|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
10.05.2002 22:11:00
Naljakas juhtumus... |
|
|
link :: N.J
See ongi see naljakas juhtumus...
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
10.05.2002 22:27:00
|
|
|
see ei ole naljakas juhtumus, see on lihtsalt yks natukene koomiline shockwaveflash
kuid kuna siin juba toodi yks nali siis ei saanud vastu panna ja ka omalt poolt siia midagi panna
esimene (+1MB)
pilt
veel pilte
Kommentaar viimase kohta: I thought the Mods usually locked babe threads that show so much bush.
_________________
ära usu mida ütlen vaid kontrolli
[ Seda sõnumit muutis: libekala on 11.05.2002 00:52 ]
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jumbu
HV Guru

liitunud: 07.01.2002
|
11.05.2002 06:45:00
|
|
|
link :: osta.ee
hmnjah... katsun omalt poolt ka millegagi lõbustada:
| tsitaat: |
oksjon osta.ee's: AMD AthlonXP 1600+ ja cooler - 3000.-...
Ok nagu nimi ütleb on prose Athlon XP1600+ kuni XP2200+ prose on mul lahti muugitud (tõõtab 5+) probleeme pole müün kuna on vaja väike upgrade teha. Siis mida tähendab lahti muugitud see et saad ise valida mille peal prose tööle hakkab (multiplier * fsb). Cooler mille kaasa saad on vasest ning maksab poes 600-900 eeki nimi on Coolermaster HHC-001. Kui ei usu et hakkab tööle XP2200+ peal siis varsti panen ka pildi ülesse biosist. Igatahes kui ostad ära siis näitan et asi tõõtab korralikult saab ka rohkem clockida aga mul on liga aeglased ramid momendil sees. Mis veel piirhinda pole hmm vist kõik aga vaata ise kui midagi pähe tuleb siis küsi zapra@hot.ee aaa tegin 3dmark2001 testi ära tahtsin siis prose võrrelda teistega ja vastus oli tuus süsteem teatas mulle et vabandust meie andmebaasis pole sinu süsteemile vastavaid andmeid paluks külastada mõni teine kord uuesti täpselt ei mälleta kuna see oli mingi nädal tagasi.
Kui oled huvitatud emaplaadist ja ramist ka siis lihtsalt paku oksjonil 8000 eeki ja oled prose, rami, cooleri ja emaplaadi omanik. Alla selle annan ainult prose ja cooleri.
Kui võtta poe hinnad HinnaVaatlusest kõige odavamad siis
1) Cooler 600 eeki
2) XP2200 (pole väljas võtan XP2100) 6690 eeki
3) Ram 256MB (oli mingi kallim ei mäleta mis nimi oli ja masinat seisma ka ei viitsi panna ram on DDR ja PC-2100 vatan HinnaVaatlusest standard PC2100 DDR) 1310 eeki
4) Emaplaat on MSI K7T266 PRO2 (Emaplaadi peal on mõks mis on staatilise eletri vastu ja kondentsi vastu mõksi saab ka maha aga see on peal kuna mul oli vesijahutus mis jahutas prose -25 C* peale igatahes mõks on peal ja prose ja cooleri vahel on momendil Artic Silver II) 2215 eeki
kui ostaksid poest samad jupid ilma termopastata ja dielektrilise mõksita siis oleks hind 10815 eeki ümardame 10000 ja võtame selat 20% ära saame et ma tahan saada 8000 eeki. Ära unusta et poest sa ei saa lahtimuugitud porse ja peale selle kui arvat et lahti muukida on kerge siis proovi aga.
Idee kui pakud 8001 eeki siis annan vesijahutuse jaoks ka prosepeale vasest veeploki ja videokaardi veeploki. Neid võid uurida aadressilt http://www.overclockershideout.com sealt vaata see Z4 või midagi taolist.
|
Vähemalt mind ajas küll muigama - klokib oma 1600+ ära ja müüb 2200+ pähe, heh ...
_________________
... või umbes midagi sarnast.
[ Seda sõnumit muutis: Jumbu on 11.05.2002 06:46 ]
[ Seda sõnumit muutis: jumbu on 11.05.2002 06:48 ]
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jumbu
HV Guru

liitunud: 07.01.2002
|
11.05.2002 07:00:00
|
|
|
Teen peaparanduslikke töid tellija materjalist.
