|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
21.04.2005 15:46:36
|
|
|
| huvitav mis GM ülesanded ka on ?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
21.04.2005 21:26:54
|
|
|
chillid ringi level 65 useriga ja kutsud gankereid/reeglirikkujaid korrale
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
21.04.2005 21:50:03
|
|
|
| z@ke kirjutas: |
chillid ringi level 65 useriga ja kutsud gankereid/reeglirikkujaid korrale  |
65? Siis ta ju täitsa tapetav . Sa oled ise mõnda näinud kah?
Või on tal mingi über immuniti shield olemas?
Erit lahe oleks GM'i corpsecampida
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
21.04.2005 23:38:02
|
|
|
| Ohohh kirjutas: |
Erit lahe oleks GM'i corpsecampida  |
Einoh. Eriti lahe on oma bossile ka käru keerata, aga reeglina lõppevad siuksed asjad nukralt
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Koiot
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
25.04.2005 12:05:59
|
|
|
link :: kae siit
üsnagi tõsine machinima
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
25.04.2005 20:24:43
|
|
|
minu w00t-killer-man siis
stats
zkillz
pet(s)
kurat seda teab miks ma locki valisin. tundus lahe, summonid jne. aga foorumites silma jäänud et locki kõige sitem - papist armor jne...
ahjah, mingi Thondorn vms serveris pelan siis
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
25.04.2005 20:51:56
|
|
|
| Ise ka lock.. Suht nerfitud on nad jah, aga ennem 50'dat lvl see küll eriti tunda ei anna. Hetkel pole mingi probleem teisi mättasse lüüa PvP's.. Kõrgema lvl'i juures tekib shardidega lihtsalt jube probleem.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
26.04.2005 10:40:27
|
|
|
painkillah krdi alliance scum
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
26.04.2005 10:43:03
|
|
|
ma ei viitsi seal põrgus ringi siblida. imho need alliance maa metsad on poole ilusamad kui orc või undeadi maalapid
a noh. mul veel miski 8 päeva aega, nii et eks vaatab mis saab äkki proovin Horde ka järgi (btw tauren rlz )
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
26.04.2005 14:11:03
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
ma ei viitsi seal põrgus ringi siblida. imho need alliance maa metsad on poole ilusamad kui orc või undeadi maalapid
a noh. mul veel miski 8 päeva aega, nii et eks vaatab mis saab äkki proovin Horde ka järgi (btw tauren rlz ) |
teh word!
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Exalibur
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
29.04.2005 22:03:43
|
|
|
ma ei saa aru kas asi on minu pillis voi alkaira relmis sest mujale realmi saan sisse aga alkairasse ei saa HELP
_________________ M:Katkise videoga laptop |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
29.04.2005 22:09:31
|
|
|
ju siis al akir on maas
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
29.04.2005 22:10:14
|
|
|
Kas keegi ei taha accounti shareda ?
Et koos arendada jne. Nõus ka pooleks maksma siis
?
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kutsikas
HV vaatleja
liitunud: 20.09.2004
|
29.04.2005 22:23:47
|
|
|
pagan nüüd hakkab Al'Akir jamama, enne olin bladefistis ja sellel hakkas tulema ilgeid lääge, kolisin ümber ja nüüd jälle kepitakse , vabandust väljenduse eest
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
30.04.2005 00:07:30
|
|
|
| Tek1 kirjutas: |
Kas keegi ei taha accounti shareda ?
Et koos arendada jne. Nõus ka pooleks maksma siis
?
 |
akkaunti sharemine on keelatud, loe EULA'd
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
30.04.2005 09:32:25
|
|
|
, peab vist ikka ise siis ostu ära tegema, deem...
