Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 30.05.2005 21:52:58 vasta tsitaadiga

ai see untsüklopeedia on hea! icon_lol.gif
asjad on ikka päris mõnusasti kõverpeeglisse keeratud icon_razz1.gif thumbs_up.gif .

Uncyclopedia kirjutas:
Estonia
the little country russia wanted, got and lost.
Estonia is famous for it's high crime rate, cheap hookers and beer.
8)
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 30.05.2005 23:22:10 vasta tsitaadiga

veel sealt uncyclopedia lehelt http://uncyclopedia.org/wiki/Bill_Gates

8)
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 31.05.2005 19:53:26 vasta tsitaadiga

ma vaatan, et untsüklopeedia on oluliselt Eesti-alaseid täiendusi saanud... thumbs_up.gif 8)
(nt artiklid "Estonia" ja "Edgar Savisaar" - icon_lol.gif )

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 31.05.2005 19:57:16 vasta tsitaadiga

http://uncyclopedia.org/wiki/Ahp
http://uncyclopedia.org/wiki/Hot.ee
http://uncyclopedia.org/wiki/Tetris
http://uncyclopedia.org/wiki/Mario
Eesti kohta on see teadmine hea: About 300 000 Russians live in Estonia. About 7 don't have a criminal record.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 01.06.2005 00:23:44 vasta tsitaadiga

http://www.hairweb.de/haariges-fun-galerie-fotos-verrueckte-frisuren.htm
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HENTA
HV kasutaja
HENTA

liitunud: 06.02.2005




sõnum 01.06.2005 07:38:45 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
http://www.hairweb.de/haariges-fun-galerie-fotos-verrueckte-frisuren.htm


Man this is sick

Hehe mõni on päris karm aga suht haige ikkagi doh

_________________
-----------(\__/)------------l
l-----------(='.'=)-----------l
l-----------('.')_('.')---------l This is Bunny. Copy the Bunny into your sig to help him gain his world domination!!!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 01.06.2005 07:50:11 vasta tsitaadiga

Fun Facts about Finland
One of the most successful countries in the Eurovision Song Contest.
krt, selle peale võttis naerma icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
http://uncyclopedia.org/wiki/Finland
Eesti kohta kirjutavad veel kuidagi normaalselt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 01.06.2005 22:50:42 vasta tsitaadiga

Fredu kirjutas:
Fun Facts about Finland
One of the most successful countries in the Eurovision Song Contest.
krt, selle peale võttis naerma icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
http://uncyclopedia.org/wiki/Finland
Eesti kohta kirjutavad veel kuidagi normaalselt.


ei no kes viitsis ingliskeeles sellist teksti kirjutada icon_smile.gif
tsitaat:
About 98% of the population claim to be members of a church or cult. The membership divides as following among the better known organizations:

* 80,2% The Everlasting Church of Soap Opera
* 30,6% Long Live Tanel Padar!
* 48,4% Atheism
* 9% Hit Hard and Run Fast

Ja nii paljude kohta seal heh
tsitaat:
In 1659 Latvia was conquered by Estonia and North Korea. Aft er a long dispute about the ownership of the country both of the invaders thought it to be too pointless and gave it to Russia as a birthday present.

Keegi loll väike laps kirjutabki veel oma referaati seda icon_smile.gif Kõik mis internetis ju sulatõsi icon_razz.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 01.06.2005 23:17:30 vasta tsitaadiga

einoh, untsüklopeedia abil tulevadki huvitavamad referaadid. õpetajal ka lõbus lugeda. thumbs_up.gif icon_wink.gif

e: ma juba mõtlesingi, et millal see sinna tekib...

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 02.06.2005 00:31:19 vasta tsitaadiga

mihhkel kirjutas:
einoh, untsüklopeedia abil tulevadki huvitavamad referaadid. õpetajal ka lõbus lugeda. thumbs_up.gif icon_wink.gif

e: ma juba mõtlesingi, et millal see sinna tekib...


lol icon_lol.gif
tsitaat:
http://www.rinnavaatlus.ee

http://foorum.rinnavaatlus.ee



kust see info tuleb, päris palju inffi igast asjast, mis siis, et vähe mööda pannakse.. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
telefoon
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2003




sõnum 02.06.2005 06:25:15 vasta tsitaadiga

Raid0 kirjutas:


kust see info tuleb, päris palju inffi igast asjast, mis siis, et vähe mööda pannakse.. icon_biggrin.gif


Infot kirjutavad untsüklopeedia kasutajad ise. Üleval reas on näha väike nupuke "edit", mida igaüks kasutada saab icon_wink.gif

Minu lemmiklause: Estonia consists of 25 states, 14 gas stations and 2 parallel dimensions.


viimati muutis telefoon 02.06.2005 07:29:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 02.06.2005 07:05:13 vasta tsitaadiga

ei saa üle ega ümber.. sorry kui nüüd järjest liiga palju linke ühele domeenile viib aga, mis teha teada värk, et mida idiootsem seda paremini ja laiemale ringile läheb peale icon_wink.gif
http://uncyclopedia.org/wiki/United_States_of_America
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 02.06.2005 10:23:03 vasta tsitaadiga