Tasu kokkuleppel.
_________________ modepensionil |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
11.05.2002 20:09:00
|
|
|
Tegelikult pole ta ju kuskil maininud,et tegu on konkreetselt XP1600+ prosega.
Võibolla on näiteks tegu unlockitud XP1900+ prosega,
loomulik,et see jookseb 1600+ ka.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
susi
HV veteran
liitunud: 24.03.2002
|
11.05.2002 22:32:00
|
|
|
vaevalt keegi reklaamib xp2000-t kui xp1600-t ikka proovitakse susserdada teisiti. mõni aeg tagasi, mul üks tuttav ostis p2 333mhz poiss "raskelt" uhke. sai siis mõni aeg tagasi huvi pärast asja vaadatud ja näe fsb 83
|
|
| Kommentaarid: 263 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hallvatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
13.05.2002 00:27:00
|
|
|
| tsitaat: |
11.05.2002 06:45 Jumbu kirjutas:
oksjon osta.ee's: AMD AthlonXP 1600+ ja cooler - 3000.-...
|
prose müügist saadud rahast võiks kutt emakeele grammatika õpiku osta.
aga kui ta siia praegu lugema satub, siis - emakele kramatika õpik on see asi, mis vajaka on.
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
13.05.2002 18:23:00
|
|
|
| igasugu lolle ka leidub siin ilmapääl.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me_
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.01.2002
|
13.05.2002 19:09:00
|
|
|
jah, sai küll per*etäie naerda
samas, autorile annaks siukse BS'i eest hea meelega tubli matsu jalaga eelpool mainitud kohta.
[ Seda sõnumit muutis: me_ on 13.05.2002 19:10 ]
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cul
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2001
|
14.05.2002 12:58:00
|
|
|
| Naersin juba parajalt selle libekala poolt viidatud flashi klipikese yle, aga noh see osta.ee kuulutus v6ttis küll k6hu täitsa krampi ja pisara silmist välja. No on ikka saapaid küll siin maamuna peal.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
14.05.2002 16:48:00
|
|
|
link :: politsei
nah, kui siin juba mingeid flashe viidatakse, siis see on ka peris hästi tehtud... ja aadress on ka kahtlemata temaatiline .
www.politsei.com
[ Seda sõnumit muutis: namstoop on 14.05.2002 16:48 ]
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hallvatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
14.05.2002 16:49:00
|
|
|
| tsitaat: |
14.05.2002 16:48 namstoop kirjutas:
nah, kui siin juba mingeid flashe viidatakse, siis see on ka peris hästi tehtud... ja aadress on ka kahtlemata temaatiline .
www.politsei.com
|
ei tööta...
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
15.11.2002 20:37:45
|
|
|
link :: mingi pull
Ei hakanud uut teemat tegema...
Väike meelelahutusus siiski!
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
15.11.2002 20:48:35
|
|
|
Lõpp oli väga tüüpiline windowsite puhul
98 puhul sai sellist lõppu ka ise paaril korral kogetud
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
15.11.2002 21:03:41
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Ei hakanud uut teemat tegema...
Väike meelelahutusus siiski!  |
kas said selle lingi minu allkirjast või delfist? sest nimelt see oli mul tükk aega allkirjas ja lõpuks leidsin selle lingi ka delfist...
kusjuures see interneti simulaator oli originaalselt täpselt samas kohas siin, kui minu allkirjas praegu toodud "deleted scene".
ja kui juba sellele lainele läks, siin on "Star Wars Gangsta Rap", mis on ka mingeid auhindu võitnud. väga hea!
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
15.11.2002 21:16:34
|
|
|
Delfist!
Mis siis ?
Tundsid end puudutatuna vä ?
Küsin mitte paha pärast...
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
15.11.2002 21:18:44
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Delfist!
Mis siis ? |
see on oluline info, sest see näitab, et rahvas ei loe üldse teiste allkirjadel olevaid linke.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
15.11.2002 21:21:29
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
Delfist!
Mis siis ? |
see on oluline info, sest see näitab, et rahvas ei loe üldse teiste allkirjadel olevaid linke. |
Muideks täna päeval sellega mitte üldse seoses ja ka mitte sinu isikuga, märkasin et ühel on link allkirjaks.
