Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need for Speed: Most Wanted märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 155, 156, 157  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2005 07:58:53 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
High Stakes tuli suht kiiresti Hot Pursuitile peale. Mäletan ise, kui HP kätte sain siis palju aega ei kulunud, kui sõbral juba Hight Stakes oli. Igatahes vaimustas mind HP rohkem ja see on siiani ka kõige rohkem meelde jäänud, High Stakes oli juba veidi parema graafikaga ja nipet näpet veel, selleks ta mind väga vaimustusse ei ajanud. Aga noh võrreldes nfs2 ja nfs3 vahet, siis too oli ikka suur samm edasi thumbs_up.gif

nipet näpet tuli damage ja siis ma ikka rallisin sell autoga täie rauga vasta seina
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronk
HV vaatleja

liitunud: 07.07.2004




sõnum 29.04.2005 18:00:54 vasta tsitaadiga

high stakes on minu arust parim nfs, selle järel tihedalt Porsche unleashed. loodan et EA läheb nfs juurte juurde tagasi, aga arvan et nad ei suuda seda gaytuuningu värki jätta. äkki tuleb mingi segu? saad näiteks enda mclarenile NOS-i juurde osta, põhjavalgustuse ja paned mingi vinily peale ja GO icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 29.04.2005 18:04:53 vasta tsitaadiga

ilmselt see asi ka nii on, et jäetakse see teibituun alles, aga seda ei saa ju enne teada kui mäng välja tuleb, või siis vähemasti demo. Suuri lootusi pole mõtet luua, ega ka maha matta.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2005 18:56:03 vasta tsitaadiga

IRW.Kellele neid NFS'i juuri vaja on?Jube mõte on praegusel ajal teha kihutamist kus mingi mersu GTR-LM editioni ja McLareniga meeletuid hüppeid kuskil mägede vahel sooritad icon_wink.gif Kes eriti ägedat nagu päris värki tahab mängige toca race driverit, RBR'i, GTR'i või kebige IRL rooli ja minge andke minna kuskil ringrajal niipalju kui roidel torust tuleb.Või tahate, kõik et oleks võimalikult hall ja igav nagu nõuka ajal kus kõik pidid olema ühesugune hall mass muidu kohe vinguti, et pede, imelik jne.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 30.04.2005 15:37:10 vasta tsitaadiga

Kahjuks tehti see nigga-rap-ride-pimp liiga peale suruvaks ja seepärast ongi nüüd kõik küünelaki all olevad autod pedede omad.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.04.2005 16:47:48 vasta tsitaadiga

Cooler(-10) kirjutas:
Kahjuks tehti see nigga-rap-ride-pimp liiga peale suruvaks ja seepärast ongi nüüd kõik küünelaki all olevad autod pedede omad.
kas sulle meeldib see sõna sedav6rd?
v6i yritad olla vaimukas
kas on populaarne omada vastandlikku arvamust
kas on vaja paukuda teemas milles kajastatav pela huvi ei paku?

kui ei meeldi siis haugu kodus j6ulukuuse all

seda kuradi hala ei jaksa lugeda enam
ykskord veel sõna pede ja selles teemas tuleb suurem puhastus
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2005 10:55:30 vasta tsitaadiga

Paistab et Cooler(-10)le ei meeldi see et nii hea seeria nagu NFS tehti nigga-rap-ride-pimp-drivinguks. Minu arust kah võiks seal MWs olla et saad valida normal ja nigga tuunimise variandi.Parim variant oleks siis olnud kui nad oleksid hakanud uue seeriaga pihta mitte NFSi selliseks teha nagu ta pregu on. Miks ma peaksin tahtma mingisuguse Wolksvaagniga sõita kui ma saaks seda igapäev teha.Ennem oli hea sõidad ferraride ja porchede ja aston martinitega ja Dodgedega ja millega veel mida tavainimene ei jõua osta.Saaks neid tuunida siis oleks megahea mäng.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 01.05.2005 11:39:57 vasta tsitaadiga

