|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
05.05.2005 21:18:03
|
|
|
Uuriks, et kas peale enchant scrollide (+1, 2 ..) on mingeid muid tuunimisasju ka või?
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TonisU
HV vaatleja
liitunud: 16.04.2005
|
06.05.2005 08:54:58
|
|
|
mis HSC l2x ajutiselt maha voi on kohe p2riselt closed? kellelgi infot on?
bah ja kuhu kõik edasi l2hevad pelama, voix minna koos kuskile ja akkata ownima 8)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jokerr
HV vaatleja
liitunud: 06.05.2005
|
06.05.2005 09:04:06
|
|
|
| kle jah, võiks minna. Kahju et ikka hsc maha läks nüüd. Aga tonisu võib-olla läheks ka sinna ISO-se? ma vaatan et päris mitmed inimesed siit lähevad ka sinna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
06.05.2005 09:11:00
|
|
|
| Duante kirjutas: |
Oh well it was fun while it lasted... go make your own server or play some where else. No we wont release any files or data so dont ask. And will L2 HSC ever return? who knows...
maybe once again you can all go play somewhere else and realize how good you had it here. Im going to move on and play some guild wars, freelancer and enjoy my days after a hard day at work.
Posted on Thursday, May 05 @ 21:30:14 GMT-6 by duante |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RTMS
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2004
|
06.05.2005 09:25:41
|
|
|
Krt võtaks see on nüüd küll tore uudis
Aga jah kuhugi v6iks minna aga kes ütleb milline servu see pikemalt pidama jääb.
Duante oleks võinud vähemalt ette hoiatada, kuigi jah halba oli aimata juba sellest et ta announcmentis mingit Guild Warsi reklaami tegi viimasel ajal
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jokerr
HV vaatleja
liitunud: 06.05.2005
|
06.05.2005 09:41:35
|
|
|
| jah... aga ajaks abyssuse jälle kusagil mujal servus kokku? : ). tore oleks..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
TonisU
HV vaatleja
liitunud: 16.04.2005
|
06.05.2005 10:01:04
|
|
|
| Jah aga panex siis enamvähem samasse servusse vms . Kes yldse viitsib edasi pelada < Alandril
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jokerr
HV vaatleja
liitunud: 06.05.2005
|
06.05.2005 10:13:02
|
|
|
| ma viitsiks..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RTMS
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2004
|
06.05.2005 10:47:49
|
|
|
njah aga mis servu see siis olla võiks
krt mängida tahaks
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
06.05.2005 11:35:13
|
|
|
l2extreme low rate server äkki? mitte see 30x 30x 30x jne..
pole veel uurinud, aga kui clienti ära tirin siis vaatan järgi.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RTMS
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2004
|
06.05.2005 11:42:42
|
|
|
| selle jaoks on siis vaja uus client tõmmata (C2) jah?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
06.05.2005 13:00:51
|
|
|
HSC oli tore jah...well life goes on....i mean L2 life
nii et Abyssus Clan kolib L2 World serverisse http://www.lineage2world.com/site/
kõik eestlased on welcome
btw väga paljud HSC-ist lähevad sinna...ruff jne
ja kui tulete siis server #2 kuna see just avati ja seal pole me ainukesed kes seal alustavad
Custom Changes
-Top 25 Players & Top 25 Richest, Other stats to come.
-New InGame Player Listing System
-New InGame BBS System now working.
-Chronicle 2 Skills [Almost all implemented]-
-Tattoo's-
-Custom NPC [Tattoo Artist Gin, Located in Giran]-
-1st Class Quest Marks (in Giran Luxury Shop)- March 5th, 2005
-2nd Class Quest Marks (in Giran Luxury Shop)- March 5th, 2005
-Dances and Songs last 20 Minutes-
-B Grade Duals-
-B Grade Set Bonus's-
-Custom Luxury Shop-
-Blessed Scrolls Added to Every Magic Shop-
-Added Crystal Dagger drop to Core and Ant Queen-
-Added Weight Limit to All Players-
To be Added:
-SA's [Special Abilities That Can be Added to Weapons]-
-A & S Grade Soulshot/Spiritshot/Blessed Spirishot Recipes-
-3rd Buff Line [For more buffs]-
-A & S Grade Sets-
-Level 60+ Spellbooks-
-Increase Max Level [From 75 to 99]-
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZAndlamb
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.02.2003
|
06.05.2005 13:13:15
|
|
|
|
kas see on c1 või c2
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
06.05.2005 13:14:39
|
|
|
| ZAndlamb kirjutas: |
|
kas see on c1 või c2 |
see on c1 aga nagu kirjas on paljud c2 asjad sees juba
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RTMS
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2004
|
06.05.2005 14:04:04
|
|
|
krt see C3 texture mis seal on ei taha kuidagi alla tulla, kõik HSC-lased vist tirivad praegu
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
06.05.2005 14:07:22
|
|
|
Olete seal serveris mänginud ka või ?
