Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2005 21:18:03 vasta tsitaadiga

Uuriks, et kas peale enchant scrollide (+1, 2 ..) on mingeid muid tuunimisasju ka või?
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TonisU
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2005




sõnum 06.05.2005 08:54:58 vasta tsitaadiga

mis HSC l2x ajutiselt maha voi on kohe p2riselt closed? kellelgi infot on? icon_confused.gif

bah ja kuhu kõik edasi l2hevad pelama, voix minna koos kuskile ja akkata ownima icon_wink.gif 8)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jokerr
HV vaatleja

liitunud: 06.05.2005




sõnum 06.05.2005 09:04:06 vasta tsitaadiga

kle jah, võiks minna. Kahju et ikka hsc maha läks nüüd. Aga tonisu võib-olla läheks ka sinna ISO-se? ma vaatan et päris mitmed inimesed siit lähevad ka sinna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 09:11:00 vasta tsitaadiga

Duante kirjutas:
Oh well it was fun while it lasted... go make your own server or play some where else. No we wont release any files or data so dont ask. And will L2 HSC ever return? who knows...

maybe once again you can all go play somewhere else and realize how good you had it here. Im going to move on and play some guild wars, freelancer and enjoy my days after a hard day at work.
Posted on Thursday, May 05 @ 21:30:14 GMT-6 by duante
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RTMS
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 09:25:41 vasta tsitaadiga

Krt võtaks see on nüüd küll tore uudis icon_sad.gif
Aga jah kuhugi v6iks minna aga kes ütleb milline servu see pikemalt pidama jääb.
Duante oleks võinud vähemalt ette hoiatada, kuigi jah halba oli aimata juba sellest et ta announcmentis mingit Guild Warsi reklaami tegi viimasel ajal icon_confused.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jokerr
HV vaatleja

liitunud: 06.05.2005




sõnum 06.05.2005 09:41:35 vasta tsitaadiga

jah... aga ajaks abyssuse jälle kusagil mujal servus kokku? : ). tore oleks..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TonisU
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2005




sõnum 06.05.2005 10:01:04 vasta tsitaadiga

Jah aga panex siis enamvähem samasse servusse vms . Kes yldse viitsib edasi pelada < Alandril
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jokerr
HV vaatleja

liitunud: 06.05.2005




sõnum 06.05.2005 10:13:02 vasta tsitaadiga

ma viitsiks..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RTMS
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 10:47:49 vasta tsitaadiga

njah aga mis servu see siis olla võiks icon_rolleyes.gif
krt mängida tahaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 11:35:13 vasta tsitaadiga

l2extreme low rate server äkki? mitte see 30x 30x 30x jne..
pole veel uurinud, aga kui clienti ära tirin siis vaatan järgi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RTMS
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 11:42:42 vasta tsitaadiga

selle jaoks on siis vaja uus client tõmmata (C2) jah?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 11:52:05 vasta tsitaadiga

jah..
veel vaatasin seda http://www.lineage2world.com/site/
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 13:00:51 vasta tsitaadiga

HSC oli tore jah...well life goes on....i mean L2 life icon_biggrin.gif


nii et Abyssus Clan kolib L2 World serverisse http://www.lineage2world.com/site/
kõik eestlased on welcome
btw väga paljud HSC-ist lähevad sinna...ruff jne
ja kui tulete siis server #2 kuna see just avati ja seal pole me ainukesed kes seal alustavad thumbs_up.gif


Custom Changes



-Top 25 Players & Top 25 Richest, Other stats to come.
-New InGame Player Listing System
-New InGame BBS System now working.
-Chronicle 2 Skills [Almost all implemented]-
-Tattoo's-
-Custom NPC [Tattoo Artist Gin, Located in Giran]-
-1st Class Quest Marks (in Giran Luxury Shop)- March 5th, 2005
-2nd Class Quest Marks (in Giran Luxury Shop)- March 5th, 2005
-Dances and Songs last 20 Minutes-
-B Grade Duals-
-B Grade Set Bonus's-
-Custom Luxury Shop-
-Blessed Scrolls Added to Every Magic Shop-
-Added Crystal Dagger drop to Core and Ant Queen-
-Added Weight Limit to All Players-

