Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004




sõnum 10.06.2005 22:32:39 vasta tsitaadiga

kas ma oma masinaga saan pelada seda ??? kui mul on GeForce 440GO
kas DX8 tugi rauas on vajalik ilmtingimata ???

masin on mul : www.flex.ee .... sealt see NX9105 isend,
ostsin selle lootes, et ehk veab san andrease ka välja icon_cry.gif


viimati muutis arsestar 10.06.2005 22:34:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 10.06.2005 22:33:54 vasta tsitaadiga

arsestar kirjutas:
kas ma oma masinaga saan pelada seda ??? kui mul on GeForce 440GO
kas DX8 tugi rauas on vajalik ilmtingimata ???

masin on mul : www.flex.ee .... sealt see NX9105 isend


selle videoga saad küll pelada. mx-i vennadki pelavad.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crv
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004




sõnum 10.06.2005 22:34:13 vasta tsitaadiga

Lõdvalt saad mängida,dx kohta ei oska midagi öelda
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2005 22:50:11 vasta tsitaadiga

Küsimus. kui mul on 2 tärni mente. kas pitza's oodates kaovad nad ära? kui jah siis kaua aega võtab?

ning mis mõte selles fpt limiteril oli et max 25 vms?
sry kui juba vastused varem olnud aga ei viitsi kõike läbi lugeda.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 10.06.2005 22:53:11 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
Küsimus. kui mul on 2 tärni mente. kas pitza's oodates kaovad nad ära? kui jah siis kaua aega võtab?

ning mis mõte selles fpt limiteril oli et max 25 vms?
sry kui juba vastused varem olnud aga ei viitsi kõike läbi lugeda.


ftp limiter minuarust mingi pointless jama...igal GTA-l see olnud...

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2005 22:54:36 vasta tsitaadiga

njah, mul parem küsimus. kuidas 3 tärnist mentidest lahti saada? icon_biggrin.gif
et ühesõnaga kuidas mentidest lahti saada icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 10.06.2005 22:54:41 vasta tsitaadiga

huvitav miks minimum req. oli gf3, kuigi saab sitemaga? Pixel shadingut siis pole nagu vastu raiuti? icon_question.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2005 22:55:22 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
Küsimus. kui mul on 2 tärni mente. kas pitza's oodates kaovad nad ära? kui jah siis kaua aega võtab?

vot ei tea, mul omal oli korra 4 tärni ja ootasin rongi tunnelis niikaua ja kui ma 30 minuti pärast tagasi tulin oli "õhk puhas" icon_smile.gif
see 2 tärni ei sega ju midagi icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander86
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2005




sõnum 10.06.2005 23:07:22 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda, et kus kohas kõik need koolid asuvad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 10.06.2005 23:11:30 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel siukest jama et inimesi pole näha kohakuti lihtsalt mingid jooned....(närvi käib kui pead kedagi tulistama aga ei näegi neid)

Muidu 21% läbit. ja just jõudsin san fierosse (JUBE kopp oli ees kui pidin seal maakohas hullusid vahemaid sõitma

EDIT: Nimudi
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2005 23:13:14 vasta tsitaadiga

korndog412,su kaart on liiga khm halb et SA'd perfektselt jooksutada...proovi kõik low peale panna või nii.või osta uuem kaart icon_wink.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2005 23:16:42 vasta tsitaadiga

Sander86 kirjutas:
Kas keegi oskab öelda, et kus kohas kõik need koolid asuvad?

Autokool on San Fierros, ja ülejäänd kõik (paadikool on seal üleval vasakul, lennukool on mahajäetud lennuväljal ja tsiklikool on suht Las Venturase südames) on ülemisel saarel. "Relvakool" kui nii võib öelda on osades Ammunationites, kus pead nelja erineva relvaga kõik raundid võitma.


viimati muutis SKG 10.06.2005 23:18:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 10.06.2005 23:17:20 vasta tsitaadiga

Mäng ise tuleb täiesti perfecto 1024x768 medium, ja DD 3/4, ei tea homme proovin ATi driveritega (omega)
Tgelt uus kaart peaks kah suve jooksul tulema
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reciver
Kreisi kasutaja
reciver

liitunud: 27.07.2004




sõnum 10.06.2005 23:18:06 vasta tsitaadiga

jah su radeon 9250 ei ole väga super kaart.
keera natuke graafikat alla icon_wink.gif

_________________
Mees kes leiab alati vabanduse...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 10.06.2005 23:21:06 vasta tsitaadiga

