Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Wars: Republic Commando märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 12.03.2005 22:54:35 vasta tsitaadiga

Võibolla järje, saab star wars 3ndas episoodis ära vaadatud, filmis siis. mine sa tea... Igaljuhul demot mängides olid eelarvamused mängu kohta, kuid täisversiooni mängides need kadusid, uskumatul sujuvalt läks kõik, kuid kuidugi alates sealt tähelaevast olid ikka päris rasked koha, tegelt väga rasked kohad, isegi mediumiga, kuid tiimitöö tulemusena sai ikka hakkama, kuid mõne raskema koha jaoks pidi ikka lausa 10 korda F9-t toksima. Selles mängus oli see raskus isegi vahel suht nauditav icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 13.03.2005 13:38:28 vasta tsitaadiga

tõsine pettumus.

tegelikult ei lähe ka see ep1-3 maailm eriti peale ilmselt.

menüüd, lisad jms oli täitsa tasemel. mäng ise seevastu mitte. commandod ise, välimus, teamplay enam-vähem töötas. vastastest droidid ka. story puudub. aga tegevuspaigad ja ülejäänud tegelased olid küll nagu väga mööda. sw nime raiskamine.

muide, kas ma olen ainuke kellele wookied täiesti ebastabiilselt nõrgad/tugevad ja liiga suured tundusid?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2005 20:31:11 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:

muide, kas ma olen ainuke kellele wookied täiesti ebastabiilselt nõrgad/tugevad ja liiga suured tundusid?


Ei.Aga story on küll.sa üldse hoolikalt mängisid.Kõlab küll nagu sa oleks ainult demo mängind ja screene vaadand. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 13.03.2005 22:05:21 vasta tsitaadiga

eee. go in kill all. repeat.
algusvideo/cutscene ja lõpuvideo/cutscene pädesid, ülejäänud mitte.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 17.03.2005 22:12:32 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
eee. go in kill all. repeat.


muide, kujutan ette et sa formuleerisid väga täpselt ära ühe tõelise SW eriüksluslase tööpäeva icon_wink.gif
eks commandostel see va raske töö kõmmutamine ongi. seebiooperid ja paleepöörded jäägu jedide hooleks

mina jäin rahule asjaga. tiimitöö oli mõnus, niipalju kui seda kontrollida sai. relvi oli küll kõvasti aga sellide standartvarustus oli ikkagi üle prahi.

londiste kirjutas:
muide, kas ma olen ainuke kellele wookied täiesti ebastabiilselt nõrgad/tugevad ja liiga suured tundusid?


wookied liiga kõvad? puh-lease! see et meie ettekujutuse wookidest on kujundanud episoodis 4-6 figureerinud nohikust tehnik-karvapall ei tähenda seda et wookied ei peakski tegelikult korralikud ambaalid olema nagu mängus icon_wink.gif minu hinnang neist tõusis iseenesest.

PS. see Ashi lugu Extras menüü alt oli ka hea
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2005 09:18:00 vasta tsitaadiga

Paganarh kirjutas:
seebiooperid ja paleepöörded jäägu jedide hooleks


just aga jedidel ikka mõndadel ka päris raske elu
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 18.03.2005 12:18:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:
tiimitöö oli mõnus, niipalju kui seda kontrollida sai.

freedom fightersit oled proovinud? senini kõige mõnusamalt toiminud teamplayga fps minu arust.

tsitaat:
wookied liiga kõvad? puh-lease! see et meie ettekujutuse wookidest on kujundanud episoodis 4-6 figureerinud nohikust tehnik-karvapall ei tähenda seda et wookied ei peakski tegelikult korralikud ambaalid olema nagu mängus minu hinnang neist tõusis iseenesest.
noh, alternatiiv on vist, et commandod on kääbused... no kamoon, wookied olid kerge 2x commandodest pikemad mängus. kordades laiemad ka. filmides ja muus materjalis k.a. mängudes on nad ikka märgatavalt väiksemad olnud.

ja tugevuse kohta. noh. niipalju kui neid kaklemas nägi, rebiti super combat droide tükkideks nii et polnud asigi. aga miski hetk kus oli vaja sind eesliinile ajada, kükitasid need kuskil nurgas.

