Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Source märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 132, 133, 134  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-Y2K-
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2005




sõnum 20.05.2005 18:23:40 vasta tsitaadiga

oleksin ka täiesti nõus 30.- kuus maksma...see ei ole palju!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 20.05.2005 18:23:48 vasta tsitaadiga

Parve kirjutas:
mina võiks küll 30-50 kuus maksta servu eest pole ju väga hull

sama siin
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allar4
Kreisi kasutaja
allar4

liitunud: 18.12.2004




sõnum 20.05.2005 18:27:29 vasta tsitaadiga

mina ka nüüd clani liige...oleksin ka nõus oma 30 .- servu eest kuus maksma! beer_yum.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 20.05.2005 19:35:01 vasta tsitaadiga

Njah... eks siis näeb seda asja kui päris orgunnimiseks läheb... ei tea veel ju icon_confused.gif... kus, millal, palju maksab jne jne... loodetavasti saab maikuus veel asi ära tehtud (ja enne tahaks nagu clanbase'i kirja ka kätte saada... miskipärast mulle tundub et neoman'i asi nagu enam ei huvitakski...)
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OrnikoM
HV vaatleja

liitunud: 15.05.2005




sõnum 20.05.2005 19:41:46 vasta tsitaadiga

Clanbase'iga pole asi nii kiire minu arust ega ocw kohe nagunii pelama ei hakka ju. Servu aga oleks küll kiiremas korras vaja orgunnida, saaks strateegiat ja värki harjutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 20.05.2005 19:50:12 vasta tsitaadiga

Hmm... tõsi ta on... aga loodame et homseks on cb olemas.
Aga see serveri värk... hmm... seda peab isegi uurima hakkama tglt... kust võiks seda uurida, siLc? mis arvad?

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allar4
Kreisi kasutaja
allar4

liitunud: 18.12.2004




sõnum 20.05.2005 20:42:46 vasta tsitaadiga

loodan, et asi edeneb!! beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 20.05.2005 20:47:43 vasta tsitaadiga

Okei... kui paljud on siis nõus sellega, et 12slotine server, 325/kuu, kõik vajalikud modifikatsioonid peale lasta, et selline server clanserveriks saada? Kommenteerida võib ka clanfoorumisse icon_wink.gif Seal on vastavasisuline teema olemas icon_smile.gif
Niisiis... mis arvate?
edit:
Ahjaa... homme kell 6 olgu kõik see klänn IRCus!

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 21.05.2005 08:49:16 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif Teie clani liikmed küll väga tugevad ei ole ma m2ngin esimest n2dalat ja suht palju sai reibitud mingeid tüüpe (nime ei m2leta aint Hv.ee | ......) Aga njah...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 21.05.2005 09:02:19 vasta tsitaadiga

Jah... me teame seda... aga see on kõigest ajutine nähtus icon_smile.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2005 09:18:05 vasta tsitaadiga

Mnjah, eile oli meil ühe palju tugevama Eesti klanni vastu 2vs2 ja suht tulev allajäämine 22:2-le oli arvatav icon_neutral.gif algus on alati raske icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2005 09:22:21 vasta tsitaadiga

Peab ka nüüd pärast 1,5 kuulist pausi relvad uuesti pihku haarama ja selgeks endale asja jälle tegema ... 8)
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darknes89
Kreisi kasutaja
darknes89

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2005 09:36:25 vasta tsitaadiga

ok täna kell kuus ircus.....
ja muideks oleks kah nõus maksma 30 eeku icon_rolleyes.gif

_________________
CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 21.05.2005 09:46:18 vasta tsitaadiga

Pole tarvis siia teemasse teatada, et kes on nõus ja kes ei ole. Katsume selle teema võimalikult läbuvaese hoida (icon_lol.gif - vaat kes räägib icon_razz1.gif). Sellest kõigest räägime täna õhtul icon_wink.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Y2K-
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2005




sõnum 21.05.2005 10:19:19 vasta tsitaadiga

darknes89 kirjutas:
ok täna kell kuus ircus.....
ja muideks oleks kah nõus maksma 30 eeku icon_rolleyes.gif