Jumal küll. tunnetan küll kui on lag, ja seda ei ole ag ma ei tea mis n**s on (nagu öeldud, homme ATi driverid)
Muidu Mafka kas sul olemas mäng, (kuidas sul jookseb)
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reciver
Kreisi kasutaja
reciver

liitunud: 27.07.2004




sõnum 10.06.2005 23:23:24 vasta tsitaadiga

lase siis graafika nii alla kui võimalik thumbs_up.gif
_________________
Mees kes leiab alati vabanduse...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2005 23:29:16 vasta tsitaadiga

ma kavatsen lähipäevil selle osta.Praegu olen ilma icon_smile.gif aga noh,varsti tööle ja siis hakkab palka tulema eks siis uuemad jupid sisse thumbs_up.gif
muidu ega mul kah väga hästi ei jookse ma pakun,kuigi Vice city oli perfekto icon_smile.gif
btw,mis värk on...vastuseid on tegelikkuses mingi 5 aga näitab mingi 37
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sharkman
Aeg maha 10
sharkman

liitunud: 08.02.2003




sõnum 10.06.2005 23:41:09 vasta tsitaadiga

esmamulje... suht pettumus... autod käituvad imelikult... ja ma ei saanud mehe juhtimist korda... nii et edasi tagasi.. kõrvale ja hiirega juhin.... graafika on kole
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reciver
Kreisi kasutaja
reciver

liitunud: 27.07.2004




sõnum 10.06.2005 23:44:29 vasta tsitaadiga

sharkman, mul on just kõik korras graafika on põhjas ja mängust on yldse hea mulje thumbs_up.gif
_________________
Mees kes leiab alati vabanduse...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 10.06.2005 23:50:33 vasta tsitaadiga

Päris äge ,eriti kui päike loojub.
1 kord nägin tuunitud autot liikumas.Kuskil street race ka toimub ?

_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reciver
Kreisi kasutaja
reciver

liitunud: 27.07.2004




sõnum 10.06.2005 23:51:27 vasta tsitaadiga

Dodge Viperil on hea minek icon_razz1.gif
neid tuunitud autosi olen näinud icon_rolleyes.gif

_________________
Mees kes leiab alati vabanduse...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reciver
Kreisi kasutaja
reciver

liitunud: 27.07.2004




sõnum 11.06.2005 00:05:23 vasta tsitaadiga

Irw, mäng on kuulusust saanud kõvasti võrreldes teistega icon_wink.gif
_________________
Mees kes leiab alati vabanduse...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2005 00:23:04 vasta tsitaadiga

(ülihea raadio on sf-ur)
nagu tavaliselt, hakkab juba pinda käima see, et autod teevad liiga palju õnnetusi, kui keegi mind autost välja tirib, siis võtab püsti tõusmine jäle palju aega, siis kummid vilisevad ka liiga palju, ja see et autod lähevad pidevalt samast kohast lõhki, või kui keegi ripsab tagant autot, siis hoopis eest läheb stange kõveraks icon_confused.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reciver
Kreisi kasutaja
reciver

liitunud: 27.07.2004




sõnum 11.06.2005 00:24:39 vasta tsitaadiga

Ma kuulan seda raadiot mis parajasti tuleb icon_razz1.gif
_________________
Mees kes leiab alati vabanduse...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2005 00:32:34 vasta tsitaadiga

kuidas saab maju röövida? kuhu ma selle security trucki küll viima pean, et maju röövima hakata?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 11.06.2005 00:32:35 vasta tsitaadiga

Krt Piljardi mängimine oli ikka väga mööda mul icon_razz.gif Ei jagand matsu lahti ,kuida palli lüüa tugevalt.
Aga arvuti vist oli nimelt progretud selleks ,et algul mina kindalt võidaks.
Raadio X vms on parim icon_smile.gif

_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2005 00:35:32 vasta tsitaadiga

reciver kirjutas:
kotmarjak, ega sul jääb aint GFX natuke nõrgemaks kui mul, mul prose def. klokkidel

ei ole&#711;hullu midagi. vid. kaardil cooler seisab ka, kuid selle mure lahendab varsti ja sii saab korralikult mängida.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reciver
Kreisi kasutaja
reciver

liitunud: 27.07.2004




sõnum 11.06.2005 00:35:35 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif ma jõudsin kuskile mendi majja vannitoas on lilla dildo icon_biggrin.gif
loodan ,et see oli naise oma icon_lol.gif

_________________
Mees kes leiab alati vabanduse...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raix122
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2005




sõnum 11.06.2005 00:49:42 vasta tsitaadiga

rääkige röövimisest ja prostituutidest
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reciver
Kreisi kasutaja
reciver

liitunud: 27.07.2004




sõnum 11.06.2005 00:51:24 vasta tsitaadiga

raix122 kirjutas:
rääkige röövimisest ja prostituutidest

Proste olen autosse saanud thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
aga röövimisest ei tea midagi icon_neutral.gif

_________________
Mees kes leiab alati vabanduse...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HENTA
HV kasutaja
HENTA

liitunud: 06.02.2005




sõnum 11.06.2005 00:52:20 vasta tsitaadiga

Langevarju hüpped on päris toredad!
On üks suur pilvelõhkuja mille uksest saab sisse minna ja yleval ootab sind langevari thumbs_up.gif
Päris lahe oli igastahes

