|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.04.2005 16:55:24
Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike |
|
|
Linksys WAG54G - all-in-one purgike
Niisis, sai ostetud too Linksys WAG54G mõni aeg tagasi, kuna oli vaja korralikku ruuterit, mis peaks mitme arvuti eMule ja Azureuse survele vastu. Eelmised Trendnetid (TW100-S4W1CA) andsid suht kiiresti alla ja kolmas kord oli vaja kindla peale välja minna - ja ei tulnud ka pettuda. Sai siis juba võetud selline purk, millel kohe sisseehitatud ADSL modem ka. Elion sai oma modemi ilusti tagasi ja minu Internetiühenduse kuumaks vähenes saja krooni võrra, laual ka nüüd rohkem ruumi ja vähem juhtmeid. Alguses tegelikult wifi-d nii vaja polnudki, kuid nüüd saan aru, et oli ikka hea, et sai just wifi-ga mudel võetud - paljud sõbrad käivad läpparitega külas ja... Raha maksin siis 1850 krooni (praegu juba 1600.- kanti) ja tellitud sai ta Dr. Peebust. Tuli Soomest umbes nädalaga.
Nagu eelnevalt öeldud on siis tegu 54Mbps wifi ruuteriga, millel 4-pordine switch ja ADSL modem sees.
Kui pakendi avasin, vaatasid vastu:
* Wireless-G ADSL gateway
* Kasutusjuhend ja kiirpaigaldusjuhend CD-ROM'i peal
* Kiirpaigaldusjuhend peberil
* RJ45 kaabel
* RJ11 kaabel
* Toiteadapter
Elionist sai juurde ostetud ka vastav seinakinnitus:
Kui Linksys oli juba toasoe, sai kohe konfima asuda. Ligi pääses 192.168.1.1 kaudu nagu ikka.
Mõned olulisemad väljavõtted graafilisest kasutajaliidesest:
- WAG54G sobib nii Elioni Kodu- (RFC 2516) kui ka Ärilahenduse (RFC 1483) jaoks. Oskab töötada ka ainult modemina (Basic Setup).
- eMule ja Azureus'e jaoks pordid avatud kahele masinale (Port Range Forwarding).
- Minu traadita võrku saavad ainult 3 määratud läpparit (Wireless Network Access).
- Väga kasulik optsioon just lapsevanematele kui Internet hakkab õppimist segama (Internet Access ja Summary).
- Gateway andmed (Gateway).
- Kohtvõrgu informatsioon (Local Network).
- Traadita võrgu andmed (Wireless).
- ADSL'i andmed koos ühenduse kiirusega modemi ja Elioni serveri vahel (DSL Connection).
Ülevaate kirjutamine viibsiki rohkem just testimise taga, kuna paar päeva tagasi sai ka kolmanda läppariga lõpuks testitud. Linksys asub mul esimesl korrusel (eramaja ~130m2, puit karkass ja kivi ümber, kandvad vaheseinad kivist, teised puust) kohe lauaarvuti kõrval.
Esimese läppariga, milleks oli HP NX9005 sisemise 802.11b kaardiga oli "Excellent" levi ainult samas ruumis, teistes ruumides samal korrusel vajus juba "Very Good" või "Normal" peale. Teisel korrusel üldse kadus - vahepeal oli ja vahepeal kadus jälle. Väga nõrk esitus. Taha aeda ei hakanud üldse ronimagi, kuna maja ees sai vaevalt IE avalehe ette.
Teiseks läppariks oli tutikas Fujitsu Siemens Amilo M1425. Too esines oma sisemise 802.11g kaardiga juba märksa paremini. Terves majas oli vähemalt "Normal" tasemel levi. Aga väike pettumus oli see, et maja ees tänaval (20m kaugusel) autos olles võrku ei leidnud.
Kolmas läppar oli samuti tutikas IBM T42. Nüüd ma saan aru, miks IBM-id teistest kallimad on. Terves majas oli levi "Excellent". Samuti väga hea levi aias. Juba huvi pärast sõitsime sõbra autoga 100 meetrit mööda tänavat edasi ja autos olles selle maa tagant sai täiesti vabalt netis oma tegemisi teha, ühendus oli 256Kbps ringis. Nii head levi võib ilmselt seletada sellega, et too mudel on üks väheseid, kus läppari ekraani sees kaks pirakat vasest wifi antenni on.