Ja see olidki juhtumisi sina ja siis vaatasin selle 3mb. jupatsi ära.
Nii et kokkusattumus!
A muidu silmanurgast vaatan küll neid signatuure...
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elitegamer
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2002
|
17.11.2002 01:38:46
|
|
|
irw@see internet simulator....mul oli nii et klikin ja klikin ja kogemata läks selle akna peale ja siis käis see hääl mis ajas mind naerma ja ma vajutasin internet exploreiri omal kinni !! irw 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
25.11.2002 21:03:11
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
See ongi see naljakas juhtumus...
|
krt päris head, teab veel keegi midagi sellist?
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PaRaZiD
HV kasutaja
liitunud: 03.06.2002
|
25.11.2002 22:53:16
|
|
|
|
käi p...e it scared the shit out of me
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elitegamer
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2002
|
26.11.2002 17:50:21
|
|
|
irw !!! mul oli hääl vaikne aga ma hakkasin seda juttu seal lugema ja siis järsku..Boooooooooooooooo!!!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Doha
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2002
|
01.12.2002 02:14:22
|
|
|
pilt läks kaduma kahju
viimati muutis Doha 01.12.2002 12:42:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivoku
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
01.12.2002 02:36:53
|
|
|
niih tirisin täna kazaast thps3 kräkki ja siis tirisin ära ja panin siis kaksklõpsu selle pial ja ennnäe hakkab kõike mu pahna arvutist kustutama krt kustutab ja kustutab ise juba otsisin pastakat millega vajutada reset nuppu ja siis tuli see et see un lihtsalt nali. krt igga jahedaks võttis küll. ärge arvake et propageerin piraatlust
_________________ roogi räime. |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
7 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
04.12.2002 23:21:59
|
|
|
Ühes tobedas foorumis oli inimesele väääga kuri mure:
Esimest korda näen sellist asja. 3 floppyt mis korraga ostsin (Verbatim) ja kõiki ei ava ning lööb ette kirja: "The disk in drive A is not formated. Do you want format it now?". Kas keegi teab milles probleem? Proovisin 3-s erinevas arvutis ja kõigil näitab sama viga.
Üks selle peale.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivoku
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
04.12.2002 23:24:57
|
|
|
kunagi oli sama probleem kõik diskid millel näitas sellist kirja viskasin minema
_________________ roogi räime. |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
7 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elitegamer
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2002
|
05.12.2002 01:37:17
|
|
|
| toivoku kirjutas: |
kunagi oli sama probleem kõik diskid millel näitas sellist kirja viskasin minema  |
mega irw !!!mul oli ükskord nii et win98'ga ei tahtnud ühte folderit maha kustutada millegipärast...siis vend oli kõrval ja ütles et tee siis format c: kui muu ei aita !! tuli välja et seal kaustas oli mingi fail mis oli windowsi poolt kasutusel !!!  
irw
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
05.12.2002 01:42:09
|
|
|
| Elitegamer kirjutas: |
| siis vend oli kõrval ja ütles et tee siis format c: kui muu ei aita |
nendele soovitajatele tuleb endale format c teha, ja kogu ülejäänud alfabeet kah takkapihta
(muuseas, elitegamer, sinu profiilis toodud kodulehekülje link on vigane)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
külaline
|
05.12.2002 02:13:22
|
|
|
Fukk, mul pidi selle pärast s*** püksi tulema, vaikselt asun seal seda juttu lugema..vaatan mingi jama, hea rahulik musa....äkki mingi fucking tont mööda monitori..,
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Oraff
HV veteran

liitunud: 04.09.2002
|
05.12.2002 02:40:01
|
|
|
88888888 ktr syda pidi seisma j22ma!
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kmail
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2002
|
05.12.2002 18:28:21
|
|
|
| toivoku kirjutas: |
| niih tirisin täna kazaast thps3 kräkki ja siis tirisin ära ja panin siis kaksklõpsu selle pial ja ennnäe hakkab kõike mu pahna arvutist kustutama krt kustutab ja kustutab ise juba otsisin pastakat millega vajutada reset nuppu ja siis tuli see et see un lihtsalt nali. krt igga jahedaks võttis küll. ärge arvake et propageerin piraatlust |
ma tõmbasin sealt ükskord mingi muu faili millel olid samad sümptomid
ma olin pilli juba välja lülitamas kui selle joke ette viskas...
välajlülitamas sellepärast kuna restart pole tagaühendatud ja ei viitsi kah!