Kuule libe ma ei paugu midagi, ja seda hala ei ole plaanis ka rohkem toota. Ja kust sa üldse võtad, et mulle ei paku huvi uus nfs. Alati on pakkunud ja alati, kui uus nfs välja hakkab tulema, on mu ootused liiga kõrgele kruvitud ning see tõttu viimasea kahes pelis pettuma pidanud. Ma ju ei ole kusagil öelnud, et see MW tuleb totaal cräp. Kõik halb millest ma olen rääkinud käib UG ja UG2 kohta.
See sõnavara mida ma siin olen välja pakkunud, on kõikides neegrilauludes põhiline, kui mitte ainus.
Ma ei pea siin kellelegi tõestama kui vaimukas ma olen, sest ma olengi vaimukas.
Ja mida see kuradi "populaarne omada vastandlikku arvamust" peaks veel tähendama? Kas seda, et sinu arust on populaarne olla siis kui keegi vaidleb selle üle kas sireli õis on lilla või magenta?
Ja üldse, kas sa arvad, et see sinu poolt tsiteeritud lause on 100% väär? Või on neegrite (sorry mustade) sulle liiga hell teema?
amddude, nad ei saand ju muud nime välja mõelda, arvestades EA mõtlemisvõimet, ja seda, et see UG seeria oli üles ehitatud samale mootorile, mis HP2-gi. OK OK mõne muutuse tegid, aga see ei anna õigust kohe uut nime anda mängule icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont2
HV kasutaja
tont2

liitunud: 01.11.2004




sõnum 01.05.2005 13:45:06 vasta tsitaadiga

Cooler(-10) kirjutas:
...UG seeria oli üles ehitatud samale mootorile, mis HP2-gi...

Oled Sa selles kindel? HP2 ja UG-d on ju nagu siga ja kägu.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2005 15:59:26 vasta tsitaadiga

Misasi on nigga tuuning? icon_biggrin.gif Kui mõtlete, et muusikalt on rõhutud hip-hop'le siis kas eltonit taha mängima pannes oleks elton tuuning ve?Kui selleall mõeldakse suuri kroomvelgesid ja spoilasid n'stuff, siis selliseid asju panevad ka muud professionaalsed tuunijad külge masinatele(renntech, hamann jne.)Kus see pimp nigga driving siis on täpsemalt icon_question.gif icon_confused.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DmX
HV kasutaja
DmX

liitunud: 23.02.2004




sõnum 01.05.2005 16:33:56 vasta tsitaadiga

äkki hoopis pimp my ride icon_biggrin.gif
seal on ka ikka rõhutud mootori tuuningule mis peamine ja kui seda hüppavat autod nigga tuuninguks nimetatakse siis ma ei oska midagi öelda sest ise seda ei kasutanud
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 02.05.2005 10:24:18 vasta tsitaadiga

pimp my ride neh. Vaadake parem hotrode millel on supercharger peal ja all on suure blokiga V8. Need ameerika autod on kohe sümpaatsemad ja need ei ole nigga. Mustanahalised räpparid panevad miskeid 15"-seid pioneeru basse sinna sinise vati sisse ja kõik kohad on neoniseeritud. Ja siis veel see, et keksumehed teevad ülimadalaid massinaid ja jube "ülbe" välimusega pumereid ja spoilasid, mis peaks autot nende arus palju kiiremaks tegema. Hotrodid ei ole kunagi ka küünelaki või latexi kihi all. See eltoni asi oleks ka võimalik jah. A kui nüüd panna negru retsitud japanlanna (riisi auto) ja 900HP-line hotrid kõrvuti siis arvake ära kumb enne see 1/4 miilise kiirendusel finississe jõuab.
PS. F1 on 1/2 neeger-jaapanlane icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 02.05.2005 10:27:28 vasta tsitaadiga

imo siin läheb see "neegrituuningu" tampimine juba suht üksluiseks icon_neutral.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2005 11:14:56 vasta tsitaadiga

Cooler(-10) kirjutas:
pimp my ride neh. Vaadake parem hotrode millel on supercharger peal ja all on suure blokiga V8. Need ameerika autod on kohe sümpaatsemad ja need ei ole nigga.


