Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 116, 117, 118  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 28.02.2005 22:49:46 vasta tsitaadiga

Ärge siis kasutage korrus-internetti, kui naabrimehed selle oma allalaadimistega "umbe tõmbavad" icon_biggrin.gif Aga milles siin Elino süüdi on 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2005 01:02:18 vasta tsitaadiga

OT:teen ettepaneku antud teema ümber tõsta andmeside foorumi alla icon_rolleyes.gif

või siis peaks siin teemas puhastust tegema

beer_yum.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 31.03.2005 16:26:08 vasta tsitaadiga

Saatsin üleeile kirja Elionisse, et minu Kodu ADSL pakett tundub viimastel aegadel kahtlaselt aeglane olema. Lubati võtta ühendust. Eile päeval oldi helistatud tava ja mobiiltelefonile. Kuna mind ei olnud kodus ja telefon ei olnud kaasas, siis ma ei vastanud. Oldi käidud ka uksetaga, aga kui mind kodus ei ole, siis ma ei saa ka uksevastu minna, loogiline eks ?
Ok, veel hiljem eile õhtu helistas mulle üks tüüp Elionist. Palus, et ma teeksin erinevaid kiiruseteste. Kui testid jms tehtud, siis öeldi, et kiirus ongi hetkel selline. Ega midagi teha, siis. Jäigi asi niimoodi.
Täna tuli aga jälle mingi tüüp uksetaha. Kuna olin kodus, siis lasin sisse kah. Tuli tuppa, rääkis, et teil oli probleem olnud, jms. Siis rääkisin, et oli küll jah, aga saime asja juba lahendatud.
Seepeale ütles tüüp midagi taolist, et persse küll, meil ka neid kliente nii palju ja ei jaga kõike välja.
Vaatas siis veel igaksjuhuks juhtmed jms üle, kõik korras. Seejärel sain arve 130.- eeki (95.- väljakutse ja sisetöö 35.- 10min) icon_evil.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 31.03.2005 16:28:40 vasta tsitaadiga

Ei mingeid probleeme - oli Kodu, oli stabiilselt 512 kilo kiirus, nüüd on Kodu2 pakett ja stabiilselt 1 mega olemas icon_biggrin.gif Ja proovitud nii kiirusetestidega kui ka failide laadimistega - kiirused stabiilsed nii et tapab 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ehitaja
HV vaatleja


liitunud: 30.03.2005




sõnum 31.03.2005 18:38:02 vasta tsitaadiga

:=> mnjaaa, olen algaja, alles hakkan mõtlema, millist interneti pakkujat võtta ja elioni kaalusin, aga ei tea enam, kas on hea, kui siin mainitakse talle kehva kuulsust icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 31.03.2005 18:54:45 vasta tsitaadiga

Mismoodi - kehv kuulsus - eks ikka iga konkurent teeb kedagi maha icon_biggrin.gif Minu hoole all olevad võrgud käivad juba nii 3-5 aastat Elioni võrgus ja pole aastate viisi mingeid probleeme 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2005 18:55:33 vasta tsitaadiga

Me otsustasime et vahetame Elioni lauatelefoni Starman-i vastu kuna meil niigi Starman TV ja Internet
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 31.03.2005 19:30:37 vasta tsitaadiga

Eks alati on seesama küsimus mida eelistatakse - kas odavat hinda või 365 päeva pidevalt püsivat ja töötavat võrku. Mina eelistan igatahes viimast - pole aega muudkui HelpDeski helistada ja modemeid restartida 8) ja siis kümneid minuteid või tunde oodata millal asi taas tööle hakkab icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delic
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2004




sõnum 01.04.2005 03:21:50 vasta tsitaadiga

eriti palju positiivseid kogemusi pole. kolisin ära ja tahtsin netti uude korterisse saada. net pandi siis sisse, aga millegi pärast ei tööta. help deskist soovitati küll restarti teha ja muid trikke, aga abi ei kuskilt. lõpuks sain ühendust oma sõbra endise töökaaslasega, kes arvas, et äkki on korteril telefon ja selle pärast ei saagi. imelik on asja juures see, et nad ei saa seda kukilt vaadata, kas korteril on telefon või ei ole. igatahes pidin kuskilt telefoni hankima ja mobiilile kõne võtma, et teada saada, kas tegemist on ikka selle nr, mis nad mulle andsid. tuli välja, et vana nr ongi alles ja sea pole välja lülitatud. pärast mõne päevast ajamist sain lõpuks telefoni väljalülitatud ja neti sisse.

järgmine nõme seik tekkis portidega. nagu kõik teavad on kodulahendus 3`e pordid lahti - vähemalt peaksid olema. see,e t need tegelikult kinni on, sain ma paar nädalat hiljem teada, kui hakkasin huvi tundma, miks kõik samamoodi on kui kodulahendus 2`ga. ma ei saa aru, mis reklaamitakse, et pordid on lahti kui tegelikult peab ikkagi elioni kodulehelt aktiveerimise tellima? thumbs_down.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.04.2005 08:40:52 vasta tsitaadiga

To Delic:
Aga kas Elioni kodulehelt lugesid, et: 1) ADSL püsiühendus ( 2 Mbit/256 kbit, sõltuvalt valikust on pordid kas avatud või suletud ) + telefoniühendus.

