Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 108, 109, 110  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 13.04.2005 21:44:02 vasta tsitaadiga

siis 7MHz= 1000p icon_eek.gif wtf
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.04.2005 21:46:10 vasta tsitaadiga

Iron miki kirjutas:
siis 7MHz= 1000p icon_eek.gif wtf


mh? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 13.04.2005 21:46:41 vasta tsitaadiga

Iron miki kirjutas:
siis 7MHz= 1000p icon_eek.gif wtf

75 ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 13.04.2005 21:51:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:
X700PRO & 2500mhz def skoor, max quality

edit:

http://www.zone.ee/x800xl/035_5.JPG
425/432 @ 500/500

3dmark score: 8689

njah ma muidugi pilti algul ei vaadanud
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 14.04.2005 10:26:51 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3886860

Athlon64 3000+ 300*8 1.35V, 2*256 BH5 250mhz 1.5-2-2-5-T1, X600XT 590/820
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2005 10:44:23 vasta tsitaadiga

OCUser kirjutas:
kas keegi oskab aidata, mida ma dfi nf3-250 biosis muutma pean, et fsb läheks üle 235e? mälud on corsair xms pc3500 nende taha ei tohiks asi jääda...

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drake
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2005 12:25:57 vasta tsitaadiga

eerm - bios update abiks ?
minu eelmisele MSI (nf3) plaadile aitas.
(google : emaplaadi mudel+bios+beta vms) abiks

mälu võid muidugi kah 2t panna, aga pmst saad selle kõrgema MHz-ga suht sama tulemuse kui 1t madalamaga.

d.

_________________
On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel-
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2005 17:18:51 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif tegin ka siis testi ja sain närused 792 punni icon_lol.gif
eks ikka mu vide on see kala panija icon_redface.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcus21
Kreisi kasutaja
marcus21

liitunud: 14.03.2004




sõnum 15.04.2005 22:45:51 vasta tsitaadiga

His x700pro 7363p
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.04.2005 23:59:32 vasta tsitaadiga

Winchester 3200+ @ 2500mhz / 1.4v
2 x TCCD @ 250mhz / 1.5-3-3-6 1T
DFI NF4 ULTRA D
ATi Radeon X700PRO 425/432 @ 500/500



cat 5.4 aindis tiba juurde vist icon_razz1.gif

edit:
9k owned by ww beer_yum.gif
Winchester 3200+ @ 2500mhz / 1.4v
2 x TCCD @ 250mhz / 1.5-3-3-6 1T
DFI NF4 ULTRA D
ATi Radeon X700PRO 425/432 @ 506/540
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2005 00:04:35 vasta tsitaadiga

loom kaart või mis icon_razz.gif
krt, astub mu 6600GT kandadele. Mööda ikka ei saa icon_wink.gif (nagu mul oleks mingi eri skoor ka)
aga tubli ATI! ja AMD muidugi
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.04.2005 00:06:49 vasta tsitaadiga

link kah: http://service.futuremark.com/compare?2k3=3896238
paremuselt teine skoor X700PRO klassis @ futuremark icon_eek.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2005 00:10:18 vasta tsitaadiga

Normaalne, teine vast selleks, et paljud pole seda ostnud icon_razz1.gif
9,5k saab vist ka kätte selle junniga?!

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.04.2005 00:11:46 vasta tsitaadiga

vmodidega tahaks 10k saada ikka icon_biggrin.gif
krt sel sama mälu kui mu X800PRO-l oli
peaks X800 timinguid proovima

muidu klokkub küll räigelt vähe...
aga asi 128bit mis tähendab, et mem mhz annab räigelt juurde
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2005 00:14:07 vasta tsitaadiga

