Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mythic
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2004




sõnum 13.04.2005 21:13:37 vasta tsitaadiga

Sul on Dash 2? Endal kah rogue icon_smile.gif Niisama küsin icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2005 21:20:58 vasta tsitaadiga

VibU ja No_Limit gg aga postitage oma pildid linkidena...
kisub selle teema Hoaaah! pikaks icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 13.04.2005 21:42:07 vasta tsitaadiga

jap...kuna ise praegu ei mängi, siis võikski rohkem pilte tulla, kui mehed actionis on icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 13.04.2005 21:45:26 vasta tsitaadiga

See poiss väga meeldis mulle: http://www.zone.ee/no_limit/L2/Blowjob.JPG?2

Mõni vana pilt mu gladist: http://www.zone.ee/no_limit/L2/DoubleSS.JPG?2

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 13.04.2005 22:04:36 vasta tsitaadiga

kena gladi on küll...äkki sul temast veel mõni hea pilt icon_rolleyes.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 13.04.2005 23:50:26 vasta tsitaadiga

Palun Palun PALUN andke mulle C grade mune, ma olin ju nii lahke asjade jagamisel icon_cry.gif
Tõesti vaja!

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VibU
HV vaatleja
VibU

liitunud: 04.12.2004




sõnum 14.04.2005 13:41:24 vasta tsitaadiga

SuSi kirjutas:
The files here are fixed as much as possible and no long give an error.
Fixes implement mostly changes in weapons.
There are only 2 problems that cannot be fixed.
Male Orc Shaman when wearring Doom Plate Armor and in high detail, his legs will be white.
Cadios skin is white (i think thats better for spoilers since u can understand easier if the cadios became blue or not, hehe)
Other then that the skins work very nice and are a lot better then the C2 skins
(note that in C2 skins the Male Orc Shaman has the same error)

I play with this skins for over 4 months, and so far i like the most then any other release.
Please, Male Orc Shaman players, do not critisize my work, thats the best i can do and soon i ll find a fix for the Shaman and i ll upload it.



INSTRUCTIONS ON HOW TO INSTALL C3 TEXTURES
Download the 5 files:
- http://mu.element.gr/Misc/C3Textures/System.rar (6.10MB)
- http://mu.element.gr/Misc/C3Textures/Animations.rar (131MB)
- http://mu.element.gr/Misc/C3Textures/SysTextures1.rar (104MB)
- http://mu.element.gr/Misc/C3Textures/SysTextures2.rar (134MB)
- http://mu.element.gr/Misc/C3Textures/SysTextures3.rar (135MB)
-
Extract System.rar into your Lineage II/System
Extract Animations.rar into your Lineage II/Animations
Extract SysTextures1.rar into your Lineage II/SysTextures
Extract SysTextures2.rar into your Lineage II/SysTextures
Extract SysTextures3.rar into your Lineage II/SysTextures

And dont forget to press: Replace all, or Yes to All

Very easy to install, if you dont know, ask a friend to do it for you, you dont need any advanced computer skills to install them
If you still dont know how to do it, post it here and i ll make a video to show you how to do it.

Enjoy
(by SuSi ®©) icon_razz.gif


kavatsen j2rgi proovida!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2005 13:42:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:
lineage armor texture fix kui teemaks on mustad kastid

kellelgi on seda? või on kuskil näiteks silma hakand? oleks tõesti vaja icon_neutral.gif
mängus mõned mehed müttavad kah imeliku roheka armori ja samasuguste kandiliste relvadega ringi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 14.04.2005 15:04:31 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/no_limit/L2/Everlong%2053.JPG?2

http://www.zone.ee/no_limit/L2/Everlong%2053.1.JPG?2

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2005 15:44:52 vasta tsitaadiga

Kuna siin piltide jagamiseks läks, siis lasin ka mõned üles..

Lairis
Clan pic
Lv 4 questi lõpetamas

Pildid mingi ligi kuu vanad vist...