Ei näe küll, et pordid peaksid ilmtingimata lahti olema ning paketid, mida ise oma tuttavatele tellinud olen, on kõik kinniste portidega võetud icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.04.2005 19:30:05 vasta tsitaadiga

kui ise ei küsi, siis pannakse pordid kinni.
_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 05.04.2005 00:07:25 vasta tsitaadiga

Keegi esindust teab kus mobiilile kohapeal soft peale pannakse või saadetakse ka selliste asjade puhul kuhugi kaugemale???
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biglot
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 05.04.2005 00:35:47 vasta tsitaadiga

Pole mingi elioni fänn, aga lubatud kiirus on neilt ikka alati tulnud (mingi 5 aastat nende püsikas). Pigem kaebavad kiiruse üle starmani jms kliendid. Sees püsib ka stabiilselt. Iga paari aasta tagant on küll nett ära kadunud ja siis on nad pidanud mõned korrad ühendust uuesti konfima ja....voila....jälle paar aastat viimase peal töötab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delic
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2004




sõnum 05.04.2005 10:25:45 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
To Delic:
Aga kas Elioni kodulehelt lugesid, et: 1) ADSL püsiühendus ( 2 Mbit/256 kbit, sõltuvalt valikust on pordid kas avatud või suletud ) + telefoniühendus.

Ei näe küll, et pordid peaksid ilmtingimata lahti olema ning paketid, mida ise oma tuttavatele tellinud olen, on kõik kinniste portidega võetud icon_wink.gif


ei lugenud. rääkisin inimestega esinduses ja seal ei öeldud mulle midagi. see on umbes nii, et kui ei küsi siis me ei räägi ka midagi. lauslollus minu arust
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2005 10:53:30 vasta tsitaadiga

positiivse hääle saab elion sellepärast, et kauba ostmisel natukenegi usaldavad klienti ja ülekandega maksmisel annavad kauba kohe kätte. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Online
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004




sõnum 06.04.2005 07:55:39 vasta tsitaadiga

kallis, kuid kvaliteetne, soovitan:)
_________________
d[-_-]b
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 06.04.2005 08:02:43 vasta tsitaadiga

Las teised kiidavad pealegi (kel raha palju)...
Minu arvamus Elionist on kokkuvõttes kahjuks negatiivne ehk ebameeldiv kuna hind on see mis paneb asjad paika...
Suhtumine inimestesse on nagunii igalpool ühtemoodi- ei muuda teise inimese naeratus midagi
kui see on kunstlikult tekitatud

Hea ettevõte oskab olla soodne ja ka kvaliteetne thumbs_up.gif

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biglot
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 06.04.2005 08:15:04 vasta tsitaadiga

Telefonifirmade suhtumine ei ole siiski päris ühtemoodi, tundub. Mõni ei viitsi isegi kunstlikku naeratust teha, lihtsalt ülbab. Elioni hinnad on muidugi tõsised kirved küll, eks nad koos EMT-ga taha mõlemad ratsa rikkaks saada. Rikete parandamine jms. on neil tänapäeval minu kogemuste järgi küll kiire.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 06.04.2005 14:49:04 vasta tsitaadiga

delic kirjutas:
tahanteada kirjutas:
To Delic:
Aga kas Elioni kodulehelt lugesid, et: 1) ADSL püsiühendus ( 2 Mbit/256 kbit, sõltuvalt valikust on pordid kas avatud või suletud ) + telefoniühendus.

Ei näe küll, et pordid peaksid ilmtingimata lahti olema ning paketid, mida ise oma tuttavatele tellinud olen, on kõik kinniste portidega võetud icon_wink.gif


ei lugenud. rääkisin inimestega esinduses ja seal ei öeldud mulle midagi. see on umbes nii, et kui ei küsi siis me ei räägi ka midagi. lauslollus minu arust


lauslollus on see kui sa järgminekord internetti koju tellimiseks elioni esindusse lähed ja sulle 3 tundi jutustatakse kõikvõimalikest erinevustest ilma et sa seda kysima peaksid.
kui ma sinult näiteks kysin et mis su nimi on siis kindlasti tahan ma teada ainult sinu nime mitte su suguvõsa ajalugu või miskit sarnast. järgmine kord mõtle enne valmis mida sa teada tahad ja kysigi täpselt neid kysimusi keegi ei tule sulle niisama rääkima pikemalt eriti veel portidest mille yleyldine olemasolu pole suurema osa kasutajate jaoks just olulise tähtsusega
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2005 15:16:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

