Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung SGH-D500 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dehumanized
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2002




sõnum 25.03.2005 13:48:09 vasta tsitaadiga

leitz kirjutas:
Dehumanized ei no jah softi saab vahetada datakaabliga. Hetkel peal olev soft: D500XBEA7.


Ma tean, et datakaabliga. Sellest ise räägingi.

Kas sa ise vahetasid endal softi? Sul on õige kaabel olemas?

_________________
5,3 alc. vol
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2005 14:04:29 vasta tsitaadiga

Dehumanized ei ole kahjuks, otsingi seda :/

Dehumanized sul Õ täht on olemas? Mul ö,ä,ü olemas kuid õ'd pole :/

Posti muutis Caveman, kuna leitz ei oska seda ise teha.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dehumanized
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2002




sõnum 25.03.2005 18:55:13 vasta tsitaadiga

leitz kirjutas:
Dehumanized sul Õ täht on olemas? Mul ö,ä,ü olemas kuid õ'd pole :/


Eip, pole, sest sisestuskeelena pole eesti keelt olemas. Saksa keel hetkel valitud täpitähtede kaalutlustel. Võibolla tuleb kunagi soft või language pack, et saab selle peale panna, aga noh, ega ma suurt puudust sest ei tunne küll.

_________________
5,3 alc. vol
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2005 17:01:13 vasta tsitaadiga

Krt, vahepeal loobib seda Limited Service ette. Kuigi helistada saab ja vastu võtta ka kui seda näitab wtf ?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 01.04.2005 22:38:55 vasta tsitaadiga

telefon täitsa OK, aku vastupidavus on väga hea, emailide lugemine telefoni vahendusel töötab ideaalselt, piltide kvaliteet on ka VÄGA hea, täpitähed pole probleem, saab kasutada nende asemel teisi tähti (või numbreid, küll aru saadakse), veel hea asi on see et kõne võib vastu võtta ainult ühe klahvi vajutusega, ilma liugurit ülespoole lükkamata thumbs_up.gif.

Ühe sõnaga, telefon on oma hinda väärt.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
relikvia
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2005




sõnum 05.04.2005 13:39:42 vasta tsitaadiga

no nii ise kasutan siis sellele järgnevast päevast peale kui emtis müügile tulid ja on ka päris hästi vatti saanud kuid on veel vastu pidanud mp3 mängija jookseb kinni aega-ajalt ja kui siis kapitaalselt muu ei aita kui aku tagant ära kui helinaks panna mp3 ja helistaja id ks liigutav pilt siis sisse helistamisel juba lugu hakib eesti keel telefonis ka lonkab sellised kirjad nagu saada nurjus jne bluetooth töötab normaalselt ir pole veel ühtegi teist seadet ära tundnud gprs i ise seadistamise võib ka ära unustada isegi emtis oli algul suured silmad....irw... esindus.... samuti pole siiani leidnud ühtegi videoformaati mida ta tõesti allalaadimisel arvutist mängiks originaalis on küll mpeg4 ja gp3 aga kumbagist ta aru ei saa kui peale panna.aga muidu ok pealegi asjad mille üle viriseda on küll proovitud kuid mitte väga vajalikud nii et suht norm. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 20:06:40 vasta tsitaadiga

oman d500 2-3 nädalat, siiani on ainsateks miinusteks:
võiks olla õhem
aku võiks kauem kesta(peab 3-5 päeva)
taskust välja võttes läheb teinekord kogemata no nupp alla või siis yes
kõne ajal ei näita kella aega