tsitaat:
PS. see Ashi lugu Extras menüü alt oli ka hea
word! videoga oleks nad võinud pisut rohkem vaeva näha. just mängust võetud osadega that is. miski viimase aja silmakommiga tehtud videod on mu ära vist rikkunud icon_smile.gif flatoudi alguse video tuleb millegipärast esimesena pähe.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 19.03.2005 12:05:53 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
freedom fightersit oled proovinud? senini kõige mõnusamalt toiminud teamplayga fps minu arust.


kahjuks pole icon_sad.gif

londiste kirjutas:
noh, alternatiiv on vist, et commandod on kääbused... no kamoon, wookied olid kerge 2x commandodest pikemad mängus. kordades laiemad ka. filmides ja muus materjalis k.a. mängudes on nad ikka märgatavalt väiksemad olnud.

kui nii võtta siis äkki need kloonipoisid kõikse pikemad mehed polegi icon_smile.gif arvestades fakti et nad kõik ühe latiinoselli (kes üldiselt kõik kähvikud on) pealt maha vorbitud on icon_razz.gif

londiste kirjutas:
ja tugevuse kohta. noh. niipalju kui neid kaklemas nägi, rebiti super combat droide tükkideks nii et polnud asigi. aga miski hetk kus oli vaja sind eesliinile ajada, kükitasid need kuskil nurgas.

lammutasid jah kenasti aga nende khm...liialt otsekohene rünnakutaktika sihile ei viinud. eriti vaadates nende laipademägesid icon_smile.gif ja sõda oli neil juba ammu enne seda kui Wabariik oma klounid appi saatis, ilmselt polnud neid palju alles jäänud. Ahjah, see mulle meeldis et sai mingi hukkunud wookie kere taga grenadöri positsiooni sisse võtta icon_biggrin.gif

Häirivatest asjadest jäi mulle kripeldama see et nelja raketilaskjaga mingi räme ristleja labakindaks lasti

londiste kirjutas:
word! videoga oleks nad võinud pisut rohkem vaeva näha. just mängust võetud osadega that is. miski viimase aja silmakommiga tehtud videod on mu ära vist rikkunud icon_smile.gif flatoudi alguse video tuleb millegipärast esimesena pähe.


video oli jah kehvasti kokku klapitud, oleks saanud paremini teha. aganoh....meie teame ju alati paremini kuidas asjad käivad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2005 21:00:33 vasta tsitaadiga

Kuigi SWRCd reklaamiti mulle kui lühikest mängu, ei valmistanud see mulle pettumust. Graafika on korralik ja mu masinaga jookseb hästi maksimumi peal thumbs_up.gif stoori jah nõrguke aga ilus pilt korvab selle ära...ise küll suurem Star Wars fanatt pole aga mäng küll hea beer_yum.gif
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 183
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2005 21:46:10 vasta tsitaadiga

grafa on ikka väga hea jah. Mulle see miskipärast ei tundunud lühike(no wonder:ma mängisin hardiga).
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 29.03.2005 09:31:53 vasta tsitaadiga

ma madistasin normaliga ja kah ikka vinnasin ennast mitu päeva sellest mängust läbi icon_smile.gif
pahatihti oli pilt ees udune ja ainuke ellujäänud squadmate jookseb elektripadidega kohale

mul on selline tunne et reviewde kirjutajad jooksevad mänge easyga läbi, selleks et võimalikult kiriesti review valmis kirjutada, selle online saada ja siis külastajaid koguda (more külastajaid = more money advertiseritelt).
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 29.03.2005 10:57:50 vasta tsitaadiga

Paganarh kirjutas:


kui nii võtta siis äkki need kloonipoisid kõikse pikemad mehed polegi icon_smile.gif arvestades fakti et nad kõik ühe latiinoselli (kes üldiselt kõik kähvikud on) pealt maha vorbitud on icon_razz.gif


Jango Fetti mängiv tegelane mingi latiino küll ei olnud, mauri ehk ikka vast?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 29.03.2005 13:01:22 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Jango Fetti mängiv tegelane mingi latiino küll ei olnud, mauri ehk ikka vast?

