Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 108, 109, 110  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
skoop
Kreisi kasutaja
skoop

liitunud: 17.02.2002




sõnum 21.04.2005 23:44:44 vasta tsitaadiga

tegin ka siis testi oma A64+ ja 6600GT-ga
http://service.futuremark.com/compare?2k3=3912454
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2005 08:41:29 vasta tsitaadiga

A64 3200+
2x512Mb Patriot XBL@290FSB 1:1
GeForce FX6200 Leadtek, K-Arvutisalongis 990.- (PS3 tugi ja passiiv jahutus)
2700p beer_yum.gif

Päris hea default tulemuseks icon_smile.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2005 09:16:55 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
A64 3200+
2x512Mb Patriot XBL@290FSB 1:1
GeForce FX6200 Leadtek, K-Arvutisalongis 990.- (PS3 tugi ja passiiv jahutus)
2700p beer_yum.gif

Päris hea default tulemuseks icon_smile.gif


päris hea jah, kui arvestada, et eelmise põlvkonna kaardiga, ehk siis fx5200ga, sai umbkaudu 1k punne ja hind on neil ju sama thumbs_up.gif

ps. kas 6-seeria on ka FX?

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2005 09:26:35 vasta tsitaadiga

Ei ole FX. Koju jõuan siis panen 120mm vendi peale puhuma ja vaatan palju saab max icon_razz1.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marcus21
Kreisi kasutaja
marcus21

liitunud: 14.03.2004




sõnum 22.04.2005 12:04:06 vasta tsitaadiga

UUs tulemus @505/530 - 8345p.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 22.04.2005 14:47:08 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, proovi piipe avada. millised mälud asjal on?
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drake
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2005 01:20:36 vasta tsitaadiga

2x6600gt SLI

tagasihoidlikud 13350pt.
biosest PEG link FASTEST peal siis nati kiirem.

ja väikese OC-ga (575/1150) sai 15260pt.

iseasi mis see kõik nüüd mängudes tulemusi annab.
tõsi, HL2 lippab küll kenasti, kuid enamus mänge siiski ei rõõmusta veel SLI üle

d.

_________________
On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel-
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.04.2005 01:54:51 vasta tsitaadiga

Drake kirjutas:
2x6600gt SLI

tagasihoidlikud 13350pt.
biosest PEG link FASTEST peal siis nati kiirem.

ja väikese OC-ga (575/1150) sai 15260pt.

iseasi mis see kõik nüüd mängudes tulemusi annab.
tõsi, HL2 lippab küll kenasti, kuid enamus mänge siiski ei rõõmusta veel SLI üle

d.
Kas teistes mängudes oled proovinud nii SFR'i kui AFR renderdamise viise? Viimane peaks tavaliselt kiirem olema vanemates mängudes
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drake
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2005 08:20:04 vasta tsitaadiga

no võttes sellise mängu nagu Wolf ET, siis SFR ajab pange, AFR ja AFR2 annavad ühesugust tulemust ja Single GPU rendering annab ca +10fps-i icon_razz.gif
tõsi, ma pole veel igasuguste muude vanemate mängudega katsetada viitsinud aga kui seda nüüd lähiajal teha saaks, võiks ju review teha icon_rolleyes.gif

aga kui OC-da SLI-d, siis on selline kamm, et kehtib ikka KETI seadus, et keti nõrgima lüli tugevus on keti tugevus ehk et kui ühe core ei lähe nt 600MHz, siis SLI-s ei pigista ka 600MHz välja, mis iseenesest on vägagi elementaarne.

d.