Mis koht see irc on??? icon_redface.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 21.05.2005 10:33:03 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
1) Tõmbad endale mirc-u (www.mirc.com)
2) Installid selle ära (icon_lol.gif *dooh* icon_lol.gif)
3) Ühendad serverisse irc.quakenet.org
4) Lähed kanalisse #cs.hv
5) Oledki kohal icon_wink.gif

edit: whoops... küsiti ainult mis on irc icon_razz1.gif my bad icon_biggrin.gif
IRC ehk Internet Relay Chat, on MSN-i sarnane vidin kus saad rääkida teiste inimestega üle kogu maailma, ainult et rääkimine on palju mugavam kui MSNi puhul icon_smile.gif

edit2: "define: irc" guugli otsingusse andis selliseid tulemusi icon_wink.gif:
http://www.google.com/search?hl=en&q=define%3A+irc&btnG=Google+Search

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2005 20:31:03 vasta tsitaadiga

niimoodi ... HV TseeEssi poistel nüüd oma servu .. wii icon_lol.gif
Testi servus natukene juba mängitud ... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 21.05.2005 21:23:35 vasta tsitaadiga

Adminmod on kahh kenasti peal...
ning juhmakatele, kes mu allkirja veel lugeda ei oska, annan teada:
195.222.13.31:27015 on ip.
16 slotti, 24/7 public, kui on clanwarid või practice'id, siis on server parooli all icon_smile.gif
Join and have fun icon_smile.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2005 10:15:19 vasta tsitaadiga

Vaat nüüd on ka nats jamasti, kui 2 vend otsustavad servu järsku passi alla panna ja mina neid kuidagi kätte ei saa ...
AKA ma ei saa servusse icon_razz.gif thumbs_up.gif

EDIT: Kas sellel adminmode'l sellist võimalust pole, et kui näiteks mõni admin on pannud servu passi alla ja kui mina kui teine adminn tahan ka sinna servusse minna, aga ei tea passi - et kas mul, kui adminnil, ei ole siis mingit võimalust seda passi teada saada?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXacTy
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2004




sõnum 22.05.2005 10:47:02 vasta tsitaadiga

See on reegel et peale mängu tuleb parool eemaldada, aga kui sa sinna servusse pelama minna tahad sul peaks rcon olema, aga selleks on selline proge nagu HLSW ja sellega saad parooli eemaldada. icon_wink.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2005 10:47:59 vasta tsitaadiga

eXacTy kirjutas:
See on reegel et peale mängu tuleb parool eemaldada, aga kui sa sinna servusse pelama minna tahad sul peaks rcon olema, aga selleks on selline proge nagu HLSW ja sellega saad parooli eemaldada. icon_wink.gif


väga kõva icon_razz1.gif
ja RCON on ainult Madedogil?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2005 11:19:34 vasta tsitaadiga

Lahe, mul konto eile expires :/
_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2005 12:11:19 vasta tsitaadiga

Tek1 kirjutas:
Lahe, mul konto eile expires :/


Steam konto? icon_eek.gif
kuidas see expata veel saab?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXacTy
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2004




sõnum 22.05.2005 12:18:29 vasta tsitaadiga

ei rcon on mul ja silc-il jne icon_wink.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2005 12:27:01 vasta tsitaadiga

Mnjah servu on thumbs_up.gif saime seal eXacTy-ga 2vs2 tehtud kolmes mäpis ja suhteliselt good game oli beer_yum.gif thumbs_up.gif Mani admin mod kah oli suht käepärane ja kardetud viisil näkku ei pand icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marten1991
HV kasutaja
marten1991

liitunud: 21.09.2004




sõnum 22.05.2005 12:48:13 vasta tsitaadiga

oi see on tore uudis et server tehti. Aga tekkis üks küsimus kuidas ma saaksin claniga liituda(kui see üldse võimalik)?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 9 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 22.05.2005 14:08:10 vasta tsitaadiga

On küll võimalik, pane mind oma msn-i ja ma saadan sulle ankeedi mille ära täidad icon_smile.gif
Nii lithsalt asi käibki.
Ja ole siis ka serveris aktiivne icon_wink.gif (ja ircus icon_smile.gif)

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2005 01:19:30 vasta tsitaadiga

StaticMoth kirjutas:
Tek1 kirjutas:
Lahe, mul konto eile expires :/


Steam konto? icon_eek.gif
kuidas see expata veel saab?


