:43:48 vasta tsitaadiga

3200+
2x256 ddr @ 400mhz @ 2-3-3-6
r9800 pro @ default
2523 =) olen rahul.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2005 14:51:35 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Ah jah... X600XT-ga sain 1880p vms
veidi vähe ei ole? ma saan ätt 9x290 ja mälu 263 mhz 2,5-3-3-6 1,95K
x300 ätt 495/280
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2005 16:09:29 vasta tsitaadiga

sul see hea 128bitine X300... see sitaks hea.. X600XT pask. Praegu avastasin, et 900eekune 6200 on kõige parim ost üldse. Testide tulemused on hämmastavad :S 9800PRO saab suhu :S
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PPriit
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2003




sõnum 25.04.2005 21:59:47 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif 14K piir ületatud icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2005 06:52:03 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Praegu avastasin, et 900eekune 6200 on kõige parim ost üldse. Testide tulemused on hämmastavad :S 9800PRO saab suhu :S


kusotsast r9800 suhu saab? icon_lol.gif
eile sa rääkisid jah, et über kaart-über kaart, räigelt kiire - väga fun
kui küsisin, et palju siis 3dmarke said siis ei mäletanud icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

seda "über värki" otsustasid x 3d marki wr-i järgi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2005 21:26:12 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
sul see hea 128bitine X300... see sitaks hea.. X600XT pask. Praegu avastasin, et 900eekune 6200 on kõige parim ost üldse. Testide tulemused on hämmastavad :S 9800PRO saab suhu :S
täitsa võimalik et 6200 OWnib kui satub "õige isend" ca 1,2k eest peaks saama sellise kaardi mis on pmst kastreeritud 6600GT icon_wink.gif kui pipelinid lahti teha ja kaart 128bit siis osad sellid saanud 03es 8,2k jne õhuga, suhteliselt tavalised skoorid on ca 6500 punni mis r9800Prpga juba väga võrdne, vb vahetan enda kaardi kah selle vasta ja siis näeb 8)
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2005 21:34:19 vasta tsitaadiga

Default kelladel kaardid
AMD64 3200@2600MHz

GeForce 6600 128Mb - 2,143p
GeForce 6600GT 128Mb - 3,652p

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2005 22:03:31 vasta tsitaadiga

Winchester 3200+ @ 10x245 / 1.475v
2 x BH5 @ 245mhz 2-2-2-4 1T / 3.3v
DFI NF4 Ultra-D
Leadtek Geforce 6200TC 64mb 350/550 @ 468/754
64bit powaa

3Dmark score: 1674

http://www.zone.ee/x800xt/05.JPG

icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2005 22:08:33 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Winchester 3200+ @ 10x245 / 1.475v
2 x BH5 @ 245mhz 2-2-2-4 1T / 3.3v
DFI NF4 Ultra-D
Leadtek Geforce 6200TC 64mb 350/550 @ 468/754
64bit powaa

3Dmark score: 1674

http://www.zone.ee/x800xt/05.JPG

icon_lol.gif
mälu OC on päris hea thumbs_up.gif no näiteks minu x300 @495/280 sai 1,98k ja stockis 1,3k
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2005 22:19:49 vasta tsitaadiga

6600@Core: 481MHz Memory: 724MHz
6600GT@Core: 600MHz Memory: 1200MHz
AMD64 3200@2600MHz

6600 128Mb - 3,201p
6600GT - 4,392p

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2005 16:22:16 vasta tsitaadiga

overclock 535/735: 3607 icon_eek.gif
6200POWA
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 22.05.2005 15:01:14 vasta tsitaadiga

Sponge Bob, 9x266@1,4v oli prose?
Mul on TÄPSELT sama markeeringuga prose ja töötab ka 8x325 stabiilselt. Volti oli siis +0,25. Proovi prose kah natuke kõrgemale panna 8)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 22.05.2005 17:29:09 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
overclock 535/735: 3607 icon_eek.gif
6200POWA


võrdluseks siis minu R9800Pro skoor
@
11x222 -> 2442Mhz Barton
2-3-3-11 Corsair 512Mb
kaart oli 475/392 ilma vmodideta

