|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
eestlane
HV Guru

liitunud: 26.01.2004
|
13.02.2005 10:28:30
|
|
|
annan au! ma olen nädal aega mänginud ja ma lvl 19 dark knight. armor ja relv on jamad, midagi teha pole, kõik raha, mis kollidelt saanud olen, olen tasku pistnud ja natuke üle 50k koos. ja mina saan valida ainult 3 rassi. kas nii peabki olema, või ma olen midagi kahe silma vahele jätnud? pole nagu eriti selgeks saanud seda mängu. treenin seal algkülas, teistes kohtades ma hakkama ei saa. läksin kord vaatama kohta, kuhu lvl 15 sisse saab, seal sain 2 hit ja surnud
btw, eile sain mingilt monsterilt chaos cristali vms. mis sellega teha saab? poodi müües saaks selle eest 270 000 seega ma pakun, et see on midagi väärtuslikku, aga ma ei oska sellega midagi teha, vedeleb pangas.
ja küsimus? kas dark knightil ka skille on, või saab neid castida ainult relvadega, millel skill on? ma selles mängus võhik veel, kuid päris tore tapmismäng tundub.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
13.02.2005 10:32:37
|
|
|
mine deviasse ning otsi seal party, sul endal nii kiirem exp. aga ka suremise tõenäosus suurem.
chaos-te eest saad osta relvi, igasugu asju. ära poodi müü, turul on selle väärtus 1m ja üle selle.
lvl80 saad kasutada twisting slashi
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestlane
HV Guru

liitunud: 26.01.2004
|
13.02.2005 11:10:24
|
|
|
| aga millal ja kuidas saab seda gladiaatorit?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
13.02.2005 11:12:09
|
|
|
| eestlane kirjutas: |
annan au! ma olen nädal aega mänginud ja ma lvl 19 dark knight. armor ja relv on jamad, midagi teha pole, kõik raha, mis kollidelt saanud olen, olen tasku pistnud ja natuke üle 50k koos. ja mina saan valida ainult 3 rassi. kas nii peabki olema, või ma olen midagi kahe silma vahele jätnud? pole nagu eriti selgeks saanud seda mängu. treenin seal algkülas, teistes kohtades ma hakkama ei saa. läksin kord vaatama kohta, kuhu lvl 15 sisse saab, seal sain 2 hit ja surnud
btw, eile sain mingilt monsterilt chaos cristali vms. mis sellega teha saab? poodi müües saaks selle eest 270 000 seega ma pakun, et see on midagi väärtuslikku, aga ma ei oska sellega midagi teha, vedeleb pangas.
ja küsimus? kas dark knightil ka skille on, või saab neid castida ainult relvadega, millel skill on? ma selles mängus võhik veel, kuid päris tore tapmismäng tundub. |
Sa mängid arvatavasti official serverites. Seal tulevadki levelid väga aeglaselt. Kasutaja Mafka mängib privaatserveris, kus on mitu sada korda suurem exp . Vaata siia, sealt leiad igasuguseid privaatservereid.
MG saad teha siis, kui sa oled oma BK teinud level 250
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
13.02.2005 11:19:14
|
|
|
| lvl220 saab official servus mg teha
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
13.02.2005 12:55:28
|
|
|
offical on suht mõttetu laks, kui ei ole sõpru mängus - ma tegin mingi elfi, lvl 34, siiis viskas koppa ette.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestlane
HV Guru

liitunud: 26.01.2004
|
13.02.2005 13:05:13
|
|
|
kuidas saab privaat serverisse? tuleb pach tirida? IP, tuleb kuhu kirjutada? ma pühapäeviti väga laisk, kui keegi viitsib, palun aidatke
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
22.02.2005 20:51:58
|
|
|
Ommik!
keegi teab kuidas kasutada dupe bugi? seal servus kus ma olen kõik dupevad krt ...aga keegi eriti inglis keelt ei räägi kah
paar uut pilti
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
broadx
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2005
|
25.02.2005 00:28:49
|
|
|
Mis mu see un p2ris hea paistab kas need boxid un k6ik ´+5 we
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
25.02.2005 00:34:41
|
|
|
| on jah
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
25.02.2005 00:57:23
|
|
|
tegelt on +4 aga tegin scr shoti siis kui särasid +5 boxide moodi ...kuigi nüüd tean kuidas dupeda ple selline hulk kaste +5 saada probleem
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
broadband
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2003
|
03.03.2005 16:08:58
|
|
|
Kes mängib eesti serverit Soft MU ?
_________________ BroadBand®
http://www.nunix.ee |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
07.03.2005 17:41:17
|
|
|
Keegi on enda serveri tegemisega hakkama kah saanud?
Kui on siis võiks abistava käe ulatada.
Probleem on paari kohaga.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
broadband
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2003
|
08.03.2005 15:45:14
|
|
|
paari nädala pärast peaks minu privaat servus yles minema. mu-empire.pri.ee
_________________ BroadBand®
http://www.nunix.ee |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
08.03.2005 17:09:24
|
|
|
| irw..kõik raskelt teevad servereid..aa jah, need officalide omad pidid neid privaat serverite operaatoreid tagaajama..
