|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
10.05.2005 22:53:29
|
|
|
Sekundeerin painkillah`le proovitud ja suht "hariv" ses suhtes et nüüd teab paremini kuhu "õieti" sihtida
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
11.05.2005 08:19:11
|
|
|
painkillah, serveri tickrate on võlusõna. Kui tickrate 33 (ehk default), siis on tõesti nii, et tegelik kujutis ja hitboxid ei lange kokku. Proovi panna 66 või 100 peale, sööb küll rohkem ressurssi, kuid normaalsete võrgutingimuste juures peaks probleem ära kaduma.
ja HV css seltskonnaga võiks tõesti pelada.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
11.05.2005 08:26:46
|
|
|
//Developer alias
alias devoff "developer -1; con_notifytime 0"
alias devon "con_notifytime 4; developer 1"
contimes 4
//net_graph script turns cycles through the various net_graphs
alias graph "graph1"
alias graph1 "net_graphpos 2; wait; devon; echo net_graph 1; wait; devoff; wait; net_graph 1; wait; alias graph graph2"
alias graph2 "net_graphpos 2; wait; devon; echo net_graph 2; wait; devoff; wait; net_graph 2; wait; alias graph graph3"
alias graph3 "net_graphpos 2; wait; devon; echo net_graph 3; wait; devoff; wait; net_graph 3; wait; alias graph graph4"
alias graph4 "net_graphpos 1; wait; devon; echo net_graph off; wait; devoff; wait; net_graph 0; wait; alias graph graph1"
bind graph "backspace"
//cl_interp Adjustment
alias terp01 "cl_interp 0.0667; devon; echo net_graph 3 in = 15.0 updates a second; devoff; alias terpup terp02; alias terpdn terp13"
alias terp02 "cl_interp 0.0500; devon; echo net_graph 3 in = 20.0 updates a second; devoff; alias terpup terp03; alias terpdn terp01"
alias terp03 "cl_interp 0.0400; devon; echo net_graph 3 in = 25.0 updates a second; devoff; alias terpup terp04; alias terpdn terp02"
alias terp04 "cl_interp 0.0333; devon; echo net_graph 3 in = 30.0 updates a second; devoff; alias terpup terp05; alias terpdn terp03"
alias terp05 "cl_interp 0.0298; devon; echo net_graph 3 in = 33.6 updates a second; devoff; alias terpup terp06; alias terpdn terp04"
alias terp06 "cl_interp 0.0250; devon; echo net_graph 3 in = 40.0 updates a second; devoff; alias terpup terp07; alias terpdn terp05"
alias terp07 "cl_interp 0.0222; devon; echo net_graph 3 in = 45.0 updates a second; devoff; alias terpup terp08; alias terpdn terp06"
alias terp08 "cl_interp 0.0200; devon; echo net_graph 3 in = 50.0 updates a second; devoff; alias terpup terp09; alias terpdn terp07"
alias terp09 "cl_interp 0.0182; devon; echo net_graph 3 in = 55.0 updates a second; devoff; alias terpup terp10; alias terpdn terp08"
alias terp10 "cl_interp 0.0167; devon; echo net_graph 3 in = 60.0 updates a second; devoff; alias terpup terp11; alias terpdn terp09"
alias terp11 "cl_interp 0.0152; devon; echo net_graph 3 in = 66.6 updates a second; devoff; alias terpup terp12; alias terpdn terp10"
alias terp12 "cl_interp 0.0100; devon; echo net_graph 3 in = 100.0 updates a second; devoff; alias terpup terp13; alias terpdn terp11"
alias terp13 "cl_interp 0.1000; devon; echo Default cl_interp of 0.1; devoff; alias terpup terp01; alias terpdn terp12"
alias terpup "terp05"
alias terpdn "terp04"
bind "pgdn" "terpdn"
bind "pgup" "terpup" |
Üks väga kasulik skript cl_interpi muutmiseks vastavalt serveri tickrate`le. Steami foorumist saadud ja funkas küll.
Muide, High-Q, mis kasu oleks, juhul kui ise servut ei hosti, rääkida tickrate´dest, sest kliendina servusse connectides pole neist asja ju
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
11.05.2005 08:41:00
|
|
|
hetkel hostis painkillah ise. See, et sa botidega mängid, tekitabki serveri (enda masinas). Ja seal ju tickrate oleneb.