pikemalt eriti veel portidest mille yleyldine olemasolu pole suurema osa kasutajate jaoks just olulise tähtsusega

ega ikka omab küll; minu arust oleks täiesti adekvaatne, kui müügimees mainiks ühe lühikese lausega ka vahele, ET PORDID ON AVATUD VÕI SULETUD . selle ütlematajätmine on sama hea kui jätta mainimata et kas auto on manuaal või automaatkäigukastiga - mõlemaga saad sõita aga vahe on sel puhul harjumuses (ja mõnes muus asjas).
kas siis tõesti on nii kontimurdev küsida või mainida kliendile, et kas soovite lahtisi porte või kinnisi ; või on siis Elioni firmapoliitikaks saanud see, et jätame kinni siis säästame kuskilt otsast midagi. Einoh muidugi kui müügiametnik on alaarenenud või/ja ei suuda sõnu korralikult välja hääldada siis on tal raske seda lisalauset muidugi öelda.
iga päevaga aina loen kuidas müügiametnikud muutuvad laisemaks ja laisemaks, koguaeg tahaks midagi ütlemata jätta, midagi mainimata jätta kuna mis sa ikka nii pikalt räägid jah? päevas jutustad sadu kordi rohke, tuled HV sse, kirjutad kordi rohkem , ja on raske kliendile öelda see ÜKS lause?
sellise suhtumisega inimesed palun minge müügitöölt kohe minema, teist pole mingit kasu kui te vaid mõtlete leti taga kuidas oma päeva nüüd mööda saata, et kiiremini palga kätte saaks. Valisid kord selle töö, SIIS TEE SEDA KA KORRALIKULT!

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 06.04.2005 16:00:37 vasta tsitaadiga

suurem osa internetikasutajatest ei teagi, mis asi see port on, nii et selle ütlemine või ütlematajätmine ei köiguta küll kedagi. See kes portidest ja nendega seonduvast teab, see taipab juba ise küsida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2005 16:46:36 vasta tsitaadiga

dumbuseril on tõesti pohh kas port on avatud või suletud, peaasi et nett jookseb ja maile saaks lugeda
vot nii icon_exclaim.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 06.04.2005 17:09:12 vasta tsitaadiga

tundub et kasutaja painkillah ei uuri automyyalt kah ise kas tegu manuaal kasti vai automaadiga rääkimata sellest kas masin sõidab bensiini vai diisliga icon_smile.gif
see et elion vaikimisi pordid kinni jätab on ikka rohkem kasutaja syy kes ei oska või ei taha kysida seda kui selleks õige aeg on ja nagu eelpool mainiti siis tõesti jätab enamust inimesi se portide jutt täiesti kylmaks
pigem on se portide teema rohkem seesugune et kas automyya peaks kah rääkima sellest et sumpsi läbimõõt on 5,5cm mitte 5,4cm kelle jaoks seesugune teadmine on oluline siis see seda ka kysib

või äkki hoopiski käib kasutaja painkillah poes nii et astub sisse , näeb myyat, ootab kuni myya uurima tuleb mis sooviks on, ja kasutaja painkillah palub ainult yhte : "jutustage mulle kõigest mida te pakute eks ma siis valin ise välja midagi , ja vaadake et te yhtegi ebaolulist detaili välja ei jäta ka. tahan teada iga asja kohta täpselt inimeste arvu või mehe nime kes selle valmistas"

ja need kes räägivad siin myygimeeste oskustest ja tegemistest siis palun ärge rääkige kui te pole ise kunagi myygimehena leiba teeninud sest niisama lahmimine on mõttetu.
ps! ple suunatud kellegi pihta vaid lihtsalt piltlik näide sry kui kellelegi ebameeldivusi valmistan oma näidetega lihtsalt painkillah oli selle vastusga seotud kõige tugevamalt
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 06.04.2005 17:39:43 vasta tsitaadiga

Aga avatud port on Elionil kogu aeg ju tasuline tellitav lisateenus olnud icon_biggrin.gif Ja mulle kui tavakasutajale see variant meeldib, milleks pean ma oletama ja uurima, kas port on lahti jne. Seda enam kui enamus kasutajatest seda ei kasuta ja ei tea milleks see vajalik on või oleks thumbs_up.gif
Aga kui autot ostma lähen, siis tean kindlasti varem kas antud mudel on manuaal- või automaatkäigukastiga icon_eek.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2005 22:58:39 vasta tsitaadiga

