Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 120, 121, 122  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2005 21:11:58 vasta tsitaadiga

mängu üheks kõige enam meellahutavamaks pooleks sai hoopis see mod mitte missioonid ega deathmatch icon_razz.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 02.04.2005 21:17:58 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
mismoodi need tehtud on ei tea?



garrys mod
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2005 21:23:53 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
mismoodi need tehtud on ei tea?
http://www.garry.tv/garrysmod/
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2005 23:44:05 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

niisiis
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2005 00:10:27 vasta tsitaadiga

hea uudis, kuigi nüüd enam nii väga ei oota. HL2 on ära nähtud ja eks see lisa ole ainult lisa missioonid, ma ei usu et seal erilist graafika ja mootori lisa on
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 10.04.2005 01:25:47 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
hea uudis, kuigi nüüd enam nii väga ei oota. HL2 on ära nähtud ja eks see lisa ole ainult lisa missioonid, ma ei usu et seal erilist graafika ja mootori lisa on


Uued relvad, uued tüübid ja loodetavasti sama või asjalikum kui see Opposing Force HL1-l.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2005 10:08:00 vasta tsitaadiga

Vastaste käitumine võiks reaalsem olla kui neid tulistada a'la lastes jalga tüüp ikka lonkab ja sel ajal kui tulistab ja teda rindu lased peaks see üsna segama sihtimist.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2005 10:14:59 vasta tsitaadiga

on siis lootust et tehakse selliseid uuendusi? või jääb see HL3 peale icon_razz.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marten1991
HV kasutaja
marten1991

liitunud: 21.09.2004




sõnum 10.04.2005 10:18:18 vasta tsitaadiga

ei usu eriti, et hakatakse sellist uuendust tegema see üpriski raske. Parem tehku selline HL3-ele ja saaks ülemaailmne hit ja ei jaa ände eelkäiale alla
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 9 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 10.04.2005 13:39:10 vasta tsitaadiga

loodame et ei tule sama igav ja jama kui tavaline HL2. ma pole siiamaani läbi peland. seal esimese auto osa lõpus viskas kopa nii ette et vähe pole. koguaeg aina kõmmuta jne...stoori on pask ever...hl1 omab.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 11.04.2005 19:09:28 vasta tsitaadiga

hl2-s jäi puudu suuri massistseene... ehk siis tohutut tulistamist vahepealses osas. pool sõda jäi nägemata... icon_sad.gif (me kavatseme seda parandada modis icon_wink.gif)
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 11.04.2005 19:39:19 vasta tsitaadiga

sellised kuulivigastused on täitsa reaalselt tehtavad hl2 mootorisse, aga kuna asi on modifikatsioon, siis mootorit nagu eriti nö "uuendada" selles suhtes ei saa, kuna see saab kõik juba "genereeritud" hl2-mootorist.
mnjaa, ootan modisid tääga, sulle kah edu madedog icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 11.04.2005 20:10:05 vasta tsitaadiga

Selliste vigastuste tekitamiseks on tarvis tugevalt muuta nii kõiki modelite animatsioone ning modifitseerida animeerimis süsteemi koos füüsika ning AI'ga kuid viimasele kahele üle pole vist modede autoritel kuigi head kontrolli.

Mingi häki otsas häkk-variandi saaks muidugi teha kuid ega see eriti reaalne välja ei näeks. muidki oleks see siiski parem kui mitte midagi.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2005 20:17:53 vasta tsitaadiga

isegi kui oleksid ainult hästi tehtud lisamissioonid vääriksid nad mängimist icon_wink.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2005 20:19:35 vasta tsitaadiga

Madedog kaugel olete modiga?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 11.04.2005 20:24:30 vasta tsitaadiga

ZerOZer05 kirjutas:
Madedog kaugel olete modiga?

http://strikeback.monzi.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=4&forum=1#forumpost5

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 12.04.2005 14:50:59 vasta tsitaadiga

Tõttöelda on asi selline, et alfa ei saa isegi mitte 24-ndaks juuniks valmis icon_sad.gif
Meil on kaks mapperit, ning atm olen mina ainuke aktiivne. Loodame, et suvel, kui paar venda koolist vabanevad, hakkavad ka nemad peale asjaga... sest praeguses olukorras läheks alfastaadiumini aega vähemalt septembrini või nii...
Äkki on HV-lastel niipalju initsiaali (sortsu mootoril pelajatel), et suudaksid mappimist õppida veidi...
Samuti on tarvis kedagi kes oskaks relvakestele tekstuure peale visata ja kõik mänguks valmis teha...
mina teen praegu üldsegi punkrit ümber icon_razz.gif väga ebareaalne oleks kanjonist alustada icon_biggrin.gif mingi kanjon mis lõpeb järsult linnas icon_biggrin.gif ei... pigem tekitan ka punkri ümber juba linna icon_razz.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
servechill
HV kasutaja
servechill

