Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Driv3r märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 17.03.2005 13:55:25 vasta tsitaadiga

Ütleme et on hullemaid. Ma olen juba selline et kui ma mõne mängu alla laen siis üldjuhul proovin selle ka läbi teha, kui mingi ületamatu takistus ette ei peak tulema.
Kuidas saaks sellise mängu eest üldse raha küsida?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2005 14:04:22 vasta tsitaadiga

http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/driv3r

neli kasutajat on asja hinnanud ja hindeks 1,2/10 icon_lol.gif
sitaks hea peli ikka icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.03.2005 18:26:19 vasta tsitaadiga

oot kuidas on driv3r aasta kehvim pela
te neid valuesofti pelasi oelete proovinud ala revenge of farmer jack
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2005 18:33:05 vasta tsitaadiga

http://www.csportaal.ee/driv3r/
Panin mõned screenid ülesse.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2005 18:34:40 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
te neid valuesofti pelasi oelete proovinud ala revenge of farmer jack


nende eest ei küsita täis raha ja need on suunatud value kategooriasse

tehakse odavalt - müüakse odavalt
loogish, et miskit meistriteost neist ei saa
see polegi eesmärk

sellised tegijad nagu ref ja atari aga oleks võinud miskit paremat
valmis saada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2005 18:41:57 vasta tsitaadiga

ja, nüüd siis keerasid selle driveri täiega pekki, piltide pealt tundub asi ikka (nagu naised ütlevad) rõve, ei tea mida need tegijad ise mõtlesid icon_confused.gif
hetkel tundub et driver on ka ilusama graffiga või siis samaväärne, kuidagi jõle udune tundub asi, nagu läbi piimapudeli põhja vaatax.

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_789
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004




sõnum 17.03.2005 18:42:37 vasta tsitaadiga

http://www.csportaal.ee/driv3r/Driv3r%202005-03-17%2017-16-17-95.jpg
Mis see veel olla tahab? icon_lol.gif
Igatahes ei saa nüüd päris öelda, et ülim sitanikerdis oleks. Kui silm pooleldi kinni mõne koha pealt "pigistada" siis kannatab mängida küll. Kuid võttes arvesse, mida rahvas mängult ootas ja mis tegelikult välja kukkus, siis paras jama igatahes.

_________________
"Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.03.2005 18:53:12 vasta tsitaadiga

Nokia555 kirjutas:
http://www.csportaal.ee/driv3r/
Panin mõned screenid ülesse.

16bit + low quality textures ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Buratino
HV kasutaja
Buratino

liitunud: 19.05.2004




sõnum 17.03.2005 19:02:54 vasta tsitaadiga

aga kuidas muidu nagu sisu ja mängitavus on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2005 19:07:15 vasta tsitaadiga

minu arust päris lõbus meelelahutus aga sihtida saavad ainult tõeliselt närvis lehmalüpsjad.Stort on kah ikka asjal natuke icon_wink.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2005 19:07:50 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Nokia555 kirjutas:
http://www.csportaal.ee/driv3r/
Panin mõned screenid ülesse.

16bit + low quality textures ?

1024x768 32bit 85Hz ja kõik on peal peale Shadows vms.. miski asi on. Pildid sellepärast sitagraafikaga kuna muidu oleksid nad liiga suured.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2005 19:14:32 vasta tsitaadiga

Buratino kirjutas:
aga kuidas muidu nagu sisu ja mängitavus on?
mängitavus on halb. sisuga ei hakka ma sellepärast vaevagi nägema
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2005 21:03:39 vasta tsitaadiga

Buratino kirjutas:
aga kuidas muidu nagu sisu ja mängitavus on?