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
05.12.2002 22:51:46
|
|
|
| kommentaarid on liigsed
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elitegamer
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2002
|
06.12.2002 16:22:08
|
|
|
| tsitaat: |
(muuseas, elitegamer, sinu profiilis toodud kodulehekülje link on vigane) |
mul pole kodulehte aga kui tuleb, siis sellele adrele
|
|
| tagasi üles |
|
 |
külaline
|
15.12.2002 04:09:07
|
|
|
| ei oska midagi öelda igaljuhul hea äratuskell see foorum
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Cooler
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2002
|
19.12.2002 12:27:23
|
|
|
link :: Leia Waldo!
ei tea võibolla on juba kuskilt see mäng/nali läbi käinud aga asi iseenesest põnev!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindremant
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002
|
19.12.2002 14:06:33
|
|
|
| Jälle tõmmati haneks, mõtlesin tõesti et mingit kuramuse Waldot, tuleb otsida. Klõpsisin hiirega mööda pilti, mitte halligi. Ega tegelt see ei ole üldse naljakas. Kui kaks 200W kõlarit on toas, nii mõnusa volüümi peal ja siis äkisti selline vaimuhaige möire tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kmail
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2002
|
19.12.2002 18:21:21
|
|
|
see "waldo" näitas lõpuks ikka nagu
suure ehmatusega
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
21.12.2002 22:30:00
|
|
|
link :: schitt
normaalne
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hades
HV vaatleja
liitunud: 16.06.2002
|
26.12.2002 16:20:25
Oleks karm/lahe |
|
|
Idee selles, et v6iks mingisuguse ornovilmi sisse sellise scary koha teha, huvitav oleks siis statistikat vaadata/kuulata, et mitu noksi on kaduma l2inud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
m2rt_m2ger
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2002
|
26.12.2002 16:26:14
Re: Oleks karm/lahe |
|
|
| hades kirjutas: |
Idee selles, et v6iks mingisuguse ornovilmi sisse sellise scary koha teha, huvitav oleks siis statistikat vaadata/kuulata, et mitu noksi on kaduma l2inud  |
Et nagu statistika mõttes või? Ma nüüd küll ei oska seisukohta võtta, aga minu teada kõigil meil vaid 1 neid ongi...
_________________ Weaseling out of things is important to learn. It's what separates us from the animals... except the weasel.
/Homer Simpson/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
külaline
|
27.12.2002 09:31:36
Re: Oleks karm/lahe |
|
|
| m2rt_m2ger kirjutas: |
| hades kirjutas: |
Idee selles, et v6iks mingisuguse ornovilmi sisse sellise scary koha teha, huvitav oleks siis statistikat vaadata/kuulata, et mitu noksi on kaduma l2inud  |
Et nagu statistika mõttes või? Ma nüüd küll ei oska seisukohta võtta, aga minu teada kõigil meil vaid 1 neid ongi... |
kui t2hte n2rida siis küll, aga loo tegelik point oleks see kas tekib ja kui palju tekib selliseid teateid, et keegi omal aparaadi suurest hirmust katki teind v6i ilma j22nd. (vist ikkagi liiga kuri nali oleks)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
27.12.2002 11:48:10
Re: Oleks karm/lahe |
|
|
nt tööõnnetus,suurest pigistamisest läheb silikoon puru jne
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaalapoeg
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2003
|
10.11.2003 15:56:23
|
|
|
nädsa mis toredaid asju leiab vanade asjade hulgast
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeathCommando
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
10.11.2003 18:44:30
|
|
|
kaevuritepääv naqu möödas
_________________ Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust.. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
10.11.2003 18:47:19
|
|
|
| DeathCommando kirjutas: |
kaevuritepääv naqu möödas  |
Aga ometigi aitad ise kah kaasa?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tinasõdur
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
10.11.2003 19:11:26
|
|
|
Jänes Põõsas on vana nali! aga jah...Õiged Naljad kestavad igavesti vms...anyway see jänes põõsas on ikka hea
-e-
wtf? wooow...27.12.2002 postitus viimati oih...
_________________ Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|