Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Fotovõistlus V26: Kiirus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2005 19:28:14 Fotovõistlus V26: Kiirus vasta tsitaadiga

Ikka samal aadressil uue teemaga. http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/

Piltide esitamine: 30.04.2005 - 06.05.2005
Hindamine: 07.05.2005 - 09.05.2005

Andke siis minna, kiiresti icon_smile.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2005 12:08:04 vasta tsitaadiga

Andke mõni hea mõte icon_razz.gif pilte on aga tahaks midagi uut.. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2005 13:25:40 vasta tsitaadiga

OT: kas namstoopi sait on maas või on viga minus?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2005 13:34:00 vasta tsitaadiga

sait on üleval icon_exclaim.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2005 13:37:01 vasta tsitaadiga

nüüd jah ülal. ju meil siis IT poiss midagi jamas..

aga HinnaVaatluse kasutajanimega ikkagi ei saa sisse logida..
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitL
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2005 13:58:21 vasta tsitaadiga

Jägermeister kirjutas:
aga HinnaVaatluse kasutajanimega ikkagi ei saa sisse logida..

Ma olen seal sisse loginud hetkel.. icon_wink.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2005 13:58:39 vasta tsitaadiga

Selline teema on juba olnud ju?!
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2005 14:49:49 vasta tsitaadiga

Palun näita. Otsing "fotovõistlus" annab 26 erinevat teemat ja ainult üks "kiirus".
Kahtlesin isegi enne, aga vaatasin ja ei leidnud.

Jägermeister kirjutas:

aga HinnaVaatluse kasutajanimega ikkagi ei saa sisse logida..

Ei tohiks saadagi.
http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/faq.php
namstoop kirjutas:
Registreerida saab, saates HV foorumis PS-i kasutajale namstoop, kes toimingu teostab ja kasutajatunnuse ning salasõna vastu saadab.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2005 17:19:15 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Selline teema on juba olnud ju?!



http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/thumbnails.php?album=4


kus sa seal sellis teemat näed?

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 19:00:06 vasta tsitaadiga

7 pilti esitatud, veel 5 tundi aega. Kiirustage, seltsimehed!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2005 00:06:30 vasta tsitaadiga

Pildid tuleks nüüd nähtavaks teha. Juba 6 minutit möödas.
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2005 00:13:23 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif Vabandan.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2005 02:06:52 vasta tsitaadiga

Mina annan hääle pildile maantee.jpg.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 07.05.2005 12:16:11 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Mina annan hääle pildile maantee.jpg.

Minu hääl ka sinna.
Lennukipilt meeldis muidu ka thumbs_up.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2005 19:35:57 vasta tsitaadiga

Olen nagu aru saanud, et tohin ka hääletada.
http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/albums/userpics/10028/maantee.jpg
Siis samuti hääl maanteele.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2005 21:29:50 vasta tsitaadiga

http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/albums/userpics/10028/maantee.jpg
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2005 22:00:24 vasta tsitaadiga

Häire!

Üks osaleja on pannud 2 pilti, Estonia -> Germany ja Rush Hour on tehtud sama kaameraga (Olympus C-8080 Wide Zoom) ja teema on ka sama (Saksamaa reis). Lühiajalisele võistlusele võib ju esitada igaüks ühe pildi. Midagi tuleb ette võtta.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2005 22:04:27 vasta tsitaadiga

maantee on iseenesest heal tasemel pilt. kuid minu häält ta ei saa, kuna enne nominantidega tutvumist teadsin juba ette et selline pilt seal on. Liiga kuradi etteaimatav, nagu ka mõned teised seal...

Küll aga saab minu hääle http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/displayimage.php?album=14&pos=6 isegi see, et pilt on udune, sobib siinna väga hästi ja annab edasi mitu korda rohkem hetke emotsioone kui ükski teine pilt. See on laua nii hea, et võiks mõnes reklaamis kasutada. Way to go! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anthrax
HV kasutaja
Anthrax

liitunud: 27.12.2003




sõnum 07.05.2005 22:08:24 vasta tsitaadiga

Sixten_S kirjutas:
http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/albums/userpics/10028/maantee.jpg


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2005 09:07:07 vasta tsitaadiga

Jägermeister, pane palun faili nimi või otselink pildile. Minul näitab näiteks seda pilti: http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/albums/userpics/10036/P5042780-.jpg, kas see ka õige on?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 08.05.2005 16:49:40 vasta tsitaadiga

maantee.jpg saab minult hääle
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarkoV
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2005 17:46:51 vasta tsitaadiga

http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/albums/userpics/10028/maantee.jpg thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siilur
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2002




sõnum 08.05.2005 19:52:24 vasta tsitaadiga

Minu hääl: Kiirus missugune! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2005 20:02:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Häire!

Üks osaleja on pannud 2 pilti, Estonia -> Germany ja Rush Hour on tehtud sama kaameraga (Olympus C-8080 Wide Zoom) ja teema on ka sama (Saksamaa reis). Lühiajalisele võistlusele võib ju esitada igaüks ühe pildi. Midagi tuleb ette võtta.

Ossa kurat, ongi nii! Kuidagi on see mul kahe silma vahele jäänud. Mis ma siis nüüd teen, valin ise, küsin autorilt, mõlemad pildid maha, mina maha?

