Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2005 18:26:54 vasta tsitaadiga

z@ke kirjutas:
1) tõmba kohe cosmos http://www.cosmosui.org/cosmos/Cosmos_Release.zip

2) tee 1 char ja jää selle juurde.


zake krt , kosmos on elusaast! kisub performance alla kui loom ! ja jamab igat muudmoodi ka thumbs_down.gif
Ja mitme chariga tasub imo pelada muidu tytab see 1 2ra
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2005 18:45:02 vasta tsitaadiga

ära alguses midagi endale juurde tõmba hetkel on blizzardi enda UI ka juba suht ok nii et hiljem kui tahad siis tõmba
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2005 18:46:27 vasta tsitaadiga

Keegi muidu kursis on kas wow 2048x1536 reso ka lubab panna ? icon_smile.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2005 20:37:33 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Keegi muidu kursis on kas wow 2048x1536 reso ka lubab panna ? icon_smile.gif


mis sa plaanid endale kosmoselaeva osta millega mängima hakkad?icon_razz.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxx
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2003




sõnum 16.04.2005 21:59:55 s vasta tsitaadiga

tänud: proovin siis ise järgi
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2005 22:57:52 vasta tsitaadiga

shelob kirjutas:
kas kellelgi on kogemust selliselt saidilt nagu www.gamersloot.com tellimisel ? tellisin sealt wow 60 päeva kaardi, huvitab kas peab seal kaua ootama ...


vastuseks enda küsimusele, väga super koht, päeval tellisin õhtul 10 paiku sain kõne väljamaalt kus kena häälega tütarlaps küsis, et kas ma tellisin endale gamecardi, saadeks mult jaatava vastuse lubas mailida mulle kohe koodi, 5 minutit hiljem oli mail koos koodiga olemas, sisestasin selle wow lehel ja woalaa, 100% toimib.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T-MAC
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2002




sõnum 16.04.2005 23:36:00 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kus poodisest seda peli nüüd osta saab? kuradi kaua on juba oodatud seda ja tahaks juba ühe peli juurde saada.....
kes kuskil näeb - andke teada....

_________________
Xbox Live Gamertag: Tiimik
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2005 10:19:17 vasta tsitaadiga

täitsa lõpp, kes iganes on w0w netkoodi autor, peaks paar õlle võtma... 56kb modemiga mängides on puupüsti täis Ironforge's ping 250-300 ... kui keegi teise masina taga surfab, nii 400-500, sellise mängutüübi kohta täiesti mängitav icon_eek.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 17.04.2005 12:06:03 vasta tsitaadiga

maeitea. mul pole perfoormansiga kunagi probleeme olnud. COSMOS 4 EVA!!

ja mul on ka umbes 10 chari. keskmine level kuskil 12. level 4-34 siis. Oleks ma 1 chari juurde jäänud oleks ma level 50+- atm.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2005 15:24:21 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
täitsa lõpp, kes iganes on w0w netkoodi autor, peaks paar õlle võtma... 56kb modemiga mängides on puupüsti täis Ironforge's ping 250-300 ... kui keegi teise masina taga surfab, nii 400-500, sellise mängutüübi kohta täiesti mängitav icon_eek.gif


Eesti vendade puhul on läägi tõesti vähe. aga suure populatsiooniga servus inglased koguaeg vinguvad.. icon_lol.gif Ida-euroopa mehed on kõik sillas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2005 15:44:11 vasta tsitaadiga

noh, eks mul on tõesti põhjust rahul olla- tööl 10mb lingi taga on ping nii 80- 100, 56kb modemi taga 200... võiks lausa öelda, et modem ruulib icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2005 19:36:02 vasta tsitaadiga

nu ida euroopa vennad istuvad ka 1mb ühenduste taga mis mujal maailmas tundub veel haruldane nähtus olevat:D
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 17.04.2005 20:49:51 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
Scart kirjutas:
täitsa lõpp, kes iganes on w0w netkoodi autor, peaks paar õlle võtma... 56kb modemiga mängides on puupüsti täis Ironforge's ping 250-300 ... kui keegi teise masina taga surfab, nii 400-500, sellise mängutüübi kohta täiesti mängitav icon_eek.gif


Eesti vendade puhul on läägi tõesti vähe. aga suure populatsiooniga servus inglased koguaeg vinguvad.. icon_lol.gif Ida-euroopa mehed on kõik sillas icon_biggrin.gif

Ma ei saa aru icon_confused.gif . Ega Ida-Eurooplaste ja Lääne-Eurooplaste jaok ei ole ju eraldi servereid... Ma olen Bladefist serveris ja lagiga tavaliselt probleeme ei ole. Kõigub kusagil 100 ümber. Ja Al'Akir, kus on palju eestlasi on kah väga suure populatsiooniga. Miks seal peaks Ida-Eurooplastel suurem eelis olema kui inglastel?