te ikka sogate seda, et tavajuuseril pole vaja portide juttu teada
aga mina soovisin teada, miks on teil nii raske seda lauset öelda? tavajuuser võib ka väga vabalt mängida kodus netipõhist kaardimängu (ka vanemad inimesed), ning paljud ei jookse just standardportide peal. mina näen seda nii, et mainides ära, et pordid on kinni ja see võib mõne programmi tööd pärssida hoiate ära palju kurjasid telefonikõnesid helpdeski.
samas praegu käib jutt tavajuuseritest, e siis nendest kes teavad arvutist võibolla vaid seda kuidas solitairet avada ja netis surfata, kui tõmbaksime paraleeljoone autokasutajate killas, siis on inimesi kes lähevad kõigepealt salongi autot vaatama (või siis kasutatut) ja ei pruugi üldse neil meeldegi tulla käigukasti tüüp ja kas see on tähtis või mitte - kuigi see näide on kindlasti natuke mööda, on see siiski illustreeriv. selle asemel et vinguda minu ebaõnnestunud näite kallal, oleks võinud mõni müügimees lahti seletada miks võtab temalt tüki küljest ühe lause ütlemine kliendile? eriti kui see lause säästaks tulevasi konflikte. ja ärge tulge rääkima, et tavakasutaja ei tea ega taha sellest midagi teada - tavakasutaja on lai mõiste, alustades sekretärist arvuti taga lõpetades noorukiga kes surfab reidis ja taob vahelduseks mingit rollikat netis.
kuna pordid on interneti juures ikkagi selline asi mis võib otseselt mingisuguse programmi tööd piirata (kust otsast piirab auto tööd sumpsi laius? )siis on minu arust eriti tähtis seda vähemalt kliendile mainida, et ta saab sellest vähemastki informeeritud.
mulle hakkab aina enam ja enam praeguste kommentaaride ja kogemuste põhjal tunduma, et Elion üritabki tavajuuseritel nahka üle kõrvade tõmmata ja nende infopuuduse pealt magusat raha teenida. Ja siis tahame me veel olla IT riik kui Eesti suurim internetipakkuja jätab meelega oma kliendid teadmatusse.
Klient on kuningas - aga kuningale te räägiks vast kõik ära, või mis?

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mys
HV kasutaja
mys

liitunud: 02.11.2002




sõnum 06.04.2005 23:01:52 vasta tsitaadiga

mõttetu vaidlus, kes teab see tellib, kes ei tea sellel pole vaja, elion ei võida sellega midagi peale maine, et vähem spämmi oma võrgus ringi rändab.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2005 23:05:51 vasta tsitaadiga

kui sumps on liiga väike ei pääse heitgaasid piisavalt kiiresti silindrist välja ja hakkab segama sisselaske takti, sissepritsega on effect vähem tunda kuna seal surutakse küttesegu sisse, karburaatormootoril aga imetakse küttesegu sisse alarõhuga silindris ja kui seal on veel heitgaasid siis hakkab see mootori tööd tugevasti häirima ja mootor võib isegi välja surra. (õpin mehaanikuks)

Pealegi ei kasuta firmad enam ammu poliitikat klient on kuningas

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2005 23:31:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kes teab see tellib, kes ei tea sellel pole vaja

noh kui kõik teenindajad nõustuvad, et on äraütlemata raske seda mainida, siis las jääb nii.

mtimmo btw ma arvan et ma tean ka, et liiga väikse sumpsi korras mootor just eriti hästi sellesse ei suhtu, ma pidasin pigem silmas seda piq toodud näidet (cm vahe, on ju loogiline, et sumpse ei tehta pastakasuuruseid)

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.


viimati muutis painkillah 07.04.2005 07:42:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2005 00:10:59 vasta tsitaadiga

oki peace man thumbs_up.gif
btw mtimmos on üks m üleliia icon_wink.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.04.2005 09:20:22 vasta tsitaadiga

Olen Elioni interneti-ühendusi kasutanud juba üle 10 aasta - alates esimestest Dial-uppidest kuni püsiühendusteni välja ja kordagi pole tekkinud olukorda, kus mul oleks vaja lisaraha eest osta avatud porti thumbs_up.gif
Porti pole vaja, raha saab vähem raisata, vähem pean pead murma, et läbi avatud pordi saaksid häkkerid või viirused minu arvuti üle kontrolli jne icon_wink.gif
Ning ma ei näe isegi lähiajal sugugi, et mul selle pordi järgi vajdus isegi tekkima hakkaks - interneti-mängur pole, Skype ei kasuta, FTP-servereid endale ehitama ei hakka icon_eek.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 07.04.2005 12:56:38 vasta tsitaadiga

Vot mina tean jälle sellist varianti, kus Elioni esinduses on kõik kodulahenduste versioonid lahti kirjutatud hindade ja andmetega. Kui klient küsib kinniste või lahtiste portide kohta, siis selgitatakse seda vahet. Lisaks soovitatakse lahtiste portidega ühendusele tarkvaralist tulemüüri.