plusideks on kõik mis ennemgi räägitud
fotoka ja kaamera kvaliteedist saab aimu siit www.e38.ee/d500 eriti hea jääb videode heli thumbs_up.gif
võibolla huvitavad kedagi veel järgnevad asjad:
bluetoothiga kopeerides on andmete edastus umbes 35kb/sekis
mp3 lugusid saab panna edukalt helinateks
mid-i lugusid saab samuti lihtsalt helinateks panna
klahvilukk läheb automaatselt peale kui klapp sulgeda
klapi avades saab kõne vastu võtta...samas saab ka settingutest paika panna nii, et ei võetaks kõnet vastu ja lukk ei läheks automaatselt peale
võtab edukalt vastu pop3 e-maile
bluetooth sisselülitatud võtab palju energiat...samas levib ka suht kaugele (T68 võttis vähem energiat)
kasutusel on LI-polymer aku (mu eelmine telefon sai mai-s 4 aastaseks....ja originaal aku pidas ikka vastu 2-4 päeva ning oli samuti LI-poly ja see aku sai vahepeal ikka väga väga kõvat vatti)
JAVA mänge on suht keeruline installeerida läbi PC, aga on võimalik siiski
profiile pole nagu nokial ja ericsonil, saab # nuppu all hoides mobiili värina peale ainult jätta
96mb ruumi on võimalik kasutada mp3 ja videode jms jaoks
levi on keskmine
max pildi formaat on 1280x1024
max video kvaliteet on 176x144 ja minu meelest suht piiramatult
aku võib pideva näppimise korral suht lihtsalt hakata küljest ära tulema
"välk" on suht kobe aka ere diood
fotoka lääts jääb taskus tagumise kaane taha peitu(ei lähe mustaks)
naistele on tehtud ka väike peegel ise enda pildistamiseks icon_rolleyes.gif
küsib liiga tihti bluetoothi kaudu arvutiga ühenduses olles, et kas võib nii ja kas võib naa
fotoka ette manamis nupp on eraldi külje peal ja 4 sekundiga saab suurima kvaliteediga pildi 0-st alates tehtud
007 on tehtud väga hämaras ilma välguta 009 on tehtud välguga

üldkokkuvõtteks annaks 9.5/10-st seega igati rahul oma uue telefoniga

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 19.04.2005 22:52:12 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
oman d500 2-3 nädalat, siiani on ainsateks miinusteks:

küsib liiga tihti bluetoothi kaudu arvutiga ühenduses olles, et kas võib nii ja kas võib naa


üldkokkuvõtteks annaks 9.5/10-st seega igati rahul oma uue telefoniga


telefoni menüüst "authorize device.." ja voilaa
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2005 20:07:32 vasta tsitaadiga

Samsung D500 koodid

*2767*688# = Unlocking Code
*#8999*8378# = All in one Code
*#4777*8665# = GPSR Tool
*#8999*523# = LCD Brightness
*#8999*3825523# = External Display
*#8999*377# = Errors
#*5737425# = JAVA Something{I choose 2 and it chrashed}]
*#2255# = Call List

#*536961# = Java Status Code
#*536962# = Java Status Code
#*536963# = Java Status Code
#*53696# = Java Status Code

#*1200# = AFC DAC Val
#*1300# = IMEI
#*1400# = IMSI

#*2562# = ??? White for 15 secs than restarts.
#*2565# = Check Blocking
#*3353# = Check Code
#*3837# = ??? White for 15 secs than restarts.
#*3849# = ??? White for 15 secs than restarts.
#*3851# = ??? White for 15 secs than restarts.
#*3876# = ??? White for 15 secs than restarts.

