|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.04.2005 18:26:54
|
|
|
zake krt , kosmos on elusaast! kisub performance alla kui loom ! ja jamab igat muudmoodi ka
Ja mitme chariga tasub imo pelada muidu tytab see 1 2ra
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
16.04.2005 18:45:02
|
|
|
| ära alguses midagi endale juurde tõmba hetkel on blizzardi enda UI ka juba suht ok nii et hiljem kui tahad siis tõmba
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.04.2005 18:46:27
|
|
|
Keegi muidu kursis on kas wow 2048x1536 reso ka lubab panna ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
16.04.2005 20:37:33
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
Keegi muidu kursis on kas wow 2048x1536 reso ka lubab panna ?  |
mis sa plaanid endale kosmoselaeva osta millega mängima hakkad?
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxx
HV vaatleja
liitunud: 24.04.2003
|
16.04.2005 21:59:55
s |
|
|
| tänud: proovin siis ise järgi
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
16.04.2005 22:57:52
|
|
|
| shelob kirjutas: |
| kas kellelgi on kogemust selliselt saidilt nagu www.gamersloot.com tellimisel ? tellisin sealt wow 60 päeva kaardi, huvitab kas peab seal kaua ootama ... |
vastuseks enda küsimusele, väga super koht, päeval tellisin õhtul 10 paiku sain kõne väljamaalt kus kena häälega tütarlaps küsis, et kas ma tellisin endale gamecardi, saadeks mult jaatava vastuse lubas mailida mulle kohe koodi, 5 minutit hiljem oli mail koos koodiga olemas, sisestasin selle wow lehel ja woalaa, 100% toimib.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T-MAC
HV vaatleja
liitunud: 08.10.2002
|
16.04.2005 23:36:00
|
|
|
Kas keegi teab kus poodisest seda peli nüüd osta saab? kuradi kaua on juba oodatud seda ja tahaks juba ühe peli juurde saada.....
kes kuskil näeb - andke teada....
_________________ Xbox Live Gamertag: Tiimik |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
17.04.2005 10:19:17
|
|
|
täitsa lõpp, kes iganes on w0w netkoodi autor, peaks paar õlle võtma... 56kb modemiga mängides on puupüsti täis Ironforge's ping 250-300 ... kui keegi teise masina taga surfab, nii 400-500, sellise mängutüübi kohta täiesti mängitav
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
17.04.2005 12:06:03
|
|
|
maeitea. mul pole perfoormansiga kunagi probleeme olnud. COSMOS 4 EVA!!
ja mul on ka umbes 10 chari. keskmine level kuskil 12. level 4-34 siis. Oleks ma 1 chari juurde jäänud oleks ma level 50+- atm.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
17.04.2005 15:24:21
|
|
|
| Scart kirjutas: |
täitsa lõpp, kes iganes on w0w netkoodi autor, peaks paar õlle võtma... 56kb modemiga mängides on puupüsti täis Ironforge's ping 250-300 ... kui keegi teise masina taga surfab, nii 400-500, sellise mängutüübi kohta täiesti mängitav  |
Eesti vendade puhul on läägi tõesti vähe. aga suure populatsiooniga servus inglased koguaeg vinguvad.. Ida-euroopa mehed on kõik sillas
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
17.04.2005 15:44:11
|
|
|
noh, eks mul on tõesti põhjust rahul olla- tööl 10mb lingi taga on ping nii 80- 100, 56kb modemi taga 200... võiks lausa öelda, et modem ruulib
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
17.04.2005 19:36:02
|
|
|
| nu ida euroopa vennad istuvad ka 1mb ühenduste taga mis mujal maailmas tundub veel haruldane nähtus olevat:D
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
17.04.2005 20:49:51
|
|
|
| kakuke kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
täitsa lõpp, kes iganes on w0w netkoodi autor, peaks paar õlle võtma... 56kb modemiga mängides on puupüsti täis Ironforge's ping 250-300 ... kui keegi teise masina taga surfab, nii 400-500, sellise mängutüübi kohta täiesti mängitav  |
Eesti vendade puhul on läägi tõesti vähe. aga suure populatsiooniga servus inglased koguaeg vinguvad.. Ida-euroopa mehed on kõik sillas  |
Ma ei saa aru . Ega Ida-Eurooplaste ja Lääne-Eurooplaste jaok ei ole ju eraldi servereid... Ma olen Bladefist serveris ja lagiga tavaliselt probleeme ei ole. Kõigub kusagil 100 ümber. Ja Al'Akir, kus on palju eestlasi on kah väga suure populatsiooniga. Miks seal peaks Ida-Eurooplastel suurem eelis olema kui inglastel?