Dno, eile kahjuks ajas mingit crapi see steam mulle, et
mingi steam ticket expired icon_razz.gif. noh täna igatahes jälle kõik bueno

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 23.05.2005 09:22:10 vasta tsitaadiga

Seda juhtub aegajalt... tuleb lihtsalt oma parool uuesti sisestada, muud miskit icon_smile.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 23.05.2005 10:53:01 vasta tsitaadiga

selleks et mingit jama parooliga ei oleks jätke koguaeg 1 sama parool et isegi kui pass peal saab ilma vaevata keegi selle kohe maha võtta
või siis näitekx irc priv. channeli topicuks pass kui teil mutugi on tehtud kanal omale kus te eraldi kah istute ja arutate kuigi pakun et seda ple icon_razz.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2005 14:38:49 vasta tsitaadiga

Mis kella aeg keskmiselt seal HV servus olete ?
Eile sattusin liiga hilja arvuti taha ja siis polnud enam igatahes kedagi.

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 23.05.2005 14:45:53 vasta tsitaadiga

Eri aegadel icon_biggrin.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2005 14:46:52 vasta tsitaadiga

Siis on veidikene jama, aga noh eks ma mingi õhtul hiljem
tulen uurima, äkki satub kellelegi peale icon_biggrin.gif icon_rolleyes.gif

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2005 14:52:26 vasta tsitaadiga

Tavaliselt meie ircus #cs.hv istumine aitab vihjeid saada mil me servus oleme icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 23.05.2005 15:05:13 vasta tsitaadiga

jah... ja tore oleks kui saaks kogu clanni ükskord PCW-le icon_razz.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 23.05.2005 15:08:47 vasta tsitaadiga

t2na?
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 23.05.2005 15:13:26 vasta tsitaadiga

Ei.. miks täna just icon_biggrin.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 23.05.2005 15:15:52 vasta tsitaadiga

täna on MUL aega icon_lol.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2005 15:18:24 vasta tsitaadiga

Täna on mul aega peale 22:00, et mängima tulla icon_razz.gif
Siis kui õues jahedamaks läheb ja päike tasapisi kaduma hakkab icon_biggrin.gif.
Nii jõhkra kliimaga ei kannata CS taguda, katus sõidab ära icon_biggrin.gif

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 23.05.2005 15:37:14 vasta tsitaadiga

Aga mul pole kunagi peale poolt üheksat enam aega icon_biggrin.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2005 16:26:06 vasta tsitaadiga

Mul on selle ajaga nii kuidas kunagi ... täna näiteks ei ole üldse aega ...

Aga jah ... kui võimalus mängida, siis võiks inimesed IRC'u kah vahel külastada, seal kõige parem neid asju arutada ...
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Parve
HV vaatleja
Parve

liitunud: 13.04.2004




sõnum 23.05.2005 18:17:35 vasta tsitaadiga

Tek1 kirjutas:
Täna on mul aega peale 22:00, et mängima tulla icon_razz.gif
Siis kui õues jahedamaks läheb ja päike tasapisi kaduma hakkab icon_biggrin.gif.
Nii jõhkra kliimaga ei kannata CS taguda, katus sõidab ära icon_biggrin.gif



Peale 10 sobib mulle ka ideaalselt, mina platsis igaljuhul, kui inimesi ei ole siis pelan kofris
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 23.05.2005 18:48:57 vasta tsitaadiga

Ilma minuta olete sellisel juhul icon_razz1.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2005 19:11:39 vasta tsitaadiga

päris asjalik klänn paistab teil olevat icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allar4
Kreisi kasutaja
allar4

liitunud: 18.12.2004




sõnum 23.05.2005 21:38:52 vasta tsitaadiga

asi alles kogub hoogu.....! thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
broadx
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2005




sõnum 23.05.2005 21:47:04 vasta tsitaadiga

kas kuhugi klanni saaks icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2005 23:20:10 vasta tsitaadiga

Tulen uurima kas praegu veel keegi juhuslikult on sees icon_razz.gif,
kui ei ole siis peab minema ET taguma

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
darknes89
Kreisi kasutaja
darknes89

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2005 15:44:45 vasta tsitaadiga

mult juba paar kolm korda küsitud kas HV klänni saab.....vastus muidugi ei icon_smile.gif seda muidugi juhtunud välismaa serverites icon_wink.gif
aga jah küsitud isegi mis HV tähendab icon_wink.gif

_________________
CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 24.05.2005 15:56:13 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif Juhata nad hinnavaatlus.ee lehele, las saavad teada icon_biggrin.gif Ei... tglt, järgmine kord kui küsitakse, ütle, et "kui sa oled hinnavaatlus.ee liige, siis saad" icon_biggrin.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2005 16:27:08 vasta tsitaadiga

Mina sinna servusse sisse ei saanud, ehkki näitas et 5 inimest online :S
_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Source mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 132, 133, 134  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.