Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Väike apsakas kuulutuses märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 05.05.2005 21:09:21 Väike apsakas kuulutuses vasta tsitaadiga

Sirvin siis mina täna ajalehte ja mis ma näen.
Tartu arvutifirma AaboriArvutid väikesel reklaamil on selline (noh kuidas öelda) slängilik apsakas.
"Hinna sees arvuti, monitor, klaver, hiir, cd-kirjutaja etc." icon_lol.gif
Mõni kes ei tea arvutislängist midagi lähebgi poodi oma klaveri järele icon_biggrin.gif
Ja yks slängisõna oli veel:
Filme? Musa? Õppida?

Ei tea kas see nüüd kedagi muigama võttis aga noh...
Kustutage ära kui ei ole piisavalt naljakas icon_razz1.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 05.05.2005 21:53:04 vasta tsitaadiga

Eks need IT mehed kes neid koostavad on jah liiga ära harjunud juba oma slängidega.
Vaata et rotti kaasa ei saa 8)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 05.05.2005 22:05:22 vasta tsitaadiga

a vbolla on nii, et hoidsid reklaamipidna kokku... ehk siis raha.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2005 22:07:50 vasta tsitaadiga

ikka tiibklaver?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 05.05.2005 22:08:53 vasta tsitaadiga

olc, ikka ikka
icon_lol.gif

Suur 4x4 meetrit
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2005 22:11:24 vasta tsitaadiga

Ausalt öeldes, kui klaver poleks punaselt olnud trükitud, siis ma poleks küll aru saanud, milles point on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 05.05.2005 22:13:14 vasta tsitaadiga

selline siis järelikult.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 05.05.2005 22:15:06 vasta tsitaadiga

borru, midagi taolist jah.
läheks küsiks klaverit k-saluunist ja kui arvutiga seonduva asja mulle toob siis vaataks lolli näoga, öhh see pole klaver AHV icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veiks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 05.05.2005 22:20:13 vasta tsitaadiga

palun mulle üks rott, üks klaver ja pool kilo mälu
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bmwturbo
Kreisi kasutaja
bmwturbo

liitunud: 30.10.2004




sõnum 05.05.2005 22:23:19 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
selline siis järelikult.


tegelt kui sellise klaveri kaasa saaks siis võtaks kohe mitu arvutikomplekti icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 05.05.2005 22:42:45 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
borru, midagi taolist jah.
läheks küsiks klaverit k-saluunist ja kui arvutiga seonduva asja mulle toob siis vaataks lolli näoga, öhh see pole klaver AHV icon_biggrin.gif

thumbs_up.gif väärt teostust (kaamera ja võttegrupiga) 8)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 05.05.2005 22:57:10 vasta tsitaadiga

Kartulisalongis ei anna nad õiget klaverit.
Olen kysind küll aga klaviatuuri pistavad näppu icon_razz.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 05.05.2005 23:07:35 vasta tsitaadiga

ometi on neil piibel lauapeal icon_neutral.gif

eesti keelt võiks austada ikka 8)
ja kui õiget klaverit lähen ostma mis ma siis paluma pean? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 05.05.2005 23:15:07 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:

ja kui õiget klaverit lähen ostma mis ma siis paluma pean? icon_biggrin.gif

Ladina keeles järsku icon_biggrin.gif ?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 06.05.2005 08:29:22 vasta tsitaadiga

Ei... inglise keeles ikka icon_biggrin.gif "Hi, one piano please" icon_biggrin.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 06.05.2005 08:37:12 vasta tsitaadiga

tegelt ba ruski oleks vist kõige efektiivsem...
kui ütleb ei ole siis küsid kohe " a s**ka, tõ snajes Narvu?" vms nagu Narva ärikas seda teeb, kui oma tahtmist ei saa mingil põhjusel 8)

EDIT: või pean oma püss vindiga siia tagasi tulema icon_rolleyes.gif


viimati muutis borru 06.05.2005 10:14:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PontuLontu
HV kasutaja


liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 09:25:33 vasta tsitaadiga

veiks kirjutas:
palun mulle üks rott, üks klaver ja pool kilo mälu

mälu ikka meetriter. seega vist 500 meetrit icon_lol.gif

_________________
Life is a beach, Surf.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 09:37:39 vasta tsitaadiga

Monitori asemel tuleb küsida: kule, ole mees viska see moll ka mulle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 06.05.2005 09:39:29 vasta tsitaadiga

Ja üks kõrvetaja kah
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zzzzz
HV kasutaja
zzzzz

liitunud: 07.10.2003




sõnum 06.05.2005 09:47:05 vasta tsitaadiga

ja üks korralik "vint"( loe vintpüss) icon_lol.gif
_________________
-puudub-
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aegir
HV veteran
Aegir

liitunud: 05.01.2003




sõnum 06.05.2005 14:46:29 vasta tsitaadiga

panin HV's komplektid järjestusse.. ilma monitorita.. ja siis sattusin selle peale www.hot.ee/aegir.. mingi kala seal sees on
_________________
HV teeb ka ahvist inimese.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk222222
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2003




sõnum 06.05.2005 14:54:06 vasta tsitaadiga

www.hot.ee/aegir icon_biggrin.gif kogu see teema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 14:57:50 vasta tsitaadiga

midiATX icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 15:04:29 vasta tsitaadiga

Ei imesta, kui varsti on kuulutus sellises variandis lehtedes...

