Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 137, 138, 139  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2005 11:17:35 vasta tsitaadiga

kas on võimalik panna enda arvutile kaks messengeri et näiteks üks on messenger 6.2 ja teine 7 beta ja kui on siis kuidas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 21.03.2005 13:34:09 vasta tsitaadiga

adiskide kirjutas:
kas on võimalik panna enda arvutile kaks messengeri et näiteks üks on messenger 6.2 ja teine 7 beta ja kui on siis kuidas

Selle asja nimi on Polygamy Patch. Mine sinna ja otsi.

Edit:
On olemas ka selline vidin nagu Multi MSN, mille saad siit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xizop
HV kasutaja
xizop

liitunud: 26.12.2003




sõnum 21.03.2005 19:13:15 vasta tsitaadiga

mul viimased 2 päeva selline jama, et ei saa msn-is nime muuta ja uued kontaktid ei saa mind lisada....annab veateate, et momendil pole teenus kasutatav
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_kivi
HV veteran

liitunud: 04.02.2003




sõnum 21.03.2005 22:40:05 vasta tsitaadiga

Oskab keegi ütelda, kas on veel mõni MSNi versioon mis ka Win95 all jookseks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2005 22:48:27 vasta tsitaadiga

nr.5
_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_kivi
HV veteran

liitunud: 04.02.2003




sõnum 21.03.2005 22:50:18 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
nr.5

No hea küll, tõmban uuesti.
Eelmise katse ajal väitis installides, et ei kavatsegi tööle hakata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_kivi
HV veteran

liitunud: 04.02.2003




sõnum 21.03.2005 23:28:30 vasta tsitaadiga

"Win 98 or later" ja "IE 5.0 required" ütleb ju icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asus_cusl2
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004




sõnum 21.03.2005 23:37:01 vasta tsitaadiga

kungi siin oli vist teema, aga kudas ma sellest msn 4.7 lahti saan? Närvidele ajab see, et ta logi automaatselt sisse. Kui mind ennast kodusgi ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2005 23:54:58 vasta tsitaadiga

asus_cusl2 kirjutas:
kungi siin oli vist teema, aga kudas ma sellest msn 4.7 lahti saan? Närvidele ajab see, et ta logi automaatselt sisse. Kui mind ennast kodusgi ei ole.

Kirjuta Run-i:
RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\inf\msmsgs.inf,BLC.Remove
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2005 08:32:46 vasta tsitaadiga

martin_kivi kirjutas:
"Win 98 or later" ja "IE 5.0 required" ütleb ju icon_sad.gif

Ei tea, mina igatahes ajasin naabrinaisele hiljuti SELLE peale.

_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2005 17:00:55 vasta tsitaadiga

see viimane automaatselt pakutud Beeta uuendus ei lasnud enam winkse saata. Muud nagu muudatusi ei kohanud Sai 0425 tagasi lastud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2005 18:12:54 vasta tsitaadiga

aksel kirjutas:
see viimane automaatselt pakutud Beeta uuendus ei lasnud enam winkse saata. Muud nagu muudatusi ei kohanud Sai 0425 tagasi lastud


edasiarendus on sis tohutu olnud
tundub et ma võin seda õiget 7-t ootama jäädagi

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xizop
HV kasutaja
xizop

liitunud: 26.12.2003




sõnum 22.03.2005 18:16:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mul viimased 2 päeva selline jama, et ei saa msn-is nime muuta ja uued kontaktid ei saa mind lisada....annab veateate, et momendil pole teenus kasutatav

kas keegi ei oska mingeid nõuandeid anda. lasin msn 7.0 beta maha. 6.2 uuesti peale...ei aidanud. nüüd on asi juba nii kaugel et ei luba mul ka enam kontakte lisada icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_kivi
HV veteran

liitunud: 04.02.2003




sõnum 22.03.2005 19:18:35 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
martin_kivi kirjutas:
"Win 98 or later" ja "IE 5.0 required" ütleb ju icon_sad.gif

Ei tea, mina igatahes ajasin naabrinaisele hiljuti SELLE peale.

