Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 20:31:53 vasta tsitaadiga

mihhkel kirjutas:
sevenhugs, neid pilte või päris-elus icon_eek.gif ?


kui ma ütlesin, et mitu korda nähtud, siis mida sa ise arvad? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 18.04.2005 21:04:28 vasta tsitaadiga

ei osanud midagi arvata icon_redface.gif , sellepärast küsisingi.
(kust ma tean, äkki sa palju käind - palju näinud icon_biggrin.gif thumbs_up.gif )

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 21:30:12 vasta tsitaadiga

http://www.nali.ee/index.php?cat=opti
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 21:45:12 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
http://www.nali.ee/index.php?cat=opti

kes seal siis olema peab?
Korra tuli mingi nägu ette küll kui silmad kinni panin icon_eek.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 18.04.2005 21:47:43 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Hiid kirjutas:
http://www.nali.ee/index.php?cat=opti

kes seal siis olema peab?
Korra tuli mingi nägu ette küll kui silmad kinni panin icon_eek.gif

jeesus ..... kes muu icon_biggrin.gif

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 22:07:39 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
artur- kirjutas:
Hiid kirjutas:
http://www.nali.ee/index.php?cat=opti

kes seal siis olema peab?
Korra tuli mingi nägu ette küll kui silmad kinni panin icon_eek.gif

jeesus ..... kes muu icon_biggrin.gif

Tal olid natuke liiga lühikesed juuksed jeesuse jaoks icon_lol.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 19.04.2005 00:18:28 vasta tsitaadiga

džiizus omaski viimastele uurimustele tuginedes normaalpikkuses pea-karvastikku :

Strateegiliselt hästi välja mõeldud välimus thumbs_up.gif iga taarapunkti kõrvalt saab tüüp endale teisiku värvata 8)
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HENTA
HV kasutaja
HENTA

liitunud: 06.02.2005




sõnum 19.04.2005 00:21:25 vasta tsitaadiga

LMFAO...jõhker icon_razz1.gif
_________________
-----------(\__/)------------l
l-----------(='.'=)-----------l
l-----------('.')_('.')---------l This is Bunny. Copy the Bunny into your sig to help him gain his world domination!!!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 19.04.2005 10:12:06 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
sevenhugs kirjutas:
Hendry kirjutas:
http://www.ebaumsworld.com/truckwater.html thumbs_up.gif


usu mind, õige mitu korda nähtud icon_smile.gif

täpselt icon_smile.gif

ja nüüd hakkame järjekordselt vaidlema kas asi tõene või mitte icon_razz.gif



pole ju midagi vaielda pure photoshop nagu keegi ennist mainins, kas pole inimeste paigutus piltidel 5 ja 11 ning ka 8 ja 9 kahtlaselt sarnased. 8 ja 9 pildil isegi kajakas üleval paremas servas sama koha peal.

muuseas, mida rahvas anaglyphsidest arvab? on kellelgi veel võimalus neid 3d pöörasusi vaadata?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 19.04.2005 12:52:01 vasta tsitaadiga

http://www.aegmaha.com/?id=4
Ärge imestage kui mingil hetkel keegi lamava mendi alt püsti hüppab ja sauaga teeäärde suunab. Või siis liiklusmärgi tagant.
Muidugi ka selline võimalus, et antud korravalvur lihtsalt häbelik

........
....
.... http://www.aegmaha.com/?id=150 icon_eek.gif
........
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 19.04.2005 13:05:53 vasta tsitaadiga

ma ei leia seal midagi imelikku, et ment varjab oma kollast rüüd.. teada ju, et siis on enamusel pohh ja kihutavad.
muuseas, haabersti ligidal on väga ohtlik üle tee minna ja vahest võid ootama jäädagi, et keegi teed annaks jalamehele.
igati positiivne, kui tänu mendi sellisele käitumisele nii mõnigi rott trahvi sai
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 13:08:56 vasta tsitaadiga

mida iganes. eesti mendid on spetsialiseerunud trahvide kirjutamisele, ajukääbikud thumbs_down.gif see on eesti icon_lol.gif lollidemaa
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 13:17:44 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
mida iganes. eesti mendid on spetsialiseerunud trahvide kirjutamisele, ajukääbikud thumbs_down.gif see on eesti icon_lol.gif lollidemaa