EDIT: Praeguse seisuga eemaldasin autori soovil pildi "Rush Hour", ehk siis rongipildi.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2005 20:22:53 vasta tsitaadiga

haigo kirjutas:
Jägermeister, pane palun faili nimi või otselink pildile. Minul näitab näiteks seda pilti: http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/albums/userpics/10036/P5042780-.jpg, kas see ka õige on?


imelik, kui postitasin avas õige pildi... anyway.. link siis,... http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/displayimage.php?album=14&pos=5
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zid
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2004




sõnum 08.05.2005 20:24:11 vasta tsitaadiga

Jägermeister kirjutas:
haigo kirjutas:
Jägermeister, pane palun faili nimi või otselink pildile. Minul näitab näiteks seda pilti: http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/albums/userpics/10036/P5042780-.jpg, kas see ka õige on?


imelik, kui postitasin avas õige pildi... anyway.. link siis,... http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/displayimage.php?album=14&pos=5
OEEEH... jpg-link anna.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2005 20:50:45 vasta tsitaadiga

zid kirjutas:
Jägermeister kirjutas:
haigo kirjutas:
Jägermeister, pane palun faili nimi või otselink pildile. Minul näitab näiteks seda pilti: http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/albums/userpics/10036/P5042780-.jpg, kas see ka õige on?


imelik, kui postitasin avas õige pildi... anyway.. link siis,... http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/displayimage.php?album=14&pos=5
OEEEH... jpg-link anna.



..persest a võtan sulle selle? minul avaneb igataes õige pilt selle lingi alt.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2005 20:54:55 vasta tsitaadiga

Võtad pildi lahti, properties ja kopeerid selle URL-i siia. (Endal jäi koma lõppu ja ei saa enam parandada.)
Kui mõni sätib seal järjestust, siis temal see pos 6 või 5 ei ole sama. Sellepärast.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birgit123
HV veteran
birgit123

liitunud: 17.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2005 20:55:46 vasta tsitaadiga

maantee thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2005 21:26:30 vasta tsitaadiga

http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/albums/userpics/10036/normal_P5042780-.jpg see siis vist see link mida tahad..?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2005 13:05:12 vasta tsitaadiga

Vahekokkuvõtteks:
maantee (maantee.jpg)--------------8 häält
kiirus missugune (HV_kiirus.jpg)----1 hääl
kiirus. (P5042780-.jpg)---------------1 hääl
Täna õhtuni (k. 23.59 k.a.) võimalus veel hääletada!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2005 13:51:06 vasta tsitaadiga

minu hääle saab kiirus (P5042780-.jpg), kuigi maantee on ka päris mõnus.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sfx
HV veteran

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2005 16:27:08 vasta tsitaadiga

Minu hääl läheb sellele pildile.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2005 20:55:07 vasta tsitaadiga

http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/albums/userpics/10036/normal_P5042780-.jpg

Hääl sellele.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zid
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2004




sõnum 09.05.2005 23:55:29 vasta tsitaadiga

läbi?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2005 00:11:23 vasta tsitaadiga

Kohe avaldan.
Niisiis:
maantee.jpg, autoriks elukaz, 8 häält ja auväärne esimene koht.
P5042780-.jpg, zid'ilt, 4 häält
HV_kiirus.jpg, WsaN, 1 hääl.
Siseministeeriumi komisjon loeb veel hääled üle ja siis on tulemused ametlikud.
Õnnitlen võitjat.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2005 00:32:26 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif

Ei tahtnud enne kommida, aga zidi muidu hea pildi surmas nulli näitav spidokas.

Teemadest esialgu pea tühi, käige miskit välja.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2005 00:41:55 vasta tsitaadiga

Lind/loom 8)
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2005 00:43:30 vasta tsitaadiga

Tahaks ka mõne üles panna, ei sobi thumbs_down.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2005 09:15:35 vasta tsitaadiga

Liiklus. Aken. Tänav. Teine Eesti. Esimene Eesti. Vanaema. Vanaisa. Lapselaps. Tsivilisatsioonide kokkupõrge. Must ja valge.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2005 22:41:42 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif täna peaks miskit paika panema, või jätame võistluse huvi puudusel ära?

Just tuli mõte, uueks teemaks on lambiteema. Ruttu paar arukat mõtet, muidu teengi nii.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2005 23:03:27 vasta tsitaadiga

no sina võitsid, sina pakud teema. Aga katsu ikka mõistlikuks jääda....
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2005 00:03:12 vasta tsitaadiga

Lind/loom siis ei sobi?

Äkki siis ÕHTU?
Tegelt võiks urbanit korrata... Kuigi see vist ei lähe läbi.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2005 00:08:17 vasta tsitaadiga

Urbaniga seoses meenub üks varasem mõte, city lights vms, et saaks siis öiseid pilte panna.
Nii teengi, kohe tuleb uus teema ja laadimiskoht.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anthrax
HV kasutaja
Anthrax

liitunud: 27.12.2003




sõnum 11.05.2005 00:10:37 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
võtan ka asja uuesti käsile... lähen teen ka paar klõpsakat icon_razz.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2005 00:14:31 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Urbaniga seoses meenub üks varasem mõte, city lights vms, et saaks siis öiseid pilte panna.
Nii teengi, kohe tuleb uus teema ja laadimiskoht.

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_razz1.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2005 00:33:08 vasta tsitaadiga

Astuge edasi: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=1919221#1919221
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Fotovõistlus V26: Kiirus
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.