#*7222# = Operation Typ (Class C GSM)
#*7224# = I Got !! ERROR !!
#*7252# = Oparation Typ (Class B GPRS)
#*7271# = Multi Slot (Class 1 GPRS)
#*7274# = Multi Slot (Class 4 GPRS)
#*7276# = Dunno
#*7337# = EEPROM Reset (Unlock and Resets Wap Settings)
#*2787# = CRTP ON/OFF
#*3737# = L1 Dbg data
#*5133# = L1 Dbg data
#*7288# = GPRS Attached
#*7287# = GPRS Detached
#*7666# = SrCell Data
#*7693# = Sleep Act/DeAct (Enable or Disable the Black screen after doing nothing for a while)
#*7284# = Class : B,C or GPRS
#*2256# = Calibration Info
#*2286# = Battery Data
#*2527# = GPRS Switching (set to: class 4, class 8, class 9 or class 10)
#*2679# = Copycat feature (Activate or Deactivate)
#*3940# = External loop test 9600 bps
#*4263# = Handsfree mode (Activate or Deactivate)
#*4700# = Half Rate (Activate or Deactivate)
#*7352# = BVMC Reg value
#*8462# = Sleeptime
#*2558# = Time ON
#*3370# = EFR (Activate or Deactivate)
#*3941# = External looptest 115200 bps
#*5176# = L1 Sleep
#*7462# = SIM phase
#*7983# = Voltage/Frequenci (Activate or Deactivate)
#*7986# = Voltage (Activate or Deactivate)
#*8466# = Old time
#*2255# = Call ???
#*5187# = L1C2G trace (Activate or Deactivate)
#*5376# = ??? White for 15 secs than restarts.
#*6837# = Official Software Version
#*7524# = KCGPRS
#*7562# = LOCI GPRS
#*7638# = RLC allways open ended TBF (Activate or Deactivate)
#*7632# = Sleep mode Debug
#*7673# = Sleep mode RESET
#*2337# = Permanent Registration Beep
#*2474# = ???
#*2834# = Audio Path
#*3270# = DCS support (Activate or Deactivate)
#*3282# = Data (Activate or Deactivate)
#*3476# = EGSM (Activate or Deactivate)
#*3676# = Flash volume formated
#*4760# = GSM (Activate or Deactivate)
#*4864# = Dunno doesn't work on newer versions
#*5171# = L1P1
#*5172# = L1P2
#*5173# = L1P3
#*7326# = Accessory (I got Vibrator)
#*7683# = Sleep variable (Cool
#*7762# = SMS Brearer CS (Activate or Deactivate)
#*8465# = Time in L1
#*9795# = wtls key
#*2252# = Current CAL
#*2836# = AVDDSS Management (Activate or Deactivate)
#*3877# = Dump of SPY trace
#*7728# = RSAV done# (Everything went to standard but nothing was deleted)
#*2677# = ARM State (None or Full Rate)
*#8999*636# = Have no clue what it is, i see 20 lines
*#9999# = Software version
*#8999*8376263# = HW ver, SW ver and Build Date
*#8888# = HW version
*#8377466# = Same HW/SW version thing

*#7465625# = Check the locks
*7465625*638*Code# = Enables Network lock
#7465625*638*Code# = Disables Network lock
*7465625*782*Code# = Enables Subset lock
#7465625*782*Code# = Disables Subset lock
*7465625*77*Code# = Enables SP lock
#7465625*77*Code# = Disables SP lock
*7465625*27*Code# = Enables CP lock
#7465625*27*Code# = Disables CP lock
*7465625*746*Code# = Enables SIM lock
#7465625*746*Code# = Disables SIM lock
*7465625*228# = Activa lock ON
#7465625*228# = Activa lock OFF
*7465625*28638# = Auto Network lock ON
#7465625*28638# = Auto Network lock OFF
*7465625*28782# = Auto subset lock ON
#7465625*28782# = Auto subset lock OFF
*7465625*2877# = Auto SP lock ON
#7465625*2877# = Auto SP lock OFF
*7465625*2827# = Auto CP lock ON
#7465625*2827# = Auto CP lock OFF
*7465625*28746# = Auto SIM lock ON
#7465625*28746# = Auto SIM lock OFF

