Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2005 12:24:23 vasta tsitaadiga

Kõvemate raalide vennad vaid mühisevad nende recommended nõuete peale 8) ilmselt UK ja/või US versioonis on need võikad asjad sees seega...
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2005 14:14:06 vasta tsitaadiga

aga ega sellepärast et hitleri versioonil pole verd ei tähenda et euroopa versioonis ei peaks olema verd.ma vähemalt loodan... icon_evil.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 23.03.2005 15:18:40 vasta tsitaadiga

sellise rami hulgaga sa seda normaalselt ei mängi.
umbes sama configa ei jooksnud mul kunagi isegi VC
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 23.03.2005 17:47:32 vasta tsitaadiga

redenergy kirjutas:
sellise rami hulgaga sa seda normaalselt ei mängi.
umbes sama configa ei jooksnud mul kunagi isegi VC
Hmmzz....vice on mul üldiselt läbi mängitud....selle raaliga...nfsu2 ka ja....
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.03.2005 09:55:10 vasta tsitaadiga

mängida ikka saab, aga ilmselt jääd mänguilust ilma icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2005 10:04:26 vasta tsitaadiga

kas keegi 100% kõik gängide graffitid ka üle värvinud on? omal on umbes 2/3 üles leitud ja värvitud. enamasti pole spray-d käepärast kui mingi jälle leian ja siis jääb tegemata. icon_neutral.gif

praegu üritan autokoolis kõik kullad kätte saada, icon_razz.gif paar hõbedat veel on - üliraske ikka see autokool (kuldade saamine 100%)
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 26.03.2005 10:54:23 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
kas keegi 100% kõik gängide graffitid ka üle värvinud on? omal on umbes 2/3 üles leitud ja värvitud. enamasti pole spray-d käepärast kui mingi jälle leian ja siis jääb tegemata. icon_neutral.gif

praegu üritan autokoolis kõik kullad kätte saada, icon_razz.gif paar hõbedat veel on - üliraske ikka see autokool (kuldade saamine 100%)

jep siuke boonuskraam nagu graffitid, austrid, mendi-, takso-, kiirabi-, tuletõrje-, pimpimis- jms missioonid ühed esimesed asjad mis tehtud.
nii olen kõigis GTAdes teind 8)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.03.2005 11:06:15 vasta tsitaadiga

GTA3 sisse panema uuesti
sai see riva tnt 16MB kaardi ja 800se duroniga läbi m2ngitud
hakkis nagu pöörane, uue masina peal aga jooksis siidi 8)
aitab oodata seda san andreast
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TD@
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 12.07.2003




sõnum 26.03.2005 20:30:13 vasta tsitaadiga

Heh nojah, karta on et GTA:SA teeb GTA3-le silmad ette
_________________
If i start murdering people...there would be none of you left.
-Charles Manson
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2005 21:11:04 vasta tsitaadiga

TD@ kirjutas:
Heh nojah, karta on et GTA:SA teeb GTA3-le silmad ette



teeb.. kuid mulle meenus seda mängides ullut ajad mill gta3 kätte sain ja siis oli see ikka mega kõva thumbs_up.gif sarnane tunne oli SA ka aga siis tuli selline veider tunne gta3 kohapealt et seal oli sellist "miskit" enamat mis mis SA puudu on ja ka VC. Muidu endal jäi SA pooleli kui oli 4misjooni lõpuni icon_biggrin.gif ps2 sai maha müüdu (autoostueesmärgil) eks nüüd kunagi oleks soov ka ära lõpetada.. ilmslet prooviks PC peal ära kui mingiks ajaks kõvema masina saab icon_razz.gif seal võib ikka veel kordi kõvem see mäng olla icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 26.03.2005 21:17:21 vasta tsitaadiga

gta3 on väga toores.Minul hakib gta3 väga hullult,samas VC jookseb puhtalt kõrgete seatetega.256mb piisas minul küll VC jooksutamiseks
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wtfp
HV kasutaja
wtfp

liitunud: 26.02.2005




sõnum 26.03.2005 22:09:57 vasta tsitaadiga

Kel mäng PS" peal olemas, rääkige kas autod lähevad reaalsemalt katki ka w? Ja kas kohe pikali olev auto läheb põlema?
_________________
wtf#21
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2005 22:19:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kel mäng PS" peal olemas, rääkige kas autod lähevad reaalsemalt katki ka w? Ja kas kohe pikali olev auto läheb põlema?