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
broadband
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2003
|
08.03.2005 19:52:21
|
|
|
ei tea mix.. ja mida nad teha yritavad?
_________________ BroadBand®
http://www.nunix.ee |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
08.03.2005 19:54:20
|
|
|
| broadband kirjutas: |
| ei tea mix.. ja mida nad teha yritavad? |
rahvas on rohkem privade alla koonudunud..
+ veel see kes see neid taga ajab, seal serverid pidi asi yldse tasuline olema
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
broadband
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2003
|
08.03.2005 21:54:04
|
|
|
| NxP kirjutas: |
| broadband kirjutas: |
| ei tea mix.. ja mida nad teha yritavad? |
rahvas on rohkem privade alla koonudunud..
+ veel see kes see neid taga ajab, seal serverid pidi asi yldse tasuline olema  |
seda küll jah.. aga see pole meie syy, et nad ei oska normi serverit teha ja nad ei saa meile midagi teha.
_________________ BroadBand®
http://www.nunix.ee |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
09.03.2005 16:50:35
|
|
|
| kuulge mu spetsid, kas te teate mõnda veel mõttetumat nn. mängu kui see? ma siin jälgin ka ühte selle asjanduse ohvrit, ta on üsna kõva tegija, selles mõttes et mingid levelid on jube kõvad jne, aga ma kõrvaltvaadates ei saa kll s i t t a g i aru mis oleks vahepeal muutunud sadade mängutundidega, üks toksimine ja prty käib aga midagi nagu mõtlema ei pea aga midagi nagu ei toimu ka peale selle toksimise. kui sellel mängul on mingigi point paluks see mulle selgeks teha, praeguse seisuga tundub et ohvril on ainult silmaümbris mustaks läinud molli vahtimisest.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
broadband
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2003
|
09.03.2005 18:08:02
|
|
|
| gj kirjutas: |
| kuulge mu spetsid, kas te teate mõnda veel mõttetumat nn. mängu kui see? ma siin jälgin ka ühte selle asjanduse ohvrit, ta on üsna kõva tegija, selles mõttes et mingid levelid on jube kõvad jne, aga ma kõrvaltvaadates ei saa kll s i t t a g i aru mis oleks vahepeal muutunud sadade mängutundidega, üks toksimine ja prty käib aga midagi nagu mõtlema ei pea aga midagi nagu ei toimu ka peale selle toksimise. kui sellel mängul on mingigi point paluks see mulle selgeks teha, praeguse seisuga tundub et ohvril on ainult silmaümbris mustaks läinud molli vahtimisest. |
mängud ongi suht mõttetud, kuid paljudele inimstele pakub see meelelahutust.. et igavust peletada. Tegelikult on mängimine aja surnux löömine. Igaüks tahab end milleski tõestada ja MU on mäng skillidega kus üritatakse end võimalikult tugevax teha ja siis nn. hoobelda ja teisi seal surnux lyya.. vähemalt nii saan ma sellest aru.. selline on minu vaatepilt.
_________________ BroadBand®
http://www.nunix.ee |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
09.03.2005 18:13:33
|
|
|
no mind paelub MU-s see Chaos Machine ja jewelitega mässamine 8) näiteks: aretad omale maximum optionitega gear'i...vahest failib ja vahest õnnestub---kui õnnestub siis hea olla või kui dropid boxe ja midagi head kukub ka teisi PK-ata on ka hea
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
09.03.2005 19:53:46
|
|
|
ma quitin arvatavasti peale yhte serverit kus ma mängin..
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
07.04.2005 11:05:30
|
|
|
tohoh.
mis map?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
07.04.2005 15:50:36
|
|
|
Atlans
mingid võistlused ka toimuvad, täpsemalt ei tea. dw-le uus staff, mingi spell ka juures
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
07.04.2005 18:15:45
|
|
|
| ma ei saa aru, miks nad ei või kõiki asju juurde lisada :?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
08.04.2005 18:05:50
|
|
|
| Keegi võiks mulle töötava õpetuse anda kuidas teha enda serverit.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Itsme
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2005
|
05.05.2005 13:25:05
|
|
|
oma servu jaoks vaata www.ragezone.com seal on kogu info mis vajad, samas kui valesti teed midagi hakkab su servu kasutama ~1.5GB ram server millel on 256mb ram+p3 1.2ghz hdd 7200rpm 4mb cash vabalt 60 mängijat.
