|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
abc9
HV Guru

liitunud: 28.04.2004
|
27.12.2004 20:50:34
|
|
|
See tähendab, et cheat on SISSE LÜLITATUD, lülita välja siis ei tule teksti. Süsteem sääne, et cheatid ära mis vaja, trükid uuesti koodi ja seivid ja ok. (Mõne chiidiga ei toimi vist)
_________________ ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░ |
|
| Kommentaarid: 194 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UMMI9999
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Klubi
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004
|
29.01.2005 22:09:08
|
|
|
No keegi veel tegeleb ka selle vice cityga või kõik pleika peale san andreast mängima kolinud? Ja küsiks et kui paljud teist siis mängu 100% läbi teinud on ka?
_________________ Kurat jälle eksisin |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
29.01.2005 22:36:59
|
|
|
endal jäi VC sinna kugil 90% kanti... lihtsalt kadus ära motivatsioon lõpuks ja ei viitsind seda 100% tegam hakata . ja nüüd olen kolind SA peale mida loodan ka vähemalt 90% teha aga eks näeb kui kaugele jõuab:P ilus oleks 100% kuid see ikka suht raske. nagu VC-gi oleks pidand ikka suht palju higistama seal viimastes %.
Muidu nüüd SA mänginud ja vaadates VC skriine ja värke siis selline mõnus nostaliga tuleb peale ikka, et olid ajad ja Gta3 asjadega sama moodi.. lahe oli aga lahedamaks läheb..
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
30.01.2005 13:26:01
|
|
|
Ei ole läbi teinud, vahest öösiti igavusest pelan jälle ja teen mõne missiooni läbi jne.
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
30.01.2005 22:25:58
|
|
|
Krt igavaks võtab...Linn on 100% peas.
Vahest jooksen ringi ja teen mentidele "õppust".
Mäng jäi pooleli selle missiooni juures kus pangatöö jaoks autojuhti vajasin, koos Win vahetusega läks kogemata ka save kaduma.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
07.02.2005 18:34:59
|
|
|
Tänx...uvitav et ma ei leidnud seda
Ei tää milles asi on, aga saan valida new game ja siis laeb naq pool ära ja opa..kinni...Esc nuppu tagudes sain deskile tagasi
Äkki tegin midagi valesti? Ei usu...sain aru et kogu see kammajaa tuli lihtsalt copyda VC kausta?
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
08.02.2005 22:28:38
|
|
|
miks mul on tunne, et see võis olla miski keylogger!
Tiiger15, see on internetikuritegu, teata Eesti Politsei vastavasse divisioni, nemad saavad siit tema IP aadressi ja sealt ka tema isiku teada
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reciver
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.07.2004
|
08.02.2005 22:29:18
|
|
|
Keegi viitsib m6ne lingi anda kus mängu saaks?
_________________ Mees kes leiab alati vabanduse... |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Klubi
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
badboy603
HV vaatleja
liitunud: 22.01.2005
|
14.02.2005 08:42:58
|
|
|
tahaks teada kuidas saaks vice citysse autosid juurde panna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
14.02.2005 14:57:10
|
|
|
Max Payne mod GTA'le on hea. Autod on eriti mõnusad seal. Tahaks teada aint kust seda saada.
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
badboy603
HV vaatleja
liitunud: 22.01.2005
|
18.02.2005 17:12:57
|
|
|
on probleem et gta ei tööta...ta lihtsalt ei lähe tööle........panin autosid juurde aga siz ei hakanud tööle võtsin maha aga ikka ei hakanud tööle.....mis tegema peaks.....uuesti peale või saab midagi teha????
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.02.2005 23:34:10
|
|
|
reinstall ja soovitavalt pane ka org. patchid peale
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
20.02.2005 13:02:56
|
|
|
| badboy603 kirjutas: |
on probleem et gta ei tööta...ta lihtsalt ei lähe tööle........panin autosid juurde aga siz ei hakanud tööle võtsin maha aga ikka ei hakanud tööle.....mis tegema peaks.....uuesti peale või saab midagi teha????  |
... liiguta ajutiselt My Documents'i alt "GTA Vice City User Files" kuhugi mujale ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
20.03.2005 00:07:48
|
|
|
kas keegi veel Vice City't võrgus pelab? oleks vaja abi mis programmid installida ja mis teha et Multiplayerit teha teistega üle interneti
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vops
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thevass
HV veteran

liitunud: 14.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
23.03.2005 08:55:49
|
|
|
| VC juba üsna vana mäng v mis?
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
23.03.2005 11:49:06
|
|
|
Üldiselt on mõõt täis jahh sellest...ei paku isegi vaheldust!
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
23.03.2005 13:19:49
|
|
|
| GTA4 tuleb alles see mis oli vc ja san andreas on gta 3 järjed gta4 hakkab uue stooriga!