Ainult aeg-ajalt tuleb serveri poolt mingi lag attack. Ping on korras aga mängus ei saa midagi teha, kusagil 30sec (Kuigi chat toimub samal ajal normaalselt).
Aga hetkel on vist kogu Warcrafti maailm kokku kukkunud. Ma ei saa isegi sisse logida..
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
17.04.2005 20:51:46
|
|
|
Ei olegi erinevaid servereid, aga ida-eurooplastel ei ole probleeme. lääne-eurooplastel on.. see ongi vahva
muide hetkel on vist jah mingi pauk käind. ei saa ka sisse...
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kutsikas
HV vaatleja
liitunud: 20.09.2004
|
17.04.2005 21:46:58
|
|
|
Cosmos mu meelest ikka a must have. Selle peaks kohustuslikuks EULA-s tegema
1 asi on mugavad rakendused, teine see nt et map coordiaatidest ei tea ilma Cosmoseta vennad midagi ja see on juba pärssiv puue. Cosmosel on küll veits liiga palju erinevaid add-on-e algaja jaoks(mina )aga algul keela siis mittevajalikud asjad ära
|
|
| tagasi üles |
|
 |
T-MAC
HV vaatleja
liitunud: 08.10.2002
|
18.04.2005 07:33:46
|
|
|
cosmos ple ainus, millel koordinaadid on. ise kasutan CT_MOD'i ja paari iseseisvat moodulit. kõik korras ja ei mingeid probleeme. cosmos on liiga versioonis kinni ja nagu uus 1300 patch näitas - kukub kohe maha kui sruktuur natuke muutub. CT_MOD ja teised moodulid mis mul küljes on töötavad siiamaani ilam mingite probleemideta. pole vaja olnud ühtegi mod'i uuendada ega mdiagi..
ja üleüldse on mõttetud jutt see, et milline moodule PEAB küljes olema ja milline mitte. pange parem inffi oma moodulite kohta siia üles ja las igaüks ise valib milline talle meeldib. ise panin alguses kohe igavese hunniku mooduleid külge ja siis hakkasin järjest välja pookima neid, mis jamad/või pangestusid.
BTW: cosmose kohta on ammu juba kirjutatud et see ei ole soovitatav moodul. selle töötamine on nagu random 2 - ühel töötab normaalselt, teisel tõmbab terve masina kooma.
_________________ Xbox Live Gamertag: Tiimik |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
18.04.2005 10:26:19
|
|
|
täpselt - mis mooduleid soovitatakse/enim_kasutatakse?
Endal Cosmos kuna ei ole aega otsida sadade seast vajalikku mod'i - "Cosmos+MonkeyQuest" sisaldab hetkel vajaminevat. Ja enam ei leia seda modi mis näitab AreaLevel mapi juures
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T-MAC
HV vaatleja
liitunud: 08.10.2002
|
18.04.2005 10:36:12
|
|
|
mul on näiteks:
AIOI_lootlink
AIOI
Atlas
BankStatement
Combatstats
CT_MOD pakett
EquipCompare
FIlterKnown
FishInfo
Gatherer
GuildInfo
InTheZone - peaks näitama seda area levelit
Jotter-K
KillLog
Lootlink
MKombat - paneb pvp actioni ajal mortal kombati muusika käima täitsa vinge asi
MazzFullWorldMap
PlayerFrameXPBar
PVPLog - eriti abix asi pvp killide juures
QuickCash
Quickloot
ReagentHelper
ReagentList
RogueAgent
RogueHelper
RogueSpam
Sea - library, vajalik mõne modi jaoks
Tacklebox
TooltipPlacer
TradeSkillFrame
Trainerskills
need minu arvates suht vajalikud/kasulikud. näitavad inffi banga ja trainerite kohta ükskõik kus kohas oled, näed panga sisu jne...
siiamaani pole ühegiga neist mingit probleemi olnud seoses miskise patchiga.