Ainult aeg-ajalt tuleb serveri poolt mingi lag attack. Ping on korras aga mängus ei saa midagi teha, kusagil 30sec (Kuigi chat toimub samal ajal normaalselt).


Aga hetkel on vist kogu Warcrafti maailm kokku kukkunud. Ma ei saa isegi sisse logida..
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2005 20:51:46 vasta tsitaadiga

Ei olegi erinevaid servereid, aga ida-eurooplastel ei ole probleeme. lääne-eurooplastel on.. see ongi vahva icon_wink.gif

muide hetkel on vist jah mingi pauk käind. ei saa ka sisse...
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kutsikas
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2004




sõnum 17.04.2005 21:46:58 vasta tsitaadiga

Cosmos mu meelest ikka a must have. Selle peaks kohustuslikuks EULA-s tegema icon_lol.gif
1 asi on mugavad rakendused, teine see nt et map coordiaatidest ei tea ilma Cosmoseta vennad midagi ja see on juba pärssiv puue. Cosmosel on küll veits liiga palju erinevaid add-on-e algaja jaoks(mina icon_rolleyes.gif )aga algul keela siis mittevajalikud asjad ära
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T-MAC
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2002




sõnum 18.04.2005 07:33:46 vasta tsitaadiga

cosmos ple ainus, millel koordinaadid on. ise kasutan CT_MOD'i ja paari iseseisvat moodulit. kõik korras ja ei mingeid probleeme. cosmos on liiga versioonis kinni ja nagu uus 1300 patch näitas - kukub kohe maha kui sruktuur natuke muutub. CT_MOD ja teised moodulid mis mul küljes on töötavad siiamaani ilam mingite probleemideta. pole vaja olnud ühtegi mod'i uuendada ega mdiagi..

ja üleüldse on mõttetud jutt see, et milline moodule PEAB küljes olema ja milline mitte. pange parem inffi oma moodulite kohta siia üles ja las igaüks ise valib milline talle meeldib. ise panin alguses kohe igavese hunniku mooduleid külge ja siis hakkasin järjest välja pookima neid, mis jamad/või pangestusid.

BTW: cosmose kohta on ammu juba kirjutatud et see ei ole soovitatav moodul. selle töötamine on nagu random 2 - ühel töötab normaalselt, teisel tõmbab terve masina kooma.

_________________
Xbox Live Gamertag: Tiimik
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 10:26:19 vasta tsitaadiga

täpselt - mis mooduleid soovitatakse/enim_kasutatakse?

Endal Cosmos kuna ei ole aega otsida sadade seast vajalikku mod'i - "Cosmos+MonkeyQuest" sisaldab hetkel vajaminevat. Ja enam ei leia seda modi mis näitab AreaLevel mapi juures icon_mad.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T-MAC
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2002




sõnum 18.04.2005 10:36:12 vasta tsitaadiga

mul on näiteks:
AIOI_lootlink
AIOI
Atlas
BankStatement
Combatstats
CT_MOD pakett
EquipCompare
FIlterKnown
FishInfo
Gatherer
GuildInfo
InTheZone - peaks näitama seda area levelit
Jotter-K
KillLog
Lootlink
MKombat - paneb pvp actioni ajal mortal kombati muusika käima icon_biggrin.gif täitsa vinge asi icon_smile.gif
MazzFullWorldMap
PlayerFrameXPBar
PVPLog - eriti abix asi pvp killide juures
QuickCash
Quickloot
ReagentHelper
ReagentList
RogueAgent
RogueHelper
RogueSpam
Sea - library, vajalik mõne modi jaoks
Tacklebox
TooltipPlacer
TradeSkillFrame
Trainerskills

need minu arvates suht vajalikud/kasulikud. näitavad inffi banga ja trainerite kohta ükskõik kus kohas oled, näed panga sisu jne...

siiamaani pole ühegiga neist mingit probleemi olnud seoses miskise patchiga.

_________________
Xbox Live Gamertag: Tiimik
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 11:47:07 vasta tsitaadiga

mina kasutan Gypsy modi, lootlinki, pvplog, miski mod kottide täituvuse näitamiseks ja pmst see kõik. rohkem pole vajadust näinud
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 11:47:52 vasta tsitaadiga

mina kasutan ainult CT-mode core versiooni millest täiesti piisab mulle http://www.ctmod.net/news.ct siin ka link kes endale CT-modet tahab
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 14:14:47 vasta tsitaadiga

noniih noored, vähemalt surfdatas on w0w täitsa olemas ja karpki vaikselt käes icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Exalibur
HV kasutaja
Exalibur

