|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
v1per
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004
|
21.03.2005 11:17:35
|
|
|
| kas on võimalik panna enda arvutile kaks messengeri et näiteks üks on messenger 6.2 ja teine 7 beta ja kui on siis kuidas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kangur
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
21.03.2005 13:34:09
|
|
|
| adiskide kirjutas: |
| kas on võimalik panna enda arvutile kaks messengeri et näiteks üks on messenger 6.2 ja teine 7 beta ja kui on siis kuidas |
Selle asja nimi on Polygamy Patch. Mine sinna ja otsi.
Edit:
On olemas ka selline vidin nagu Multi MSN, mille saad siit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xizop
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
21.03.2005 19:13:15
|
|
|
| mul viimased 2 päeva selline jama, et ei saa msn-is nime muuta ja uued kontaktid ei saa mind lisada....annab veateate, et momendil pole teenus kasutatav
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martin_kivi
HV veteran
liitunud: 04.02.2003
|
21.03.2005 22:40:05
|
|
|
| Oskab keegi ütelda, kas on veel mõni MSNi versioon mis ka Win95 all jookseks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
21.03.2005 22:48:27
|
|
|
nr.5
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin_kivi
HV veteran
liitunud: 04.02.2003
|
21.03.2005 22:50:18
|
|
|
No hea küll, tõmban uuesti.
Eelmise katse ajal väitis installides, et ei kavatsegi tööle hakata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martin_kivi
HV veteran
liitunud: 04.02.2003
|
21.03.2005 23:28:30
|
|
|
"Win 98 or later" ja "IE 5.0 required" ütleb ju
|
|
| tagasi üles |
|
 |
asus_cusl2
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
21.03.2005 23:37:01
|
|
|
| kungi siin oli vist teema, aga kudas ma sellest msn 4.7 lahti saan? Närvidele ajab see, et ta logi automaatselt sisse. Kui mind ennast kodusgi ei ole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
21.03.2005 23:54:58
|
|
|
| asus_cusl2 kirjutas: |
| kungi siin oli vist teema, aga kudas ma sellest msn 4.7 lahti saan? Närvidele ajab see, et ta logi automaatselt sisse. Kui mind ennast kodusgi ei ole. |
Kirjuta Run-i:
RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\inf\msmsgs.inf,BLC.Remove
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
22.03.2005 08:32:46
|
|
|
| martin_kivi kirjutas: |
"Win 98 or later" ja "IE 5.0 required" ütleb ju  |
Ei tea, mina igatahes ajasin naabrinaisele hiljuti SELLE peale.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
22.03.2005 17:00:55
|
|
|
| see viimane automaatselt pakutud Beeta uuendus ei lasnud enam winkse saata. Muud nagu muudatusi ei kohanud Sai 0425 tagasi lastud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
22.03.2005 18:12:54
|
|
|
| aksel kirjutas: |
| see viimane automaatselt pakutud Beeta uuendus ei lasnud enam winkse saata. Muud nagu muudatusi ei kohanud Sai 0425 tagasi lastud |
edasiarendus on sis tohutu olnud
tundub et ma võin seda õiget 7-t ootama jäädagi
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| tagasi üles |
|
 |
xizop
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
22.03.2005 18:16:38
|
|
|
| tsitaat: |
mul viimased 2 päeva selline jama, et ei saa msn-is nime muuta ja uued kontaktid ei saa mind lisada....annab veateate, et momendil pole teenus kasutatav
|
kas keegi ei oska mingeid nõuandeid anda. lasin msn 7.0 beta maha. 6.2 uuesti peale...ei aidanud. nüüd on asi juba nii kaugel et ei luba mul ka enam kontakte lisada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martin_kivi
HV veteran
liitunud: 04.02.2003
|
22.03.2005 19:18:35
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| martin_kivi kirjutas: |
"Win 98 or later" ja "IE 5.0 required" ütleb ju  |
Ei tea, mina igatahes ajasin naabrinaisele hiljuti SELLE peale. |
Ka sinu antud lingilt tõmmates sama pull.