Huvi pärast proovisime ka välise Linksys'i USB traadita võrguadapteriga ja sellega oli levi sama hea.
Kel wifi ruuteri ost ees, siis soovitan kindlasti kaaluda ka selle toote ostu, saate Elioni modemist ka vabaks.
Plussid:
väga hea levi, eeldades, et on ka korralik vastuvõtja
kõik ühes purgis - rohkem ruumi, vähem "karpe" ja juhtmeid
talub suurt koormust ja kokku ei jookse
Miinused:
3rd party firmware puudub (vähemalt esialgu)
tuleb kauem ülesse võrreldes WRT54G või BEFW11S4-ga (ilmselt sellepärast, et tal modem sees)
PILDID: eest, tagant ja üldplaanis
Info Linksys'i kodulehel: http://www.linksys.com/international/product.asp?coid=80&ipid=371
Spetsifikatsioon (PDF): ftp://ftp.linksys.com/international/datasheets/WAG54G-ds-ukeula.pdf
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
külaline
|
28.04.2005 17:22:11
|
|
|
Tubli ülevaade
Muuseas milline wifi kaart sellel IBM T32'l oli?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wolfe
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2004
|
28.04.2005 17:47:59
|
|
|
Ülevaade täitsa .
Oleks küsimus, et kui väike see ruuter siis tegelt ka on?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.04.2005 18:43:54
|
|
|
läppariks oli IBM T42 ja Centrino minu teada... seega Inteli 2200-seeria wifi kaart
18 cm laiust ja sügavust ja alla 5 cm kõrge, need Linksysid kõik enamasti ühesuurused ja sobivad üksteise peale hästi disaini poolest
NB! kahjuks ei saa ma enam esimest posti muuta, Linksys WAG54G õige spetsifikatsioon on siin: ftp://ftp.linksys.com/international/datasheets/WAG54G-ds-ukeula.pdf
Muutsin linki esimeses postituses - Hallq suured tänud
olc, see firmware ei sobi kahjuks (proovisin järgi: LAN töötab, aga Elionilt IP-d ei saa miskipärast), nagu näha on see Austraalia versioonile. Uusim versioon, mida meie maal kasutada saab on siiski see: ftp://ftp.linksys.com/international/firmware/WAG54G_AnnexA_ETSI_v1.01.7_0304_code.bin (anonüümsena saab sisse logida)
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
233MMX
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
28.04.2005 20:44:14
|
|
|
| ainuke tore purk mis meil siin kohtvõrgus maha ei põle. need trendnetid läksid ikka tõsiselt kuumaks.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.04.2005 20:57:09
|
|
|
| 233MMX kirjutas: |
| ainuke tore purk mis meil siin kohtvõrgus maha ei põle. need trendnetid läksid ikka tõsiselt kuumaks. |
jep.. enne kui viimane Trendnet maha "põles" mõõtsin ma plastmasskorpuse temperatuuriks 62 kraadi (panin suure veekraadi vastu korpust) huvitav mis see elektroonika seal sees veel tegi kuuldavasti töötavad uuemad mudelid ka vist juba paremini - hea seegi. Linksys läheb leigeks ainult.
kui kedagi huvitab, milline too Linksys seest välja näeb, siis pildid on siin: http://wireless.gumph.org/content/4/4/011-wag54g-insides.html
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
28.04.2005 21:07:38
|
|
|
| välist antenni annab pookida?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bezdomn6i
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2003
|
29.04.2005 09:48:41
|
|
|
täitsa ok ülevaade. vähendas päris palju mõtlemise vaeva...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
?uest
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2003
|
29.04.2005 17:23:08
|
|
|
| elu loll küsimus võib-olla, aga kas see mõeldud siis konkreetselt adsli jaoks? ehk et kui ühel hetkel peaks adsil näiteks mingi muu ühenduse vastu vahetama, kas saaks sama pilli edasi kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mattu
HV veteran

liitunud: 05.03.2003
|
29.04.2005 17:49:54
|
|
|
| ?uest kirjutas: |
| elu loll küsimus võib-olla, aga kas see mõeldud siis konkreetselt adsli jaoks? ehk et kui ühel hetkel peaks adsil näiteks mingi muu ühenduse vastu vahetama, kas saaks sama pilli edasi kasutada? |
teleka kaabli modemina ta ikka ei tööta arvatavasti:P
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darzik
HV veteran

liitunud: 12.01.2002
|
29.04.2005 17:56:22
|
|
|
| mattu kirjutas: |
| ?uest kirjutas: |
| elu loll küsimus võib-olla, aga kas see mõeldud siis konkreetselt adsli jaoks? ehk et kui ühel hetkel peaks adsil näiteks mingi muu ühenduse vastu vahetama, kas saaks sama pilli edasi kasutada? |
teleka kaabli modemina ta ikka ei tööta arvatavasti:P |
seda kindlasti mitte, aga neid modem-ruuteried võiksid nad nii teha küll, et saan modemi osa välja lülida ja ainult ruuterina kasutada... et oleks kas kaks WAN porti või saaks tarkvaraliselt seadistada vmt. Piisaks vist ainult ühest RJ-45 WAN pordist, sest RJ-11 pistik istus muteada RJ-45 pessa ilusti...