liitunud: 23.12.2004




sõnum 18.04.2005 14:26:49 vasta tsitaadiga

T-MAC kirjutas:
mul on näiteks:
AIOI_lootlink
AIOI
Atlas
BankStatement
Combatstats
CT_MOD pakett
EquipCompare
FIlterKnown
FishInfo
Gatherer
GuildInfo
InTheZone - peaks näitama seda area levelit
Jotter-K
KillLog
Lootlink
MKombat - paneb pvp actioni ajal mortal kombati muusika käima icon_biggrin.gif täitsa vinge asi icon_smile.gif
MazzFullWorldMap
PlayerFrameXPBar
PVPLog - eriti abix asi pvp killide juures
QuickCash
Quickloot
ReagentHelper
ReagentList
RogueAgent
RogueHelper
RogueSpam
Sea - library, vajalik mõne modi jaoks
Tacklebox
TooltipPlacer
TradeSkillFrame
Trainerskills

need minu arvates suht vajalikud/kasulikud. näitavad inffi banga ja trainerite kohta ükskõik kus kohas oled, näed panga sisu jne...

siiamaani pole ühegiga neist mingit probleemi olnud seoses miskise patchiga.


ja kust neid asju saab ka

_________________
M:Katkise videoga laptop
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 14:33:06 vasta tsitaadiga

http://ui.worldofwar.net/ mode kui palju
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Exalibur
HV kasutaja
Exalibur

liitunud: 23.12.2004




sõnum 18.04.2005 15:18:53 vasta tsitaadiga

shelob kirjutas:
http://ui.worldofwar.net/ mode kui palju


suured tanud

_________________
M:Katkise videoga laptop
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 15:43:36 vasta tsitaadiga

küsimus hunterite kohta, millest oleneb palju nooli vibuga lastes missib, kas see on NPC levelist kinni? ja teine asi, et kas ongi nii, et kui oled vees kuhu osad npc'd ei tule siis ainult Evade shotid st. kunagi pihta ei saa....
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Virgo
HV vaatleja
Virgo

liitunud: 16.03.2005




sõnum 18.04.2005 17:12:20 vasta tsitaadiga

Oli välja pakkuda üks 10-päeva Guest Pass Key.

Enam ei ole; läks loosi. Edu saajale.

_________________
Teh ebil.


viimati muutis Virgo 18.04.2005 17:21:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 17:19:07 wow vasta tsitaadiga

äkii saaks tasuta passi? thx igal juhul
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dehumanized
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2002




sõnum 18.04.2005 22:22:55 vasta tsitaadiga

shelob kirjutas:
küsimus hunterite kohta, millest oleneb palju nooli vibuga lastes missib, kas see on NPC levelist kinni? ja teine asi, et kas ongi nii, et kui oled vees kuhu osad npc'd ei tule siis ainult Evade shotid st. kunagi pihta ei saa....


Oleneb sinu levelist vs target lvl, skilli tasemest & agility'st.

See pidevalt evade värk on siis, kui ka npc sind kätte ei saa - siis ei saa ka sina, ei magicu ega ka nooltega (kehtib ka selle puhul, kui nt. sinu ja targeti vahel on mingi takistus, mille tõttu kumbki ei saa üksteisele ligi).

_________________
5,3 alc. vol
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 08:47:49 vasta tsitaadiga

http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=297 väga lahe mod pack, kõik populaarsemad modid on kokku korjatud ja ilma konfliktideta tööle pandud. ise panin eile peale ja sain ui täpselt selliseks nagu tahtsin .. väga lihtne kasutada ..
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T-MAC
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2002




sõnum 19.04.2005 09:16:48 vasta tsitaadiga

Exalibur kirjutas:
T-MAC kirjutas:

need minu arvates suht vajalikud/kasulikud. näitavad inffi banga ja trainerite kohta ükskõik kus kohas oled, näed panga sisu jne...

siiamaani pole ühegiga neist mingit probleemi olnud seoses miskise patchiga.


ja kust neid asju saab ka

mina tõmban modesid ainult www.curse-gaming.com -st

_________________
Xbox Live Gamertag: Tiimik
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 09:28:17 vasta tsitaadiga

Selle mängu pean saama icon_neutral.gif
_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 09:33:56 vasta tsitaadiga

usu mind kui sul seda m2ngu pole siis pole sa midagi karmi pelanud icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 09:35:25 vasta tsitaadiga

Believe me, üritan nii kiiresti hankida kui võimalik .)
_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 13:35:59 vasta tsitaadiga

shelob kirjutas:
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=297 väga lahe mod pack, kõik populaarsemad modid on kokku korjatud ja ilma konfliktideta tööle pandud. ise panin eile peale ja sain ui täpselt selliseks nagu tahtsin .. väga lihtne kasutada ..


