Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hattrick märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 67, 68, 69  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2005 16:50:56 vasta tsitaadiga

ma ei tea ...
kui juba keskrynne väga viisakas on siis piisab mingist suurepärasest äärest + sama(või parema) skillikanti PM ... IMO
mul hea äär ja koos viisaka ryndepaariga annab yleloomuliku/titaanliku(nüüd kus mul teine ryndaja ka viisaka vormiga on siis paremagi arvatavasti) rynde äärele ... icon_rolleyes.gif

edit:
Turuolukord on selline et IMO on mõistlik pidevalt mehi vahetada. Hinnad langevad päevadega ...
Kui on plaan mehi nagunii vahetada ja liigaseis lubab väikese augu kuhugi hetkeks sisse jätta siis on kaval mees kiirelt maha myya ....
Ma hakkan oma innereid vahetama kohe kui yhe imepärase kaitsemehe maha saan myydud ... muidu on selline lugu et ma ei saa tema eest(hiilgav PM + hea sööt) hooaja lõpus enam pooltki raha tagasi ....


viimati muutis kr6ll 28.03.2005 16:57:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
L7
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2004




sõnum 28.03.2005 16:57:16 vasta tsitaadiga

Ääremängijatega on erinevalt teistest positsioonidest tunduvalt keerulisem lugu, kuna nad vajavad kõige rohkem lisaoskusi. Odavalt müüvad sul ainult puhtad ääred. Ja hädaldajad on enamalt jaolt rookied. Edasi mõtle ise.
teiseks. Kuna äärte trenn on kiire, siis müüvadki and odavamalt. Kahjuks on kiire trenni puhul ka see jama, et lagi tuleb ruttu kätte, teadupärast ei tõuse ju palgad lineaarselt ning alates titaanlikust on see juba suur mõttekoht uue mängija soetamisel, ERITI just äärte puhul, keda niikunii eriti kõrgelt ei hinnata.
Muidugi lisaskillidega ääred maksavad ropult rohkem, aga ka nende ostmine alguses on tunduvalt kallim, nagu siin tumtum juba mainis. Mis asja veelgi hullemaks teeb on see, et meie äärtetreenijad peame mängujuhtimisega treenitavate soetamisel veel ka keskvälja treenijatega võitlema pakkumisel ning teadupärast on nendel üsna sügavad taskud...

EDIT: Ja noh, ründajate panusest ääreründe reitingusse ei tasu üldse rääkida... See ju ka kohe "kõvasti tõstab" äärte vajalikkust
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2005 16:59:16 vasta tsitaadiga

ega jah ... ega kerge pole kellelgi icon_confused.gif
hetkel maksab odavam skill rohkem ma vaatan - suuremad skillid treenib aeglasemalt(+palgad) aga astme hinnavahe langeb icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2005 16:29:01 vasta tsitaadiga

mis tähendab PIC-ima?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcfine
HV kasutaja
mcfine

liitunud: 01.02.2004




sõnum 29.03.2005 16:30:53 vasta tsitaadiga

mängi rahulikult
sain siis üle hulga aja täna ühest noorest lahti summa oli küll 300 000 aga vähemalt natukenegi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kodanik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2005 18:27:04 vasta tsitaadiga

...et ainult 100k miinusesse icon_wink.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2005 20:11:35 vasta tsitaadiga

nonii... viimane võimalus saada endale väga korralik äärekaitsja, täna kell 23:54 on tähtaeg icon_smile.gif

hiilgav kaitsja hea äärega...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vex
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 30.03.2005 17:54:03 vasta tsitaadiga

kas see hooaeg midagi HV cupi sarnast kah tuleb??
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2005 08:23:19 vasta tsitaadiga

Gamer rääkis et tal ei ole aega seda läbi viia, et kui keegi teine viitsib läbi viia siis võib toimuda.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 31.03.2005 15:47:57 vasta tsitaadiga

meeskond sai täiendust ühe silmapaistva kaitsja näol.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Davids26
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 31.03.2005 18:02:42 vasta tsitaadiga

Ma hakkan ka mängima. Järjekorras pole kedagi; eile ei additud kedagi meeskondade hulka. Niiet varsti peaksin oma saama.

Juba päris priskelt materjali läbi lugenud selle kohta ja mulle täitsa meeldib. Väga mitmekesine mäng.

