Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2005 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2005 13:41:52 vasta tsitaadiga

Winchester 3200+ @ 10x250 / 1,55V
2 x Adata PC4500 @ 250mhz 2.5-3-3-7 1T
Epox 9NDA3+
Powercolor Radeon 9500PRO 276/270 @ 391/330

3D MARK SCORE 2329

tõestus: http://www.zone.ee/x800/r95002.JPG

icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 22.03.2005 21:47:21 vasta tsitaadiga

vett ei anna peale lükata? prose kõrgemale ei lähe?
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 22.03.2005 21:50:37 vasta tsitaadiga

Tal oligi vesi minuarust sellel 9500-l icon_razz.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2005 23:29:36 vasta tsitaadiga

mul on kõigil kaartidel vesi, va neil millel auke pole icon_lol.gif

plokk istub igale kaardile 8)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 23.03.2005 00:58:00 vasta tsitaadiga

minu 98pro sai 95elt 400-ga omangut icon_biggrin.gif

homme läheb vesi peale icon_wink.gif

_________________

Plug and Play Monitor and Radeon 9800 PRO Properties

3D --- kui on full performance saan 2400 PcMark05-te
kui on full quality saan 1900 punkti :/

Mille peal seda testi tuleks teha siis?

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=703213
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2005 09:27:21 vasta tsitaadiga

A64 3000+, mis jookseb 10x240 taktil vaikimisi voltidega.
EPoX'i emaplaat 8KDA3-J millel passiivne jahutus lõuna (või misiganes) sillal icon_smile.gif
2x512 hynix D43 mälud, mis jooksevad protsessoriga sünkroonis, muud väärtused 1T 2,5-3-3-7 2,7V
XFX 6800GT 350/1000 sagedustel nagu nad vaikimisi on.
Head EQ2 draiverid 71.84 thumbs_up.gif icon_smile.gif

Ja no tulemuseks ~4700, pluss mõni kopikas icon_razz1.gif

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2005 10:21:52 vasta tsitaadiga

Proovi 400/1100 kelladel
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sendler
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003




sõnum 24.03.2005 11:00:32 vasta tsitaadiga

Paneks kah sis võrdluseks oma kaardi tulemused thumbs_up.gif
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=697650
Kaardiks Club3d nonGT
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2005 11:27:31 vasta tsitaadiga

non GT kohta ikka tubli tulemus thumbs_up.gif
kusagil testides oli 6600GT default tulemus mingi ~3200 punni.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 24.03.2005 11:59:51 vasta tsitaadiga

Mina A64 2,62ghz ei saa GT peal üle 3,72k.Asi kusagil video taga ,sest prose ja mälu siinide kiirused punkte ei muuda.Äkki mu kaart ei lähe sellest 2d seisust 3d asetustele üle kui 3d jooksutab?3dmk2003 on ka 9,3k ainult.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sendler
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003




sõnum 24.03.2005 12:04:46 vasta tsitaadiga

Pane aga Rivatuneri hw monitoring tööle, kui testid, hea vaadata, mis teeb. nonGT`l pole sellega probleeme, koguaeg Mhz samad icon_razz.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2005 12:14:35 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Proovi 400/1100 kelladel

bleh, ei taha klokkida icon_smile.gif vähemalt mitte selle testi pärast icon_razz1.gif

Lihtsalt võrdluseks teiste masinatega icon_smile.gif sai see number siis toodud

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2005 13:11:58 vasta tsitaadiga

Lisan ka siis v2ikse tulemuse icon_rolleyes.gif
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=601939

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2005 13:36:26 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Lisan ka siis v2ikse tulemuse icon_rolleyes.gif
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=601939

+75mhz tuum ja +170mhz mälud? Kabe icon_smile.gif Mis ta sul 71.84 official draiveritega annab? Viitsid proovida? icon_smile.gif

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2005 13:46:55 vasta tsitaadiga

huvitav kas vmodimata x800xl saab klokkides rohkem - kahtlen aga varsti näeb icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2005 13:48:01 vasta tsitaadiga

mõnipäev tagasi vaatasin ORBi skoore 6800gt-ga seal oli vägagi kivt :p 66.xx draiveritega sai ikka paju vähem samadelklokkidel olnud 75.xx driveritega vms
winter. saad küll ära tuusa icon_lol.gif http://service.futuremark.com/compare?3dm05=648462 ilma moditeda ning stock cooler.
and it's a plain-jane vanilla BBATI card, 2.0nS memory and no power con.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PPriit
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2003




sõnum 24.03.2005 15:26:40 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Lisan ka siis v2ikse tulemuse icon_rolleyes.gif
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=601939


Pinguta veidi veel! Saad mulle varsti järgi. icon_smile.gif AMD vs. Intel icon_lol.gif
Minu skoor allkirjas.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2005 18:09:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

+75mhz tuum ja +170mhz mälud? Kabe icon_smile.gif Mis ta sul 71.84 official draiveritega annab? Viitsid proovida? icon_smile.gif


Mul p2ris +75 ei ole kuna mul defult kellad 370/1000 .