Kui sa sõidad nii nagu seadus ette näeb, siis milles küsimus? Minugipoolest saagu linnavahel sajaga sõitjad, punase tule eirajad ja muud tolvanid - ehk siis õiged ajukääbikud - trahvi nii palju kui kulub.
Aga see kisub juba offtopicuks kätte ära. Su avatarist näen, et ega vaielda pole mõtet icon_razz1.gif

teemasse ka: www.pildid.ee/albums/userpics/10664/mart-poiss.jpg


viimati muutis oliver. 19.04.2005 13:19:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 13:18:24 vasta tsitaadiga

tsiteerin enda kirjutatud posti sinna
tsitaat:

painkillah
MB500SEL - odavamat tüüpi rullnokk oled. mine koli mujale kui siin ei meeldi, tõsiselt. nõustun et tõesti, mõnes kohas võiks piirangud lõdvemad olla. aga siiski ment on meie endi turvalisuse jaoks - kui ignorante rahvas saaks aru hoiatusest siis poleks ka trahve vaja. nii et süüdistage ennast. btw oled käinud nii saksas ja austrias. saksas oli ikka tore vaadata kuidas kaks mendibemmi keset berliini miski 80ga ajavad mingit rullnokka taga. nii et neil seal samamoodi. austrias samas polnud pea et ühtegi menti (kahe nädala jooksul ei näinud Schwazis ÜHTeGI menti) - küllap on rahvas aru saanud kuidas tohib ja kuidas ei tohi sõita. meil aga sinu tüüpi eestlased arvavad et reeglid on lollidele (tegelikult reeglid ongi lollidele - neile kes aru ei saa et reeglid on meie endi kaitseks) ja nemad on lahedama ja seadusest kõrgemad. samas mis siis et politsei eksib - nad ka ju inimesed. eksivad samamoodi kui meie - kuid vahe selles et nemad maksavad selle eest tihti kõrgema hinnaga. ja kas te ei tunne mitte end hästi kui politseionkel teid rajalt maha on võtnud ja hoiatab teid, nt et üks gabariit ei tööta? õppige leppima kõigega. kui te ei sõidaks nagu ahvid poleks ka reegleid - nii et feiss it , ise olete selle sita kokku keeranud, kedagi muud pole süüdistada.


ehk siis ise keerasite sita kokku, nüüd haipige seda, mitte ärge tehke mente maha.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 13:21:16 vasta tsitaadiga

kogu see teema on ot. ega ma ei ületagi kiirust aga politsei peaks vargid ka püüdma

mis see avatar siia puutub, näitab see, et ma sõidan linnas 30 alas 230 kmh?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 13:24:27 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
aga politsei peaks vargid ka püüdma


liikluspolitsei või?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 13:27:47 vasta tsitaadiga

meil ju ainult liiklus"POLITSEI" ongi icon_rolleyes.gif need kes kontoris püksikummi venitavad (nö krimaalpolitsei) ja saadavad MÕTTETUID pabereid inimestele ei saa politseiks nimetada.
nende dokumentide saatmise saaks teha ka ilma inimesteta, automatiseeritult masinate poolt. milleks maksumaksja raha RAISATA.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 13:31:30 vasta tsitaadiga

äh, säärase jutu peale ei viitsi hakata vaidlemagi. Jäägu sulle sinu arvamus icon_smile.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendry
HV kasutaja
Hendry

liitunud: 09.12.2004




sõnum 19.04.2005 13:41:36 vasta tsitaadiga

Eesti politsei teeb rasket tööd thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 19.04.2005 13:46:19 vasta tsitaadiga

Linnaliikjejaile mõne km/h ületamise eest trahvi määramine minu teooria järgi ei avalda mitte mingit mõju üldisele liikluskultuurile. Samas pole ju ka täpseid andmeid, millega antud politseinikud tegutsesid.
tsitaat:

igati positiivne, kui tänu mendi sellisele käitumisele nii mõnigi rott trahvi sai