" hinna zeez arwuty , icon_biggrin.gificon_biggrin.gif m0nit0r , klaw2r , hiir ici , cd-kirjutaja 2tc." hihhii
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 06.05.2005 15:55:09 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
Ei imesta, kui varsti on kuulutus sellises variandis lehtedes...

" hinna zeez arwuty , icon_biggrin.gificon_biggrin.gif m0nit0r , klaw2r , hiir ici , cd-kirjutaja 2tc." hihhii

Hehe icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 06.05.2005 19:07:46 vasta tsitaadiga

mikk222222 kirjutas:
www.hot.ee/aegir icon_biggrin.gif

Ei saa aru icon_confused.gif

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.05.2005 20:28:08 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:

" hinna zeez arwuty , icon_biggrin.gificon_biggrin.gif m0nit0r , klaw2r , hiir ici , cd-kirjutaja 2tc." hihhii


n0nst0pi peibe-translaator?

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 06.05.2005 20:34:10 vasta tsitaadiga

kaabakas kirjutas:
woozy kirjutas:

" hinna zeez arwuty , icon_biggrin.gificon_biggrin.gif m0nit0r , klaw2r , hiir ici , cd-kirjutaja 2tc." hihhii


n0nst0pi peibe-translaator?

Suht 99% tõenäosusega jah.

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 20:52:42 vasta tsitaadiga

cbr kirjutas:
mikk222222 kirjutas:
www.hot.ee/aegir icon_biggrin.gif

Ei saa aru icon_confused.gif


Sama siin. icon_redface.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 07.05.2005 00:45:01 vasta tsitaadiga

vaadake hiire mudelit näiteks icon_smile.gif ise ka algul aru ei saanud aga paar korda läbi lugedes märkasin niimõndagit.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 07.05.2005 12:49:42 vasta tsitaadiga

Logitech S90? Mis sellega?
http://www.metaleks.lv/cenas/16/3557.php

_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 07.05.2005 13:38:11 vasta tsitaadiga

aa. no mai tia, tundus kuidagi imelik, vene kõlarite mudel icon_lol.gif no nüüd ei tea mina ka mis seal imelikku on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 07.05.2005 13:40:27 vasta tsitaadiga

Raid0 kirjutas:
aa. no mai tia, tundus kuidagi imelik, vene kõlarite mudel icon_lol.gif no nüüd ei tea mina ka mis seal imelikku on icon_biggrin.gif

Kurat nüüd tuli mulle kah meelde see vene kõllide nimi icon_biggrin.gif
Väga valusad kõllid on.
Vanaisa juures on. Seal julm võim kah taga ja oioioi icon_biggrin.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 07.05.2005 14:33:35 vasta tsitaadiga

Äkki "Case 300W MidiATX low noise" ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aegir
HV veteran
Aegir

liitunud: 05.01.2003




sõnum 08.05.2005 10:12:10 vasta tsitaadiga

cbr kirjutas:
mikk222222 kirjutas:
www.hot.ee/aegir icon_biggrin.gif

Ei saa aru icon_confused.gif


Vaata nüüd komplekti reklaamkirjeldust (teine rida) ja siis komplekti tegelikku sisu (nt 3 rida)

_________________
HV teeb ka ahvist inimese.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 08.05.2005 11:59:30 vasta tsitaadiga

Aegir kirjutas:
cbr kirjutas:
mikk222222 kirjutas:
www.hot.ee/aegir icon_biggrin.gif

Ei saa aru icon_confused.gif


Vaata nüüd komplekti reklaamkirjeldust (teine rida) ja siis komplekti tegelikku sisu (nt 3 rida)

icon_confused.gif ... et kus siis nali on icon_razz1.gif

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 08.05.2005 12:13:09 vasta tsitaadiga

See PC3000 vist ja et Dimm mälu icon_rolleyes.gif
Onve?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 08.05.2005 23:41:21 vasta tsitaadiga

ahjaa. alguses on kirjas ühe kiirusega mälud, all pool aga hoopis teised icon_biggrin.gif i've got the point icon_razz1.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bmwturbo
Kreisi kasutaja
bmwturbo

liitunud: 30.10.2004




sõnum 09.05.2005 11:55:01 vasta tsitaadiga

henrit kirjutas:
See PC3000 vist ja et Dimm mälu icon_rolleyes.gif
Onve?