Ha.Ma just postitasin selle sama lingi planet foorumisse.Pange otsingusse ka näiteks God ja Satan.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 02.06.2005 16:38:04 vasta tsitaadiga

http://uncyclopedia.org/wiki/Hacking : Its magic like a Bentley and will get you lots of bling-bling.
http://uncyclopedia.org/wiki/Microsoft
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 02.06.2005 17:17:38 vasta tsitaadiga

Eesti wiki areneb päris jõudsalt icon_lol.gif
Kaart on eriti kõva icon_lol.gif

http://uncyclopedia.org/wiki/Estonia

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 02.06.2005 18:14:50 vasta tsitaadiga

irw... lugege "linux"-ist icon_biggrin.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SavuZiil
HV kasutaja
SavuZiil

liitunud: 20.07.2004




sõnum 03.06.2005 19:26:42 vasta tsitaadiga

heh klikkisin untsüklopeedias mingisugust linki Bonzy Buddy-ga (linuxi teema all) ja sain untsüklopeediast bloki icon_lol.gif mitte midagi enam vaada ta ei saa, uvitav...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chill
HV kasutaja
chill

liitunud: 08.05.2002




sõnum 03.06.2005 20:37:50 vasta tsitaadiga

see blokk on tõenäoliselt cookies (sinu masinas), mida saab ära kustutada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
telefoon
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2003




sõnum 05.06.2005 19:38:28 vasta tsitaadiga

cbr kirjutas:
Eesti wiki areneb päris jõudsalt icon_lol.gif
Kaart on eriti kõva icon_lol.gif

http://uncyclopedia.org/wiki/Estonia


Hehe icon_biggrin.gif minu tehtud.

Muide, Eesti on vaadatavuselt 21. kohal, isegi USA-st oleme ees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2005 20:02:45 vasta tsitaadiga

telefoon kirjutas:
cbr kirjutas:
Eesti wiki areneb päris jõudsalt icon_lol.gif
Kaart on eriti kõva icon_lol.gif

http://uncyclopedia.org/wiki/Estonia


Hehe icon_biggrin.gif minu tehtud.

Muide, Eesti on vaadatavuselt 21. kohal, isegi USA-st oleme ees thumbs_up.gif
irw, hea töö. The deepest lake of Estonia (AbjaPaluoja Mudlake) is also the deepest (depth 2.5 metres in the deepest point) lake of the Earth
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oggy
Kreisi kasutaja
oggy

liitunud: 05.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2005 23:37:44 vasta tsitaadiga

telefoon kirjutas:
cbr kirjutas:
Eesti wiki areneb päris jõudsalt icon_lol.gif
Kaart on eriti kõva icon_lol.gif

http://uncyclopedia.org/wiki/Estonia


Hehe icon_biggrin.gif minu tehtud.

Muide, Eesti on vaadatavuselt 21. kohal, isegi USA-st oleme ees thumbs_up.gif


ülikõva icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 06.06.2005 01:16:00 vasta tsitaadiga

http://uncyclopedia.org/wiki/Estonia#www.hinnavaatlus.ee
Heh, suht tõsi icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 06.06.2005 08:50:15 vasta tsitaadiga






8)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RMasta
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2005 11:45:28 vasta tsitaadiga

Parim uncyclopedias icon_lol.gif

RTFM
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 07.06.2005 13:29:11 vasta tsitaadiga

eBays müüakse 15000 koni
kahe aastane ahelsuitetaja kollektsioon icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2005 20:01:12 vasta tsitaadiga

võiks HV foorumi lasta selle tüübil ümber kujundada tegelikult
http://www.paperrad.org/
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olka
HV kasutaja
olka

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2005 20:04:26 vasta tsitaadiga

Torufoorumlased jõudsid GTA SA hulluses oma foorumi pange ajada, adminnid on hullumas icon_biggrin.gif http://www.joviaalsed.ee/fotod/torud.jpg Do not underestimate the n00b power 8)
_________________
You, all gonna make me loose my mind, loose my mind
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 07.06.2005 20:25:36 vasta tsitaadiga

heh. karm, aga kas see gta sa on pc peal üldse väljas? vist playstationil on, aga ma ei tea, mul ka paar sõpra on mingeid reviewsid lugenud, aga ise kahtlustan, et reklaam suurem ja uhkem kui mängi ise. vice cituy oli ülikehv. battle city oli ka huvitavam IMO icon_eek.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 07.06.2005 20:42:31 vasta tsitaadiga

gtasa on väljas ja saab ka köhhida.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 07.06.2005 21:44:03 vasta tsitaadiga

microsith.com
IE kasutajad ettevaatust - pillub popuppi!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 07.06.2005 23:38:03 vasta tsitaadiga

