Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Avatar HV serverisse märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2005 15:58:24 Avatar HV serverisse vasta tsitaadiga

Seoses keskkonnavahetusega avaneb HV foorumi kasutajatel salvestada oma avatar HV serverisse icon_wink.gif

Selleks tuleb kopeerida oma profiilis avatari lahtrisse senise avatari aadress (nii, et olemasoleva avatari juurde ei pane kustutamise linnukest) ja vajutada lehe all olevat "sisesta" nuppu.

thumbs_up.gif

Anomaaliatest teatada siin teemas.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2005 16:26:36 vasta tsitaadiga

Avatar HV servus sees, kuid muuta ei saa. Sisestan profiilis uue aadressi, kuid avatar ei muutu. Kui vana avatar kustutada ja siis uus lisada, tuleb vana tagasi.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2005 16:37:16 vasta tsitaadiga

Ardo, sai asja uuritud ja tõepoolest, Zone serverist ei saagi pilti kahjuks otse kätte icon_confused.gif
Ilmselt peaksid sa selle pildi kuhugi mujale serverisse uppima ja siis proovima.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2005 16:39:20 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ardo, sai asja uuritud ja tõepoolest, Zone serverist ei saagi pilti kahjuks otse kätte icon_confused.gif
Ilmselt peaksid sa selle pildi kuhugi mujale serverisse uppima ja siis proovima.


Eks ma proovin, kuid praegune avatar on HV serveris ja zone'st icon_confused.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2005 16:41:55 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Tanel kirjutas:
Ardo, sai asja uuritud ja tõepoolest, Zone serverist ei saagi pilti kahjuks otse kätte icon_confused.gif
Ilmselt peaksid sa selle pildi kuhugi mujale serverisse uppima ja siis proovima.


Eks ma proovin, kuid praegune avatar on HV serveris ja zone'st icon_confused.gif

hetkel muutsin avatari jõuga ära icon_razz1.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2005 16:47:19 vasta tsitaadiga

Äu deem, nüüd proovisin Serverimaailmast ja jäin avatarist üldse ilma icon_confused.gif

EDIT: Tagasi tuli icon_wink.gif
Nu on pätt, tahab peitust mängida.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 30.05.2005 17:27:32 vasta tsitaadiga

Mix seal mingid konverterid vahel on? Õige avatari adre see , aga HV serveris olevam palju väiksem ja koledam icon_confused.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2005 17:28:54 vasta tsitaadiga

Terminator III kirjutas:
Mix seal mingid konverterid vahel on? Õige avatari adre see , aga HV serveris olevam palju väiksem ja koledam icon_confused.gif
järelikult vaja natuke lihvida konverterit icon_wink.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2005 17:32:36 vasta tsitaadiga

Mul kah 2 kb maha võtnud suurusest. icon_sad.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 30.05.2005 19:51:35 vasta tsitaadiga

Maht väheneb jah...

Enne oli - 5.08 KB (5206 bytes)
Nüüd on - 3.25 KB (3327 bytes)

Aga minu oma on igatahes mõõtudelt korras.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 30.05.2005 20:03:10 vasta tsitaadiga

Noo... kokkuvõttes tuleb ju millegi arvelt kokku hoida, kui avataridel lastakse serveriruumi kasutada... ikkagi ju - oletades, et kõik nagunii avatari ei kasuta, võtame arvu 10000 peale, ning maksimum lubatud suurus on 6 kb - saame 60000 kilobaiti... mis teeb umbes 60 megabaiti icon_biggrin.gif Selline suurus on ju tegelikult liiga palju. 30 megabaiti oleks aga märksa parem arv icon_biggrin.gif (arvestades seda, et andmebaas üksi kaalub umbes 1650 mega)... icon_biggrin.gif millegi arvelt peab ju kokku hoidma icon_smile.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2005 20:05:49 vasta tsitaadiga

õnneks ruumi piisab (3x73GB 15000rpm RAID5) 8) , pigem on probleemiks dial-up kasutajad, kes näiteks 50 erineva postitusega lehekülje allalaadimiseks piltidega peavad alla laadima 50x6KB = ca 300KB avatare icon_razz1.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.05.2005 20:08:43 vasta tsitaadiga

heh, avataride pealt ruumi kokku hoidmine on vähemalt minu silmis üsna mõttetu tegevus. Pakun et reaalselt võib avatare olla ~2-4k ning keskmine suurus ~3-4kB. Ruumi kokkuhoid oleks heal juhul paarkümmend mega, kui sedagi.

Aga noh, kui tõepoolest mäluga priisata pole siis miks mitte.