_________________
On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel-
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okpoiss
HV kasutaja
okpoiss

liitunud: 07.11.2001




sõnum 27.04.2005 16:28:20 vasta tsitaadiga

Panen siis ka omad kirja. Värskelt soetatud Club 3D 6600GT AGP ver default kelladega 7099 punni.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2005 00:35:46 vasta tsitaadiga

Winchester 3200+ @ def
2 x BH5 @ 200mhz, auto timings
DFI NF4 @ 200mhz
Leadtek Geforce 6200TC 64bit @ def




muu sama aga video 465/729

Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2005 03:47:31 vasta tsitaadiga

julm killer, lõi laksult minu FX5600 skoori üle
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.05.2005 11:04:02 vasta tsitaadiga

Pole paha, läheneb mu fx5600u skoorile mille sain 420/820 peal: 3560
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2005 11:06:44 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Pole paha, läheneb mu fx5600u skoorile mille sain 420/820 peal: 3560

minu maksimum oli 32xx punni.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.05.2005 11:30:44 vasta tsitaadiga

32?? sain ma defauldis
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2005 18:35:58 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Winchester 3200+ @ def
2 x BH5 @ 200mhz, auto timings
DFI NF4 @ 200mhz
Leadtek Geforce 6200TC 64bit @ def




muu sama aga video 465/729

suht jura kaart, oleks võinud võtta ilma "TC" ta ja 128 bit, piped lahti ja sellised kellad oleks päris hea juba icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2005 18:41:10 vasta tsitaadiga

oleks-oleks-oleks..
eks ma vaatan jah icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2005 23:19:00 vasta tsitaadiga

1200eest 128bitine isend või 900eest 64 bit eh:-P id take teh 128bit

Beat this default radikaga icon_wink.gif

MSI X700PRO @ 540\585
9,856p http://service.futuremark.com/compare?2k3=3936924

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2005 13:27:28 vasta tsitaadiga

http://www.kkk.pri.ee/stuf/3dmark/ - seal on siis Club3D 9600XT tulemused (def. 500/300)
ei tea palju see v-mod juurde annaks?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 04.05.2005 18:35:14 vasta tsitaadiga

03-s def kaardiga pea 5k
unusta ära icon_biggrin.gif

edit: ei pannud all kellasi tähele 8)
v-modiga saad core 650 ikka icon_razz.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biglot
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 05.05.2005 02:21:26 vasta tsitaadiga

okpoiss kirjutas:
Panen siis ka omad kirja. Värskelt soetatud Club 3D 6600GT AGP ver default kelladega 7099 punni.


Sama kaart, def. 7980
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2005 21:01:43 vasta tsitaadiga

Kaardid default kelladel.
GeForce6600 128Mb - 5,463p
GeForce6600GT 128Mb - 8,592p

AMD64 3200+@2600MHz 260x10 1:1

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 05.05.2005 21:06:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kaardid default kelladel.
GeForce6600 128Mb - 5,463p
GeForce6600GT 128Mb - 8,592p


mis firma kaartidega tegu?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2005 21:22:16 vasta tsitaadiga

kustutada
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 05.05.2005 22:21:11, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2005 22:20:09 vasta tsitaadiga

Winchester 3200+ @ 10x245 / 1.475v
2 x BH5 @ 245mhz 2-2-2-4 1T / 3.3v
DFI NF4 Ultra-D
Leadtek Geforce 6200TC 64mb 350/550 @ 468/754
64bit powaa

3D Mark score 3694
http://www.zone.ee/x800xt/03.JPG
icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2005 22:21:48 vasta tsitaadiga

MSI kaardid on

6600 128Mb@Core: 481MHz Memory: 724MHz
6600GT@Core: 600MHz Memory: 1200MHz
AMD64 3200@2600MHz

6600 128Mb - 7,257p
6600GT - 10,139p


6600 tavaline teeb 9800PRO-le ära icon_eek.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2005 22:23:24 vasta tsitaadiga

loogiline, et 03-es ja 05-es teeb
pelides aga näeb tagatulesi
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 05.05.2005 22:23:41 vasta tsitaadiga

imo kellates 9800proga on kerge 7,2k saada.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2005 22:34:10 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
loogiline, et 03-es ja 05-es teeb
pelides aga näeb tagatulesi
r9800 pro on kiirem sellepärast et 256 bit? ja 6600 on hiigel kellad aga 128 bit ?
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2005 22:43:38 vasta tsitaadiga

