Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 07.05.2005 14:39:49 vasta tsitaadiga

täiesti vaimuvaene sünnitis. toda nalja on liiga palju olnud. eks mõnele on kätte juhtunud raamat javascript for dummies.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2005 14:43:55 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
täiesti vaimuvaene sünnitis. toda nalja on liiga palju olnud. eks mõnele on kätte juhtunud raamat javascript for dummies.
just ja millegipärast ma lootsin/kartsin, et mingi aeg selle klõpsutamise keskel hüppab mingi räige asi ette ja karjub
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 07.05.2005 16:29:25 vasta tsitaadiga

ma ühe käega klõbistasin enterit ja teisega muljusin risti. mäne sekundiga sain kinni icon_razz.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 07.05.2005 20:15:12 vasta tsitaadiga

Mafka, selliseid idiootsusi ei ole siia ega ka teistesse kohtadesse vaja.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 07.05.2005 21:49:01 vasta tsitaadiga

alguses (loe: esimesed kümme "ok"-i) oli küll päris naljakas... icon_rolleyes.gif icon_neutral.gif
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RMasta
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2005 22:06:46 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
ei saa. teeb uued lehed ju, firefoxis joooksis mull umbes samapalju neid tabe sellest lehest juurde kui ma enterit vajtasin icon_smile.gif
Ei kasuta otseselt IE'd, küll aga IE peale ehitatud brauserit, niiet mul ei juhtunud küll midagi kui kõik Enteriga läbi lasin icon_smile.gif - ja pealegi, alati võib ju lasta ~150 teadet mööda ja siis vaikselt lõpuni tiksuda icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 07.05.2005 22:22:10 vasta tsitaadiga

kusagil nägin samasugust asja tsükliliselt(aint task managerist sai asja kinni)
_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 08.05.2005 14:03:19 vasta tsitaadiga

http://www.b0g.org/wsnm/article/19990
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2005 19:53:27 vasta tsitaadiga

tehke arvuti monitor puhtaks

http://www.grineflip.dk/funstuff/indvendig_rensning.htm

ei leidnud et oleks läbi käinud, kui on siis palun kustutage see minu post
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 09.05.2005 20:21:03 vasta tsitaadiga

riivo21, icon_razz1.gif thumbs_up.gif

(kes ise sellest kirjast aru ei saa, siis: "su ekraan on pärast selle leiutise kasutamist justkui uus!" - mõte on selline)

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metsaline
HV veteran
metsaline

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2005 14:47:03 vasta tsitaadiga

elion hoiatab: Internet korraldab nüüdsest häkkerrünnakuid. olge ettevaatlikud!

tsitaat:
Kvaliteetne ja turvaline ühendus, mis on kaitstud interneti häkkerrünnakute eest


oh, tuleks juba aeg ja nad paneks selle Interneti vangi, et ta enam kellelegi halba ei saaks teha. Niikaua, kui ta vabaduses on oleme me kõik ohus...

_________________
Ainus, mis jääb on BEAT!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2005 18:03:42 vasta tsitaadiga

http://reaal.ee/Product/data?kood=6ab164ef809464ef357471d7000201

Töötab koos desktopi, laptopi või Apple PC-ga. icon_lol.gif Apple PC ja desktopiga icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 13.05.2005 18:33:46 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/v2hjaweb3/viru%20keskuse%20f%e4nn.jpg?2
_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 13.05.2005 19:24:21 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
http://reaal.ee/Product/data?kood=6ab164ef809464ef357471d7000201

Töötab koos desktopi, laptopi või Apple PC-ga. icon_lol.gif Apple PC ja desktopiga icon_lol.gif icon_lol.gif

Ja peale kõige muu kaalub asi 0.5kg ehk 500 grammi icon_eek.gif
edit: ups, all ikka 11 grammi kirjas.. brutokaal 500 grammi icon_razz1.gif

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maoloputus
HV kasutaja
maoloputus

liitunud: 23.06.2004




sõnum 14.05.2005 20:24:02 vasta tsitaadiga

cbr kirjutas:
velzatis kirjutas:
http://reaal.ee/Product/data?kood=6ab164ef809464ef357471d7000201

Töötab koos desktopi, laptopi või Apple PC-ga. icon_lol.gif Apple PC ja desktopiga icon_lol.gif icon_lol.gif

Ja peale kõige muu kaalub asi 0.5kg ehk 500 grammi icon_eek.gif
edit: ups, all ikka 11 grammi kirjas.. brutokaal 500 grammi icon_razz1.gif


aga kui 128 pulk kaalub 0.50 kg
miks siis 256 pulk kaalub sama palju icon_confused.gif