Ja lõpuks kõige parem. Mingi iidne pilt snaxist.. lugege chati icon_lol.gif . Küll on ikka sõrmus icon_lol.gif . LINK
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2005 21:01:16 vasta tsitaadiga

postitan siis ka siia yhe pildi...vanad head ajad tulevad kohe meelde icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2005 21:18:15 vasta tsitaadiga

ja huvitav huvitav, kes see firegod küll oli icon_lol.gif hmm.. kohe mitte ei tule meelde icon_biggrin.gif . aga aitäh snax, sai ka oma silmaga nähtud seda meistriteost thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2005 21:23:36 vasta tsitaadiga

irw, väga hea icon_lol.gif
ahem, ei tea kas Firegod ka siin sõna võtab? icon_razz.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2005 21:25:31 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:

ahem, ei tea kas Firegod ka siin sõna võtab? icon_razz.gif

suht tihti viimasel ajal icon_razz.gif

Edit:
Snax sa ikka .. khm firegodilt luba küsisid, enne kui teie ühise kirjateose siin avaldasid ve? Saadab sulle patendiameti peale (mitte, et seda juttu seal patenteerida saaks icon_confused.gif ).


viimati muutis LightsabeR 14.04.2005 21:31:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 14.04.2005 21:26:40 vasta tsitaadiga

heh, sellist juttu ikka clan memberid ei peaks ajama....
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2005 21:31:36 vasta tsitaadiga

eiei, ma tean küll kes Firegod on, ma temaga päris tihti suhtlen. aga ma mõtlesin, et ei tea kas ta ka siin teemas selle logi kohta sõna võtab icon_razz.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 14.04.2005 21:49:51 vasta tsitaadiga

eks jah k6ik kes kuldist p2rit teavad enamv2hem icon_biggrin.gif
_________________
UTFG
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VibU
HV vaatleja
VibU

liitunud: 04.12.2004




sõnum 14.04.2005 22:01:17 vasta tsitaadiga

ma ka siis vell hellspawnis icon_biggrin.gif

khm khm.. mafka.. icon_lol.gif


viimati muutis VibU 14.04.2005 22:07:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stryx
HV vaatleja
Keelatud avatar

liitunud: 14.04.2005




sõnum 14.04.2005 22:05:23 vasta tsitaadiga

tere:D kõik räägivad mingi HV-st koguaeg:P mõtsin et viskan ka pilgu peale. Ise pelan ka hellspawnis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2005 22:09:24 vasta tsitaadiga

Nii panin endal ka selle mängu tõmbama icon_smile.gif
Eks siis selgub millega tegu

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2005 22:28:36 vasta tsitaadiga

tõmbasin c2 kliendi omale et c2 servus mängida, aga installides ei tulnud lineageii.exe kaasa (on vaja updateda), kas keegi riputaks netti selle palun, C2 versioon siis!
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VibU
HV vaatleja
VibU

liitunud: 04.12.2004




sõnum 15.04.2005 17:14:34 vasta tsitaadiga

buffidega -> http://img200.echo.cx/img200/1976/stats3cu.jpg
j2llegi, k6va drop -> http://img200.echo.cx/img200/7980/doomshield4oa.jpg
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2005 17:17:29 vasta tsitaadiga

sain oma probleemi korda
ning proovisin ühes 500x c2 servus icon_biggrin.gif kui välja jätta METSIK BUGIhuNNIK siis on lõbus icon_biggrin.gif
aga kuna bugid siis pole lõbus. muidu hea proovimaks ära c2 võimalusi jne

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 15.04.2005 17:19:42 vasta tsitaadiga

ma mängisin ühes PvP servus, kui oli adena, sp ja exp 10000x
ühe wolfi tapad ära ja oled LVL 22
aga jah, seal olid omad jamad, mis mulle ei istunud
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 15.04.2005 18:06:35 vasta tsitaadiga

!pole nagu m6tet eriti k6vadest droppidest r22kida kui see korda nii suur on
_________________
UTFG
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VibU
HV vaatleja
VibU

liitunud: 04.12.2004




sõnum 15.04.2005 18:11:26 vasta tsitaadiga

bloodyone kirjutas:
!pole nagu m6tet eriti k6vadest droppidest r22kida kui see korda nii suur on

drop rate 10x.... ei anna v6rrelda 500x, ma arvan, HS-s veidike madalam icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 15.04.2005 18:23:10 vasta tsitaadiga

njah siis poelgi nii suur icon_biggrin.gif hs on 1x icon_biggrin.gif
_________________
UTFG
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VibU
HV vaatleja
VibU

liitunud: 04.12.2004




sõnum 15.04.2005 18:25:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:
hs on 1x


hea!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 16.04.2005 10:49:43 vasta tsitaadiga

