Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Naljakad juhtumised mängudest. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2005 20:46:21 vasta tsitaadiga

Märtsi kuu PC Gameri plaadilt icon_razz1.gif praegu uurin neid... igasugu haigeid pilte icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 03.04.2005 02:09:41 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Tra mai saa icon_lol.gif icon_lol.gif irnu pooleks lolli näoga icon_lol.gif

http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/HL2_lol_2.jpg?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/HL2_lol_3.jpg?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/HL2_lol_4.jpg?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/HL2_lol_5.jpg?2


gamma on jube
2 sõna : kerri's mod

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 02:15:32 vasta tsitaadiga

kerri's mod thumbs_up.gif
endal pilte/videot veel pole aga sain 2x või isegi rohkem salto teatud autoga Vice Citys ilma hüpekateta 8) (väike tõke oli ees aint)
loodan et uuesti välja tuleb kui lindistama panen
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 03:20:19 vasta tsitaadiga

Irwan siin icon_lol.gif
Jõhkralt haige koomiks icon_biggrin.gif icon_lol.gif
http://i3.photobucket.com/albums/y64/Septar/cs_office0037.jpg
http://i3.photobucket.com/albums/y64/Septar/cs_office0038.jpg
http://i3.photobucket.com/albums/y64/Septar/cs_office0040.jpg
http://i3.photobucket.com/albums/y64/Septar/cs_office0041.jpg
http://i3.photobucket.com/albums/y64/Septar/cs_office0047.jpg
http://i3.photobucket.com/albums/y64/Septar/cs_office0048.jpg
http://i3.photobucket.com/albums/y64/Septar/cs_office0049.jpg
http://i3.photobucket.com/albums/y64/Septar/cs_office0050.jpg
http://i3.photobucket.com/albums/y64/Septar/cs_office0051.jpg

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 03.04.2005 03:36:39 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, Sul kah pole öösel midagi teha icon_biggrin.gif
haiged pildid icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 11:05:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

2 sõna : kerri's mod

ma loodan et sa meelega ütlesid valesti icon_biggrin.gif
muidu on see "Garry's mod"

aga see viimane on ülihea icon_biggrin.gif need suured silmad jne icon_lol.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.04.2005 12:08:29 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif enam rohkem pooleks ei anna ennast naerda icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 06.04.2005 17:59:29 vasta tsitaadiga

GTA Vice City:
Tuuning minu moodi

NFSU2
My beast
Kui muidu mööda ei saa siis üle saab ikka
Infinity näitab klassi
Hetk hiljem - hakkab ära vajuma icon_biggrin.gif
Et siis teise nurga alt natukene
Eriti kõva pilt thumbs_up.gif avarii vist
Väike kaela väänamise koht
Hüpe, wall ride vms icon_lol.gif
Vot see on auto thumbs_up.gif

FlatOut
Väike venitusharjutus
Kehvasti näha aga hea olukord thumbs_up.gif
Kui oleks 0,01m rohkem hüpanud oleks saanud 1000$, mul ikka ei vea
Teisel pool võrku on siis selline kitsas pilu
Äärmiselt kahtlesed matid on seal mängus
Lendasin pealtvaatajate sekka ja kadusin :S tegelt ta oli olemas aga millegipärast ei jäänud pildile
Kõrgushüpe-kaugushüpe-keegel-matmine
Neile kes seda mänginud pole ütlen nii palju, et kõrgushüppelt kaldusin kursilt kõrvale keegli renni icon_biggrin.gif


Tänaseks kõik.

Nagu näha, meeldib mulle GTA Vice City's asju lõhkuda, NFSU2's niisama trikke teha ja FlatOut'is kõrgushüpet harrastada.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 08.04.2005 16:22:50 vasta tsitaadiga

nfsu2 piltidest oli ainus normaalne "Hüpe, wall ride vms" ülejäänud imo suht mõttetud thumbs_down.gif flatouti omad olid aga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 09.04.2005 11:16:43 vasta tsitaadiga

Pilt
Mäng: Colin Mcrae Rally 2005
Põhjus: Michelin on uue tehnoloogia kummitööstuses välja arendanud

Pilt2 Pilt3
Mäng: Brothers In Arms
Pilt2: Sakslane peab ju ikka Hitlerile au andma icon_smile.gif
Pilt3: Yo yo yo, wazzzpp icon_razz.gif


viimati muutis ajuNolk 09.04.2005 15:43:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2005 14:33:47 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Pilt
Mäng: Colin Mcrae Rally 2005
Põhjus: Michelin on uue tehnolooga kummitööstuses välja arendanud


Möh? icon_eek.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2005 14:34:35 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
ajuNolk kirjutas:
Pilt
Mäng: Colin Mcrae Rally 2005
Põhjus: Michelin on uue tehnolooga kummitööstuses välja arendanud