Winterwind, vaatasin, et mother nature testis sitaks parem kui minu GT: http://service.futuremark.com/compare?2k3=3840896
Kuda nii? icon_evil.gif
Kas prose aitab kaasa või ongi nii bro kaart icon_eek.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2005 00:22:56 vasta tsitaadiga

pigem prose 1 ja 2 testis.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.04.2005 00:28:41 vasta tsitaadiga

mother nature ongi atiga kiirem, nvidial selle eest battle ja trolls kiiremad...
näiteks nüüd oli min fps mida ma mother natures nägin 29

palju teil on? alla 20 yeah? icon_biggrin.gif icon_wink.gif

igatahes:

Winchester 3200+ @ 2500mhz / 1.4v
2 x TCCD @ 250mhz / 1.5-3-3-6 1T
DFI NF4 ULTRA D
ATi Radeon X700PRO 425/432 @ 513/547

3DMark Score 9196
http://service.futuremark.com/compare?2k3=3896299

vaatab, äkki saab selle 4.3ghz inteli pervo ka ära omatud 2,5ghz prosega icon_lol.gif thumbs_up.gif

edit: ei saanud... 516mhz oli liig gpu-le icon_razz1.gif


viimati muutis Winterwind 16.04.2005 00:33:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2005 00:32:58 vasta tsitaadiga

Winterwind, räme mees icon_wink.gif
saadad siin kõik häbisse nii.
lähen vaatan, kus tikud ja bena on... saab vähemalt sooja oma kaardist icon_smile.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2005 00:35:43 vasta tsitaadiga

mine Statoili ja küsi stardikomplekti icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2005 09:53:25 vasta tsitaadiga

wa666ou kirjutas:
Winterwind, räme mees icon_wink.gif
saadad siin kõik häbisse nii.
lähen vaatan, kus tikud ja bena on... saab vähemalt sooja oma kaardist icon_smile.gif


Kui ma vaatasin tema game 1 benchi oli pilt selge. Sealt tuleb meeletu lisaskoor ainult prose arvelt. Sinul nati üle 200fps, tal 267fps icon_smile.gif
3dmark05 oleks huvitav võrrelda, sest seal tulevad kaardi tegelikud võimed välja.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 16.04.2005 09:56:20 vasta tsitaadiga

Zonerman, 05-es tuleb prose just mängu icon_neutral.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2005 14:06:59 vasta tsitaadiga

täna uuendasin siis oma R9200SE driverieid kuid sain pointside arvu väiksema kui ennem. catalysti versiooni pole muutnud, kas saan sellel vanal ati kaardil catalysti muuta ja millist versiooni pakkute.

[EDIT] parandasin vea ka ära videokaarti mudeli kohta. üks null jäi puud.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€


viimati muutis kjaups 16.04.2005 14:32:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2005 14:13:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui ma vaatasin tema game 1 benchi oli pilt selge. Sealt tuleb meeletu lisaskoor ainult prose arvelt. Sinul nati üle 200fps, tal 267fps
3dmark05 oleks huvitav võrrelda, sest seal tulevad kaardi tegelikud võimed välja.

mnjahh, 05es saab ju ikka haledalt lutti icon_smile.gif
tahaks näha kuidas 03es Winterwind 10 k saab. Kui miski P4 mängu võtta ja ikka 4 GHz selga keerata ehk saab kah icon_wink.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2005 15:35:23 vasta tsitaadiga

10k on samasugune unistus nagu minul 17k X850 ja õhuga saada icon_razz.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.04.2005 16:43:41 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
10k on samasugune unistus nagu minul 17k X850 ja õhuga saada icon_razz.gif

jah, sul see jäigi unistuseks aga ma nii lihtsalt ei lepi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 16.04.2005 17:20:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

