|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
23.03.2005 12:24:23
|
|
|
| Kõvemate raalide vennad vaid mühisevad nende recommended nõuete peale 8) ilmselt UK ja/või US versioonis on need võikad asjad sees seega...
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
23.03.2005 14:14:06
|
|
|
aga ega sellepärast et hitleri versioonil pole verd ei tähenda et euroopa versioonis ei peaks olema verd.ma vähemalt loodan...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
23.03.2005 15:18:40
|
|
|
sellise rami hulgaga sa seda normaalselt ei mängi.
umbes sama configa ei jooksnud mul kunagi isegi VC
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
23.03.2005 17:47:32
|
|
|
| redenergy kirjutas: |
sellise rami hulgaga sa seda normaalselt ei mängi.
umbes sama configa ei jooksnud mul kunagi isegi VC |
Hmmzz....vice on mul üldiselt läbi mängitud....selle raaliga...nfsu2 ka ja....
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
26.03.2005 09:55:10
|
|
|
mängida ikka saab, aga ilmselt jääd mänguilust ilma
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.03.2005 10:04:26
|
|
|
kas keegi 100% kõik gängide graffitid ka üle värvinud on? omal on umbes 2/3 üles leitud ja värvitud. enamasti pole spray-d käepärast kui mingi jälle leian ja siis jääb tegemata.
praegu üritan autokoolis kõik kullad kätte saada, paar hõbedat veel on - üliraske ikka see autokool (kuldade saamine 100%)
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaniyodrift
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2003
|
26.03.2005 10:54:23
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
kas keegi 100% kõik gängide graffitid ka üle värvinud on? omal on umbes 2/3 üles leitud ja värvitud. enamasti pole spray-d käepärast kui mingi jälle leian ja siis jääb tegemata.
praegu üritan autokoolis kõik kullad kätte saada, paar hõbedat veel on - üliraske ikka see autokool (kuldade saamine 100%) |
jep siuke boonuskraam nagu graffitid, austrid, mendi-, takso-, kiirabi-, tuletõrje-, pimpimis- jms missioonid ühed esimesed asjad mis tehtud.
nii olen kõigis GTAdes teind 8)
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.03.2005 11:06:15
|
|
|
GTA3 sisse panema uuesti
sai see riva tnt 16MB kaardi ja 800se duroniga läbi m2ngitud
hakkis nagu pöörane, uue masina peal aga jooksis siidi 8)
aitab oodata seda san andreast
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TD@
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2003
|
26.03.2005 20:30:13
|
|
|
Heh nojah, karta on et GTA:SA teeb GTA3-le silmad ette
_________________ If i start murdering people...there would be none of you left.
-Charles Manson |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
26.03.2005 21:11:04
|
|
|
| TD@ kirjutas: |
| Heh nojah, karta on et GTA:SA teeb GTA3-le silmad ette |
teeb.. kuid mulle meenus seda mängides ullut ajad mill gta3 kätte sain ja siis oli see ikka mega kõva sarnane tunne oli SA ka aga siis tuli selline veider tunne gta3 kohapealt et seal oli sellist "miskit" enamat mis mis SA puudu on ja ka VC. Muidu endal jäi SA pooleli kui oli 4misjooni lõpuni ps2 sai maha müüdu (autoostueesmärgil) eks nüüd kunagi oleks soov ka ära lõpetada.. ilmslet prooviks PC peal ära kui mingiks ajaks kõvema masina saab seal võib ikka veel kordi kõvem see mäng olla
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
26.03.2005 21:17:21
|
|
|
| gta3 on väga toores.Minul hakib gta3 väga hullult,samas VC jookseb puhtalt kõrgete seatetega.256mb piisas minul küll VC jooksutamiseks
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wtfp
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2005
|
26.03.2005 22:09:57
|
|
|
Kel mäng PS" peal olemas, rääkige kas autod lähevad reaalsemalt katki ka w? Ja kas kohe pikali olev auto läheb põlema?