_________________ Xbox Live Gamertag: Tiimik |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
18.04.2005 11:47:07
|
|
|
| mina kasutan Gypsy modi, lootlinki, pvplog, miski mod kottide täituvuse näitamiseks ja pmst see kõik. rohkem pole vajadust näinud
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
18.04.2005 11:47:52
|
|
|
| mina kasutan ainult CT-mode core versiooni millest täiesti piisab mulle http://www.ctmod.net/news.ct siin ka link kes endale CT-modet tahab
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.04.2005 14:14:47
|
|
|
noniih noored, vähemalt surfdatas on w0w täitsa olemas ja karpki vaikselt käes
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Exalibur
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
18.04.2005 14:26:49
|
|
|
| T-MAC kirjutas: |
mul on näiteks:
AIOI_lootlink
AIOI
Atlas
BankStatement
Combatstats
CT_MOD pakett
EquipCompare
FIlterKnown
FishInfo
Gatherer
GuildInfo
InTheZone - peaks näitama seda area levelit
Jotter-K
KillLog
Lootlink
MKombat - paneb pvp actioni ajal mortal kombati muusika käima täitsa vinge asi
MazzFullWorldMap
PlayerFrameXPBar
PVPLog - eriti abix asi pvp killide juures
QuickCash
Quickloot
ReagentHelper
ReagentList
RogueAgent
RogueHelper
RogueSpam
Sea - library, vajalik mõne modi jaoks
Tacklebox
TooltipPlacer
TradeSkillFrame
Trainerskills
need minu arvates suht vajalikud/kasulikud. näitavad inffi banga ja trainerite kohta ükskõik kus kohas oled, näed panga sisu jne...
siiamaani pole ühegiga neist mingit probleemi olnud seoses miskise patchiga. |
ja kust neid asju saab ka
_________________ M:Katkise videoga laptop |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Exalibur
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
18.04.2005 15:18:53
|
|
|
suured tanud
_________________ M:Katkise videoga laptop |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
18.04.2005 15:43:36
|
|
|
| küsimus hunterite kohta, millest oleneb palju nooli vibuga lastes missib, kas see on NPC levelist kinni? ja teine asi, et kas ongi nii, et kui oled vees kuhu osad npc'd ei tule siis ainult Evade shotid st. kunagi pihta ei saa....
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Virgo
HV vaatleja

liitunud: 16.03.2005
|
18.04.2005 17:12:20
|
|
|
Oli välja pakkuda üks 10-päeva Guest Pass Key.
Enam ei ole; läks loosi. Edu saajale.
_________________ Teh ebil.
viimati muutis Virgo 18.04.2005 17:21:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
18.04.2005 17:19:07
wow |
|
|
äkii saaks tasuta passi? thx igal juhul
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dehumanized
HV kasutaja
liitunud: 01.07.2002
|
18.04.2005 22:22:55
|
|
|
| shelob kirjutas: |
| küsimus hunterite kohta, millest oleneb palju nooli vibuga lastes missib, kas see on NPC levelist kinni? ja teine asi, et kas ongi nii, et kui oled vees kuhu osad npc'd ei tule siis ainult Evade shotid st. kunagi pihta ei saa.... |
Oleneb sinu levelist vs target lvl, skilli tasemest & agility'st.
See pidevalt evade värk on siis, kui ka npc sind kätte ei saa - siis ei saa ka sina, ei magicu ega ka nooltega (kehtib ka selle puhul, kui nt. sinu ja targeti vahel on mingi takistus, mille tõttu kumbki ei saa üksteisele ligi).
_________________ 5,3 alc. vol |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
19.04.2005 08:47:49
|
|
|
| http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=297 väga lahe mod pack, kõik populaarsemad modid on kokku korjatud ja ilma konfliktideta tööle pandud. ise panin eile peale ja sain ui täpselt selliseks nagu tahtsin .. väga lihtne kasutada ..
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T-MAC
HV vaatleja
liitunud: 08.10.2002
|
19.04.2005 09:16:48
|
|
|
| Exalibur kirjutas: |
| T-MAC kirjutas: |
need minu arvates suht vajalikud/kasulikud. näitavad inffi banga ja trainerite kohta ükskõik kus kohas oled, näed panga sisu jne...
siiamaani pole ühegiga neist mingit probleemi olnud seoses miskise patchiga. |
ja kust neid asju saab ka |
mina tõmban modesid ainult www.curse-gaming.com -st
_________________ Xbox Live Gamertag: Tiimik |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
19.04.2005 09:28:17
|
|
|
Selle mängu pean saama
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
19.04.2005 09:33:56
|
|
|
usu mind kui sul seda m2ngu pole siis pole sa midagi karmi pelanud
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
19.04.2005 09:35:25
|
|
|
Believe me, üritan nii kiiresti hankida kui võimalik .)
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
19.04.2005 13:35:59
|
|
|
| shelob kirjutas: |
| http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=297 väga lahe mod pack, kõik populaarsemad modid on kokku korjatud ja ilma konfliktideta tööle pandud. ise panin eile peale ja sain ui täpselt selliseks nagu tahtsin .. väga lihtne kasutada .. |
Tnx. Tundub asjalik Sellist vastust ootasingi Õhtal proovin.