nagu veits paremini vbal kui eelmistes osadesa aga ei midaig erlilist... kohe ei lähe põlema.. mõned sekunid ikka seisab niisama, natuke kauem vist isegi kui VC icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2005 06:29:48 vasta tsitaadiga

asi mis vahest pinda käib on see, et autod on liiga kerged nagu kaalult. iga suht väikse asja peale võimalik üle katuse lennata või siis viskab taguotsa ette.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PaRaZiD
HV kasutaja

liitunud: 03.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2005 18:13:21 vasta tsitaadiga

kuskil lugesin et suvel pidi pc versioon välja tulema
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2005 18:19:20 vasta tsitaadiga

PaRaZiD kirjutas:
kuskil lugesin et suvel pidi pc versioon välja tulema


Siis tegid Sa küll suure avastuse! icon_lol.gif

Mäng lubatud poodidesse 2005 maiks.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 27.03.2005 18:19:38 vasta tsitaadiga

PaRaZiD kirjutas:
kuskil lugesin et suvel pidi pc versioon välja tulema
Hmm....oled vist "esimene" kes jõudis must paraku ette icon_sad.gif Tahtsin just ise öelda et olen hoopis naeru kätte suremas OMG! icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 27.03.2005 18:54:27 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
PaRaZiD kirjutas:
kuskil lugesin et suvel pidi pc versioon välja tulema



Mäng lubatud poodidesse 2005 maiks.


7. juuni USAs
10. juuni EUs
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.03.2005 19:31:08 vasta tsitaadiga

törts yle 2 kuu veel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2005 19:53:34 vasta tsitaadiga

loodan et kooli lõpus saab juba toksida.KRT ärge lükake edasi.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2005 22:11:15 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Rajareits kirjutas:
PaRaZiD kirjutas:
kuskil lugesin et suvel pidi pc versioon välja tulema



Mäng lubatud poodidesse 2005 maiks.


7. juuni USAs
10. juuni EUs


Kurat lükati jälle edasi?
Oi kui hea, et PS2 ostetud ikka.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.03.2005 22:14:10 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Oi kui hea, et PS2 ostetud ikka.. icon_rolleyes.gif
parem ootan veitsa, et saada parem produkst icon_wink.gif
ega ta 2ra ei jookse
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2005 22:19:48 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Rajareits kirjutas:
Oi kui hea, et PS2 ostetud ikka.. icon_rolleyes.gif
parem ootan veitsa, et saada parem produkst icon_wink.gif
ega ta 2ra ei jookse


Ei jookse jah, aga sai PS ostetud enne arvutit, siis oli nett veel kallis. Praegu päris hea aega viita sellega. Saab kahekesi teleka ees mängitud jne...
See juba maitse asi. Mina saan näiteks Gran Turismot/WRC'd ka mängida, Sina ei saa.. Korralikke emulaatoreid ju pole teatavasti.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.03.2005 22:30:55 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Mina saan näiteks Gran Turismot/WRC'd ka mängida, Sina ei saa.. Korralikke emulaatoreid ju pole teatavasti.
ega ei tunne ennast yleliia puudutatuna kuna need m2ngud eriti peale ei l2he icon_wink.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2005 13:07:31 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Rajareits kirjutas:
PaRaZiD kirjutas:
kuskil lugesin et suvel pidi pc versioon välja tulema



Mäng lubatud poodidesse 2005 maiks.


7. juuni USAs
10. juuni EUs



10. juuni minu sünna 8)

_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2005 13:16:22 vasta tsitaadiga

niisis, sai eile jälle 1 bug mängust leitud. icon_neutral.gif see sild, mis seda San Francsico Golden Gate-t peaks jäljendama kui San Fierrost Las Venturasesse seda kaudu sõita, siis teatud kohas silla alguses kohe kukub läbi silla. proovisin mitu korda. looadan, et PC versioonis neid sisse ei lasta.

ühes kohas missiooni ajal jooksis mu PS2 isegi esimest korda kinni icon_eek.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2005 19:32:43 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
asi mis vahest pinda käib on see, et autod on liiga kerged nagu kaalult. iga suht väikse asja peale võimalik üle katuse lennata või siis viskab taguotsa ette.