minu char:
Globalis: dw lvl 251 www.muonline.com
alchemy: dw lvl 420+ www.muonline.co.uk
totalwar: banned 4 reset char põhjus afk 5 min www.totalwarmu.com
harmony: dw lvl 520+ www.biolords.net
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
05.05.2005 15:07:13
|
|
|
| eriti haige on globalis teha kuni lvl 251 dw
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
05.05.2005 15:54:05
|
|
|
| 251lvl, päris kõva ikka. äkki mainid nime ka?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Itsme
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2005
|
05.05.2005 23:31:37
|
|
|
| nimi Itimees igas serveris, hetkel mängin alchemys ja harmonys.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ra001
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
2 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
broadx
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2005
|
13.05.2005 15:24:26
|
|
|
Kas Keegi Tiab sellsit serverit kus on EXP yle 1000????????????? oleks v2ga tanulik kui keegi saaks Öelda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Itsme
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2005
|
13.05.2005 19:12:42
|
|
|
www.biolords.net
et omale accont saada pead sa saatma pm GM'ile (Brian)
juhuk kui ta pole teinud register site veel.
see on harmony mu:
exp: 4000x
max lvl: 1000
samas võid ka minna www.ragezone.com seal peaks olema inimesi kes katsetavad oma servereid, kuid nende eluiga on tavaliselt max paar nädalat.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
22.05.2005 10:31:20
|
|
|
Jube västiav on seal mängida. Killad 10 mobii maha klõpsid pool tundi statse.
_________________ UTFG |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
22.05.2005 10:34:09
|
|
|
enamustel servudel on spets webilehel olemas koht kus saad statse jagada.Või oli ka variant et Muonline autoclickeriga saad panna neid statse.
Ei tea kas nüüd selles servus täpsemalt on aga muidu äkki googlest leiab miski.Sai Num Padi abiga jaotada oma statse väga kergelt.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
22.05.2005 10:35:49
|
|
|
Tänud
_________________ UTFG |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
03.08.2005 18:16:26
|
|
|
ma ei saa aru mis edasi tuleb teha kui ma mängu lähen, tulevad mingid 3 laeva sinna mis sõidavad... ja mida edasi? Jäängi ootama we?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
03.08.2005 19:32:33
|
|
|
Laevad? irw see on login screen kui official või priva server siis kirjutad oma kasutaja/pase
btw,keegi head MU priva serverit teab? tuli jälle väike tahtmine asju enchantida.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
03.08.2005 19:36:26
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
Laevad? irw see on login screen kui official või priva server siis kirjutad oma kasutaja/pase
btw,keegi head MU priva serverit teab? tuli jälle väike tahtmine asju enchantida. |
Jap, sama siin, Lineage-t praegu ei mängi, kuna kohe tuleb reset ja siis saab uue hooga lasta . Seega, kui keegi teab mõnda head priva serverit, andke teada
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
03.08.2005 19:40:13
|
|
|
| no kuhu ma kirjutan??
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
04.08.2005 11:18:01
|
|
|
ok jätame login screeni rahule sain tolle korda, aga ta kipub toppama jääma seal kui mängu sisse lähed. tuleb see webzeni reklaam or whatever ja sinna ta jääbki
EDIT: ei ole kah login screeniga korras : http://www.zone.ee/acti0nb0y/Screen(08_04-11_10)-0000.jpg?2 - mida ma seal tegama pean?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
04.08.2005 12:05:27
|
|
|
| Psych0 kirjutas: |
ok jätame login screeni rahule sain tolle korda, aga ta kipub toppama jääma seal kui mängu sisse lähed. tuleb see webzeni reklaam or whatever ja sinna ta jääbki
EDIT: ei ole kah login screeniga korras : http://www.zone.ee/acti0nb0y/Screen(08_04-11_10)-0000.jpg?2 - mida ma seal tegama pean? |
Vigane client arvatavasti. Tee näiteks reinstall ja kui ei aita, siis tõmba kuskilt uus client.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r3nx
HV veteran
liitunud: 24.02.2004
|
04.08.2005 20:00:03
|
|
|
| Psych0 kirjutas: |
ok jätame login screeni rahule sain tolle korda, aga ta kipub toppama jääma seal kui mängu sisse lähed. tuleb see webzeni reklaam or whatever ja sinna ta jääbki
EDIT: ei ole kah login screeniga korras : http://www.zone.ee/acti0nb0y/Screen(08_04-11_10)-0000.jpg?2 - mida ma seal tegama pean? |
Viga on lihtne, sul pole serverit kuhu minna.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
04.08.2005 21:19:55
|
|
|
| r3nx kirjutas: |
| Psych0 kirjutas: |
ok jätame login screeni rahule sain tolle korda, aga ta kipub toppama jääma seal kui mängu sisse lähed. tuleb see webzeni reklaam or whatever ja sinna ta jääbki
EDIT: ei ole kah login screeniga korras : http://www.zone.ee/acti0nb0y/Screen(08_04-11_10)-0000.jpg?2 - mida ma seal tegama pean? |
Viga on lihtne, sul pole serverit kuhu minna. |
aga kuidas viga parandada?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r3nx
HV veteran
liitunud: 24.02.2004
|
05.08.2005 14:26:05
|
|
|
| Oleneb kas tahad mängida globalit või privaat serverit?
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
06.08.2005 20:29:32
|
|
|
| gloabalit
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|