Edit: MSN olemas. Piisas ainult IE5 pealelaskmisest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaco
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
24.03.2005 01:45:16
|
|
|
kui keegi saadab mulle animeeritud emoticoni, siis saan panna parema nupuga add ja selle endale salvestada. kuhu se gif arvutis läheb? kui tahan need näiteks alles hoida win clean installi yle, või teha nii, et ka teised msn kasutajad neid minu arvutis kasutada saaks?
ja kust üldse animeeritud emoticone tirida saaks ilma miskit installimata, mis arvuti spywaret täis pasandab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
24.03.2005 02:45:01
|
|
|
http://www.mess.be
sealt saab neid ullult kui suudad seal kirjul lehel need yles leida.
ning save kõik gifid lihtsalt yhte kausta ja "backit-app"
siis lähed msn (7.0) peaaknasse, võtad tools>my emoticons...>create... ja edasi sa vist oskad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaco
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
24.03.2005 10:18:18
|
|
|
| aga kui asi saadetakse mulle msni kaudu ja ma addin, kuhu ta siis tekib?, et saaks teistele kah panna?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
fixz
HV vaatleja
liitunud: 24.03.2005
|
24.03.2005 11:33:37
|
|
|
võibolla ,et foorumis selle probleemi kohta on juba nõuandeid -kuid kurdan ikkagi
probleem selles ,et jagan ADSL ühendust kahe arvuti vahel -läbi switsi minu arvuti host ja sellel jookseb winXP pro ja teisel guest jookseb winHome
Teine arvuti ei saa mitte kuidagi msn logida ütleb kõik aega ,----midagi sellist- et servers problems----mis iganes ma ka selle võrgu configa enda poolt ei teeks ikka sama jama. Aga kui ühenduse panen läbi winHome jooksma siis saavad mõlemad arvutid msn kasutada. Taen et ruuter parandaks probleemi -- kuid kindlasti peaks olema teine mingi võimalus nii et läbi minu XP pro poolt jagatud ühenduse saavad mõlemad arvutid msn kasutada- ehk osakb keegi asjalikku nõu anda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
svenman
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.04.2003
|
24.03.2005 12:19:26
|
|
|
| xizop kirjutas: |
| tsitaat: |
mul viimased 2 päeva selline jama, et ei saa msn-is nime muuta ja uued kontaktid ei saa mind lisada....annab veateate, et momendil pole teenus kasutatav
|
kas keegi ei oska mingeid nõuandeid anda. lasin msn 7.0 beta maha. 6.2 uuesti peale...ei aidanud. nüüd on asi juba nii kaugel et ei luba mul ka enam kontakte lisada  |
Lased msn maha ja vaatad, et mitte midagi registrisse ei jääks. Igaks juhuks resa ja uuesti peale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaco
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
24.03.2005 13:00:22
|
|
|
| ootan abi. mina lisan endale pildid, aga ei saa neid kudagi teistele accountidele minu arvutis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
svenman
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.04.2003
|
24.03.2005 13:03:53
|
|
|
| jaco kirjutas: |
| ootan abi. mina lisan endale pildid, aga ei saa neid kudagi teistele accountidele minu arvutis. |
No vaata mis nimega on see emoticon, mille lisad ja siis võta search lahti. Tipi failinimi sisse ja otsi üles kus on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaco
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
24.03.2005 13:09:20
|
|
|
nendel emoticonidel, mis on vestlusest lisatud pole midkit kirjas file name all, kui vaadata my emoticons.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
24.03.2005 20:16:36
|
|
|
| jaco kirjutas: |
| aga kui asi saadetakse mulle msni kaudu ja ma addin, kuhu ta siis tekib?, et saaks teistele kah panna? |
Vaata C:\Documents and Settings\[Kasutaja]\Application Data\Microsoft\MSN Messenger, seal on iga konto jaoks oma kaust, otsid enda oma üles, peaksid seal olema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
24.03.2005 23:48:35
|
|
|
kas vestlusest kuidagi inimest saab välja kikkida?