See ei käi mitte pinda vaid ajab lausa hulluks, pööraseks, metsikuks!!!!! Nagu puupakud lendavad ringi ja laperdavad õhus krt. Raskust ei ole absoluutselt. Kõik on kena ja tore kuni autoukse enda järel kinni tõmbad, siis muutub mäng mingiks tüütuks multifilmiks. Juhitavus on liiga järsk ja tundlik, vägisi ajab haigutama. Hiljem, kui tekib võimalus teatuid masinaid Fast & Furious stiilis tuunima hakata, siis pole nitrol mingit mõtet, sest spidomeeter ja käiguvahetus puudub. Ainult anna gaasi ja keera rooli - hullult põnev!!!
Oma tuliuut ultracooli Nissan Skyline klooni tuuningugaraazhist välja tagurdades on tükk tegemist, et jumala pärast kuhugi vastu ei sõidaks, sest iga väikseimgi puudutus toob kaasa auto lagunemise. Mõnikord tekib kohe teatud hasart masin tervena ühest punktist teise transportida, et kui ei õnnestu, siis garaazhi tagasi ja proovime uuesti.
Kui need vead järgmise põlvkonna GTAs ära parandatakse, siis võib jälle mängima hakata. Vastasel juhul on GTA sari ja "free-roaming" zhanr ennast ammendanud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 28.03.2005 20:26:12 vasta tsitaadiga

Huvitav, minul endal ei ole ei PS2 ega mängu, kuid välismaa foorumitest olen lugenud, et just SA mängus pidavat see "kergete autode" probleem olema lahendatud... Naljakas vastukäiv jutt siin siis.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2005 20:38:05 vasta tsitaadiga

Aq kirjutas:
Huvitav, minul endal ei ole ei PS2 ega mängu, kuid välismaa foorumitest olen lugenud, et just SA mängus pidavat see "kergete autode" probleem olema lahendatud... Naljakas vastukäiv jutt siin siis.


Kuidas võtta. Ta on teistsugune, aga minu arust ikkagi halb.
Kõige rohkem käib aga pinda see, et teised keeravad lampi valedest ridadest ette, sõidavad tagant selga vms.. Kiirteedel see muidugi hea, et teised ka kiirelt sõidavad ja ohtlikum on, aga kõiki peab ILGELT kartma, et äkki keerab ette.. icon_evil.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 28.03.2005 20:45:56 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Kõige rohkem käib aga pinda see, et teised keeravad lampi valedest ridadest ette, sõidavad tagant selga vms..


Kusjuures, võiks lausa nimekirja koostada (gtaforums'is on seda juba tehtud) asjadest, mis tegelikult olid juba Vice City's olemas, kuid n.ö. peidetud kujul. Sellise AI sõidustiili saab ka VC-s aktiveerida koodi abil, PC'l peaks olema "miamitraffic". Samuti on juba VC-s (vähemalt, GTA3 ei tea) olemas JetPack (loodetavasti kirjut. õieti).

Samamoodi on ka linna ära peidetud muid vihjeid järgmisele mängule. Põhim. tasuks hakata ka omanikel uurima SA samu võimalusi, mis ilmselt tuuakse sisse järgmisesse mängu.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 28.03.2005 20:57:49 vasta tsitaadiga

ise ei kurda küll autode kerge kaalu üle ei San Andreases ega Vice Citys - ei saa nagu üldse aru mis teema siin käib kuna saan nii autode juhtimise, hoidmise kui ka liiklushuligaanidega kenasti hakkama icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UMMI9999
HV kasutaja
UMMI9999

liitunud: 02.11.2004




sõnum 28.03.2005 21:03:34 vasta tsitaadiga

Aq kirjutas:

Samuti on juba VC-s (vähemalt, GTA3 ei tea) olemas JetPack (loodetavasti kirjut. õieti).

Ei ole kuulnud, ehk saaksid öelda, kus täpsemalt

_________________
Quid est veritas?
Kes teab vastust?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2005 22:23:30 vasta tsitaadiga

Aq, see pole see. See ei ole raevus sõitmine, nad lihtsalt lampi keeravad ette. Vähe normaalsem ikkagi oleks, et suurte teede puhul vahetatakse ridu vaikselt, võib-olla isegi suunatulega (see oleks thumbs_up.gif ). Aq, jetpacki pole üheski GTA's enne olnud.. icon_rolleyes.gif
Kaniyodrift, saab hakkama jah, aga mõnikord kui sõidad natuke kiiremini kiirteedel, siis keegi lampi keerab Sulle järsult ette. Siis vajutan mina tavaliselt pidurid ikka plokki ja kohe on keegi seal mulle tagant otsa sõitmas..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 28.03.2005 22:28:25 vasta tsitaadiga

Autoga sõit on ohtlik:P
lenda lennukiga!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2005 22:32:43 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Autoga sõit on ohtlik:P
lenda lennukiga!