Ma natuke mängisin seal kuskil pea 2 kuud tagasi, Lagg on ikka selline et võtab eluisu ära. Nüüd seal veel rohkem mängijaid...[/quote]
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virko
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
06.05.2005 15:26:37
|
|
|
Mai tea, aga kas 10x drop rate on ikka nii hull v6i
B&B server on ju normaalne
paar p2eva tagasi tulid siis C2 skillid kh ainult animatsioone ple, maagid vehivad niisama k2tega
exp 5X drop 10x spoil 10x adena drop 10x
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
06.05.2005 15:35:25
|
|
|
aga kas rahvas ei taha tulla ISO'sse ?
selles suhtes, et kui kõik HV'st võiksid samasse servusse minna, ma arvan, et oleks täitsa hea koos mängida
btw, ISO pidi üles minema homme, ehk siis laupäeval (C2)
lubati, et mingit laggi ei tule, sest on kaks väga head serverit, mis L2'te jooksutavad
aga kui kõik lähevad sinna worldi, eks ma siis püüaks ka olla käpp....
viimati muutis Djomka 06.05.2005 15:52:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
06.05.2005 15:49:31
|
|
|
Pigem lähme sinna ISO'se või mis? Nagu see L2 world, seal juba nii palju high level mängijaid, et meist pole konkurentsi!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
06.05.2005 15:57:14
|
|
|
| mulle ja paljudele teistele meeldib ka see, et kõik alustavad otsast...keegi pole mingis eelises
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
06.05.2005 16:26:42
|
|
|
ärge minge L2 World #2 lähme parem #3 kurat küll...
raudselt hilja juba, kõik juba toksivad seal #2 ja pärast vinguvad kui ma üksi #3 olen!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
06.05.2005 16:42:47
|
|
|
| ooda, mis siis nüüd tehakse...snaxez ja sellised võiksid ka rääkida, et kuhu nemad plaanivad minna...kas siis minnakse Worldi ?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZAndlamb
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.02.2003
|
06.05.2005 18:17:22
|
|
|
| arvan et mingi rahvas tuleb ikka ka ISO serverisse(mina kaasaarvatud)
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
06.05.2005 18:33:08
|
|
|
jap, ma olen ise kindlalt ISO's olemas mõne sõbraga (välismaalased)
siis, kui piisavalt rahvast on, saab hakata kenasti leveldamas koos käia jne, mis oleks väga pro 
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RTMS
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2004
|
06.05.2005 18:34:11
|
|
|
Niisiiis HSC ajutiselt jälle üleval ning lähipäevil vist mingid lõpu-evendid tulemas veel nagu näiteks Antharase tapmine, hetkel olin sees ning kõik oli endine
| tsitaat: |
Ill be rewriting the server to allow for some fast lvl 75's as well as making top grade items in the merchants... were going to go try antharas in his lair . also after that im going to leave the server up until the data center shuts them down for strait pvp combat... so basically you can have a full month of lvl 75 pvp and sieges. again everyone it was fun while it lasted...
duante |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
06.05.2005 19:23:23
|
|
|
nüüd tuleb välja et L2World jääb ka vist ära....seal jubepalju venelasi ja botimine pidi lubatud olema...
mis rate-idega see ISO server tuleb...hetkel siis otsin ja kaalun uusi servusi
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
06.05.2005 19:26:34
|
|
|
Hmm... mind hakkas ka sinna ISO poole nüüd kiskuma .
ISO on siis C2, nagu ma aru saan?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
06.05.2005 19:33:06
|
|
|
Kas keegi L2 Extreme serveri IP'd oskab öelda? Mis ta sinna host faili kirjutab? Ma lasin omal nende patchi peale, ja serveri valikust valin välja, siis mängus peale id/pw ei tee midagi.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
06.05.2005 19:35:11
|
|
|
ISO on C2
exp 10 sp 12 adena 12 drops 10
sellised on ametlikud rated...raske server, sest kõik tuleb ise teha ja mitte midagi sulle niisama kätte ei anta
muidugi auto-restart script on peal (tänu sellele üks teine MMO, mide see tüüp haldab, on maksimum kahe nädala jooksul maas olnud 30 sekundit ja see 30 sekki tuli ka selle pärast, et nii kaua läks restardil aega)
igatahes, mina olen ISO's ja juba kutsutud clan'i ka...vaatan veel, kas võtan vastu
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
06.05.2005 19:39:19
|
|
|
Patchi link? Kas tuleb C2 client tõmmata?