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
?uest
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2003
|
29.04.2005 18:50:35
|
|
|
| mattu kirjutas: |
| ?uest kirjutas: |
| elu loll küsimus võib-olla, aga kas see mõeldud siis konkreetselt adsli jaoks? ehk et kui ühel hetkel peaks adsil näiteks mingi muu ühenduse vastu vahetama, kas saaks sama pilli edasi kasutada? |
teleka kaabli modemina ta ikka ei tööta arvatavasti:P |
ma pigem mõtlesin nii, et kui ühel ilusal päeval majja fiiber kohale tuuakse ja see jubin nagu switch kah idee järgi on - et kas siis õnnestuks ta kuidagi nii ühendust jagama panna..
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darzik
HV veteran

liitunud: 12.01.2002
|
29.04.2005 19:00:33
|
|
|
| ?uest kirjutas: |
| mattu kirjutas: |
| ?uest kirjutas: |
| elu loll küsimus võib-olla, aga kas see mõeldud siis konkreetselt adsli jaoks? ehk et kui ühel hetkel peaks adsil näiteks mingi muu ühenduse vastu vahetama, kas saaks sama pilli edasi kasutada? |
teleka kaabli modemina ta ikka ei tööta arvatavasti:P |
ma pigem mõtlesin nii, et kui ühel ilusal päeval majja fiiber kohale tuuakse ja see jubin nagu switch kah idee järgi on - et kas siis õnnestuks ta kuidagi nii ühendust jagama panna.. |
switchi ja access-pointina saad kasutada... aga ruuter peab siis eraldi olema, kui ADSL otsas ei kasuta
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
30.04.2005 10:09:42
|
|
|
Hmm tehniline pool on , välimus imo veel parem.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stella
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2005
|
30.04.2005 11:36:00
|
|
|
| hea õlevaade: mul endal wrt54g linksys või miskit sellist ja ibm läpppar r40 samamoodi igal pool korteris levi excellent:) elan korteris, kui õues olen miski 200 m eemal ja levi küll 1 pulk aga pelab vääga kenaste
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
30.04.2005 12:42:18
|
|
|
| leitz kirjutas: |
Hmm tehniline pool on , välimus imo veel parem. |
mis moodi ta näiteks wrt54g-st parem on ?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.04.2005 14:42:29
|
|
|
| borru kirjutas: |
| leitz kirjutas: |
Hmm tehniline pool on , välimus imo veel parem. |
mis moodi ta näiteks wrt54g-st parem on ? |
ruuterina on WRT54G(S) kindlasti parem, töötab Linuxi peal ja tänu sellele on talle igasugu 3rd party softi, mis annab talle hulganisti lisafunktsioone. WAG54G vist ei ole Linuxi baasil, vähemalt nii palju kui ma foorumitest lugenud olen. aga need, kel lihtsalt all-in-one seadet vaja ja network shapingut, antennivõimsust ja muid asju reguleerida ei taha, neile sobib WAG54G ideaalselt.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
30.04.2005 22:55:37
|
|
|
Skeptik, välimuse peale läks jutt
viimati muutis borru 30.04.2005 23:29:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guidop
HV kasutaja
liitunud: 09.11.2001
|
30.04.2005 23:17:08
ruuter |
|
|
| sõber kasutas sama asja saksas, saatis mulle eestisse, panin oma paroolid aga dsl ei saa püsti. ei suuda ära arvata milles asi.praegu kasutan mw1122 ja sellega kõik toimib.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.04.2005 23:29:04
|
|
|
välimus neil sama aint et WRT'l on kaks antenni.