kas üldse PC3000 olemas on ja allpool märgitud 400mhz(PC3200)/333mhz(PC2700)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 09.05.2005 13:00:56 vasta tsitaadiga

ma ise kahlen ka selles, kas PC3000 olemas on :S .. allpool on märgitud kaks tükki icon_lol.gif milline neist siis veel õige on..
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 10.05.2005 17:07:51 vasta tsitaadiga

amd icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif athl0n 64 3200+, 256mb pc3200 ddram

amd athl0n 64 yyy! 3200 + 2 hihhii , 00ghz fzb800mhz / 1mb icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif pr0tz2zz0r ; wia k8t800 / 8237 kiibiztik kammoon ; ddram 256mb kammoon dimm400 pc3200 mälu ; rad20n 9200z22 128mb (6) ddr tw-0ut icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif , dwy wide0 ; 80gb z2rialata 7200rpm aamh.. 8mb ; icic 3 . 5 " fl0ppy driw22 ; hihii z0ny 52x cd-r0m z0ny driw22 ; yyy! cazee 350w midiatx l0w n0iz22 ; l0gitech :$ internety klawiatuur ; l0gitech hihii z96 0ptilin22 rulliqga hiir , hiir2matt icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

ideaalne reidipede-arvutikuulutus! icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 10.05.2005 17:14:14 vasta tsitaadiga

paneks lingi ka, et kust kaudu saab siis genereerida geniaalseid kuulutusi: http://n0nst0p.on.masendav.org/eesti-peibe.php
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bmwturbo
Kreisi kasutaja
bmwturbo

liitunud: 30.10.2004




sõnum 10.05.2005 20:47:35 vasta tsitaadiga

Devilguy kirjutas:
amd icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif athl0n 64 3200+, 256mb pc3200 ddram

amd athl0n 64 yyy! 3200 + 2 hihhii , 00ghz fzb800mhz / 1mb icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif pr0tz2zz0r ; wia k8t800 / 8237 kiibiztik kammoon ; ddram 256mb kammoon dimm400 pc3200 mälu ; rad20n 9200z22 128mb (6) ddr tw-0ut icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif , dwy wide0 ; 80gb z2rialata 7200rpm aamh.. 8mb ; icic 3 . 5 " fl0ppy driw22 ; hihii z0ny 52x cd-r0m z0ny driw22 ; yyy! cazee 350w midiatx l0w n0iz22 ; l0gitech :$ internety klawiatuur ; l0gitech hihii z96 0ptilin22 rulliqga hiir , hiir2matt icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

ideaalne reidipede-arvutikuulutus! icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


kes teab, varsti vb hakkavadgi kuulutused sellised välja nägema icon_confused.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikkc9n
HV vaatleja

liitunud: 06.05.2005




sõnum 26.09.2006 20:56:33 vasta tsitaadiga

Lugesin kuldset börsi ja lugesin:

KIRJUTUS/ARVUTILAUD väiksem laud lapsele, ostetud eelmisel sügisel (580 kr), kaks sahtlit, mille all koht arvuti protsessorile, saepuruplaat, männipuiduimitatsioon, väga hästi hoitud (nagu uus, ei ole kusagil täkkeid, auke jm).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
theweirdon
HV vaatleja

liitunud: 02.06.2006




sõnum 26.09.2006 21:11:20 vasta tsitaadiga

tean et offtopic aga aabori arvutitega mitte tegemist teha endal olid selle firmaga väga kurvad kogemused
_________________
Mul on alati oma arvamus, tihti mõjutavad seda mitmed ebaloogilised tegurid,kuid ta on ikkagi minu oma! Miks ei võiks loll ise kah aru saada, et ta on loll!!!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2006 01:10:03 vasta tsitaadiga

mikkc9n kirjutas:
Lugesin kuldset börsi ja lugesin:

KIRJUTUS/ARVUTILAUD väiksem laud lapsele, ostetud eelmisel sügisel (580 kr), kaks sahtlit, mille all koht arvuti protsessorile, saepuruplaat, männipuiduimitatsioon, väga hästi hoitud (nagu uus, ei ole kusagil täkkeid, auke jm).
See ei ole naljakas, isegi kui väga pingutada icon_neutral.gif Mõned inimesed lihtsalt ütlevad kasti kohta protsessor ja mutt...
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.09.2006 14:13:05 vasta tsitaadiga

Mingi vahe kasutati lihtsalt ajakirjanduses seda sõna, jäi inimestele külge. Ajakirjanikele tehti viga selgeks, inimestega ei viitsinud keegi tegeleda.
_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2006 16:48:01 vasta tsitaadiga

jah see on ju loomulik. Kui koguaeg kasutad slangi siis tuleb hiljem see juba iseenesest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zammy
HV vaatleja
Zammy

liitunud: 18.06.2003




sõnum 30.09.2006 19:28:13 vasta tsitaadiga

http://saarlane.ee/kuulutused/kuulutus.asp?kat=3&id=30321

Pealkiri: Müün CD-Romi(LG)ja arvuti monitori.SUPER SOODNE!
Kuulutus: Müüa arvuti monitor(windows98-le, 200krooni), LG CD-ROM(300krooni).Telefon:59074631
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 02.10.2006 13:08:19 vasta tsitaadiga

kellel mingi muu windows. sellel see moll sis ei tööta jah icon_biggrin.gif
cd-romu eest ka 300 nac palju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Väike apsakas kuulutuses mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.