*2767*3855# = E2P Full Reset
*2767*2878# = E2P Custom Reset
*2767*927# = E2P Wap Reset
*2767*226372# = E2P Camera Reset
#*6420# = MIC Off
#*6421# = MIC On
#*6422# = MIC Data
#*6428# = MIC Measurement
#*3230# = Trace enable and DCD disable
#*3231# = Trace disable and DCD enable
#*3232# = Current Mode
#7263867# = RAM Dump (On or Off)
*2767*49927# = Germany WAP Settings
*2767*44927# = UK WAP Settings
*2767*31927# = Netherlands WAP Settings
*2767*420927# = Czech WAP Settings
*2767*43927# = Austria WAP Settings
*2767*39927# = Italy WAP Settings
*2767*33927# = France WAP Settings
*2767*351927# = Portugal WAP Settings
*2767*34927# = Spain WAP Settings
*2767*46927# = Sweden WAP Settings
*2767*380927# = Ukraine WAP Settings
*2767*7927# = Russia WAP Settings
*2767*30927# = GREECE WAP Settings
*2767*73738927# = WAP Settings Reset
*2767*49667# = Germany MMS Settings
*2767*44667# = UK MMS Settings
*2767*31667# = Netherlands MMS Settings
*2767*420667# = Czech MMS Settings
*2767*43667# = Austria MMS Settings
*2767*39667# = Italy MMS Settings
*2767*33667# = France MMS Settings
*2767*351667# = Portugal MMS Settings
*2767*34667# = Spain MMS Settings
*2767*46667# = Sweden MMS Settings
*2767*380667# = Ukraine MMS Settings
*2767*7667#. = Russia MMS Settings
*2767*30667# = GREECE MMS Settings
*335# = Delete all MMS Messages
*663867# = Dump Mm file
#*536961# = WAPSAR enable / HTTP disable
#*536962# = WAPSAR disable / HTTP enable
#*536963# = Serial eable / Others disable
#*53696# = Java Download Mode
#*5663351# = Wap Model ID [Your Model]
#*5663352# = Wap Model ID [SEC-SGHXXXX/1.0]
#*566335# = Wap Model ID [SEC-SGHXXXX/1.0]
*2767*66335# = Check on which model it is
*2767*7100# = SEC-SGHS100/1.0
*2767*8200# = SEC-SGHV200/1.0
*2767*7300# = SEC-SGHS300/1.0
*2767*7650# = Nokia7650/1.0
*2767*2877368# = Reset WAP Model reset

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 28.04.2005 12:11:35 vasta tsitaadiga

keegi võiks öelda kuidas saaks laadida mänge telefoni wapi ja bluetoothi kaudu. Bluetoothiga laadimine pidi vist ilgelt keeruline olema, proovisin aga ei saanud.
Et kas saab wapi kaudu samamoodi laadida nagu NOKIA telefonidega?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2005 12:50:23 vasta tsitaadiga

kui sa ütled, mulle kust saada norm mänge, siis seletan täpselt, kuidas bluetoothi kaudu mänge panna....kuna need mängud mille mina leidsin olid väga jurad ja sobivad ainult samsungi mängud
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 28.04.2005 13:12:22 vasta tsitaadiga

samsungi mänge leiab www.gameloft.com'ist aga peab ostma.

Kui sa annad mulle selle inglisekeelse õpetuse mille sisuks oli mingisugused pildid ka, siis seda ma olen proovinud ja see on keeruline.
äkki saaks kuidagi moodi natulene lihtsamalt
Isegi nii et sa teha et sikutan mängu arvutist (lihtsalt pole võimalik).
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2005 14:12:07 vasta tsitaadiga

lihtsamalt ei saa...tee täpselt õpetuse järgi ja peaksid saama hakkama...ma ka mitu korda proovisin
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2005 15:38:12 vasta tsitaadiga

http://315.fiberworld.nl/d500/
nii mänge saab kui ka hea õpetus.