Kas pole mitte imelik icon_eek.gif

JA vaadake palju koostöö partnereid sellel on - desktop, laptop ja Apple PC icon_eek.gif

Ma ei usu oma silmi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2005 17:35:30 vasta tsitaadiga

liiklusohutus usa moodi, ning rohkemate piltidega teema SA foorumis icon_lol.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2005 17:59:49 vasta tsitaadiga

Hallq kirjutas:
liiklusohutus usa moodi, ning rohkemate piltidega teema SA foorumis icon_lol.gif
seal foorumi esimesel pildil on inimese näppp näha icon_razz1.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2005 19:26:56 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
Hallq kirjutas:
liiklusohutus usa moodi, ning rohkemate piltidega teema SA foorumis icon_lol.gif
seal foorumi esimesel pildil on inimese näppp näha icon_razz1.gif

on külll jah icon_razz1.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zsz
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2004




sõnum 15.05.2005 23:23:51 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
http://www.zone.ee/v2hjaweb3/viru%20keskuse%20f%e4nn.jpg?2


tunnen kaasa sellele tüübile,keda intervjueeriti.

_________________
Seven dolphins were harmed in the process of making this post.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 16.05.2005 18:55:36 vasta tsitaadiga


http://n-nurk.c-f-h.com/displayimage.php?pos=-137


http://mail2world.com/

õed / sõbrannad ?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2005 23:51:15 vasta tsitaadiga

www.internetisshit.org
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2005 01:10:27 vasta tsitaadiga

uus toode 1ee7 gameritele kes on valmis ownima
OWN-Pad , ehk siis tehnika tippsõna hiirematt.
OWN-Pad 1.0
EDIT: tellimine on avatud. valida saab erinevate tarkuseterade vahel mis mati alla äärde käivad icon_lol.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sapper
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2005 09:32:22 vasta tsitaadiga

http://lap.ttu.ee/teng/video/stalker_ol_gc_trailer_max.mov
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HENTA
HV kasutaja
HENTA

liitunud: 06.02.2005




sõnum 17.05.2005 21:55:30 vasta tsitaadiga

yks video kah streetrace austajaile

http://www.inspirewithin.pri.ee/tfatf.mpg

_________________
-----------(\__/)------------l
l-----------(='.'=)-----------l
l-----------('.')_('.')---------l This is Bunny. Copy the Bunny into your sig to help him gain his world domination!!!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2005 22:30:31 vasta tsitaadiga

HENTA kirjutas:
yks video kah streetrace austajaile

http://www.inspirewithin.pri.ee/tfatf.mpg
mul on tõmbamisega probleeme. kui suur see olema peaks? kui saad pane kuskile mujale. see .pri on viimasel ajal nii aeglane icon_neutral.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 18.05.2005 01:32:01 vasta tsitaadiga

18MB
imo väga pointless video icon_neutral.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HENTA
HV kasutaja
HENTA

liitunud: 06.02.2005




sõnum 18.05.2005 07:47:11 vasta tsitaadiga

..::iguana::.. kirjutas:
18MB
imo väga pointless video icon_neutral.gif


no kellele on kellele mitte... kui sa tõesti failisuuruse järgi otsustad siis anna minna


mujale panna kah ei saa icon_neutral.gif

_________________
-----------(\__/)------------l
l-----------(='.'=)-----------l
l-----------('.')_('.')---------l This is Bunny. Copy the Bunny into your sig to help him gain his world domination!!!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004




sõnum 18.05.2005 14:23:03 vasta tsitaadiga

http://www.gaylea.com/foodservice/foodservicemilk.html

hehe.....pedepiim......mida kõike ikka ei toodeta tänapäeval icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Error404
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2005




sõnum 18.05.2005 18:25:20 vasta tsitaadiga

Naerge palju tahate aga ärge jumala pärast kõhulahtistit kasutage icon_biggrin.gif
_________________
Me peame teadma kes nii rumalasti käitus!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 18.05.2005 22:08:47 vasta tsitaadiga

HENTA kirjutas:
..::iguana::.. kirjutas:
18MB
imo väga pointless video icon_neutral.gif


no kellele on kellele mitte... kui sa tõesti failisuuruse järgi otsustad siis anna minna


mujale panna kah ei saa icon_neutral.gif

ma vaatasin selle ikka ära...
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
colin07
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2005 10:11:35 vasta tsitaadiga

Küll on keegi alles viitsinud jamada icon_lol.gif. Midagi uut tavapäraste veateadete kõrvale. Vähemalt minu jaoks!!
http://www.tud.ttu.ee/error.html
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2005 10:14:40 vasta tsitaadiga

colin07 kirjutas:
Küll on keegi alles viitsinud jamada icon_lol.gif. Midagi uut tavapäraste veateadete kõrvale. Vähemalt minu jaoks!!
http://www.tud.ttu.ee/error.html