Loomulikult tore kui ükshaaval hullemad liiklushuligaanid vahele võetaks, ei vaidle sugugi vastu. thumbs_up.gif Võiks nad kõik kinni võtta.
Osaliselt on arusaadav ka see varjumine - helklevad vestid mõjuvad potentsiaalsele liiklushuligaanile kasuliku märguandena hoogu maha võtta. Ent ometigi pole nende helkivate vestide eesmärk huligaane hoiatada vahelejäämise eest, vaid teha nähtavaks liiklejatele toda vesti kandev korrakaitsja, et mitte temast üle sõita. Kui seda varjata siis jäävad ära mõlemad "funktsioonid".
Ent milleks on siis üldse vaja vesti kanda ? - Reeglid on ilmselt sellised. Aga kui juba korrakaitsjad ise reegleid endale mugandavad, mille poolest on nad paremad vähesel määral reegleid rikkuvatest "tava-liiklejatest" ?
Ning kas selline peitumine aitab parandada midagi peale antud korrakaitsja "püügikvoodi" jääb üle teile vastata ...


viimati muutis Elof 19.04.2005 17:37:43, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 13:55:17 vasta tsitaadiga


_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 19.04.2005 13:58:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

teemasse ka: www.pildid.ee/albums/userpics/10664/mart-poiss.jpg


vat milleni viib siis suur joomine icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 14:16:58 vasta tsitaadiga

Hiid, olen eestis ühel kodus peaaegu samasugust lahendust näinud, alguses ajas ikka muigama küll aga mis sa muud teed kui tange ei ole ja kruvikeerajaga teha ei taha vms.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 19.04.2005 17:23:32 vasta tsitaadiga

Kas keegi tõlgiks selle teksti sealt ära?
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 19.04.2005 17:32:26 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
Kas keegi tõlgiks selle teksti sealt ära?
Mis seal tõlkida --- Sloveenialik IT oskus - nii vahetame hubis kahe juhtme asukoha omavahel ära.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 19.04.2005 18:54:42 vasta tsitaadiga

Ahhaa... aga kas tohib küsida miks need kaks "juhtmeidpidi" ära vahetati? Miks ei võinud lihsalt korraks välja võtta mõlemad ja kohad vahetada? Või on tegu kahe erineva võrgupistikuga? Tundub nagu sinine oleks kuidagi väiksem icon_confused.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 19.04.2005 19:05:48 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
Ahhaa... aga kas tohib küsida miks need kaks "juhtmeidpidi" ära vahetati? Miks ei võinud lihsalt korraks välja võtta mõlemad ja kohad vahetada? Või on tegu kahe erineva võrgupistikuga? Tundub nagu sinine oleks kuidagi väiksem icon_confused.gif
Pistikuid lihtsalt ei saadud enam pesadest kätte icon_lol.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ten
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2003




sõnum 19.04.2005 19:33:04 vasta tsitaadiga

tõmmates ei tulnud
_________________
Sõida . . . aga ära mölise . . .
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cry
HV vaatleja
cry

liitunud: 10.04.2003




sõnum 19.04.2005 20:43:43 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
Monday, January 30, 2045 icon_smile.gif
67a on minek icon_smile.gif suitsetamise peaks maha jätma icon_smile.gif



7.aprill 2061 ja siis ma 79aastane icon_rolleyes.gif....57 aasta veel elada icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 20.04.2005 01:02:03 vasta tsitaadiga

Tint kirjutas:
tsitaat:

teemasse ka: www.pildid.ee/albums/userpics/10664/mart-poiss.jpg


vat milleni viib siis suur joomine icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
vaevalt selle tüübi eesnimi mart on...
olen välismaal seda mitu korda näinud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 20.04.2005 07:03:24 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
Tint kirjutas:
tsitaat:

teemasse ka: www.pildid.ee/albums/userpics/10664/mart-poiss.jpg


vat milleni viib siis suur joomine icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
vaevalt selle tüübi eesnimi mart on...
olen välismaal seda mitu korda näinud.

Mart Laar ei tule meelde seda pilti vaadates? icon_wink.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sapper
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2005 08:46:30 vasta tsitaadiga

http://www.liquidgeneration.com/quiz/images/pabst.jpg
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 20.04.2005 16:11:26 vasta tsitaadiga

Hõljuk kirjutas:
borru kirjutas:
Tint kirjutas:
tsitaat:

teemasse ka: www.pildid.ee/albums/userpics/10664/mart-poiss.jpg


vat milleni viib siis suur joomine icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
vaevalt selle tüübi eesnimi mart on...
olen välismaal seda mitu korda näinud.