Möh? icon_eek.gif


Vaata eesseisvaid autosi.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 09.04.2005 15:42:28 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif on alles rattad icon_biggrin.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 09.04.2005 17:14:26 vasta tsitaadiga

rattad on kuidagiiii...........teistsugused vms icon_lol.gif
_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2005 18:12:59 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:


Pilt2 Pilt3
Mäng: Brothers In Arms
Pilt2: Sakslane peab ju ikka Hitlerile au andma icon_smile.gif
Pilt3: Yo yo yo, wazzzpp icon_razz.gif

irw icon_lol.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.04.2005 10:53:52 vasta tsitaadiga

proovisin eila kuda see gf2ultra siis farcry veab, anyway, seal esimeses või teises tasemes kus rannas oled, sama mis demos, olen seal üleval dzunglis trepi juures ja jätan auto seisma ning vaikselt hiilin põõsaste taha et mingi sell seal liikus, siis pööran ümber, krt siga, samal ajal mees istub kunde istmel, hakkan siis tagasi hiilima, hmm, siis sammune siga põrutab auto poole ja lax järsku roolis icon_lol.gif , see juhtus nii 2-3sek, et kuulsin auto nagu läks käima ka, siis uuesti välja autost mille peale kunde istmel istuv vend ka välja ronis.
krt see oli nii imelik juhus, parast käisin mitu korda seal veel aga siga enam sinna tagasi ei roninud icon_razz1.gif , tillerdas küll ümber masina.

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 28.04.2005 12:07:08 vasta tsitaadiga

miks print screeni ei teinud icon_biggrin.gif
_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.04.2005 13:01:51 vasta tsitaadiga

HDD kirjutas:
miks print screeni ei teinud icon_biggrin.gif

enesest mõistetav et ma olin nagu loll ekraani taga, krt ilmagi luurasin meest põõsa taga, siis vahi mees istub autos, krt ja siis siga ka veel, deem oleks ta seal autos natuke rohkem istunud 10sek vb sinna maani ka jõudnud.

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2005 15:38:22 vasta tsitaadiga

a proovi uuesti
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2005 17:11:46 vasta tsitaadiga

see ,et kui auto kuhugi trepi juurde laokile jätad , ning siis siga rooli istub ja selle ära liigutab, peaks mingi easter-egg olema.
Lugesin mingilt saidilt kunagi selle kohta...

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendry
HV kasutaja
Hendry

liitunud: 09.12.2004




sõnum 29.04.2005 12:02:49 vasta tsitaadiga

mul pani ka siga masina käima....(sis tulid need wennad seda vaatama ja oli hea maha lasta) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2005 14:00:32 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/ocuser/booty.jpg?2

ajakirja kaanel Quake III-st Hunter. Mänguks Doom3.

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 01.05.2005 14:43:28 vasta tsitaadiga

mõningaid mängude eastereggside infot siin http://www.eggheaven2000.com/Games/
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2005 23:32:54 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
mõningaid mängude eastereggside infot siin http://www.eggheaven2000.com/Games/

www.eeggs.com on ka hea koht.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 02.05.2005 00:23:29 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/v2hjaweb3/screen_from_halo.bmp?2
vaadake noolega märgitud teksti
mis on seal teiemeelest kirjutatud
sry bout bmp aga muidu poleks seda näha jäänud nii hästi





all your base are belong to us

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2005 00:38:13 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
http://www.zone.ee/v2hjaweb3/screen_from_halo.bmp?2
vaadake noolega märgitud teksti
mis on seal teiemeelest kirjutatud
sry bout bmp aga muidu poleks seda näha jäänud nii hästi





all your base are belong to us


hmm.. WCIII-e level win cheat oli ka sama lause

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 02.05.2005 08:21:00 vasta tsitaadiga

Eile sai ETs naerda. icon_biggrin.gif Mingil kutil kadus ühendus ära ja suri ära. Granaat lendas just tema alla, aga kutt lendas ülese poole. icon_biggrin.gif Lõpuks lasime kambaga kuti taevasse välja. icon_smile.gif Screen sai kah kuskilt poole pealt tehtud, aga see krdi tume. icon_sad.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 02.05.2005 12:24:48 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, Tee oma pildid linkideks icon_neutral.gif
Ebamugav on teemat vaadata icon_confused.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2005 15:14:36 vasta tsitaadiga

väike efekt ka siit siis, mängux on Call of Duty .... seina külgetõmbejõud
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 04.05.2005 17:41:28 vasta tsitaadiga


Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2005 23:18:05 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
http://www.zone.ee/v2hjaweb3/screen_from_halo.bmp?2
vaadake noolega märgitud teksti
mis on seal teiemeelest kirjutatud
sry bout bmp aga muidu poleks seda näha jäänud nii hästi

nu aga gif??
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 05.05.2005 08:26:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

nu aga gif??