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thevass
HV veteran

liitunud: 14.07.2004
|
23.03.2005 13:41:28
|
|
|
| H!tman kirjutas: |
| GTA4 tuleb alles see mis oli vc ja san andreas on gta 3 järjed gta4 hakkab uue stooriga! |
oot oot ütle mulle mees mille poolest on vc ja liberty oma storyga sarnased
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
23.03.2005 15:05:43
|
|
|
no on jah vana mäng aga mina sain just hiljuti enda käed selle peale,vaja veelkord läbi teha 8) suht l33t on muidu superbike-ga kets taga mööda linna kärutada ja trikke teha LAN-i ple veel proovind
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
24.03.2005 11:53:53
|
|
|
| thevass kirjutas: |
| H!tman kirjutas: |
| GTA4 tuleb alles see mis oli vc ja san andreas on gta 3 järjed gta4 hakkab uue stooriga! |
oot oot ütle mulle mees mille poolest on vc ja liberty oma storyga sarnased |
vice city on ju nö enne libertyt, st tegelased vices on osaliselt samad, kes libertys, ainult, et libertys on nad vanemaks saanud. Tegelikult vaadatakse gta järjenumbreid ikka mängumootori järgi - GTA3 oli esimene uue mootoriga, VC ja SA on täpselt sama mängumootoriga seega on need ikka veel GTA3. GTA4 välja tulles (pakun, et kuskil 2007-08) peaks olema siis täiesti uus mäng meil...
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
24.03.2005 14:25:57
|
|
|
| Karr000 kirjutas: |
| tegelased vices on osaliselt samad, kes libertys, ainult, et libertys on nad vanemaks saanud. |
no ma olen mõlemat mängu mänginud, aga korduvaid tegelasi pole küll veel silma hakanud
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viper357
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2002
|
24.03.2005 14:29:08
|
|
|
| Zoig kirjutas: |
| Karr000 kirjutas: |
| tegelased vices on osaliselt samad, kes libertys, ainult, et libertys on nad vanemaks saanud. |
no ma olen mõlemat mängu mänginud, aga korduvaid tegelasi pole küll veel silma hakanud  |
Mulle tuleb meelde aint üks vend ja see on Donald Love vms.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
24.03.2005 14:38:17
|
|
|
| Viper357 kirjutas: |
| Zoig kirjutas: |
| Karr000 kirjutas: |
| tegelased vices on osaliselt samad, kes libertys, ainult, et libertys on nad vanemaks saanud. |
no ma olen mõlemat mängu mänginud, aga korduvaid tegelasi pole küll veel silma hakanud  |
Mulle tuleb meelde aint üks vend ja see on Donald Love vms. |
kuskohas se tüüp vices oli?
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
24.03.2005 15:05:14
|
|
|
| Avery limusiinis oli mõnes cut-scenes
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viper357
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2002
|
24.03.2005 15:06:35
|
|
|
to Zoig: ta oli alguses selle rikka venna paadi peal.
http://en.wikipedia.org/wiki/Wave_103 - huvitav link
"Vice City contains a few characters from GTA 3 at an earlier point in their lives. Donald Love, a business tycoon in GTA 3, makes an appearance as an apprentice to real-estate mogul Avery Carrington."
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
30.04.2005 23:03:47
|
|
|
Kas Vice City -s saab screenshote teha? Kui jah, siis kuidas ning kuhu need salvestuvad?
Veel seda, et palju kellelgi MAX INSAIN jump distance on ?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
30.04.2005 23:18:21
|
|
|
No pläääd, mismoodi seda helikopterit saab normaalselt juhtida seal. Igatahes mingite numpad kombinatsioonidega
on nagu elu rets. Jaman ja jaman aga selle missiooniga ei saa kuidagi hakkama, nagu täiesti masendav :S
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
30.04.2005 23:36:58
|
|
|
see pommide panek ?
lihtne ju, numpad 9 - edasi , 6- tagasi, W - üles, S - alla jne
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
30.04.2005 23:37:07
|
|
|
| Tek1 kirjutas: |
No pläääd, mismoodi seda helikopterit saab normaalselt juhtida seal. Igatahes mingite numpad kombinatsioonidega
on nagu elu rets. Jaman ja jaman aga selle missiooniga ei saa kuidagi hakkama, nagu täiesti masendav :S |
eeldatavasti tegu tolle pommide paigutamise ülesandega.. ?
well.. helikopteri kontrollimiseks on vajalikud kaheksa nuppu.. esiteks need neli, mis auto juhtimisekski ning teiseks need neli, mis kontrollivad küljele vaatamist ning mootorrattaga noka tõstmist ja stoppie tegemist..
mina sain asjaga hakkama nii, kui paigutasin endale klaverile autojuhtimisnupud ühe käe alla.. (nt. ASDW) ja teised neli teise käe alla (minu puhul JKLI).. vajab natuke harjumist, kuid umbes viiendal korral õnnestus asi ära teha..