Üldiselt mulle meeldib. Mendi eesti on hea ära ajada ja igasugu lollusi on ka nendega hea teha. :=) Auto läheb hästi puruks vähemalt mulle meeldib :=)

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2005 21:13:43 vasta tsitaadiga

imo pole kõige hullem... sisu pole veel uurinud aga free ride on enamvähem.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.03.2005 21:55:04 vasta tsitaadiga

sitt on jah see, et ei saa savilt salvestada...
mingi ilgelt pikalt tuleb näiteks rallida sündmuskohta ning kui sinna jõuad, siis saad kohe surma icon_razz.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Buratino
HV kasutaja
Buratino

liitunud: 19.05.2004




sõnum 17.03.2005 22:15:01 vasta tsitaadiga

ehk tehakse mingi savemis junn juurde varsti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Davids26
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 17.03.2005 23:03:29 vasta tsitaadiga

MUl veel pole mängu. Varsti saan.
Aga tahaks pilti ujumisest. Nagu seda kui oled keset vett ja swimmad seal vms icon_neutral.gif
Pls, keegi!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 17.03.2005 23:23:57 vasta tsitaadiga

Taavi 789 kirjutas:
Mis see veel olla tahab?

See tahab olla õhkulennand auto, et keegi seda nii kõvast põmmutand et lendas õhku. (Kaboom icon_lol.gif )
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2005 00:08:08 vasta tsitaadiga

Keegi teab millega head videot teha ja mis ei tuleks eriti suur ja oleks hea graafikaga? Frapsiga saab teha seda ma tean, aga sellega on nii suur.
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.03.2005 00:12:39 vasta tsitaadiga

reaalajas ei saa sa elusees hea kvaliteediga väikse failimahuga videosid. Et failimahtu vähendada tuleb see läbi konverterite mõnda paremasse formaati teisendada
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2005 01:10:39 vasta tsitaadiga

Davids26 kirjutas:
MUl veel pole mängu. Varsti saan.
Aga tahaks pilti ujumisest. Nagu seda kui oled keset vett ja swimmad seal vms icon_neutral.gif
Pls, keegi!

http://www.csportaal.ee/driv3r/Driv3r%202005-03-17%2023-42-23-17.JPG
http://www.csportaal.ee/driv3r/Driv3r%202005-03-17%2023-42-27-53.JPG

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2005 01:26:42 vasta tsitaadiga

Nokia555 kirjutas:
Keegi teab millega head videot teha ja mis ei tuleks eriti suur ja oleks hea graafikaga? Frapsiga saab teha seda ma tean, aga sellega on nii suur.


Nokia555, tee Frapsiga video falmis, mingi 30 sekundiline ja konverdi see Windows Movie Makeriga ca. 5 megaseks. Lihtsalt tõmbad faili storyboardile ja vasakult menüüst valid "Save to my computer". Videod lähevad defaultina My Documents\My Videos kausta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2005 15:18:56 vasta tsitaadiga

Kust seda patchi saaks?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reinx
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2004




sõnum 18.03.2005 16:23:02 vasta tsitaadiga

mul siis selline probleem graafika kaart on ati radeonen 7500 kuid ei lähe käima siis kui proovin tuleb must pilt ette ja häältest kuulen pauku nagu errori häält ja siis paneb kinni
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.03.2005 16:40:59 vasta tsitaadiga

reinx kirjutas:
mul siis selline probleem graafika kaart on ati radeonen 7500 kuid ei lähe käima siis kui proovin tuleb must pilt ette ja häältest kuulen pauku nagu errori häält ja siis paneb kinni

7500 ei ole toetatud kaart
loe readme'd
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reinx
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2004




sõnum 18.03.2005 16:43:28 vasta tsitaadiga

niiet seda ei sa ma mingi nipiga tõõle?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.03.2005 16:43:58 vasta tsitaadiga

ei
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2005 16:47:30 vasta tsitaadiga