Mart Laar ei tule meelde seda pilti vaadates? icon_wink.gif

vbolla natuke teise nurga alt icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 20.04.2005 16:30:18 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
http://lehma.com/sundmotestatud_eesti/
Ei ole just naljakas aga päris vaimukas...mulle jäi silma icon_rolleyes.gif


kõige esimene pilt on mu suvilast ca. 10km eemal icon_razz1.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 25.04.2005 01:18:02 vasta tsitaadiga

1. http://irc.evtek.fi/urllog/urllog/2005/04/15/vim.gif

2. pange konsooli:
telnet towel.blinkenlights.nl

thumbs_up.gif 8) icon_lol.gif



siin lõpus oli lõbusaid komme... kõik on läinud... icon_confused.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2005 03:02:26 vasta tsitaadiga

Tint kirjutas:
2. pange konsooli:
telnet towel.blinkenlights.nl

on ikka mõnel viitsimist icon_eek.gif

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 25.04.2005 03:19:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

. pange konsooli:
telnet towel.blinkenlights.nl

Heh, nali-naljaks, aga miks ma seda kinni ei saa panna icon_eek.gif
task managerist ma ei tea mitu korda pandud end task, explorer tapetud, aga see aken ikka elus icon_confused.gif
Proovin, äkki re-start aitab. Sellist surematut task'i pole veel enne näinud icon_eek.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 25.04.2005 03:51:05 vasta tsitaadiga

minul küll sulgemisega probleemi polnud
lase ta siis lõpuni minna, siis katkestab sessiooni.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 25.04.2005 14:09:01 vasta tsitaadiga

Eile oli mingi kala. Ei saanud isegi windows'i re-start seda task'i tappa, sai restart tehtud nupu-muljumisega.
Pealegi jäi eile mitmeid "filmi-lõike" vahepealt ära icon_neutral.gif .

Täna kõik normis : sisu korras ja sai lõpuks ära ka tappa akna.

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 25.04.2005 14:39:08 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
Eile oli mingi kala. Ei saanud isegi windows'i re-start seda task'i tappa, sai restart tehtud nupu-muljumisega.
Pealegi jäi eile mitmeid "filmi-lõike" vahepealt ära icon_neutral.gif .

Täna kõik normis : sisu korras ja sai lõpuks ära ka tappa akna.

icon_rolleyes.gif

järgmine kord tõmba net tagant ära kui mingi selline jama icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2005 16:17:55 vasta tsitaadiga



Kuressaares, Ferrumi R-Kiosk

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 25.04.2005 16:28:49 vasta tsitaadiga

irw arvuti õpik porno ajakirjatega ühes riiulis icon_lol.gif


_________________
sry eesti keele pärast pole eestlane icon_redface.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 25.04.2005 16:35:41 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
http://www.zone.ee/taavi_r/hinnavaatlus/Pilt014.jpg

Kuressaares, Ferrumi R-Kiosk


ostad ühe saad 2 ?
icon_lol.gif

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2005 19:47:17 vasta tsitaadiga

Ühes pakendis nad küll ei olnud icon_biggrin.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 25.04.2005 19:53:52 vasta tsitaadiga

kus poes neid nõnda serveeritakse ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 25.04.2005 20:14:08 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Kuressaares, Ferrumi R-Kiosk

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 25.04.2005 20:35:29 vasta tsitaadiga

ple midagi öelda, päris äge icon_lol.gif
üritatakse arvuti friike ja pornoka lugejate sihtgruppe omavahel lähendada 8)
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2005 00:00:27 vasta tsitaadiga

Shelby-SV kirjutas:
ple midagi öelda, päris äge icon_lol.gif
üritatakse arvuti friike ja pornoka lugejate sihtgruppe omavahel lähendada 8)
no eks ned juba nagunii mingil määral seotud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 26.04.2005 00:12:05 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
ega jah... icon_rolleyes.gif
mis IT tehnikutel oma boxides ikka muud teha ole kui...
beer_yum.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2005 00:30:03 vasta tsitaadiga

Shelby-SV kirjutas:
ple midagi öelda, päris äge icon_lol.gif
üritatakse arvuti friike ja pornoka lugejate sihtgruppe omavahel lähendada 8)


umbes kuu tagasi nägin prismas saadaval acme cd toorikute 10st torni, kus oli 3 acme logoga kondoomi pakis icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.