Lihtsalt ei jõua kõiki neid mod'e järgi proovida - vaja oli infi mida keegi kasutab ja julgeb soovitada.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
19.04.2005 13:45:42
|
|
|
niih, anda on yks guest pass key, kes soovib, andku privas teada....
kes ees see mees
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
19.04.2005 23:46:33
|
|
|
| shelob kirjutas: |
| http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=297 väga lahe mod pack, kõik populaarsemad modid on kokku korjatud ja ilma konfliktideta tööle pandud. ise panin eile peale ja sain ui täpselt selliseks nagu tahtsin .. väga lihtne kasutada .. |
Mul juhtus sellega mingi jama. Petbar läks kuhugi kaduma ja enam ei leia kohta, kust seda tagasi saada...
Ei tahaks modi maha lasta, sest siis pean jälle hakkama kõike nuppe paigutma...
Kas keegi oskaks öelda, kuidas ma selle tagasi saan?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
20.04.2005 10:32:42
|
|
|
| seal peaks saama resettida. (vähemalt põgusal vaatlusel jäi selline asi silma)
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
20.04.2005 10:47:16
|
|
|
| Anisse kirjutas: |
| seal peaks saama resettida. (vähemalt põgusal vaatlusel jäi selline asi silma) |
Reset ei aidanud. Aga see aitas, kui lasin korra interface kausta tühjaks, panin mängu käima, siis uuesti kinni ja uuesti mod peale...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
System
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2004
|
20.04.2005 11:33:43
|
|
|
Kas keegi veel gamecarde müüb ?
_________________ Tuli vaikselt, tuli tasa. Varjud jättis seintele ja maha. |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
20.04.2005 11:44:16
|
|
|
| kui sul kred kaart on siis www.gamersloot.com väga pro teenindus, 6h'ga oli laupäevasel päeval maili peal olemas serial
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
20.04.2005 17:33:43
|
|
|
| shelob kirjutas: |
| kui sul kred kaart on siis www.gamersloot.com väga pro teenindus, 6h'ga oli laupäevasel päeval maili peal olemas serial |
erm , kui on krediitkaart siis maksa otse Blizzardile, milleks siis veel kuskilt välismaalt gamecard osta? Gamecardi mõte ikka selles et lähed siin eestis poodi ja tood ära.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dave
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2004
|
20.04.2005 17:53:42
|
|
|
| Kas keegi saaks laenata guest passi, pole enda koopiat aega nädala sees postimajast ära tuua. Kui mängu kätte saan, annan passi tagasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
20.04.2005 21:18:52
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
| shelob kirjutas: |
| kui sul kred kaart on siis www.gamersloot.com väga pro teenindus, 6h'ga oli laupäevasel päeval maili peal olemas serial |
erm , kui on krediitkaart siis maksa otse Blizzardile, milleks siis veel kuskilt välismaalt gamecard osta? Gamecardi mõte ikka selles et lähed siin eestis poodi ja tood ära. |
sest blizzardi süsteem imeb, tean mitut inimest kellel makstud blizzardile ja accoundid frozen
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
21.04.2005 12:19:48
|
|
|
noniih, kuidas pagan ma w0w eest maksan, kui blizzardile mu hansabankas visa electron ei meeldi?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
21.04.2005 13:10:34
|
|
|
ostad gamecard v6i kasutad m6ne lahke s6bra kred kaarti ! Maksad ära ja v6tad s6bra andmed maha hetkega saab nii makstud!
viimati muutis pots4t4j4 21.04.2005 13:26:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
21.04.2005 13:25:06
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
ostad gamecard v6i kasutad m6ne lahke s6bra kred kaarti ! Maksad ära ja v6tad s6bra andmed maha hetgega saab nii makstud! |
niiet blizzard u-kaarte ja muid virtuaalseid krediitkaarte ei söö?
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
21.04.2005 13:32:07
|
|
|
| Mirage kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
ostad gamecard v6i kasutad m6ne lahke s6bra kred kaarti ! Maksad ära ja v6tad s6bra andmed maha hetgega saab nii makstud! |
niiet blizzard u-kaarte ja muid virtuaalseid krediitkaarte ei söö? |
Mina maksin u-kaardiga. Algul olid väikesed probleemid, aga nüüd on makstud...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
21.04.2005 14:10:27
|
|
|
link :: Blizzardi tööle
et kel ullult kogemusi MMORPG'des siis Blizzard pakub tööd
kahjuks elama peab lõuna californias
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
21.04.2005 14:46:25
|
|
|
Huvitav mis palka ka GMid saavad
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
21.04.2005 14:50:36
|
|
|
maili ja küsi kui seal kohapeal sulle elamine orgunnitakse blizzi rahadega + viisad ja stuffid siis ma hakkaks viat asju pakkima
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|