/OT Ma ei saa aru, kust on tulnud selline arvamus, et kasumit taotlev ettevõte tahab ilmtingimata kliendil naha üle kõrvade tõmmata? Mu arust lihtne majandusreegel nõuab seda, et klient saab oma vajadused rahuldatud ning ettevõte säilitab kliendi.

_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2005 01:02:23 vasta tsitaadiga

andekas on elion. täna oli vaja saada nett tööle tuttava masinas. okidoki, mina siis vaatama settinguid - automaatsed ei tööta.
kõllan siis elioni helpdeski, küsin otse välja, et ühendage tehnotoega - on vaja ip sid saada; telefonineiu hakkab sokkima, mis teil probleemiks jne; ütlen siis ilusti, et mul vaja IP saada, ma olen kogemustega arvutikasutaja, ma tean mida ma tahan; teate küll neid numbreid netiseadeteks; siis küsib ta kas netiga on probleeme - vastan, jah on; sai uus OS peale pandud ja on vaja parameetreid, ei ühenda muidu; siis sai aadress öeldud talle, tuli välja et kortermaja nett, okei; siis neiu küsib, et kas paroolid paigas - ma teen telefonitoru taga suuri silmi :0 mis ajast on kortermaja netil paroolid. neiu ise ka vait, käsib siis natuke oodata (ootan 2 minti mõnusat kärisevat muusikat kuulates), siis vastab , et suunab mind tehnotoele (LÕPUKS, JESS), jälle oota 2minti. nii tehnotugi - küsin IP , saan vastuseks, et kas nett ei tööta. Ütlen, et jah ei tööta - sai uus OS pandud, vaja settinguid - soovitab mulle automaatseid, vastan et juba proovitud, ei tööta. siis ütleb et peab töötama - soovitab lahti võtta ipconfigu et kas arvuti saab aadressi, ütlen ET ei saa (võtsin lahti ja vaatasin uuesti järgi) nagu ennegi. nu siis ta palub oodata , jälle 2 minti mussi. lõpuks tuleb ta tagasi ja küsib aadressi, jälle ootan natuke. lõpuks sain IP kätte - ja asi hakkas tööle. Huvi pärast küsisin, et miks siis automaatne ip hankimine ei tööta, kutt vastab "me ei tea kas seal maja võrgus dhcp töötab või on lubatud", no jälle suured silmad - kes seda teadma peab siis.
igastahes - läks ca 20 minti kogu jama peale, oleks läinud ca 2 minti kui mind oleks kohe tehnotoega ühendatud ja mulle IP d öeldud (onsee siis liig raske?)
einoh mis teha, on tore et nad seletama kipuvad - aga igaüks pole võhik ja võiks ka kuulata kui ma soovin midagi kindlat

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.04.2005 07:16:04 vasta tsitaadiga

To Painkillah: Aga miks Sa kohe alguses ei öelnud, et tegu kortermajaga ja aadress selline icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birgit123
HV veteran
birgit123

liitunud: 17.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2005 07:25:27 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
andekas on elion. täna oli vaja saada nett tööle tuttava masinas. okidoki, mina siis vaatama settinguid - automaatsed ei tööta.
kõllan siis elioni helpdeski, küsin otse välja, et ühendage tehnotoega - on vaja ip sid saada; telefonineiu hakkab sokkima, mis teil probleemiks jne; ütlen siis ilusti, et mul vaja IP saada, ma olen kogemustega arvutikasutaja, ma tean mida ma tahan; teate küll neid numbreid netiseadeteks; siis küsib ta kas netiga on probleeme - vastan, jah on; sai uus OS peale pandud ja on vaja parameetreid, ei ühenda muidu; siis sai aadress öeldud talle, tuli välja et kortermaja nett, okei; siis neiu küsib, et kas paroolid paigas - ma teen telefonitoru taga suuri silmi :0 mis ajast on kortermaja netil paroolid. neiu ise ka vait, käsib siis natuke oodata (ootan 2 minti mõnusat kärisevat muusikat kuulates), siis vastab , et suunab mind tehnotoele (LÕPUKS, JESS), jälle oota 2minti. nii tehnotugi - küsin IP , saan vastuseks, et kas nett ei tööta. Ütlen, et jah ei tööta - sai uus OS pandud, vaja settinguid - soovitab mulle automaatseid, vastan et juba proovitud, ei tööta. siis ütleb et peab töötama - soovitab lahti võtta ipconfigu et kas arvuti saab aadressi, ütlen ET ei saa (võtsin lahti ja vaatasin uuesti järgi) nagu ennegi. nu siis ta palub oodata , jälle 2 minti mussi. lõpuks tuleb ta tagasi ja küsib aadressi, jälle ootan natuke. lõpuks sain IP kätte - ja asi hakkas tööle. Huvi pärast küsisin, et miks siis automaatne ip hankimine ei tööta, kutt vastab "me ei tea kas seal maja võrgus dhcp töötab või on lubatud", no jälle suured silmad - kes seda teadma peab siis.
igastahes - läks ca 20 minti kogu jama peale, oleks läinud ca 2 minti kui mind oleks kohe tehnotoega ühendatud ja mulle IP d öeldud (onsee siis liig raske?)
einoh mis teha, on tore et nad seletama kipuvad - aga igaüks pole võhik ja võiks ka kuulata kui ma soovin midagi kindlat