XP oli ka suht ära peetistatud icon_lol.gif

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2005 14:06:56 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Sponge Bob, 9x266@1,4v oli prose?
Mul on TÄPSELT sama markeeringuga prose ja töötab ka 8x325 stabiilselt. Volti oli siis +0,25. Proovi prose kah natuke kõrgemale panna 8)
njah ega need minupoolt veel max tulemused selle kaardiga ple, porse töötab jah 1,55v@2,6ghz mul kah ilusti icon_wink.gif
edit: 3705icon_eek.gif cpu @2,61ghz@1,55v
mälu 263 2,5-3-3-6@2,7v video 533/738
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 26.05.2005 19:21:16 vasta tsitaadiga

3005 punkti Geforce 6600 PCI-E @ 460/660
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2005 09:22:36 vasta tsitaadiga

summutaja kirjutas:
3005 punkti Geforce 6600 PCI-E @ 460/660
mälu on 4 ns ma oletan, core rohkem ei lähe? kuidagi madal isegi stock jahutuse kohta, mis firma?
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 27.05.2005 18:54:50 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
summutaja kirjutas:
3005 punkti Geforce 6600 PCI-E @ 460/660
mälu on 4 ns ma oletan, core rohkem ei lähe? kuidagi madal isegi stock jahutuse kohta, mis firma?

Ei mälud on 3, millegagi ja core ei lähe rohkem, siis teeb restardi, kuna läheb väga kuumaks. Firmaks on galaxy
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kutt16
HV kasutaja
kutt16

liitunud: 14.07.2002




sõnum 30.05.2005 00:09:34 vasta tsitaadiga

3dmark05 ver 1.2.0 skoor:



kas selline skoor on normaalne taolisele konfile, mille leiab minu profiilist?

küsin seepärast, et mängudes nagu hakib alatihti, mis sest, et on kõige uuemad driverid peal. Alles ostsin uue videokaardi, emaplaadi, mälud ja toite.

_________________
aka Quiet Storm


viimati muutis kutt16 09.06.2011 13:29:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 30.05.2005 00:56:16 vasta tsitaadiga

Tundub et sul on draiveri settingutes AA peal (tollest exceli tabelist lugesin). Kuigi 6600GT peaks ka AA-ga normilt liigutama nt 1024 resot. Mismoodi see "hakkimine" välja näeb? Skoor muidu vist norm selle prosse kohta.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2005 09:31:00 vasta tsitaadiga

summutaja kirjutas:
Sponge Bob kirjutas:
summutaja kirjutas:
3005 punkti Geforce 6600 PCI-E @ 460/660
mälu on 4 ns ma oletan, core rohkem ei lähe? kuidagi madal isegi stock jahutuse kohta, mis firma?

Ei mälud on 3, millegagi ja core ei lähe rohkem, siis teeb restardi, kuna läheb väga kuumaks. Firmaks on galaxy

palju sul siis core temp on icon_eek.gif endal 3d markis kuni 74C(lahtise aknaga), aga wolfis ainult 51C ja fps suht nõrk
mul core läheb ilusti 500(rohkem pole proovinud), mälu olen proovinud siiani 650(rohkem pole proovinud), aga punktid on lahjad suht icon_confused.gif 2,5k kas see võib olla minu 2,5 a vana prose taga kinni?
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2005 14:12:42 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
summutaja kirjutas:
Sponge Bob kirjutas:
summutaja kirjutas:
3005 punkti Geforce 6600 PCI-E @ 460/660
mälu on 4 ns ma oletan, core rohkem ei lähe? kuidagi madal isegi stock jahutuse kohta, mis firma?

Ei mälud on 3, millegagi ja core ei lähe rohkem, siis teeb restardi, kuna läheb väga kuumaks. Firmaks on galaxy

palju sul siis core temp on icon_eek.gif endal 3d markis kuni 74C(lahtise aknaga), aga wolfis ainult 51C ja fps suht nõrk
mul core läheb ilusti 500(rohkem pole proovinud), mälu olen proovinud siiani 650(rohkem pole proovinud), aga punktid on lahjad suht icon_confused.gif 2,5k kas see võib olla minu 2,5 a vana prose taga kinni?
huvitav, ma katsetasin oma max OC ja panin korpuse kinni , varem oli temp fullis 73*C @535 core, korpusega 85*C ja mingied probleeme küll ei olnud icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kutt16
HV kasutaja
kutt16

liitunud: 14.07.2002




sõnum 30.05.2005 14:29:15 vasta tsitaadiga

vambola kirjutas:
Tundub et sul on draiveri settingutes AA peal (tollest exceli tabelist lugesin). Kuigi 6600GT peaks ka AA-ga normilt liigutama nt 1024 resot. Mismoodi see "hakkimine" välja näeb? Skoor muidu vist norm selle prosse kohta.


no ei jookse nagu sujuvalt. aga jah AA on mul tõesti peal , kuid see ei tohiks küll selle põhjustajaks olla.