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
30.04.2005 11:09:45
|
|
|
kahju et RL nii palju WoW-i pelamist segab :/ üldse pole aega
aga jah.. über-pela
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
01.05.2005 16:12:05
|
|
|
| hmm, kõik mängivad siis official servudes WoW'd jah ?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
01.05.2005 16:17:40
|
|
|
leia mulle lagivaba privaatserver kus enamus asju ja queste töötab, ja tulen mängin seal ka
kuna esmasp saab mu guest pass läbi.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.05.2005 17:59:43
|
|
|
| Djomka kirjutas: |
| hmm, kõik mängivad siis official servudes WoW'd jah ? |
no kui arvestada, et kopikate eest saad tuhandete mängijatega serveri, kus leiad kindla peale endale meeldivad sõbrad ja guildid jne jne jne, pole nagu mõtet piraservudega jamada
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
01.05.2005 18:02:57
|
|
|
nojah, kellel on kopikaid panna mängu alla, kellel mitte
oleks endal raha, siis maksaks ka vbl isegi mängu eest, aga kuna sellist raha pole, siis parem mängiin tasuta servus
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
01.05.2005 18:35:03
|
|
|
Jess, eilsest hakkasin pelama
Level 5 Warlock
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
01.05.2005 18:36:47
|
|
|
200.- kuus garanteeritud funi eest ei ole mingi raha saage aru
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
01.05.2005 18:40:42
|
|
|
njah, mängin MMO'sid suht palju ja millegi pärast pole mulle WoW kohe laksust küll meeldima hakanud...pole vaja hakata ütlema, et jah, see pole mingi tüüpiline hack 'n slash game
aga jah, vbl osade inimeste jaoks on 200.- kuus ka liiga palju....
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
01.05.2005 19:17:26
|
|
|
| tsitaat: |
200.- kuus garanteeritud funi eest ei ole mingi raha saage aru
|
sorry mees aga sina peaksid millestki aru saama. mõni inimene vajab seda raha oma esmaste vajaduste (toit jms) rahuldamiseks. originaalservudes on küll tore mängida, aga tulla oma 200 eekuga kuus hüppama, et see on vähe, on väga väiklane ja meenutab lasteaja fenomeni, et mul on suurem kui sul.
kellel on niipalju raha sinna alla matta matku, aga kuna mina ei mängi iga päev wowi vms mänge, ja kuna 200 eekust vaba raha kuus on mulle küll kättesaamatu siis kahjuks ei näe ma mõtet miks peaksin originaali peale üldse mõtlema.
kuigi peab tõdema, et siiani kõik privaatserverid on väga saasta kvaliteediga (hirmus lagg, bugid jne)
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
01.05.2005 19:19:06
|
|
|
See, kas 200 eeku on suur või väike raha, oleneb puhtalt inimesest . Minu jaoks on see piisavalt sur raha, et seda mängu eest mitte maksta. Pealegi, kui sa mängid officalis ja maksad kuumaksu, siis on suht nadi näiteks päevi või isegi nädalaid mitte mängida. Aga priva serverites ei pea sa seda jälgima. Mängid millal tahad, jätad vahele nii palju aega, kui ise tahad jne.
Nii et, 200.- mängimise eest on palju imho.
Ja pots4t4j4, see peaks olema siis garanteeritud fun.
Edit: Põhimõtteliselt nõustun painkillahiga
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.05.2005 20:10:14
|
|
|
| JanisK kirjutas: |
See, kas 200 eeku on suur või väike raha, oleneb puhtalt inimesest . Minu jaoks on see piisavalt sur raha, et seda mängu eest mitte maksta. Pealegi, kui sa mängid officalis ja maksad kuumaksu, siis on suht nadi näiteks päevi või isegi nädalaid mitte mängida. Aga priva serverites ei pea sa seda jälgima. Mängid millal tahad, jätad vahele nii palju aega, kui ise tahad jne.
Nii et, 200.- mängimise eest on palju imho.
Ja pots4t4j4, see peaks olema siis garanteeritud fun.
Edit: Põhimõtteliselt nõustun painkillahiga  |
selleks, et mängida w0wi, peab sul olema kyllaltki jässakas arvuti, mistõttu 200 jaaku kuus ei tohiks sellise inimese jaoks küll mingi probleem olla. juhul, kui on selline arvuti ja ei mingit raha, et enam legaalselt softi osta ja seda nautida, ei ole meil rohkem mõtet sel teemal vaielda, sest vaevalt, et tol tegelasel ka legaalne windows ja office on, see aga näitab juba inimese suhtumist. ilmselt ei ole mõni ikka aru saanud, mida tähendab mmorpg, kuna sellist väidet ei oleks vastupidisel korral loobitud- w0w annab iga offline oldud tunni eest sulle boonuspunktid, tänu millele saad mängides kiiremini leveleid saavutada, mis aga ongi nagu selle mängu üks alustalasid?