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
06.05.2005 19:43:43
|
|
|
| edit: L2worldis siiski ikka ainult sell ja buffbotid lubatud
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
06.05.2005 19:45:39
|
|
|
Kui tuleb #3 server üles siis teeme kiiresti clan level 4 ja kiiresti ja kiiresti aitame üksteist ja saame oma vana rahva kokku uuesti ja vallutame kiiresti Giran lossi ära Loodan, et teised siis liiga low level, et vastu hakata!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
06.05.2005 20:45:42
|
|
|
tegin l2world II servus lvl 21 clericu. avastasin, et 75% inimestest on venelased ja et bottimine lubatud. läksin TI'le.. ja nüüd on mul 15k karma ja palju palju pissed off venelasi seal .
igastahes.. ma siis valin kolme vahel:
- l2extreme low rate server
- l2world III server
- ISO server
l2worldi III võiks küll möllu teha jah muidu .
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
06.05.2005 20:58:12
|
|
|
| Nii, avan oma L2. Login sisse.. Seal on server list ja ainult üks server (Bartz).. Kui sisse login ütleb welcome to solupact server :S? Ma ei saa aru, mis servus ma mängin..
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
06.05.2005 21:15:36
|
|
|
| lighT kirjutas: |
| Nii, avan oma L2. Login sisse.. Seal on server list ja ainult üks server (Bartz).. Kui sisse login ütleb welcome to solupact server :S? Ma ei saa aru, mis servus ma mängin.. |
solupact
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
06.05.2005 21:47:45
|
|
|
Latest News : Friday Update to everything.
World Server # 3 has arrived and has been delivered to the datacenter in Ashburn. We are waiting for it be installed in a cabinet and some IP address's assigned to it and then we can start to move things over and get World Server # 3 setup.
Nii, et L2 World Server #3 varsti üleval!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alandril
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2005
|
06.05.2005 23:59:34
|
|
|
| OK mehed mul on savi kus pelan tgl aga peaasi et abyssus kokku jääb Snaxz;maar;rtms;hell;spell;mairo jne .ühesõnaga öelge kuhu minek kuna HSC jookeb maha ikkagi ju
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RTMS
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2004
|
06.05.2005 23:59:58
|
|
|
Muide kes viitsib võib veel ka HSC-s ringi mütata. Täna oli exp veel tavaline ning paras pk-mine käis. Krt lõbusamgi kui tavaliselt oli sest high level rahvas julges ka rohkem riskida oma asjadega, ning pk-ga tegelta. Orgunniti PK-party-sid jne... Ühesõnaga niikaua kui te siin serverivalikuga paika saate kolan ma veel seal veidike ringi
Endale tundub muidu see ISO vast isegi kõige sümpaatsem aga eks näis millised sealsed tingimused täpsemalt olema hakkavad, samas viskasin siin ka WOW-le silma vaikselt
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
07.05.2005 00:39:01
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| lighT kirjutas: |
| Nii, avan oma L2. Login sisse.. Seal on server list ja ainult üks server (Bartz).. Kui sisse login ütleb welcome to solupact server :S? Ma ei saa aru, mis servus ma mängin.. |
solupact |
soulpact:*
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alandril
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2005
|
07.05.2005 01:25:01
|
|
|
WOW on tasuline ju , ja priva servusi nii vähe ja need kah bugised
ma möllan veel HSC seni kuni servu paigas kuhu kolime:P
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
07.05.2005 10:06:11
|
|
|
no server valik jääb ikka 2 vahele ma arva:
L2World #3
ISO server
kumbagi pole veel yleval...peaksid täna/homme tulema...eks siis otsustab kui mõlemat natuke vaadatud, kuidas lag jms.
ja kas see ISO server on c1 v6i c2 clienti peal?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
07.05.2005 10:23:43
|
|
|
| Snaxez kirjutas: |
| ja kas see ISO server on c1 v6i c2 clienti peal? |
C2
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alandril
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2005
|
07.05.2005 11:01:05
|
|
|
| Siis võiks ju sinna ISO servusse minna juba vai mis snaxz?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
07.05.2005 11:13:50
|
|
|
| eks otsustame siis kui mõlemat servut nähtud
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jurmas
HV vaatleja
liitunud: 07.05.2005
|
07.05.2005 11:15:04
|
|
|
Ise mängin praegult L2Worldis,aga jah vaatan siis kuhu te lähete kas siis ISO või L2World 3# server
Igastahes olen valmis teiega joinima
Kuidagi tahaks rohkem c2 poole minna
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
07.05.2005 14:51:15
|
|
|
| ise eelistan stabiilset ja bugide vaba c1 serverit vigasele või poolikule c2'le, kuid kui c2 server korralikult töötab, siis läheks muidugi sinna.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
07.05.2005 16:14:56
|
|
|
tahaks ikkagi selle ISO serveri kohta rohkem infi...
mis spoil rate on, c2 mobid? strideri? kui on kas mountitavad? c2 skillid jne
jas tal mingit webi või kaasvõi mirc channelit
ja on ka mingit infot selle kohta millal yles tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
07.05.2005 16:57:32
|
|
|
irc on olemas...web page tuleb täna
spoil rate on 20x
c2 mobid pidid tulema, c2 skillid on olemas ja strider ning wyvern tulevad ka...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|