kui sisse saab, siis peaks kuidagi ka välja saama
_________________ Ole tore ! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
25.03.2005 01:08:19
|
|
|
Palun aidake Kohe kui lahti saan viskab errori ette ja paneb kinni :S..Tegin arvutile restarti msnile reinstalli ikka ei aita plz help..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
25.03.2005 20:42:01
|
|
|
Kasutad MSN 7? Proovi 6.2.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| tagasi üles |
|
 |
fixz
HV vaatleja
liitunud: 24.03.2005
|
26.03.2005 14:59:56
|
|
|
| tsitaat: |
võibolla ,et foorumis selle probleemi kohta on juba nõuandeid -kuid kurdan ikkagi
probleem selles ,et jagan ADSL ühendust kahe arvuti vahel -läbi switsi minu arvuti host ja sellel jookseb winXP pro ja teisel guest jookseb winHome
Teine arvuti ei saa mitte kuidagi msn logida ütleb kõik aega ,----midagi sellist- et servers problems----mis iganes ma ka selle võrgu configa enda poolt ei teeks ikka sama jama. Aga kui ühenduse panen läbi winHome jooksma siis saavad mõlemad arvutid msn kasutada. Taen et ruuter parandaks probleemi -- kuid kindlasti peaks olema teine mingi võimalus nii et läbi minu XP pro poolt jagatud ühenduse saavad mõlemad arvutid msn kasutada- ehk osakb keegi asjalikku nõu anda
|
saan aru et keegi ilmselt asjalikku nõu siin minu probleemile anda ei oska
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
26.03.2005 15:41:20
|
|
|
| fixz kirjutas: |
| tsitaat: |
võibolla ,et foorumis selle probleemi kohta on juba nõuandeid -kuid kurdan ikkagi
probleem selles ,et jagan ADSL ühendust kahe arvuti vahel -läbi switsi minu arvuti host ja sellel jookseb winXP pro ja teisel guest jookseb winHome
Teine arvuti ei saa mitte kuidagi msn logida ütleb kõik aega ,----midagi sellist- et servers problems----mis iganes ma ka selle võrgu configa enda poolt ei teeks ikka sama jama. Aga kui ühenduse panen läbi winHome jooksma siis saavad mõlemad arvutid msn kasutada. Taen et ruuter parandaks probleemi -- kuid kindlasti peaks olema teine mingi võimalus nii et läbi minu XP pro poolt jagatud ühenduse saavad mõlemad arvutid msn kasutada- ehk osakb keegi asjalikku nõu anda
|
saan aru et keegi ilmselt asjalikku nõu siin minu probleemile anda ei oska  |
Proovi nt. aMSN'i, Gilly Messengeri või mõnda muud alternatiivset MSN klienti, võib ehk aidata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
26.03.2005 17:52:59
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
| fixz kirjutas: |
| tsitaat: |
võibolla ,et foorumis selle probleemi kohta on juba nõuandeid -kuid kurdan ikkagi
probleem selles ,et jagan ADSL ühendust kahe arvuti vahel -läbi switsi minu arvuti host ja sellel jookseb winXP pro ja teisel guest jookseb winHome
Teine arvuti ei saa mitte kuidagi msn logida ütleb kõik aega ,----midagi sellist- et servers problems----mis iganes ma ka selle võrgu configa enda poolt ei teeks ikka sama jama. Aga kui ühenduse panen läbi winHome jooksma siis saavad mõlemad arvutid msn kasutada. Taen et ruuter parandaks probleemi -- kuid kindlasti peaks olema teine mingi võimalus nii et läbi minu XP pro poolt jagatud ühenduse saavad mõlemad arvutid msn kasutada- ehk osakb keegi asjalikku nõu anda
|
saan aru et keegi ilmselt asjalikku nõu siin minu probleemile anda ei oska  |
Proovi nt. aMSN'i, Gilly Messengeri või mõnda muud alternatiivset MSN klienti, võib ehk aidata. |
Või www.e-messenger.net , kui midagi installida ei viitsi.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaco
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
29.03.2005 08:50:55
|
|
|
| kas saab kudagi msn 7.0.0632 ja veel uuemas tagasi selle add valiku, kui vajutada paremklõps emoticonil, mille on sulle vestluskaaslane saatnud? 7.0.429 on see veeel olemas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
29.03.2005 16:21:18
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
kas vestlusest kuidagi inimest saab välja kikkida?
kui sisse saab, siis peaks kuidagi ka välja saama  |
_________________ Ole tore ! |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
29.03.2005 16:48:10
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
kas vestlusest kuidagi inimest saab välja kikkida?