Ka sinu antud lingilt tõmmates sama pull.
Edit: MSN olemas. Piisas ainult IE5 pealelaskmisest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2005 01:45:16 vasta tsitaadiga

kui keegi saadab mulle animeeritud emoticoni, siis saan panna parema nupuga add ja selle endale salvestada. kuhu se gif arvutis läheb? kui tahan need näiteks alles hoida win clean installi yle, või teha nii, et ka teised msn kasutajad neid minu arvutis kasutada saaks?

ja kust üldse animeeritud emoticone tirida saaks ilma miskit installimata, mis arvuti spywaret täis pasandab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 24.03.2005 02:45:01 vasta tsitaadiga

http://www.mess.be
sealt saab neid ullult kui suudad seal kirjul lehel need yles leida.
ning save kõik gifid lihtsalt yhte kausta ja "backit-app"
siis lähed msn (7.0) peaaknasse, võtad tools>my emoticons...>create... ja edasi sa vist oskad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2005 10:18:18 vasta tsitaadiga

aga kui asi saadetakse mulle msni kaudu ja ma addin, kuhu ta siis tekib?, et saaks teistele kah panna?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fixz
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2005




sõnum 24.03.2005 11:33:37 vasta tsitaadiga

võibolla ,et foorumis selle probleemi kohta on juba nõuandeid -kuid kurdan ikkagi
probleem selles ,et jagan ADSL ühendust kahe arvuti vahel -läbi switsi minu arvuti host ja sellel jookseb winXP pro ja teisel guest jookseb winHome
Teine arvuti ei saa mitte kuidagi msn logida ütleb kõik aega ,----midagi sellist- et servers problems----mis iganes ma ka selle võrgu configa enda poolt ei teeks ikka sama jama. Aga kui ühenduse panen läbi winHome jooksma siis saavad mõlemad arvutid msn kasutada. Taen et ruuter parandaks probleemi -- kuid kindlasti peaks olema teine mingi võimalus nii et läbi minu XP pro poolt jagatud ühenduse saavad mõlemad arvutid msn kasutada- ehk osakb keegi asjalikku nõu anda icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
svenman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2005 12:19:26 vasta tsitaadiga

xizop kirjutas:
tsitaat:

mul viimased 2 päeva selline jama, et ei saa msn-is nime muuta ja uued kontaktid ei saa mind lisada....annab veateate, et momendil pole teenus kasutatav

kas keegi ei oska mingeid nõuandeid anda. lasin msn 7.0 beta maha. 6.2 uuesti peale...ei aidanud. nüüd on asi juba nii kaugel et ei luba mul ka enam kontakte lisada icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif


Lased msn maha ja vaatad, et mitte midagi registrisse ei jääks. Igaks juhuks resa ja uuesti peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2005 13:00:22 vasta tsitaadiga

ootan abi. mina lisan endale pildid, aga ei saa neid kudagi teistele accountidele minu arvutis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
svenman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2005 13:03:53 vasta tsitaadiga

jaco kirjutas:
ootan abi. mina lisan endale pildid, aga ei saa neid kudagi teistele accountidele minu arvutis.


No vaata mis nimega on see emoticon, mille lisad ja siis võta search lahti. Tipi failinimi sisse ja otsi üles kus on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2005 13:09:20 vasta tsitaadiga

nendel emoticonidel, mis on vestlusest lisatud pole midkit kirjas file name all, kui vaadata my emoticons. icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 24.03.2005 20:16:36 vasta tsitaadiga

jaco kirjutas:
aga kui asi saadetakse mulle msni kaudu ja ma addin, kuhu ta siis tekib?, et saaks teistele kah panna?

Vaata C:\Documents and Settings\[Kasutaja]\Application Data\Microsoft\MSN Messenger, seal on iga konto jaoks oma kaust, otsid enda oma üles, peaksid seal olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2005 23:48:35 vasta tsitaadiga

kas vestlusest kuidagi inimest saab välja kikkida?

kui sisse saab, siis peaks kuidagi ka välja saama icon_rolleyes.gif

_________________
Ole tore !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 25.03.2005 01:08:19 vasta tsitaadiga

Palun aidake Kohe kui lahti saan viskab errori ette ja paneb kinni :S..Tegin arvutile restarti msnile reinstalli ikka ei aita plz help..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2005 20:42:01 vasta tsitaadiga