icon_smile.gif
well *duh* ma ka eestlane pole vaid vene-gruusia-rootslane icon_smile.gif
ühesõnaga see sell oli suht tõmmu ja paistis nagu selline lüheldane olevat

Temuera Morrison
njuu zeeländ jah

hoho, kutt on isegi SW Battlefrondile häält teinud icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nightlight
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2005




sõnum 29.03.2005 16:28:02 vasta tsitaadiga

yks parimaid pelasid mida kohanud beer_yum.gif ja krdi raske (HARD-iga pelan) siiani olen pealanud seda 14h ja pole mingit l6ppu n@inud icon_razz.gif
_________________
3Dmark2003= 10 021p
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004




sõnum 23.05.2005 15:42:06 vasta tsitaadiga

ülihea pela, oleks võinud pikem olla, samas mitte, kuna sis oleks ära tüüdanud aga ikkagi oleks võinud icon_razz1.gif
ootan juba expansion pack-i mis ma arvan kindlasti tuleb, mäng ei saa ju poole jutu pealt ometi ära lõppeda.

aga squadi liikmed targad ja saavad ise hakkama see mulle meeldis,
väga pro, üks paremaid FPS-e minu silmis thumbs_up.gif

_________________
"I have never followed a rule. That is my rule. Do you follow? I don't." The Joker
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 23.05.2005 15:54:23 vasta tsitaadiga

Nüüd kus olen SW3 ära näinud, et tahagi kloonina mängida :p
reeturid rsk
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 24.05.2005 12:11:31 vasta tsitaadiga

haha. Ei ole reeturid. Käsku täitvad sõjamehed lihtsalt icon_smile.gif respect jne

SW3's olid nad vägevalt välja toodud. Korra mainiti commandosed ka ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 08.06.2005 22:06:50 vasta tsitaadiga

Natuke offtopicut ka - SW erinevate mängude kohta on HVs juba 7 erinevat teemat... Respect 8) Mis järgmsieks tuleb?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HENTA
HV kasutaja
HENTA

liitunud: 06.02.2005




sõnum 09.06.2005 01:20:15 vasta tsitaadiga

Mind isegi üllatas see fps kuna ei ole suur ulme austaja jne
graafika oli ilus, mängitavus suht normaalne ja yldiselt ei käinud läbitegemine kah yle jõu!
Selliseid võiks lausa rohkem olla thumbs_up.gif
Eriti tore oli tõesti see et tüübid kellega koos sa võitlesid said ise hakkama...ei vajanud suurt abi mõne
vaenlase tapmisel (ei surnud kohe ära, et ei pidanud koguaeg nende järgi vaatama nagu mingi lapsehoidja icon_lol.gif )
Enamus mängudes on asi vastupidi icon_wink.gif

_________________
-----------(\__/)------------l
l-----------(='.'=)-----------l
l-----------('.')_('.')---------l This is Bunny. Copy the Bunny into your sig to help him gain his world domination!!!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K_
HV kasutaja
K_

liitunud: 22.07.2004




sõnum 09.06.2005 08:34:06 vasta tsitaadiga

Sain ka mängu läbi tehtud ja peaks ütlema,et tegu ühe väga hea mänguga.Graafika oli hea,tiimvork sujus ilusti - lihtsalt mängimise rõõm thumbs_up.gif

Ootan kindlasti järge sellele mängule.Lõpus jäi päris palju asju lahtiseks,wookide saatus...slaverite koduplaanedi ründamine ehk?

5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Luury
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005




sõnum 09.06.2005 13:07:42 vasta tsitaadiga

K_ kirjutas:
Sain ka mängu läbi tehtud ja peaks ütlema,et tegu ühe väga hea mänguga.Graafika oli hea,tiimvork sujus ilusti - lihtsalt mängimise rõõm thumbs_up.gif

Ootan kindlasti järge sellele mängule.Lõpus jäi päris palju asju lahtiseks,wookide saatus...slaverite koduplaanedi ründamine ehk?

5+ thumbs_up.gif


Vaata filmi...Episood III(kuigi seal saab vastuse paljudele küsimustele, siis tekib neid ikkagi kõvasti rohkem juurde.)

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Wars: Republic Commando mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.