kui sisse saab, siis peaks kuidagi ka välja saama  |
Konverentsiaken? Minuteada ei saa, ainuke võimalus uued aknad avada ja mitte lisada seda keda tahad kikkida
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
29.03.2005 18:10:10
|
|
|
umm...sihuke asi et üks chikk siis paneb webcami käima aga meil läggib see millegipärast...kuigi teistega tal nii ei ole
vaatasin et McAfee firewall blokkis tema webcami...no võtsin bloki maha ja lisasin Trusted listi...aga ikkagi mingi lagg mäs värk on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
29.03.2005 19:37:08
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
umm...sihuke asi et üks chikk siis paneb webcami käima aga meil läggib see millegipärast...kuigi teistega tal nii ei ole
vaatasin et McAfee firewall blokkis tema webcami...no võtsin bloki maha ja lisasin Trusted listi...aga ikkagi mingi lagg mäs värk on?  |
Äkki on Teil lihtsalt s*tt ühendus? Proovi ka korraks firewall kinni panna ja siis tema webcammi vaadata.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
29.03.2005 19:50:02
|
|
|
no ühendus STV Shared Access...ehk *ask...aga siiski teiste webcame vaadates on normaalne...
firewalli on/off kah proovitud...ei funka
viimati muutis Dominus 30.03.2005 15:34:08, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
30.03.2005 01:26:30
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| Proovi ka korraks firewall kinni panna ja siis tema webcammi vaadata. |
Proovi seda ka.. Siis saab selgeks, kas viga on tulemüüris.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
30.03.2005 20:59:37
|
|
|
| probleem. windows messenger töötab ok. aga kui installin msn messengeri, siis logib sisse ja peale seda jookseb kohe kinni (not responding). krt milles jama? see probleem tekkis peale formatit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
30.03.2005 21:10:22
|
|
|
| tomz kirjutas: |
| probleem. windows messenger töötab ok. aga kui installin msn messengeri, siis logib sisse ja peale seda jookseb kohe kinni (not responding). krt milles jama? see probleem tekkis peale formatit. |
Topelt ei kärise.
Üks format siis veel takka
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
30.03.2005 21:34:49
|
|
|
| ajuNolk kirjutas: |
| tomz kirjutas: |
| probleem. windows messenger töötab ok. aga kui installin msn messengeri, siis logib sisse ja peale seda jookseb kohe kinni (not responding). krt milles jama? see probleem tekkis peale formatit. |
Topelt ei kärise.
Üks format siis veel takka  |
no perkele ... kopp ees juba, just sai enamvähem valmis . eks uurin kui muud moodi ei saa
nüüd panin msn 7 peale ja nüüd ütlen et problem with service or connection. nii win msni kui 7'ega... kas msn maas või probleem minus?
viimati muutis tomz 30.03.2005 21:49:06, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
30.03.2005 22:44:57
|
|
|
| tomz kirjutas: |
| probleem. windows messenger töötab ok. aga kui installin msn messengeri, siis logib sisse ja peale seda jookseb kohe kinni (not responding). krt milles jama? see probleem tekkis peale formatit. |
küsiks veelkord.
täpsemalt sisi probleem selline: installin, töötab seenikaua kuni on sisse loginud ja siis sel hetkel jookseb kinni aga teised näevad mind online. task manageris vaadates kui on msn lahti, tekib sinna applications alla 2 msni ikooni ja mõlemad not responding. process all on siigi ainult üks.
samas windows messenger töötab perfektselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RIH0
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2004
|
31.03.2005 00:51:07
|
|
|
link :: mess.be
Mul viskas ka korra välja, ning Service Status pajatas järgmist:
| tsitaat: |
.NET Messenger Service Sign In
The .NET Messenger Service is temporarily experiencing difficulty. You may be unable to sign in. Please try again later.
Last Update: 3/30/2005 1:11:00 PM Pacific Time (GMT -8:00) |
Paistab, et tegeletakse mingi testimisega.