To be Added:
-SA's [Special Abilities That Can be Added to Weapons]-
-A & S Grade Soulshot/Spiritshot/Blessed Spirishot Recipes-
-3rd Buff Line [For more buffs]-
-A & S Grade Sets-
-Level 60+ Spellbooks-
-Increase Max Level [From 75 to 99]-
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 13:13:15 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
HSC oli tore jah...well life goes on....i mean L2 life icon_biggrin.gif


nii et Abyssus Clan kolib L2 World serverisse http://www.lineage2world.com/site/
kas see on c1 või c2
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 13:14:39 vasta tsitaadiga

ZAndlamb kirjutas:
Snaxez kirjutas:
HSC oli tore jah...well life goes on....i mean L2 life icon_biggrin.gif


nii et Abyssus Clan kolib L2 World serverisse http://www.lineage2world.com/site/
kas see on c1 või c2
see on c1 aga nagu kirjas on paljud c2 asjad sees juba thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RTMS
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 14:04:04 vasta tsitaadiga

krt see C3 texture mis seal on ei taha kuidagi alla tulla, kõik HSC-lased vist tirivad praegu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 06.05.2005 14:07:22 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:

nii et Abyssus Clan kolib L2 World serverisse http://www.lineage2world.com/site/



icon_eek.gif Olete seal serveris mänginud ka või ?

Ma natuke mängisin seal kuskil pea 2 kuud tagasi, Lagg on ikka selline et võtab eluisu ära. Nüüd seal veel rohkem mängijaid...[/quote]

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virko
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 06.05.2005 15:26:37 vasta tsitaadiga

Mai tea, aga kas 10x drop rate on ikka nii hull v6i
B&B server on ju normaalne

paar p2eva tagasi tulid siis C2 skillid kh ainult animatsioone ple, maagid vehivad niisama k2tega

exp 5X drop 10x spoil 10x adena drop 10x
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 06.05.2005 15:35:25 vasta tsitaadiga

aga kas rahvas ei taha tulla ISO'sse ?
selles suhtes, et kui kõik HV'st võiksid samasse servusse minna, ma arvan, et oleks täitsa hea koos mängida
btw, ISO pidi üles minema homme, ehk siis laupäeval (C2)
lubati, et mingit laggi ei tule, sest on kaks väga head serverit, mis L2'te jooksutavad
aga kui kõik lähevad sinna worldi, eks ma siis püüaks ka olla käpp....


viimati muutis Djomka 06.05.2005 15:52:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 06.05.2005 15:49:31 vasta tsitaadiga

Pigem lähme sinna ISO'se või mis? Nagu see L2 world, seal juba nii palju high level mängijaid, et meist pole konkurentsi!
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 06.05.2005 15:57:14 vasta tsitaadiga

mulle ja paljudele teistele meeldib ka see, et kõik alustavad otsast...keegi pole mingis eelises
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 06.05.2005 16:26:42 vasta tsitaadiga

ärge minge L2 World #2 lähme parem #3 kurat küll...
raudselt hilja juba, kõik juba toksivad seal #2 ja pärast vinguvad kui ma üksi #3 olen!

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 06.05.2005 16:42:47 vasta tsitaadiga

ooda, mis siis nüüd tehakse...snaxez ja sellised võiksid ka rääkida, et kuhu nemad plaanivad minna...kas siis minnakse Worldi ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 18:17:22 vasta tsitaadiga

arvan et mingi rahvas tuleb ikka ka ISO serverisse(mina kaasaarvatud)
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 06.05.2005 18:33:08 vasta tsitaadiga

jap, ma olen ise kindlalt ISO's olemas mõne sõbraga (välismaalased)
siis, kui piisavalt rahvast on, saab hakata kenasti leveldamas koos käia jne, mis oleks väga pro thumbs_up.gifbeer_yum.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RTMS
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 18:34:11 vasta tsitaadiga