Üldiselt igat autot ei saa ehitada selliseks nagu tahad.Japsi omadele ei pane eriti kompressorit peale, seega kasutatakse turbot või keemilist ülelaadimist(NOS).Pealegi USA muscle cars millele juba kapoti alt kompressor välja vahib on suht mõeldud drag sõiduks ja eputamiseks.Hotrod'id pole nagu eriti mõeldud, et suvaline nooruk tänaval sõidab sellega.

tsitaat:
Mustanahalised räpparid panevad miskeid 15"-seid pioneeru basse sinna sinise vati sisse ja kõik kohad on neoniseeritud.


See oli küll väga lapsik lause.Esiteks, et auto ei pläriseks tulebki pigimati, silikooni ja muu mudruga auto ära palsameerida, muidu lihtsalt vibratsiooniga ärkab pool autot ellu ja see pole ju üldse tore.Mis neooni puutub siis nalja mõttes tõmmaks paralleeli arvuti kasti modijate ja niggade vahele samuti, sest paljudel ka kastis mingi neoon katood sees või UV tundlikud kablad ja UV katood.Nigga keissmood ve? icon_lol.gif Mängus sa ju ei pea neid spoilereid ja neoontulesid asju külge panema ehk siis valikuvõimaluse olemasolu on ju tore, igaüks valib mis meeldib.

tsitaat:
Ja siis veel see, et keksumehed teevad ülimadalaid massinaid ja jube "ülbe" välimusega pumereid ja spoilasid, mis peaks autot nende arus palju kiiremaks tegema.


Ei usu, et ükski mitte täisidioot arvab, et tänavaautol spoiler või tagatiib performancit parandab, ikka ilu pärast pannakse.Mis teha, et meie maal pole eriti valikut ja piisavalt finantsi, et taolisi juppe saaks igaüks maitse järgi osta.Selles suhtes nõus, et mingit opel omegat ja 318i pemmi mingi üüratu tagaspoila eriti ilusamaks ei tee.

tsitaat:
A kui nüüd panna negru retsitud japanlanna (riisi auto) ja 900HP-line hotrid kõrvuti siis arvake ära kumb enne see 1/4 miilise kiirendusel finississe jõuab.


Mida sa nüüd omaarust võrdled?Drag'i autot tänavasõiduautoga.Võrdlend siis kohe top fuel'i mingi civic'uga, et kumb kummale dragis ära paneb icon_biggrin.gif Kubatuur pole vist kah eriti sama mingi 7 liitrine hotrod versus näiteks 2,5 turbomootor?Samas võiks samamoodi näite tuua, et paneme maksimaalselt profijuppidega tuunitud jaapanlase(näiteks skyline) sellesama hotrodi vastu sõitma ringrada kus kiirendused, mahapidurdamised, järsud kurvid jne.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 02.05.2005 13:55:53 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Üldiselt igat autot ei saa ehitada selliseks nagu tahad...

Miks ei saa? Vaata monster garaget, seal tehti volks põrnikast sookulgur, või siis mustangist muruniitja. Kõike saab kui vaja. Ja ka noorukid sõidavad hotrodiga tänaval, kuigi jah, need ikka dragimiseks mõeldud.
Auron kirjutas:
See oli küll väga lapsik lause