liitunud: 15.03.2004




sõnum 13.04.2005 22:55:17 vasta tsitaadiga

Vabandan enda puudumise pärast, aga alates suvest olen jälle tegus ja valmis mappima ! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keitz
HV vaatleja
keitz

liitunud: 25.05.2004




sõnum 14.04.2005 11:57:08 vasta tsitaadiga

Nüüd juba tegemisel uus half-life, seega vist juba kolmas ..... ei jõua ära oodata, sest 2 oli ikka megasuperhüper lahe !!! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 14.04.2005 12:40:18 vasta tsitaadiga

Lisapakett on see. Aftermath
See ei ole HL3 icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2005 12:47:30 vasta tsitaadiga

keitz kirjutas:
Nüüd juba tegemisel uus half-life, seega vist juba kolmas ..... ei jõua ära oodata, sest 2 oli ikka megasuperhüper lahe !!! icon_biggrin.gif


Nii kiiresti küll need osad ei tule icon_biggrin.gif
Pigem tegu siis expansioniga

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2005 14:45:23 vasta tsitaadiga

see on jah, nagu tegijad ise seletasid, olemasolevate vahenditega järje tegemine... , midagi nii... ning ainult steamist, tjah, vähemalt esialgse plaani järgi...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2005 14:56:26 vasta tsitaadiga

huvitav mis hinnaga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitro
HV kasutaja
Nitro

liitunud: 02.03.2004




sõnum 14.04.2005 15:17:24 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
huvitav mis hinnaga icon_rolleyes.gif


Loodame, et HL2 omanikele tasuta, mida ma eriti ei usu. Aga hinnaks ei tohiks vast üle 30$ kujuneda, kuna tegu ju siiski exp 'ga.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2005 15:22:51 vasta tsitaadiga

Erksxx kirjutas:
see on jah, nagu tegijad ise seletasid, olemasolevate vahenditega järje tegemine... , midagi nii... ning ainult steamist, tjah, vähemalt esialgse plaani järgi...

steamis :/
kas ikka singel playerile ka uut tuleb?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2005 16:02:18 vasta tsitaadiga

HL2 omanikele võiks HL baasil key abil downloaditav olla icon_smile.gif
_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2005 16:15:01 vasta tsitaadiga

ei usu. kuigi loota ju võib. tõesti hea oleks icon_smile.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2005 16:18:42 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
ei usu. kuigi loota ju võib. tõesti hea oleks icon_smile.gif


Lootus sureb viimasena, jääme seega lootma icon_wink.gif icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 14.04.2005 20:38:51 vasta tsitaadiga

Steami kaudu siis oleks normaalne icon_smile.gif
servechill... loodame siis sind 1.st juunist näha icon_wink.gif (noh... mitte päris suvi just aga lähedal icon_biggrin.gif)

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
servechill
HV kasutaja
servechill

liitunud: 15.03.2004




sõnum 14.04.2005 23:25:16 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
Steami kaudu siis oleks normaalne icon_smile.gif
servechill... loodame siis sind 1.st juunist näha icon_wink.gif (noh... mitte päris suvi just aga lähedal icon_biggrin.gif)

Tõesti vabandan, aga mul hakkasid kolmed sisse kiskuma....
Juunist .... vabalt !
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 16.04.2005 09:25:45 vasta tsitaadiga

Aftermathi esimene screenshot väljas:
http://www.steampowered.com/Steam/Marketing/April15.2005/img/AftermathSneakPeek.jpg
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2005 15:32:15 vasta tsitaadiga

Valdars kirjutas:
Aftermathi esimene screenshot väljas:
http://www.steampowered.com/Steam/Marketing/April15.2005/img/AftermathSneakPeek.jpg

Need kes HL2-e mängind on võivad ühe korra arvata kus see pilt tehtud on icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 16.04.2005 16:59:40 vasta tsitaadiga

darkplayr kirjutas:
Need kes HL2-e mängind on võivad ühe korra arvata kus see pilt tehtud on icon_wink.gif

Siltz on geenius icon_wink.gif
Muidu oleks vast suht lahe Tsitadellist alustada möllamist. Kas need hallid jorssid(ei mäleta kas olid Combinede algeluvormid vms) ka midagi räägivad? icon_question.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 16.04.2005 18:21:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas need hallid jorssid(ei mäleta kas olid Combinede algeluvormid vms)

stalkerid peaks need olema

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 16.04.2005 18:41:25 vasta tsitaadiga

Stalkerid nad on jah... tahaks muidugi teada mida nad teevad icon_biggrin.gif
Ja loodetavasti lükib Valve need pagana Synthid ka sisse icon_smile.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2005 12:50:12 vasta tsitaadiga

link :: G-Man laulab

ei tea vb on juba läbi käidud see asi siin aga noh, muusikavideo thumbs_up.gif

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 21.04.2005 18:42:56 vasta tsitaadiga

Half-Life 2: Aftermath vist ei tule kah aint Steami kaudu? icon_exclaim.gif ?