_________________
aka Quiet Storm
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2005 15:22:42 vasta tsitaadiga

kutt16 kirjutas:
vambola kirjutas:
Tundub et sul on draiveri settingutes AA peal (tollest exceli tabelist lugesin). Kuigi 6600GT peaks ka AA-ga normilt liigutama nt 1024 resot. Mismoodi see "hakkimine" välja näeb? Skoor muidu vist norm selle prosse kohta.


no ei jookse nagu sujuvalt. aga jah AA on mul tõesti peal , kuid see ei tohiks küll selle põhjustajaks olla.
probeem on cpu, OC seda v muretse uus. aitab OTist
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 30.05.2005 17:43:57 vasta tsitaadiga

kutt16 kirjutas:
3dmark05 ver 1.2.0 skoor:

http://www.zone.ee/rasmuskytt/Book1.xls

kas selline skoor on normaalne taolisele konfile, mille leiab minu profiilist?

küsin seepärast, et mängudes nagu hakib alatihti, mis sest, et on kõige uuemad driverid peal. Alles ostsin uue videokaardi, emaplaadi, mälud ja toite.
skoorsuht madal, kuna mul 6600 PCI-E ja minu skoor oli juba 3008
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2005 02:45:08 vasta tsitaadiga

Väike test:

AMD64@2700MHz
2x512Mb Patriot TCCD@300MHz 2,5-6-3-3-7
DFI LanParty SLI-D
ASUS GeForce 6600GT@665\1300

3DMark2005: 4877p http://service.futuremark.com/compare?3dm05=892324

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 02.06.2005 20:43:24 vasta tsitaadiga

on see norm skoor 9005p 6600GT oma icon_eek.gif
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=892476
kahtlane tundub ei taha uskuda aga eks kõik ole võimalik
mingi sli kindlasti icon_question.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2005 20:45:10 vasta tsitaadiga

MoosiVaras kirjutas:
on see norm skoor 9005p 6600GT oma icon_eek.gif
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=892476
kahtlane tundub ei taha uskuda aga eks kõik ole võimalik
mingi sli kindlasti icon_question.gif


tasub kirjeldust ka lugeda. -> Asus Extreme N6600GT/TOP's n SLI @ 1.73v
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 02.06.2005 20:48:09 vasta tsitaadiga

lehm kirjutas:
MoosiVaras kirjutas:
on see norm skoor 9005p 6600GT oma icon_eek.gif
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=892476
kahtlane tundub ei taha uskuda aga eks kõik ole võimalik
mingi sli kindlasti icon_question.gif


tasub kirjeldust ka lugeda. -> Asus Extreme N6600GT/TOP's n SLI @ 1.73v

haiglane skoor ikka icon_rolleyes.gif krt enda omast tuleb defis ainult 3.6k :roll:sitem kaart mul ka aga meestel on kõvasti tahet et seda teha ikka
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
killr0y
Kreisi kasutaja


liitunud: 23.02.2003




sõnum 07.06.2005 19:10:16 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/killr0y-/3DMark/3DMark%202005.JPG
2500+@3200+ (200x11)
his radeon excalibur 9800 PRO 128mb AGP8x 256bit
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 11.06.2005 22:19:01 vasta tsitaadiga

Sai siis oma äsja soetatud video ära proovitud......Absoluutselt klokkimatta kogu kupatus ja tulemuseks 5800punni.....Väiksed installid veel ja väheke juurde keerata siis hakkab asi vahvaks minema.....
Arvuti profiilis.... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 11.06.2005 23:54:15 vasta tsitaadiga

Mario153, Kui vaikselt raha veel koguda ja mingi s939 mobo ja normilt klokkuv venice osta, siis oleks asi vist vingem. 8)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2005 23:58:02 vasta tsitaadiga

no ma ei proovindki s939 peal 6800agp-d ainult s754 -te jäi rekordid icon_mad.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 01:08:43 vasta tsitaadiga

2x6600GT
2700MHz
mingeid twiike ple
6158p icon_razz1.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 12.06.2005 13:39:09 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias "mingeid twiike ple" tähendab ka no clocking icon_question.gif
_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2005 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.