Proste autosse saab jah lihtsalt ta kysib et tahad hullata?...vajutad y tähte icon_lol.gif

_________________
-----------(\__/)------------l
l-----------(='.'=)-----------l
l-----------('.')_('.')---------l This is Bunny. Copy the Bunny into your sig to help him gain his world domination!!!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TD@
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 12.07.2003




sõnum 11.06.2005 00:55:07 vasta tsitaadiga

Huhu. hijackid selle halli kaubiku ja öösel lähed mõne maja taha. Astud sisse ja hiilid ja võtad väärtusliku kraami
_________________
If i start murdering people...there would be none of you left.
-Charles Manson
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2005 01:00:44 vasta tsitaadiga

hehhee, ülikoom mäng ikka, minge pitsa baari, sööge mingi 5-6 korda samat sööki järjest ja tegelane hakkab ropsima icon_biggrin.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reciver
Kreisi kasutaja
reciver

liitunud: 27.07.2004




sõnum 11.06.2005 01:02:28 vasta tsitaadiga

Mul tahab ta koguaeg süüa midagi icon_lol.gif icon_confused.gif
_________________
Mees kes leiab alati vabanduse...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2005 01:07:04 vasta tsitaadiga

kohalikus pubis on õlleks "Pissh" beer_yum.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2005 01:27:43 vasta tsitaadiga

keegi oma seivitud mängu ei viitsi anda, ma mässan muidu nisam linna peal ringi autodega, nagu seda 2. missiooni hakkan tegema gräffititega kiilub kinni icon_neutral.gif
a ma arvan et videkaardi pärast, kui keegi oleks nii hea ja viitsiks anda siis marko@optical.ee on msn icon_wink.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 11.06.2005 01:28:07 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/v2hjaweb2/GOAWAY.JPG?2
_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 11.06.2005 01:31:18 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
http://www.zone.ee/v2hjaweb2/GOAWAY.JPG?2

IRW

Kust Jetpacki said?
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 11.06.2005 01:33:12 vasta tsitaadiga

tsiiter olen icon_biggrin.gif

rocketman

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 11.06.2005 01:35:43 vasta tsitaadiga

Oot, kas sa oled san fieros?
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 11.06.2005 02:27:31 vasta tsitaadiga

lasin 6x AA ja 16x aniso peale (+very high jms)
ütleme nii, et ilma nendeta on mäng ikka väääga jube icon_confused.gif

oleks ainult paremat proset vaja :s

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZorroZip
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 11.06.2005 03:22:13 vasta tsitaadiga

Kelle mure nähtamatute inimestega siis see draiver kõrvaldab probleemi:
http://downloads.guru3d.com/download.php?det=863
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2005 03:44:34 vasta tsitaadiga


see teine "linn" on ikka vägev. vahepeal mõtlesin, et jääbki jamamine gangidega, aga siis tegi sisu mõnusa pöörde icon_smile.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slimmz
HV vaatleja

liitunud: 11.05.2003




sõnum 11.06.2005 05:18:37 vasta tsitaadiga

ZorroZip kirjutas:
Kelle mure nähtamatute inimestega siis see draiver kõrvaldab probleemi:
http://downloads.guru3d.com/download.php?det=863


Suur tänu sulle beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crash909
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2003




sõnum 11.06.2005 09:00:59 vasta tsitaadiga

Ot kuidas selle söömisega on? Kas "FAT" peab pooleldi täis olema või ei tohi teda üldse olla, et normaalne oleks?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2005 09:11:01 vasta tsitaadiga

FATi tohib vist ainult natukene ola.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reciver
Kreisi kasutaja
reciver

liitunud: 27.07.2004




sõnum 11.06.2005 09:55:42 vasta tsitaadiga

FAT võib mingi veerandi peal olla
_________________
Mees kes leiab alati vabanduse...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aima
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2005




sõnum 11.06.2005 09:58:35 tre vasta tsitaadiga

ma ei saa san andreast installida sest ütleb: this is not valid vin32 application.
Soovitage mida teha.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2005 10:00:18 Re: tre vasta tsitaadiga

aima kirjutas:
Soovitage mida teha.
poodi mine, mis sa tirid neid piraate icon_razz.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkd0g
HV kasutaja
pinkd0g

liitunud: 05.05.2004




sõnum 11.06.2005 10:00:44 vasta tsitaadiga

Palun aidake..mul probleemid graafikaga. Mõnda aega mängin ja siis hakkab graafika muutuma imelikuks. Täpselt sama viga, mis oli osadel inimestel Vice Cityga. Vice Cityle oli patch, aga SA'le pole leidnud, kui see üldse olemas on. Videokaart on nVidia GeForce FX5200 128 MB.

Graafika hakkab muutuma sakiliseks ja igast muud värki..palun aidakee!

NB!Olen lasnud videokaardi draiverid üle, midagi ei juthtunud. icon_cry.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.