Noh,tulge ikka meie serverisse,vana hea C2 server,täiesti korras,isegi need loomad töötavad.Ja ainult areneb,serveris rohkem kui 100 inimest ja lagi pole,ma ise GM seal,www.lostomega.net ,striderid ka töötavad,GMid saavad lennata selle wyverniga,ja isegi C2 skillid on kõik korras,rüüd ka,eks vaadake järele.Isegi C2 ja C1 queste on tehtud valmis,aga neid on vähe,küll aga juurde tuleb.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 16.04.2005 16:01:15 vasta tsitaadiga

Üks erinevate mmo-rpg mängude, privaatserverite lehekülg:

http://mmogservers.com/index.php

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 16.04.2005 18:10:30 vasta tsitaadiga

XPsass kirjutas:
Noh,tulge ikka meie serverisse,vana hea C2 server,täiesti korras,isegi need loomad töötavad.Ja ainult areneb,serveris rohkem kui 100 inimest ja lagi pole,ma ise GM seal,www.lostomega.net ,striderid ka töötavad,GMid saavad lennata selle wyverniga,ja isegi C2 skillid on kõik korras,rüüd ka,eks vaadake järele.Isegi C2 ja C1 queste on tehtud valmis,aga neid on vähe,küll aga juurde tuleb.

Ise mängin ka LostOmegas nimega Janis.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 16.04.2005 19:17:43 vasta tsitaadiga

mis rated seal LostOmegas siis on ?
vaatasin ringi küll kodual, aga nagu tavaliselt, pole seda kohta üles leidnud
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 16.04.2005 19:18:19 vasta tsitaadiga

Noh,on ju hea server?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VibU
HV vaatleja
VibU

liitunud: 04.12.2004




sõnum 16.04.2005 20:02:41 vasta tsitaadiga

täna tegin Doom Lighti +3 peale thumbs_up.gif 8)
(Doom Glovsed juba +3. helm ja bootsid jääänd)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 16.04.2005 20:27:50 vasta tsitaadiga

gl vibu, et sa siis need bootsid ka kenasti tehtud ikka saad thumbs_up.gif
aga ikkagi tahaks rated teada saada sellel LostOmegal
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2005 03:06:15 vasta tsitaadiga

Enjoy!


http://www.snaxez.pri.ee/Lineage2/DamascusFail.jpg


......
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VibU
HV vaatleja
VibU

liitunud: 04.12.2004




sõnum 17.04.2005 08:42:41 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
Enjoy!


http://www.snaxez.pri.ee/Lineage2/DamascusFail.jpg


......

ei ole m6tet craftida kui v6imalus aint 60% icon_eek.gif , liiiga kalliks l2heb.
palju teil Hs-is top B reciped maksavad? BnB-s 25-30mil, (Lance odavam)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 17.04.2005 09:15:09 vasta tsitaadiga

Djomka kirjutas:
gl vibu, et sa siis need bootsid ka kenasti tehtud ikka saad thumbs_up.gif
aga ikkagi tahaks rated teada saada sellel LostOmegal

LostOmegas on rated 100x Exp, 100x SP, 500x Adena, 500x Spoil ja 1x Drop, kui ma ei eksi.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2005 09:49:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

LostOmegas on rated 100x Exp, 100x SP, 500x Adena, 500x Spoil ja 1x Drop, kui ma ei eksi.

account creation kinni ka ju icon_biggrin.gif kuidas ma tulen sinna icon_biggrin.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2005 11:25:02 vasta tsitaadiga

VibU kirjutas:
Snaxez kirjutas:
Enjoy!


http://www.snaxez.pri.ee/Lineage2/DamascusFail.jpg


......