Tint kirjutas:
http://www.hot.ee/majakala/anime_achung-achtung.jpg

http://www.zone.ee/v2hjaweb2/not_like_these.jpg?2

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 08.06.2005 07:47:38 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 08.06.2005 18:42:10 vasta tsitaadiga

kuidas aasialased pildistavad

http://hometownyeouido.blogspot.com/2004_08_01_hometownyeouido_archive.html
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 13.06.2005 12:48:16 vasta tsitaadiga

http://www.nnm.ru/imagez/gallery/creative/10boxmanshow1-all_design.jpg
http://www.nnm.ru/imagez/gallery/humor/demon-1118524591_i_9512.jpg
http://www.nnm.ru/imagez/gallery/humor/popisal-humor_s.jpg
http://www.nnm.ru/imagez/gallery/humor/mylo-dozornet.jpg
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 13.06.2005 12:49:22 vasta tsitaadiga

Tint kirjutas:

http://www.nnm.ru/imagez/gallery/humor/mylo-dozornet.jpg

vähe vastik icon_lol.gif
See kindalsti soodustab käte pesu icon_razz.gif
yak
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 13.06.2005 14:39:19 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
Tint kirjutas:

http://www.nnm.ru/imagez/gallery/humor/mylo-dozornet.jpg

vähe vastik icon_lol.gif
See kindalsti soodustab käte pesu icon_razz.gif
yak


8) 8) icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

http://www.robbiewilliams.com/music/features/dvd/mosaic/mosaic.php#
päris hästi tehtud. iga pisike pilt on link kah icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prints
Kreisi kasutaja


liitunud: 11.09.2004




sõnum 16.06.2005 12:33:41 vasta tsitaadiga

http://prus.ru/best/lick.swf thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 23:58:35 vasta tsitaadiga

http://www.leeroyjenkins.net/

paistab, et see kutt, Leeroy Jenkins, kes warcraftis ilge käki kokku keeras, on vinge lehe saanud. muusikaklipid on head thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2005 09:43:34 vasta tsitaadiga

http://www.netdisaster.com/go.php?mode=burn&url=https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?forum=3
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joha080
HV vaatleja
joha080

liitunud: 19.05.2005




sõnum 21.06.2005 20:04:28 vasta tsitaadiga

http://kool.ee/index.php?id=794 icon_lol.gif

vigu rohkem kui sõnu kokku


viimati muutis joha080 21.06.2005 22:19:05, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 21.06.2005 20:25:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://kool.ee/index.php?id=794

hahahaaa... isegi asja hinnad ja värgid on juurde pandud icon_biggrin.gif
ei tea küll kui tõsised need hinnad olid, AGA tavaliselt on sellistel "harivatel" või hoiatavatel lehtedel väga üldine tekst ja enamasti on ainult negatiivsetest külgedest räägitud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 23.06.2005 22:34:30 vasta tsitaadiga

Aga vaadake, mida mina Rootsis ostsin:
http://www.hot.ee/llxll/arve.jpg
icon_razz1.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 23.06.2005 22:48:22 vasta tsitaadiga

Juhan88 kirjutas:
Aga vaadake, mida mina Rootsis ostsin: http://www.hot.ee/llxll/arve.jpg icon_razz1.gif
kas see rootsi keeles mitte kooki ei tähendanud? icon_rolleyes.gif (mälu võib petta praegu...)
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 23.06.2005 23:05:12 vasta tsitaadiga

Ei usu...ma ei ostnud ju kooki..icon_razz.gif...sokolaadi ostsin...
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 24.06.2005 01:03:23 vasta tsitaadiga

ju neil on selle nimega "mingi keiss" icon_biggrin.gif , sest siiski-siiski:
en kaka, kakan, kakor - ümar viil (nt leivast); kook (või tort), küpsis, präänik icon_razz.gif .

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2005 22:26:01 vasta tsitaadiga

Olen saksamaalt n*ssi jäätist ostnud.
(sildil oli suurelt kirjas N*SS)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 24.06.2005 22:32:16 vasta tsitaadiga

jah... eestlasena on imelik ilmas ringi käia, pooled germaani keelte sõnad kõlavad ropusti icon_lol.gif



(neile, kes ei tea: die Nuß, Nüsse ( ß ~ ss ) tähendab pähklit)

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 25.06.2005 11:43:39 vasta tsitaadiga

Tjah... poes olen ka sellist "$okolaadikreemi" näinud nagu "nussa" icon_biggrin.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 25.06.2005 13:46:49 vasta tsitaadiga

http://www.ctrlaltdel-online.com/?t=archives&date=2005-02-05
http://www.ctrlaltdel-online.com/?t=archives&date=2004-11-06
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
epu[]
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2005




sõnum 25.06.2005 16:03:10 vasta tsitaadiga

http://www.howstuffworks.com/

Pigem kasulik, kui naljakas, aga mõne "how"-i juures saab ikka naerda ka. icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.