Kasutad MSN 7? Proovi 6.2.
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fixz
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2005




sõnum 26.03.2005 14:59:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

võibolla ,et foorumis selle probleemi kohta on juba nõuandeid -kuid kurdan ikkagi
probleem selles ,et jagan ADSL ühendust kahe arvuti vahel -läbi switsi minu arvuti host ja sellel jookseb winXP pro ja teisel guest jookseb winHome
Teine arvuti ei saa mitte kuidagi msn logida ütleb kõik aega ,----midagi sellist- et servers problems----mis iganes ma ka selle võrgu configa enda poolt ei teeks ikka sama jama. Aga kui ühenduse panen läbi winHome jooksma siis saavad mõlemad arvutid msn kasutada. Taen et ruuter parandaks probleemi -- kuid kindlasti peaks olema teine mingi võimalus nii et läbi minu XP pro poolt jagatud ühenduse saavad mõlemad arvutid msn kasutada- ehk osakb keegi asjalikku nõu anda


saan aru et keegi ilmselt asjalikku nõu siin minu probleemile anda ei oska icon_neutral.gif icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 26.03.2005 15:41:20 vasta tsitaadiga

fixz kirjutas:
tsitaat:

võibolla ,et foorumis selle probleemi kohta on juba nõuandeid -kuid kurdan ikkagi
probleem selles ,et jagan ADSL ühendust kahe arvuti vahel -läbi switsi minu arvuti host ja sellel jookseb winXP pro ja teisel guest jookseb winHome
Teine arvuti ei saa mitte kuidagi msn logida ütleb kõik aega ,----midagi sellist- et servers problems----mis iganes ma ka selle võrgu configa enda poolt ei teeks ikka sama jama. Aga kui ühenduse panen läbi winHome jooksma siis saavad mõlemad arvutid msn kasutada. Taen et ruuter parandaks probleemi -- kuid kindlasti peaks olema teine mingi võimalus nii et läbi minu XP pro poolt jagatud ühenduse saavad mõlemad arvutid msn kasutada- ehk osakb keegi asjalikku nõu anda


saan aru et keegi ilmselt asjalikku nõu siin minu probleemile anda ei oska icon_neutral.gif icon_neutral.gif


Proovi nt. aMSN'i, Gilly Messengeri või mõnda muud alternatiivset MSN klienti, võib ehk aidata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2005 17:52:59 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
fixz kirjutas:
tsitaat:

võibolla ,et foorumis selle probleemi kohta on juba nõuandeid -kuid kurdan ikkagi
probleem selles ,et jagan ADSL ühendust kahe arvuti vahel -läbi switsi minu arvuti host ja sellel jookseb winXP pro ja teisel guest jookseb winHome
Teine arvuti ei saa mitte kuidagi msn logida ütleb kõik aega ,----midagi sellist- et servers problems----mis iganes ma ka selle võrgu configa enda poolt ei teeks ikka sama jama. Aga kui ühenduse panen läbi winHome jooksma siis saavad mõlemad arvutid msn kasutada. Taen et ruuter parandaks probleemi -- kuid kindlasti peaks olema teine mingi võimalus nii et läbi minu XP pro poolt jagatud ühenduse saavad mõlemad arvutid msn kasutada- ehk osakb keegi asjalikku nõu anda


saan aru et keegi ilmselt asjalikku nõu siin minu probleemile anda ei oska icon_neutral.gif icon_neutral.gif


Proovi nt. aMSN'i, Gilly Messengeri või mõnda muud alternatiivset MSN klienti, võib ehk aidata.

Või www.e-messenger.net , kui midagi installida ei viitsi.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2005 08:50:55 vasta tsitaadiga

kas saab kudagi msn 7.0.0632 ja veel uuemas tagasi selle add valiku, kui vajutada paremklõps emoticonil, mille on sulle vestluskaaslane saatnud? 7.0.429 on see veeel olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2005 16:21:18 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
kas vestlusest kuidagi inimest saab välja kikkida?

kui sisse saab, siis peaks kuidagi ka välja saama icon_rolleyes.gif

_________________
Ole tore !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2005 16:48:10 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
kas vestlusest kuidagi inimest saab välja kikkida?