[edit]

ups, dialupi tüübid läksid meelest icon_razz1.gif


viimati muutis Ho Ho 30.05.2005 20:09:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 30.05.2005 20:08:56 vasta tsitaadiga

Aga milleks tehakse siis avatare pisemaks? Kas ei ole võimalik neid siis vastu võtta sellisel kujul nagu nad teistest serveritest tulevad? Või kardate, et keegi paneb mingi paarigigase avatari sinna nalja viluks ja siis on tõmbamist kui palju icon_biggrin.gif (okei... liialdasin, aga põhimõttest vist saite aru icon_razz1.gif)

ps: see tekst pigem naljaga öeldud, mitte sarkasmi või halvustusega icon_razz1.gif (juhuks, kui võis nii tunduda icon_razz1.gif)

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2005 20:15:02 vasta tsitaadiga

hmm ilmselt miski kala koodis, sest kui avatar vastab parameetritele, siis seda ei tohiks konverteerida.
praegu tegeleb kolimisega, eks varsti jõuab ka selleni!

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 30.05.2005 20:24:15 vasta tsitaadiga

Aa... et siis selles on point, et asjad tehtaks automaatselt sobivaks foorumi jaoks, jah? Või nii icon_razz1.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2005 20:41:22 vasta tsitaadiga

<----- Hmm ma puhta neegriks muutunud, selle uploadimisega icon_eek.gif Millest see küll tuleneb?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2005 20:41:57 vasta tsitaadiga

Toomas kirjutas:
<----- Hmm ma puhta neegriks muutunud, selle uploadimisega icon_eek.gif Millest see küll tuleneb?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=1965921#1965921
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2005 20:48:23 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Toomas kirjutas:
<----- Hmm ma puhta neegriks muutunud, selle uploadimisega icon_eek.gif Millest see küll tuleneb?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=1965921#1965921

Tanel ok see selleks aga kuidas ma taas endise avatari tagasi saaks, ei lase tagasi muuta paraku:
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2005 20:54:17 vasta tsitaadiga

Toomas, kannatust, öeldi ju, et avatariteemaga tegeldakse peale kolimist, ehk siis hilisõhtul või homme
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2005 21:08:02 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Toomas, kannatust, öeldi ju, et avatariteemaga tegeldakse peale kolimist, ehk siis hilisõhtul või homme

Selge beer_yum.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2005 21:15:52 vasta tsitaadiga

Toomas kirjutas:
Tanel kirjutas:
Toomas, kannatust, öeldi ju, et avatariteemaga tegeldakse peale kolimist, ehk siis hilisõhtul või homme

Selge beer_yum.gif

seniks tunne end neegrina 8) icon_lol.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 30.05.2005 21:28:44 vasta tsitaadiga

Shit, gif'i paugutab ka kohe jpg'iks. Või siiski mitte icon_rolleyes.gif , transparency kadumine on muidugi küll nõme.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2005 22:18:01 vasta tsitaadiga

Aga siis võin ju vabalt uploadida 8 kb faili ja see tehakse 6 kb failiks? Loll süsteem natuke. Palju HV's dial-up'i kasutajaid reaalselt üldse on?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2005 22:21:00 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Aga siis võin ju vabalt uploadida 8 kb faili ja see tehakse 6 kb failiks? Loll süsteem natuke. Palju HV's dial-up'i kasutajaid reaalselt üldse on?

öeldi ju varem, et kannatust, süsteem tehakse ümber icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2005 22:31:25 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ardo kirjutas:
Aga siis võin ju vabalt uploadida 8 kb faili ja see tehakse 6 kb failiks? Loll süsteem natuke. Palju HV's dial-up'i kasutajaid reaalselt üldse on?

öeldi ju varem, et kannatust, süsteem tehakse ümber icon_exclaim.gif


Ok, my bad.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2005 02:19:16 vasta tsitaadiga

kui pilt vastab normile, siis ei töödelda
_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2005 14:48:16 vasta tsitaadiga

ma tegin nii nagu pidi kõik aga ikka ei tulnud pilti , pilti nagu ei UPi ära HV servusse
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2005 21:16:22 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
ma tegin nii nagu pidi kõik aga ikka ei tulnud pilti , pilti nagu ei UPi ära HV servusse

proovi parem ise uuesti!

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2005 21:21:50 vasta tsitaadiga

vinks-vonks asi thumbs_up.gif
aga see, et ta kärbib suurust võib avatari kvaliteedile käru keerata. minu avataril erilist vahet pole. aga jah, eks ruumi pole ka lõpmatuseni.
nii või naa, hea töö beer_yum.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2005 21:24:37 vasta tsitaadiga

kärbib suurust ainult siis, kui kasutaja ise ei suuda piiridesse mahutada e. muidu peaks lihtsalt kopeerima
_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2005 22:27:35 vasta tsitaadiga

Ilmselt üliloll küsimus, aga kui ma avatari vahetada tahan, kas siis süsteem automaatsel killib vana ära ja paneb uue asemele?
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2005 22:28:20 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Ilmselt üliloll küsimus, aga kui ma avatari vahetada tahan, kas siis süsteem automaatsel killib vana ära ja paneb uue asemele?