see kuradi 1.4.0 sisse toodud lääg hakkab aga küll siibrisse viskama, teist õhtut järjest ei saa lihtsalt mängida, sest server on surnud
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
01.05.2005 20:26:42
|
|
|
no kui jässakat arvutit ikka selle jaoks vaja on...
mina sain oma 2GHz celeroni ja MX440 seda suht pandavalt mängida, pole mingeid seisakuid lagi või millegi muu pärast tulnud
nagu sellisest confist on aru saada, kui mul raha oleks siis ma teeksin suuri muutusi arvutisse ja maksaksin MMO'de mängimise eest
kuna ma ei ole rikas siis ma ei hakka selliste asjade eest maksma, mida saab ka tasuta väga edukalt mängida (rõhutan sõna mängida, sest ma ei hakka siin teemast offtopicut enam tegema widowsist ja office'ist)
igatahes, ma lihtsalt ainult küsisin, et kas keegi mängib ja küsija suu pihta ei lööda
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
01.05.2005 20:33:12
|
|
|
2ghz CELERON ja 256MB RAMMI ?
sa m2ngid 100x200 resuga ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
01.05.2005 20:42:18
|
|
|
ei ole 256ram'i enam
nüüd on 768MB ram'i mul peal
aga ülejäänud on paras BS, mis mul on
ja reso oli mul see, mis kohe algselt mulle peale lükkas (mulle sobis ja pole hakanud seda vahetama)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
02.05.2005 00:06:38
|
|
|
| Djomka kirjutas: |
ei ole 256ram'i enam
nüüd on 768MB ram'i mul peal
aga ülejäänud on paras BS, mis mul on
ja reso oli mul see, mis kohe algselt mulle peale lükkas (mulle sobis ja pole hakanud seda vahetama) |
irw, P4 2,4 @ 3,8ghz, 1gb ram, 9800pro ... sellest jäi mulle väheks, kuna 1600x1200 resol pidin graafikat alla keerama
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
02.05.2005 01:42:20
|
|
|
| shelob kirjutas: |
irw, P4 2,4 @ 3,8ghz, 1gb ram, 9800pro ... sellest jäi mulle väheks, kuna 1600x1200 resol pidin graafikat alla keerama  |
Miks sul seda resot nii kõrgeks on vaja ajada? 1024x768 on ju väga hea. See tundub mängu native reso olevat. Kui alla selle on, siis lähevad fondid häguseks.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
02.05.2005 08:49:19
|
|
|
| Ohohh kirjutas: |
| shelob kirjutas: |
irw, P4 2,4 @ 3,8ghz, 1gb ram, 9800pro ... sellest jäi mulle väheks, kuna 1600x1200 resol pidin graafikat alla keerama  |
Miks sul seda resot nii kõrgeks on vaja ajada? 1024x768 on ju väga hea. See tundub mängu native reso olevat. Kui alla selle on, siis lähevad fondid häguseks. |
WoW puhul on lahe asi see, et ui scale võimaldab isegi sellise resoga ilusti UI suuruse paika sättida. ja mis puudutab resot siis proovi sa 22" moluga 1024x768
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
02.05.2005 09:05:45
|
|
|
proovisin siis ära 1024x768 ja jooksis nagu noor täkk...mitte mingit probleemi pole olnud
aga ma täitsa kujutan ette, et kui suuremaks sõjaks kuskil läheks, siis mul oleks küll mängida nagu powerpoindis (täielik slaid show)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexo
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2004
|
02.05.2005 15:37:04
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
2ghz CELERON ja 256MB RAMMI ?
sa m2ngid 100x200 resuga ? |
hmm...mul on selline arvuti, aint prose on 2,4 GHz (see vist ei tee eriti vahet aga...) ja ma mängin täitsa ilusti reso 1024x768. aint PvP "n a a t u k e" nõksub .
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
02.05.2005 19:17:27
|
|
|
1024x768
Väga bueno kõik !