kui sisse saab, siis peaks kuidagi ka välja saama icon_rolleyes.gif


Konverentsiaken? Minuteada ei saa, ainuke võimalus uued aknad avada ja mitte lisada seda keda tahad kikkida thumbs_down.gif icon_confused.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2005 18:10:10 vasta tsitaadiga

umm...sihuke asi et üks chikk siis paneb webcami käima aga meil läggib see millegipärast...kuigi teistega tal nii ei ole icon_confused.gif
vaatasin et McAfee firewall blokkis tema webcami...no võtsin bloki maha ja lisasin Trusted listi...aga ikkagi mingi lagg icon_rolleyes.gif mäs värk on? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2005 19:37:08 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
umm...sihuke asi et üks chikk siis paneb webcami käima aga meil läggib see millegipärast...kuigi teistega tal nii ei ole icon_confused.gif
vaatasin et McAfee firewall blokkis tema webcami...no võtsin bloki maha ja lisasin Trusted listi...aga ikkagi mingi lagg icon_rolleyes.gif mäs värk on? icon_biggrin.gif

Äkki on Teil lihtsalt s*tt ühendus? Proovi ka korraks firewall kinni panna ja siis tema webcammi vaadata.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2005 19:50:02 vasta tsitaadiga

no ühendus STV Shared Access...ehk *ask...aga siiski teiste webcame vaadates on normaalne... icon_rolleyes.gif
firewalli on/off kah proovitud...ei funka


viimati muutis Dominus 30.03.2005 15:34:08, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2005 01:26:30 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Proovi ka korraks firewall kinni panna ja siis tema webcammi vaadata.

Proovi seda ka.. Siis saab selgeks, kas viga on tulemüüris.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2005 20:59:37 vasta tsitaadiga

probleem. windows messenger töötab ok. aga kui installin msn messengeri, siis logib sisse ja peale seda jookseb kohe kinni (not responding). krt milles jama? see probleem tekkis peale formatit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 30.03.2005 21:10:22 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
probleem. windows messenger töötab ok. aga kui installin msn messengeri, siis logib sisse ja peale seda jookseb kohe kinni (not responding). krt milles jama? see probleem tekkis peale formatit.

Topelt ei kärise.
Üks format siis veel takka icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2005 21:34:49 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
tomz kirjutas:
probleem. windows messenger töötab ok. aga kui installin msn messengeri, siis logib sisse ja peale seda jookseb kohe kinni (not responding). krt milles jama? see probleem tekkis peale formatit.

Topelt ei kärise.
Üks format siis veel takka icon_wink.gif

no perkele icon_rolleyes.gif... kopp ees juba, just sai enamvähem valmis icon_biggrin.gif. eks uurin kui muud moodi ei saa

nüüd panin msn 7 peale ja nüüd ütlen et problem with service or connection. nii win msni kui 7'ega... kas msn maas või probleem minus?


viimati muutis tomz 30.03.2005 21:49:06, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2005 22:44:57 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
probleem. windows messenger töötab ok. aga kui installin msn messengeri, siis logib sisse ja peale seda jookseb kohe kinni (not responding). krt milles jama? see probleem tekkis peale formatit.

küsiks veelkord.

täpsemalt sisi probleem selline: installin, töötab seenikaua kuni on sisse loginud ja siis sel hetkel jookseb kinni aga teised näevad mind online. task manageris vaadates kui on msn lahti, tekib sinna applications alla 2 msni ikooni ja mõlemad not responding. process all on siigi ainult üks.

samas windows messenger töötab perfektselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2005 00:51:07 vasta tsitaadiga

link :: mess.be

Mul viskas ka korra välja, ning Service Status pajatas järgmist:
tsitaat:
.NET Messenger Service Sign In
The .NET Messenger Service is temporarily experiencing difficulty. You may be unable to sign in. Please try again later.
Last Update: 3/30/2005 1:11:00 PM Pacific Time (GMT -8:00)


Paistab, et tegeletakse mingi testimisega.
Mess.be pajatab:
tsitaat:
Since yesterday, the MSN Messenger team is conducting global security testing in an effort to block malicious code from being transferred via MSN Messenger forever. Over 48 hours and in two phases, all hotlinks, Winks and Dynamic Display Pictures will be blocked from being sent or received, affecting all users of MSN Messenger 7 BETAs.