PlatoonSgtElias kirjutas:
10k on samasugune unistus nagu minul 17k X850 ja õhuga saada icon_razz.gif

jah, sul see jäigi unistuseks aga ma nii lihtsalt ei lepi icon_biggrin.gif

Sa ei karda, et su kaart lõpetab samamoodi nagu platooni oma? icon_lol.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.04.2005 17:30:06 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Sa ei karda, et su kaart lõpetab samamoodi nagu platooni oma? icon_lol.gif


esiteks tuleb asja mõistusega teha mitte looma kombel hoorata icon_lol.gif
teiseks, kui läheb siis läheb... see ei plekkinud 7.5k vähemalt icon_biggrin.gif

siiani pole mul veel ükski jubin oc käigus surnud - kunagi on esimene kord
iseasi kas nüüd icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2005 17:31:38 vasta tsitaadiga

Ple endal ka icon_razz.gif multimeetrit tuleb kasutada rsk icon_razz1.gif karveerin kolba sisse ära icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.04.2005 18:03:55 vasta tsitaadiga

mõni unistab ilusast naisest,mõni majast,mõni suvest ja mõni 3dmi skoorist thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.04.2005 18:40:36 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
mõni unistab ilusast naisest,mõni majast,mõni suvest ja mõni 3dmi skoorist thumbs_up.gif icon_lol.gif


ja ma unistan neist kõigist + paljust enamast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2005 18:42:07 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
digweed kirjutas:
mõni unistab ilusast naisest,mõni majast,mõni suvest ja mõni 3dmi skoorist thumbs_up.gif icon_lol.gif


ja ma unistan neist kõigist + paljust enamast icon_biggrin.gif


kui sa kogu oma raha ja aja 3dmarkide alla tambid, siis need eespool loetletud asjad sul unistuseks jäävadki...

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.04.2005 18:45:16 vasta tsitaadiga

OCUser kirjutas:
kui sa kogu oma raha ja aja 3dmarkide alla tambid, siis need eespool loetletud asjad sul unistuseks jäävadki...


ja kustotsast sa seda järeldad?
kogu aja? hmm, maybe...
6600GT-ga jamasin alla 2h ja omasin juba pooled vandid pooleks
X700PRO-ga läks kokku 30 mintsa icon_rolleyes.gif

kogu raha? kus te teate palju mul raha on ja kuhu see läheb?
ma ei ela peost suhu ja nende nn upgradede peale ei lähe tegelt miskit
müüd vanad jubinad maha, halvimal juhul maksad tiba(mõnisada eeku) peale
ja saad parema asja..
ei ole just väga aega/rahasööv...

muidugi kui hakkaks kahte kuupalka mingile x jubinale kulutama siis see küll enam norm poleks icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2005 18:55:53 vasta tsitaadiga

jätame üksteise rahakotid rahule 8)
kahtlen, et mõni inimene oma sissetuleku idiootlikul kombel vaid arvuti riistvara uuendamiseks kasutab. Tunnen kaasa, kui keegi seda teeb icon_wink.gif
ja mõned unistused jäävad unistusteks ikkagi, ükskõik palju ei pingutaks icon_neutral.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2005 00:15:52 vasta tsitaadiga

Vahet pole, mis inimene oma rahaga teeb, peaasi, et õnnelik oleks imo.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2005 00:19:25 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
täna uuendasin siis oma R9200SE driverieid kuid sain pointside arvu väiksema kui enne. catalysti versiooni pole muutnud, kas saan sellel vanal ati kaardil catalysti muuta ja millist versiooni pakkute.

icon_question.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.04.2005 10:57:27 vasta tsitaadiga

vabsee ei saa aru küsimusest...
uuendasid draivereid aga draiverid jäid samaks?
kuidas see käib?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2005 11:09:17 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
kjaups kirjutas:
täna uuendasin siis oma R9200SE driverieid kuid sain pointside arvu väiksema kui enne. catalysti versiooni pole muutnud, kas saan sellel vanal ati kaardil catalysti muuta ja millist versiooni pakkute.

icon_question.gif


küsimus on jah segane, aga kui uuendamisel vähem punkte tuli, siis võib-olla uuem driver sellele GPU plaadile lihtsalt ei sobi icon_confused.gif