Jutt

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2005 18:54:05 vasta tsitaadiga

eks see retail pakk ole ikka kallim. isegi kui on hea asi siis retaili ei ostaks ma niikuinii
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 21.04.2005 18:54:46 vasta tsitaadiga

arvati et võibolla tuleb retail... aga ma usun et Steami kaudu tuleb HL2-e ostnutele _for free_ (and better be!!! icon_evil.gif)
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2005 19:05:29 vasta tsitaadiga

ei usu et valve nii majanduslikult tasumatu otsuse teeb icon_rolleyes.gif aga loodame ikka icon_wink.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2005 20:47:21 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
arvati et võibolla tuleb retail... aga ma usun et Steami kaudu tuleb HL2-e ostnutele _for free_ (and better be!!! icon_evil.gif)


kapitalismist oled midagi kuulnud?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2005 21:35:47 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
madedog kirjutas:
arvati et võibolla tuleb retail... aga ma usun et Steami kaudu tuleb HL2-e ostnutele _for free_ (and better be!!! icon_evil.gif)


kapitalismist oled midagi kuulnud?

See oleks üks hea asi jah aga eelneva Steami paketi omamine võiks eelis olla ($10 Steami HL2 paketi omanikule, $15 muidumehele) icon_razz.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 21.04.2005 21:44:38 vasta tsitaadiga

darkplayr kirjutas:
Scart kirjutas:
madedog kirjutas:
arvati et võibolla tuleb retail... aga ma usun et Steami kaudu tuleb HL2-e ostnutele _for free_ (and better be!!! icon_evil.gif)


kapitalismist oled midagi kuulnud?

See oleks üks hea asi jah aga eelneva Steami paketi omamine võiks eelis olla ($10 Steami HL2 paketi omanikule, $15 muidumehele) icon_razz.gif

Samas võiks olla et Gold paketi omanikud saaksid tasuta thumbs_up.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 21.04.2005 21:52:35 vasta tsitaadiga

minu arust oleks see ebaaus kui goldi omanikud tasuta saaksid icon_rolleyes.gif
parim oleks see et kõik kes on hl2 steamis ära reganud saaksid selle tasuta, või noh võrdsete hindadega kõik icon_lol.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.04.2005 22:07:22 vasta tsitaadiga

Maailm pole eales õiglane olnud. Olen suht kindel et mingit raha nõutakse kõigilt tahtjatelt
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 21.04.2005 22:12:42 vasta tsitaadiga

seda küll..ma arvan ka kuid k6igilt ühepalju raha, mitte nii et need kes goldi omavad saavad odavamalt ja pronksi omanikud kallimalt beer_yum.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 22.04.2005 07:13:52 vasta tsitaadiga

kui only variant tuleks siis ma parem ootan kaks päeva ja kasutan väheke ebaseaduslikumaid teid hankimiseks. Nagunii on see mingi sarnane asi mille teeb päeva-paariga läbi ja rohkemaks temast asja pole. SP ta vististi on, ning tõenäoliselt kujutab ta kõigest HL2-e lisamappe (okei... tekstuure ja soundi ka icon_biggrin.gif)
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2005 09:33:11 vasta tsitaadiga

only kirjutas:
minu arust oleks see ebaaus kui goldi omanikud tasuta saaksid icon_rolleyes.gif
parim oleks see et kõik kes on hl2 steamis ära reganud saaksid selle tasuta, või noh võrdsete hindadega kõik icon_lol.gif


Ma loodan samuti icon_rolleyes.gif

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2005 09:48:24 vasta tsitaadiga

kas HL2 sound ongi nii mõeldud või on viga minu arvutis, et surroundsoundi nagu ÜLDSE ei ole... kuigi kõlarid on 5.1, muudes mängudes on surround olemas ja HL2 sätetes ka märgitud et oleks 5.1. Kõige ebameeldivam on see, et kui mõni karakter räägib minuga, siis pean näoga tema täpselt tema poole olema, et kuulda mis ta räägib... mingit seljataga või küljepeal-heli pole.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2005 09:48:50 vasta tsitaadiga

Hmmm, ma nagu küll sellist probleemi mängides ei täheldanud icon_neutral.gif
_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 120, 121, 122  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.