gifi peale ei mõelnud icon_rolleyes.gif

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoperniK
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 05.05.2005 12:20:17 vasta tsitaadiga

http://www.putfile.com/media.php?n=scut icon_biggrin.gif tsekkige seda
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 05.05.2005 14:23:58 vasta tsitaadiga

CoperniK kirjutas:
http://www.putfile.com/media.php?n=scut icon_biggrin.gif tsekkige seda

Väga hea.. icon_lol.gif KooliValu läks üle kohe.. icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kutt16
HV kasutaja
kutt16

liitunud: 14.07.2002




sõnum 05.05.2005 14:49:14 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/qsrk/bfv/
_________________
aka Quiet Storm
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 06.05.2005 22:58:04 vasta tsitaadiga

kutt16 kirjutas:
http://www.zone.ee/qsrk/bfv/

Mis mäng see on?

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 06.05.2005 23:04:51 vasta tsitaadiga

cbr kirjutas:
kutt16 kirjutas:
http://www.zone.ee/qsrk/bfv/

Mis mäng see on?

Battlefield: Vietnam peaks olema imho.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kutt16
HV kasutaja
kutt16

liitunud: 14.07.2002




sõnum 06.05.2005 23:28:15 vasta tsitaadiga

JanisK kirjutas:
cbr kirjutas:
kutt16 kirjutas:
http://www.zone.ee/qsrk/bfv/

Mis mäng see on?

Battlefield: Vietnam peaks olema imho.


on jah

_________________
aka Quiet Storm
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 06.05.2005 23:38:50 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/raasoos2/mmmmmmmmmmmmmmmmmm.WMV

vaadake seda crashi 8)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 23:52:28 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
http://www.zone.ee/raasoos2/mmmmmmmmmmmmmmmmmm.WMV

vaadake seda crashi 8)

Mis mäng on? Flat out?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 07.05.2005 00:18:04 vasta tsitaadiga

artur-, flatout jah
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2005 00:51:12 vasta tsitaadiga

vaat mida rääkima hakatakse kui joodad militia sõduri täis icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
smola
Kreisi kasutaja
smola

liitunud: 15.12.2004




sõnum 07.05.2005 12:11:10 vasta tsitaadiga

http://pricools.vbios.com/gallery/displayimage.php?album=toprated&cat=0&pos=9
http://pricools.vbios.com/gallery/displayimage.php?album=toprated&cat=0&pos=5
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2005 12:14:34 vasta tsitaadiga

seal on päris palju naljakaid pilte
http://pricools.vbios.com/gallery/displayimage.php?album=toprated&cat=0&pos=29
http://pricools.vbios.com/gallery/displayimage.php?album=toprated&cat=0&pos=13
http://pricools.vbios.com/gallery/displayimage.php?album=toprated&cat=0&pos=18 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2005 17:11:56 vasta tsitaadiga

http://pricools.vbios.com/gallery/displayimage.php?album=toprated&cat=0&pos=58 - see relva märk on hea
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2rn4
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 09.05.2005 09:01:35 vasta tsitaadiga

ET-st siis paar pilti:
http://www.zone.ee/p2rn4/okey.JPG?2 - mingi spawnisime ja järsku vaatan, mida piixu
http://www.zone.ee/m2tset/wolve.jpg?2 - Kuidas ma revive saan anda?
http://www.zone.ee/p2rn4/shotok.JPG?2 - eeh banaan, mis üritad? ehk siis banaan üritas mg ehitus kohta ronida.
http://www.zone.ee/induboy1/ETimages/2004-10-19-203648-oasis.jpg - tank väheke vales kohas, tegelt ta peaks mapist väljaspool olema
http://www.zone.ee/m2tset/happens.jpg?2 - eeh, peaksin vist dodgema
http://www.zone.ee/m2tset/panza.jpg?2 - sel hetkel pauseti ja kõik seisavad ja selle kohta ütleks "Say hello to my little friend"
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 09.05.2005 14:07:19 vasta tsitaadiga

swat 4

http://www.hmekk.pri.ee/hv/WF.jpg
http://www.hmekk.pri.ee/hv/lol.jpg
http://www.hmekk.pri.ee/hv/bs.jpg

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2005 14:32:04 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:

http://www.hmekk.pri.ee/hv/bs.jpg

Seisa nende arvutite juures nati, tonn vahele et kuuled wini popup errori häält icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
svenman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2005 16:29:25 vasta tsitaadiga

http://svenman.pri.ee/uks.jpg

RBR-is juhtub ka imelikke asju vahel.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2005 19:36:43 vasta tsitaadiga

www.hot.ee/prackman/naljakas.jpg

H&D2 üks tüüp koristas lasin raisa kaugelt snaipriga maha thumbs_up.gif

kohale jõudes oleks nagu harjaga ise ennast tapnud icon_smile.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Naljakad juhtumised mängudest. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.