Kliendina tõesti pole sellega midagi teha.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
11.05.2005 08:48:55
|
|
|
Aga netis peaks ka funkama teoorias
A päris koom on küll.. sihid paarkümmend sentimeetrit peast vasakule (vant jookseb vasakule) ja BOOM headshot
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piq
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.12.2003
|
11.05.2005 10:09:46
|
|
|
see hitboxide asi sai jah natuke testimist
sittade cmdrate ja update ratega hakkas mehe hitbox warpima a samas tekkis põmst mehe peale
suurte ratedega liikus tõesti eest ära natuke
aga samas se poole pea vai pea jagu eemale liikumine ei takista näiteks mind kyl pähe laskmast
pealegi tundub et teie css HV clann jääb unarusse kuna kanalil ple mitte kedagi
ja kui clani tehtud saate sis vaadake et ikka teistega mängite kah erinevalt miskist mõttetust karjast lontudest kes kannavad tagi [SS]
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
11.05.2005 10:29:13
|
|
|
piq, kanalil pole mitte kedagi kuna inimesed on tööl või koolis ja mõni ime siis eks Eile oli kanalil küll inimesi Ja sai räägitud ka, täna toimub vististi tõsisem rääkimine
Ja kui klänni tehtud saame, siis mängime ka
[SS]? Who the f is [SS]?
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eXacTy
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.10.2004
|
11.05.2005 10:33:55
|
|
|
[SS] Is total n00b clan
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
11.05.2005 11:51:42
|
|
|
SS for long = ?
ehk siis mida see SS tähendab..?
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harald205
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2003
|
11.05.2005 12:47:53
|
|
|
| madedog kirjutas: |
SS for long = ?
ehk siis mida see SS tähendab..? |
See peaks tähendama Soulseekers.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
11.05.2005 14:07:17
|
|
|
ise olin ka SS-is ja seal on ka häid mängijaid...normaalseid...
enam ei ole ja see tähendab Sita Sööjad
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eXacTy
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.10.2004
|
11.05.2005 15:49:23
|
|
|
no jah, aga css playad idle #cs.hv @ Quakenet . Meil on L botti vaja nii et idle plz
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piq
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.12.2003
|
11.05.2005 17:06:36
|
|
|
nu aga kui õhta teil piisavalt rahvast kohal sis võib isegi yhe pela teha 5on5 ehk sis näete ära mida suudate ja mida mitte eks astun õhta läbi kui kodu jõuan
ja L boti saamiseks imo peab sial mingi arv inimesi istuma miski 24H oli vist nii seega kui päeval tyhjus ja õhta täis ple asjast ikkagi kasu
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
11.05.2005 17:42:48
|
|
|
| mulle kah kunagi öeldi, et see SS tähendab soulseekers, aga noh eks nad siis söögu sitta oma jutu peale .)
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
11.05.2005 17:44:17
|
|
|
| piq kirjutas: |
nu aga kui õhta teil piisavalt rahvast kohal sis võib isegi yhe pela teha 5on5 ehk sis näete ära mida suudate ja mida mitte eks astun õhta läbi kui kodu jõuan
ja L boti saamiseks imo peab sial mingi arv inimesi istuma miski 24H oli vist nii seega kui päeval tyhjus ja õhta täis ple asjast ikkagi kasu |
ei pea 24h. mingi 3h oli. ja miski 5 op ja 3 tavalist kasutajad või vastupidi... anyeay praegu on rahvas sees irucs niiet L bot is comin ma loodan.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
11.05.2005 18:17:00
|
|
|
| piq kirjutas: |
ja L boti saamiseks imo peab sial mingi arv inimesi istuma miski 24H oli vist nii seega kui päeval tyhjus ja õhta täis ple asjast ikkagi kasu |
L bot, 4 inimest, 2 tundi... Q bot 50 inimest (mingi 4 päeva vist)
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eXacTy
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.10.2004
|
11.05.2005 20:01:07
|
|
|
mks väga vale info sul
L bot 5 +o ja 3 +v - 2h
Q bot 60 idlejat koguaeg vähemalt sees - 14 päeva
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
12.05.2005 16:35:25
|
|
|
| Ostsin endale kah just HL1 ja HL2 Loodan kah hakata hästi Sourcet pelama!
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
12.05.2005 18:03:02
|
|
|
nujah...harjutamine teeb meistriks mitte lootmine
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
12.05.2005 19:03:55
|
|
|
Noh, ütleme et esimene CS:S-i mängulaadne moodustis HV koosseisus mina, neoman ja Madedog, sai ära peetud kahe o2 venna - voltiti0n ja Bazixi vastu (tegelt mäng veel kestab hetkeseisuga aga ma pidin ära tulema). Tulemus nagu arvata on elupõliste silmalaskjate vastu, on täielik allajäämine
Aga algus on tehtud vähemalt...
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
12.05.2005 19:06:03
|
|
|
krt ma thas kakasa tehaaga alles homme saaan korraliku toiteka, sellega, mis praegu on ei julge m2ngda, äkk lendab õhku
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
12.05.2005 19:11:32
|
|
|
Meid omati kõvasti ikka Õnneks sai ka paar lasku tehtud
Kurat teab kuhu need vennad sihivad...