_________________ wtf#21 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
26.03.2005 22:19:17
|
|
|
| tsitaat: |
Kel mäng PS" peal olemas, rääkige kas autod lähevad reaalsemalt katki ka w? Ja kas kohe pikali olev auto läheb põlema?
|
nagu veits paremini vbal kui eelmistes osadesa aga ei midaig erlilist... kohe ei lähe põlema.. mõned sekunid ikka seisab niisama, natuke kauem vist isegi kui VC
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
27.03.2005 06:29:48
|
|
|
| asi mis vahest pinda käib on see, et autod on liiga kerged nagu kaalult. iga suht väikse asja peale võimalik üle katuse lennata või siis viskab taguotsa ette.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PaRaZiD
HV kasutaja
liitunud: 03.06.2002
|
27.03.2005 18:13:21
|
|
|
| kuskil lugesin et suvel pidi pc versioon välja tulema
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
27.03.2005 18:19:20
|
|
|
| PaRaZiD kirjutas: |
| kuskil lugesin et suvel pidi pc versioon välja tulema |
Siis tegid Sa küll suure avastuse!
Mäng lubatud poodidesse 2005 maiks.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
27.03.2005 18:19:38
|
|
|
| PaRaZiD kirjutas: |
| kuskil lugesin et suvel pidi pc versioon välja tulema |
Hmm....oled vist "esimene" kes jõudis must paraku ette Tahtsin just ise öelda et olen hoopis naeru kätte suremas OMG!
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
27.03.2005 18:54:27
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| PaRaZiD kirjutas: |
| kuskil lugesin et suvel pidi pc versioon välja tulema |
Mäng lubatud poodidesse 2005 maiks. |
7. juuni USAs
10. juuni EUs
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
27.03.2005 19:31:08
|
|
|
törts yle 2 kuu veel
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
27.03.2005 19:53:34
|
|
|
| loodan et kooli lõpus saab juba toksida.KRT ärge lükake edasi.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
27.03.2005 22:11:15
|
|
|
| madness kirjutas: |
| Rajareits kirjutas: |
| PaRaZiD kirjutas: |
| kuskil lugesin et suvel pidi pc versioon välja tulema |
Mäng lubatud poodidesse 2005 maiks. |
7. juuni USAs
10. juuni EUs |
Kurat lükati jälle edasi?
Oi kui hea, et PS2 ostetud ikka..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
27.03.2005 22:14:10
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
Oi kui hea, et PS2 ostetud ikka..  |
parem ootan veitsa, et saada parem produkst
ega ta 2ra ei jookse
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
27.03.2005 22:19:48
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Rajareits kirjutas: |
Oi kui hea, et PS2 ostetud ikka..  |
parem ootan veitsa, et saada parem produkst
ega ta 2ra ei jookse |
Ei jookse jah, aga sai PS ostetud enne arvutit, siis oli nett veel kallis. Praegu päris hea aega viita sellega. Saab kahekesi teleka ees mängitud jne...
See juba maitse asi. Mina saan näiteks Gran Turismot/WRC'd ka mängida, Sina ei saa.. Korralikke emulaatoreid ju pole teatavasti.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
27.03.2005 22:30:55
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| Mina saan näiteks Gran Turismot/WRC'd ka mängida, Sina ei saa.. Korralikke emulaatoreid ju pole teatavasti. |
ega ei tunne ennast yleliia puudutatuna kuna need m2ngud eriti peale ei l2he
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
28.03.2005 13:07:31
|
|
|
| madness kirjutas: |
| Rajareits kirjutas: |
| PaRaZiD kirjutas: |
| kuskil lugesin et suvel pidi pc versioon välja tulema |
Mäng lubatud poodidesse 2005 maiks. |
7. juuni USAs
10. juuni EUs |
10. juuni minu sünna 8)
_________________ don't click this link... |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.03.2005 13:16:22
|
|
|
niisis, sai eile jälle 1 bug mängust leitud. see sild, mis seda San Francsico Golden Gate-t peaks jäljendama kui San Fierrost Las Venturasesse seda kaudu sõita, siis teatud kohas silla alguses kohe kukub läbi silla. proovisin mitu korda. looadan, et PC versioonis neid sisse ei lasta.