täiesti tyypiline ju icon_razz.gif
Selle vältimisex on tutvused hädavajalikud. Saaxid kohe kindlale inimesele helistada ja abi saada.
Muidu jäädki õnnemänge mängima, et kas on normaalne inimene helpdeskis või mõni dumb kes jälle millegist aru ei saa. icon_lol.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.04.2005 07:37:17 vasta tsitaadiga

See tuttava omamine meenutab lõbusat-kurba-tõsist seika Elioni ajaloost nii 5 aastat tagasi 8) Olin Valga linnas ja ning tavaline Dial-Up ühendus ei töötanud. Kutsuti siis tollasest Eesti Telefonist tuttava-tuttav. Vuras autoga maja etta ja ütles, et "Küsige minult kõike mis puutub telefonitraatide vedamist või analoogjaama probleeme, aga ärge minult midagi küsige arvutite või interneti kohta icon_exclaim.gif " thumbs_up.gif Küll kasutati tutvus niipalju ära, et majja tulevatest telefonitraatidest otsiti modemiühenduse tarbeks välja "kõige vähem sahisev ja ragisev" telefonitraadipaar icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biglot
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 09.04.2005 13:41:34 vasta tsitaadiga

Vaadake asja teisest küljest ka. Kuidas saaksidki helpdeskis väikese palga eest telefonivalves töötada arvutialase kõrghariduse saanud professionaalid? Eks need, kes seal on, õpivad ka pisitasa ja kui ei oska (tihti ilmselt), annavad probleemi edasi neile, kes oskavad.Tõenäoliselt on palk neil ka nii väike, et on suur kaadrivoolavus. Lahendus võiks olla, et siinsed profid lähevad ja pakuvad ennast selle pisukese palga eest tööle sinna, et helpdeskist hakkaksid igasugused tumbad korralikku abi saama.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2005 13:52:01 vasta tsitaadiga

vaata biglot, praegu ei ole probleem nende teadmistes, vaid pigem sellest, et mulle hakati ajama sokki kui ma tahtsin midagi kindlat.
küsisin tehnotuge et saada ip - oleks võinud ka mind kohe tehnotoega ühendada, et siis tehnotugi oleks saanud IP öelda , lihtne ja loogiline icon_idea.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biglot
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 09.04.2005 23:05:57 vasta tsitaadiga

neil võib olla ju, et on keelatud igasuguse jamaga tehnotuge tülitada, et näiteks peavad ise enne selgeks tegema, kas saavad ise hakkama jne. Kui nad selle asjaga siis pole eriti kursis, tulebki välja mida iganes vahel. <---- See eelnev jutt oli minu lambist leiutis, see ei tarvitse muidugi sugugi nii olla.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raibs
HV vaatleja
raibs

liitunud: 23.04.2003




sõnum 10.04.2005 01:27:35 vasta tsitaadiga

IMO oleks võinud "kogemustega arvutikasutaja" üldse enne uue OS-i installi võrgusätted (IP, DNS server jms) paberile kirja panna, et pärast OS-i uuendamist need kenasti paika tagasi panna? Oleks kogu see helpdeski jama üldse ära jäänud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.04.2005 03:34:01 vasta tsitaadiga