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
12.05.2005 19:12:49
|
|
|
heh..homme tlen ka pelama..hakkan vana head aimi jälle harjutama, vahepeal m2ngisin isegi suht hästi
keegi viitsib homme mõne mängu teha õhtupoole? 8)
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
12.05.2005 19:16:39
|
|
|
Tule irc-u, seal arutame
quakenetis, #cs.hv on kanal
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
12.05.2005 19:20:38
|
|
|
tean tean
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
12.05.2005 21:45:20
|
|
|
igatahes clan saab hoogu juurde, keegi äkki loobiks nimekirja et palju rahvast on praegu klannis? mingi homepage võiks ka keegi teha...
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
12.05.2005 21:51:52
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| igatahes clan saab hoogu juurde, keegi äkki loobiks nimekirja et palju rahvast on praegu klannis? mingi homepage võiks ka keegi teha... |
Meie irc channis #cs.hv istub senini keskmiselt 6 asjast huvitatut inimest. Homepage saavat alamdomeeni meie kullakalli HinnaVaatluse alla css.hinnavaatlus.ee aadressile kui ma ei eksi ja lehe treimisega tegeleb kasutaja Madedog.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
12.05.2005 22:17:53
|
|
|
kas keegi normaalse hinnaga accunti müüb kui müüb siis ostaks!!!
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
12.05.2005 22:24:54
|
|
|
vale teema!!!!! siin ei kaubitseta
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
12.05.2005 22:37:23
|
|
|
| only kirjutas: |
vale teema!!!!! siin ei kaubitseta  |
ja üleüldse on steam accidega kaubitsemine keelatud....Steami EULAs oli see vist kirjas ja siin foorumis said paljud petta kunagi kui hl2 välja tuli.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
13.05.2005 17:03:39
|
|
|
| keegi mängima viitsib täna minna kuskile???
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
13.05.2005 18:32:26
|
|
|
| Mis need populaarsemad eesti servud on keegi võiks adred anda!
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
13.05.2005 19:28:24
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| only kirjutas: |
vale teema!!!!! siin ei kaubitseta  |
ja üleüldse on steam accidega kaubitsemine keelatud....Steami EULAs oli see vist kirjas ja siin foorumis said paljud petta kunagi kui hl2 välja tuli. |
Palju asju on keelatud...aga me oleksime veel ei tea kus ajas n.ö. kui me elaksime raudpiirides kinni. Pehmemalt palun või olgem paindlikumad, oleks minu soovitus.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eXacTy
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.10.2004
|
13.05.2005 21:48:32
|
|
|
212.47.212.50:27016 - koffer
212.7.7.94:27050 - koffer
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
14.05.2005 08:25:53
|
|
|
| Mis jama eile selle CS: sourcega oli mingi karm update pidi olema serverid olid kogu aeg steamil busy nüüd t2na hommik kah ei saa enam sisse...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
14.05.2005 08:38:42
|
|
|
| huntermagic kirjutas: |
| Mis jama eile selle CS: sourcega oli mingi karm update pidi olema serverid olid kogu aeg steamil busy nüüd t2na hommik kah ei saa enam sisse... |
Oligi update, mis andis meile uue "seksika" CT mudeli jänkide SWAT kiivri ja stiilsete prillidega. Peale kauba saime ka vana hea map de_inferno ümbertegemise ja täiesti uue mapi de_port. Esimene on küll imo liiga kirevaks ja klaustrofoobiliseks tehtud
Imelik, et sa sisse ei saa, endal pole probleeme old
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
14.05.2005 10:52:11
|
|
|
| siLc kirjutas: |
| huntermagic kirjutas: |
| Mis jama eile selle CS: sourcega oli mingi karm update pidi olema serverid olid kogu aeg steamil busy nüüd t2na hommik kah ei saa enam sisse... |
Oligi update, mis andis meile uue "seksika" CT mudeli jänkide SWAT kiivri ja stiilsete prillidega. Peale kauba saime ka vana hea map de_inferno ümbertegemise ja täiesti uue mapi de_port. Esimene on küll imo liiga kirevaks ja klaustrofoobiliseks tehtud
Imelik, et sa sisse ei saa, endal pole probleeme old  |
sain sisse nägin sind ja siis üht lahedat tüüpi WhiteNigga !
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
14.05.2005 14:52:35
|
|
|
mul on väike mure seoses de_inferno mapiga. ütleb et minu inferno on serveri omast erinev ja ei saa connectida. mul oli üks custom inferno ennem peal, sellepärast ta vist jamabki mul. aga ma kustutasin kõik failid ära, mis olid nähtavad ja olid selle custom mapi omad. kuid ikka sama jama. kusagil vist on veel midagi peidus, aga ma ei leia midagi. oskab keegi mingit nõu anda?
ahjaa kui ma oma masinas üritan pelada seda uut infernot, siis kõik ok...