Ja olen ka cupide lehele sattunud - kunagi lähitulevikus, kui tuleb võtaksin isegi osa thumbs_up.gif
Ja kui keegi korraldada tahab, siis võib ka appi tulla (kodulehe teha, asja läbi mõelda ja värki särki).
davids@gta.pri.ee sel juhul
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vex
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 31.03.2005 18:36:46 vasta tsitaadiga

Oliverk666 kirjutas:
Gamer rääkis et tal ei ole aega seda läbi viia, et kui keegi teine viitsib läbi viia siis võib toimuda.


nu ma olen nõus asja oma peale võtma. saatke kõik kes tahavad HV cupist osa võtta siis saatke PS meeskonna nime ja id'ga.
ja minu nägemus oleks siis et alustax cupiga tuleval kolmapäeval 6. aprillil 8)
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcfine
HV kasutaja
mcfine

liitunud: 01.02.2004




sõnum 31.03.2005 19:00:29 vasta tsitaadiga

6.aprill ei sobi sest ise juba sõpruka kokku leppinud ja kindalsti keegi teine ka. mina saaksin alles 13.aprill. thumbs_down.gif
muidu oleks cupi tore mängida
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kodanik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2005 20:14:47 vasta tsitaadiga

Mitu ringi üldse teha saab kui hakata järgmine nädal? Väheks ei jää? Muidugi oleneb kui palju osavõtjaid on!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vex
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 31.03.2005 20:39:16 vasta tsitaadiga

ei saaksgi nagu teha eriti. viis ringi jääx siis. ehk siis lykkab järgmisesse hooaega??
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Davids26
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 31.03.2005 20:39:53 vasta tsitaadiga

Njaa. Ma arvan, et seda peaks ikka varem ette teatama. Ikka oma kuu aega või nats vähem ja reeglid jms tuleb ka ennem paika panna.

6 aprill on nagu nii lähedal, et ei jõukas midagi teha. Aga noh, mis ma pläran, pole ju veel meeskondagi.

Ja mis auhinnaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcfine
HV kasutaja
mcfine

liitunud: 01.02.2004




sõnum 31.03.2005 21:42:11 vasta tsitaadiga

voh tänane trenn thumbs_up.gif kaks tasemetõusu üks silmapaistvaks(21a) ja teine eeskujulikuks (17a) ja veel eestlane. vormid kukkusid natuke.
muidu cup saaks ainult nimodi toimuda vist kui hakkaks kohe välja kukkumis ringiga jne kuni finaalini. kuidas eelmine hooaeg HV-cup toimus?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2005 22:30:10 vasta tsitaadiga

Üks suurepärane keskpoolik tuli siis tänase trenni tulemuseks. Muud midagi va. vormi muutused muidugi.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 31.03.2005 22:46:53 vasta tsitaadiga

mcfine, http://www.zone.ee/hvcup/ siit saad infi eelmise cupi kohta
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kodanik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2005 10:01:33 vasta tsitaadiga

Seekordne trenn oli thumbs_up.gif 3 meest sai titaanlikuks ja 1 ülemeelikuks icon_smile.gif kahju, et vormid kukkusid eeskujuliku peale paljudel icon_cry.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2005 10:03:21 vasta tsitaadiga

nojah ...
Trenn viisakas, vormid taevas thumbs_up.gif
Kõik(2) 17 aastast kaitsjat nüüd eeskujuliku(yks juba varem) - yhel lisaks rahuldav sööt, teisel puudulik sööt + puudulik äär ... 18 aastane kaitsemees juba 2 nädalat tagasi sai silmapaistvaks. Teised kaitsemehed(19.a.) hiilgavad või paremad 8)

Eile osteti ära yks imepärane kaitsja, täna läheb maailmaklass kaitsemees hea äärega. Raha on selline hunnik, et võtab vist mõningad pankurid ligi icon_rolleyes.gif
Enne kohtumist liiga liiderdajaga peab vist keskele yhe inneri ostma, peale seda mängu myyn oma hiilgavad innerid(hea sööduga) maha ja kui on minek IV liigasse siis ostan minimaalselt maailmaklass innerid asemele, minimaalselt rahuldava sööduga 8) aga ehk võtan hoopis 2 titaanlikku innerit, kel söötu tibake vähem - vaatab ... ei tahaks eriti söödust loobuda kuna panus ryndereitingusse on väga viisakas ....
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2005 15:00:57 vasta tsitaadiga

vormide langus... aga kolmapäeval sai mu eeskujulik 17 kaitsemees vigastada +4üüd ainult +3 järel...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2005 15:48:20 vasta tsitaadiga

asusin otsima uut innerit. Peaks olema eestlane(palgakulud) Kui tead kes tegeleb inneritega ja kellel on midagi säärast olemas siis anna palun inff edasi thumbs_up.gif Turul pole kedagi sellist keda vaja(eestlane) icon_confused.gif