Mess.be pajatab:
| tsitaat: |
Since yesterday, the MSN Messenger team is conducting global security testing in an effort to block malicious code from being transferred via MSN Messenger forever. Over 48 hours and in two phases, all hotlinks, Winks and Dynamic Display Pictures will be blocked from being sent or received, affecting all users of MSN Messenger 7 BETAs.
We're currently going through phase 1 in which all clickable links (hotlinks) are disabled, but Winks and Dynamic Display Pictures enabled. At the end of the first phase (March 30th, 1 PM (PST)), phase 2 will commence and disable all Winks and Dynamic Display Pictures. Security testing is expected to be completed 24 hours later at March 31st, 1 PM (PST). |
Võimalik, et on MSN Messenger 7 Final on kohe-kohe tulemas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
delic
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2004
|
31.03.2005 03:46:16
|
|
|
| on kuidagi võimalik msn`i file transferit kiiremaks saada, kui asi istub ruuteri taga kinni? ühendus on muidu kodulahendus 3 ja pordid lahti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
31.03.2005 12:40:11
|
|
|
mul kah osade kasutajate vahel on file transfer väga-väga aeglane, põhiliselt Eesti kasutajatele saates, Floridasse läks küll normaalse tempoga
EDIT: Tegin just BETA-le update, töötab ikka
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
31.03.2005 22:52:09
|
|
|
| tomz kirjutas: |
| tomz kirjutas: |
| probleem. windows messenger töötab ok. aga kui installin msn messengeri, siis logib sisse ja peale seda jookseb kohe kinni (not responding). krt milles jama? see probleem tekkis peale formatit. |
küsiks veelkord.
täpsemalt sisi probleem selline: installin, töötab seenikaua kuni on sisse loginud ja siis sel hetkel jookseb kinni aga teised näevad mind online. task manageris vaadates kui on msn lahti, tekib sinna applications alla 2 msni ikooni ja mõlemad not responding. process all on siigi ainult üks.
samas windows messenger töötab perfektselt. |
no kurja. 3 korda format tehtud, mitme erineva cd'ga... ehk viga minu hdd's, mis vahepeal trikitas?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
02.04.2005 08:53:43
|
|
|
| taas kord pean kordama vana küsimust - kas on ikka mõtet kohe alati ette kanda, kui kellelgi msn ei tööta? või see teil jälle korras on? keda see huvitab, kui teil msn ei tööta või kui ta töötab. vähesed inimesed jälgivad HV teemasid "reaalajas", et teie postidel ka mingi väärtus oleks. no ei tööta - ja mis siis, paar tunni pärast suure tõenäosusega töötab jälle, ja teie posti väärtus on 0. minu meelest üsna mõttetu. väga palju on asju, mis aeg-ajalt ei tööta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
02.04.2005 12:25:30
|
|
|
| mul sukene probleem, et kui ma selle msn 7 plus beta laadisin, siis ie lendab koguaeg, selline leht lahti http://mysearchnow.com/ (ärge igaksjuhuks vajutage) ja siis see sitt on mul program files ka ja kuidagi see tuli selle msn7 plus betaga kaasa, aga ma ei saa seda lahti ei ie ega ka program filesist?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
02.04.2005 12:38:25
|
|
|
X, see on adware. kasuta spybot`i ja ad-aware ja käi arvuti üle. siis peaks korda saama.
sisestades otsingusse selle lingi, siis peaks sulle vastuseid ka tulema.
_________________ Ole tore ! |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
02.04.2005 12:45:56
|
|
|
et nagu HV otsingusse või googlesse? ja kahjuks adaware ja sbybot ei teind teist nägugi, ei kõrvaldanud seda probleemi kahjuks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
janno89
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RIH0
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2004
|
02.04.2005 14:05:27
|
|
|
rmg, ei usu et häkkerite rünnakud. 30,31 märts testis MSN net-messenger servicet ja eelkõige oli häiritud MSN Messenger 7 BETA kasutajad.
Pigem tehakse ettevalmistusi MSN Messenger 7 lõppversiooni väljatulekuks.
X, kas "msn 7 plus beta" all mõtlesid Messenger Plus!-i (mida võib minu allkirjast tirida) või midagi muud. Kui seda silmas pidasid, siis tuleb see maha installida ja uuesti peale lasta ilma sponsorprogrammita, mis ei ole kohustuslik.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|