Täpselt nii... hinnavahe ka norm. 6600 1500eek poes icon_razz1.gif krt tahaks väga seda 6200 kaarti saada 128bitine 1200eekune isend. Põhimõtteliselt võib suht vabalt osta 128Mb 6600 tavalise... väga norm selle hinna eest. Kohe testin 256Mb-se ka ära
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 12.05.2005 21:03:59 vasta tsitaadiga

6764 icon_rolleyes.gif video oli 500/1000mhz 6600GT ja draivud oli viimased omega omad kas kuidagi rohkem ei saaks ,prose oli ka def et kuidas selle skoori 10k ligidale saaks icon_question.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2005 21:05:37 vasta tsitaadiga

MarsKiller kirjutas:
6764 icon_rolleyes.gif video oli 500/1000mhz 6600GT ja draivud oli viimased omega omad kas kuidagi rohkem ei saaks ,prose oli ka def et kuidas selle skoori 10k ligidale saaks icon_question.gif

Keera oma prose 2,6GHz peale või osta s939 A64 icon_razz1.gif
Ja kella videokaarti ka

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 12.05.2005 21:15:33 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
MarsKiller kirjutas:
6764 icon_rolleyes.gif video oli 500/1000mhz 6600GT ja draivud oli viimased omega omad kas kuidagi rohkem ei saaks ,prose oli ka def et kuidas selle skoori 10k ligidale saaks icon_question.gif

Keera oma prose 2,6GHz peale või osta s939 A64 icon_razz1.gif
Ja kella videokaarti ka

kui a64 ostan siis müün selle maha icon_wink.gif ok vaatan mis teha annab kas keegi soovitaks head punkti lisa toovata draivut
edit:RivaTurner ei luba rohkem mis oleks siuke millega ei pea testima et saaks mõnusalt kellata
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biglot
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 13.05.2005 00:13:29 vasta tsitaadiga

MarsKiller kirjutas:
6764 icon_rolleyes.gif video oli 500/1000mhz 6600GT ja draivud oli viimased omega omad kas kuidagi rohkem ei saaks ,prose oli ka def et kuidas selle skoori 10k ligidale saaks icon_question.gif

Hangi endale korralik arvuti, 8k tuleb üsna suvalisega.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 13.05.2005 12:33:21 vasta tsitaadiga

biglot kirjutas:
MarsKiller kirjutas:
6764 icon_rolleyes.gif video oli 500/1000mhz 6600GT ja draivud oli viimased omega omad kas kuidagi rohkem ei saaks ,prose oli ka def et kuidas selle skoori 10k ligidale saaks icon_question.gif

Hangi endale korralik arvuti, 8k tuleb üsna suvalisega.
mis mu praegusel viga on icon_rolleyes.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2005 16:46:09 vasta tsitaadiga

MarsKiller, kahtlane värk sul, kas sa kuskil mujal saad kaarti proovida?
Sinu masinaga peaks ka 8k kätte saama, proovi proset klokkida.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 13.05.2005 18:53:00 vasta tsitaadiga

K-Pax kirjutas:
MarsKiller, kahtlane värk sul, kas sa kuskil mujal saad kaarti proovida?
Sinu masinaga peaks ka 8k kätte saama, proovi proset klokkida.
väga imelik def on perfomance omega 1.6693 on 6404 icon_mad.gif mis kurat see on 1 500/1200 pealt pilt taskus vaatan järgmine nädal endale uue jahtuse peal icon_rolleyes.gif kuidas saab tulla nii porno tulemus icon_sad.gif , mis draivusi te kasutate link pls või mida igenes et skoor oleks normaalne
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2005 19:05:14 vasta tsitaadiga

Proovi ka http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_71.89.html 71.89 draivereid
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 13.05.2005 19:24:53 vasta tsitaadiga

K-Pax kirjutas:
Proovi ka http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_71.89.html 71.89 draivereid
asi on draivudes, masin täitsa def jaskoor oli kohe 7006 thumbs_up.gif asi paraneb aga skoor võiks parem olla thumbs_up.gif

viimati muutis KENWOOD 13.05.2005 21:29:27, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.05.2005 19:25:47 vasta tsitaadiga