Painkillah icon_exclaim.gif Kordan oma küsimust, et kas üldse ütlesid alguses HelpDeski-tibile, et: Korrusmaja internet, aadress selline ja selline icon_wink.gif Kardan, et ei ütelnud, kuna vastasel korral oleks seesama tibi oma arvutist näinud sama IP-aadressi mida hiljem HelpDesk nägi ja Sulle edasi ütles thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 10.04.2005 04:12:56 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
andekas on elion. täna oli vaja saada nett tööle tuttava masinas. okidoki, mina siis vaatama settinguid - automaatsed ei tööta.
kõllan siis elioni helpdeski, küsin otse välja, et ühendage tehnotoega - on vaja ip sid saada; telefonineiu hakkab sokkima, mis teil probleemiks jne; ütlen siis ilusti, et mul vaja IP saada, ma olen kogemustega arvutikasutaja, ma tean mida ma tahan; teate küll neid numbreid netiseadeteks; siis küsib ta kas netiga on probleeme - vastan, jah on; sai uus OS peale pandud ja on vaja parameetreid, ei ühenda muidu; siis sai aadress öeldud talle, tuli välja et kortermaja nett, okei; siis neiu küsib, et kas paroolid paigas - ma teen telefonitoru taga suuri silmi :0 mis ajast on kortermaja netil paroolid. neiu ise ka vait, käsib siis natuke oodata (ootan 2 minti mõnusat kärisevat muusikat kuulates), siis vastab , et suunab mind tehnotoele (LÕPUKS, JESS), jälle oota 2minti. nii tehnotugi - küsin IP , saan vastuseks, et kas nett ei tööta. Ütlen, et jah ei tööta - sai uus OS pandud, vaja settinguid - soovitab mulle automaatseid, vastan et juba proovitud, ei tööta. siis ütleb et peab töötama - soovitab lahti võtta ipconfigu et kas arvuti saab aadressi, ütlen ET ei saa (võtsin lahti ja vaatasin uuesti järgi) nagu ennegi. nu siis ta palub oodata , jälle 2 minti mussi. lõpuks tuleb ta tagasi ja küsib aadressi, jälle ootan natuke. lõpuks sain IP kätte - ja asi hakkas tööle. Huvi pärast küsisin, et miks siis automaatne ip hankimine ei tööta, kutt vastab "me ei tea kas seal maja võrgus dhcp töötab või on lubatud", no jälle suured silmad - kes seda teadma peab siis.
igastahes - läks ca 20 minti kogu jama peale, oleks läinud ca 2 minti kui mind oleks kohe tehnotoega ühendatud ja mulle IP d öeldud (onsee siis liig raske?)
einoh mis teha, on tore et nad seletama kipuvad - aga igaüks pole võhik ja võiks ka kuulata kui ma soovin midagi kindlat

kogu probleem algaski sellest, et sa ei osanud öelda, mis toode teil seal on- samal aadressil võis olla ka ühistul korrusmaja internet, aga mitte sul seal. ja kuna see tibi midagi muud ei leidnud, leidis ainult korrusmaja, sina nõudsid aga IP'd, loomulikult jooksis tal juhe kokku.
edasi ma enam aru ei saa, HD andis IP'd ja ajas kelbast dhcp kohta, et sind rahustada.. või mis värk sellega.. ei tea..

erm... ma võin ju eksida.. pole see minu rida, aga korrusmajal on ju kasutaja tunnus ja parool...? järelikult kasutavad pppoed. näitena olgu siin ühe ida-virumaa vandi user fwuayp@korrusmaja

teine küssa.. mis IP'sid sa taga ajad. kui seal on marsruuter mis dhcp'd teeb, siis saad ju sisevõrgu IP'd ja andmebaasides küll ei ole igal kliendil näidatud, mil klassist need ip'd on: kas siis 192.168.x.x või mingil muul kujul
tegelikult on lugu sedasi, et klient saab nagu adsl kodu jt sisselogimisel omale avaliku IP. kui sa tahad vastu vaielda, anna privas teada mis ip on, ma kontrollin ja harin ennast
võibolla on jutt millestki, millest olen vääägavalesti aru saanud icon_wink.gif
aga ma arvan, et ajasid miski teise ühendusega segamini- konkreetsed IP'd on ainult adsl väikekontoril ja ülespoole minevatel toodetel.

tutvumiseks sulle korrusmaja interneti kohta
aga huvi pärast võiksid PS'i IP visata, hakkas huvitama, mis ühendus siis on. icon_wink.gif... eelpool sai ikka keeruline mõttekäik vist väja toodud

lähemalt ka andmeside all korrusmaja internetist
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2005 12:45:38 vasta tsitaadiga

Tint, eiei, saad aru neil ei töötanud automaatne IP hankimine (proovisin järgi - korrusmaja puhul peab see töötama) , siis anti mulle lihtsalt IP (sisevõrgu omad)
tsitaat:

teine küssa.. mis IP'sid sa taga ajad. kui seal on marsruuter mis dhcp'd teeb

järelikult ei teinud, nende endi jutu järgi ja ka sellest et auto. ip ei andnud effekti.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 10.04.2005 19:54:06 vasta tsitaadiga

korrusmaja puhul on igal vennal kasutajatunnus ja pass, sisse logides elioni võrku antakse avalik IP
elioni korrusmaja puhul kliendid ei saa sisevõrgu ip'sid.

kui ma nüüd vaatan, et sa ise elad pärnus, siis paistab, et sinul on ikka õigus. tallinas sellist süsteemi pole, kuid pärnus on paar korrusmaja, milled elion miskilt kohalikult pakkujalt üle võttis, seal on tõesti ruuter ja switchid selle taga.

sry, teadsin, et tallinnas ja mujal ei tohiks olla sellist süsteemi, kuid pärnus jah on
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2005 20:49:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kuid pärnus on paar korrusmaja, milled elion miskilt kohalikult pakkujalt üle võttis, seal on tõesti ruuter ja switchid selle taga.