PS. hakka neljandalt korruselt pihta ja tule allapoole, nii peaks ka lihtsam olema..
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
30.04.2005 23:43:36
|
|
|
| tsitaat: |
| PS. hakka neljandalt korruselt pihta ja tule allapoole, nii peaks ka lihtsam olema.. |
minumeelest oli ka neljandalt pihta hakates kergem. Esialgu näis see missioon suht võimatu, kuid hiljem oli asi juba nii käppas, et mingi minut või rohkemgi jäi aega üle (olen kolm korda VC läbi teinud (missioonid mitte 100%)).
| tsitaat: |
Kas Vice City -s saab screenshote teha? Kui jah, siis kuidas ning kuhu need salvestuvad?
Veel seda, et palju kellelgi MAX INSAIN jump distance on ? |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Davids26
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
01.05.2005 01:34:57
|
|
|
| tsitaat: |
| PS. hakka neljandalt korruselt pihta ja tule allapoole, nii peaks ka lihtsam olema.. |
Kuidas siis lihtsam? Sa ju pead minema neljandale ja siis alla tagasi tulema, aga kui alt alustad pead lõpus ikka ainult neljandale minema ja alla enam ei tule.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
01.05.2005 02:26:41
|
|
|
4 korrus jäta viimaseks, sealt enam tagasi tulema ei pea. töömehed tapa tiivikuga ära siis nad ei lõhu kopterit ära. hästi lihtne.
muide ma ise ei saanud omalajal päris pikalt lennukile pihta ja kui see missioon oli kus pisike lennukiga pidi pomme viskama onju. siis ma sõitsin mööda maad ja lükkasin kõik vette ja lõpuks tegin kamikadzet:)
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
01.05.2005 17:48:03
|
|
|
2h30minti võttis aega see mission minul, ette võtmise asi.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Luury
HV kasutaja
liitunud: 30.03.2005
|
01.05.2005 19:57:34
|
|
|
Screenshote tee Print Scrn nupuga. Üks korraga, siis mine painti(vms) ja pane paste v. ctrl+v ja tuleb.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
02.05.2005 14:38:13
|
|
|
| Luury kirjutas: |
| Screenshote tee Print Scrn nupuga. Üks korraga, siis mine painti(vms) ja pane paste v. ctrl+v ja tuleb. |
tänud...jäädvustasin mõned hüpped, sealhulgas ka 141 meetrise. Palju kellelgi rekordhüppe pikkus on?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
02.05.2005 15:08:54
|
|
|
200 peale ?
Kebotamisega saad veids üle 100
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j22lind
HV kasutaja
liitunud: 31.03.2004
|
02.05.2005 15:31:19
|
|
|
| Tek1 kirjutas: |
200 peale ?
Kebotamisega saad veids üle 100  |
Teed neid lisaülesandeid.
Pitsa - 150 health
politsei - 150 Armor
Tuletõrje - tulekindel Tommy
Kiirabi - Lõputu sprintimine
Takso - taksod hüppavad ju vajutada shifti
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
02.05.2005 16:08:13
|
|
|
| kui palju neid ära tuleb teha?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
02.05.2005 16:40:21
|
|
|
politsei missiooniga sain ma kokku 30 milli vist, lõpuks viskas väga üle juba.
alguses pead punnitama, mingi hetk oli juba aega nii palju, et ma käisin lausa köögis söömas vahepeal.
põhimõtteliselt minigun+swat auto (kummid vist pidasid hästi), tank on ka hea kuid sõites kuhugi kinni siis võetakse kohe maha.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j22lind
HV kasutaja
liitunud: 31.03.2004
|
02.05.2005 17:10:12
|
|
|
Politsei, tuletõrje ja kiirabi misioonid peab tegema järjest kuni level 12, Taksoga peab 100 inimest vedama kokku(pole oluline kas järjest, või aegamööda) Pitsasi pidi vedama nii et 6+6 inimest saab pitsad kätte mingi aja jooksul.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UMMI9999
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
02.05.2005 18:58:40
|
|
|
| UMMI9999 kirjutas: |
| armori ja elud saab 200 peale, siis kui mäng 100% läbi tehtud |
jep...+ 100% korral saab lisaks veel kolm ihukaitsjat, kes sinuga igal sammul kaasas on (jooksevad järgi ning istuvad autos kaasas jne) + autod peavad kauem vastu + T-särk kirjaga "I BEAT VICE CITY AND ALL I GOT WAS THIS LOUSY T-SHIRT"
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|