We're currently going through phase 1 in which all clickable links (hotlinks) are disabled, but Winks and Dynamic Display Pictures enabled. At the end of the first phase (March 30th, 1 PM (PST)), phase 2 will commence and disable all Winks and Dynamic Display Pictures. Security testing is expected to be completed 24 hours later at March 31st, 1 PM (PST).

Võimalik, et on MSN Messenger 7 Final on kohe-kohe tulemas icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delic
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2004




sõnum 31.03.2005 03:46:16 vasta tsitaadiga

on kuidagi võimalik msn`i file transferit kiiremaks saada, kui asi istub ruuteri taga kinni? ühendus on muidu kodulahendus 3 ja pordid lahti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2005 12:40:11 vasta tsitaadiga

mul kah osade kasutajate vahel on file transfer väga-väga aeglane, põhiliselt Eesti kasutajatele saates, Floridasse läks küll normaalse tempoga
EDIT: Tegin just BETA-le update, töötab ikka icon_biggrin.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2005 22:52:09 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
tomz kirjutas:
probleem. windows messenger töötab ok. aga kui installin msn messengeri, siis logib sisse ja peale seda jookseb kohe kinni (not responding). krt milles jama? see probleem tekkis peale formatit.

küsiks veelkord.

täpsemalt sisi probleem selline: installin, töötab seenikaua kuni on sisse loginud ja siis sel hetkel jookseb kinni aga teised näevad mind online. task manageris vaadates kui on msn lahti, tekib sinna applications alla 2 msni ikooni ja mõlemad not responding. process all on siigi ainult üks.

samas windows messenger töötab perfektselt.

no kurja. 3 korda format tehtud, mitme erineva cd'ga... ehk viga minu hdd's, mis vahepeal trikitas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2005 08:53:43 vasta tsitaadiga

taas kord pean kordama vana küsimust - kas on ikka mõtet kohe alati ette kanda, kui kellelgi msn ei tööta? või see teil jälle korras on? keda see huvitab, kui teil msn ei tööta või kui ta töötab. vähesed inimesed jälgivad HV teemasid "reaalajas", et teie postidel ka mingi väärtus oleks. no ei tööta - ja mis siis, paar tunni pärast suure tõenäosusega töötab jälle, ja teie posti väärtus on 0. minu meelest üsna mõttetu. väga palju on asju, mis aeg-ajalt ei tööta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2005 12:25:30 vasta tsitaadiga

mul sukene probleem, et kui ma selle msn 7 plus beta laadisin, siis ie lendab koguaeg, selline leht lahti http://mysearchnow.com/ (ärge igaksjuhuks vajutage) ja siis see sitt on mul program files ka ja kuidagi see tuli selle msn7 plus betaga kaasa, aga ma ei saa seda lahti ei ie ega ka program filesist?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2005 12:38:25 vasta tsitaadiga

X, see on adware. kasuta spybot`i ja ad-aware ja käi arvuti üle. siis peaks korda saama.
sisestades otsingusse selle lingi, siis peaks sulle vastuseid ka tulema.

_________________
Ole tore !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2005 12:45:56 vasta tsitaadiga

et nagu HV otsingusse või googlesse? ja kahjuks adaware ja sbybot ei teind teist nägugi, ei kõrvaldanud seda probleemi kahjuks. icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janno89
Kreisi kasutaja
janno89

liitunud: 27.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2005 13:15:21 vasta tsitaadiga

äkki saad abi https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=94010&highlight=mysearchnow icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2005 14:05:27 vasta tsitaadiga

rmg, ei usu et häkkerite rünnakud. 30,31 märts testis MSN net-messenger servicet ja eelkõige oli häiritud MSN Messenger 7 BETA kasutajad.
Pigem tehakse ettevalmistusi MSN Messenger 7 lõppversiooni väljatulekuks.

X, kas "msn 7 plus beta" all mõtlesid Messenger Plus!-i (mida võib minu allkirjast tirida) või midagi muud. Kui seda silmas pidasid, siis tuleb see maha installida ja uuesti peale lasta ilma sponsorprogrammita, mis ei ole kohustuslik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 137, 138, 139  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.