Videot on hea väiksemaks (20X) teha ka näiteks VirtualDubiga. Võtad seal compression - valid, mis kvaliteediga soovid, ja salvestad ära.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
billtuk007
HV kasutaja
billtuk007

liitunud: 16.02.2003




sõnum 18.03.2005 17:09:54 vasta tsitaadiga

krt, nii saasta ple ammu mängida saand, isegi see samune True Crime oli parem icon_mad.gif
_________________
PSN: el_kapitanz
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2005 22:35:55 vasta tsitaadiga

krt, ma lootsin ikka midagi paremat, graff on väga jama, kuigi autod lagunevad päris hästi ja mentide eest on ka norm ära kimada, ma olen selles mängus pettunud icon_sad.gif
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2005 23:43:04 vasta tsitaadiga

Niih sai siis nüüd proovitud DX8 kaardiga ja täpselt sama norm kui XBoxil aint, et nüüd saab veel hiirega sihtida thumbs_up.gif
Mulle väga meeldib igatahes. Graafika jne on kõik normis. Mängitavus ka meeldib icon_smile.gif kellele ei meeldi siis ärgu mängigu icon_razz1.gif mulle kõik Driveri osad meeldinud ja üldse see stoori of undercover cop meeldinud.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.03.2005 23:47:15 vasta tsitaadiga

eks nurina põhjus on see et uutelt mängudelt oodatakse head graafikat. HL2, FarCry ja D3 on oma märgi maha pannud mida on raske ületada. Driv3r on tegelikult üsna vana mäng kuid PC peale tuli alles hiljuti ning graagika parandamisega eriti vaeva ei nähtud
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Buratino
HV kasutaja
Buratino

liitunud: 19.05.2004




sõnum 19.03.2005 00:48:50 vasta tsitaadiga

ma pole veel 3ndat möngind,aga esimene meeldis väga ja veel rohkem meeldis film
http://www.allmovie.com/cg/avg.dll?p=avg&sql=1:14823
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajupea
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2005




sõnum 19.03.2005 00:49:07 vasta tsitaadiga

kõik räägivad ainult graafikast. kas missioonid on normid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2005 02:39:30 vasta tsitaadiga

Buratino kirjutas:
ma pole veel 3ndat möngind,aga esimene meeldis väga ja veel rohkem meeldis film
http://www.allmovie.com/cg/avg.dll?p=avg&sql=1:14823


See küll mängu järgi ple icon_razz1.gif
Mängu järgi tehakse alles film.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2005 04:59:11 vasta tsitaadiga

Muide kõigile kellele ehk mäng niivõrd ei meeldi või tõi pettuse teile siis vaadake Extra alt ära Making Of Driv3r.
Minuarust ikka samahea Driver nagu alati icon_smile.gif thumbs_up.gif Driver 4 peaks hetkel tegemisel olema.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 19.03.2005 10:28:48 vasta tsitaadiga

loodame, et teevad selle siis täiesti algusest peale ja kukub normaalne asi välja
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2005 11:22:59 vasta tsitaadiga

eks driver mäng lootis joonele panna uuele GTA-versioonile, aga põrus haledalt läbi. eks nad siis nüüd punnitavad oma asja parandada ja ma väga loodan, et nad järgmine kord vähemalt teevad GTA'le ära. hetkel on küll ainult GTA omas stiilis parim mäng, kõik sarnased auto-tulistamismängud on parajad jurad thumbs_down.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marten1991
HV kasutaja
marten1991

liitunud: 21.09.2004




sõnum 19.03.2005 11:47:58 vasta tsitaadiga

tõesti GTA-d löövad driv3r-i üle. varsti peaks tulema GTA San Andreas PC-le mis näotab kõikidele sellistele mängudele koha kätte(kahjuks mitte graafilise poole pealt:( ) olen ise saanud San Andreast paaar korda PS2-e peal mängiad ja see oli väga hea mäng ps2-e kohta(näitab lausa konsooli peal koha kätte driv3rile) icon_eek.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 9 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.03.2005 12:01:50 vasta tsitaadiga

driv3r ei olegi m6eldud gta'le mingi koha n2itamiseks
see on sama vana driver ainult natukene laiendatud
st et ei ole asi niiv6rd yksluine autoga kimamine
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2005 12:38:41 vasta tsitaadiga