Saksa versioon võib ka erineda.. mis ühendus sul on? kas RFC protokoll on õige ikka pandud?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guidop
HV kasutaja
liitunud: 09.11.2001
|
30.04.2005 23:51:36
ruuter |
|
|
| ühendus kodulahendus 3, kõik peaks õige olema, aga ......dsl tuluke punane. kas asi selles liinikaablis või, aga igaljuhul sama juhtmega mw1122 töötab
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
01.05.2005 00:01:00
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
välimus neil sama aint et WRT'l on kaks antenni.
|
nuvot .. seda ma tahtsingi kuulda...
küll leitz'i suust 8) aga nohh..
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wari
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.11.2002
|
01.05.2005 10:35:18
|
|
|
| mida see teine antenn juurde annab? kanaleid? võimsust(levimiskaugust)?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mys
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
01.05.2005 11:08:19
|
|
|
| tsitaat: |
sõber kasutas sama asja saksas, saatis mulle eestisse, panin oma paroolid aga dsl ei saa püsti. ei suuda ära arvata milles asi.praegu kasutan mw1122 ja sellega kõik toimib.
|
linksysil vaata VPI ja VCI üle, need peavad 0 ja 100 olema
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.05.2005 12:53:24
|
|
|
| wari kirjutas: |
| mida see teine antenn juurde annab? kanaleid? võimsust(levimiskaugust)? |
WRT54G(S) puhul toimivad nad diversity'na, kus üks antennidest toimib saatja ja vastuvõtjana ning teine ainult vastuvõtjana, et parendada vastuvõttu. Osadel on mõlemad antennid välised ja osadel on see antenn, mis saatjana ja vastuvõtjana toimib välimine ja väike sisemine antenn teeb diversity't ehk siis võtab ainult vastu. WAG54G-l diversity antenni pole ja ei teagi kui sinna miskit panna kas töötaks... vist mitte, kuna softi pole, mis selle tööle paneks.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
01.05.2005 19:58:07
|
|
|
| Satori 4-ga sai wrt54g-l antennid siis vastavalt ühe vastu võtma ja teise saatma panna.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
donRamses
HV veteran

liitunud: 02.11.2003
|
02.05.2005 01:39:57
|
|
|
Linksys ilus ja kena küll, aga minumeelest on nende user interface "tavalisemale" kasutajale natuke liiga keeruline, 3Com on oma lahendustelt loogilisem tundunud...
_________________ Ökomahvia: "Vana raud pole prügi!"
------------------------------------------ |
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
02.05.2005 05:03:47
|
|
|
donRamses, mitut erinevat firmware proovinud oled ?
kuigi oma käega seda näppida pole saanud ja siin snapshote vaadates küll midagi lihtsamat ei näe. Vbolla ainult siis need mõned olulisemad momendid viisardi stiilis.
btw suht vana pill paistab olevat... sulle vist meeldibki pigem vana hea, kui uus ja siis vbolla, et keeruline.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
?uest
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2003
|
02.05.2005 09:45:41
|
|
|
ma pigem mõtlesin nii, et kui ühel ilusal päeval majja fiiber kohale tuuakse ja see jubin nagu switch kah idee järgi on - et kas siis õnnestuks ta kuidagi nii ühendust jagama panna..[/quote]
switchi ja access-pointina saad kasutada... aga ruuter peab siis eraldi olema, kui ADSL otsas ei kasuta[/quote]
aga kas on olemas ka mingi selline pill, kus selline funktsionaalsus olemas, et saaks nii adsli kui mingi muu ühenduse otsas samamoodi kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
09.05.2005 10:07:38
|
|
|