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2005 11:15:23 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
vabsee ei saa aru küsimusest...
uuendasid draivereid aga draiverid jäid samaks?
kuidas see käib?


no tiba halvasti seletasin. et tegin driverite updatei, koik normaalne kuid pointside arvu sain kõvasti väiksema, kuigi proovisin veel seadeid ka näppida et tegin isegi max performanciga, kuid ikkagi ei midagi. tõmbasin atitooli lahti ning see näitab et mul catalyst ikka see mis oli aegade algusest või jumal teab millest alates(catalyst versioon 4.12+).
et vaatasin ati kodukalt ka järgi et milliseid catalyste pakutakse, ning lõpus oli igal pool kirjas et mingi värk peab ennem olema installistu (mingi microsofti net......, või midagi taolist). et kuidas ma saaksin seda välja uurida et kas mul on see olemas ja millist catalysti versiooni peaksin tõmbama, kui juba kõige uuemad driverid mul korralikult ei hakkand tööle.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.04.2005 11:17:35 vasta tsitaadiga

Kui sul catalyst control centre juba lahti tuleb ilma erroreid loopimata siis on sul .net olemas.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2005 11:20:18 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Kui sul catalyst control centre juba lahti tuleb ilma erroreid loopimata siis on sul .net olemas.


jama on selles et ma pole proovinud, ja ei julge ka, sest eelmine kord kui jamasin suures plaanis video updeitimisega, siis see keeras mul windoosa peesse, ei lasknud enam peale video updeiti midagi installida ega maha võtta.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.D
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 17.04.2005 17:33:18 vasta tsitaadiga

Üks vana test , mille mõtlesin ka siia panna.
Geforce 4 mx440'ga siis tehtud
http://service.futuremark.com/servlet/Index?pageid=/orb/projectdetails&projectType=10&projectId=3507537
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 19.04.2005 18:08:28 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/margusss/skoorid/6431.PNG
9700pro
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 19:33:32 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3903384 icon_biggrin.gif

Seda siis epox 845 kiibistiku ja tavalise p4 2,4 prosega.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PPriit
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2003




sõnum 20.04.2005 20:34:59 vasta tsitaadiga

Töökaaslane ostis uue masina. Sai tiba testitud.
Tulemuseks 9603 , seda siis A64 3200+ ja Asus 6600GT PCI-e masinas.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rst
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2005




sõnum 21.04.2005 08:38:42 vasta tsitaadiga

Ilma klokkimita sain ~2700p aga peale pikka jamamist lõpuks alistus 4000p icon_smile.gif
http://service.futuremark.com/servlet/Index?pageid=/orb/projectdetails&projectType=12&projectId=788289


viimati muutis rst 21.04.2005 16:11:35, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarknezZ
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003




sõnum 21.04.2005 09:38:18 vasta tsitaadiga

ei uppinud millegi pärast skoori, aga 6260 sain kui mem oli 427 ja core 357 =)
masin profiilis.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 21.04.2005 09:41:51 vasta tsitaadiga

DarknezZ,
http://www.zone.ee/margusss/skoorid/6431.PNG
icon_razz.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarknezZ
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003




sõnum 21.04.2005 11:06:30 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
DarknezZ,
http://www.zone.ee/margusss/skoorid/6431.PNG
:P



:D nmai tea kui kõrgele iceq jahutus kannatab core ja memi panna... ei julge ka rohkem. Samas kõigel millel vaja on radikad peal =)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 21.04.2005 11:08:27 vasta tsitaadiga

DarknezZ, kellamisega ei saa midagi läbi lasta
juhul just kui volti ei anna
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarknezZ
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003




sõnum 21.04.2005 11:41:31 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
DarknezZ, kellamisega ei saa midagi läbi lasta
juhul just kui volti ei anna


või siis kui sitt toitekas pole :> nagu mul
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 108, 109, 110  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.