ühes kohas missiooni ajal jooksis mu PS2 isegi esimest korda kinni
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
28.03.2005 19:32:43
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| asi mis vahest pinda käib on see, et autod on liiga kerged nagu kaalult. iga suht väikse asja peale võimalik üle katuse lennata või siis viskab taguotsa ette. |
See ei käi mitte pinda vaid ajab lausa hulluks, pööraseks, metsikuks!!!!! Nagu puupakud lendavad ringi ja laperdavad õhus krt. Raskust ei ole absoluutselt. Kõik on kena ja tore kuni autoukse enda järel kinni tõmbad, siis muutub mäng mingiks tüütuks multifilmiks. Juhitavus on liiga järsk ja tundlik, vägisi ajab haigutama. Hiljem, kui tekib võimalus teatuid masinaid Fast & Furious stiilis tuunima hakata, siis pole nitrol mingit mõtet, sest spidomeeter ja käiguvahetus puudub. Ainult anna gaasi ja keera rooli - hullult põnev!!!
Oma tuliuut ultracooli Nissan Skyline klooni tuuningugaraazhist välja tagurdades on tükk tegemist, et jumala pärast kuhugi vastu ei sõidaks, sest iga väikseimgi puudutus toob kaasa auto lagunemise. Mõnikord tekib kohe teatud hasart masin tervena ühest punktist teise transportida, et kui ei õnnestu, siis garaazhi tagasi ja proovime uuesti.
Kui need vead järgmise põlvkonna GTAs ära parandatakse, siis võib jälle mängima hakata. Vastasel juhul on GTA sari ja "free-roaming" zhanr ennast ammendanud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aq
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2003
|
28.03.2005 20:26:12
|
|
|
| Huvitav, minul endal ei ole ei PS2 ega mängu, kuid välismaa foorumitest olen lugenud, et just SA mängus pidavat see "kergete autode" probleem olema lahendatud... Naljakas vastukäiv jutt siin siis.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
28.03.2005 20:38:05
|
|
|
| Aq kirjutas: |
| Huvitav, minul endal ei ole ei PS2 ega mängu, kuid välismaa foorumitest olen lugenud, et just SA mängus pidavat see "kergete autode" probleem olema lahendatud... Naljakas vastukäiv jutt siin siis. |
Kuidas võtta. Ta on teistsugune, aga minu arust ikkagi halb.
Kõige rohkem käib aga pinda see, et teised keeravad lampi valedest ridadest ette, sõidavad tagant selga vms.. Kiirteedel see muidugi hea, et teised ka kiirelt sõidavad ja ohtlikum on, aga kõiki peab ILGELT kartma, et äkki keerab ette..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aq
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2003
|
28.03.2005 20:45:56
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| Kõige rohkem käib aga pinda see, et teised keeravad lampi valedest ridadest ette, sõidavad tagant selga vms.. |
Kusjuures, võiks lausa nimekirja koostada (gtaforums'is on seda juba tehtud) asjadest, mis tegelikult olid juba Vice City's olemas, kuid n.ö. peidetud kujul. Sellise AI sõidustiili saab ka VC-s aktiveerida koodi abil, PC'l peaks olema "miamitraffic". Samuti on juba VC-s (vähemalt, GTA3 ei tea) olemas JetPack (loodetavasti kirjut. õieti).
Samamoodi on ka linna ära peidetud muid vihjeid järgmisele mängule. Põhim. tasuks hakata ka omanikel uurima SA samu võimalusi, mis ilmselt tuuakse sisse järgmisesse mängu.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaniyodrift
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2003
|
28.03.2005 20:57:49
|
|
|
ise ei kurda küll autode kerge kaalu üle ei San Andreases ega Vice Citys - ei saa nagu üldse aru mis teema siin käib kuna saan nii autode juhtimise, hoidmise kui ka liiklushuligaanidega kenasti hakkama
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UMMI9999
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2004
|
28.03.2005 21:03:34
|
|
|
| Aq kirjutas: |
Samuti on juba VC-s (vähemalt, GTA3 ei tea) olemas JetPack (loodetavasti kirjut. õieti).
|
Ei ole kuulnud, ehk saaksid öelda, kus täpsemalt
_________________ Quid est veritas?
Kes teab vastust? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
28.03.2005 22:23:30
|
|
|
Aq, see pole see. See ei ole raevus sõitmine, nad lihtsalt lampi keeravad ette. Vähe normaalsem ikkagi oleks, et suurte teede puhul vahetatakse ridu vaikselt, võib-olla isegi suunatulega (see oleks ). Aq, jetpacki pole üheski GTA's enne olnud..