... võrdlesin nädalavahetusel selle purgi levi Trendnet'i USB WiFI pulgaga ja sain järelduseks, et USB pulga levi oli oma 15-20% parem, kui purgil. Jalutasin majas ja aias ringi läpakaga, millel on miskine MSI odavama otsa PCMCIA WiFI võrkar - purgi puhul kadus levi üsna tihti päris ära, kuid USB pulga pakutav levi ei vedanud kordagi alt. Samuti ei saanud purgiga ühendust maja ette pargitud autost, miskise odavama otsa HP läppariga, millel WiFi integreeritud, kuid pulga levi võeti laksust kinni. Seega, kui vaja ikka korralikku levi, millega saaks suvalise juustu ära netistatud, siis seda purki väga ei soovitaks ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
09.05.2005 11:48:54
|
|
|
| DigeBeni, ehk tead, mis läppari mudel täpsemalt oli ja mis kaart sees? Mul käitus ka HP integreeritud wifi mooduliga läppar väga kehvasti, samas FS ja IBM oli levi väga hea jälle.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
14.05.2005 22:15:36
|
|
|
Sai paigaldatud see aparaat nüüd ka sugulase juurde. Eramaja, paksud puitseinad ja vaheseinad ka täispuit. Terves majas loomulikult väga hea levi (proovitud kahe läppariga: IBM ja Ordi toodang). Kinnitasime seinale maja eespooljäävasse ruumi. Taga aias 30m kaugusel oli levi ideaalne!!! Vahepeale jäid mitmekordsed seinad. Ei oska ühtegi halba sõna selle jubina kohta öelda.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
?uest
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2003
|
15.05.2005 18:58:02
|
|
|
| võtsin purgi ära, set-up oli suht lihtne ja kõik justkui töötab.. AGA! kas kellelgi on veel olnud probleeme ftp uploadiga? mul asi lihtsalt konkreetselt ei tööta - mõistus otsas ka, mida tegema peaks. serveritesse saab sisse, sisu saab browse'ida ja alla saab ka asju tõmmata. aga upload lihtsalt ei tööta.. mis värk on?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
16.05.2005 01:04:59
|
|
|
Hetkel mul Elioni modemi otsas D-Link DI-614+
Kas tasub kaks karpi selle Linksys´i purgikese vastu vahetada?
D-Link´i levi suht nadi - kõigub metsikult.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
külaline
|
16.05.2005 10:10:29
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Hetkel mul Elioni modemi otsas D-Link DI-614+
Kas tasub kaks karpi selle Linksys´i purgikese vastu vahetada?
D-Link´i levi suht nadi - kõigub metsikult. |
levi on muidu eriti hea jah. ibm läppariga küll ka testitud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
20.05.2005 11:42:28
|
|
|
kas see seade sobib ka elioni väikekontorile ja ärilahendusele
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
20.05.2005 12:09:35
|
|
|
... kasutan seda karbikest Elion Ärilahendusega (sama, mis ennist Väikekontor) ja funkab hästi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
20.05.2005 12:50:12
|
|
|
tnx DigeBeni ma proovin ka selle All-In-One karbikese ära
kas vpn'i ka keegi on sellega proovinud?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
20.05.2005 12:58:15
|
|
|
... pole veel jõudnud proovida, kuid kirjade järgi peaks VPN igati kenasti toimima ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
donRamses
HV veteran

liitunud: 02.11.2003
|
20.05.2005 14:03:02
|
|
|
| borru kirjutas: |
donRamses, mitut erinevat firmware proovinud oled ?
btw suht vana pill paistab olevat... sulle vist meeldibki pigem vana hea, kui uus ja siis vbolla, et keeruline.  |
tollel linksys'i aparaadil ainult originaali(juba peal olnut)...ja ütle mulle mitu pereisa(st "tavalisemat" kasutajat) on ise võimelised erinevaid firmwaresid proovima ja üldse selle peale tulevadki?
minu 3com vana jah...aga siis, kui ostsin oli ta veel täitsa uus ning oma tööd teeb ta hästi ja stabiilselt(tollal proovisin ka paari konkurenti...nondel oli levi kaugusega probleeme), viimasel ajal aga tahaks jah juba mingit all-in-one asja(minu 3comi purgil modemit sees pole ju) millel oleks võimalik ka erinevatele klientidele võrgukiiruse piiranguid peale panna(et kui kaks klienti laevad miskit netist alla, siis kolmandal weebisurfamist "kooma" ei tõmbaks) ja see linksys vist kah ju sellega hakkama ei saa?