.. otse vastu puud ja lenda õhku!

Kõige ohutum minu jaoks on sõita mootorrattaga. Eriti hea on sellega, mille sadamast leiab (võidusõidu oma), hea on ka jetpack.

Saaksite öelda, mis on Teie arust linna parim garaaž, kus oma autot tuunida? Öelge garaaž, suva, mis autosid teha saab.
Ja kuidas saaks autosi enda poodi? Jätsin selle lause kahe silma vahele, kus ta seda ütles..


viimati muutis Rajareits 28.03.2005 22:46:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 28.03.2005 22:41:41 vasta tsitaadiga

Ma nüüd 100% kindel ei ole, et tegemist on samade funktsioonidega asjaga, mis on SA JetPack, kuid VC-s on võimalik ka kasutada cheat'i, mis "tõstab Tommy maast õhku ning lennutab ülikiirelt linna mööda ringi" ning kannab ka nime JetPack. Tõsi - seadeldist kui sellist näha siiski ei ole.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2005 23:55:58 vasta tsitaadiga

Aq kirjutas:
Ma nüüd 100% kindel ei ole, et tegemist on samade funktsioonidega asjaga, mis on SA JetPack, kuid VC-s on võimalik ka kasutada cheat'i, mis "tõstab Tommy maast õhku ning lennutab ülikiirelt linna mööda ringi" ning kannab ka nime JetPack. Tõsi - seadeldist kui sellist näha siiski ei ole.
se funktsioon oli küll gta3-s olemas, sai sellega ennast koos autoga õhku tõstetud, siis autost väljutud ja tühja autot selle "jetpackiga" edasi kasutatud.
samas see juhtimine pole ikka see, mis õige jetpackiga SA-s....

ps: ma pole kindel tegelikult, võibolla see GTA3 värk käis mingi cheat programmiga. VC puhul mäletan, et sai seda tehtud koos ultimate traineri abiga...

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2005 15:46:26 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:

Saaksite öelda, mis on Teie arust linna parim garaaž, kus oma autot tuunida? Öelge garaaž, suva, mis autosid teha saab.
Ja kuidas saaks autosi enda poodi? Jätsin selle lause kahe silma vahele, kus ta seda ütles..


Anyone?
Vabandust, aga üsna kiirelt vaja..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2005 18:41:16 vasta tsitaadiga

Kui autode tuunimise isu peale on tulnud, siis olen San Fierrosse sõitnud. Seal on 2 head garaazhi: üks kohe raudteejaama kõrval ja teine natuke maad eemal, kuhu saab poest pärit autosid viia. Aga need autod, mis seal poes on, tulid kõik ühest missionist... rohkem ei oska küll midagi lisada. Eks peab Gamefaqsist järele vaatama.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wtfp
HV kasutaja
wtfp

liitunud: 26.02.2005




sõnum 29.03.2005 20:20:55 vasta tsitaadiga

Vice citys oli Jetpack Ultimate tarineris minuarust, et kui sul see oli, siis vajutasid üht nuppu ja said lennata inimesega kuhu vaja vms.
Aga SA's ATV'ga on hea sõita ? Ning seal maakohtades nagu mingi pori ka või kas sisse ka vajub natukene ? (loodan natuke liiga palju)

_________________
wtf#21
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2005 20:52:30 vasta tsitaadiga

wtfp kirjutas:
Vice citys oli Jetpack Ultimate tarineris minuarust, et kui sul see oli, siis vajutasid üht nuppu ja said lennata inimesega kuhu vaja vms.
Aga SA's ATV'ga on hea sõita ? Ning seal maakohtades nagu mingi pori ka või kas sisse ka vajub natukene ? (loodan natuke liiga palju)


ATVga saab sõita juba päris varakult, seisab kusagil metsas kuuri all. Aga mingit mudarallit küll pole täheldanud. Vihma sajab ja äikest lööb, aga porilompe ei teki. Asfalt vist muutub libedamaks ja juhivatus halvemaks... Asi selles, et mängus on nii palju sõiduvahendeid, et ATV on vahepeal üldse meelest läinud.
Jetpack oli tegelikult päris meeldiv üllatus. Ei oodanud, et see mängu sisse on pandud. Aga ega sellega eriti ringi lennata ei viitsikski, liiga aeglane ja uimane.
Kusjuures väga imelik on see, et siimaani pole näinud militaarsõidukitest tanki, sest pole bazookat leidnud ja ilma selleta on teatavasti väga raske 6 tärni saada. VC oli see koguaeg olemas, siin aga mitte.
Nüüd meeldib hoopis Los Santose kõige kõrgema pilvelõhkuja katusele minna ja sealt langevõrjuga (või ilma) alla hüpata. See on üks väheseid tegevusi, mida varem üheski taolises mängus pole olnud. Näeb päris lahe välja ka. thumbs_up.gif
Aga ikkagi, kus krdi kohas see BAZOOKA on!??! icon_question.gif icon_confused.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2005 21:00:07 vasta tsitaadiga