ei ole m6tet craftida kui v6imalus aint 60% icon_eek.gif , liiiga kalliks l2heb.
palju teil Hs-is top B reciped maksavad? BnB-s 25-30mil, (Lance odavam)
oleneb recipiest...
ma arvutasin v2lja et kui k6ik need materjalid mis mul l2ksid HS-is osta siis l2heks mingi 80-100m, ja 80 oleks mul suht v6imatu teha, kuna selleks on vaja 40 mold hardeneri mida ostetakse HS-is u. 2m each, see teeks 80m, mida mul pole enam kuskilt v6luda...viimased rahad l2ksid ka viimaste materjalide alla.
Ja pealegi ma m6tlesin et minu õnne juures ei ole vahet kas 60 v 80...failib anyway icon_biggrin.gif
kui ma poleks oma Doom Plate-i ega Damascust failind, siis ma oleks ammu juba B top-is....
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VibU
HV vaatleja
VibU

liitunud: 04.12.2004




sõnum 17.04.2005 11:37:17 vasta tsitaadiga

ma tegin oma demon swordi valmis umbes 20miliga
ostsin aint 40 mold hardener ja 3 blade(hardenerid sain 400k each, praegu ostetakse mingi 800k, bladed 2mil each)
ylej22nd materjalid dropidega
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2005 11:41:00 vasta tsitaadiga

VibU kirjutas:
ma tegin oma demon swordi valmis umbes 20miliga
ostsin aint 40 mold hardener ja 3 blade(hardenerid sain 400k each, praegu ostetakse mingi 800k, bladed 2mil each)
ylej22nd materjalid dropidega
no vaata mis servus sa m2ngid....drop on 10.....selleajaga mis ma HS-is m2ngind olen, oleks olemas mul seal k6ik top B juba dropina saand
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VibU
HV vaatleja
VibU

liitunud: 04.12.2004




sõnum 17.04.2005 11:55:16 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
VibU kirjutas:
ma tegin oma demon swordi valmis umbes 20miliga
ostsin aint 40 mold hardener ja 3 blade(hardenerid sain 400k each, praegu ostetakse mingi 800k, bladed 2mil each)
ylej22nd materjalid dropidega
no vaata mis servus sa m2ngid....drop on 10.....selleajaga mis ma HS-is m2ngind olen, oleks olemas mul seal k6ik top B juba dropina saand

Ma Tean !
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 17.04.2005 13:26:35 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
tsitaat:

LostOmegas on rated 100x Exp, 100x SP, 500x Adena, 500x Spoil ja 1x Drop, kui ma ei eksi.

account creation kinni ka ju icon_biggrin.gif kuidas ma tulen sinna icon_biggrin.gif

Varsti avatakse,ära muretse icon_smile.gif .Muidu super server...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 17.04.2005 14:16:35 vasta tsitaadiga

kui avatakse, hüüatage siin ka...kui Tiiiight kinni on, siis võiks kuskil oma mehi hakata katsetama
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 17.04.2005 15:42:37 vasta tsitaadiga

Ma teen vist BW Helmeti 80%. Kui õnnestub, olen rikas mees, kui failib, siis liitun snaxeziga. Lähme ostame laua viina ja nutame ja joome koos icon_smile.gif
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TonisU
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2005




sõnum 17.04.2005 19:00:34 vasta tsitaadiga

autz snaxz see vois valus olla....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 18.04.2005 02:22:52 vasta tsitaadiga

Tiiiight server ON ÜLEVAL !

pidu võib alata

www.tiiiight.com

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 18.04.2005 09:04:02 vasta tsitaadiga

Kurat hs v6ik spoil v2hemalt x3 olla icon_biggrin.gif oleks need materjalide hinnad k6vasti odavamad:D 300k c leather on ikka yle m6istuse.
_________________
UTFG
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 18.04.2005 09:16:39 vasta tsitaadiga

jap, tiiiight on üleval ja ma sutsasin ennast kenasse clan'i ka...nimi on Pixies ja vastuvõtt on alates LVL 50+ aga kuna ma irc's hakkasin rahvaga suht hästi läbi saama,
siis saan ma varem sisse thumbs_up.gif
clan ise on neutral ja harrastame ka väheke PvP'd, kui keegi meid mõnitama tuleb icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.