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2005 14:18:39 vasta tsitaadiga

Ja sain 05 uue rekordi- 4111 punni 6600GT ga thumbs_up.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2005 18:49:37 vasta tsitaadiga

Sooviks abi veits. Minu kaardiks on GeForce 6600GT ja ma saan scooriks ainult 2788 punkti. ülejäänud arvuti conf on profiilis. draiverid on 71.84. MIDAGI EI OLE CLOKITUD, sest pole normaalset jahutust. kaart läheb ise kah vist päris kuumaks kui arvuti vahel restarti teeb. Sooviks siis teada kas see scoor on minu arvuti kohta normaalne või on midagi väga viltu?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 28.03.2005 18:51:27 vasta tsitaadiga

Sinu confi kohta vägagi hea
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 28.03.2005 20:12:13 vasta tsitaadiga

Midagi 4700 kanti tuli.
Arvuti on profiilis. icon_wink.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2005 20:32:12 vasta tsitaadiga

Jussu kirjutas:
Midagi 4700 kanti tuli.
Arvuti on profiilis. icon_wink.gif
Kuidas selline tulemus võimalik on icon_eek.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 28.03.2005 20:34:16 vasta tsitaadiga

see on tal 03-e skoor icon_smile.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2005 06:51:34 vasta tsitaadiga

Arvata v6ib jah , 05-es ta ei saa sellise kaardiga 4700 punkti icon_rolleyes.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pähkel
HV kasutaja
pähkel

liitunud: 02.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2005 19:28:47 vasta tsitaadiga

AMD s939 3000+ @ 1980MHz
Asus a8n-sli deluxe
GF6600 non-GT @ 500/660(2x330)
3098 punkti
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 30.03.2005 23:35:31 vasta tsitaadiga

Sain 3dmk nüüd 330p juurde kui uusimad chipseti driverid võtsin(4060p nüüd 3dmk2005).
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pähkel
HV kasutaja
pähkel

liitunud: 02.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2005 23:51:18 vasta tsitaadiga

pähkel kirjutas:
AMD s939 3000+ @ 1980MHz
Asus a8n-sli deluxe
GF6600 non-GT @ 500/660(2x330)
3098 punkti

Panin prose 8x330 (2640MHz) asünkroonis mäluga (2x220MHz) ja tuli 3142 punkti. Prose loeb siin testis suht vähe ikka.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2005 22:47:45 vasta tsitaadiga

Winchester 3200+ @ 10x250
DFI Lanparty NF4 ULTRA D
2 x TCCD @ 250mhz
Powercolor X800XL @ default

3dmark score: 4998 icon_razz1.gif

edit:

Winchester 3200+ @ 10x250
DFI Lanparty NF4 ULTRA D
2 x TCCD @ 250mhz 1.5-3-3-6 1T
Powercolor X800XL 400/493 @ 450/583

3dmark score: 5606
icon_razz1.gif

käib kah selliste übermega lahjade klokkide kohta
a mis teha kui XL kõrgemale ei lähe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 03.04.2005 08:50:47 vasta tsitaadiga

Default tulemas, prose ja video def kelladel.
Winchester 3000+
6600gt extreme driveritega, mis plaadilt.
3dmark score: 3589
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 04.04.2005 21:19:40 vasta tsitaadiga

AMD64 3200+@2.43GHz
512MB mälu@220MHz
Geforce 6800GT@default

Skoor: ~5000p(4983p)
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2005 22:04:48 vasta tsitaadiga

Uus rekord siis: 1883, cpu score 4322.
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=748165

prose 2300mhz
mälu 230mhz
video 570/355
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2005 10:47:43 vasta tsitaadiga

Suht hea score 9600XT kohta thumbs_up.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2005 21:07:37 vasta tsitaadiga

Winchester 3200+ @ 10x250 / 1,4V
2 x Adata PC4500 @ 250mhz 1.5-3-3-6 1T
DFI NF4
ATi X700PRO @ def, max quality

3dmark score: 3178
okse
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 13.04.2005 21:21:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Winchester 3200+ @ 10x250 / 1,4V
2 x Adata PC4500 @ 250mhz 1.5-3-3-6 1T
DFI NF4
ATi X700PRO @ def, max quality

3dmark score: 3178

sellest kaardist oleks ikka enamat oodanud thumbs_down.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2005 21:50:30 vasta tsitaadiga