õ tähe probleemi pole lahendatud ?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IQzero
HV veteran

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2005 17:51:26 vasta tsitaadiga

Sai ka siis natuke seda telefoni näpitud ja midgi eriti positiivest öelda küll ei ole...
Ise oman 7610 ja paneb ikka pika puuga sellele D500 ära. Kaamera pildi kvaliteet D500'l on sama või isegi nõrgem. Suureks miinuseks nii kallil telefonil on kindlasti memory card sloti puudumine. Puudub eesti keel sms ja T9 sõnastik. Java rakendustele 4mb mälu icon_eek.gif Nokia mängud korralikud võtavad juba 4-8mb ringis ruumi. Mängude saadavus suht kahtlane ja mängud mis on olemas on täielik saast. Programme ei anna installida. Neid miinuseid on muidugi veelgi. Muidu on tore väike ja telefon nagu telefon ikka. Kes on omanud korraliku symbian telefoni need teavad millest jutt käib. Mõttetu telefon sellise hinna eest. Nii, et minu plaan see soetada omale on täielikult muutunud. See oli lihtsalt minu arvamus 8)
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paranoid
HV kasutaja
paranoid

liitunud: 15.07.2004




sõnum 05.05.2005 17:56:40 vasta tsitaadiga

shizny kirjutas:
üldiselt info on GSMArena ja Mobile Review saidil enamasti olemas. Kokkuvõttes tundub telefon VÄGA HEA olevat.

Väga seksikas asi thumbs_up.gif

_________________
Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2005 23:44:58 vasta tsitaadiga

sai kah täna soetatud endale ja siiani väga rahul thumbs_up.gif
Alcatel OT535 ja D500 displeisid ei anna ikka võrrelda icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 14.05.2005 01:40:28 vasta tsitaadiga

IQzero kirjutas:
Java rakendustele 4mb mälu icon_eek.gif Nokia mängud korralikud võtavad juba 4-8mb ringis ruumi. Mängude saadavus suht kahtlane ja mängud mis on olemas on täielik saast. Programme ei anna installida. jne..

sama mõttekas on escalade'i ja diablot võrrelda.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2005 11:22:25 vasta tsitaadiga

mängude kohapealt, mul on telefonis üle 50 mängu, huvitav millised Java mängud on 8mb suured????
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 14.05.2005 11:45:24 vasta tsitaadiga

mul on hetkel 33 ja 2,5mb on vaba
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 14.05.2005 16:43:13 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
mängude kohapealt, mul on telefonis üle 50 mängu, huvitav millised Java mängud on 8mb suured????

Vahest ehk mõeldi N-Gage mänge?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2005 22:30:02 vasta tsitaadiga

Krr mul probleem, panen call diverting -> divert always ja ta raibe ei tööta. Ei pane seda ikooni ka sinna ikooni ritta seda suunamis märki. Ideas ?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dehumanized
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2002




sõnum 15.05.2005 17:14:44 vasta tsitaadiga

leits kirjutas:
Krr mul probleem, panen call diverting -> divert always ja ta raibe ei tööta. Ei pane seda ikooni ka sinna ikooni ritta seda suunamis märki. Ideas ?


Proovi telefoni välja-sisse lülitada ja kui ka siis näitama ei hakka küsi oma operaatorilt, kas suunamine ikka peal ja milline (peab olema CFU, mitte CFD või mõni CFNXX suunamine, et telefon tunneks, et tingimusteta suunamisega tegemist).

_________________
5,3 alc. vol
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2005 17:59:42 vasta tsitaadiga

Sai saadetud sõnum elisasse, öeldi, et nendep oolt kõik ok. Välja lülitamine ka ei aidanud, hmm?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2005 18:34:52 vasta tsitaadiga

just täna proovisin suunamist, kõik funkis täitsa 5+...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2005 22:00:56 vasta tsitaadiga

arm2004 tuleb see suunamise märk ka ette ? Hmm ma ei saa aru mis kamm on, üritasn tava teleofnile suunata ja moblale. divert always ja ei mõju hmm, softi vahetama vist hakkama.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2005 22:52:55 vasta tsitaadiga

suunamise märki ei teki, aga suunab nii lauatelefonile kui mobiilile.
mis võrku kasutad?