EDIT: ahjaa ma selline vanamoeline kah, et mulle kirjude sulgedega ehitud asjad ei meeldi, st 3com'i ilus lihtne sile rahulik välimus on meelepärasem, kui linksys'i kirju, sopiline ja "disainitud"...tolmu kah raskem viimaselt pühkida
_________________ Ökomahvia: "Vana raud pole prügi!"
------------------------------------------ |
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
20.05.2005 14:08:30
|
|
|
donRamses, selle mudeliga jah network shapingut teha ei saa, see oleks juba overkill!
aga WRT54G oskab 3rd party fw-ga teha küll.
darkside, nagu esimeses postis ka mainitud töötab see seade nii Kodu- kui Ärilahendusega
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forest
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
01.06.2005 23:00:10
|
|
|
| Anonymous kirjutas: |
VPN-st rääkides - kuidas läbi WAG54G saaks mitmest (loe: erinevast üheaegselt töötavast) masinast VPN ühendust püsti panna? Õnnestub see mul praegu ainult sellest masinast, millise olen esimesena WAG54G järele käima pannud. Teistest, mis hiljem enam ei õnnestu. Varem oli mul Nokia modem Elioni stardikomplektist ja mingi C-Net'i ruuter ning probleemi polnud - tõmba VPN püsti millisest tahes, kasvõi mitmest korraga.
Ehk keegi oskab nõu anda Ise pole nõksule pihta saanud
Ja veel minu ruuter ei oska endale kuupäeva-kellaaega kuskilt leida kuigi TimeZone on määratud, Daylight linnuke olemas ja uuendama peaks iga tund (default). Routeri firmware on mul küll vähe teine kui Skeptiku piltidel näha - 1.00.19 30.Nov.2004 |
Sorry see oli minu postitus ja minu mured, ei märganud, et polnud sisse loginud
_________________ Huntide elu on lihtne, kuid raske.
Inimeste elu seevastu kerge, ent keeruline. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
02.06.2005 14:42:46
|
|
|
... hmm, miskipärast ei õnnetsunud Skeptik'u viidatud update abil softi uuendada on seal mingi konks ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forest
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
05.06.2005 12:22:28
|
|
|
| forest kirjutas: |
| Anonymous kirjutas: |
VPN-st rääkides - kuidas läbi WAG54G saaks mitmest (loe: erinevast üheaegselt töötavast) masinast VPN ühendust püsti panna? Õnnestub see mul praegu ainult sellest masinast, millise olen esimesena WAG54G järele käima pannud. Teistest, mis hiljem enam ei õnnestu. Varem oli mul Nokia modem Elioni stardikomplektist ja mingi C-Net'i ruuter ning probleemi polnud - tõmba VPN püsti millisest tahes, kasvõi mitmest korraga.
Ehk keegi oskab nõu anda Ise pole nõksule pihta saanud
Ja veel minu ruuter ei oska endale kuupäeva-kellaaega kuskilt leida kuigi TimeZone on määratud, Daylight linnuke olemas ja uuendama peaks iga tund (default). Routeri firmware on mul küll vähe teine kui Skeptiku piltidel näha - 1.00.19 30.Nov.2004 |
Sorry see oli minu postitus ja minu mured, ei märganud, et polnud sisse loginud  |
Avastasin, et tegelikult õnnestub küll samal ajal töötavatest masinatest VPN-i püsti võtta, ainult... Kui ühes oled lõpetanud, siis teises masinas VPN-i püsti panemiseks peab miski 15 min. ootama. Viimati VPN-i kasutanud masinas saab aga kohe uue teha. Miks see nii on, ei oska seletada
_________________ Huntide elu on lihtne, kuid raske.
Inimeste elu seevastu kerge, ent keeruline. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
05.06.2005 23:10:40
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... hmm, miskipärast ei õnnetsunud Skeptik'u viidatud update abil softi uuendada on seal mingi konks ? |
ee... ei ole nagu mingit konksu. omal praegu peal see soft. kohe peale ostu uuendasin ära.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.06.2005 09:25:35
|
|
|
... ja uuenduse tegid ikka weebiliidese kaudu, läbi lehitseja ? Mulle kisab kohe, kui olen faili ette näidanud ja nuppu vajutanud, et uuendamine ebaõnnestus ja kogu moos
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.06.2005 12:18:47
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... ja uuenduse tegid ikka weebiliidese kaudu, läbi lehitseja ? Mulle kisab kohe, kui olen faili ette näidanud ja nuppu vajutanud, et uuendamine ebaõnnestus ja kogu moos  |
jep, tegin samamoodi
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|