Kaniyodrift, saab hakkama jah, aga mõnikord kui sõidad natuke kiiremini kiirteedel, siis keegi lampi keerab Sulle järsult ette. Siis vajutan mina tavaliselt pidurid ikka plokki ja kohe on keegi seal mulle tagant otsa sõitmas..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
28.03.2005 22:28:25
|
|
|
Autoga sõit on ohtlik:P
lenda lennukiga!
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
28.03.2005 22:32:43
|
|
|
| madness kirjutas: |
Autoga sõit on ohtlik:P
lenda lennukiga! |
.. otse vastu puud ja lenda õhku!
Kõige ohutum minu jaoks on sõita mootorrattaga. Eriti hea on sellega, mille sadamast leiab (võidusõidu oma), hea on ka jetpack.
Saaksite öelda, mis on Teie arust linna parim garaa, kus oma autot tuunida? Öelge garaa, suva, mis autosid teha saab.
Ja kuidas saaks autosi enda poodi? Jätsin selle lause kahe silma vahele, kus ta seda ütles..
viimati muutis Rajareits 28.03.2005 22:46:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aq
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2003
|
28.03.2005 22:41:41
|
|
|
| Ma nüüd 100% kindel ei ole, et tegemist on samade funktsioonidega asjaga, mis on SA JetPack, kuid VC-s on võimalik ka kasutada cheat'i, mis "tõstab Tommy maast õhku ning lennutab ülikiirelt linna mööda ringi" ning kannab ka nime JetPack. Tõsi - seadeldist kui sellist näha siiski ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
28.03.2005 23:55:58
|
|
|
| Aq kirjutas: |
| Ma nüüd 100% kindel ei ole, et tegemist on samade funktsioonidega asjaga, mis on SA JetPack, kuid VC-s on võimalik ka kasutada cheat'i, mis "tõstab Tommy maast õhku ning lennutab ülikiirelt linna mööda ringi" ning kannab ka nime JetPack. Tõsi - seadeldist kui sellist näha siiski ei ole. |
se funktsioon oli küll gta3-s olemas, sai sellega ennast koos autoga õhku tõstetud, siis autost väljutud ja tühja autot selle "jetpackiga" edasi kasutatud.
samas see juhtimine pole ikka see, mis õige jetpackiga SA-s....
ps: ma pole kindel tegelikult, võibolla see GTA3 värk käis mingi cheat programmiga. VC puhul mäletan, et sai seda tehtud koos ultimate traineri abiga...
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
29.03.2005 15:46:26
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
Saaksite öelda, mis on Teie arust linna parim garaa, kus oma autot tuunida? Öelge garaa, suva, mis autosid teha saab.
Ja kuidas saaks autosi enda poodi? Jätsin selle lause kahe silma vahele, kus ta seda ütles.. |
Anyone?
Vabandust, aga üsna kiirelt vaja..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
29.03.2005 18:41:16
|
|
|
| Kui autode tuunimise isu peale on tulnud, siis olen San Fierrosse sõitnud. Seal on 2 head garaazhi: üks kohe raudteejaama kõrval ja teine natuke maad eemal, kuhu saab poest pärit autosid viia. Aga need autod, mis seal poes on, tulid kõik ühest missionist... rohkem ei oska küll midagi lisada. Eks peab Gamefaqsist järele vaatama.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wtfp
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2005
|
29.03.2005 20:20:55
|
|
|
Vice citys oli Jetpack Ultimate tarineris minuarust, et kui sul see oli, siis vajutasid üht nuppu ja said lennata inimesega kuhu vaja vms.
Aga SA's ATV'ga on hea sõita ? Ning seal maakohtades nagu mingi pori ka või kas sisse ka vajub natukene ? (loodan natuke liiga palju)
_________________ wtf#21 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
29.03.2005 20:52:30
|
|
|
| wtfp kirjutas: |
Vice citys oli Jetpack Ultimate tarineris minuarust, et kui sul see oli, siis vajutasid üht nuppu ja said lennata inimesega kuhu vaja vms.