Jah.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2005 07:23:30 vasta tsitaadiga

... hmm, mulle tuli namstoop'i küsimusest idee, kruviks foorumile juurde ühe sellise võimaluse, et n. 3 viimast kasutatud avatari jääks kasutajale nö. tema avatari galeriisse alles, mida oleks siis profiilist näha. Idee oleks selles, et tihtilugu jääb kasutaja meelde just tänu tema avatarile, aga paljud vahetavad neid nagu sokke ja neil, kes just iga päev foorumit ei külasta on niimoodi hiljem ehk tiba kergem nimi ja "nägu" kokku viia. Ruumipuudus ei tohiks vist enam takistuseks olla ?

viimati muutis DigeBeni 01.06.2005 08:36:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 01.06.2005 08:20:02 vasta tsitaadiga

Jah... ütleks küll nii, mul on näiteks esimeseks asjaks kohe avatar icon_biggrin.gif Alles siis vaatan kasutajanime... Oleks muidugi tore selline võimalus.
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2005 12:14:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mul on näiteks esimeseks asjaks kohe avatar




Sama siin. Eile tekitas nevermind väikse segaduse sellega, et oli avatariks pannud pildi mida muidu Toomas kasutas icon_smile.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2005 12:49:29 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
tsitaat:

mul on näiteks esimeseks asjaks kohe avatar




Sama siin. Eile tekitas nevermind väikse segaduse sellega, et oli avatariks pannud pildi mida muidu Toomas kasutas icon_smile.gif

Kuidagi pidi ju katsetama 8)

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2005 12:50:40 vasta tsitaadiga

Aga miks avatari paneku meetodiks on ainult:
"avatari link, mis ei asu siin lehel:
Siia kirjuta avatari URL (aadress) koos http:// `ga."

phpBBs on ju ka otse arvutist laadimise funktsioon olemas icon_rolleyes.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 01.06.2005 14:30:40 vasta tsitaadiga

äkki jätaks kah võimaluse avatarile ise hostimiskoha leida ?
mul nt mitmes erinevas kohas võetakse avatar ühest punktist
ja kui avatari vahetan siis kirjutan pmst vana faili üldse üle

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.06.2005 14:35:46 vasta tsitaadiga

kõik ettepanekud on arvesse võetud - vaatame jõudumööda, mida teha saab
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2005 14:46:52 vasta tsitaadiga

v2hja, endalgi nii aga seal see probleem pesitsebki, et kui järsku see server on kättesaamatu mingil konkreetsel hetkel siis ollakse selle ühe kasutaja pärast tagasi nullis. Pealegi ei saa sellisel juhul teostada avatari suuruse ja mahu kontrolli. Mis tähendab jällegi, et nn "avataripolitsei" peab oma tööd jätkama.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.06.2005 17:28:43 vasta tsitaadiga

UP, soovitan kõigil Zone konto omanikel uppida avatar HV serverisse icon_exclaim.gif thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2005 22:43:54 vasta tsitaadiga

avatari link, mille sa andsid on vale
1 http://www.hot.ee/haigo/image.bmp

icon_question.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.06.2005 22:53:16 vasta tsitaadiga

haigo, toetatud on jpg ja gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2005 22:54:19 vasta tsitaadiga

Ahsoo, hakkan siis meisterdama seda.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.06.2005 23:16:17 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
haigo, toetatud on jpg ja gif
Kui keeruline oleks png'd toetada? Nii mõnegi pildi puhul võtaks png vähem ruumi kui gif või jpg, vähemalt teoreetiliselt.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2005 23:20:56 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Tanel kirjutas:
haigo, toetatud on jpg ja gif
Kui keeruline oleks png'd toetada? Nii mõnegi pildi puhul võtaks png vähem ruumi kui gif või jpg, vähemalt teoreetiliselt.

noh png on ka ju toetatud, lihtsalt bmp ei ole

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2005 21:14:44 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Eile tekitas nevermind väikse segaduse sellega, et oli avatariks pannud pildi mida muidu Toomas kasutas icon_smile.gif

Mul endal oli jube hämming, logisin sisse ja pidin kreepsu saama - pildi järgi nagu olen mina aga nimi nevermind'i oma icon_biggrin.gif
Avatar ikka mängib suurt rolli beer_yum.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2005 22:02:01 vasta tsitaadiga

Kuidas see süsteem toimib? Kas teised saavad siis üldgaleriist ka minu avatari oma avatariks valida?
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 04.06.2005 23:34:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ardo, sai asja uuritud ja tõepoolest, Zone serverist ei saagi pilti kahjuks otse kätte
Ilmselt peaksid sa selle pildi kuhugi mujale serverisse uppima ja siis proovima.

Lupsti toimis, tundub küll, et mul on avatar täitsa olemas.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Avatar HV serverisse mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.