Tahaks sellist meest siis:

Minimaalselt titaanlik PM + eeskujulik stamina, veidike söötu ei teeks ka paha(nõrk näiteks)
või
Minimaalselt yleloomulik + min. rahuldav sööt + eeskujulik stamina

Eelarves on eraldatud selle mehe ostmiseks max. 110 miljonit eeku.

Kohe vaja pole, mingi paari nädala jooksul võik turgu tulla thumbs_up.gif

Ja EESTLAST ainult soovin osta icon_exclaim.gif

tänud ette thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
L7
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2004




sõnum 01.04.2005 17:20:34 vasta tsitaadiga

Rikkurid icon_biggrin.gif Mis sul järgmine hooaeg plaan otse III ka minna? Mul ikka põhis 2 suurepärast innerit ja liigas II, esimese vastu suht mõttetu puksida. Laupäeval liiga outsideri vastu võõrsil pic

Vormid +9 (+9/-), pole paha.
Kahjuks hetkel ainult 3 treenitavat, kohe kuidagi ei leia sobivat. Nii et trenni koha pealt hetkel midagi põnevat ei toimu. Kes teab, võibolla ülejärgmine hooaeg trennivahetus, keskväljameeste peale
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2005 17:23:19 vasta tsitaadiga

L7, mis see paarsada miljonit siis ära pole icon_rolleyes.gif
mul kaks hiilgavat innerit ja olen ka teine icon_lol.gif aga küll ma selle liidri selili panen 8)
ega ma kavatsengi IV -st kohe III jalutada icon_razz1.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2005 10:11:38 vasta tsitaadiga

JESSSS
Täna sain noortekas just selle keda vaja oli, 17 aastane noor treenitav. Pidin just otsima hakkama turult ja mõtlesin et proovin tõmmet enne, ehk joppab. Joppaski - palk ja TSI ka selline et yhe trenniga vist eeskujulik icon_biggrin.gif

Selline mees siis:
Jorma Sau (59217841)
17-aastane, rahuldav vorm, terve.
Ebameeldiv tüüp, kes on rahulik ja aus.
Tal on kohutav kogemus ja vilets juhioskus.

Total Skill Index (TSI): 1 470
Palk: 15 556 Krooni/nädal

Vastupidavus: rahuldav Väravavaht: kohutav
Mängujuht: vilets Söötmine: puudulik
Äärel: nõrk Kaitsmine: hea
Ründamine: puudulik Standardolukorrad: vilets

beer_yum.gif icon_biggrin.gif 8)
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 02.04.2005 10:35:17 vasta tsitaadiga

nja mulle tuli rahuldav 18a vv, läks 0-ga müüki kel huvi vaadake, liigas ilmselt kaotus jälle:(
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2005 14:15:53 vasta tsitaadiga

52,5 * ja 0-10 võit 8)
thumbs_up.gif


viimati muutis kr6ll 02.04.2005 14:20:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcfine
HV kasutaja
mcfine

liitunud: 01.02.2004




sõnum 02.04.2005 14:18:33 vasta tsitaadiga

7-0 võit võõrsil ja PIC, üks ründaja sai kollase ja kuna tal oli enne ka kollane all, siis peab ta eemale jääma järmisest mängust. aga järgmise mängu peaksin kah vist PICides võitma(väga kindel ei ole). kahju et treeneril ainult armetu juhioskus kui parem juhioskus siis meeleolu oleks laes.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2005 14:20:35 vasta tsitaadiga

punase saab siis kui kaks kollast all on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
L7
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2004




sõnum 02.04.2005 14:22:32 vasta tsitaadiga

48,5* ja 0-9 võit icon_razz.gif kr6llile jään ikka alla icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2005 14:24:03 vasta tsitaadiga

L7 kirjutas:
48,5* ja 0-9 võit icon_razz.gif kr6llile jään ikka alla icon_lol.gif


sa oota kui mu titaanlik inner kohale vajub - siis tuleb 2 * veel juurdegi 8)
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
L7
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2004




sõnum 02.04.2005 14:32:27 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
L7 kirjutas:
48,5* ja 0-9 võit icon_razz.gif kr6llile jään ikka alla icon_lol.gif


sa oota kui mu titaanlik inner kohale vajub - siis tuleb 2 * veel juurdegi 8)