Lapsik või mitte, aga ikka ei saa aru miks peab see layout seal olema selline nagu naiste käekott. See on selge, et peavad olema teatud vahendid, millega ebameeldiva resonantsi tekkimist piirata, kuid see juudijõulupuuks kaunistamine ei aita sellele kuidagi kaasa. Neoonidega on täpselt sama asi ka arvuti "tuunijatega", et neoon sinna ikka ei kõlba, tee mis tahad. Milleks on vaja näha kuidas tolmurullid kastis ringi keerlevad? Ja misoodi see lause sul nüüd paika peab?
Auron kirjutas:
Mängus sa ju ei pea neid spoilereid ja neoontulesid asju külge panema
Vot sellest ma saaks aru kui EI PEAKS, aga sa seleta nüüd, mismoodi saab UG ning UG2 läbiteha inimliku välimusega autoga. Mul küll ajas pidevalt et not girly enough (loe: not enough respect). Kui on vabatahtlik, siis vägagi teretulnud.
Auron kirjutas:
Ei usu, et ükski mitte täisidioot arvab...

Kusjuures on selliseid- ja mitte vähe.
Auron kirjutas:
Mida sa nüüd omaarust võrdled?

Siin vist läks liiale jah selle võrdlusega, aga samas miks ei võiks olla sellel hotrodil korralik pidamine ja roolivõim? Kiirendustes ma ka ei usu eriti et see sinu skyline sellele hotrodile miskit näitab. Hee nüüd tuleb meelde see valgete neegritega film 2fast 2furius. Seal oli ju jube ülbik kes oma riisiga hotrodile kallale püüdis minna a kui see hotrod hääled sisse sai, siis oli küll riisiautoga mehel piss püksis. Tuletame veel meelde, et seal sõideti miskit ellipsoidi, et 2x180kraadist kurvi oli. Ma ei mäleta enam täpselt kuidas see lugu lõppes, aga seda tean kindlalt, et see hotrod esimese vahetuse tegi ära. Aa et võrdlesin ikka tuunituid masinaid, mitte tänavasõiduoma, millega võid kindel olla et miilu huvi ei tunne kapoti all oleva vastu.
Siin hakkas vahepeal keegi kroomiga paukuma, siis temale ütlen, et kroom on hea, ükskõik kus seda kasutatakse, peaasi, et mõõdukalt.
PS. 15" bassi vastu pole midagi, aga nearma ajab see, kui vaadata, kuidas neid enamuses kasutatakse. Jaa jaa hakake nüüd seletama ka veel, et ega tollid pauerit ei näita. Seda veel vaja icon_evil.gif

To tont2: siga ja kägu on nad sellepoolest, et UG-s kaotati maastik, päike ja miilud ära ning asfalt on kaetud sentimeetrise veekihiga.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2005 14:48:05 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Üldiselt igat autot ei saa ehitada selliseks nagu tahad...

Miks ei saa? Vaata monster garaget, seal tehti volks põrnikast sookulgur, või siis mustangist muruniitja.[/quote}

Jeerum, monster garage on jumala vana mäng ja pealegi kesse ikka tahab mingeid X masinaid ehitada?Kas NFS olekski siis vägev kui saaks mingeid monster truck rattad alla panna ve?

tsitaat:
Neoonidega on täpselt sama asi ka arvuti "tuunijatega", et neoon sinna ikka ei kõlba, tee mis tahad.


See arvamus on sama originaalne kui öelda, et ainuksed ilusad naised on blondid, tehke mis tahate.See on täielikult maitse asi.

tsitaat:
Ja misoodi see lause sul nüüd paika peab?
Auron kirjutas:
Mängus sa ju ei pea neid spoilereid ja neoontulesid asju külge panema
Vot sellest ma saaks aru kui EI PEAKS, aga sa seleta nüüd, mismoodi saab UG ning UG2 läbiteha inimliku välimusega autoga. Mul küll ajas pidevalt et not girly enough (loe: not enough respect). Kui on vabatahtlik, siis vägagi teretulnud