Eesti servus pelan
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Exalibur
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
02.05.2005 20:28:29
|
|
|
Eesti servus pelan [/quote]
ja see nii nimetatud eesti oma servu oleks
_________________ M:Katkise videoga laptop |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
02.05.2005 22:56:43
|
|
|
| Exalibur kirjutas: |
Eesti servus pelan  |
ja see nii nimetatud eesti oma servu oleks [/quote]
Tseki privasse
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
02.05.2005 23:11:37
|
|
|
| ma arvan, et tean seda servut, miski max 10mb liini otsas ...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxx
HV vaatleja
liitunud: 24.04.2003
|
02.05.2005 23:48:32
d |
|
|
| kes ütleb kuidas petsi toidetakse
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
03.05.2005 00:43:19
Re: d |
|
|
| xxx kirjutas: |
| kes ütleb kuidas petsi toidetakse |
tõstad inventoris söögi looma peale pmst.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dehumanized
HV kasutaja
liitunud: 01.07.2002
|
03.05.2005 08:26:21
Re: d |
|
|
| shelob kirjutas: |
| xxx kirjutas: |
| kes ütleb kuidas petsi toidetakse |
tõstad inventoris söögi looma peale pmst. |
Ja see millest toitub saad teada kui võtad oma chari info "C" ning sealt valid "Pet". Seal näitab toidugrupid ära (fish, meat jne).
_________________ 5,3 alc. vol |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
03.05.2005 10:26:31
|
|
|
ja saigi läbi gust pass
kellelgi on veel neid üle ?
kaks chari jõudsin teha. warlock jäi lvl 13 peale ja siis tegin human paladini lvl 9.
ei vägev mäng on! aga sõpradega taguda oleks veel vägevam, muidugi kui aega oleks ...
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
03.05.2005 13:03:33
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
ja saigi läbi gust pass
kellelgi on veel neid üle ?
kaks chari jõudsin teha. warlock jäi lvl 13 peale ja siis tegin human paladini lvl 9.
ei vägev mäng on! aga sõpradega taguda oleks veel vägevam, muidugi kui aega oleks ...  |
mängi parem eesti servus, pole mingit guest passi vaja
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
03.05.2005 13:54:38
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
ja saigi läbi gust pass
kellelgi on veel neid üle ?
kaks chari jõudsin teha. warlock jäi lvl 13 peale ja siis tegin human paladini lvl 9.
ei vägev mäng on! aga sõpradega taguda oleks veel vägevam, muidugi kui aega oleks ...  |
Kasutaja Z@ke müüb 60-day GCsid.
Vaata vist oli http://wow.pri.ee tal mingi mobla nummergi üleval
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
03.05.2005 13:57:51
|
|
|
| Anisse kirjutas: |
| painkillah kirjutas: |
ja saigi läbi gust pass
kellelgi on veel neid üle ?
kaks chari jõudsin teha. warlock jäi lvl 13 peale ja siis tegin human paladini lvl 9.
ei vägev mäng on! aga sõpradega taguda oleks veel vägevam, muidugi kui aega oleks ...  |
Kasutaja Z@ke müüb 60-day GCsid.
Vaata vist oli http://wow.pri.ee tal mingi mobla nummergi üleval |
Mis hinnaga, oskad seda ka öelda ?
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
03.05.2005 14:54:58
|
|
|
| Tek1 kirjutas: |
| Anisse kirjutas: |
| painkillah kirjutas: |
ja saigi läbi gust pass
kellelgi on veel neid üle ?
kaks chari jõudsin teha. warlock jäi lvl 13 peale ja siis tegin human paladini lvl 9.
ei vägev mäng on! aga sõpradega taguda oleks veel vägevam, muidugi kui aega oleks ...  |
Kasutaja Z@ke müüb 60-day GCsid.
Vaata vist oli http://wow.pri.ee tal mingi mobla nummergi üleval |
Mis hinnaga, oskad seda ka öelda ? |
60-day GameCard = 450 EEK näen hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
03.05.2005 17:18:36
|
|
|
hmm. mängisin täna hommikust saati siis viskas ette kirja "3 hours playtime left" , okei mõtlesin, et naudin siis viimseid tunde. okei pelan rahulikult, vaatan kella - 5 tundi möödas :0. tekkis idee, et kui nüüd välja login siis on Vsjoo. ok lõpuks peale 6-7 tundi logisin välja , ja chari valiku juures kiri "Under 1 day of playtime left" (või midagi sarnast) . mõtlen siis, et ohoh , mingi bug? login mängu sisse, ja kuvab kirja "3 hours of playtime left" . ei viitsind edasi mängida. õhtul proovin korra - kas mingi bug või siis ajutine eksimus kuskil.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|