täpselt, tegu on OÜ Asum endise võrguga, (ka ise olin kunagi ASUMI võrgus , kuid hetke jutt käib papiniidus olevatest majadest) ja seal töötabki ainult kas automaatne või käsitsi pandud ip.. mingeid paroole jms pole

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.04.2005 20:59:08 vasta tsitaadiga

Aga ehk oleks lihtsam need kunagised valesti ehitatud võrgud "pisar silmis" prügikasti lennutada ja algusest peale uued võrgud ehitada. Tuleb ehk lihtsam ja odavam kui "vana ja tõbist" kogu aeg kõpitseda 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mys
HV kasutaja
mys

liitunud: 02.11.2002




sõnum 10.04.2005 22:10:49 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Aga ehk oleks lihtsam need kunagised valesti ehitatud võrgud "pisar silmis" prügikasti lennutada ja algusest peale uued võrgud ehitada. Tuleb ehk lihtsam ja odavam kui "vana ja tõbist" kogu aeg kõpitseda 8)


eks elion seda ka varsti teeb sest ülevõtmine toimus minuteada alles hiljuti?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 11.04.2005 11:44:41 vasta tsitaadiga

raibs kirjutas:
IMO oleks võinud "kogemustega arvutikasutaja" üldse enne uue OS-i installi võrgusätted (IP, DNS server jms) paberile kirja panna, et pärast OS-i uuendamist need kenasti paika tagasi panna? Oleks kogu see helpdeski jama üldse ära jäänud?

õige jutt jah kogemustega icon_biggrin.gif nyit on 1 kogemus juures siis järgmine kord tead et kui tegu pole tavapärase netiyhendusega ja sina pole seda netti pysti pannud siis säilita seaded kuhugi et pärast endal lihtsam oleks
ise olen kah paar korda nii teinud

ja kui ikka korralikult ära seletada mida vaja siis näeb jah tõesti ka see helpdeski neiu vajalikke andmeid
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delic
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2004




sõnum 12.04.2005 11:25:49 vasta tsitaadiga

piq kirjutas:
delic kirjutas:
tahanteada kirjutas:
To Delic:
Aga kas Elioni kodulehelt lugesid, et: 1) ADSL püsiühendus ( 2 Mbit/256 kbit, sõltuvalt valikust on pordid kas avatud või suletud ) + telefoniühendus.

Ei näe küll, et pordid peaksid ilmtingimata lahti olema ning paketid, mida ise oma tuttavatele tellinud olen, on kõik kinniste portidega võetud icon_wink.gif


ei lugenud. rääkisin inimestega esinduses ja seal ei öeldud mulle midagi. see on umbes nii, et kui ei küsi siis me ei räägi ka midagi. lauslollus minu arust


lauslollus on see kui sa järgminekord internetti koju tellimiseks elioni esindusse lähed ja sulle 3 tundi jutustatakse kõikvõimalikest erinevustest ilma et sa seda kysima peaksid.
kui ma sinult näiteks kysin et mis su nimi on siis kindlasti tahan ma teada ainult sinu nime mitte su suguvõsa ajalugu või miskit sarnast. järgmine kord mõtle enne valmis mida sa teada tahad ja kysigi täpselt neid kysimusi keegi ei tule sulle niisama rääkima pikemalt eriti veel portidest mille yleyldine olemasolu pole suurema osa kasutajate jaoks just olulise tähtsusega



tead mis. ainuke tsääns oligi asju läbi esinduse ja kontori ajada. kui mu elokoht oleks enda nimel, mitte mingi soomlase, kes käib korra aastas eestis siis tõenäoliselt oleks saanud neid asju ka kodus teha, ksole.

ja siis kui mulle nüüd esindusest öeldakse, et pordid lahti siis on pordid lahti.
kas sinu puhul on tegu elioni töötajaga, et sa seda asja nii väga kaitsta üritad?


viimati muutis delic 12.04.2005 15:15:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2005 14:14:54 vasta tsitaadiga

delic il on õigus see on Elioni töötaja bäd, et ei seletanud selle ühenduse omadusi.Ja siin ordi teemas just kirjutasin selle mõtet, miks see peaks nii olema.Teenindus asutus peaks võimalikult täpselt lahti seletama toote põhiomadused, mis antud juhul on need pordid.Ja on võimalik ka algajale seletada nende vahet võimalikult lihtsalt lühidalt ja arusaadavalt.
Või oleks pidanud delic oma targa sõbra kaasa võtma icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cityboy
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2003




sõnum 12.04.2005 15:20:58 vasta tsitaadiga

Mina kiidan Elioni. Hea stabiilne teenus. Konkurentidest natuke kallim küll, kui eks kvaliteet maksab alati. Koju ma mängu- ega failiservereid ei pea, seega majandan ka ainult 113 pordiga vabalt ära. Meeldib see, et juhtme teises otsas on kohe Elion - ei mingit kolhoosi P2P servereid pidavate naabripoistega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 116, 117, 118  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.