dstar, http://db.gamefaqs.com/console/ps2/file/grand_theft_auto_sa_weapon.png

Viitsid, näita kuskil kaardil see pilvelõhkuja kah ära.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Molotor
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2005




sõnum 29.03.2005 21:28:09 vasta tsitaadiga

kas keegi ei tea millised nõudmised on san andrea mängul.(MIda ta nõuab)
_________________
3DMark03 - 16278p
3DMark05 - 15982p
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 29.03.2005 21:41:06 vasta tsitaadiga

Molotor kirjutas:
kas keegi ei tea millised nõudmised on san andrea mängul.(MIda ta nõuab)

NO KURAT
lugeda ei oska ?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=1794384#1794384
natukene maad tagasipoole ainult

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UMMI9999
HV kasutaja
UMMI9999

liitunud: 02.11.2004




sõnum 29.03.2005 21:48:30 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
Molotor kirjutas:
kas keegi ei tea millised nõudmised on san andrea mängul.(MIda ta nõuab)

NO KURAT
lugeda ei oska ?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=1794384#1794384
natukene maad tagasipoole ainult

Siiski pole need päris õiged nõudmised. Kui vaadata siia lehele (ja natuke allapoole kerida) on näha, et need andmed ei pärine Take2'lt, vaid hoopis Take2.co.za'lt (mis pole Take2 osa), kuigi nõudmised on arvatavasti umbes sarnased.

_________________
Quid est veritas?
Kes teab vastust?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wtfp
HV kasutaja
wtfp

liitunud: 26.02.2005




sõnum 29.03.2005 21:50:40 vasta tsitaadiga

Nii et langevari ka olemas... Täitsa huvitav paistab olevat. Ei viitsi kohe üldse oodata arvutile seda ja ps2 saaks laenata, aga vot mängu pole kuskilt laenata.
Mis lahedaid asju seal veel on? Kas söömine jne tüütavaks ei muutu? Kas linnas sõidab kohe tuunitud autosi ka ringi? (Vabandust, olen natuke liiga palju uudishimulik icon_razz.gif)

_________________
wtf#21
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2005 22:00:28 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
dstar, http://db.gamefaqs.com/console/ps2/file/grand_theft_auto_sa_weapon.png

Viitsid, näita kuskil kaardil see pilvelõhkuja kah ära.

üks langevari on keset Los Santost, kõige kõrgema hoone katusel. ümmargune pilvelõhkuja on. seal all on hotdog-i müüja. looadn, et leiad üles.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2005 22:15:39 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
dstar, http://db.gamefaqs.com/console/ps2/file/grand_theft_auto_sa_weapon.png

Viitsid, näita kuskil kaardil see pilvelõhkuja kah ära.


Ma joonistasin kohe puust ja punasest ette ja puha...Punane ruut ümber peaks olema õige maja. Parachute. Eriti lahe on sinna kohale põristada ja siis täpselt kõrgel maja kohal lennukist välja katusele hüpata, et siis hetk hiljem täie hooga sprintides sügavusse kukkuda. Kahju, et replay puudub. Päris pull oleks seda korduses vaadata... Kusjuures alles hiljem avastasin, et katusele pääseb ka alt maja uksest. Sissepääs on lihtsalt raskesti märgatav.

http://img.photobucket.com/albums/v602/dstar05/grand_theft_auto_0_parachuted.jpg

Söömine on teisejärguline, alguses on lihtsalt huvitav proovida, kui paksuks CJ läheb. Tuunitud autosid linna peal ei liigu, ainult ise saad neid teha.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2005 22:23:27 vasta tsitaadiga

kas seal see vana bug ikka alles, et kui vaatad linnaautole otsa, keerad korra selja ning vaatad tagasi, siis on haihtunud?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2005 22:53:46 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
kas seal see vana bug ikka alles, et kui vaatad linnaautole otsa, keerad korra selja ning vaatad tagasi, siis on haihtunud?
see peaks mängu mootoris kinni olema...
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.