Iron miki kirjutas:
tsitaat:

Winchester 3200+ @ 10x250 / 1,4V
2 x Adata PC4500 @ 250mhz 1.5-3-3-6 1T
DFI NF4
ATi X700PRO @ def, max quality

3dmark score: 3178

sellest kaardist oleks ikka enamat oodanud thumbs_down.gif
eks ta sai ise ka aru. Sellepärast ta panigi okse emotikoni lõppu icon_confused.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2005 21:57:48 vasta tsitaadiga

see kaart on loom tegelt
lihtsalt räigelt undervoltaged...
2ns mälu mis läheb 530mhz? ebanormaalne
sellele peab ikka kiiremas korras vmodid tegema
ja siis hakkab alles lammutama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 14.04.2005 17:04:09 vasta tsitaadiga

prose : soc.939 3500+ @ 2,4xghz
mälu : kingston hyperx cl2 2x512mb
kaart : 6800ultra pci-e
mammi asus a8n sli deluxe

05 punnid default kaardi kelladega 5842 punni
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcus21
Kreisi kasutaja
marcus21

liitunud: 14.03.2004




sõnum 16.04.2005 12:32:08 vasta tsitaadiga

His x700pro - 3218p
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2005 13:33:00 vasta tsitaadiga

Keegi kuskil mainis, et 05 tuleb prose mängu...
No vaadates X700PRO skoori, ei ütleks küll. Kui 03 ikka nii võimsalt esines ja siin mitte... icon_confused.gif
Aga Winterwind, sa ülekellatud skoori ei paiska siia? Tahaks võrrelda.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2005 13:41:54 vasta tsitaadiga

3dmark03-es GT 1-meses on prose roll ikkagi meeletu icon_mad.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2005 19:14:27 vasta tsitaadiga

wa666ou kirjutas:
Aga Winterwind, sa ülekellatud skoori ei paiska siia? Tahaks võrrelda.

ei...

ma mõtsin eile kui üle 3.7k sain, et räigelt vähe
täna orbist vaatasin, et wr miski 3.8k icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Doc Cannibal
HV kasutaja
Doc Cannibal

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 00:37:57 vasta tsitaadiga

xp2500+ @3200+
club 3d 6600gt @ 570/1150
3dmark05 score 3818p.
peaks vist minu kasti kohta enam-vähem rahuldav olema?
pilt läks küll osades testides juba kole säbruliseks icon_smile.gif
kuna praegu ei viitsi rohkem testida siis küsiks targematelt, et
kas artifaktid tekivad tänu mälu või gpu või mõlema ülekuumenemisele?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 19.04.2005 01:54:42 vasta tsitaadiga

reeglina tuleneb mälust
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 19.04.2005 07:20:42 vasta tsitaadiga

mälu kontroler on core sees. kui see kuumaks läheb hakkab ka mem vähem klokkuma ja vigu panema. ja corest tekivad sellised täpikesed. memmist aga suured laigud kui räigelt kellata
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Doc Cannibal
HV kasutaja
Doc Cannibal

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 15:05:17 vasta tsitaadiga

niih..eile siiski jätkasin testimist ja selgus, et kui memi jätsin samaks ja core võtsin alla siis kadusid ka artifaktid. ja ekraanil olid nii suured rohelised kui ka väikesed texturi vead. tundub siiski, et core vajaks rohkem külma icon_sad.gif
core temp läks juba ca. 80 kraadini ka..
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 15:19:43 vasta tsitaadiga

Doc Cannibal, mul temp max 60 ja samuti tekivad rohelised laigud, kui core üle 600 panna. Mälu aga miski 1130 näiteks samal ajal. Seega jah, core'i kõvasti kellates tekivad need. Nature testis viskab ka siis vigu. Aga ma ei usu, et asi tempis on. 60 kraadi peaks nagu veel täiesti pandav olema.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Doc Cannibal
HV kasutaja
Doc Cannibal

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 15:27:33 vasta tsitaadiga

sellisel juhul polegi mul mõtet jahutust vahetama hakata icon_confused.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcus21
Kreisi kasutaja
marcus21

liitunud: 14.03.2004




sõnum 19.04.2005 15:28:52 vasta tsitaadiga

Üks loll küsimus,kuidas video kaarti clockida? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 19.04.2005 16:55:51 vasta tsitaadiga

marcus21 kirjutas:
Üks loll küsimus,kuidas video kaarti clockida? icon_biggrin.gif


Video - 256MB HIS Excalibur X700 Pro PCI-E + Zalman VF700-Cu
http://downloads.guru3d.com/downloadget.php?id=725&file=1&evp=e6288921df91182e531d2ebf38552013
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2005 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.