Läbi saab UG ju niikuinii teha, lihtsalt neid punkte ei saa niipalju millega kleepekaid ja pilte unlockida aga sellest pole ju hullu kui neid niikuii külge ei pane.UG2'es saab mäng olla läbi siis kui protsentidelt on tehtud mingi 50% ummes(need URL sõidud sõidetud) ja siis on ka main stoori põhimõtteliselt läbi.Muu on juba oma vaba valik ja täiesti loogiline on, et miski tuuning ajakiri mingit vaikimisi seadete ja välimusega autot oma esikaanele ei pane ju, samuti nagu sa ei saa võistelda autode tümakavõistlusel autoga millel üldse soundi sees pole.Seega tahta, et default autoga kõik võimalikud ninnid ja nännid saab ära teha on sama absurdne kui minna üle püksiääre rippuva õllekõhuga nõudma mr.universumi tiitlit icon_lol.gif

Auron kirjutas:
Ei usu, et ükski mitte täisidioot arvab...

tsitaat:
Kusjuures on selliseid- ja mitte vähe.


Sinna pole midagi teha, et on lolle kes mingit asja oma võhiklusega lörtsivad.Sellest tuleb osata üle olla.

tsitaat:
Siin vist läks liiale jah selle võrdlusega, aga samas miks ei võiks olla sellel hotrodil korralik pidamine ja roolivõim?


Ringraja peal on ainult pidamisest ja roolivõimust vähe.Oluline on ka raskujaotus telgedele, aerodünaamika, seadistatud käigud, pidurid, tasakaal.Põhimõtteliselt supertuunitud skyline oleks LM auto ja nende vastu ei saaks ükski jõuline raske hotrodi ront, vähemalt ringrajal küll mitte.Ainuke muskelauto mis oleks heal juhul võrdväärne kiirenduses ja kiiruses on stock car aga mis sa arvad, et nad nalja pärast aint ovaali sõidavad ve icon_wink.gif

tsitaat:
Kiirendustes ma ka ei usu eriti et see sinu skyline sellele hotrodile miskit näitab.


Kusjuures skyline on väga heade näitajatega kiirenduses ja üks tegijamaid autosid, suurimaks põhjuseks on nelivedu.Muidugi loogiline on see, et ta mingite stock ja funny car'de vastu ei saa sirgel millel drag sild all ja mingid meetrise laiusega slick kummid.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raceboy
HV veteran
Raceboy

liitunud: 26.12.2003




sõnum 02.05.2005 15:04:43 vasta tsitaadiga

see vaidlus siin taandub täielikult maitsele: ühele ei meeldi pedemajakatuuning (sry väljendi pärast), teisele teise arvamus jne. Võrdleks siiski õunu õuntega. Mulle ka ei istu see teibituuning ja plärisev summuti, kui mootor tegelikult on nõrk (lugege viimast Autolehte icon_lol.gif ). Peaks olema valikuvõimalus: kas game mode on a) Rice tuning või b)hot rod, ja kõik oleksid häpi. Muusika samamoodi.
M
ja minu arvamus ka: "pimp my ride" style imeb icon_biggrin.gif

_________________
http://www.facebook.com/vemsporsche
www.vems.ee
www.porsche-foorum.org/foorum
Kommentaarid: 319 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 248
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DmX
HV kasutaja
DmX

liitunud: 23.02.2004




sõnum 02.05.2005 15:17:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:


ja minu arvamus ka: "pimp my ride" style imeb icon_biggrin.gif



täitsa nõus olen aga see reklaam ka ju egas endale nad ikka ei tee selliseid asju

NFSU2 oli mustang ju see peaaegu piisvalt USA muskel kuigi rohkem võiks olla aga seda ma siit mängust ootangi et kõiki erinevaid stiile ja mitmekesisust
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 02.05.2005 15:56:40 vasta tsitaadiga