Driv3ri viga ongi selles, et ta on lootusetult hiljaks jäänud. Oleks samasugune mäng ilmunud enne GTA3, siis oleks seda kiidetud ja klassikuks nimetatud. Läks aga teisiti. Isiklikult arvan, et pole see GTA:SA nii hea midagi. Üsna igavaks kisub peale mõne päevast mängimist. Visuaalselt, eriti mis puudutab autosid ja juhitavust, jättis Driv3ri PS 2 versioon küll parema mulje. On palju hulemaid ja mõttetuimaid mänge (NFS sari nt.). Need, kes seda mängu täiega maha teevad, ootasid vist mingit supermängu, samas kiputakse unustama, et Driveri esimene osa nagu nimigi ütleb koosneski ainult punktist A punkti B sõitmises ja mentide eest põgenemisest. Mida te veel ootasite? Väited, et mäng näeb välja sama vana kui Driver 1 aastast 1998 ja et tegemist on vaieldamatult viimaste aastate hullema sõidumänguga, on naeruväärsed. Ma üldse ei imestaks, kui keegi Doom 3 esimese osaga võrdlema hakkaks...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2005 15:28:02 vasta tsitaadiga

Esimese asjana mis ma hakkasin mõtlema on see et lastakse välja patch mis parandab selle graafikat jne. Seda siis enne mängu mängimist!
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.03.2005 15:30:58 vasta tsitaadiga

karta on et sellist patchi ei tule. See tähendaks ju suure osa modelite-tekstuuride asendamist
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Buratino
HV kasutaja
Buratino

liitunud: 19.05.2004




sõnum 20.03.2005 11:11:32 vasta tsitaadiga

seal kodulehel on, et PC demo soon, see on juba seal alguste aegadest saati olnud, mida nad venitavad,tahaks ka kaeda seda pela lõpuks juba
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2005 13:56:24 vasta tsitaadiga

Extra nõme on see, et pea igal asjal enda controllid ja need gamepadi jaoks icon_neutral.gif sellepärast pidin seda 18 Wheeler missiooni tegema mingi viis korda vähemalt :S
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2005 20:06:28 vasta tsitaadiga

Niih lõpuks läbi icon_razz.gif
Viimasepeal vihale ajas Bomb truck osa icon_biggrin.gif
Autode graafika oli norm aga muu maailm ja tegelased küll väga low kvaliteediga icon_razz.gif aga noh see mind niivõrd ei huvitanudki kuna põhiliselt nüüd teen freeride autoga icon_smile.gif

Vigasi on küllaga ja loodan, et patch need parandab icon_smile.gif nagu näiteks mootorpaadist vette minnes vahest saab surma icon_razz.gif ja inimesed jäävad autodepeale seisma kui otsa sõidan jne. Täiesti parandatavad asjad.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2005 21:25:28 vasta tsitaadiga

huvitav on see, et kui subtitles "on" panna, siis tulevad subtiitrid nendes kohtades kui niikuinii oleks subtiitrid olnud (näiteks all näitab linna nime) teistkordselt.
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 21.03.2005 00:02:24 vasta tsitaadiga

Kui keegi tahab näha, siis tegin pilte secret autodest igast linnast, kokku siis 9 autot.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.03.2005 00:29:27 vasta tsitaadiga

Matzz kirjutas:
Kui keegi tahab näha, siis tegin pilte secret autodest igast linnast, kokku siis 9 autot.

ehk räägid, kus see tõstuk asub ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2005 11:35:26 vasta tsitaadiga

graafika äärmiselt jura, aga hakkasin pelama ja teen ta siis juba lõpuni ära. krt pea 4gb on mäng ja ei saanud korralikku graafikat tehtud, kõik majad ja asjad on
veel ühte tooni ka, üks suur hall mass halva graafikaga icon_biggrin.gif sihtimine on ka paras naljanumber icon_lol.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Driv3r mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.