Aga SA's ATV'ga on hea sõita ? Ning seal maakohtades nagu mingi pori ka või kas sisse ka vajub natukene ? (loodan natuke liiga palju) |
ATVga saab sõita juba päris varakult, seisab kusagil metsas kuuri all. Aga mingit mudarallit küll pole täheldanud. Vihma sajab ja äikest lööb, aga porilompe ei teki. Asfalt vist muutub libedamaks ja juhivatus halvemaks... Asi selles, et mängus on nii palju sõiduvahendeid, et ATV on vahepeal üldse meelest läinud.
Jetpack oli tegelikult päris meeldiv üllatus. Ei oodanud, et see mängu sisse on pandud. Aga ega sellega eriti ringi lennata ei viitsikski, liiga aeglane ja uimane.
Kusjuures väga imelik on see, et siimaani pole näinud militaarsõidukitest tanki, sest pole bazookat leidnud ja ilma selleta on teatavasti väga raske 6 tärni saada. VC oli see koguaeg olemas, siin aga mitte.
Nüüd meeldib hoopis Los Santose kõige kõrgema pilvelõhkuja katusele minna ja sealt langevõrjuga (või ilma) alla hüpata. See on üks väheseid tegevusi, mida varem üheski taolises mängus pole olnud. Näeb päris lahe välja ka.
Aga ikkagi, kus krdi kohas see BAZOOKA on!??!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Molotor
HV vaatleja
liitunud: 28.03.2005
|
29.03.2005 21:28:09
|
|
|
kas keegi ei tea millised nõudmised on san andrea mängul.(MIda ta nõuab)
_________________ 3DMark03 - 16278p
3DMark05 - 15982p |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UMMI9999
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2004
|
29.03.2005 21:48:30
|
|
|
Siiski pole need päris õiged nõudmised. Kui vaadata siia lehele (ja natuke allapoole kerida) on näha, et need andmed ei pärine Take2'lt, vaid hoopis Take2.co.za'lt (mis pole Take2 osa), kuigi nõudmised on arvatavasti umbes sarnased.
_________________ Quid est veritas?
Kes teab vastust? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wtfp
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2005
|
29.03.2005 21:50:40
|
|
|
Nii et langevari ka olemas... Täitsa huvitav paistab olevat. Ei viitsi kohe üldse oodata arvutile seda ja ps2 saaks laenata, aga vot mängu pole kuskilt laenata.
Mis lahedaid asju seal veel on? Kas söömine jne tüütavaks ei muutu? Kas linnas sõidab kohe tuunitud autosi ka ringi? (Vabandust, olen natuke liiga palju uudishimulik )
_________________ wtf#21 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
29.03.2005 22:00:28
|
|
|
üks langevari on keset Los Santost, kõige kõrgema hoone katusel. ümmargune pilvelõhkuja on. seal all on hotdog-i müüja. looadn, et leiad üles.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
29.03.2005 22:15:39
|
|
|
Ma joonistasin kohe puust ja punasest ette ja puha...Punane ruut ümber peaks olema õige maja. Parachute. Eriti lahe on sinna kohale põristada ja siis täpselt kõrgel maja kohal lennukist välja katusele hüpata, et siis hetk hiljem täie hooga sprintides sügavusse kukkuda. Kahju, et replay puudub. Päris pull oleks seda korduses vaadata... Kusjuures alles hiljem avastasin, et katusele pääseb ka alt maja uksest. Sissepääs on lihtsalt raskesti märgatav.
http://img.photobucket.com/albums/v602/dstar05/grand_theft_auto_0_parachuted.jpg
Söömine on teisejärguline, alguses on lihtsalt huvitav proovida, kui paksuks CJ läheb. Tuunitud autosid linna peal ei liigu, ainult ise saad neid teha.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
29.03.2005 22:23:27
|
|
|
| kas seal see vana bug ikka alles, et kui vaatad linnaautole otsa, keerad korra selja ning vaatad tagasi, siis on haihtunud?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
29.03.2005 22:53:46
|
|
|
| CnZ kirjutas: |
| kas seal see vana bug ikka alles, et kui vaatad linnaautole otsa, keerad korra selja ning vaatad tagasi, siis on haihtunud? |
see peaks mängu mootoris kinni olema...
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|