No mul pole ka lagi veel käes, 50* oleks kindlasti saavutatav paremate vormidega
Muide, kui aint tärnide peale mängida, siis sama raha eest saaksid vv või ääre koha peal rohkem juurde, mingi 7* äär või vv
Seda ka, et kaitsetreenijatel lihtsam tärne koguda icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2005 14:48:08 vasta tsitaadiga

seda jah, ega ma neid ei loegi eriti - lihtsalt rekord oli ...
edit: eriti hea on see, et peale 2 parima kaistja myymist suutsin * rekordi teha, noored on mul väga andekad thumbs_up.gif 8)

Kuna mul on kõik muud sektorid juba enam vähem siis keskele peab rohkem rõhku panema - uuel hooajal tahaks saada keskvälja imepärasele tasemele minimaalselt saada ... usun et kolme inneriga on see vabalt saavutatav: kaks yleloomulik(+) innerit vähemalt + siis yks WC or hiilgav inner - oleneb palju rahad lubavad ... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
L7
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2004




sõnum 02.04.2005 15:02:22 vasta tsitaadiga

A ühes asjas olen ma kõvasti üle icon_biggrin.gif väljakumeestest üheksal on erioskus, sealhulgas 6 peameest ja tänagi tuli üks koll nurgalöögist. Teised 3 on jõuline kaitsja, tehniline inner ja kiire ründaja
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2005 15:06:09 vasta tsitaadiga

L7 kirjutas:
A ühes asjas olen ma kõvasti üle icon_biggrin.gif väljakumeestest üheksal on erioskus, sealhulgas 6 peameest ja tänagi tuli üks koll nurgalöögist. Teised 3 on jõuline kaitsja, tehniline inner ja kiire ründaja


oled jah aga ma rõhun robustsele jõule 8)
ei viitsi mina neid spetse otsida, eesmärk on saada kõik kolm sektorit väga tugevaks, ega neid meeskondi nii väga palju polegi kus kõik sektorid väga viisakad on ... kui järgmine hooaeg mingi 30-40 miljonit välja kraabin(peale innerite ostu) siis ostan veel hiilgava vv kah - siin on jumalik kaitse ka ryndava treeneriga garanteeritud, juba nüüd on mul sellest puudu aint 2-3 taset 8)


viimati muutis kr6ll 02.04.2005 15:08:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2005 15:12:42 vasta tsitaadiga

48,5* ja 3-4 võit võõrsil...

järgmisel nädalal siis Kadrinaga mäng... taktika on isegi juba selleks mänguks valmis, loodan et vormid normaalsed tulevad icon_smile.gif

edit: NO OSTKE MU HIILGAV KAITSJA HEA ÄÄREGA ÄRA!!! 45 milli kõigest icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 02.04.2005 17:46:40 vasta tsitaadiga

hmm jah, ka mul rekord a teiega võrreldes suht kehv 41,5. aga samas hetkel tegelikult mu tõeliselt esimesed treenitavad trenni saamas, ennem neid olid vaid sellised pooletoobised ja suht vanad, järgmise hooaja lõpus kui mehed maha müün tikusb sealt ilmselt päris hea papp. muidugi viib tärne alla mu vasakäär (nii kaitsja kui poolik)
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2005 18:13:25 vasta tsitaadiga

gamer kirjutas:
muidugi viib tärne alla mu vasakäär (nii kaitsja kui poolik)


no sellisel juhul on paras minu kaitsemees ära osta icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 02.04.2005 18:18:22 vasta tsitaadiga

[Valts], oleks vaid mul raha hetkel:d
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 12:08:51 vasta tsitaadiga

Osteti mu kaitsja ka lõpuks ära.
Eile õhtul jäi mul 5 milli puudu et saada endale jumalik äär :/
oleks endale selle tüübi siis kuni hooaja lõpuni soetanud, et liiga kinni panna, nüüd aga pean paar nädalat kui saan maailmaklassi ja imepärase kaitsja maha müüa...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
L7
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2004




sõnum 03.04.2005 15:52:14 vasta tsitaadiga

Jumalik äär nüüd küll eriti tark ost ei oleks icon_rolleyes.gif Mingi 2 mili palgaks maksta ühele mehule V liigas küll ei tõmba icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 19:59:44 vasta tsitaadiga