Tnx. Tundub asjalik thumbs_up.gif Sellist vastust ootasingi icon_smile.gif Õhtal proovin.
Lihtsalt ei jõua kõiki neid mod'e järgi proovida - vaja oli infi mida keegi kasutab ja julgeb soovitada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 13:45:42 vasta tsitaadiga

niih, anda on yks guest pass key, kes soovib, andku privas teada....


kes ees see mees icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 19.04.2005 23:46:33 vasta tsitaadiga

shelob kirjutas:
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=297 väga lahe mod pack, kõik populaarsemad modid on kokku korjatud ja ilma konfliktideta tööle pandud. ise panin eile peale ja sain ui täpselt selliseks nagu tahtsin .. väga lihtne kasutada ..


Mul juhtus sellega mingi jama. Petbar läks kuhugi kaduma ja enam ei leia kohta, kust seda tagasi saada...
Ei tahaks modi maha lasta, sest siis pean jälle hakkama kõike nuppe paigutma...

Kas keegi oskaks öelda, kuidas ma selle tagasi saan?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2005 10:32:42 vasta tsitaadiga

seal peaks saama resettida. (vähemalt põgusal vaatlusel jäi selline asi silma)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 20.04.2005 10:47:16 vasta tsitaadiga

Anisse kirjutas:
seal peaks saama resettida. (vähemalt põgusal vaatlusel jäi selline asi silma)

Reset ei aidanud. Aga see aitas, kui lasin korra interface kausta tühjaks, panin mängu käima, siis uuesti kinni ja uuesti mod peale...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
System
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004




sõnum 20.04.2005 11:33:43 vasta tsitaadiga

Kas keegi veel gamecarde müüb ?
_________________
Tuli vaikselt, tuli tasa. Varjud jättis seintele ja maha.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2005 11:44:16 vasta tsitaadiga

kui sul kred kaart on siis www.gamersloot.com väga pro teenindus, 6h'ga oli laupäevasel päeval maili peal olemas serial
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 20.04.2005 17:33:43 vasta tsitaadiga

shelob kirjutas:
kui sul kred kaart on siis www.gamersloot.com väga pro teenindus, 6h'ga oli laupäevasel päeval maili peal olemas serial


erm , kui on krediitkaart siis maksa otse Blizzardile, milleks siis veel kuskilt välismaalt gamecard osta? Gamecardi mõte ikka selles et lähed siin eestis poodi ja tood ära.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dave
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2004




sõnum 20.04.2005 17:53:42 vasta tsitaadiga

Kas keegi saaks laenata guest passi, pole enda koopiat aega nädala sees postimajast ära tuua. Kui mängu kätte saan, annan passi tagasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2005 21:18:52 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
shelob kirjutas:
kui sul kred kaart on siis www.gamersloot.com väga pro teenindus, 6h'ga oli laupäevasel päeval maili peal olemas serial


erm , kui on krediitkaart siis maksa otse Blizzardile, milleks siis veel kuskilt välismaalt gamecard osta? Gamecardi mõte ikka selles et lähed siin eestis poodi ja tood ära.


sest blizzardi süsteem imeb, tean mitut inimest kellel makstud blizzardile ja accoundid frozen
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2005 12:19:48 vasta tsitaadiga

noniih, kuidas pagan ma w0w eest maksan, kui blizzardile mu hansabankas visa electron ei meeldi? icon_confused.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2005 13:10:34 vasta tsitaadiga

ostad gamecard v6i kasutad m6ne lahke s6bra kred kaarti ! Maksad ära ja v6tad s6bra andmed maha icon_wink.gif hetkega saab nii makstud!

viimati muutis pots4t4j4 21.04.2005 13:26:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2005 13:25:06 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
ostad gamecard v6i kasutad m6ne lahke s6bra kred kaarti ! Maksad ära ja v6tad s6bra andmed maha icon_wink.gif hetgega saab nii makstud!

niiet blizzard u-kaarte ja muid virtuaalseid krediitkaarte ei söö?

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 21.04.2005 13:32:07 vasta tsitaadiga

Mirage kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
ostad gamecard v6i kasutad m6ne lahke s6bra kred kaarti ! Maksad ära ja v6tad s6bra andmed maha icon_wink.gif hetgega saab nii makstud!

niiet blizzard u-kaarte ja muid virtuaalseid krediitkaarte ei söö?

Mina maksin u-kaardiga. Algul olid väikesed probleemid, aga nüüd on makstud...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2005 14:10:27 vasta tsitaadiga

link :: Blizzardi tööle

et kel ullult kogemusi MMORPG'des siis Blizzard pakub tööd icon_biggrin.gif
kahjuks elama peab lõuna californias icon_biggrin.gif

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2005 14:46:25 vasta tsitaadiga

Huvitav mis palka ka GMid saavad icon_biggrin.gif
_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2005 14:50:36 vasta tsitaadiga

maili ja küsi kui seal kohapeal sulle elamine orgunnitakse blizzi rahadega + viisad ja stuffid siis ma hakkaks viat asju pakkima icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.