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Parve
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2004
|
14.05.2005 15:34:28
|
|
|
| Kas sinna HV klanni on võimalik tulla kuidagi? Ise pelan ka sellest ajast kui demo välja tuli
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
14.05.2005 16:07:54
|
|
|
| Parve kirjutas: |
| Kas sinna HV klanni on võimalik tulla kuidagi? Ise pelan ka sellest ajast kui demo välja tuli |
Pmlst mine ircus Quakeneti kanalile #cs.hv. Seal käib kogu "action"
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
14.05.2005 18:39:13
|
|
|
| siLc kirjutas: |
| Parve kirjutas: |
| Kas sinna HV klanni on võimalik tulla kuidagi? Ise pelan ka sellest ajast kui demo välja tuli |
Pmlst mine ircus Quakeneti kanalile #cs.hv. Seal käib kogu "action"  |
Kuidas sellisesse kohta saada?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
14.05.2005 19:26:48
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| siLc kirjutas: |
| Parve kirjutas: |
| Kas sinna HV klanni on võimalik tulla kuidagi? Ise pelan ka sellest ajast kui demo välja tuli |
Pmlst mine ircus Quakeneti kanalile #cs.hv. Seal käib kogu "action"  |
Kuidas sellisesse kohta saada? |
See õpetus peaks kõik kristallselgeks tegema
http://www.hot.ee/deadmeat/mirc6petus/
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
15.05.2005 08:41:06
|
|
|
Niisiis, aHVid, ma ei tea küll kuidas teile hetkeline kujundus meeldib (eesti keele plaanin ka juurde ajada veel asjale ), aga praegu võite HV.ee CS-i klanni netilehte vaadata aadressil
http://clan.hv.ee / http://clan.hinnavaatlus.ee
Lehel on küll vähe sisu veel (mul on tarvis kõikide hinnavaatlejate (kes natuke rohkemgi oskavad css-i)nimekirja koos nende lemmikrelvade, -mappide jm-ga. Enne ei saa ka liikmete lehte tekitada
Tuli siis äkiline inspiratsioon kasutada HV-le sarnast kujundust - lihtne ja minimalistlik, kogu info leiab väga hästi üles. Milleks on tarvis flashide ja kirevate värviliste piltidega ülekoormatud lehekülge? Neid on liiga palju internetimaailmas nagunii ringi liikumas.
Niisiis... orgunnige cw-e, pange oma lemmikrelvad, -mapid jne jne (soovitatavalt saatke mulle privas niimoodi ei hakka moderaatorid läbu pärast häält tõstma). Mõne aja pärast näete neid kõiki lehel.
edit: tegelikult oleks kena kui te muga meili teel ühendust võtaksite - madedog@gmail.com - mul on üks spets "ankeet" kõikide jaoks, mis oleks kena ära täita
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tolm
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
15.05.2005 12:13:45
|
|
|
nüüd madedog tee sellest klannist CS 1.6 haru ja olen kah soovija
cs 1.6 st
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
15.05.2005 12:19:24
|
|
|
Ei tee... see on ikkagi CSS, mitte CS 1.6.
edit: ja ma ei saa aru, miks kõik automaatselt arvavad, et webmaster on clanleader!
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
15.05.2005 13:12:31
|
|
|
| jah keri oma 1.6 teemasse tagasi ja kiiresti .)
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
broadx
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2005
|
15.05.2005 15:25:00
|
|
|
Tere,
ml on yks kysimus kas seda cd keyd saab osta nii sama ka et ei peaks ostma koos plaadiga ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
15.05.2005 16:30:13
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
| darknes89 kirjutas: |
ma kavatsen endale selle järgmine nädal osta aga rääkige et kui nagu panen oma visa kaardi andmed sinna mis edasi saab......
kas steam hakkab cs s-i tõmbama või ??? |
Esitkes vaja krediitkaarti, kõige paremini sobib , U-kaart (Ühispanag virtuaalne krediitkaart). Isa kasutan muidu hansapanka aga ühispangas ongi arve just selle pärast, U-kaardi saab netis teha, 1min ja töötab, hind 10.-
Kui kaart olemas ja Steam installitud on kõige kergem Steami sisse logida parem click CS:S peal ja purchase. Seejärel sooritad ostu ja ongi HL2 account ostetud.
CS saamiseks lihtsalt vajuta Launch game ja ta automaatslet downloadib ja installib selle ära (umbes 2h) ja ongi asi korras. Samamoodi läbi steami saad hetkel pre-loadida HL2 (endal tehtud) ja hetkel mil see välja lastakse juba mängida seda. |
niimoodi saad osta ilma plaadita...
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
broadx
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2005
|
15.05.2005 18:13:17
|
|
|
| aga palju see umb koos plaadiga maxab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
15.05.2005 19:31:34
|
|
|
600
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|