L7 kirjutas:
Jumalik äär nüüd küll eriti tark ost ei oleks icon_rolleyes.gif Mingi 2 mili palgaks maksta ühele mehule V liigas küll ei tõmba icon_biggrin.gif


mul on vaja seda venda ajutiselt, et liiga kinni panna icon_razz1.gif
ja mis see 2-3 milli siis nädalas ära pole, kodumänguga saab juba pea 3 nädala palga + veel igasugune vaba raha icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
L7
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2004




sõnum 03.04.2005 20:21:10 vasta tsitaadiga

[Valts] kirjutas:
L7 kirjutas:
Jumalik äär nüüd küll eriti tark ost ei oleks icon_rolleyes.gif Mingi 2 mili palgaks maksta ühele mehule V liigas küll ei tõmba icon_biggrin.gif


mul on vaja seda venda ajutiselt, et liiga kinni panna icon_razz1.gif
ja mis see 2-3 milli siis nädalas ära pole, kodumänguga saab juba pea 3 nädala palga + veel igasugune vaba raha icon_smile.gif

Vale lähenemine asjale. Parem mõtle, kuhu selle raha paigutada saaks selle asemel icon_wink.gif Osta parem 2 mängijat icon_question.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 21:00:22 vasta tsitaadiga

no jumalik äär on üldjuhul odavam kui näiteks titaanlik

edit: praegu läks just üks 3 millise palgaga vend 57 milliga, oleks saanud vabalt ära osta aga kohe on müügis utoopiline ääremängija tsipake madalama palgaga icon_smile.gif

edit2: kurat noh... utoopiline oli kõvasti kallim, peab ikka vist raharongi ootama jääma :/
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2005 14:09:37 vasta tsitaadiga

[Valts], usu see jumalik äär pole hea mõte. Sa saad selle tehinguga mingi 10-20 milli vasta pyksa - sellist meest on väga raske myya ja palka tahab selline mees tublisti ... ja sa saad aint yhe ääre viisakaks - mis siis saab kui olulises mängus HT mootor võimalused keskele või teisele äärele annab? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2005 15:35:53 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
[Valts], usu see jumalik äär pole hea mõte. Sa saad selle tehinguga mingi 10-20 milli vasta pyksa - sellist meest on väga raske myya ja palka tahab selline mees tublisti ... ja sa saad aint yhe ääre viisakaks - mis siis saab kui olulises mängus HT mootor võimalused keskele või teisele äärele annab? icon_rolleyes.gif


palka tahab ta jah tublisti, aga sellise tehinguga on võimalik ka kasu saada, kui näiteks osta 60 milliga mängija siis võib vabalt sellest hiljem umbes 90-100-ga lahti saada...
ma mängingi ühe äärega icon_razz1.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kodanik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2005 15:42:37 vasta tsitaadiga

Vot, võid küll lahti saada 90-100 milliga kui kellelgil on väga vaja üheks mänguks kuid ma kahtlen kas ilma lisaoskusteta äär just on see keda vaja on icon_wink.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2005 15:54:37 vasta tsitaadiga

[Valts], IRW

Mis sa tõesti arvad et 70 milli on jumaliku ääre eest soodne hind? Naljamees - kõik teavad et enamus hinda sellise mehe eest on vaja maksta palgana ... ei osta keegi sult teda 100 MIo eest ära icon_lol.gif

enamus jumalikke(iga positsioon) myyakse umbes 80 MIO eest, ääre eest saab umbes 1/3 vähem pappi icon_rolleyes.gif


viimati muutis kr6ll 04.04.2005 15:55:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2005 15:56:24 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
[Valts], IRW

Mis sa tõesti arvad et 70 milli on jumaliku ääre eest soodne hind? Naljamees - kõik teavad et enamus hinda on sellise mehe(jumalik oskus, enamus jumalikke(iga positsioon) myyakse umbes 80 MIO eest) eest on vaja maksta palgana ... ei osta keegi sult teda 100 MIo eest ära icon_lol.gif


100 milli võib vabalt ära saada, kui veab lihtsalt
ma leidsin praegu isegi parema pakkumised, aga ma kardan et selle hind tõuseb üle 60 milli(maailmaklassi äär, rahuldav sööt ja puudlik kaitse ning üleloomulik äär) mõlemad teevad 5,5* ja palka ei taha ka eriti palju

edit: 300 posti juba siin teemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hattrick mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 67, 68, 69  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.