1561
konf profiilis
päris hea tulemus vana kaardi kohta icon_biggrin.gif

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 13.05.2005 21:29:59 vasta tsitaadiga

MarsKiller kirjutas:
K-Pax kirjutas:
Proovi ka http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_71.89.html 71.89 draivereid
asi on draivudes, masin täitsa def jaskoor oli kohe 7006 thumbs_up.gif asi paraneb aga skoor võiks parem olla thumbs_up.gif

täna õhtune seis nii et pole viitsind rohkem jamada def skoor jäi täna õhtuks XG-76.41 draivudega 7102p vaatan homme mis kellates teeb
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biglot
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 14.05.2005 10:37:51 vasta tsitaadiga

MarsKiller kirjutas:
MarsKiller kirjutas:
K-Pax kirjutas:
Proovi ka http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_71.89.html 71.89 draivereid
asi on draivudes, masin täitsa def jaskoor oli kohe 7006 thumbs_up.gif asi paraneb aga skoor võiks parem olla thumbs_up.gif

täna õhtune seis nii et pole viitsind rohkem jamada def skoor jäi täna õhtuks XG-76.41 draivudega 7102p vaatan homme mis kellates teeb


Mul 76.50 draivud, pole teisi mitte mingisuguseid viitsinud proovida. Tee jah igasugustega katseid, räägi siin pärast teistele ikka ka.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 14.05.2005 10:41:18 vasta tsitaadiga

biglot kirjutas:
MarsKiller kirjutas:
MarsKiller kirjutas:
K-Pax kirjutas:
Proovi ka http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_71.89.html 71.89 draivereid
asi on draivudes, masin täitsa def jaskoor oli kohe 7006 thumbs_up.gif asi paraneb aga skoor võiks parem olla thumbs_up.gif

täna õhtune seis nii et pole viitsind rohkem jamada def skoor jäi täna õhtuks XG-76.41 draivudega 7102p vaatan homme mis kellates teeb


Mul 76.50 draivud, pole teisi mitte mingisuguseid viitsinud proovida. Tee jah igasugustega katseid, räägi siin pärast teistele ikka ka.
asi on puuks suht sitasti asi loobib 3dmarkis kõigi draivudega eriti mark2001 seal artifakitid erti mõnusad ja kaart on täitsa defis, , Ja Wolfenstein ET timedemo tuli 30fps muidu normaalne oleks def 150fps
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2005 12:13:07 vasta tsitaadiga

MarsKiller, äkki kuumeneb sul lihtsalt üle või vigane kaart. kui paned testi tegema, katsu kas on radikas kuum ning vaata kas radikas on üldse kinnitatud sinna korralikult
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 14.05.2005 12:16:20 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
MarsKiller, äkki kuumeneb sul lihtsalt üle või vigane kaart. kui paned testi tegema, katsu kas on radikas kuum ning vaata kas radikas on üldse kinnitatud sinna korralikult
lahendus olemas winter soovitas emme bios uuesti üle käia ja aitas skoor paranes ja pilt puhas 8) uus def skoor masinal 7405p
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2005 12:18:21 vasta tsitaadiga

ma olen jah nii njuub, et ei tea mida räägin 8)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2005 12:19:53 vasta tsitaadiga

Winterwind, miks sa noob oled??? ma pakun et julmalt targem kui mõni mees siin thumbs_up.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 14.05.2005 12:35:08 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
ma olen jah nii njuub, et ei tea mida räägin 8)

alati 8) sain just 8183p 500/1000 8) nii juba läheb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2005 12:38:52 vasta tsitaadiga

MarsKiller, kas pilt oli puhas? ma tean, et 6600GT hakkavad rohelisi ruute viskama kui liiga suured kellad on.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 14.05.2005 12:44:26 vasta tsitaadiga

K-Pax kirjutas:
MarsKiller, kas pilt oli puhas? ma tean, et 6600GT hakkavad rohelisi ruute viskama kui liiga suured kellad on.
pilt täitsa puhas thumbs_up.gif õhtu vaatan edasi ,reede peaks endale suure zalmani jahutuse peale saama 8)
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 108, 109, 110  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.