Niisiiis HSC ajutiselt jälle üleval ning lähipäevil vist mingid lõpu-evendid tulemas veel nagu näiteks Antharase tapmine, hetkel olin sees ning kõik oli endine
tsitaat:
Ill be rewriting the server to allow for some fast lvl 75's as well as making top grade items in the merchants... were going to go try antharas in his lair icon_wink.gif. also after that im going to leave the server up until the data center shuts them down for strait pvp combat... so basically you can have a full month of lvl 75 pvp and sieges. again everyone it was fun while it lasted...

duante
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 19:23:23 vasta tsitaadiga

nüüd tuleb välja et L2World jääb ka vist ära....seal jubepalju venelasi ja botimine pidi lubatud olema...

mis rate-idega see ISO server tuleb...hetkel siis otsin ja kaalun uusi servusi
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 06.05.2005 19:26:34 vasta tsitaadiga

Hmm... mind hakkas ka sinna ISO poole nüüd kiskuma icon_biggrin.gif .
ISO on siis C2, nagu ma aru saan?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 19:33:06 vasta tsitaadiga

Kas keegi L2 Extreme serveri IP'd oskab öelda? Mis ta sinna host faili kirjutab? Ma lasin omal nende patchi peale, ja serveri valikust valin välja, siis mängus peale id/pw ei tee midagi.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 06.05.2005 19:35:11 vasta tsitaadiga

ISO on C2
exp 10 sp 12 adena 12 drops 10
sellised on ametlikud rated...raske server, sest kõik tuleb ise teha ja mitte midagi sulle niisama kätte ei anta
muidugi auto-restart script on peal (tänu sellele üks teine MMO, mide see tüüp haldab, on maksimum kahe nädala jooksul maas olnud 30 sekundit ja see 30 sekki tuli ka selle pärast, et nii kaua läks restardil aega)
igatahes, mina olen ISO's ja juba kutsutud clan'i ka...vaatan veel, kas võtan vastu
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 06.05.2005 19:39:19 vasta tsitaadiga

Patchi link? Kas tuleb C2 client tõmmata?
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 19:43:43 vasta tsitaadiga

edit: L2worldis siiski ikka ainult sell ja buffbotid lubatud
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 06.05.2005 19:45:39 vasta tsitaadiga

Kui tuleb #3 server üles siis teeme kiiresti clan level 4 ja kiiresti ja kiiresti aitame üksteist ja saame oma vana rahva kokku uuesti ja vallutame kiiresti Giran lossi ära icon_biggrin.gif Loodan, et teised siis liiga low level, et vastu hakata!
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 06.05.2005 19:52:27 vasta tsitaadiga

ISO registration page : http://67.19.238.36:8045/register.asp
PATCH: http://www.tiiiight.com/isopatchV1.1.zip
need peaksid olema õiged asjad...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 20:45:42 vasta tsitaadiga

tegin l2world II servus lvl 21 clericu. avastasin, et 75% inimestest on venelased ja et bottimine lubatud. läksin TI'le.. ja nüüd on mul 15k karma ja palju palju pissed off venelasi seal icon_lol.gif .
igastahes.. ma siis valin kolme vahel:
- l2extreme low rate server
- l2world III server
- ISO server

l2worldi III võiks küll möllu teha jah muidu icon_razz.gif thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 06.05.2005 20:58:12 vasta tsitaadiga

Nii, avan oma L2. Login sisse.. Seal on server list ja ainult üks server (Bartz).. Kui sisse login ütleb welcome to solupact server :S? Ma ei saa aru, mis servus ma mängin..
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 21:15:36 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
Nii, avan oma L2. Login sisse.. Seal on server list ja ainult üks server (Bartz).. Kui sisse login ütleb welcome to solupact server :S? Ma ei saa aru, mis servus ma mängin..

solupact
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 06.05.2005 21:47:45 vasta tsitaadiga

Latest News : Friday Update to everything.