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2005 16:29:24 vasta tsitaadiga

elisat
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2005 16:32:19 vasta tsitaadiga

äkist lisateenus, mis tuleb eelnevalt tellida? (Tele2'l oli isegi tasuline mingi aeg icon_lol.gif )
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2005 07:20:04 vasta tsitaadiga

Tere,

CFU (Call Forward Unconditional) ehk kõnede tingimusteta (vahetu) suunamine on võimalik kõikidel Elisa GSM telefoniteenuse kasutajatel.
Samadel alustel on baasteenusena olemas järgmised suunamise liigid:
CFB (Call Forwarding on Mobile Subscriber Busy) - kõnede suunamine, kui number on hõivatud CFNRC (Call Forwarding on Mobile Subscriber Not Reachable) - kõne suunamine, kui number ei ole võrgus leitav CFNRy (Call Forwarding on No Reply) - kõne suunamine, kui number ei vasta

Erinevate suunamiste aktiveerimise kohta telefonis saate teha vastavad valikud läbi menüü või vaadata erinevaid võimalusi telefoni kasutusjuhendist.


Nii öeldi elisast.[/code]
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2005 01:39:09 vasta tsitaadiga

ei oska enam miskit öelda icon_redface.gif
aga siiani olen avastanud:
"üles" klahvi vajutamine suht ebamugav icon_rolleyes.gif
ja sellest ka aru ei saa, kui aku tühi, siis telefon jaksab iga minuti-paari tagant möliseda, aga klahvivalgustus ja mp3 mängimine on kadund icon_confused.gif
minu jaoks Samsa suurim miinus ondgi see, et iga vajutuse peale tahab möliseda icon_mad.gif kui telefon oli ~30 minutit käes olnud, lülitasin kõik helid maha, aga see aku pinin ikka tõsiselt häirib icon_evil.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2005 12:01:20 vasta tsitaadiga

Emm mp3 ja klahvivalgustus maas, et akut säästa.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2005 17:50:53 vasta tsitaadiga

leits, kas sa ei leia, et selle pinina edastamine kulutab rohkem akut, kui näiteks klahvivalgustus? icon_rolleyes.gif
saaks veel aru, et telefoni näppimise ajal möliseb, aga taskus? icon_confused.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 29.05.2005 18:06:28 vasta tsitaadiga

lipoly akut ei tohi tühjaks lasta.. sellepärast mölisebki.. et sa ta laadima paneks icon_wink.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2005 18:18:39 vasta tsitaadiga

sel telefonil muide Li-Ion aku icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2005 20:17:26 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
sel telefonil muide Li-Ion aku icon_rolleyes.gif


Ka Li-Ion akut ei tohiks täitsa tühjaks lasta.
Siit saab targemaks akude alal: www.batteryuniversity.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 29.05.2005 22:51:37 vasta tsitaadiga

minu aku peale on kirjutatud li-ion polymer, ei tea mis sinul on :p
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2005 23:34:34 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt pole vahet kas Li-Ion või Li-Pol. Kumbki ei tohi päris tühjaks saada. Aga selle jaoks on olema kaitsemehhanismid, mis teatud nivool telefoni välja lülitavad. Li-Pol kannatab natuke vähem töötsükleid, kuid on stabiilsem kui Li-Ion tehnoloogia, ning ka ruumi võtab vähem. Soovitatakse vähemalt kord kuus lasta telefon nii tühjaks et see ennast ise välja lülitaks, muidu hakkab näidik aku laetuse kohta tiba valetama. Üldiselt võib liitiumakusid laadida millal aga tuju tuleb.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2005 10:13:10 vasta tsitaadiga