Server halab oma kurva saatuse üle icon_wink.gif

_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 19.05.2005 13:47:15 vasta tsitaadiga

ohohh keegi tark on puudnud eestistada seda.. tore.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2005 14:30:53 vasta tsitaadiga

http://www.andrew.cmu.edu/user/kdpatel/wtf.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 19.05.2005 15:32:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://www.andrew.cmu.edu/user/kdpatel/wtf.gif

LOL icon_lol.gif
idikad
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 19.05.2005 16:06:20 vasta tsitaadiga


http://www.mozdev.org/projects/active.html 8)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 19.05.2005 16:09:36 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
http://img285.echo.cx/img285/6048/afrikaansv015uo.jpg
http://www.mozdev.org/projects/active.html 8)


http://en.wikipedia.org/wiki/Afrikaans
icon_rolleyes.gif icon_razz1.gif
St. mis seal naljakas ?
borru kirjutas:

ega otseselt vist midagi (müts maha neegrite ees), aga jah.. vbolla vajab see veidi sügavamat mõttekäiku.

OK see siis too nõnnanimetatud "konksuga uumor"


viimati muutis Elof 19.05.2005 16:31:00, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 19.05.2005 16:22:49 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
borru kirjutas:
...
http://www.mozdev.org/projects/active.html 8)


http://en.wikipedia.org/wiki/Afrikaans
icon_rolleyes.gif icon_razz1.gif
St. mis seal naljakas ?

ega otseselt vist midagi (müts maha neegrite ees), aga jah.. vbolla vajab see veidi sügavamat mõttekäiku.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2005 17:14:15 vasta tsitaadiga

Canon EOS 300D koos objektiiviga: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Kaamerad/16270/
Canon EOS 300D ilma objektiivita: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Kaamerad/18630/


Hint: vaadake hindu..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 19.05.2005 18:05:40 vasta tsitaadiga

http://starterupsteve.com/swf/Asian.html
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 19.05.2005 18:58:33 vasta tsitaadiga

http://www.ekemon.netrulon.com/hive/::clips::/isthat.WMV

..::iguana::.. - nõme ju

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 19.05.2005 19:46:38 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:
http://www.ekemon.netrulon.com/hive/::clips::/isthat.WMV

..::iguana::.. - nõme ju

aga see sinu video oli" jumala lahe ju" icon_razz.gif
pealegi Video- ehk postitus vales teema.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 19.05.2005 20:02:24 vasta tsitaadiga

http://www.starlimos.de/limotalk/crazy_e.htm
Limusiine?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 19.05.2005 20:04:42 vasta tsitaadiga

..::iguana::.. kirjutas:
http://starterupsteve.com/swf/Asian.html

njaa
tundub et aint need saavad pihta kes teavad midagi
hiphopi üheksakümnete algusest ja vaevuvad sõnu kuulama
2Pac - Changes

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 20.05.2005 16:23:53 vasta tsitaadiga

www.afrotechmods.com

for all your modding needs icon_razz.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HENTA
HV kasutaja
HENTA

liitunud: 06.02.2005




sõnum 20.05.2005 16:36:48 vasta tsitaadiga

Devilguy kirjutas:
www.afrotechmods.com

for all your modding needs icon_razz.gif



IRW väga võimas on igastahes thumbs_up.gif

_________________
-----------(\__/)------------l
l-----------(='.'=)-----------l
l-----------('.')_('.')---------l This is Bunny. Copy the Bunny into your sig to help him gain his world domination!!!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 20.05.2005 21:08:46 vasta tsitaadiga

Puhake vahelduseks silmi
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zsz
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2004




sõnum 21.05.2005 12:00:42 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Puhake vahelduseks silmi


AAAHH, my eyes!!!

_________________
Seven dolphins were harmed in the process of making this post.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HENTA
HV kasutaja
HENTA

liitunud: 06.02.2005




sõnum 21.05.2005 13:43:11 vasta tsitaadiga

eino... vägev silmatapja,
vahtisin mingi 5 mintsa ja silme eest võttis kohe väga kirjuks icon_lol.gif
lõpuks lihtsalt ei suutnud edasi vahtida icon_razz.gif

_________________
-----------(\__/)------------l
l-----------(='.'=)-----------l
l-----------('.')_('.')---------l This is Bunny. Copy the Bunny into your sig to help him gain his world domination!!!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 21.05.2005 17:01:09 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Puhake vahelduseks silmi

Jurand on omatud

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.