World Server # 3 has arrived and has been delivered to the datacenter in Ashburn. We are waiting for it be installed in a cabinet and some IP address's assigned to it and then we can start to move things over and get World Server # 3 setup.



Nii, et L2 World Server #3 varsti üleval!

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alandril
HV vaatleja
Alandril

liitunud: 14.03.2005




sõnum 06.05.2005 23:59:34 vasta tsitaadiga

OK mehed mul on savi kus pelan tgl aga peaasi et abyssus kokku jääb Snaxz;maar;rtms;hell;spell;mairo jne .ühesõnaga öelge kuhu minek kuna HSC jookeb maha ikkagi ju
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RTMS
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 23:59:58 vasta tsitaadiga

Muide kes viitsib võib veel ka HSC-s ringi mütata. Täna oli exp veel tavaline ning paras pk-mine käis. Krt lõbusamgi kui tavaliselt oli sest high level rahvas julges ka rohkem riskida oma asjadega, ning pk-ga tegelta. Orgunniti PK-party-sid jne... Ühesõnaga niikaua kui te siin serverivalikuga paika saate kolan ma veel seal veidike ringi icon_smile.gif
Endale tundub muidu see ISO vast isegi kõige sümpaatsem aga eks näis millised sealsed tingimused täpsemalt olema hakkavad, samas viskasin siin ka WOW-le silma vaikselt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 07.05.2005 00:39:01 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
lighT kirjutas:
Nii, avan oma L2. Login sisse.. Seal on server list ja ainult üks server (Bartz).. Kui sisse login ütleb welcome to solupact server :S? Ma ei saa aru, mis servus ma mängin..

solupact
soulpact:*
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alandril
HV vaatleja
Alandril

liitunud: 14.03.2005




sõnum 07.05.2005 01:25:01 vasta tsitaadiga

WOW on tasuline ju , ja priva servusi nii vähe ja need kah bugised
ma möllan veel HSC seni kuni servu paigas kuhu kolime:P icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2005 10:06:11 vasta tsitaadiga

no server valik jääb ikka 2 vahele ma arva:
L2World #3
ISO server

kumbagi pole veel yleval...peaksid täna/homme tulema...eks siis otsustab kui mõlemat natuke vaadatud, kuidas lag jms.

ja kas see ISO server on c1 v6i c2 clienti peal?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 07.05.2005 10:23:43 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
ja kas see ISO server on c1 v6i c2 clienti peal?

C2
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alandril
HV vaatleja
Alandril

liitunud: 14.03.2005




sõnum 07.05.2005 11:01:05 vasta tsitaadiga

Siis võiks ju sinna ISO servusse minna juba vai mis snaxz?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2005 11:13:50 vasta tsitaadiga

eks otsustame siis kui mõlemat servut nähtud
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jurmas
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2005




sõnum 07.05.2005 11:15:04 vasta tsitaadiga

Ise mängin praegult L2Worldis,aga jah vaatan siis kuhu te lähete kas siis ISO või L2World 3# server icon_wink.gif
Igastahes olen valmis teiega joinima icon_smile.gif

Kuidagi tahaks rohkem c2 poole minna icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2005 14:51:15 vasta tsitaadiga

ise eelistan stabiilset ja bugide vaba c1 serverit vigasele või poolikule c2'le, kuid kui c2 server korralikult töötab, siis läheks muidugi sinna.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2005 16:14:56 vasta tsitaadiga

tahaks ikkagi selle ISO serveri kohta rohkem infi...
mis spoil rate on, c2 mobid? strideri? kui on kas mountitavad? c2 skillid jne
jas tal mingit webi või kaasvõi mirc channelit
ja on ka mingit infot selle kohta millal yles tuleb?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 07.05.2005 16:57:32 vasta tsitaadiga

irc on olemas...web page tuleb täna
spoil rate on 20x
c2 mobid pidid tulema, c2 skillid on olemas ja strider ning wyvern tulevad ka...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.