Li-polümeri kohta nii palju veel, et mu eelmine telefon oli T68, millel samuti li-pol aku, telefon oli 3-4 aastat vana kui selle ringi vahetasin ja mul oli originaal aku, mis peab siiani veel 3-4 päeva vastu(ka alguses pidas see aku 3-4 päeva vastu) ja see t68 sai ikka igasugust vatti mitukümend korda rääkisin 2-3 tunniga lihtsalt aku korraga tühjaks, laadisin suvalistel hetkedel jne jne jne, loodetavasti peab samsungi oma sama kaua vastu 8)
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2005 10:27:31 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Li-polümeri kohta nii palju veel, et mu eelmine telefon oli T68, millel samuti li-pol aku, telefon oli 3-4 aastat vana kui selle ringi vahetasin ja mul oli originaal aku, mis peab siiani veel 3-4 päeva vastu(ka alguses pidas see aku 3-4 päeva vastu) ja see t68 sai ikka igasugust vatti mitukümend korda rääkisin 2-3 tunniga lihtsalt aku korraga tühjaks, laadisin suvalistel hetkedel jne jne jne, loodetavasti peab samsungi oma sama kaua vastu 8)


T68 thumbs_up.gif , see telefon must SonyEricssoni fanaatiku tegi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2005 14:21:22 vasta tsitaadiga

Tea mulle täitsa meeldib see pinin:D Samas ükskord öösel oli küll suht ebameeldiv icon_wink.gif Muidu imo thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2005 20:47:12 vasta tsitaadiga

kas kellelgi veel on sellist probleemi esinenud, et kui käia GPRS-iga telefoni kaudu surfamas(wap) siis näiteks lahkudes hanza netist, siis järgmine kord kui üritan netti minna, telefon lihtsalt hangub?
ja selline küss ka veel, et kas mingi nipiga saaks salvestada ka numbrid telefonist Sim kaardile?

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2005 20:51:53 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
kas kellelgi veel on sellist probleemi esinenud, et kui käia GPRS-iga telefoni kaudu surfamas(wap) siis näiteks lahkudes hanza netist, siis järgmine kord kui üritan netti minna, telefon lihtsalt hangub?
ja selline küss ka veel, et kas mingi nipiga saaks salvestada ka numbrid telefonist Sim kaardile?

endal pole küll sellist asja olnud, aga äkki tuleks enne vahemälu tühjendada?
ja see SIM'ile kopeerimine huvitab ennastki.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 05.06.2005 11:27:53 vasta tsitaadiga

easystudio programmiga peaks saama simile salvestada.. (vist nii, et kõigepealt salvestad arvutisse, ja siis sealt omakorda simile tagasi)
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2005 11:54:44 vasta tsitaadiga

keegi võiks miski lühiõpetuse kirjutada kuidas see Samsa soft üle BT tööle saada.
paar korda olen proovinud ja tööle pole saanud icon_sad.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2005 18:01:49 vasta tsitaadiga

arm2004 mida teha tahad, üldiselt see easystudio on kahtlane, ise ei kasuta. Pole ju vaja seda icon_rolleyes.gif
simile salvestamine: phonebook->management->deafult saving->sim

Mõtlesite seda simile salvestamist?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 05.06.2005 21:08:47 vasta tsitaadiga

kodanik wirx mõtles vist, et kuidas saab korraga kõiki simile tagasi..

selle samsa softi ja bluetoothi koha pealt niipalju, et tuleb vaadata mis com porti kaudu telefon bluetoothiga ühenduses on arvutiga.. ja siis easystudio settingutes vastav asi ära muuta.. ise sain nii tööle.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PSI
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2003




sõnum 05.06.2005 21:34:52 vasta tsitaadiga

Keegi kasutab Jimm? http://jimm.sourceforge.net/
_________________
Yupiyupiyau!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2005 16:17:49 vasta tsitaadiga

BT drivud peale ja alla tekib ikoon, sealt saad serial porti kasutada, file transfeerida jms, milleks seda easystudiot vaja :S?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2005 00:40:37 vasta tsitaadiga

sain ka selle telefoni omanikuks thumbs_up.gif

ka muidu keegi sellele telefonile java põhist msn messengeri leidnud on?

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung SGH-D500 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.