Auron sa ikka ei jaga kuhu ma sihtisin selle monster garagega. Selline mäng ka olemas vä?? icon_eek.gif Ma suunasin telesaate peale, mis discovery peal käis kunagi dohh! Kullakene, mis moodi saab mängu läbi teha, kui ei lase sind ilma teibita sõitma??? Samamoodi käib selline asi ug-s närvidele, et jupid (loe upgrade 1, 2, 3 olid lukus kui piisavalt paksu värvikihti peal pold) olid lukus, kuigi pappi oli tohhuijaa. Porsche unleashed-s oli nii lahendatud, et ei old veel leiutatud neid juppe, aga ug-s lihtsalt et ei old piisavalt bling-bling ja pimp. icon_evil.gif Võiks edasi vaielda siin teemas a ei viitsi enam ja aeg maha saatusi ka nagu ei tahaks:lol:
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 02.05.2005 17:34:51 vasta tsitaadiga

Porsche unleashed vastu ei saa ükski nfs seeria thumbs_up.gif
kahju, et see minu arvutil ei jookse icon_confused.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 02.05.2005 18:25:25 vasta tsitaadiga

mis jutt see nüüd on, et sellise configa ei jookse?
ega sp2 peal pole?
pane compatibility mode peale, siis hakkab jooksma.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2005 18:27:42 vasta tsitaadiga

Cooler(-10) kirjutas:
Auron sa ikka ei jaga kuhu ma sihtisin selle monster garagega.


Sorry, selline mäng oli kah kunagi kus sai nagu tuunida jne. http://media.pc.ign.com/media/629/629541/imgs_1.html

tsitaat:
Kullakene, mis moodi saab mängu läbi teha, kui ei lase sind ilma teibita sõitma???


Kuna mängu point ikkagi tuunimine, eriti visuaalne, siis spoilad asjad võid ju ikkagi külge panna ja nendest on enuff, et sõita saaks.Mina ei kasutand üldse kleepekaid, sest mulle lihtsalt eri istund ja sai kah 100% lõpuks läbi tehtud.

tsitaat:
"Samamoodi käib selline asi ug-s närvidele, et jupid (loe upgrade 1, 2, 3 olid lukus kui piisavalt paksu värvikihti peal pold) olid lukus, kuigi pappi oli tohhuijaa."


Täiesti nõus.Kui sa vähegi eespoolt mu postitust ootustega lugesid, siis kribasin seal kah, et jupid võiks koguaeg näha olla poes, lihtsalt algul pole pappi ostmiseks.See aga on mängutegijate mott ja ma ei näe küll siin mingit seost niggadega icon_lol.gif

tsitaat:
"aga ug-s lihtsalt et ei old piisavalt bling-bling ja pimp. icon_evil.gif"


UG's müüsid ainult teatud poed teatud leveli upgradesi ja hilisemaid juppe ei saand mitte siis kätte kui piisavalt pimp olid vaid kui piisavalt sõite oli tehtud, et pahad niggad icon_biggrin.gif nähtamatud seinad eest ära võtavad ja edulisemasse uude alasse said sõita kus edulisemaid juppe müüv pood oli.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.05.2005 19:09:36 vasta tsitaadiga

RH9 0-300 tests (videod)
Records
exvitermini riisikatest nii m6ndagi
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 02.05.2005 22:38:54 vasta tsitaadiga

Cooler(-10) kirjutas:
mis jutt see nüüd on, et sellise configa ei jookse?
ega sp2 peal pole?
pane compatibility mode peale, siis hakkab jooksma.

sp2 peal jah, see mod oli ka peal.
Tööle läheb aga jookseb aegluubis.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 03.05.2005 00:22:41 vasta tsitaadiga

Aa see on tuttav probla, et aegluubis jookseb, kuigi siis mu mäletamist mööda service packi üldse ei old peal. Sellest sain kuidagi lahti ka aga vot ei mäleta enam kahjuks mis moodi. Compatibility-d oled kõik läbi proovind? Graafikat sai juurde ja maha keeratud ning siis vist kadus lõpuks see jama ära. Äkki 16 bitti värve aitab, või siis antialias või efektid. Tõesti ei mäleta enam. Kui mängu üles leian ja midagi tarka saavutan siis annan teada.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need for Speed: Most Wanted mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 155, 156, 157  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.